ZAKUPY Z A S A i a a i lko klasa A 30 szt./1 pak. szt. 0 7 zł Aż 30 szt. TANIEJ 50% WSZYSTKIE KAWY ZIARNISTE DRUGI, TAŃSZY PRODUKT Szczegóły promocji dostępne na st . 2 w gazetce. TYLKO W CZWARTEK, kg 27 zł Aż 00 g 0,6 ZŁ ZA 1 A O o lub do wyczerpania zapasów mięso mi lo O KAŻDEJ PORZE ROKU ŚWIEŻE DOSTAWY CODZIENNIE m o l m * cena przed o ni ką Polskie ziemniaki m o l m kg Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. 62% TANIEJ Polski omi o mali o mi m l m 1 kg 63 TANIE * cena przed o ni ką * TYLKO W PI TEK, 46 TANIE * cena przed o ni ką PRZY ZAKUPIE INNYCH PRODUKTÓW ZA IN. A as o olski ml a i 200 g/ opak. Szczegóły promocji dostępne na st . 3 gazetce. P P TRZECH 5744
DRUGI, TAŃSZY PRODUKT* MIKSUJ DOWOLNIE * rugi ta szy lu w tej samej cenie. Limit: 2 opak. na paragon. a de kolejne opakowanie ędzie sprzedawane w cenie regular ej. 2
2 /23 TYLKO W CZWARTEK, 29.06
TANIEJ 50% WSZYSTKIE KAWY ZIARNISTE
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
MAS O
ZAKUPIE TRZEC
46 TANIE PRZY ZAKUPIE TRZECH * cena przed o ni ką 00 g 3 2 zł ** * PRZY ZAKUPIE INNYCH PRODUKTÓW ZA IN. 29 ZŁ A as o olski ml a i 200 g/ opak. **cena za opak. przy zakupie 3
P P 3 2 /23 Artykuły
TYLKO W PI TEK,
TANIEJ PRZY
opak. przy zakupie innych produktów za min. 29 zł 00 g 73 zł Limit: 3 opak. na paragon. a de kolejne opakowanie ędzie sprzedawane w cenie 9 zł/ opak. Szczegóły oraz informacje o produktach wyłączonych z akcji w regulaminie na st onie www.lidl.pl
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
**** Produkt dostępny w wy ranych sklepach. Sprawd dostępno w sklepie w czasie o owiązywania promocji.
KA ANOSY KLASYCZNE, L TANIEJ 78%
DRUGI PRODUKT 8 TANIE *** DRUGI PRODUKT
SZUKAJ NA STANDZIE
Z
ajni sza cena z 30 dni przed o ni ką: 9 0 zł/ opak.
a a os klas
00 g/ opak.
