Skip to main content

Netto gazetka od 2.01 do 10.01.2024

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD WTORKU 2.01 DO ŚRODY 10.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

6.01 TRZECH KRÓLI – SKLEPY NIECZYNNE

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Ziemniak 3 kg, worek 1,67/1 kg

Papier toaletowy 2-warstwowy Samelle

8 rolek, 1 opak.; 0,63/1 rolka

5 zł

Jaja z chowu ściółkowego Od Kokoszki

5 zł

5 zł

Olej rzepakowy Ollineo

5 zł

1l

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

Karma mokra dla kotów Kiciuś (różne rodzaje) 415 g 4,82/1 kg

rozm. M 10 szt., 1 opak. 0,50/1 szt.

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2 zł NISKIE CENY

Piwo Harnaś puszka 500 ml 4,00/1 l

2 zł

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


2

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Kiwi 1 szt.

Ser Mozzarella Fellino (różne rodzaje) 125 g; 16,00/1 kg

Szynka wieprzowa eksportowa Krakus plastry 120 g 41,67/1 kg

1 zł

Jogurt Serduszko Zott

1 zł

2 zł

Masło ekstra Miletto

5 zł

5 zł

Ketchup Kotlin

5 zł

NISKIE CENY

(różne rodzaje) 125 g 8,00/1 kg

200 g 25,00/1 kg

> łagodny > pikantny 450 g; 500 g 11,11/1 kg; 10,00/1 kg

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


3

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Mydło w kostce Luksja (różne rodzaje) 90 g 11,11/1 kg

1 zł

Chusteczki nawilżane Hello Sensitive 100 szt., 1 opak. 0,05/1 szt.

5 zł PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Woda mineralna Krystalia Sport 700 ml 1,43/1 l

Ciastka Ola > jagodzianka > szarlotka 200 g 25,00/1 kg

1 zł

Zupa nudle Amino

2 zł

5 zł

Danie Pudliszki

5 zł

NISKIE CENY

(różne rodzaje) 57–66 g 30,30–35,09/1 kg

(różne rodzaje) 500 g 10,00/1 kg

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


4

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

0

33 Bułka kajzerka

Pasztetowa firmowa Stół Sołtysa 300 g 8,87/1 kg

2

66

55 g; 6,00/1 kg

399

499

Marchew

Cebula

6

8

luz 1 kg

99

Banan luz 1 kg

luz 1 kg

99

Cytryna luz; 1 kg


5

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

CO TYDZIEŃ SPRAWDZAMY REGULARNE CENY PRODUKTÓW, BY OFEROWAĆ JE W NISKICH, KONKURENCYJNYCH CENACH

OD

2

99

Mleko świeże Miletto > 2% 2,99 > 3,2% 3,19 1l

447

17

Papier toaletowy Samelle 10 rolek, 1 opak. 1,80/1 rolka

578 Parówki Berlinki Classic

Ser Mlekovita > Gouda > Edamski > Tylżycki plastry 150 g 29,80/1 kg

OD

0

99

Woda mineralna Krystalia > niegazowana 0,99 > gazowana 1,19 1,5 l 0,66/1 l; 0,79/1 l

99

250 g 23,12/1 kg

9

93

Coca-Cola 2l 4,97/1 l


6

ASY

DYSKONTOWE

499 9

DNIA

19*

45% TANIEJ

Mleko UHT 3,2% Miletto 1l

3.01–5.01

1099

2499

*

56% TANIEJ

19

99

SUPERCENA Kawa mielona Dallmayr Classic 500 g 39,98/1 kg

20% TANIEJ WSZYSTKIE PARÓWKI

Filet z piersi kurczaka Sztuka Mięsa

1 kg Cena promocyjna do 6 kg.

* cena regularna z dnia: 19.12.2023

2

99

Mandarynka luz 1 kg

ŚRODA–PIĄTEK


7

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

989

1099 10% TANIEJ Schab wieprzowy bez kości Sztuka Mięsa plastry 360 g 27,47/1 kg

999

12 20% TANIEJ 49

999

11 50 13% TANIEJ

Zestaw rosołowy z indyka Sztuka Mięsa

Skrzydła z kurczaka Sztuka Mięsa

1 kg

17 99

19 10% TANIEJ 99

1 kg

1899

2145 11% TANIEJ Gulasz wołowy Sztuka Mięsa

Tulip z nogi z kaczki w przyprawach wolno gotowany Sztuka Mięsa

500 g 37,98/1 kg

400 g 44,98/1 kg

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

699

1099

36% TANIEJ* Mięso z indyka na kotlety Sztuka Mięsa 500 g

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 6,99/1 szt. (13,98/1 kg)

