MASZ WYBÓR
4,69 HELENA Oranżada czerwona 1,25 l/1 opak. 1 l = 3,75 zł 3,29 FREEWAY Oranżada czerwona 2 l/1 opak. 1 l = 1,65 zł 14,99 Antyperspirant lub dezodorant roll-on różne rodzaje 100 ml = 29,98 zł 3,49 CIEN Antyperspirant lub dezodorant roll-on dla kobiet 50 ml/1 opak. różne rodzaje 100 ml = 6,98 zł
R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
Artykuły
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
MASŁO EKSTRA
PRZY ZAKUPIE TRZECH 44% TANIEJ
44%TANIEJ
3,89
Cena regularna (bez obniżek):
6,99 zł/1 opak.
POLMLEK
Masło ekstra 82% 200 g/1 opak.
* cena dotychczasowa:
6,99 zł/1 opak. (100 g = 3,50 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.:
3,89 zł/1 opak. (100 g = 1,95 zł)
Limit: 6 opak. na paragon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie
6,99 zł/1 opak.
WSUPERCENIE BOCZEK BEZ KOŚCI
SUPERCENA 12,49
RZEŹNIK
Boczek bez kości 1 kg
PRZY ZAKUPIE TRZECH
**
**
6,99*
6
R 15/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
CZWARTKU, 13.04
OD
MIKSUJ DOWOLNIE TANIEJ* DRUGI PRODUKT 40% WSZYSTKIE LODY W WIELOPAKACH MARKI BON GELATI I GELATELLI 12 SZTUK 6 SZTUK 12 SZTUK 6 SZTUK lody Gelatelli i Bon Gelati Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY TANIEJ 10% * Drugi, tańszy lub w tej samej cenie. DODATKOWE 7 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
RĘCZNIK PAPIEROWY FLORALYS TANIEJ 60%
Z kuponem 6,99** 9,99*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł/1 opak.
FLORALYS Ręcznik papierowy 3-warstwowy, 50 listków, 4-pak lub 100 listków, 2-pak 4 rolki, 2 rolki/1 opak.
60% DRUGI PRODUKT
Aktywuj w aplikacji TANIEJ **
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
* cena dotychczasowa
8 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż
firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23
W CZWARTEK, 13.04 TYLKO W CZWARTEK 13.04
DRUGI PRODUKT
artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki
TYLKO
*
tańszy
tej samej cenie.
4 opak. na paragon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie dotychczasowej. WSZYSTKIE KAWY MIELONE I ROZPUSZCZALNE TANIEJ* 50% DRUGI PRODUKT MIKSUJ DOWOLNIE 9 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów
dekoracji.
artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 TYLKO W PIĄTEK, 14.04 TYLKO W PIĄTEK 14.04
Drugi,
lub w
Limit:
bez
Sprzedaż
10
R 15/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
1,23** 1,76*
Cena regularna (bez obniżek): 1,76 zł/1 opak.
PILOS Jogurt naturalny 3% 400 g/1 opak.
* cena dotychczasowa: 1,76 zł/1 opak. (1 kg = 4,40 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 1,23 zł/1 opak. (1 kg = 3,08 zł)
60%TANIEJ ** DRUGI PRODUKT
11
R 15/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
44% TANIEJ DRUGI PRODUKT
1,99*
1,55**
Cena regularna (bez obniżek):
1,99 zł/1 opak.
PILUŚ
Serek homogenizowany
125 g/1 opak.
malinowy, waniliowy lub bananowy
* cena dotychczasowa:
1,99 zł/1 opak. (100 g = 1,59 zł)
** w odniesieniu do ceny
dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 1,55 zł/1 opak. (100 g = 1,24 zł)
2,39*
1,89**
Cena regularna (bez obniżek): 2,39 zł/1 opak.
PILOS Ryż na mleku 200 g/1 opak.
różne rodzaje
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 4 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
Z kuponem 6,39** 7,99*
Cena regularna (bez obniżek):
7,99 zł/1 opak.