dro iowo wieprzowe lu wieprzowe
* cena przed o ni ką
** cena za opak. przy zakupie 2 opak.
Aż 00 g
Polski i k mięso mi lo 700 g/ opak. kg 27 zł
** * R 26/23
4 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
*** w odniesieniu do ceny przed o ni ką kg 7 9 zł
OD CZWARTKU,
S Z S A A S Z A . 21,60 8-pak Tyskie Gronie 8 x 500 ml/1 pak l 0 zł 2,70 ZŁ ZA 1 PUSZ. W 8-PAKU 40% TANIEJ PRZY ZAKUPIE SZE CIU WSZYSTKIE PIWA W UTELCE SOMERSBY 40%TANIEJ PRZY ZAKUPIE SZEŚCIU * najni sza cena z 30 dni l 2 zł 2,99** 4,99* Somersby 400 ml/1 but. ró ne rodzaje ** cena za ut. przy zakupie ut. l 7 zł Limit: 24 but. na paragon. K 5 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
26/23 OD CZWARTKU, 9.06 DO SO OTY, OD CZWARTKU, 27.04 DO WTORKU, 2.05 36
do
R
R
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
lub
wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
17/23
Pi l s ki mi i ma i io l m o a 0 szt. 92 szt. 7 szt. 7 szt./ opak. szt. 0 /0 3/0 2/0 zł U BO BAG Pa ts ma i io l m o a szt. 0 szt. 3 szt./ opak. szt. 0 7 /0 7 /0 7 zł U BO BAG a s t kę o a s t kę o
SUPERCENACH P P P P ostę tak online
do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU,
W
Artykuły
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą
PERSIL l o a ia 3 9 l/ opak. ró ne rodzaje l zł Aż 3,96 litr 88 A S l ako 3 l/ opak. l 7 9 zł Aż 3 litr ,49 ZŁ ZA 1 LITR
R 26/23 OD CZWARTKU,
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
NESTLÉ P atki k k ia 500 g/1 opak. kg 9 9 zł 9,99 CROWNFIELD P atki k k ia 500 g/1 opak. kg 2 9 zł 6,47 KASIA a a a 250 g/1 opak. 00 g zł 4,19 JOASIA a a a 250 g/1 opak. 00 g 00 zł 2,49 BELLAROM as a o i a ka a mi lo a 500 g /1 opak. kg 2 9 zł 12,99 TCHIBO amil ka a mi lo a 500 g /1 opak. kg 7 9 zł 23,99 MASZ WYBÓR Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
GLADE i a o i t a a o ol 300 ml/1 opak. ró ne rodzaje l 3 3 zł 10,99 AIR BY W5 i a o i t a a o ol 300 ml/1 opak. ró ne rodzaje l 30 zł 5,49 FINISH a l tki o m a ki Po ss t al 50 szt./1 opak. szt. 0 7 zł 37,49 W5 a l tki o m a ki ll i Po mo 60 szt./1 opak. szt. 0 zł 26,99 NIVEA t s i a t l o o a t oll o la ko i t 50 ml /1 opak. 00 ml 29 9 zł 14,99 CIEN t s i a t l o o a t oll o la ko i t 50 ml /1 opak. 00 ml 9 zł 4,49 MASZ WYBÓR Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
* Więcej na https://www.lidl.pl/lidlplus. Szczegóły akcji oraz informacje o artykułach wyłączonych z akcji w regulaminie dostępnym na www.lidl.pl oraz w aplikacji Lidl Plus. Pobierz aplikację: Od 03.07 do 29.07.2023 r. kręć karuzelą po KAŻDYCH* zakupach z aplikacją Lidl Plus i zgarniaj SUPERRABATY! WYKRĘCAJ SUPERRABATY ZA KAŻDE* ZAKUPY! OKAZJOKAZ I KAR ZELA
Zadbajmy RAZEM o planetę!
Zgłoś swoją szkołę
do kolejnej edycji naszego bezpłatnego programu edukacji ekologicznej
W TROSCE O LEPSZE JUTRO
Więcej informacji na temat projektu EkoMisja na
niemarnuje.bankizywnosci.pl
OD CZWARTKU, 29.06
DO SOBOTY, 1.07
36% TANIEJ DRUGI PRODUKT
4,49** 5,48*
* najniższa cena z 30 dni przed obniżką
FRESHONA
Ciecierzyca gotowana
540 g (400 g po odsączeniu)/1 opak.
** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
21% TANIEJ
24,90 31,90*
* cena przed obniżką
RZEŹNIK
Polski indyk – polędwiczki
1 kg
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
42%TANIEJ
DRUGI PRODUKT
3,49** 4,47*
* najniższa cena z 30 dni przed obniżką,
1 kg = 8,94 zł
COMBINO
Makaron pełnoziarnisty
spaghetti
500 g/1 opak.
** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.
1 kg = 6,98 zł
38%TANIEJ
DRUGI PRODUKT
3,99** 4,94*
* najniższa cena z 30 dni przed obniżką,
1 kg = 9,88 zł
COMBINO
Makaron razowy rurki
500 g/1 opak.
** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak.
1 kg = 7,98 zł
CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl
QR
8
R 26/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl 0,67 ZŁ ZA 1 JAJO MELVIT Płatki owsiane górskie, XXL 2 kg/1 opak. 1 kg = 5,50 zł Aż 2 kg 10,99 ALESTO Żurawina suszona, XXL 250 g/1 opak. 100 g = 3,20 zł Aż 250 g 7,99 ZŁOTA NIOSKA Świeże jaja, wielkość M, klasa A 30 szt./1 opak. 1 szt. = 0,67 zł SUPERCENA 19,99 * najniższa cena z 30 dni przed obniżką, 1 kg = 2,69 zł KUCHNIALIDLA.PL Mąka pełnoziarnista 1 kg/1 opak. ** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. 1 kg = 2,19 zł 36%TANIEJ DRUGI PRODUKT 2,19** 2,69* 9 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
10
R 26/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
QR CODE Wygenerowano na www.qr-online.pl ALESTO Słonecznik łuskany naturalny 500 g/1 opak. 1 kg = 14,96 zł Aż 500 g 7,48 * cena przed obniżką PILOS Serek twarogowy Fromello 150 g/1 opak. różne rodzaje ** cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
TANIEJ TRZECI PRODUKT 3,19** 3,99* * cena przed obniżką PILOS Serek twarogowy Fromello 150 g/1 opak. różne rodzaje ** cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
TANIEJ TRZECI PRODUKT
** 3,99* 11 Artykuły
w
R 26/23
CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
60%
60%
3,19
prezentowane
materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD
* cena przed o ni ką Polski bób 00 g/ opak. kg 9 9 zł 33% TANIEJ 9,99 14,99* POCZ TEK SEZONU 12
R 26/23 OD CZWARTKU, DO SO OTY,
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
* cena przed o ni ką Nektarynki kg/ opak. 46% TANIEJ 6,99 12,99* * cena przed o ni ką Polskie pomidory malinowe premium, luzem kg 63% TANIEJ 4,79 12,99* 30% TANIEJ * cena przed o ni ką Polska cukinia, luzem kg 6,99 9,99* 30% TANIEJ * cena przed o ni ką Kurki 200 g/ opak. 00 g 9 zł 11,89 16,99* TOMIMARU MUC OO 13 Artykuły
R 26/23 OD CZWARTKU, DO SO OTY,
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD CZWARTKU, DO NIEDZIELI, * cena przed o ni ką Awokado Hass szt. 60% TANIEJ 2,79 6,99* 37% TANIEJ * cena przed o ni ką Polska mięta w doniczce szt. 4,99 7,99* 22% TANIEJ * cena przed o ni ką BIO Banany premium, luzem kg 6,99 8,99* * cena przed o ni ką Winogrono jasne bezpestkowe 00 g/ opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. AKTYWUJ KUPON 5,99 11,99* 50%TANIEJ * cena przed o ni ką Polskie ogórki gruntowe, luzem kg 40% TANIEJ 4,79 7,99* Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, DO SO OTY,
wg badania AS Sales orce Agency sp. z o.o. będącą częścią grupy kapitałowej AS roup S.A. adanie i aport oszyk Zakupowy za maj r. które m.in. przeprowadzane jest w dyskontach idl iedronka etto A sklepach oferujących towar w ograniczonym asortymencie i w obniżonych cenach. adanie obejmuje wybrane produkty z asortymentu chemia domowa i kosmetyki mięso wędliny ryby mrożonki nabiał napoje produkty tłuszczowe słodycze sypkie czyli produkty instant używki i alkohol oraz dodatki typu ketchup czy majonez . ródło https www.asmsalesforce.pl in acja po raz kolejny w dol ale
