Skip to main content

Lidl gazetka od 21.12 do 23.12.2023

Page 1

W DNIACH 21-23.12 JESTEŚMY OTWARCI DŁU

ŻEJ*

ŚWIĄTECZNE

ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

* Sprawdź, jak pracuje Twój sklep, na www.lidl.pl

OD CZWARTKU

AKTYWUJ KUPON

50% TANIEJ

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

PRZY ZAKUPIE SZEŚCIU

3,99*

1,99

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką

POLMLEK Mleko UHT Uchate 3,2% 1 L/1 opak.

CENA DNIA

Polski świeży karp, płat ze skórą

Szczegóły promocji dostępne na str. 12 w gazetce i w aplikacji Lidl Plus.

100 g

AKTYWUJ KUPON

62% TANIEJ DRUGI PRODUKT

31,99*

21,99

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99 zł/1 opak. (16,00 zł/100 g)

JACOBS Cronat Gold, kawa rozpuszczalna

47% TANIEJ 18,99*

9,99 * cena przed obniżką

RZEŹNIK Szynka wieprzowa 1 kg

Szczegóły promocji dostępne na str. 6 w gazetce.

200 g/1 opak.

Szczegóły promocji dostępne na str. 14 w gazetce i w aplikacji Lidl Plus.

ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE

WSZYSTKIE

SŁODYCZE MARKI KINDER

ZA GROSZ

2+1 MIKSUJ DOWOLNIE

Szczegóły promocji dostępne na str. 17 w gazetce.

AKTYWUJ KUPON

66% TANIEJ

TYLKO 21.12

8,99*

2,99

* cena przed obniżką

Mandarynki, luzem 1 kg

Szczegóły promocji dostępne na str. 10 w gazetce i w aplikacji Lidl Plus.

5744


FAKTY SĄ TAKIE:

LIDL

NAJTAŃSZYM SKLEPEM SPOŻYWCZYM W PAŹDZIERNIKU 2023 WŚRÓD BADANYCH SKLEPÓW W POLSCE PRZEZ

212,12 zł

202,95 zł 238,01 zł

Średni koszt koszyka zakupowego zawierającego najpopularniejsze artykuły codziennego użytku w Lidlu jest NAJTAŃSZY!* [*] Wg badania ASM Sales Force Agency Sp. z o. o. (będącej częścią grupy kapitałowej ASM Group S.A.) „Badania i Raport Koszyk Zakupowy” za październik 2023 r., które przeprowadzone zostało m.in. w dyskontach (Lidl, Biedronka, Netto, ALDI) – sklepach oferujących towar w ograniczonym asortymencie i w obniżanych cenach – oraz hipermarketach (Auchan, Carrefour, Kaufland, E.Leclerc, Intermarché) – sklepach samoobsługowych o powierzchni powyżej 2,5 tys. m². Badania obejmują wybrane produkty z asortymentu (chemia domowa i kosmetyki, mięso, wędliny, ryby, mrożonki, nabiał, napoje, produkty tłuszczowe, słodycze, produkty sypkie, produkty instant, używki i alkohol oraz dodatki typu ketchup czy majonez). Źródło: https://www.asmsalesforce.pl/koszyk-zakupowy-drozszy-o-75-w-skali-roku/


GDY CENY PORÓWNYWANE SĄ PRAWIDŁOWO

PRZED ŚWIĘTAMI

NAJTAŃSZY WEDŁUG

Według „Faktu”, spośród trzech podmiotów objętych zestawieniem, koszyk 25 podstawowych produktów jest NAJTAŃSZY w Lidlu. Sprawdź sam!*

182,04 zł

145,04 zł W LIDLU

37 ZŁ TANIEJ

* Źródło: Wystarczyły trzy dni, aby w sklepach wszystko się pozmieniało. Co z zakupami na święta?[KOSZYK FAKTU].”Fakt”, wydanie internetowe z 17.12.2023, dostępne online: https://www.fakt.pl/pieniadze/zdebielismy-trzy-dni-a-tu-takie-zmiany-w-sklepach-koszyk-faktu/ztmj3ny Ceny zawarte w artykule są z 16.12.2023


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

POLSKI ŚWIEŻY KARP

tradycyjnie na świątecznym stole!

CENA DNIA 4

R 51/23

Polski świeży karp, płat ze skórą 100 g

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


MIĘSO

ODCZWARTKU, CZWARTKU, 5.10 OD 21.12 DO SOBOTY, 7.10 DO SOBOTY, 23.12

WyŚLEDŹ je

na świątecznym stole!

AŻ 900 G

Filety śledziowe wiejskie z cebulką, XXL

13,99

900 g (711 g po odsączeniu)/1 opak.

(19,68 zł/1 kg wg masy netto po odsączeniu)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

5


ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

SZYNKA WIEPRZOWA aromat wspaniałych Świąt!

47% TANIEJ 18,99*

9,99

* cena przed obniżką

Szynka wieprzowa 1 kg

Limit: 4 kg na paragon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki.

6

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


AKTYWUJ KUPON W APLIKACJI

)g 001/łz 05,11( .kapo 1/łz 99

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

11 ZŁ TANIEJ 34,90*

23,90 * cena przed obniżką

Szynka z Karczmy 1 kg

Limit: 2 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

47%

TANIEJ 16,99*

8,99

**

* cena przed obniżką

OD PIĄTKU, 22.12

Polska kaczka – tuszka 1 kg

** cena za 1 kg przy zakupie do 6 kg, powyżej limitu produkt będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

7


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

30%

ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

TANIEJ

19,99*

13,99 * cena przed obniżką: 19,99 zł/1 opak. (8,69 zł/1 kg)

Mandarynki, skrzynka 2,3 kg/1 opak. (6,08 zł/1 kg)

Z APLIKACJĄ JESZCZE KORZYSTNIEJ

AŻ 2,3 KG

50%

TANIEJ 19,99*

9,99

AKTYWUJ KUPON (4,34 zł/1 kg) Limit: 1 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie 13,99 zł/1 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

8

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

OD CZWARTKU, 21.12

6,49 ZŁ ZA 1 BUT. W 4-PAKU

4x2L

25,96 Coca-Cola* 4 x 2 L/1 pak (3,25 zł/1 L)

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

9


ŚWIĄTECZNE ODLICZANIE TYLKO 21.12 AKTYWUJ KUPON

66% TANIEJ 8,99*

Mandarynki, luzem

2,99

* cena przed obniżką

1 kg

Limit: 2 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Tylko dla zalogowanych użytkowników.