PILOS
Ser topiony, w plastrach
300 g/1 opak.
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2
Szczegóły promocji dostępne
w aplikacji Lidl Plus.
4 + 1 GRATIS **
2,19*
1,75**
Cena regularna (bez obniżek): 2,19 zł/1 opak.
PILOS Jogurt z musem owocowym
150 g/1 opak. różne rodzaje
* cena dotychczasowa:
2,19 zł/1 opak. (100 g = 1,46 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 5 opak.: 1,75 zł/1 opak. (100 g = 1,17 zł)
na stałe w Lidl
3,19
54% TANIEJ**
3,99*
TANIEJ** 40% DRUGI PRODUKT
Aktywuj w aplikacji
PILOS Napój mleczny 500 ml/1 opak. różne rodzaje 1 l = 6,38 zł
TRZECI PRODUKT
3,25**
Cena regularna (bez obniżek): 3,99 zł/1 opak.
PILOS Twaróg półtłusty, krążek 275 g/1 opak.
* cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 3 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
80%TANIEJ** CZWARTY PRODUKT
12
R 15/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
lub
do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
Cena regularna (bez obniżek): 0,99 zł/1 szt. Bułka fitness 80 g/1 szt. * cena dotychczasowa: 0,99 zł/1 szt. (100 g = 1,24 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 szt. przy zakupie 6 szt.: 0,79 zł/1 szt. (100 g = 0,99 zł) TANIEJ ** PRZY ZAKUPIE SZEŚCIU 0,79** 0,99* Przekąska z jajecznicą 108 g/1 szt. 100 g = 4,62 zł SUPERCENA 4,99 Pizzerina z szynką i pieczarkami 125 g/1 szt. 100 g = 3,08 zł na stałe w Lidl 3,85 Chleb drwalski 405 g/1 szt. 1 kg = 9,85 zł na stałe w Lidl 3,99 Bułka orkiszowa 80 g/1 szt. 100 g = 2,09 zł na stałe w Lidl 1,67 wszystkie chleby i bułki Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY TANIEJ 10% marki Piekarnia w Sercu Lidla DODATKOWE 13 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ ■ EUROPEAN I QUALIFIERS •
33% TANIEJ**
Aktywuj w aplikacji
Z kuponem 5,99 8,99*
Cena regularna (bez obniżek): 8,99 zł/1 kg
OD CZWARTKU, 13.04
DO SOBOTY, 15.04
Mandarynki, luzem
1 kg
*cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny
dotychczasowej
Szczegóły promocji dostępne
w aplikacji Lidl Plus.
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
R 15/23
produktom roślinnym! Powiedz ! Roślinna strefa smaku 40% TANIEJ** DRUGI PRODUKT Cena regularna (bez obniżek): 5,99 zł/1 opak. VEMONDO Vegangurt naturalny z wapniem, XXL 400 g/1 opak. * cena dotychczasowa: 5,99 zł/1 opak. (100 g = 1,50 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 4,79 zł/1 opak. (100 g = 1,20 zł) 4,79** 5,99* Z DODATKIEM WITAMIN D3, B2 I B12 NOWA RECEPTURA Z DODATKIEM WAPNIA DOBRA KALORIA Roślinny gyros 150 g/1 opak. * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. 6,49** 8,49* Cena regularna (bez obniżek): 8,49 zł/1 opak. 46% TANIEJ** DRUGI PRODUKT Co to jest Nutri-Score? Więcej informacji znajdziesz na https://kimjestesmy.lidl.pl/ zrownowazony-rozwoj/ nutri-score Sushi Osaka 450 g/1 opak. 1 kg = 48,87 zł SUPERCENA 21,99 Sushi wegetariańskie 450 g/1 opak. 1 kg = 42,20 zł SUPERCENA 18,99 17 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
RZEŹNIK Boczek bez kości
1 kg
Z kuponem
22,99* RZEŹNIK
17,99
Cena regularna (bez obniżek): 22,99 zł/1 kg
21%
TANIEJ**
Aktywuj w aplikacji
Żeberka wieprzowe, paski
1 kg
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
rośnie około 30% wolniej *
porównaniu ze standardowym kurczakiem