899

1499

23% TANIEJ

20% TANIEJ

Mięso mielone wieprzowe z szynki Sztuka Mięsa

Łopatka wieprzowa bez kości Sztuka Mięsa

11

500 g 19,98/1 kg

69

1890

1 kg


8

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

CERTYFIKOWANE EKOLOGICZNE PRODUKTY, DOSTĘPNE TYLKO W NETTO

Taka świeżość ma sens

4

99

999

**

50% TANIEJ Papryka czerwona BIO GO EKO 300 g, 1 opak. 16,63/1 kg

4

4

99

SUPERCENA Cytryna BIO GO EKO

4

999

699

**

28% TANIEJ Ogórek BIO GO EKO

500 g, 1 opak. 9,98/1 kg

99

99

1 szt.

**

50% TANIEJ Papryka słodka BIO GO EKO 200 g, 1 opak. 24,95/1 kg

7 99

499

SUPERCENA

37% TANIEJ

Gruszka BIO GO EKO

Pomidor gruszkowy BIO GO EKO

500 g, 1 opak. 15,98/1 kg

7 99

**

400 g, 1 opak. 12,48/1 kg

599 SUPERCENA Jabłko BIO GO EKO

500 g, 1 opak. 11,98/1 kg

* Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię naszych sklepów dla niektórych z nich ta liczba może być inna.


9

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

899

**

** cena regularna z dnia: 19.12.2023

4

99

44% TANIEJ Grejpfrut luz 1 kg

4

99

39

99

,

Hiacynt

(różne kolory) wys. 15 cm doniczka ø 8 cm 1 szt.

,

10

99

,

Ciemiernik

wys. 25 cm doniczka ø 12 cm 1 szt.

15

99

,

Monstera Monkey Mask wys. 30 cm doniczka ø 11 cm 1 szt.

Filodendron Imperial Green wys. 60–70 cm doniczka ø 17 cm 1 szt.


10

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

DO

* produkt dostępny w wybranych sklepach

4

99

599 649

23% TANIEJ

Salami Mistrz Rohus*

> w obsypce papryki > w obsypce sera > w obsypce pieprzu ziarnistego plastry 100 g 49,90/1 kg