TYLKO 22.12 AKTYWUJ KUPON

WSZYSTKIE PRODUKTY

W CENIE

21

MIKSUJ DOWOLNIE

10

R 51/23

Limit: 2 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie regularnej. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Tylko dla zalogowanych użytkowników.

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


TYLKO 23.12 AKTYWUJ KUPON

SOK 100% POMARAŃCZOWY

1GRATIS +1 Limit: 2 but. (maksymalnie 1 gratis) na kupon. Każda kolejna butelka będzie sprzedawana w cenie regularnej. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Tylko dla zalogowanych użytkowników.

TYLKO 24.12

KUPON RABATOWY

10 zł

*

PRZY ZAKUPACH ZA MIN. 149 ZŁ * DO WYKORZYSTANIA W DNIACH 27-28.12. SZCZEGÓŁY W APLIKACJI LIDL PLUS. Do wartości zakupów podlegającej rabatowi nie wlicza się: napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią, kart prezentowych Lidl. Kupon będzie dostępny do wykorzystania w dniach 27-28.12 pod warunkiem wejścia do aplikacji Lidl Plus w niedzielę, 24.12 i odebrania kuponu. Tylko dla zalogowanych użytkowników.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

11


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

AKTYWUJ KUPON W APLIKACJI

50% TANIEJ

PRZY ZAKUPIE SZEŚCIU

3,99*

1,99

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką

POLMLEK Mleko UHT Uchate 3,2% 1 L/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 6 opak.: 1,99 zł/1 opak. Limit: 12 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w najniższej cenie sprzed 30 dni przed obniżką. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

12

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

OD CZWARTKU, 21.12

3,99 ZŁ ZA 1 BUT. W 6-PAKU

6x1L

23,94 TYMBARK Sok 100% pomarańczowy lub jabłkowy 6 x 1 L/1 pak (3,99 zł/1 L)

SUPERCENA

4,99 WIELKOPOLSKI

Olej rzepakowy 1 L/1 opak.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

13


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

AKTYWUJ KUPON W APLIKACJI

62% TANIEJ DRUGI PRODUKT

31,99*

21,99

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99 zł/1 opak. (16,00 zł/100 g)

JACOBS Cronat Gold, kawa rozpuszczalna 200 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 21,99 zł/1 opak. (11,00 zł/100 g) Limit: 2 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w najniższej cenie sprzed 30 dni przed obniżką. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

14

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

WSZYSTKIE ZESTAWY KOSMETYCZNE

ZA GROSZ*

60% TANIEJ

2+1 DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

MIKSUJ DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

15


AKTYWUJ KUPON W APLIKACJI

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12 PTASIE MLECZKO E. WEDEL

10,99 ZŁ ZA 1 OPAKOWANIE Z APLIKACJĄ LIDL PLUS Cena regularna: 16,99 zł/1 opak. (49,97 zł/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,49 zł/1 opak. (48,50 zł/1 kg)

OD PIĄTKU, 22.12

E. WEDEL Ptasie Mleczko 340 g/1 opak.

śmietankowe, waniliowe, słony karmel lub czekoladowe (32,32 zł/1 kg) Limit: 8 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie regularnej. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

2 + 1 GRATIS deserowa MIKSUJ Czekolada lub biała

DOWOLNIE 16

R 51/23

100 g/1 opak.

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ŚWIĄTECZNE ZAKUPY ROBIĘ W LIDLU

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

WSZYSTKIE ZA GROSZ*

SŁODYCZE MARKI KINDER

2+1

MIKSUJ DOWOLNIE

* Przy zakupie trzech produktów trzeci, najtańszy lub w tej samej cenie za 1 grosz. Limit: 6 opak. na paragon (maksymalnie 2 za 1 grosz). Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie regularnej.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

17


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

WARZYWA I OWOCE OWOCE

Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY

1 kg

11,99

wszystkie chleby i bułki

marki Piekarnia w Sercu Lidla

DODATKOWE

10% TANIEJ

Mandarynki premium, luzem

DODATKOWE

10% TANIEJ

1 kg

1,5 kg

11,99

ODMIANA SALUSTIANA

Pomarańcze na sok

DUŻY ROZMIAR

1,5 kg/1 opak. (7,99 zł/1 kg)

30%

TANIEJ

19,99*

13,99 * cena przed obniżką: 19,99 zł/1 opak. (8,69 zł/1 kg)

1 kg

8,99

Mandarynki, skrzynka 2,3 kg/1 opak. (6,08 zł/1 kg)

Z APLIKACJĄ JESZCZE KORZYSTNIEJ

50%

TANIEJ

ODMIANA CLEMENULES

Pomarańcze premium, luzem 1 kg

19,99*

9,99 AKTYWUJ KUPON (4,34 zł/1 kg) Limit: 1 opak. na kupon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie 13,99 zł/1 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

18

R 51/23

DUŻY ROZMIAR

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OWOCE

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

42%

TANIEJ

6,99*

3,99 * cena przed obniżką

Pomarańcze deserowe, luzem 1 kg

Z APLIKACJĄ JESZCZE KORZYSTNIEJ

57%

TANIEJ

6,99*

2,99 AKTYWUJ KUPON Limit: 1 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie 3,99 zł/1 kg. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

ODMIANA CLEMENULES

ODMIANA CLEMENULES

750 g

8,99 Mandarynki z liśćmi 750 g/1 opak. (11,99 zł/1 kg)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

19


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY wszystkie chleby i bułki

marki Piekarnia w Sercu Lidla

WARZYWA I OWOCE OWOCE I WARZYWA

33%

TANIEJ

5,99*

DODATKOWE

10% TANIEJ

3,99

DODATKOWE

* cena przed obniżką: 5,99 zł/1 opak. (3,99 zł/1 kg)

10% TANIEJ

Polskie ziemniaki jadalne sałatkowe 1,5 kg/1 opak. (2,66 zł/1 kg)

1 kg

2,99 Polskie buraki czerwone, luzem 1 kg

40%

TANIEJ

14,99*

8,99 * cena przed obniżką

Papryka czerwona, luzem 1 kg

1 pęczek

1,99 Polska natka pietruszki 1 pęczek

20

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OWOCE I WARZYWA

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

44%

TANIEJ

4,99*

2,79 * cena przed obniżką

Polskie jabłka Grójeckie, luzem 1 kg

37%

TANIEJ

39,90*

24,90 * cena przed obniżką

Polska żurawina, luzem 1 kg

33%

TANIEJ

4,49*

2,99 * cena przed obniżką

Polska cebula żółta 1 kg/1 opak.

