więcej informacji na str. 2-3 ** Cena z dnia: 26.08.2022 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. Kawa mielona MK Café Premium 500 37,78/1g kg Ziemniak siatka; 5 kg 1,19/1 kg Cena promocyjna do 4 kg od33%6,9910,49**TANIEJ5.09do7.09.202218,8952%5,9512,49**TANIEJ25,4925%TANIEJ Piwo Tyskie *500puszkamlPrzyzakupie dwóch 4-paków 5,18/1 l Przy zakupie 1 szt. 6,98/1 l ZAKUPIECENA2,593,49*ZA1PUSZKĘPRZYDWÓCH4-PAKÓW DRUGI 4-PAK 51%TANIEJ OFERTA OBOWIĄZUJE OD PONIEDZIAŁKU 5.09 DO SOBOTY 10.09.2022 LUB DO WYCZERPANIA PRZEMYSŁOWYCHARTYKUŁÓWWYPRZEDAŻASYDYSKONTOWEZAPASÓW30%TANIEJ!ISZKOLNYCH
WSZYSTKIE PRZEMYSŁOWEARTYKUŁYISZKOLNE TANIEJ ! OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY 305-10.09.2022 (NARZĘDZIA, TEKSTYLIA, ARTYKUŁY OGRODOWE, KUCHENNE, DLA ZWIERZĄT ITP.) WYPRZEDAŻ%
REGULAMIN WYPRZEDAŻY DOSTĘPNY NA WWW.NETTO.PL ORAZ W SKLEPACHCENĘWYPRZEDAŻOWĄ ZOBACZYSZ RÓWNIEŻ NA PARAGONIE WYPRZEDAŻTRWA 6 DNI MOŻNAWYPRZEDAŻOWĄCENĘSPRAWDZIĆ TYLKO NA CZYTNIKU RABATY CENOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘ
ASYDYSKONTOWETYGODNIAKawaziarnistaMezclaEspecialCafésGuilis 1 kg27,9934,9920%TANIEJ Bryza 4 w 1 (różne rodzaje) > proszek do prania 4,55 >6,59/1kgkgkapsułki do prania 40 szt., 1 opak. 0,74/1 szt. 70 40 Ser MlekovitaCheddar 31,63/1300plastryg kg 300 31,63/1g13%9,4910,99TANIEJ 6,59/1 kg > kapsułki29,9939,9925%TANIEJSUPERCENA Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022Karma4 mokra dla psa Bobik > z kurczakiem i marchewką > z wołowiną > z *1250drobiemgPrzyzakupie 6 szt. 3,19/1 kg Przy zakupie 1 szt. 3,99/1 kg PRZY3,994,99*CENAZA1SZT.ZAKUPIE6SZT.20%TANIEJ
ASYDYSKONTOWEDNIA Szynka wieprzowa 1 Dokgwyczerpania zapasów Cena promocyjna do 4 kg Do wyczerpania 12,9916,99**23%TANIEJSUPERCENA CENA ZA 1 PRZYSZTUKĘZAKUPIE12SZTUK3,692,99*18%TANIEJSUPERCENA ** Cena z dnia: 26.08.2022 5 6.09WTOREKŚRODA7.09Mleko Łowickie2% 1 l * Przy zakupie 12 szt.
Świeże zioła w doniczce > bazylia > mięta > kolendra > tymianek > pietruszka > oregano > rozmaryn > lubczyk 1 szt.42%3,996,99TANIEJ żółtyPomidor 1luzkg 30%6,999,99TANIEJ krymskiPomidor 1luzkg cherryPomidor23%9,9912,99TANIEJnagałązce 500 g, 1 opak. 17,98/1 kg SUPERCENA8,99 czerwonyPomidor 1luzkg 25%5,997,99TANIEJ Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.20226 WARZYW I OWOCÓW W OFERCIE * * Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię naszych sklepów dla niektórych z nich ta liczba może być inna. Taka świeżość ma sens.