5

49 6

49

6

12

99 7

99

99

1489

15% TANIEJ

12% TANIEJ

12% TANIEJ

Kiełbasa krakowska sucha z szynki z wołowiną Mistrz Rohus

Szynka pachnąca czereśnią Mistrz Rohus*

Kiełbasa Mistrz Rohus

plastry 100 g; 54,90/1 kg

5

99 6

94

plastry 150 g 46,60/1 kg

9

99

11 99

13% TANIEJ

16% TANIEJ

Szynka konserwowa Stół Sołtysa

Kiełbasa morlińska z piersi kurczaka Morliny

plastry 200 g 29,95/1 kg

6

400 g 24,98/1 kg

49 7

59

9

99

14 29

14% TANIEJ

30% TANIEJ

Koreczki śledziowe Corsarro

Łosoś atlantycki wędzony Port Netto

(różne rodzaje) 250 g 25,96/1 kg

plastry 100 g 99,90/1 kg

> z gęsiną 270 g; 48,11/1 kg > peerelowska* 320 g; 40,59/1 kg


Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

3

89 4

39

5

99

699

11% TANIEJ

14% TANIEJ

Śmietana 12% Primo Zott PRODUKT DOSTĘPNY

Mix tłuszczowy z masłem Miletto

330 g 11,79/1 kg

W WYBRANYCH SKLEPACH

200 g 29,95/1 kg

3

89 4

35

4

19

469

10% TANIEJ

10% TANIEJ

Jogurt Jogobella Zott

Jogurt pitny Skyr Piątnica

400 g 9,73/1 kg

3

65 4

09

(różne rodzaje) 330 ml 12,70/1 l

7

99

899

10% TANIEJ

11% TANIEJ

Mleko Polskie 3,2% Mlekovita

Napój roślinny Inka PRODUKT DOSTĘPNY

1l

> Barista owsiane > kokosowe > migdałowe 1l

W WYBRANYCH SKLEPACH

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99

3

19 3

65

9

29

1049

12% TANIEJ

11% TANIEJ

Ser topiony Lactima

Ser Gouda Włoszczowa

(różne rodzaje) plastry 130 g 24,54/1 kg

plastry 300 g 30,97/1 kg

11


12

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

postaw

na

zdrowie

249

245

10% TANIEJ

10% TANIEJ

Jogurt BIO owocowy Bakoma

Jogurt śmietankowy bez laktozy Maluta*

2

2 75

79

(różne rodzaje) 140 g 17,79/1 kg

220 g 11,14/1 kg

PRODUKT EKOLOGICZNY

BEZ LAKTOZY

319

369

11% TANIEJ

11% TANIEJ

Serek wiejski wysokobiałkowy Piątnica*

Creamo 18% Happy Vege*

3

415

59

200 g 15,95/1 kg

180 g 20,50/1 kg

ZDROWA ALTERNATYWA

WEGE

449

579

10% TANIEJ

10% TANIEJ

Twaróg półtłusty bez laktozy Mlekovita

Mleko ekologiczne BIO Piątnica

4

649

99

klinek 230 g 19,52/1 kg

1l

PRODUKT EKOLOGICZNY

BEZ LAKTOZY

719

12 99

7 OZNACZENIA SPRAWDŹ

1449

99

10% TANIEJ BEZ CUKRU

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

PRODUKTY EKOLOGICZNE

ZDROWA ALTERNATYWA

Flora ProActiv

Ser kozi naturalny Goat Farm plastry 100 g 71,90/1 kg

10%WEGE TANIEJ 400 g 32,48/1 kg

ZDROWA ALTERNATYWA

ZDROWA ALTERNATYWA

SPRAWDŹ OZNACZENIA SZUKAJ OZNACZEŃ W SKLEPIE BEZ CUKRU

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

WEGE

PRODUKT EKOLOGICZNY

ZDROWA ALTERNATYWA


13

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

DRUGI PRODUKT

50% TANIEJ** CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

2

2 99

99

349

399

,

,

14% TANIEJ

Smoothie Happy Vege

Vegangurt Happy Vege

** w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 2,99/1 szt. (9,97/1 l)

(różne rodzaje) 300 ml

(różne rodzaje) 150 g 19,93/1 kg

WEGE

WEGE

359

399

10% TANIEJ

20% TANIEJ

Hummus Happy Vege

Vegegurt pitny Smart Green!*

3

499

99

(różne rodzaje) 160 g 22,44/1 kg

> malina > mango 230 ml 17,35/1 l

WEGE

WEGE

449

579

10% TANIEJ

10% TANIEJ

Tofu Happy Vege

Wegański tłuszcz do smarowania o smaku awokado Naturale*

4

649

99

> naturalne 200 g 22,45/1 kg > wędzone 180 g 24,94/1 kg

819 9

19

DO

200 g 28,95/1 kg

WEGE

999

11 99

9

99

18% TANIEJ

16% TANIEJ Danie roślinne Garden Gourmet*

Danie roślinne OZNACZENIA SPRAWDŹ Happy Vege > kotleciki à la rybne* 160 g; 51,19/1 kg BEZ CUKRU * > gyros à la kurczak > mięso à la wołowina* 150 g; 54,60/1 kg > kiełbaski paprykowe > klopsiki klasyczne* 180 g; 45,50/1 kg > kotlety mielone 200 g; 40,95/1 kg

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

> nuggetsy > klopsiki warzywne 200 g WEGE 49,95/1 kg

WEGE

BEZ GLUTENU

PRODUKTY EKOLOGICZNE

ZDROWA ALTERNATYWA

WEGE

SPRAWDŹ OZNACZENIA SZUKAJ OZNACZEŃ W SKLEPIE BEZ CUKRU

WEGE

* produkt dostępny w wybranych sklepach BEZ LAKTOZY

WEGE

PRODUKT EKOLOGICZNY

ZDROWA ALTERNATYWA


14

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

postaw

na

zdrowie

659

859

SUPERCENA

SUPERCENA

Ciabatta z ziarnami Balviten

Chleb z pełnego ziarna klasyczny Balviten

120 g 54,92/1 kg

BEZ GLUTENU

250 g 34,36/1 kg

BEZ GLUTENU

899

999

SUPERCENA

SUPERCENA

Chleb z przyprawami Glutenex 210 g 42,81/1 kg

Chleb Keto Balviten 190 g 52,58/1 kg

BEZ GLUTENU

BEZ GLUTENU

999

1199

SUPERCENA

SUPERCENA

Bezglutenowe bułki wieloziarniste Wiso

Chleb owsiany Glutenex

240 g 41,63/1 kg

430 g 27,88/1 kg BEZ GLUTENU

BEZ GLUTENU

6 29

699

799

10% TANIEJ SPRAWDŹ OZNACZENIA

SUPERCENA

Dżem z truskawek Stovit BEZ CUKRU > słodzony ksylitolem > bez dodatku cukrów 250 g 25,16/1 kg