1 kg

25%

TANIEJ

1,99*

10,99

* cena przed obniżką

Ogórki zielone długie, luzem

Polskie orzechy laskowe, luzem

1 kg

1,49 100 g

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

21


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

RYBY

SUPERCENA

2,99

SUPERCENA

6,49

TARG RYBNY LIDLA Łosoś pacyficzny, tusza

100 g

(29,90 zł/1 kg)

Łosoś atlantycki, dzwonko 100 g

(64,90 zł/1 kg)

SUPERCENA

5,99

Pstrąg łososiowy, filet, XXL

100 g

(59,90 zł/1 kg)

15 zł

TANIEJ

59,90*

44,90

TARG RYBNY LIDLA Dorsz czarny, polędwica cała, XXL 1 kg

Limit: 10 kg na ofertę. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

* cena przed obniżką

SUPERCENA

4,49 22

R 51/23

SUPERCENA TARG RYBNY LIDLA Dorada patroszona

100 g

(44,90 zł/1 kg)

4,49

Labraks patroszony 100 g

(44,90 zł/1 kg)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ODCZWARTKU, CZWARTKU, 5.10 OD 21.12 DO SOBOTY, 7.10 DO SOBOTY, 23.12

RYBY

Aż 900 g Aż 500 g

13,99 SEKO Śledzik na okrągło, śledzie krojone marynowane, XXL

13,99 NAUTICA Filety śledziowe wiejskie z cebulką, XXL

900 g (711 g po odsączeniu)/1 opak.

(19,68 zł/1 kg wg masy netto po odsączeniu)

500 g/1 opak.

sweet chilli, solony z pieprzem lub z suszonymi pomidorami (27,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

SUPERCENA

6,99

4,99

DELUXE Dziki łosoś pacyficzny sockeye, filet

TARG RYBNY LIDLA Miruna nowozelandzka, filet bez skóry

100 g

100 g

(69,90 zł/1 kg)

(49,90 zł/1 kg)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

23


OD CZWARTKU, 21.12

CIASTA

23%

TANIEJ

12,99*

9,99 SZUKAJ MNIE DELUXE

* cena przed obniżką: 12,99 zł/1 opak. (25,98 zł/1 kg)

W KOSZU OBOK REGAŁU Z PIECZYWEM

Babka premium z białą lub ciemną belgijską czekoladą 500 g/1 opak. (19,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

16,99

CUKIERNIA P. CHOJECKI

Makowiec z kruszonką 650 g/1 opak. (26,14 zł/1 kg)

TANIEJ Ponad 50% nadzienia makowego Pełen bakalii

18,99*

23%

15,99 * cena przed obniżką: 18,99 zł/1 opak. (31,65 zł/1 kg)

TANIEJ

12,99*

9,99

DELUXE

Makowiec premium 600 g/1 opak.

* cena przed obniżką: 12,99 zł/1 opak. (25,98 zł/1 kg)

(26,65 zł/1 kg)

JANCZEWSCY

Makowiec 500 g/1 opak. (19,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

13,99 24

R 51/23

DELUXE

Piernik premium 450 g/1 opak. (31,09 zł/1 kg)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

CIASTA

ŚWIĄTECZNE

SUPERCENA

WYPIEKI

13,99 DELUXE

Babka o smaku mango 600 g/1 opak. (23,32 zł/1 kg)

SUPERCENA

9,99 GOM

Strucla orzechowa 400 g/1 opak. (24,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

17,99 DELUXE

Sernik z cukrem pudrem lub z karmelem 600 g/1 opak. (29,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

18,99 CUKIERNIA W SERCU LIDLA

Seromak

620 g/1 opak. (30,63 zł/1 kg)

SUPERCENA

13,99 GOM

Keks premium 400 g/1 opak. (34,98 zł/1 kg)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

25


OD CZWARTKU, 21.12

ŚWIĄTECZNY STÓŁ

GOTOWE DO PIECZENIA

SUPERCENA

24,99 SKIBA Schab świąteczny ze śliwkami lub szynka świąteczna z żurawiną i kardamonem 1 kg

SUPERCENA

24,99

SUPERCENA KRAKUS Schab w boczku 1 kg

SUPERCENA

34,99 26

R 51/23

29,99

DELUXE Faszerowany filet z piersi indyka 1 kg

różne rodzaje

Aż 1 kg DROSED Faszerowana perliczka 1 kg

ze słoniną, grzybami i borówkami lub ze słoniną, żurawiną i jabłkami

34,99

RZEŹNIK Polędwiczka sznurowana 1 kg

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

MIĘSO

SUPERCENA

12,99 RZEŹNIK Boczek bez kości 1 kg

50%

TANIEJ DRUGI PRODUKT RZEŹNIK

11,99*

Kiełbasa biała surowa

8,99

500 g/1 opak.

**

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 8,99 zł/1 opak. (17,98 zł/1 kg) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

* cena przed obniżką: 11,99 zł/1 opak. (23,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

19,99

33% SUPERCENA

19,99

29,99*

RZEŹNIK Polski indyk – tuszka 1 kg

TANIEJ

19,99

REGIONALNE SZLAKI Polska gęś biała kołudzka – tuszka 1 kg

DELUXE

Perliczka – tuszka 1 kg

* cena przed obniżką

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

27


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

9,99*

7,99

**

MIĘSO

RZEŹNIK FIT LIFE Polski kurczak – mięso mielone z fileta z piersi 400 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 7,99 zł/1 opak. (19,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

8,99

SOKOŁÓW Tatar wołowy ekstra 150 g/1 opak. (5,99 zł/100 g)

* cena przed obniżką: 9,99 zł/1 opak. (24,98 zł/1 kg)

SUPERCENA

9,99 28

R 51/23

RZEŹNIK Mięso mielone z łopatki i boczku 500 g/1 opak. (19,98 zł/1 kg)

Aż 1 kg

19,99

RZEŹNIK Polski kurczak – polędwiczki, XXL 1 kg

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


MIĘSO

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 30.12

TAKIE CENY

DO KOŃCA GRUDNIA

28%

TANIEJ

23,90*

16,99 * cena przed obniżką

RZEŹNIK

Polski kurczak – filet z piersi, porcja rodzinna 1 kg

Limit: 3 kg na paragon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki.