*
MAJU 2023
NAJTAŃSZY WŚRÓD DYSKONTÓW
W
WEDŁUG
Z ięso mi lo s ki 00 g/ opak. kg 7 zł Aż 800 g Polę i ki i o 1 kg Aż 1 kg Z S o a i ka 1 kg SUPERCENA Z ięso mi lo s a 00 g/ opak. kg 27 zł SUPERCENA ak o ki m ma a i o i ia 1 kg SUPERCENA Z Polski i k l t i si 1 kg SUPERCENA
R 26/23 OD CZWARTKU,
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
ka i o ma a i mi 1 kg 1 kg Polę i ka i o a ma a i mi 1 kg 1 kg ięso i o a s as k st l ka kaskim 00 g/ opak. kg 22 zł 400 g t k o o ma a i 200 g/ opak. 00 g 0 zł 200 g a i i 00 g/ opak. kg 29 9 zł 00 g P P o a l io a a i oto OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07 Artykuły
2 /23
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
am m t a lla sos m a i o m 230 g/ opak. 00 g 3 7 zł 230 g Kaszanka t o kg/ opak. A ż 1 kg 4 TANIE ** DRUGI PRODUKT * cena przed o ni ką 00 g 3 20 zł ** * i aski llo o io o i o os 2 0 g/ opak. papryka gyros lu ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 00 g 2 00 zł o o ska s ki 0 g/ opak. kg 27 7 zł SUPERCENA i o 200 g/ opak. 00 g 2 7 zł 200 g OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
lub do
R 26/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
A CA oso ę o a im o last a 220 g/ opak. 00 g 2 27 zł Aż 220 g A A ę a sm o l t sk 100 g kg 3 90 zł SUPERCENA S il t l io sosi 2 0 g/ opak. grzy owym z kurkami lu jogurtowym 00 g 3 20 zł SUPERCENA A A ak l t sk 100 g kg 90 zł SUPERCENA o a a at os o a 100 g kg 9 90 zł SUPERCENA A A a a l t sk 100 g kg 90 zł SUPERCENA Artykuły
R 26/23 OD CZWARTKU,
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
Pa ki i o kg/ opak. Aż 1 kg o k ę o last a 30 g/ opak. parzony lu surowy 00 g 07 zł A 130 g 2 0 g i aski s ki l ski l ia 270 g/ opak. kg 37 00 zł ka ko s o a 2 0 g/ opak. 00 g 23 0 zł A 260 g 63 TANIE TRZECI PRODUKT * cena przed o ni ką 00 g 2 zł ** * A am o io 200 g/ opak. ** cena za opak. przy zakupie 3 opak. 00 g 0 9 zł 1,2 ZŁ ZA 100 G 2,30 ZŁ ZA 100 G 4,0 ZŁ ZA 100 G OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
lub do
R 26/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
CA mak ksamit 3 g/ opak. ró ne rodzaje 00 g 2 zł SUPERCENA ak 0 3 g/ pak. kg 0 zł A A ist o t it smaki lata 370 ml/ opak. ró ne rodzaje l 0 zł SUPERCENA S o ik akami l o kami 2 0 g/ opak. ró ne rodzaje 00 g 0 zł 2 0 g S sia ml ko 00 g/ opak. kg 73 zł 400 g 1, 0 ZŁ ZA 1 SZT. * cena przed o ni ką S l i al i i sk l i 20 g/ opak. ** cena za opak. przy zakupie 3 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. ** * 60 TRZECI PRODUKT TANIE OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07 Artykuły
2 /23
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
1,88 ZŁ
ZA 1 SZT. W 8-PAKU
Aż 8 szt.
Aż 8 szt.