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

Owoce liofilizowane KrestoWEGE > borówka > ananas > malina > truskawka 15 g 532,67/1 kg

BEZ CUKRU

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99

PRODUKTY EKOLOGICZNE

ZDROWA ALTERNATYWA

WEGE

SPRAWDŹ OZNACZENIA SZUKAJ OZNACZEŃ W SKLEPIE BEZ CUKRU

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

WEGE

PRODUKT EKOLOGICZNY

ZDROWA ALTERNATYWA


15

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

199

335

SUPERCENA

SUPERCENA

WEGE

Baton proteinowy Crisp GO ON Sante (różne rodzaje) 45–50 g 67,00–74,44/1 kg

Owsianka Coś na ząb Kupiec

> z maliną i żurawiną > z truskawkami > z jabłkiem i bananem 50 g 39,80/1 kg

ZDROWA ALTERNATYWA

BEZ CUKRU

3

3

79

SUPERCENA

99

SUPERCENA

Ciastko Keto bez cukru GO ON Sante

> peanut butter > almond & mango 50 g 79,80/1 kg

Otręby Sante

> owsiane > pszenne 150 g 25,27/1 kg

ZDROWA ALTERNATYWA

499

699

SUPERCENA

SUPERCENA

ZDROWA ALTERNATYWA

Baton proteinowy Nick’s > peanut > cookie dough 50 g 139,80/1 kg

Erytrytol Skarby Ziemi Sante 250 g 19,96/1 kg

ZDROWA ALTERNATYWA

999

12 59

16% TANIEJ

10% TANIEJ

11

1399

99

SPRAWDŹ OZNACZENIA

Granola Fitness Nestlé

Granola proteinowa GO ON Sante

> z czekoladą orzechami BEZi CUKRU > brownie i wiśnia 300 g 33,30/1 kg

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

ZDROWA ALTERNATYWA

> z czekoladą WEGE > z miodem 300 g 41,97/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 13,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 11,99

PRODUKTY EKOLOGICZNE

ZDROWA ALTERNATYWA

ZDROWA ALTERNATYWA

SPRAWDŹ OZNACZENIA SZUKAJ OZNACZEŃ W SKLEPIE BEZ CUKRU

BEZ GLUTENU

BEZ LAKTOZY

WEGE

PRODUKT EKOLOGICZNY

ZDROWA ALTERNATYWA


16

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

2 99

2 99

SUPERCENA

SUPERCENA

Biszkopty mini Andante

Herbatniki Petit Beurre Apetitki

120 g 24,92/1 kg

> black > pełnoziarniste 200 g 14,95/1 kg

369

699

SUPERCENA

Pierniki w czekoladzie Ariante

Rurki dr Gerard

(różne rodzaje) 500 g 13,98/1 kg

> kakaowe > kokosowe 144 g 25,63/1 kg

699 SUPERCENA

Ciastka pełnoziarniste Lambertz 200 g 34,95/1 kg

699 SUPERCENA

899

1099

SUPERCENA

SUPERCENA

Deser Bonjour Konti

Bombonierka Karnawał Party Amoretta

> o smaku truskawki ze śmietanką > o smaku jagody z mascarpone 232 g 38,75/1 kg

137 g 80,22/1 kg

opakowanie można złożyć i zmienić w maskę

Orzechy w czekoladzie bez cukru Eurohansa (różne rodzaje) 80 g 87,38/1 kg


Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

1

29

SUPERCENA

399 SUPERCENA

Wafelek o smaku tiramisu Nagie Góralki

379

42 g 30,71/1 kg

SUPERCENA

Baton Nick’s

699

> peanuts n’ fudge > coconut 40 g 99,75/1 kg

SUPERCENA

699

999

SUPERCENA

SUPERCENA

Żelki malinowo-jeżynowe Balla Stixx Haribo

Czekolada do picia Krüger

170 g 41,12/1 kg

(różne rodzaje) 220 g 45,41/1 kg

999

1399

SUPERCENA

SUPERCENA

Cukierki Ricola

Lizaki bez cukru Chupa Chups

> melisa > oryginalne ziołowe 68 g 146,91/1 kg

110 g 127,18/1 kg

Żelki Nimm2 Storck > owocowe > słoneczny sad 90 g 42,11/1 kg

Lizaki Nimm2 Storck 80 g 87,38/1 kg

17


18

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

249

349

SUPERCENA

SUPERCENA

Mieszanka przypraw La Drogheria

Musztarda Kamis

(różne rodzaje) 15 g 166,00/1 kg

(różne rodzaje) 185 g 18,86/1 kg

499

499

SUPERCENA

SUPERCENA

Fileciki z makreli w sosie miodowo-musztardowym z kaparami Graal

Ketchup Kotlin > łagodny > pikantny 450 g 11,09/1 kg

60%

110 g 45,36/1 kg

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

5

99

699

14% TANIEJ* Wawrzyniec

(różne rodzaje) > pasztet z fasoli > pasta warzywna 180 g

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 5,99/1 szt. (33,28/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99