TANIEJ 22% ŚWIEŻE MIĘSO DO SUPERCENA 29,99 MORLINY Polędwica wieprzowa, XXL 1 kg 22% TANIEJ** Cena regularna (bez obniżek): 21,99 zł/1 opak. 16,99 21,99* 21% TANIEJ** Cena regularna (bez obniżek): 31,90 zł/1 kg 24,90 31,90* RZEŹNIK Polski indyk – polędwiczki 1 kg * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej 20% TANIEJ** Cena regularna (bez obniżek): 34,99 zł/1 kg 27,99 34,99* RZEŹNIK Polski kurczak Biesiadny, z chowu bez antybiotyków – filety z piersi 1 kg * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej RZEŹNIK Polska wołowina –gulasz 500 g/1 opak. * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej 1 kg = 33,98 zł * w
18
R
SUPERCENA 12,49
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
15/23
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
DRUGI PRODUKT
11,99* CHEF SELECT Nuggetsy z kurczaka
9,49**
opak.
400 g/1 opak.
* cena dotychczasowa:
11,99 zł/1 opak. (1 kg = 29,98 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.:
9,49 zł/1 opak. (1 kg = 23,73 zł)
40%TANIEJ
DRUGI PRODUKT
12,95*
10,29**
Cena regularna (bez obniżek): 12,95 zł/1 opak.
CHEF SELECT Kebab z kurczaka
450 g/1 opak.
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
TANIEJ TANIEJ 60% 60% WYBRANE PARÓWKI DRUGI PRODUKT DRUGI PRODUKT 40% PARÓWKI PIKOK, 200 G, NUGGETSY LUB KEBAB 19 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04 MIKSUJ DOWOLNIE Aktywuj w aplikacji TANIEJ 60% DRUGI PRODUKT Parówki Pikok, 200 g Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Cena regularna (bez obniżek): 11,99 zł/1
40%TANIEJ**
**
OD CZWARTKU, 13.04
DO SOBOTY, 15.04
MIKSUJ DOWOLNIE
wszystkie chleby i bułki 10% taniej
Aktywuj w aplikacji
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
Niniejszym zawiadamiamy, iż w materiale reklamowym obowiązującym od czwartku, 05.01.2023 roku do soboty, 07.01.2023 roku (dalej „Gazetka Reklamowa”) został opublikowany logotyp Przekreślonego Kłosa (dalej „Znak”), którego licencjodawcą jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (dalej „Stowarzyszenie”). Ponieważ dotychczasowa współpraca Lidl Polska oraz Stowarzyszenia dobiegła końca w 2018 roku, nieumyślne wykorzystanie i publikacja Znaku były efektem omyłki. Lidl Polska wyraża głębokie ubolewanie z uwagi na zaistniałą sytuację oraz zapewnia, iż podjęto wszelkie niezbędne kroki w celu niezwłocznego usunięcia Znaku z baz danych oraz zaprzestania eksploatacji Gazetki Reklamowej.
* Przy zakupie 3
trzecie,
lub w tej samej cenie gratis.
GRATIS* 2 + 1 WYBRANE MAKARONY
opakowań
najtańsze
2 +
WYBRANE
1 GRATIS
makarony Combino
Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY
TANIEJ 10% DODATKOWE
20 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
R 15/23
lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
SUPERCENA DALLMAYR Classic, kawa mielona** 250 g/1 opak. 100 g = 6,80 zł 16,99 A ż 1 kg FAIRGLOBE Fairer Bio Caffè Crema, kawa ziarnista, 100% arabika** 1 kg/1 opak. 59,99 1 kg + czekolada gratis DALLMAYR Home Barista, kawa ziarnista + gratis czekolada Heidi Dark** 1080 g/1 zestaw 1 kg = 55,55 zł 59,99 SZUKAJ NA STANDZIE MIKSUJ DOWOLNIE WYBRANE HERBATKI ZIOŁOWE TANIEJ DRUGI PRODUKT 30% * * Drugi, tańszy lub w tej samej cenie. Lista produktów objętych promocją dostępna na stronie www.lidl.pl 21 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04 ** Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.