BON GELATI o a at k i lo ak
BON GELATI o a at k i lo ak
20 ml/ pak
20 ml/ pak
waniliowe w polewie z iałej czekolady z migdałami t uskawkowe w polewie z iałej czekolady z chrupkami waniliowe w polewie czekoladowej z migdałami lu czekoladowe w polewie z chrupkami l 2 zł
waniliowe w polewie z iałej czekolady z migdałami t uskawkowe w polewie z iałej czekolady z chrupkami waniliowe w polewie czekoladowej z migdałami
lu czekoladowe w polewie z chrupkami l 2 zł
R 26/23 OD CZWARTKU,
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
* cena przed o ni ką A o ol 900 ml/ opak. o smaku ananowym t uskawkowym orówkowym mascarpone nocciolata t ramisu wi niowym cyt ynowym pistacjowym lu nugatowym ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
OD CZWARTKU, 29.06
DO SOBOTY, 1.07
*
AKTYWUJ KUPON
* cena przed o ni ką
30 TANIE A o mi m 00 ml/ opak.
z ciasteczkami słony karmel ser ik t uskawkowy elgijska czekolada lu macadamia
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus.
** * 2 TANIE DRUGI PRODUKT
R 26/23
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD CZWARTKU, 29.06
DO SOBOTY, 1.07
Soki i smoothie t o m a im o
Sok 100% a ko l
o to a a o t o m m to PP i ss o ssi kt a ol a a o a i o o i i i o a to i i mal a o s a ia as soki i smoot i a o itami i sk a iki o o a SOLEVITA moot i o o o t o o a im o m to PP 250 ml/1 but. t uskawka anan ja łko lu mango marakuja 00 ml 2 00 zł 250 ml SOLEVITA ok t o o a im o m to PP 1 l/1 but. pomara cza ja łko mango lu pomara cza kiwi 1 litr SOLEVITA ok t o o a im o m to PP 500 ml/1 but. ananas melon mango lu pomara cza ja łko t uskawka l 9 zł 500 ml udy ananowy kisiel wi niowy lu mango A CZ A A o a mi al a i a o a a ak l/ pak l 0 99 zł 1,49
ZA 1 BUT. W ZGRZEWCE
ZŁ
GRATIS 2 + 1
Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Z OZNACZENIEM 22 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie
obowiązywania
według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów
dekoracji. Sprzedaż artykułów
w ilościach
ich
R 26/23
jego
albo
bez
tylko
detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do
właścicieli.
ZERO CUKRU AKTYWUJ KUPON TANIEJ 40% DRUGI, TAŃSZY PRODUKT a o a o a a Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. o a ola o a ola o a ta l t 2 l/ pak l 99 zł 4,99 ZŁ ZA 1 BUT. W 2-PAKU P si 330 ml/ pak l zł 2,19 ZŁ ZA 1 PUSZ. W 6-PAKU P si 2 2 l/ pak l 2 90 zł 2,90 ZŁ ZA 1 LITR W 2-PAKU MIKSUJ DOWOLNIE P 23 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują
obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
się w sprzedaży w okresie jego
KONG STRONG COLLOSUS Napój energetyczny o smaku owocowym ZERO cukru 500 ml/1 pusz. 3 zł/ L Aż 00 l 3,19
lub
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
do
wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
TANIEJ PRZY ZAKUPIE DWÓCH * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką l 9 zł P a mi lo a 00 ml/ ut. ** cena za ut. przy zakupie 2 ut. l 9 zł 2,99** 3,49* 24% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką l 9 zł BROWAR INNE BECZKI a aka l st a P 00 ml/ ut. ** cena za ut. przy zakupie 2 ut. l 3 9 zł 6,99** 7,99* s a l 00 ml/ pusz. cyt yna lu wi nia l 9 zł SUPERCENA 2,49 ski o i 00 ml/ pak l 0 zł 8-pak 2,70 ZŁ ZA 1 PUSZ. W 8-PAKU P mi m 00 ml/ pak l 3 zł 8-pak 25,52 3,19 ZŁ ZA 1 PUSZ. W 8-PAKU 40% TANIEJ PRZY ZAKUPIE SZEŚCIU om s 00 ml/ ut. ró ne rodzaje ** cena za ut. przy zakupie ut. l 7 zł Limit: 24 but. na paragon. K 2,99** 4,99* * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką l 2 zł S Z S A A S Z A . 24 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07 OD CZWARTKU, 27.04 DO WTORKU, 2.05 36 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 17/23