26.08.2022dnia:zCena** TwinWrzosSUPERCENA7,99*Girls 1wys.ødoniczka11cm25cmszt.Wrzos6,99*SUPERCENAGardenGirls 1wys.ødoniczka11cm25cmszt. GraHibiskus14,99*SUPERCENA (różne 1wys.ødoniczkarodzaje)13cm35cmszt. 12,99*SUPERCENAHortensja (różne 1wys.ødoniczkarodzaje)11cm25cmszt. Melon żółty 1luzkg 11%7,998,99**TANIEJ Jabłko (różne rodzaje) tacka, 4 szt. *Przy zakupie 2 tacek PRZY4,494,99***CENAZA1TACKĘZAKUPIE2TACEK 20%PRODUKTDRUGITANIEJ KonferencjaGruszka 1luzkg21%5,997,60**TANIEJŚWIEŻYZBIÓR osłonek.ozdobnychobejmujenieCenazapasów.wyczerpaniaDo* Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 7
Schab wieprzowy bez kości Sztuka Mięsa 30,52/1360plastryg kg 10,99 Gulasz z uda indyka Sztuka Mięsa 400 26,22/1g kg 10,49 Paski z fileta z piersi kurczaka Sztuka Mięsa 400 34,22/1g kg 13,69 Królik 1tuszkakg SztukaGolonka29,90SUPERCENAzindykaMięsa 800 14,98/1g kg 11,99 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.20228
SUPERCENA5,99 Pasta z ziaren fasoli Smakowita (różne rodzaje) 180 g; 33,27/1 kg Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 9
TYLKO W TYLKO W Szynka krucha Mistrz 36,99Rohus Schab z MistrzwędzarnitradycyjnejRohus 1 kg 33,99 PremieurszwarcwaldzkaSzynka 74,90/1100plastryg kg 7,49 ProsciuttoSzynka Crudo Premieur 107,53/165plastryg kg 6,99 Pasztet pieczony Mistrz Rohus > z gęsiną > z 32,45/1200żurawinągkg6,49 MistrzwieprzowinyzdrobioweKabanosydodatkiemRohus 120 49,91/1g kg 5,99MistrzRohus Premieurszwarcwaldzka 100 74,90/1g Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202210
Kiełbasa morlińska z piersią kurczaka Morliny 400 23,47/1g kg 9,39 MorlinywędzonyBoczek 35,96/1250plastryg kg Morliny 35,96/1 SUPERCENA8,99 KrakuseksportowaSzynka 49,91/1120plastryg kg49,91/1 SUPERCENA5,99 Parówki 100% z szynki Krakus 185 32,37/1g kg 5,99 Parówki z szynki Krakus 200 29,95/1g kg 5,99 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 11
MilettonaturalnysernikowyTwaróg 1 kg 9,49 PrimosernikowyTwarógZott 1 kg 14,99 Mleko UHT 3,2% Miletto 1 l 3,29 Mleko WypasioneUHT 3,2% Mlekovita 1 l 3,99JogurtnaturalnyPrimoZott 370 7,97/1g kg 2,95 Jogurt Milettonaturalny 400 4,12/1g kg 1,65 Twaróg Malutamielonypółtłusty3-krotnie 200 18,95/1g kg 3,79 MilettonaturalnypółtłustyTwaróg 200 13,45/1g kg 2,69 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202212 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
Serek Milettowiejski 200 11,45/1g kg 2,29 Serek Piątnicawiejski 200 11,95/1g kg 2,39 Twaróg półtłusty Miletto 12,83/1300klinekg kg 3,85 Twaróg MlekpolMazurskipółtłustySmak 19,00/1250klinekg kg 4,75 Śmietana Milettoukwaszona12% 400 7,22/1g kg 2,89 Śmietana 12% Primo Zott 330 10,87/1g kg 3,59 Śmietana Milettoukwaszona18% 400 7,47/1g kg 2,99 Śmietana 18% Łaciata 330 12,09/1g kg 3,99 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 13 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