3 W CENIE 2* PRODUKTY MARKI DARE 22 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 * Rabat 33% nalicza się na każdą z 3 sztuk - w przypadku zakupu większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 3 najtańsze z nich. MIKSUJ DOWOLNIE premiera w Lidl ONE DAY MORE Muesli Colour 200 g/1 opak. pink, yellow lub blue 100 g = 4,50 zł 8,99 SZUKAJ NA STANDZIE OD CZWARTKU, 13.04
4 + 1 GRATIS **
2,63** 3,29*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,29 zł/1 opak.
BOBOVITA
Mus owocowy
80 g/1 opak.
różne rodzaje
* cena dotychczasowa:
3,29 zł/1 opak. (100 g = 4,11 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej,
5,29
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,49 zł/1 opak.
NESTLÉ
Kleik
160 g/1 opak.
kukurydziany lub ryżowy
* cena dotychczasowa:
6,49 zł/1 opak. (100 g = 4,06 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.:
5,29 zł/1 opak. (100 g = 3,31 zł)
40%TANIEJ
23,99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99 zł/1 opak.
NESTLÉ Kaszka bezglutenowa
Sinlac
500 g/1 opak.
* cena dotychczasowa:
29,99 zł/1 opak. (1 kg = 59,98 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 23,99 zł/1 opak. (1 kg = 47,98 zł)
MIKSUJ DOWOLNIE
60% TANIEJ** TRZECI PRODUKT
wszystkie chleby i bułki
10% taniej
Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY TANIEJ 10% DODATKOWE
4,39** 5,49*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5,49 zł/1 opak.
HIPP
BIO Danie lub danie 190 g/1 opak. różne rodzaje
* cena dotychczasowa:
5,49 zł/1 opak. (100 g = 2,89 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.:
4,39 zł/1 opak. (100 g = 2,31 zł)
2,39** 2,99*
cena dotychczasowa: 2,99 zł/1 opak. (100 g = 3,74 zł)
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak.: 2,39 zł/1 opak. (100 g = 2,99 zł)
TANIEJ TRZECI PRODUKT 60% DANIA HIPP 28 ZŁ ** OSZCZĘDZASZ 40% TANIEJ** DRUGI PRODUKT Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 67,99 zł/1 opak. 53,99** 67,99* NESTLÉ NAN OptiPro Plus 2 mleko następne po 6 mies. lub NAN OptiPro Plus 3 po 1. roku lub NAN OptiPro Plus 4 lub NAN OptiPro Plus 5 800 g/1 opak. * cena dotychczasowa: 67,99 zł/1 opak. (1 kg = 84,99 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.: 53,99 zł/1 opak. (1 kg = 67,49 zł) 60% TANIEJ** TRZECI PRODUKT Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2,99 zł/1 opak. HIPP BIO Danie Pierwsza Łyżeczka 80 g/1 opak. różne rodzaje *
6,49*
**
36%TANIEJ** DRUGI PRODUKT
** 29,99*
** DRUGI PRODUKT
cena za 1 opak. przy zakupie 5 opak.: 2,63 zł/1 opak. (100 g = 3,29 zł) • BEZ MLEKA KROWIEGO I LAKTOZY • BEZ GLUTENU • BEZ SOI 23
R 15/23
CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
Artykuły
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD
ORZEŹWIENIE DO TANIEJ 31% 31% TANIEJ** PRZY ZAKUPIE ZGRZEWKI Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1,69 zł/1 but. 1,69** 2,48* SUPERCENA TYMBARK Napój owocowy*** 2 l/1 but. pomarańcza-brzoskwinia, jabłko-białe winogrono lub mango-mięta 1 l = 1,75 zł 3,49 31% TANIEJ** PRZY ZAKUPIE 4-PAKU Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5,79 zł/1 but. Pepsi 2 l/1 but. * cena dotychczasowa: 9,49 zł/1 but. (1 l = 4,75 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 but. przy zakupie 4-paku: 6,49 zł/1 but. (1 l = 3,25 zł) 6,49** 9,49* ŻYWIEC ZDRÓJ Woda źródlana niegazowana*** 1,5 l/1 but. * cena dotychczasowa: 2,48 zł/1 but. (1 l = 1,65 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 but. przy zakupie 1 zgrzewki: 1,69 zł/1 but. (1 l = 1,13 zł) SUPERCENA FORTUNA Sok 100%*** 1 l/1 but. jabłko, multiwitamina lub pomarańcza 3,69 na stałe w Lidl SAGUARO Napój izotoniczny 750 ml/1 but. 1 l = 3,19 zł 2,39 *** Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji.