MNIEJ KALORII

699 SUPERCENA Fasolka Heinz

> w sosie pomidorowym z chilli > w sosie pomidorowym barbecue > w sosie pomidorowym 390 g; 415 g 17,92/1 kg; 16,84/1 kg

699

649

SUPERCENA

SUPERCENA

Olewnik

Zupa krem JemyJemy

> smalec szlachecki > smarowidło szlacheckie > przysmak staropolski 260 g 26,88/1 kg

> z pomidorów > z zielonego groszku > z pieczarek 375 g 17,31/1 kg

799

899

SUPERCENA

SUPERCENA

Majonez Winiary

Salatino Graal

> wegański > awokado 300 ml 26,63/1 l

(różne rodzaje) 160 g 56,19/1 kg


19

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

3

99

4

29

SUPERCENA

SUPERCENA

Baton energetyczny BeRaw!

Mus Deli & Fruits Tymbark

(różne rodzaje) 40 g 99,75/1 kg

5

49

SUPERCENA Przecier owocowy 100% Purena (różne rodzaje) 350 g 15,69/1 kg

8

99

SUPERCENA Batoniki mini Dobra Kaloria

> chrupiący orzech > jabłko & cynamon > orzeszki & czekolada 108 g 83,24/1 kg

> kokos, banan > chia, mango > ciastko, wiśnia 170 g 25,24/1 kg


20

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

449 Cukier biały Diamant 1 kg

499 SUPERCENA Herbata rozgrzewająca Loyd (różne rodzaje) 20 tb., 1 opak. 0,25/1 tb.

499

499

SUPERCENA

SUPERCENA

Herbata ziołowa z owocami Herbapol

Herbata czarna liściasta Sir Roger

599

599

SUPERCENA

SUPERCENA

Herbata zielona liściasta Bifix

Herbata zielona Lipton

1399

499

SUPERCENA

SUPERCENA

Herbata czarna Lord Grey TET

Napój czekoladowy Mokate

(różne rodzaje) 30 g; 35 g 166,33/1 kg; 142,57/1 kg

(różne rodzaje) 100 g 59,90/1 kg

100 tb., 1 opak. 0,14/1 tb.

> Yunnan 80 g; 62,38/1 kg > Madras 100 g; 49,90/1 kg

(różne rodzaje) 25–36 tb., 1 opak. 0,17–0,24/1 tb.

> smak piernikowy > smak marcepanowy 120 g 41,58/1 kg

2199

4999

SUPERCENA

SUPERCENA

Kawa rozpuszczalna Dallmayr Gold 200 g 109,95/1 kg

Kawa ziarnista MK Café Select 1 kg

19


20

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

21

99

219

2 29

SUPERCENA

18% TANIEJ*

20% TANIEJ

Woda Żywiec Zdrój delikatnie musujący

Napój Frugo

Kubuś Waterrr bez cukru

1

2

69

(różne rodzaje) 500 ml

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 2,19/1 szt. (4,38/1 l) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2,69

500 ml 3,98/1 l

399 Fortuna > Multiwitamina

399 Napój Jumi Jumi

> zielona > pomarańczowa

> Napój czarna porzeczka + żurawina 1l

> liczi > mango > truskawka 320 ml 12,47/1 l

2 89

> o smaku arbuza i liczi > o smaku brzoskwini > o smaku jabłka > o smaku cytryny 500 ml; 4,58/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2,89

590 Syrop Fortuna (różne rodzaje) 440 ml 13,41/1 l

3+1 GRATIS

399

545

Mus dla dzieci Kubuś Immuno

26% TANIEJ Sok 100% multiwitamina Tymbark

MIKSUJ DOWOLNIE

1l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,45

3+1 GRATIS

3+1 GRATIS Mus dla dzieci Kubuś Baby

Mus dla dzieci Kubuś Team

MIKSUJ DOWOLNIE

> kaktus > mango > pitaja Cena regularna: 2,99 za 1 szt. 100 g; 29,90/1 kg

> gruszka-czarny bez > malina-dzika róża > mango-acerola Cena regularna: 2,99 za 1 szt. 100 g; 29,90/1 kg

MIKSUJ DOWOLNIE

> zielone warzywa > czerwone warzywa > pomarańczowe warzywa 100 ml Cena regularna: 3,50 za 1 szt. 35,00/1 l


22

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

21

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 6 SZT.