o ktom o li m Po i ! o li a st a smak C S C l ski a a 00 g/ opak. kg 9 99 zł SUPERCENA S A al iki t a 300 g/ opak. spinaci lu chili con car e kg 2 3 zł SUPERCENA S A otl t mi lo a kami i 00 g/ opak. kg 2 9 zł 400 g * cena przed o ni ką moot i o sia o o 2 0 g/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. ** * 80% TANIEJ CZWARTY PRODUKT ala l o m 200 g/ opak. 00 g 3 zł 200 g o li ki aski ę i ski 0 g/ opak. 00 g zł 180 g RODZINNE OPAKOWANIE o to st t o W tt s kim st sm li l l o o a o o o t s o o to st t o W tt s kim st sm li l l o o a o o o t s o 25 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
30% TANIEJ DRUGI PRODUKT TEEKANNE atka o o o a 20 tore ek/ opak. ró ne rodzaje tore ka 0 2 zł SUPERCENA k a i 0 g/ opak. kg 22 20 zł SUPERCENA iasto o to t ska kami 00 g/ opak. kg 9 9 zł SUPERCENA * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką tore ka 0 2 zł ** * S atka 20 tore ek/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 1 tore ka 0 20 zł * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką BELLAROM ma ka a o s al a 0 g/ opak. ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. ** * 46%TANIEJ DRUGI PRODUKT *** Produkt dostępny w wy ranych sklepach. Sprawd dostępno w sklepie w czasie o owiązywania promocji. P SZUKAJ NA STANDZIE 26 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji.
artykułów
w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
Sprzedaż
tylko
* najni sza cena z 30 dni przed o ni ką kg zł
ilka o ol t 300 g/ opak. kg 3 3 zł Aż 300 g OLA iastka ma la ma ola 00 g/ opak. kg 9 9 zł 500 g 20% TANIEJ
o
kola a l 0 g/ opak. mleczna lu iała 00 g 3 99 zł *
** * 60% TANIEJ TRZECI PRODUKT CA kola a ml a st o l lkami 00 g/ opak. ** cena za opak. przy zakupie 3 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. 3-pak i o 3 3 g/ pak 00 g 9 zł Aż 3 szt. i o ko 3 20 g/ pak 00 g 9 9 zł
* najni sza cena z 30 dni przed
ni ką 00 g 99 zł
* najni sza cena z 30 dni przed o ni ką
TANIEJ ilka l ski l ko 330 g/ opak. kg 2 39 zł 27
*
R 26/23
CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
OD
60% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką 00 ml 2 zł L’ORÉAL ELSEVE ka o os 200 ml/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 00 ml 7 zł 11,49** 16,49* 40% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką CIEN m o k 00 ml/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 3,99** 4,99* 54% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką DENTALUX Pasta o ę ę l m akt m 00 ml/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 3,99** 5,49* 54% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką 00 ml 9 00 zł GARNIER CZYSTA SKÓRA l o m ia t a l to ik 200 ml/ opak. do cery mieszanej lu tłustej ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 00 ml 0 zł 12,99** 17,99* 56% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką l o s i l/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. 4,99** 6,99* 50% TANIEJ DRUGI PRODUKT * najni sza cena z 30 dni przed o ni ką l 9 9 zł GARNIER l ko o ia a 00 ml/ opak. ró ne rodzaje ** cena za opak. przy zakupie 2 opak. l 37 zł 14,99** 19,99* DODATKOWE KOSMETYCZNE OKAZJE 28 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06 DO SOBOTY, 1.07