ZGRZEWKĘ, ZAPŁAĆ MNIEJ KONG STRONG Napój energetyczny 250 ml/1 pusz. classic, sugarfree, cuba libre lub mojito * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. 1,59** 1,89* Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1,89 zł/1 pusz. 30% TANIEJ** DRUGI PRODUKT na stałe w Lidl SOLEVITA Mus owocowy, XXL 200 g/1 opak. gruszka, jabłko i morela lub jablko i truskawka 100 g = 1,47 zł 2,94 SZUKAJ PRZY KASIE 24 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
WEŹ
PIWA W WIELOPAKACH DO 29% TANIEJ 25%TANIEJ** PRZY ZAKUPIE 8-PAKU Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,19 zł/1 pusz. 3,19** 4,29* Lech Premium 500 ml/1 pusz. * cena dotychczasowa: 4,29 zł/1 pusz. (1 l = 8,58 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 pusz. przy zakupie 8-paku: 3,19 zł/1 pusz. (1 l = 6,38 zł) 8 x TANIEJ ** PRZY ZAKUPIE 8-PAKU Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2,29 zł/1 pusz. 2,49** 2,99* Brok Premium L ager 500 ml/1 pusz. * cena dotychczasowa: 2,99 zł/1 pusz. (1 l = 5,98 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 pusz. przy zakupie 8-paku: 2,49 zł/1 pusz. (1 l = 4,98 zł) 8 x 21% TANIEJ** PRZY ZAKUPIE 4-PAKU Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2,99 zł/1 pusz. 2,99** 3,79* Zwierzynieckie 500 ml/1 pusz. * cena dotychczasowa: 3,79 zł/1 pusz. (1 l = 7,58 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 pusz. przy zakupie 4-paku: 2,99 zł/1 pusz. (1 l = 5,98 zł) na stałe w Lidl 5,49 Somersby 0,0% Blackcurrant & Lime 400 ml/1 but. 1 l = 13,73 zł 29%TANIEJ** PRZY ZAKUPIE DWÓCH 6-PAKÓW Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,79 zł/1 pusz. 2,69** 3,79* Żubr 500 ml/1 pusz. * cena dotychczasowa: 3,79 zł/1 pusz. (1 l = 7,58 zł) ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 pusz. przy zakupie dwóch 6-paków: 2,69 zł/1 pusz. (1 l = 5,38 zł) 2 x 6 SUPERCENA Garage 400 ml/1 but. S** on the Beach lub Ginious Grapefruit 1 l = 11,73 zł 4,69 INFORMUJEMY, ŻE OSOBOM NIETRZEŹWYM I OSOBOM DO LAT 18 ALKOHOLU NIE SPRZEDAJEMY. na stałe w Lidl Argus El Bravos 500 ml/1 but. 1 l = 8,98 zł 4,49 NOWOŚĆ W 25 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 15/23 OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
60% TANIEJ** DRUGI PRODUKT
3,49** 4,99*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4,99 zł/1 opak.
