RABATY
30.06 - 1.07
46% TANIEJ
PRZY ZAKUPIE TRZECH
3,45** 6,49*
**PRZY ZAKUPIE INNYCH PRODUKTÓW ZA MIN. 29 ZŁ
TYLKO W PIĄTEK 30.06
* cena przed obniżką, 100 g = 3,25 zł
MLEKOVITA Masło z polskiej mleczarni 200 g/1 opak.
** cena za 1 opak. przy zakupie 3 opak., przy zakupie innych produktów za min. 29 zł: 3,45 zł/1 opak. (100g = 1,73 zł) Limit: 3 opak, na paragon. Każde kolejne opakowanie będzie sprzedawane w cenie 6,49 zł/1 opak. Sczególy oraz informacje o produktach wyłączonych z akcji w regulaminie na stronie www.lidl.pl
PROMO PIĄTEK W LIDLU
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli.
W PIĄTEK I W SOBOTĘ,
Artykuły
do ich właścicieli. OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07 WARZYWA I OWOCE DO 63% 63%TANIEJ * cena przed obniżką 4,79 12,99* Polskie pomidory malinowe premium, luzem 1 kg * cena przed obniżką 6,99 Nektarynki 1 kg/1 opak. 2,79
prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą
LUPILU® Pantsy 4 maxi, 5 junior lub 6 XL, jumbo bag 44 szt., 40 szt., 36 szt./1 opak. 1 szt. = 0,66/0,77/0,81 zł JUMBO BAG 28,99 0,66 zł za sztukę od Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07 MEGA W PIĄTEK I W SOBOTĘ, 30.06 - 1.07 CENY
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07 Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3,89 zł/1 pusz. INFORMUJEMY, ŻE OSOBOM NIETRZEŹWYM I OSOBOM DO LAT 18 ALKOHOLU NIE SPRZEDAJEMY. RZEŹNIK Boczek bez kości 1 kg SUPERCENA 11,99 AKTYWUJ KUPON ZA PUSZKĘ 2,50zł PRZY ZAKUPIE 6-PAKU
* cena przed obniżką BON GELATI Lody z polewą 900 ml/1 opak. o smaku bananowym, truskawkowym, borówkowym, mascarpone, nocciolata, tiramisu, wiśniowym, cytrynowym, pistacjowym lub nugatowym ** cena za 1 opak. przy zakupie 2 opak. Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07 MEGA W PIĄTEK I W SOBOTĘ, 30.06 - 1.07 PROMOCJE W APLIKACJI LIDL PLUS 9,99** 14,94* 66% DRUGI PRODUKT
AKTYWUJ KUPON TANIEJ 80% DRUGI, TAŃSZY PRODUKT Napoje gazowane Freeway Szczegóły promocji dostępne w aplikacji Lidl Plus. MIKSUJ DOWOLNIE OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. OD PIĄTKU, 30.06 DO SOBOTY, 1.07 MEGA TYLKO W SOBOTĘ, 1.07 OKAZJE 53%TANIEJ * cena przed obniżką 3,69 12,99* Polskie ogórki gruntowe, luzem 1 kg 50%TANIEJ * cena przed obniżką 4,49 8,99* Polski kalafior 1 szt.
Artykuły prezentowane w materiale reklamowym znajdują się w sprzedaży w okresie jego obowiązywania albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania zapasów. Ceny artykułów bez dekoracji. Sprzedaż artykułów tylko w ilościach detalicznych. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. W SOBOTĘ, 1.07 1,99 ZŁ ZA 1 BUT. W 6-PAKU * cena przed obniżką RZEŹNIK Schab wieprzowy bez kości 1 kg Limit 4 kg na paragon. Każdy kolejny kilogram będzie sprzedawany w cenie 16,95 zł/1 kg. 29%TANIEJ 11,99 16,95* MUSZYNIANKA Woda mineralna magnezowo-wapniowa 6 x 1,5 L/1 pak (1 L = 1,33 zł) 6- pak 11,94 AKTYWUJ KUPON 2 w cenie 1 WSZYSTKIE LODY NA PATYKU, W ROŻKU, I LODOWE KANAPKI DO 220 ML MIKSUJ DOWOLNIE
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>