Pulpety w TradycyjnypomidorowymsosieSmak 500 9,58/1g kg OllineoOlej4,79rzepakowy 1 l 9,99 Olej Kujawskirzepakowy 1 l 12,99PulpetywsosiepomidorowymPudliszki 600 14,98/1g kg 8,99 HarvestkonserwowyGroszekBest 400 g/240 g 8,29/1 kg 1,99 PudliszkikonserwowyGroszek 400 g/240 g 12,87/1 kg 3,09KukurydzakonserwowaPudliszki 400 g/220 g 18,59/1 kg 4,09 HarvestkonserwowaKukurydzaBest 340 g/285 g 9,43/1 kg 2,69 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202214 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
ChestfordsKetchup 560 6,41/1g kg 3,59 Ketchup Kotlin (różne rodzaje) 450 g; 500 g 10,20/1 kg; 9,18/1 kg 4,59 TradycyjnyMusztarda Smak (różne rodzaje) 190 9,94/1g kg 1,89 PrymatMusztarda (różne rodzaje) 180 g; 185 g 12,50/1 kg; 12,16/1 kg 2,25 Kostka Bolinerorosołowa (różne rodzaje) 120 14,08/1g kg 1,69 Bulion Winiary (różne rodzaje) 120 24,91/1g kg 2,99 Ketchup TradycyjnyłagodnySmak 470 6,14/1g kg 2,89 Ketchup Pudliszki (różne rodzaje) 480 11,43/1g kg 5,49 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 15 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
AdventureczarnaHerbata (różne rodzaje) 75 tb., 1 opak. 0,08/1 tb. 6,65 Herbata czarna YellowLipton Label 92 tb., 1 opak. 0,16/1 tb. 14,99HerbatazielonaLipton > citrus > classic > 0,24/125raspberrytb.,1opak.tb. 6,15 AdventurezielonaHerbata (różne rodzaje) 40 tb., 1 opak. 0,09/1 tb. 3,79GalaretkaowocowaMamone (różne rodzaje) 75 21,20/1g kg 1,59 Dr.owocowaGalaretkaOetker (różne rodzaje) 77 24,02/1g kg 1,85 Herbata Adventurepiramidki (różne rodzaje) 20 tb., 1 opak. 0,20/1 tb. 4,15 Herbata piramidki Lipton (różne rodzaje) 20 tb., 1 opak. 0,38/1 tb. 7,69 16 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
Napój Puchatekkakaowy 600 19,98/1g kg 11,99 Napój Amorakakaowy 500 11,98/1g kg Amora3Napój5,99kawowyin1 10 × 18 g 27,72/1 kg 4,99 Napój NescafékawowyClassic > 3 in 1 > 2 in 1 80 g; 165 g 118,12/1 kg; 57,27/1 kg CronatKawa9,45rozpuszczalnaGoldJacobs 200 149,95/1g kg NescaféKawa29,99rozpuszczalnaCrema 200 117,95/1g kg 23,59 Kawa CremarozpuszczalnaAmora 170 88,17/1g kg 14,99KawarozpuszczalnaGoldAmora 200 84,95/1g kg 16,99 17Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
ZłoteŻelki HariboMisie 175 29,42/1g kg 5,15 Kino!Zwierzożelki 200 20,95/1g kg 4,19SłonepaluszkiSnaxters 250 9,00/1g kg 2,25 Paluszki Lajkonik > junior > 14,95/1200klasycznegkg 2,99 Chipsy Snack Stack Snaxters (różne rodzaje) 175 30,80/1g kg 5,39 PringlesChipsy (różne rodzaje) 165 52,42/1g kg 8,65ChipsyLay’s (różne 35,50–51,12/1125–180rodzaje)gkg 6,39 zielonaChipsy Snaxterscebulka 170 21,58/1g kg 3,67 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202218 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