SUPERCENA

18,99 RZEŹNIK

Polski indyk – filet z piersi, XXL 1 kg

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

29


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

20 zł 49,90*

PIKOK PREMIUM

TANIEJ

29,90

**

Boczek rolowany, karczek wiejski, szynka wiejska lub schab wiejski 1 kg

Limit: 3 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

AKTYWUJ KUPON * cena przed obniżką

11 zł

TANIEJ

34,90*

23,90 AKTYWUJ KUPON * cena przed obniżką

PIKOK PREMIUM Szynka z Karczmy 1 kg

Limit: 2 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

30

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

20%

TANIEJ

29,90*

23,90 * cena przed obniżką

270 g

12,99 REGIONALNE SZLAKI Kiełbasa z dziczyzną 270 g/1 opak. (48,11 zł/1 kg)

ZASMAKUJ

REGIONALNE SZLAKI Kiełbasa krucha z kija

W POLSKIEJ TRADYCJI

1 kg

Limit: 10 kg na ofertę. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

11,99*

9,59

**

* cena przed obniżką: 11,99 zł/1 opak. (39,97 zł/1 kg)

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

4,99*

3,99

**

* cena przed obniżką: 4,99 zł/1 opak. (5,54 zł/100 g)

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

10,98*

8,69

**

* cena przed obniżką: 10,98 zł/1 opak. (4,39 zł/100 g)

REGIONALNE SZLAKI Kabanoski wiejskie 300 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 9,59 zł/1 opak. (31,97 zł/1 kg) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

REGIONALNE SZLAKI Kiełbasa sucha jak ze wsi 90 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 3,99 zł/1 opak. (4,43 zł/100 g) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

REGIONALNE SZLAKI Kiełbasa myśliwska 250 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 8,69 zł/1 opak. (3,48 zł/100 g) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

31


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

WĘDLINY SZUKAJ NA STANDZIE

SMAK PRAWDZIWYCH WĘDLIN

Aż 500 g

10,99

Aż 500 g

PIKOK Kabanosy klasyczne, klasyczne drobiowe XXL 500 g/1 opak. lub wieprzowe, XXL

8,49

Aż 400 g

Aż 300 g

11,99

6,99

PIKOK Polędwica sopocka w plastrach, XXL

PIKOK Szynka konserwowa w plastrach, XXL

(29,98 zł/1 kg)

(23,30 zł/1 kg)

(21,98 zł/1 kg) 500 g/1 opak. drobiowo-wieprzowe lub wieprzowe (21,98 zł/1 kg)

400 g/1 opak.

13 zł

PIKOK PREMIUM Parówki zpremium filetem z kurczaka, filetem XXL g/1 opak. XXL z500 kurczaka, (16,98 zł/1 kg)

500 g/1 opak. (16,98 zł/1 kg)

300 g/1 opak.

TANIEJ

32,90*

19,90 AKTYWUJ KUPON * cena przed obniżką obniżką: 32,90 zł/1 opak.

PIKOK Szynka klasyczna 1 kg

Limit: 3 kg na kupon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie sprzed obniżki. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

32

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


NABIAŁ

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

66%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

10,99 10,59*

6,99 7,29

** **

36%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

* cena przed obniżką: 10,59 zł/1 opak. (30,26 10,99 (31,40 zł/1 zł/1 kg) kg)

PILOS Ser carski w kawałku, XXL

3,19*

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 6,99 zł/1 7,29 zł/1 opak. opak. (20,83 (19,97 zł/1 kg)

**

** ** cena cena za za 11 opak. opak. przy przy zakupie zakupie 2 2 opak.: opak.: 2,59 2,59 zł/1 zł/1 opak. opak. (1,73 (1,73 zł/100 zł/100 g) g)

* cena przed obniżką: 3,19 zł/1 opak. (2,13 zł/100 g)

50%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

4,79*

150 g/1 opak. różne różnerodzaje rodzaje

2,59

350 g/1 opak.

ŁACIATY Serek wiejski z owocami

ARLA APETINA Serek kremowy 125 g/1 opak.

3,59

**

różne rodzaje ** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 3,59 zł/1 opak. (2,87 zł/100 g)

* cena przed obniżką: 4,79 zł/1 opak. (3,83 zł/100 g)

38%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

5,69*

4,59

PIĄTNICA Serek Twój Smak w plastrach 150 g/1 opak.

**

różne rodzaje ** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 4,59 zł/1 opak. (3,06 zł/100 g)

* cena przed obniżką: 5,69 zł/1 opak. (3,79 zł/100 g)

NA

ZWA PO

DZENIA •

•C

A

O CH

6,89

HRONION

100 g

DESKA SERÓW Fourme d’Ambert 100 g

(68,90 zł/1 kg)

20%

40% TANIEJ

11,99*

9,59 * cena przed obniżką: 100 gzł/100 11,99 (119,90gzł/1 (119,90 kg) zł/1 kg)

DESKA SERÓW Ser Gruyere AOP 100 g

(95,90 zł/1 kg)

TANIEJ DRUGI PRODUKT

6,99*

5,59

**

* cena przed obniżką: 6,99 zł/1 opak. (23,30 zł/1 kg)

ROLNIK Żurawina lub borówka do mięs i serów 300 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 5,59 zł/1 opak. (18,63 zł/1 kg)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach SR 51/23 lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

33


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

POMYSŁ NA

PRZEPIS NA

SAŁATKĘ JARZYNOWĄ KINGI PARUZEL ZNAJDZIESZ NA

ZOBACZ FILM

WSZYSTKIE GROSZKI I KUKURYDZE

30% TANIEJ 33%

DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

TANIEJ

5,99*

3,99

RYNECZEK LIDLA Polskie ziemniaki jadalne, sałatkowe 1,5 kg/1 opak. (2,66 zł/1 kg)

MIKSUJ DOWOLNIE

Co to jest Nutri-Score?

Więcej informacji znajdziesz na

https://kimjestesmy.lidl.pl/ zrownowazony-rozwoj/ nutri-score

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

* cena przed obniżką: 5,99 zł/1 opak. (3,99 zł/1 kg)

SUPERCENA

SUPERCENA

7,59

7,99

KRAKUS Ogórki konserwowe

920 g (450 g po odsączeniu)/1 opak. (16,87 zł/1 kg wg masy netto po odsączeniu)

34

R 51/23

KRAKUS Ogórki kiszone

860 g (430 g po odsączeniu)/1 opak. (18,58 zł/1 kg wg masy netto po odsączeniu)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ŚWIĄTECZNY STÓŁ

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12 ZUPA GRZYBOWA MROŻONA, 400 G

KUP 2, ZAPŁAĆ

6 ZŁ

ZA 1 OPAKOWANIE 400 g

6,94 CHEF SELECT Pierogi lub krokiety z kapustą i grzybami 400 g/1 opak. (17,35 zł/1 kg)

Aż 3 kg

9,99 400 g, 250 g

6,99 750 g

8,94 CHEF SELECT Uszka z kapustą i grzybami 750 g/1 opak. (11,92 zł/1 kg)

CHEF SELECT Łazanki lub paszteciki z kapustą i grzybami 250 g, 400 g/1 opak.