MARION
Maska na tkaninie
1 szt./1 opak.
różne rodzaje
* cena dotychczasowa:
4,99 zł/1 opak.
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.:
3,49 zł/1 opak.
6,19 8,89*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,89 zł/1 opak.
CIEN
Lakier do włosów
400 ml/1 opak.
różne rodzaje
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
1 l = 15,48 zł
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
100 ml = 6,30 zł
DODATKOWE 10% ZNIŻKI KOSMETYKI DO 60%TANIEJ 20%TANIEJ** Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,99 zł/1 opak. 14,39 17,99* GARNIER CZYSTA SKÓRA Żel lub tonik do twarzy 200 ml/1 opak. * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej 100 ml = 7,20 zł * Rabat 33% nalicza się na każdą z 3 sztuk –w przypadku zakupu większej ilości sztuk, rabat nalicza się na 3 najtańsze z nich. WSZYSTKIE PRODUKTY COLGATE GRATIS* 2 + 1 MIKSUJ DOWOLNIE 30%TANIEJ** Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,99 zł/1 opak. 12,59 17,99* DOVE Antyperspirant w sprayu dla kobiet 200 ml/1 opak. różne rodzaje * cena dotychczasowa
30% TANIEJ**
26
R 15/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
34% TANIEJ**
9,99*
8,29**
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99 zł/1 opak.
KUSCHELWEICH
Płyn do płukania
Sommerwind, 38 prań
1 l/1 opak.
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2 Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
20%TANIEJ**
39,99 49,99*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49,99 zł/1 opak.
OMO Proszek do prania kolorów, 70 prań
4,9 kg/1 opak.
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
70 38
23% TANIEJ**
12,99 16,99*
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16,99 zł/1 opak.
CILLIT BANG Spray do czyszczenia
750 ml/1 opak.
TYLKO
1 ,ZA TABLETKĘ
różne rodzaje
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
Aż 100 szt.
99,99
FAIRY PLATINUM Tabletki do zmywarki
All-in-One, XXXL 100 szt./1 opak.
1 szt. = 1,00 zł
TANIEJ** 60% DRUGI PRODUKT
Aktywuj w aplikacji
Z kuponem
6,49*
4,49**
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,49 zł/1 opak.
LUDWIK
Płyn do naczyń
900 g/1 opak. różne rodzaje
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej, cena za 1 przy zakupie 2
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
DRUGI PRODUKT
27 Artykuły
R 15/23
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04
dotychczasowej
na stałe w Lidl
1 kg = 16,86 zł
5,99
DOGWAY Przekąski wołowe dla psa***
60 g/1 opak.
różne rodzaje
100 g = 9,98 zł
16,99*
13,49
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł/1 opak.
COSHIDA PURE TASTE
Karma mokra dla kota, saszetki, 8-pak***
8 x 85 g/1 opak.
różne rodzaje
* cena dotychczasowa
** w odniesieniu do ceny dotychczasowej
1 kg = 19,84 zł
60% TANIEJ 20% PSIsmaki
łaKOCIE do *** Produkt dostępny w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność w sklepie w czasie obowiązywania promocji. 20%TANIEJ** Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99 zł/1 opak. 5,59 6,99* COSHIDA PURE TASTE Karma sucha dla kota 400 g/1 opak. z kurczakiem lub z białkiem rybnym * cena dotychczasowa ** w odniesieniu do ceny dotychczasowej 1 kg = 13,98 zł 60% MIĘSA I PODROBÓW 20%TANIEJ** Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99 zł/1 opak. 13,49 16,99*
Karma
8
różne
*
**
i
ORLANDO PURE TASTE
mokra dla psa, saszetki, 8-pak***
x 100 g/1 opak.
rodzaje
cena dotychczasowa
w odniesieniu do ceny
20%TANIEJ**
28 Artykuły
R 15/23
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do
ich właścicieli.
OD CZWARTKU, 13.04 DO SOBOTY, 15.04