kokosowymmlecznejwWafelekczekoladzieosmakuZośka 50 21,80/1g kg 1,09 Czekolada Wawel (różne 33,90–37,66/190–100rodzaje)gkg 3,39WafelekwbiałejczekoladzieosmakukokosowymPrincessaLonga 44 37,50/1g kg 1,65 Czekolada mleczna Choco Bella 100 31,90/1g kg 3,19 Czekolada Milka (różne rodzaje) 300 44,63/1g kg 13,39 ChocomlecznaCzekoladaBella 300 30,96/1g kg 9,29 Ptasie Mleczko E. Wedel > waniliowe > 38,86/1360śmietankowegkg 13,99 ChocowMleczkoczekoladzieBella (różne rodzaje) 380 23,65/1g kg 8,99 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 19 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
ShinedoMleczkoczyszczenia 750 5,72/1mll ShineŻel4,29domycianaczyń (różne rodzaje) 1 l Płyn5,15domycia szyb Shine (różne rodzaje) 750 5,32/1mll 3,99TabletkidozmywarkiAllin1Shine 40 szt., 1 opak. 0,48/1 szt. 19,29 CifdoMleczkoczyszczenia (różne rodzaje) 780 15,37/1g kg FairynaczyńdoPłyn11,99mycia (różne rodzaje) 750 7,98/1mll 5,99PłyndomyciaszybClin (różne rodzaje) 500 13,98/1ml l 6,99KapsułkidozmywarkiQuantumMaxlemonFinish 24 szt., 1 opak. 1,12/1 szt. 26,99 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202220 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
2050 32 Płyn do WC z chlorem Shine > morski > 7,05/1750leśnymll 5,29 Żel do Domestostoalet (różne rodzaje) 750 19,93/1ml l 14,95 Płyn do prania Savin > do wełny i jedwabiu > do czarnych tkanin 1 l 7,99PłyndopłukaniaSavin (różne rodzaje) 1,5 4,76/1l l Zawieszka7,15do WC Shine (różne rodzaje) 68,22/12 × 48 kg 6,55 Płyn do prania Perwoll (różne rodzaje) 1,92 11,19/1l l LenorPłyn21,49dopłukania (różne rodzaje) 1080 ml; 1360 ml 12,95/1 l; 10,28/1 l PowerZawieszka13,99doWCAktivBref (różne rodzaje) 2 × 50 106,90/1g kg 10,69 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 21 WYBIERZ JAKOŚĆ, KTÓRĄ CENISZ
DO 22%3,49do 4,49TANIEJTymbark > sok 100% jabłko > sok 100% pomarańcza > nektar grejpfrutczerwony 1 l Żywiec Zdrój z nutą (różne rodzaje) 1,2 2,99/1l l 3,59 PamapolturystycznaKonserwa 300 19,96/1g kg 13%5,996,89TANIEJFix do makaronu Knorr (różne rodzaje) 37–51 78,23–107,83/1g kg78,23–107,83/111%3,994,49TANIEJ Piwo Desperados (różne 7,47/1400butelka7,47/1400butelkarodzaje)bezzwrotnamllbezzwrotnamll35%2,994,65TANIEJ Piwo > Fortuna kwaśna pigwa > Fortuna mirabelka > ArcyIPAMiłosław & Makłowicz > Miłosław Pilzner butelka bezzwrotna 500 7,58/1mll25%3,795,09TANIEJ 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202222
SchwarzkopfTaftdoLakier11,8913,9915%TANIEJwłosów (różne rodzaje) 250 47,56/1ml l Mydło w płynie Biały Jeleń (różne rodzaje) 500 15,90/1ml l 20%7,959,95TANIEJ Żel pod prysznic Biały Jeleń (różne rodzaje) 300 20,96/1ml l 24%6,298,29TANIEJ LespożywczaFoliaChef 100 m 1 szt.23%9,9912,99TANIEJ Płyn do Domestostoalet (różne rodzaje) 1250 8,79/1mll10,9912,9915%TANIEJŚciereczkido czyszczeniaShine 10 szt., 1 0,54/1opak.szt. Płyn Shineuniwersalny (różne rodzaje) 1,25 4,47/1l l 5,59 5,45 Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.2022 23