RYNECZEK LIDLA Kapusta kiszona, XXL 3 kg (2,4 kg po odsączeniu)/1 opak. (4,16 zł/1 kg wg masy netto po odsączeniu)

(2,80 zł/100 g, 17,48 zł/1 kg)

900 ml

PRODUKT MROŻONY

7,99 CHEF SELECT Barszcz czerwony na zakwasie, bez konserwantów 900 ml/1 opak. (8,88 zł/1 L)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

35


OD CZWARTKU, 21.12

Radość wspólnych

wypieków SUPERCENA

9,99 ŁACIATA

Śmietanka UHT 36% 500 ml/1 opak. (19,98 zł/1 L)

SUPERCENA

14,98 SM SIEDLCE

Mleko w proszku 500 g/1 opak. (29,96 zł/1 kg)

SUPERCENA

6,99

BAKALLAND

Masa makowa z bakaliami 850 g/1 opak. (8,22 zł/1 kg)

SUPERCENA

8,99 GOSTYŃ

Mleko zagęszczone słodzone

SUPERCENA

1,99

KAMIS

Przyprawy do ciast i wypieków 20 g/1 opak. różne rodzaje (9,95 zł/100 g)

530 g/1 opak. (16,96 zł/1 kg)

36

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


LIDLOTERIA

PREZENTOWA

CO GODZINĘ* WYJĄTKOWY PREZENT DO WYGRANIA, A W FINALE: 3 x 20 000 zł

NIE ZWLEKAJ! TO JUŻ OSTATNIE DNI, BY ZAREJESTROWAĆ PARAGON!

Telefon Apple iPhone 14

Robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart

Konsola do gier PlayStation 5

Lokówko-suszarka Dyson Airwrap Projektor Samsung The Freestyle

W dniach 13.11-23.12.2023 zrób zakupy za min. 99 zł*, zachowaj paragon i zarejestruj* go na stronie www.lidloteria.pl * Zgłoszenia do loterii można wysyłać każdego dnia trwania loterii od dnia 13.11.2023 r. do dnia 23.12.2023 r., w godzinach od 06:00:00 do 21:59:59, wyłącznie po dokonaniu zakupu promocyjnego. Losowanie nagród natychmiastowych odbywać się będzie każdego dnia przyjmowania zgłoszeń do loterii od 06:00:00 do 21:59:59 (dziennie przewidzianych jest 16 nagród, po jednej w każdej godzinie). Finał – losowanie nagród dodatkowych odbędzie się 09.01.2024 r. Organizatorem loterii jest Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Robert Wojkowski. Szczegóły oraz informacja o artykułach wyłączonych z akcji w regulaminie na www.lidloteria.pl oraz na www.smolar.pl


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

KOCHAMY

BAKALIE

2 + 1 GRATIS ALESTO SELECTION

Migdały łuskane 200 g/1 opak.

Co to jest Nutri-Score?

Więcej informacji znajdziesz na

200 g

7,71

200 g

9,41 R 51/23

ALESTO SELECTION

Żurawina suszona 200 g/1 opak. (3,86 zł/100 g)

ALESTO

Mieszanka żurawiny i nerkowca 200 g/1 opak. (4,71 zł/100 g)

https://kimjestesmy.lidl.pl/ zrownowazony-rozwoj/ nutri-score

200 g

7,99

ALESTO

Śliwki suszone 200 g/1 opak. (4,00 zł/100 g)

200 g

11,48

ALESTO

Orzechy nerkowca 200 g/1 opak. (5,74 zł/100 g)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ORZECHY

J AJCCZHYĘŚCIOE TO N W P LSCE*** ANE ORZE

KUPOW

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

14,38*

11,49

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,38 zł/1 opak. (7,19 zł/100 g)

ALESTO SELECTION

Orzechy włoskie 200 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 11,49 zł/1 opak. (5,75 zł/100 g) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w najniższej cenie sprzed 30 dni przed obniżką. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

11,10*

8,79

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,10 zł/1 opak. (5,55 zł/100 g)

ALESTO SELECTION

Królewska mieszanka orzechów 200 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 8,79 zł/1 opak. (4,40 zł/100 g) Limit: 10 opak. na ofertę. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w najniższej cenie sprzed 30 dni przed obniżką. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.

SMAK ŚWIĄTECZNEGO JARMARKU

150 g

150 g

9,99

9,99

ALESTO

Orzechy karmelizowane 150 g/1 opak.

mix orzechów lub orzechy pekan (6,66 zł/100 g)

*** Źródło – Lidl za Panelem Gospodarstw Domowych CPS GfK, cała Polska, w okresie 12 miesięcy od sierpnia 2022 do lipca 2023, uwzględniając orzechy, mieszanki orzechowe, mieszanki orzechów z owocami, migdały.

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

ALESTO

Mieszanka orzechów prażonych 150 g/1 opak. (6,66 zł/100 g)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

37


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

SUPERCENA

SZUKAJ

11,99

NA STANDZIE

Ferrero Rocher 100 g/1 opak.

MIX PRALIN

SUPERCENA

SUPERCENA

22,99

21,99

Ferrero Collection 172 g/1 opak. (12,78 zł/100 g)

Ferrero Rocher Grand Mleczna czekolada z kruszonymi orzechami 125 g/1 opak. (18,39 zł/100 g)

SUPERCENA

26,99 38

R 51/23

Aż 24 praliny Ferrero Rocher 200 g/1 opak. (13,50 zł/100 g)

34,99

Praliny Ferrero Rocher Diamante 300 g/1 opak. (116,63 zł/1 kg)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

7 pralinek

11,99

23 pralinki Raffaello Cubetto 70 g/1 opak. (17,13 zł/100 g)

15 pralinek

17,99

18,99

Raffaello, XXL 230 g/1 opak. (8,26 zł/100 g)

15 pralinek Mon Chéri 157,5 g/1 opak. (11,42 zł/100 g)

14,99

Raffaello 150 g/1 opak. (9,99 zł/100 g)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

39


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12 §

SŁODYCZE

2 + 1 GRATIS

Czekolada Supérieur 150 g/1 opak. różne rodzaje

MIKSUJ DOWOLNIE

§

2 + 1 GRATIS

60%

TANIEJ TRZECI PRODUKT

4,99*

3,49

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4,99 zł/1 opak.

