Skip to main content

Netto gazetka od 31.01 do 5.02.2022

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 3 1 .0 1 DO 5.0 2 . 2 0 2 2 LUB D O W YC Z ER PAN IA ZA PASÓW

Papier toaletowy 3-warstwowy Samelle (różne rodzaje) 8 rolek, 1 opak. 0,68/1 rolka

7,49

5,49

26% TANIEJ

33 Kapsułki do prania Ariel (różne rodzaje) 33 szt., 1 opak. 0,87/1 szt.

28,99 SUPERCENA

75.-

SUPERCENA

Mop płaski + wiadro Zawieszka do WC Power Aktiv Bref (różne rodzaje) 3 × 50 g 79,93/1 kg

11,99 SUPERCENA

PRAWDOPODOBNIE

W POLSCE

do wszystkich typów podłóg

dł. drążka: 80-140 cm, wym. wiadra: 38 × 30 × 38 cm > drążek teleskopowy 1 kpl.

25.-

Wkład do mopa 1 szt.


CZYSTY

DOM PRANIE pranie

CZYSTY

DOM Płyn do prania Savin

> do wełny i jedwabiu > do tkanin czarnych 1l

CZYSTY Płyn do płukania Savin

6,99 sprzątanie

5,99

7,99

14% TANIEJ

SUPERCENA

50

27

(różne rodzaje) > proszek do prania 3,375 kg 11,25/1 kg > żel do prania 2,64 l 14,39/1 l

37,99

48

CZYSTY

SUPERCENA

CZYSTY

DOM

DOM

ŁAZIENKA Żel do czyszczenia toalet Shine 1l

3,79 SUPERCENA

Żel do czyszczenia toalet Duck (różne rodzaje) 750 ml 10,65/1 l

7,99 SUPERCENA 2

(różne rodzaje) 1,8 l naczynia 7,21/1 l

12,99 72

SUPERCENA

Ariel

45

łazienka

DOM

Płyn do płukania Silan

1,5 l 3,99/1 l

łazienka

CZYSTY

DOM

sprzątanie

Kapsułki do prania uniwersalne Savin 22 szt., 1 opak. 0,68/1 szt.

22

14,99 SUPERCENA

CZYSTY Zawieszka do WC Shine

(różne rodzaje) 2 × 48 g 43,64/1 kg

6,19

4,19

32% TANIEJ

Odświeżacz do łazienki Ambi Pur (różne rodzaje) 7,5 ml 1332/1 l

DOM naczynia

Krążek żelowy do toalety Duck

(różne rodzaje) 36 ml 277,5/1 l

9,99 SUPERCENA

Elektryczny odświeżacz powietrza Ambi Pur (różne rodzaje) 20 ml 699,5/1 l

9,99

13,99

SUPERCENA

SUPERCENA


CZYSTY

CZYSTY

DOM

DOM

SPRZĄTANIE Antybakteryjny płyn sprzątanie do czyszczenia Ajax

(różne rodzaje) łazienka 1250 ml 3,19/1 l

> do łazienki > uniwersalny 500 ml 19,98/1 l

4,99

(różne rodzaje) 1l

7,19

750 ml 5,32/1 l

6,19

3,99

13% TANIEJ

SUPERCENA

19% TANIEJ

SUPERCENA

Płyn do mycia podłóg Shine

Mleczko do czyszczenia w kremie Shine

4,19

8,99

20% TANIEJ

SUPERCENA

5,19

(różne rodzaje) 1l

3,99

9,99

> z mikrofibry 3 szt., 1 opak. 1,39/1 szt. > uniwersalne 10 szt., 1 opak. 0,41/1 szt.

DOM

Płyn uniwersalny Shine

Antybakteryjny spray do czyszczenia pranie Ajax

Ściereczki Shine

CZYSTY

Ściereczki nawilżane Shine

80 szt., 1 opak. 0,07/1 szt.