OD 30 TANIEJ!%PRODUKTYLODYWYBRANEPromocjaobowiązujeod5.09do10.09.2022lubdowyczerpaniazapasówMROŻONE Oferta handlowa na tydzień 36/22. Ważna od 5.09.2022 do 10.09.2022 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! *Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu, ul. Lutosławskiego 2 w Darłowie, ul. Kościuszki 37 w Rogoźnie, ul. Lipowej 52 w Sokołowie Podlaskim, ul. 11 Listopada 5a w Łodzi, pl. Wolności 1 we Włoszczowie i ul. Sprzymierzeńców 20 w Ustce różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców. Lody Kaktus Boom (różne rodzaje) 46 ml * Przy zakupie 3 szt. 32,39/1 l Przy zakupie 1 szt. 54,13/1 l PRZY1,492,49*CENAZA1SZT.ZAKUPIE3SZT. Rożek Kaktus-truskawkowycytrynowo110 ml * Przy zakupie 3 szt. 25,36/1 l Przy zakupie 1 szt. 36,27/1 l PRZY2,793,99*CENAZA1SZT.ZAKUPIE3SZT. Lody Oreo > rożek Ball Top > lodowa kanapka 110 ml; 135 ml * Przy zakupie 2 szt. 31,72/1 l; 25,85/1 l Przy zakupie 1 szt. 47,18/1 l; 38,44/1 l PRZY3,495,19*CENAZA1SZT.ZAKUPIE2SZT. Lody Grycan > pistacjowe > ca è latte 500 16,78/1ml l 30%8,3911,99TANIEJ E.SorbetPRZY3,495,15*CENAZA1SZT.ZAKUPIE2SZT.malinaOH!Wedel 100 ml * Przy zakupie 2 szt. 34,90/1 l Przy zakupie 1 szt. 51,50/1 l PRZY3,995,99*CENAZA1SZT.ZAKUPIE2SZT.Lody Nuii (różne rodzaje) 90 ml * Przy zakupie 2 szt. 44,33/1 l Przy zakupie 1 szt. 66,55/1 l Lody Gelato Classico > Choco Sandwich 6 × 43 >23,21/1mllCaramel Popcorn 4 × 90 16,63/1mll 8,99 DO 41%5,9910,29TANIEJ Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202224 Kaktus-truskawkowy TANIEJ40%30%TANIEJDRUGIPRODUKT66%TANIEJ 64%PRODUKTDRUGITANIEJ 65%PRODUKTDRUGITANIEJ
Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202225
zChlebmaślanką 500 6,70/1g kg 3,35 35%PRODUKTDRUGITANIEJ Półbagietka 145 g * Przy zakupie 2 szt. 9,58/1 kg Przy zakupie 1 szt. 11,65/1 kg PRZY1,391,69*CENAZA1SZT.ZAKUPIE2SZT.Francuski rożek z jabłkiem Aryzta 95 24,10/1g kg 2,29 waniliowaRurka 75 27,33/1g kg 2,05 alpejskiChleb 500 8,98/1g kg 4,49 Bułka dofinka 65 10,61/1g kg 0,69 PRODUKT DOSTĘPNY W WYBRANYCHSKLEPACH Od poniedziałku 5.09 do soboty 10.09.202226
NOWEJ OFERTY OD CZWARTKU DO ŚRODY
TEMAT IPRZEMYSŁOWYCHARTYKUŁÓWWSZYSTKICHWYPRZEDAŻTYGODNIASZKOLNYCH OFERTA OBOWIĄZUJE OD PONIEDZIAŁKU 5.09 DO SOBOTY 10.08.2022 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
WSZYSTKIE PRZEMYSŁOWEARTYKUŁYISZKOLNE TANIEJ !30 OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY 5-10.09.2022 (NARZĘDZIA, TEKSTYLIA, ARTYKUŁY OGRODOWE, KUCHENNE, DLA ZWIERZĄT ITP.) WYPRZEDAŻ%
MOŻNAWYPRZEDAŻOWĄCENĘSPRAWDZIĆ TYLKO NA CZYTNIKU WYPRZEDAŻOWĄCENĘ ZOBACZYSZ RÓWNIEŻ NA PARAGONIE RABATY CENOWE NIE ŁĄCZĄ SIĘWYPRZEDAŻTRWA 6 DNI REGULAMIN WYPRZEDAŻY DOSTĘPNY NA WWW.NETTO.PL ORAZ W SKLEPACH
NOWEJ OFERTY OD CZWARTKU DO ŚRODY
Lidl Przejdź do promocji >>> Kaufland Przejdź do promocji >>> Biedronka Przejdź do promocji >>> Tesco Przejdź do promocji >>> Netto Przejdź do promocji >>> Aldi Przejdź do promocji >>> Carrefour Przejdź do promocji >>>