SCHOGETTEN

Czekolada nadziewana 100 g/1 opak.

różne rodzaje ** cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.: 3,49 zł/1 opak.

Czekolada deserowa lub biała 100 g/1 opak.

MIKSUJ DOWOLNIE

SZUKAJ NA STANDZIE

SUPERCENA

11,99 MILKA

Czekolada Mmmax 250 g, 280 g, 300 g/1 opak. różne rodzaje (4,80 zł/100 g) (42,82 zł, 39,97 zł/1 kg)

40

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

KAWY I HERBATY SZUKAJ NA STANDZIE

Aż 1 kg

SUPERCENA

SUPERCENA

19,99

23,99

39,99

(11,11 zł/100 g)

(12,00 zł/100 g)

180 g/1 opak.

TCHIBO

TCHIBO

Black and White, kawa rozpuszczalna 200 g/1 opak.

Black and White, kawa ziarnista* 1 kg/1 opak.

Aż 1 kg

NOWOŚĆ

38,99

59,99

WOSEBA

COSTA COFFEE

Ti Meriti, kawa ziarnista*

Caffè Crema Intense, kawa ziarnista

1 kg/1 opak.

1 kg/1 opak.

różne rodzaje

SZUKAJ NA STANDZIE

SUPERCENA

4,99

TEEKANNE

Herbatka owocowa*

20 torebek/1 opak. różne rodzaje (0,25 zł/1 torebka)

Aż 128 torebek

22,99

AHMAD TEA

Earl Grey, herbata czarna* 128 torebek/1 opak. (0,18 zł/1 torebka)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

41

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

TCHIBO

Gold Selection Crema, kawa rozpuszczalna


OD CZWARTKU, 21.12

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

2,49 ZŁ

6,49 ZŁ

ZA 1 PUSZ. W 6-PAKU

ZA 1 BUT. W 4-PAKU

6 x 330 ml

14,94

42

R 51/23

Coca-Cola lub Coca-Cola Zero* 6 x 330 ml/1 pak (7,55 zł/1 L)

Coca-Cola* 4 x 2 L/1 pak (3,25 zł/1 L)

4x2L

25,96

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

NAPOJE ZERO CUKRU

6,99 ZŁ ZA 1 BUT. W 2-PAKU

2x2L

13,98 2 x 2 L/1 pak (3,50 zł/1 L)

ZERO CUKRU

SUPERCENA

3,99

SUPERCENA 7UP*

330 ml/1 pusz.

cherry, mojito lub exotique (12,09 zł/1 L)

6,49

SUPERCENA

SUPERCENA

7,99

9,99

PICCOLO

Napój musujący, 20% soku* 750 ml/1 but.

gruszka, truskawka lub kiwi (10,65 zł/1 L)

SAN BENEDETTO

Napój gazowany, zero cukru 750 ml/1 but.

aranciata zero, limone zero lub frutti rossi zero (8,65 zł/1 L)

Napój musujący, 20% soku, Disney FROZEN lub Psi Patrol* 750 ml/1 but.

jabłko, jabłko-truskawka lub jabłko-gruszka (13,32 zł/1 L)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

43

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

Coca-Cola Zero, Sprite lub Fanta


OD CZWARTKU, 21.12

NAPOJE

3,99 ZŁ ZA 1 BUT. W 6-PAKU

6-pak

23,94 TYMBARK

Sok 100% pomarańczowy lub jabłkowy 6 x 1 L/1 pak (3,99 zł/1 L)

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

SUPERCENA

Aż 3 L

3,49

11,99

SOLEVITA

Sok 100% jabłkowo-pomarańczowy* 1 L/1 but.

ROYAL APPLE

Sok 100% tłoczony, XXL 3 L/1 opak.

jabłko-gruszka, jabłko-czerwona porzeczka lub jabłko-truskawka (4,00 zł/1 L)

3,00 ZŁ ZA 1 SZT. W 4-PAKU

SUPERCENA

4-pak

3,99

11,99

NESTEA

Herbata mrożona, 20% soku* 1,5 L/1 but.

cytryna, śliwka lub brzoskwinia (2,66 zł/1 L)

44

R 51/23

TYMBARK

Napój Owoce Świata + przepisy na drinki gratis 4 x 1 L/1 pak (3,00 zł/1 L)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

NAPOJE

2,19 ZŁ

ZA 1 BUT. W 6-PAKU

6-pak

13,14 MUSZYNIANKA

SUPERCENA

1,49

Woda mineralna magnezowo-wapniowa* 6 x 1,5 L/1 pak (1,46 zł/1 L)

1 L/1 but.

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

RODOWITA

Woda mineralna lekko gazowana lub niegazowana*

1,49 ZŁ

ZA 1 SZT. W 6-PAKU

SUPERCENA

6-pak

2,99

8,94

KUBUŚ WATERRR

Napój truskawkowy* 1,5 L/1 but. (1,99 zł/1 L)

HORTEX LEON

Sok 100% z licencją Psi Patrol* 6 x 200 ml/1 pak

jabłko, multiwitamina i wieloowocowy (7,45 zł/1 L)

SUPERCENA

SUPERCENA

9,99

3,49

ABJO

Syrop na bazie soku tłoczonego* 250 ml/1 but.

malina z imbirem, pigwa lub czarny bez (4,00 zł/100 ml)

TYMBARK

Mus*

170 g, 200 g/1 opak.

ciastko i wiśnia, jabłko, gruszka, banan i kaki lub jabłko, kaktus i limonka (2,05 zł, 1,75 zł/100 g)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

45


OD CZWARTKU, 21.12

PIWO

INFORMUJEMY, ŻE OSOBOM NIETRZEŹWYM I OSOBOM DO LAT 18 ALKOHOLU NIE SPRZEDAJEMY.

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

2,99

3,99

5,49

Łomża Pils

Staropramen

(5,98 zł/1 L)

(7,98 zł/1 L)

500 ml/1 pusz.

500 ml/1 pusz.

Paulaner Jasne Pszeniczne 500 ml/1 pusz. (10,98 zł/1 L)

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

5,49

5,99

8,49

Fortuna Czarne klasyczne lub z kawą 500 ml/1 but. (10,98 zł/1 L)

44

BROWAR FORTUNA

Komes Barley Wine lub Porter Malinowy

(11,98 zł/1 L)

(16,98 zł/1 L)

500 ml/1 but.