S l o a ia i sal l o kolo o tka i 3 9 l/ opak. ró ne rodzaje l zł Aż 3,96 l 2-pak A i a o i t a l 2 0 g/ pak 00 g 33 zł 6,50 ZŁ ZA 1 OPAK. W 2-PAKU Aż 40 rolek FLORALYS Pa i toal to a st o listk 0 rolek/ opak. rolka 0 7 zł 0,75 ZŁ ZA 1 ROLKĘ Aż 4 szt. BREF ostki toal to Po kt 0 g/ opak. sosna i lawenda 00 g 9 00 zł Aż 4 szt. BREF ostki toal to olo kt 0 g/ opak. cyt yna 00 g 00 zł 2-pak A k a o a tomat o o i a a o i t a ak 2 2 9 ml/ pak ró ne rodzaje l 9 zł 12,00 ZŁ ZA 1 OPAK. W 2-PAKU Aż 3 rolki FLORALYS ę ik a i o oom o 3 rolki/ opak. rolka 7 99 zł 7,99 ZŁ ZA 1 ROLKĘ
R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
P a a a a ka la sa • wzory szt. a a ka la sa • 3 wzory szt. P k ski la sa ast i is 30 g/ opak. kurczak kaczka 00 g 92 zł SUPERCENA 3-pak C SA a a mok a la sa as t t 3 0 g/ pak ró ne rodzaje kg 2 zł 4,00 ZŁ ZA 1 OPAK. W 3-PAKU 3-pak P P k ski la sa ak o o ak tast 3 77 g 3 22 g/ pak kg 0 /3 22 zł 4,66 ZŁ ZA 1 OPAK. W 3-PAKU 4-pak P k ski la sa tast s 270 g/ pak kg 32 0 zł 8,75 ZŁ ZA 1 OPAK. W 4-PAKU Wszystkiego najlepszego dla P ació DZIEŃ PSA 1LIPCA SZUKAJ NA STANDZIE 30 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów
dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06
bez
LETNIE OKAZJE W SUPERCENACH N do domu N umiarkowanie rzadko R N do domu W ype ni an ie www.lidl.pl/twoja-opinia i zys a szans na o er a wa od r Szczegóły i regulamin loter i na: www.lidl.pl/twoja opinia i na st onie organizatora: www.smolar.pl O O S P W L L P 61 880 30 00 Polska ilia a a szt. Sunny zores Sunny eys lu Sunny art ni ue wys. ok. 40 cm 24,99 wys. ok. 10 cm Piwonie, 5 szt. ukiet ró ne kolory dostawa w piątek i so otę wys. ok. 40 cm 19,99 ą rówka acierzanka ozchodnik lu Lniczka 14,99 Polska t a a ozdobna szt. ró ne rodzaje wys. ok. 15 cm 14,99 * cena przed o ni ką Hortensja ogrodowa szt. czerwona nie ieska iała lu ró owa ** cena za szt. przy zakupie 2 szt. cm 3 cm cm 50% TANIEJ DRUGA SZTUKA 29,99** 39,99* 9 cm 0 cm 31 Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. R 26/23 OD CZWARTKU, 29.06
MAKS. MOMENT OBROTOWY 45 NM MAKS. Ø OTWORU 30 MM W DREWNIE 13 MM W STALI i ta ko k ęta ka ak m lato o a • płynne sterowanie licz ą o rotów za pomocą funkcji uickstop • zintegrowane o wietlenie ro ocze L • w zestawie: itów wierteł przedłu enie itu SUPERCENA 119,- zestaw k so a o s li ki k to • do wy oru: szczotka gar kowa zestaw tarcz diamentowych cier ych do cięcia lu zdzierania szt./ zestaw BRAK W ZESTAWIE AKUMULATORA OD CZWARTKU, 29.06 R 26/23
lub do
ich
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach
wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do
właścicieli.
k m lato o a s li ka k to a
• do tarcz przecinających i cier ic o do 2 mm oraz szczotek gar kowych lu tarczowych
• w zestawie: tarcza do cięcia metalu uchwyt czołowy pokrywa ochronna klucz monta owy oraz walizka