oferta handlowa ważna od 24.01 do 29.01.2018
Jogurt
DANIO w saszetce 140 g 2 rodzaje koszt 100 g - 1,56 zł
2
19 szt.
Mleko UHT
ŁACIATE 1l zaw. tł. 3,2%
2
49 szt.
Wafle ryżowe
Budyń
DR. OETKER 40 - 45 g 3 rodzaje koszt 100 g - od 1,98 zł do 2,23 zł
0
89 opak.
Tuńczyk
FRANZ JOSEF 170 - 185 g 2 rodzaje koszt 100 g - od 3,51 zł do 3,82 zł
6
49 opak.
KUPIEC 84 - 120 g różne rodzaje koszt 100 g - od 2,16 zł do 3,08 zł
2
59 opak.
Makaron
LUBELLA 400 - 500 g różne rodzaje koszt 1 kg - od 4,98 zł do 6,23 zł
2
49 opak.
Oferta ważna do wyczerpania zapasów.
FRA04_GLOBI_ZAOPATRZENIE_s1-2.indd 1
17/01/2018 13:05