R 51/23

BROWAR FORTUNA

Miłosław & Makłowicz ArcyIPA lub ArcyAPA

500 ml/1 but.

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

PIWO

2,99 ZŁ

3,69 ZŁ

ZA 1 PUSZ. W 8-PAKU

ZA 1 PUSZ. W 8-PAKU

ZA 1 PUSZ. W 6-PAKU

8-pak

8-pak

6-pak

20,72

23,92 22,14

Warka Jasne Pełne***

Tyskie Gronie***

Kozel Ležák

(5,98 zł/1 L)

(7,38 zł/1 L)

8 x 500 ml/1 pak

8 x 500 ml/1 pak

6 x 500 ml/1 pak

(5,18 zł/1 L)

*** Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

28%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

3,49*

2,99

**

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,49 zł/1 but. (10,58 zł/1 L)

BROWAR AMBER

SUPERCENA

3,99 Holba Premium 500 ml/1 but. (7,98 zł/1 L)

Amber Export 330 ml/1 but.

** cena za 1 but. przy zakupie 2 but.: 2,99 zł/1 but. (9,06 zł/1 L)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

45

INFORMUJEMY, ŻE OSOBOM NIETRZEŹWYM I OSOBOM DO LAT 18 ALKOHOLU NIE SPRZEDAJEMY.

2,59 ZŁ


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

PRZEKĄSKI Co to jest Nutri-Score?

Więcej informacji znajdziesz na

https://kimjestesmy.lidl.pl/ zrownowazony-rozwoj/ nutri-score

150 g

70 g

3,74

2,79

SNACK DAY

SNACK DAY

Chipsy Tortilla

Chipsy wielozbożowe

150 g/1 opak. różne rodzaje (2,49 zł/100 g)

70 g/1 opak. różne rodzaje (3,99 zł/100 g)

250 g

SUPERCENA

7,99

2,79

SNACK DAY

ŁAPSY

Grissini

Ryż preparowany

różne rodzaje (3,20 zł/100 g)

(3,10 zł/100 g)

250 g/1 opak.

90 g/1 opak.

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

4,39

4,99

8,99

ŁAPSY

Prażynki solone 110 g/1 opak. (3,99 zł/100 g)

48

DZIK

Wafle kukurydziane o smaku cebulki 120 g/1 opak.

LAY’S

Chipsy

200 g/1 opak. (4,50 zł/100 g)

(4,16 zł/100 g)

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

MROŻONKI

TRUSKAWKI MROŻONE, 450 G

KUP 2, ZAPŁAĆ

5 ZŁ

ZA 1 OPAKOWANIE

SUPERCENA

10,99 CHOCO FRUIT

Mrożone maliny w czekoladzie mlecznej lub białej 150 g/1 opak. (7,33 zł/100 g)

Aż 1 kg

SUPERCENA

8,99

5,99

KUCHNIA EKSPERTA

Fasolka zielona, porcja rodzinna 1 kg/1 opak.

AGRAM

Co to jest Nutri-Score?

SUPERCENA

6,99

Więcej informacji znajdziesz na

https://kimjestesmy.lidl.pl/ zrownowazony-rozwoj/ nutri-score

ŁAKOMA ŁYŻKA

Szpinak w brykiecie, porcja rodzinna

Czarna porzeczka

(7,99 zł/1 kg)

(23,30 zł/1 kg)

750 g/1 opak.

300 g/1 opak.

KUPUJ W LIDLU I WYGRYWAJ! CO TYDZIEŃ 20 x 100 zł CO MIESIĄC NAGRODA GŁÓWNA 1000 zł NA ZAKUPY W LIDLU! Wypełnij ankietę: www.lidl.pl/twoja-opinia

61 880 30 00

i zyskaj szansę na SUPERNAGRODY! Loteria trwa od 1.03.2023 r. do 29.02.2024 r. Szczegóły i regulamin loterii na: www.lidl.pl/twoja-opinia i na stronie organizatora: www.smolar.pl

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

49


OD CZWARTKU, 21.12 OD PONIEDZIAŁKU, 18.12 DO 23.12 DO SOBOTY, SOBOTY, 23.12

MASZ

WYBÓR 29,99 MK CAFÉ

19,99 BELLAROM

Premium, kawa mielona

Premium, kawa mielona

(59,98 zł/1 kg)

(39,98 zł/1 kg)

500 g/1 opak.

6,94 NUSSBEISSER

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 100 g/1 opak.

500 g/1 opak.

4,49 FIN CARRÉ

Czekolada mleczna z orzechami laskowymi 100 g/1 opak.

11,99 DANONE

MILBONA

Actimel

Napój jogurtowy

(19,98 zł/1 kg)

truskawkowy, brzoskwiniowy lub wieloowocowy (11,57 zł/1 kg)

6 x 100 g/1 opak.

R 51/23

6,94 6 x 100 g/1 opak.

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


MASZ

OD CZWARTKU, 21.12 OD PONIEDZIAŁKU, 18.12 DO SOBOTY,23.12 23.12 DO SOBOTY,

WYBÓR

14,99 NIVEA

4,49 CIEN

Antyperspirant lub dezodorant w kulce dla kobiet

Antyperspirant lub dezodorant w kulce dla kobiet

(29,98 zł/100 ml)

(8,98 zł/100 ml)

50 ml/1 opak.

8,49 LUKSJA

50 ml/1 opak.

5,99 CIEN

Kremowe mydło w płynie, zapas

Kremowe mydło w płynie, zapas

różne rodzaje (9,43 zł/1 opak.)

róża, mleko i miód lub oliwka

900 ml/1 opak.

9,99 GLADE

1 L/1 opak.

5,49 AIR BY W5

Odswieżacz powietrza w aerozolu

Odswieżacz powietrza w aerozolu

różne rodzaje (33,30 zł/1 L)

różne rodzaje (18,30 zł/1 L)

300 ml/1 opak.

300 ml/1 opak.

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

PRODUKTY DLA DZIECI

Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY

DODATKOWE

10% TANIEJ WSZYSTKIE PIELUSZKI LUPILU® PREMIUM

50% TANIEJ DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

MIKSUJ DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

WSZYSTKIE PANTSY LUPILU® PREMIUM

1GRATIS +1 TYLKO W CZWARTEK, 21.12

MIKSUJ DOWOLNIE

Limit: 2 opak. (maksymalnie 1 gratis) na paragon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie regularnej.