3

4

29

349

99

409

599

SUPERCENA

16% TANIEJ

14% TANIEJ*

Piwo Heineken Silver

Piwo Bojan Marcińskie

Piwo Tyskie Gronie

butelka bezzwrotna 330 ml 9,97/1 l

puszka; 500 ml

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 6 szt. 3,49/1 szt. (6,98/1 l) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,09

butelka bezzwrotna 500 ml; 9,98/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,99

1+1 GRATIS 4

3,49

ZA PUSZKĘ W 8-PAKU

99

27

Piwo Brooklyn Brewery Pilsner

92

puszka Cena regularna: 15,96 za 4-pak 4 × 500 ml 7,98/1 l

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Książęce Złote Pszeniczne

Piwo Warka Classic

puszka 500 ml 9,98/1 l

puszka 8 × 500 ml; 6,98/1 l

399 4

DO

75

4

499

649 659

99

20% TANIEJ

Oranżada Hellena

> biała > czerwona > żółta > zielona > korzenno-piernikowa 1,25 l; 3,19/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,75; 4,99

DO

24% TANIEJ

Coca-Cola > Zero > Original 1l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,49; 6,59


22

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

999

4 99

SUPERCENA

SUPERCENA

23

Szampon koloryzujący Marion

Gripactive Odporność Forte Wit. D + Cynk + Wit. C

(różne kolory) 40 ml 124,75/1 l

6 szt., 1 opak. 1,67/1 szt.

699

999

999

30% TANIEJ

23% TANIEJ

SUPERCENA

Pomadka do ust Bebe Young Classic

Szampon do włosów Skarby Polne Receptury Zielarki

Podpaski higieniczne Bella Ideale Normal

999

1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,99

12 99

(różne rodzaje) 350 ml 28,54/1 l

20 szt., 1 opak. 0,50/1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,99

11 99

11 99

1599

SUPERCENA

SUPERCENA

15% TANIEJ

Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect

Maszynka do golenia Wilkinson Sword

Żel pod prysznic Palmolive

3 × 120 szt., 1 opak. 0,03/1 szt.

> Xtreme 3 > My Intuition 1 opak. 4 + 2 GRATIS 2,00/1 szt.

1899

> Milk & Honey > Men Citrus Crush 750 ml; 21,32/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 18,99

899

1599

43% TANIEJ Szampon i żel do mycia dla dzieci 2w1 4Organic (różne rodzaje) 200 ml 44,95/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 15,99

14 99 SUPERCENA

Pasta do zębów Meridol > ochrona dziąseł > świeży oddech 75 ml 199,87/1 l

2499 33

99

26% TANIEJ

Chusteczki nawilżane dla dzieci Pampers Harmonie Aqua 3 × 48 szt., 1 opak. 0,17/1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 33,99


24

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

WSZYSTKIE PŁYNY DO PŁUKANIA

1+1 GRATIS

23


32

25

HIT MIESIĄCA 2

49

SUPERCENA Cukierki

(różne rodzaje) luz 100 g 24,90/1 kg

6

99

SUPERCENA Płyn do mycia naczyń Ludwik

(różne rodzaje) 1,35 kg 5,18/1 kg

1,35 kg

CO MIESIĄC NOWA, WYJĄTKOWA OFERTA Oferta obowiązuje od 28.12.2023 do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.


OD CZWARTKU DO ŚRODY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY CZWARTEK


TEMAT TYGODNIA

PRANIE I SPRZĄTANIE AKCESORIA SAMOCHODOWE ELEKTRONARZĘDZIA I NARZĘDZIA RĘCZNE TECHLINER WYPRZEDAŻ WYPOSAŻENIE WNĘTRZ PRZECHOWYWANIE I ORGANIZACJA OFERTA OBOWIĄZUJE OD WTORKU 2.01

DO ŚRODY 10.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


INSPIRACJE TYGODNIA

OFERTA OBOWIĄZUJE OD WTORKU 2.01 DO ŚRODY 10.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

CZYSTY START W NOWY ROK

49.Suszarka na pranie Tony White

> po złożeniu zajmuje mało miejsca 1 szt.

antypoślizgowe nakładki łatwy system składania i rozkładania

69.-

Deska do prasowania Scala White

wym. 108 × 32 × 74-90 cm > blokada uniemożliwiająca samoczynne rozkładanie 1 szt. bawełniany pokrowiec z warstwą pianki

blat z rozciąganej siatki metalowej, która przepuszcza parę

KAŻDY PRODUKT

> Zmiotka z szufelką z gumą Style York (2 kolory) 1 kpl.