5,89 SUPERCENA

Ściereczki bawełniane na rolce Shine

50 szt., 1 opak. 0,12/1 szt.

8,25

6,25

24% TANIEJ

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Płyn do dezynfekcji DezontOX-A 50 ml 79,80/1 l

Jednorazowe rękawiczki winylowe Sanix (rozmiar M, L) 100 szt., 1 opak. 0,29/1 szt.

Żel antybakteryjny do rąk Venus 100 ml 39,90/1 l

39,99

29,99 25% TANIEJ

3,99

3,99

SUPERCENA

SUPERCENA 3


CZYSTY

DOM

Sól do zmywarki Shine

Płyn do czyszczenia zmywarek Shine

NACZYNIA

5,19

4,19

250 ml 16,76/1 l

naczynia

Płyn do mycia naczyń Ludwik (różne rodzaje) 1,35 kg 5,91/1 kg

5,95

19% TANIEJ

SUPERCENA Nabłyszczacz do zmywarki CZYSTY Lemon Somat

Nabłyszczacz CZYSTY do zmywarki Shine

DOM

7,99 SUPERCENA

DOM 500 ml 21,98/1 l

1l

6,49

10,99

SUPERCENA Shine do mycia pranie

CZYSTY Gąbki, zmywaki kuchenne Shine 10 szt., 1 opak. 0,22/1 szt.

DOM

2,29

SUPERCENA pranie

159.- -12%

330 ml

ergonomiczny zawias flexi

do wszystkich podłóg z drewna, laminatu, kamienia i kafelków

139.-

Mop parowy 12 w 1 1300 W

> czyści i odświeża dywany, eliminując nieprzyjemne zapachy > idealny dla właścicieli zwierząt domowych > dogłębnie czyści płytki i fugi oraz usuwa zabrudzenia z felg samochodowych > dokładnie czyści okna i lustra, nie pozostawiając smug > zabija bakterie 1 kpl.

wymienne końcówki do każdej powierzchni

czas pracy strumienia pary 15 minut

dzięki odpowiedniej nakładce czyści i odświeża sofy oraz inne tkaniny

* Ze względu na charakter wyprzedaży uprzejmie informujemy, iż dostępność niektórych artykułów może być ograniczona. Nie wszystkie produkty znajdą Państwo w każdym sklepie Netto – o ich dostępność prosimy zapytać sprzedawcę.

4

naczyń > balsam > żel 1l

2 kg 2,97/1 kg

CZYSTY

DOM

4,59

3,59

SUPERCENA łazienka Płyn

do mycia naczyń Fairy CZYS (różne rodzaje) 2 × 1350 ml 5,55/1 l

DO

14,99

21% TANIEJ

SUPERCENA

łazienka

spr

129.-

Robot odkurzający 3 W 1 szt.

idealny do podłóg oraz dywanów

2 0,4 l

80 3h

pojemnik na obszar pracy cicha praca czas pracy czas ładowania 90-120 m2 ok. 3 h kurz 0,4 l < 55 dB ok. 80 minut

99.-

Ręczny odkurzacz 2 w 1 z filtrem HEPA 600 W > 2 dodatkowe końcówki do różnych powierzchni > lekki i łatwy do przechowywania 1 kpl. szczotka idealna do tapicerki i zasłon

głowica odkurzacza odpowiednia do wszystkich typów podłóg

długość przewodu 5m

1,38 kg

możliwość przemiany na odkurzacz ręczny do codziennego użytku

waga 1,38 kg


16,99

Tabletki CZYSTY do zmywarki Shine

DOM

40 szt., 1 opak. 0,39/1 szt.

15,99 CZYSTY DOM

CZYSTY

DOM

11% TANIEJ

Tabletki do

pranie zmywarki P-Free

SZYBY Płyn do mycia szyb Shine sprzątanie

łazienka

(różne rodzaje) 750 ml 5,32/1 l

Ludwik

+ nabłyszczacz GRATIS > Classic 100 szt., 1 opak., 0,33/1 szt. > All-in-One 90 szt., 1 opak., 0,37/1 szt.

3,99

SUPERCENA

33,99 SUPERCENA

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Płyn do mycia szyb Ludwik

Somat do zmywarki

> kapsułki Excellence 4 in 1 51 szt., 1 opak., 0,70/1 szt. > tabletki Gold 60 szt., 1 opak., 0,59/1 szt.

CZYSTY

(różne rodzaje) 750 ml 7,98/1 l

CZYSTY 5,99 DOM

CZYSTY 35,99 DOM

DOM

SUPERCENA

SUPERCENA

39.- 12.- 20.- 16.- 14.łazienka

Mop płaski ze spryskiwaczem wym. 140 × 40 × 9 cm 1 szt.

Szczotka do kurzu

sprzątanie

dł. 52-83 cm 1 szt.

Mop płaski trójkątny

dł. 74-125 cm > ruchoma głowica 1 kpl.

do używania na sucho i mokro

600 ml

naczynia

Miotła

dł. 70-120 cm 1 szt.

Szufelka ze zmiotką 2 elem., 1 kpl.

gumowe włosie

gumowe włosie

14.14.-

99.-

Suszarka grzejnikowa /balkonowa

wym. 50 × 33 × 15 cm 1 szt.

Myjka do okien ze spryskiwaczem

Suszarka King

wym. 106-174 × 57 × 91 cm 1 szt.

SUPERCENA

składanie na zatrzask

20 m uchwyt na drobną garderobę

kółka ułatwiające przesuwanie

łączna długość linek 20 m

1 szt.

5


% W IEL KA

W YP RZ EDAŻ 169.- -23%

142.- -22%

110.-

wkład do gotowania na parze

130.-

Szybkowar

Zestaw garnków

1 kpl.

9 elem., 1 kpl.

129.- -30%

69.- -27%

90.-

50.-

Zestaw patelni z odpinaną rączką

Ekspres do kawy 750 W

ø 20 cm, ø 24 cm, ø 28 cm 3 szt., 1 kpl.

+ kubek termiczny 1 kpl.

39.- -25%

29.-

69.- -27%

Dzbanek filtrujący Aquaphor Amethyst

50.-

(różne kolory) > filtr w zestawie 1 kpl.

59.- -32%

40.-

Dystrybutor do napojów

wym. 14 × 48 cm > ułatwia nalewanie napojów 1 kpl.

29.-

1450

Gra imprezowa (różne rodzaje) 1 kpl.

Szynkowar 1 szt.

89.- -32%

60-

Dyspenser do piwa

> zawiera pojemnik na lód 1 kpl.

-50%

25.-

1250

Gra imprezowa ruletka z 4 kieliszkami 1 kpl.

89.- -32%

60.-

Torba na narty i buty narciarskie (2 kolory) wym. 160 × 45 cm 1 szt.

6 * Więcej produktów w promocji „Wielka wyprzedaż” znajdziesz w sklepach. Dostępność artykułów ograniczona. Ze względu na charakter wyprzedaży uprzejmie informujemy, iż dostępność niektórych produktów, wzorów i kolorów może być ograniczona. Nie wszystkie produkty znajdą Państwo w każdym sklepie Netto – o ich dostępność prosimy zapytać sprzedawcę.


% W IEL KA

W YP RZ EDAŻ 75.- -20%

60.-

Pościel licencyjna

Pokrowiec na sofę narożnikową

(2 kolory) > prawo- i lewostronny 1 szt.

(różne wzory) wym. 160 x 200 cm, 70 x 80 cm 1 kpl.

119.- -32%

80.-

149.- -26%

109.-

Soniczna szczoteczka do zębów

(2 kolory) 1 kpl.

Konsola z 2 szufladami wym. 77,5 × 32,5 × 79 cm 1 szt.

79.- -24%

60.-

149.- -20%

119.-

Toaletka z lustrem wym. 60 × 38 × 75 cm 1 szt.

79.-

59.- -40%

35.-

-12%

69.-

Polar dziecięcy

(różne kolory) > rozm. 110/116, 122/128, 134/140 1 szt.

Prostownik z mikroprocesorem 4A 1 kpl.

69.- -42%

40.Polar damski lub męski

(różne kolory) > rozm. S/M, L/XL 1 szt.

39.- -25%

29.-

Pokrowiec samochodowy

wym. 2,1 × 2,4 × 1,5 m 1 szt.

10 szt.

25.- -20%

20.-

Opaski antypoślizgowe na koła 10 szt., 1 kpl.

2 szt.

59.- -16%

49.-

Opaski antypoślizgowe na koła 2 szt., 1 kpl.

229.- -17%

190.Kamera samochodowa 4TS FHD CRUX 1 kpl.

* Więcej produktów w promocji „Wielka wyprzedaż” znajdziesz w sklepach. Dostępność artykułów ograniczona. Ze względu na charakter wyprzedaży uprzejmie informujemy, 7 iż dostępność niektórych produktów, wzorów i kolorów może być ograniczona. Nie wszystkie produkty znajdą Państwo w każdym sklepie Netto – o ich dostępność prosimy zapytać sprzedawcę.


69.-

Komplet pościeli Harvard

(2 wzory) wym. 160 × 200 cm + poduszka wym. 70 × 80 cm 1 kpl.

KIERUNEK

NA MODĘ

59.-

Stołek z welurowym obiciem

wym. 43 × 45 cm 1 szt.

49.-

Bluza dresowa Harvard

(2 kolory) rozm. M-XL 1 szt.

49.-

Spodnie dresowe Harvard

(2 kolory) rozm. M-XL 1 para 8

49.-

Piżama damska Harvard

rozm. S-XL 1 szt.

39.-

Koszula nocna Harvard

(2 kolory) rozm. S-XL 1 szt.

materiał miękki w dotyku

wygodna tkanina, idealna do spania


39.-

Zestaw 2 podkoszulek męskich rozm. M-XL 2 szt., 1 kpl.

42.-

42.-

Zestaw 2 T-shirtów męskich

Koszulka z długim rękawem

rozm. M-XXL 2 szt., 1 kpl.

(2 kolory) rozm. M-XXL 1 szt.

2 szt.

2 szt.

1 szt.

RAZEM KUPUJESZ,

WIĘCEJ ZYSKUJESZ

32.-

Skarpety męskie wysokie

29.-

Skarpety męskie stopki 5 par

(różne wzory) rozm. 39-42, 43-46 5 par, 1 kpl.

5 par

16.-

Podkoszulek damski

Bokserki męskie

(różne wzory) rozm. 39-42, 43-46 5 par, 1 kpl.

(różne wzory) rozm. M/L, XL/XXL 2 pary, 1 kpl. 2 pary

idealne na zimę

95% bawełna i 5% elastan

(2 kolory) rozm. S/M, L/XL 1 szt.

26.-

Legginsy damskie

przylega do ciała

rozm. S-XXL 1 para

19.-

19.-

Bokserki damskie

Figi damskie

2 pary, 1 kpl.

2 pary

2 pary, 1 kpl.

32.-

2 pary

29.-

Legginsy ciążowe zimowe rozm. M-XL 1 para

14.-

Skarpetki z perełkami

(różne wzory) rozm. uniwersalny 1 para

9


od 8. Szklany kubek

19.- 24.-

Szklany dozownk łazienkowy

łazienkowy na szczoteczki

Słuchawka prysznicowa 1 szt.

(2 kolory) 1 szt.

1 szt.

330 ml

13.-

230 ml 5 rodzajów strumienia wody

15.-

wym. 17 × 15 × 12 cm wym. 34 × 17,5 × 15 cm

Wąż prysznicowy

17.-

dł. 1,5 m 1 szt.

1 szt.

36.-

wym. ø 18 ,5 × 68 cm 1 szt.

3 szt., 1 kpl.

Stojak na papier toaletowy

Komplet dywaników łazienkowych

1 szt.

300 ml

Koszyk łazienkowy z drewnianym uchwytem

36.-

Dozownik do mydła

mocowany do ściany

47.-

3 szt.

Deska toaletowa wolnoopadająca 1 szt.

z funkcją cichego, automatycznego opadania miejsce na 3 dodatkowe rolki papieru

od 17.-

19.-

mocowana za pomocą przyssawek

Mata antypoślizgowa

Mata łazienkowa

wym. 60 × 40 cm 1 szt.

wym. 39 × 69 cm > półprzezroczysta 1 szt.

Mata antypoślizgowa kwadratowa wym. 52 × 52 cm mocowana za pomocą przyssawek

55.FM

Głośnik wodoodporny 1 szt.

wbudowane radio FM

150 kg

ładowanie USB

możliwość odbierania połączeń

10

34.-

tryb głośnomówiący

maks. obciążenie 150 kg

Stołek łazienkowy składany

wym. 21,5 × 28,5 × 45 cm > antypoślizgowa powłoka 1 szt.

39.-

Filcowy kosz na pranie

(2 kolory) wym. 34 × 55 cm 1 szt.


OFERTA OD CZWARTKU OFERTA OD 3 LUTEGO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

17.-

Płatki kosmetyczne wielokrotnego użytku 5 szt., 1 kpl.

10.-

Dwustronna szczotka do mycia twarzy

5 szt.

1 szt.

29.-

19.-

Lampa 27 LED na przyssawki wym. 30,5 × 2 cm 1 szt.

Lusterko

wym. 17 × 19 × 7,5 cm 1 szt.

17.-

montowane na 3 przyssawki

Lusterko na przyssawki

wym. ø 19,5 × 3 cm 1 szt. z tyłu lusterka kieszeń do przechowywania

7-krotne powiększenie

29.-

19.-

Organizer na biżuterię

Szczotki do włosów

wym. 10 × 10 cm 1 szt.

4 szt., 1 kpl.

4 szt. do każdego rodzaju włosów

17.-

Pojemnik na patyczki kosmetyczne 1 szt.

bardzo kompaktowy

19.-

Organizer kosmetyczny z uchwytem 1 szt.

17.-

Pojemnik na płatki kosmetyczne 1 szt.

11


OFERTA OD CZWARTKU OFERTA OD 3 LUTEGO DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

69.-

elegancki wygląd wpasuje się w każdą łazienkę

Szafka ścienna łazienkowa wym. 89 × 39 × 19 cm 1 szt. 3 kg

maks. obciążenie jednej półki 3 kg

99.Szafka łazienkowa

49.-

Lustro w ramie

39.-

(2 kolory) wym. 78 × 58 × 2 cm 1 szt.

2-poziomowy regał łazienkowy narożny wym. 21 × 21 × 80 cm 1 szt. 2 kg

maks. obciążenie jednej półki 2 kg

wym. 60 × 60 × 30 cm 1 szt.

42.-

3-poziomowy regał łazienkowy na kółkach

wym. 54,5 × 12,5 × 71 cm 1 szt.

5 kg

maks. obciążenie jednej półki 5 kg

24.SUPERCENA

Ręcznik August (różne kolory) wym. 70 × 140 cm 1 szt.

wąski regał zajmuje mniej miejsca

12.-

SUPERCENA

Ręcznik August (różne kolory) wym. 50 × 90 cm 1 szt.

6.-

SUPERCENA

Ręcznik August (różne kolory) wym. 30 × 50 cm 1 szt.

Oferta handlowa na tydzień 05/22. Ważna od 31.01.2022 do 5.02.2022 r. i od 3.02.2022 r. do 5.02.2022 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 03.02.2022 r. Zapraszamy do Netto! *Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. 14 lutego 24 b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim i ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka od 31.01 do 5.02.2022 by iUlotka.pl - Issuu