50

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


PRODUKTY DLA DZIECI

OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

WYBRANE MLEKA BEBILON, 1 KG

50% TANIEJ DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

MIKSUJ DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie. Lista produktów objętych promocją dostępna w sklepach stacjonarnych i na stronie www.lidl.pl.

BIO MUS LUB SMOOTHIE HIPP, 120 G

40%

TANIEJ DRUGI PRODUKT

29,99*

23,99

**

KUP 3, ZAPŁAĆ

4 ZŁ

ZA 1 OPAKOWANIE

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1 opak. (59,98 zł/1 kg)

NESTLÉ

Kaszka bezglutenowa Sinlac 500 g/1 opak.

** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 23,99 zł/1 opak. (47,98 zł/1 kg)

WSZYSTKIE

DANIA BOBOVITA

20% TANIEJ PRZY ZAKUPIE CZTERECH

MIKSUJ DOWOLNIE

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

51


OD CZWARTKU, 21.12 DO SOBOTY, 23.12

KOSMETYKI

WSZYSTKIE

KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY

60% TANIEJ DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

MIKSUJ DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

WSZYSTKIE KOSMETYKI GARNIER

50% TANIEJ DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

MIKSUJ DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

WSZYSTKIE

DEZODORANTY I ANTYPERSPIRANTY REXONA

WSZYSTKIE

PRODUKTY DLA DZIECI AQUAFRESH

50% TANIEJ

50% TANIEJ

MIKSUJ

MIKSUJ

DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

52

R 51/23

DRUGI, TAŃSZY PRODUKT*

DOWOLNIE

* Drugi, tańszy lub w tej samej cenie.

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


ARTYKUŁY DROGERYJNE

OD CZWARTKU, 21.12

63

90

1,27 ZŁ ZA 1 KAPSUŁKĘ

Aż 63 szt.

79,99

74,99

63 szt./1 opak. (1,27 zł/1 szt.)

(16,66 zł/1 L)

68 Aż 3,47 L

33,99

39,99 PERWOLL

Żel do prania*

Płyn do prania

(18,88 zł/1 L)

różne rodzaje (10,69 zł/1 L)

1,8 L/1 opak.

4,5 L/1 opak.

45

SUPERCENA

COCCOLINO CARE

ARIEL

Żel do prania kolorów

3,74 L/1 opak.

2x37

2x49

2-pak

24,99 LENOR

Płyn do płukania, 2-pak 2 x 925 ml, 2 x 1,23 L/1 opak. Vanilla Orchid & Golden Amber lub Spring Awakening (13,51 zł, 10,16 zł/1 L)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

53

* Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

SZUKAJ NA STANDZIE

Aż 4,5 L

ARIEL

Kapsułki do prania kolorów All in 1, megapaka


OD CZWARTKU, 21.12

ARTYKUŁY DROGERYJNE

0,89 ZŁ * Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.

ZA 1 TABLETKĘ

FINISH QUANTUM Aż 60 tabletek Tabletki do

52,99

zmywarki All in One Lemon 60 szt./1 opak.

11 ZŁ

(0,89 zł/1 szt.)

ZA 1 SZT. W 2-PAKU

4-pak

2-pak

19,99

21,99

DOMESTOS

Kostki do WC Power 5*

DOMESTOS

Żel do WC Power Fresh, 2-pak*

4 x 55 g/1 opak. (9,09 zł/100 g)

2 x 700 ml/1 opak.

Lime + Ocean lub Lime + Floral (15,71 zł/1 L)

10 ZŁ

SZUKAJ NA STANDZIE

ZESTAW

ZA 1 SZT. W 2-PAKU

19,99

2-pak

19,99

CIF

CIF

Spray do czyszczenia* 2 x 500 ml/1 opak.

Spray Power & Shine + mleczko*

750 ml + 540 g/1 zestaw

kuchnia i łazienka (19,99 zł/1 L)

1,25 ZŁ ZA 1 ROLKĘ

Aż 16 rolek

19,99 54

R 51/23

FLORALYS

Papier toaletowy 3-warstwowy, z balsamem, XXL* 16 rolek/1 opak. (1,25 zł/1 rolka)

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


OD CZWARTKU, 21.12

GWIAZDA

BETLEJEMSKA MINI

GWIAZDA BETLEJEMSKA

wys. ok. 42 cm

17 cm

24,99

32 cm

Gwiazda betlejemska maxi

12 cm

1 szt. czerwona

1GR

13 cm

1GR

*

CZWARTA SZTUKA

*

6 cm cena przed obniżką: 3,99 zł/1 szt. * przy zakupie 4 sztuk lub ich wielokrotności cena efektywna to 3,00 zł/1 szt.

TRZECIA SZTUKA

cena przed obniżką: 12,99 zł/1 szt. * przy zakupie 3 sztuk lub ich wielokrotności cena efektywna to 8,67 zł/1 szt.

MIN. 6 PĘDÓW 4-6 PĘDÓW

wys. ok. 55 cm

44,99

Polski storczyk dwupędowy premium 1 szt.

11,5 cm różne kolory

Nadaje się do domu

Półcień

Podlewać umiarkowanie

Roślina kwitnąca

Średnica doniczki

Wysokość (z doniczką)

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.

55


SYPIALNIA

OD CZWARTKU, 21.12

Pościel dwustronna z bawełny

100% bawełny

• 3 zestawy do wyboru POSZWA NA KOŁDRĘ: 140 X 200 CM, POSZEWKA NA PODUSZKĘ: 70 X 80 CM

50%

TANIEJ

99,-*

POSZWA NA KOŁDRĘ: 160 X 200 CM, 2 POSZEWKI NA PODUSZKI: 70 X 80 CM

50%

TANIEJ

109,-*

POSZWA NA KOŁDRĘ: 220 X 200 CM, 2 POSZEWKI NA PODUSZKI: 70 X 80 CM

50%

TANIEJ

119,-*

49,50

54,50

59,50

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką

* najniższa cena z 30 dni przed obniżką

R 51/23

Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


SYPIALNIA

OD CZWARTKU, 21.12

STYLOWE WNĘTRZA

Poduszka • wypełnienie wyprodukowano z materiału pochodzącego w 100% z recyklingu

Kołdra pikowana całoroczna • przystosowana do prania w pralce w temp. do 40°C i suszenia w suszarce bębnowej

70 X 80 CM

140 X 200 CM

160 X 200 CM

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

25,-

45,-

55,-

R 51/23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Lidl gazetka od 21.12 do 23.12.2023 by iUlotka.pl - Issuu