9.1 szt./1 kpl.

dostępne kolory

> Miotła > Zestaw Style York do WC (2 kolory) Style 1 szt. York (2 kolory) 1 kpl.


25 3

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

19.-

39.-

wym. ø 9,5 × 38 cm > w zestawie stojak z pojemnikiem 1 kpl.

1 szt.

Szczotka toaletowa

Automatyczny dozownik do mydła bezdotykowy, czujnik ruchu na podczerwień

3 3 poziomy dozowania

łatwe czyszczenie

280 ml 3×AAA

brak w zestawie

stal nierdzewna

do wszystkich typów podłóg

do wszystkich typów podłóg

600 ml

Usuwa ponad 99% bakterii i wirusów

m 20 c

wym. 35 × 14 cm 1 szt.

d ł. 1

29.-

Wkład do mopa Vileda Ultramax lub Ultramat

za pomocą samej wody

praktyczny dozownik płynu

10 l

szer. 3

29.-

Mop płaski ze spryskiwaczem 1 kpl.

79.-

5 cm

Zestaw Vileda Ultramax BOX 1 kpl.

w zestawie wiadro, kij i wkład do mopa


26 4

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

SAMOCHÓD GOTOWY NA NOWY ROK!

9.-

5.-

240 g

Elastyczny żel do czyszczenia

Gąbka samochodowa Virage

(2 kolory) > idealny do czyszczenia wnętrza samochodu i klawiatury komputerowej 1 szt.

> do mycia szyb i karoserii > ergonomiczny kształt 1 szt. miękka, nie powoduje zarysowań

KAŻDY PRODUKT

7.-

usuwa kurz i brud z trudno dostępnych miejsc

> Odświeżacz powietrza do samochodu 1 opak.

1 opak.

dostępne kolory

9.-

> Zawieszka zapachowa do samochodu

2 pojemniki z odświeżaczem

(różne kolory) 1 opak.

wielorazowego użytku

Pochłaniacz wilgoci

> w komplecie samoprzylepny pasek na rzep do mocowania 1 kpl.

25.-

39.-

0,5 kg

Kamera samochodowa Tracer MobiDrive KTM 45767

pochłania wilgoć i niektóre zapachy, zapobiega powstawaniu pleśni

Apteczka pierwszej pomocy 1 kpl.

45.-

1 szt.

30 fps 2,2

wyświetlacz o przekątnej 2,2” 720 px

Gaśnica proszkowa ABC typ PG-1 B

rozdzielczość wideo 720 px

1 szt.

nagrywanie po wykryciu ruchu

Producent wyrobu medycznego: SENA Sp. z o.o. ul. Ptasia 12A 26-600 Radom TO JEST WYRÓB MEDYCZNY. UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

1 kg


27 5

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

2.9.-

Skrobaczka do lodu z gumą Virage 1 szt.

9.-

29.-

Odmrażacz do szyb

Płyn przeciw parowaniu szyb

1 szt.

1 szt.

Szczotkoskrobaczka

chroni powierzchnie szklane przed parowaniem i ogranicza skraplanie się cieczy na szybach

dł. 43 cm 1 szt.

-50°C skutecznie i szybko usuwa lód, szron i zamarznięty śnieg

300 ml

650 ml

CZAS NA REALIZACJĘ PLANÓW! 320 elem.

KAŻDY PRODUKT

165 elem.

15.-

Grzechotka teleskopowa 1 szt.

1 kpl.

> Nity

w praktycznym > Nakrętki 1 kpl. plastikowym pudełku

1 kpl.

390 elem.

> Uchwyty do kabli 1 kpl.

funkcja HOLD – zamrożenie wyniku pomiaru

39.Multimetr do pomiaru 1 szt.

151 elem.

> Haczyki 1 kpl.

39.-

225 elem.

można regulować w zakresie od 460 mm do 600 mm

> Oringi 1 kpl.

miękka rękojeść


28 6

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

5.-

Podkładki filcowe samoprzylepne (2 rodzaje) 1 opak.

106 elem.

125 elem.

3×AA

brak w zestawie

19.-

> do kamienia > do stali > do drewna 1 opak.

15 elem.

15 elem.

15 elem.

39.-

Suwmiarka elektroniczna

1×LR44

bateria w zestawie

19.-

Zestaw wierteł

> dokładność pomiaru: 0,01 mm > dwie jednostki miary: metryczna i imperialna > wyświetlacz LCD 1 szt. precyzyjny pomiar długości, średnicy (zewnętrznej i wewnętrznej) oraz głębokości

Lampa warsztatowa LED

wym. 225 × 60 × 48 mm > oświetlenie warsztatowe, lampa inspekcyjna oraz latarka > hak obracany o 180° 1 szt.

39.-

99.-

Zestaw do wypalania w drewnie 1 opak.

2 m przewodu zasilającego

> zaczep do pasa monterskiego 1 szt.

uchwyt z metalowym ogranicznikiem głębokości wiercenia 30 W

prędkość obrotowa: 50–3000 obr./min

2

Wiertarka udarowa

w zestawie końcówki do wypalania, grot lutowniczy, zestaw do cięcia i stojak

regulacja obrotów

2 2 m przewodu zasilającego

ergonomiczny uchwyt

750 W


Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

WSZYSTKIE ZABAWKI

50%

DO TANIEJ!* * Uprzejmie informujemy, iż dostępność tych produktów może być ograniczona. Promocje nie łączą się.

WSZYSTKIE KSIĄŻKI

40% TANIEJ!*

* Uprzejmie informujemy, iż dostępność tych produktów może być ograniczona. Promocje nie łączą się.

WYBRANE ARTYKUŁY PRZEMYSŁOWE

50%

DO TANIEJ!* * Uprzejmie informujemy, iż dostępność tych produktów może być ograniczona. Promocje nie łączą się.

29 7


30 8

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

17.-

posiada 10 przegródek i 2 szufladki

Organizer kosmetyczny

wym. 26 × 13,5 × 9 cm 1 szt.

ZOBACZ, CO DOBREGO PRZED TOBĄ!

nie wymaga wiercenia, wystarczy powiesić na drzwiach za pomocą haków

35.-

Zegar z termometrem i higrometrem wym. ø 32,5 × 4,5 cm 1 szt. 2×AA

brak w zestawie

49.-

Kwietnik z donicą

wym. 25 × 22 × 46 cm > stabilny i lekki > łatwy do przenoszenia 1 szt.

55.-

Lustro zawieszane na drzwi

(2 kolory) wym. 42,8 × 122,8 × 2,5 cm 1 szt.

dostępne kolory


31 9

Od wtorku 2.01 do środy 10.01.2024

NIECH SIĘ WSZYSTKO UKŁADA! S

od 4.-

M

wym. ok. 15 × 8 × 5 cm

wym. ok. 23 × 8 × 5 cm

L wym. ok. 30 × 8 × 5 cm

XL

Pojemnik ażurowy Infinity

od 3.-

poj. 1,4 l 4.poj. 4,5 l 8.poj. 11 l 13.poj. 17 l 15.1 szt.

Organizer do szuflady Infinity rozm. S 3.rozm. M, L 4.rozm. XL 6.1 szt.

wym. ok. 23 × 15 × 5 cm

1,4 l

4,5 l

11 l

17 l

99.-

SUPERCENA

Regał Curver Infinity

wym. 30 × 36 × 69 cm 1 kpl.

od 15.-

4 wysuwane kosze o poj. 11 l

20 l

Pojemnik do przechowywania Curver

(różne rodzaje) poj. 14 l 15.poj. 20 l 20.poj. 32 l 25.poj. 47 l 35.1 szt.

14 l

32 l

47 l

na kółkach


32 10

HIT MIESIĄCA 2

49

SUPERCENA Cukierki

(różne rodzaje) luz 100 g 24,90/1 kg

6

99

SUPERCENA Płyn do mycia naczyń Ludwik

(różne rodzaje) 1,35 kg 5,18/1 kg

1,35 kg

CO MIESIĄC NOWA, WYJĄTKOWA OFERTA Oferta obowiązuje od 28.12.2023 do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta handlowa na tydzień 1/24. Ważna od 2.01 do 10.01.2024 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu, ul. Lutosławskiego 2 w Darłowie, ul. Kościuszki 37 w Rogoźnie, ul. Lipowej 52 w Sokołowie Podlaskim, ul. 11 Listopada 5a w Łodzi, pl. Wolności 1 we Włoszczowie, ul. Sprzymierzeńców 20 w Ustce i ul. Lipowej 6a w Myśliborzu różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


OD CZWARTKU DO ŚRODY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY CZWARTEK


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook