Skip to main content

Castorama gazetka od 6.07 do 24.07.2022

Page 1

567/240073//commercial//Akcje handlowe/2022/Gazetki/Gazetka ŕazienka 6-24.07.2022/9. Digital/CAT_GAZ_139291-Gazeta-Lazienka___1080x1920-px-digital-rozkladowki_PL_2022.pdf

Oferta ważna od 6.07 do 24.07.2022 roku

Wszystko do łazienki w supercenach

848 zł Kabina 5-kątna 90 cm Rayan

5903205764591 wym. 90 x 90 x 195 cm

498 zł

Szafka Milano z umywalką 60 cm 5906365433765

Nowy katalog Łazienki

dostępny w sklepach i na castorama.pl


59,98 zł Bateria umywalkowa Arborg 3663602663157

5 3 2 1

258 zł

4

Bateria umywalkowa Ranto

. . . e ż , z s e i w y z C

5904933593088

Meble w odcieniu klasycznej bieli to doskonały wybór do eleganckiej łazienki. Kolekcja Perma dzięki smukłym nóżkom doda wnętrzu lekkości i przestrzenności.

lat

5059340256955

2

Umywalka ceramiczna Lana 81,4 cm 3663602933151 438 zł

2

3

j

i

ra n c

Bateria umywalkowa Etel

3663602663232 188 zł 4

Półsłupek

5059340256979 648 zł 5

Lustro łazienkowe w ramie

5059340257006 248 zł

ra n c

j

i

wa

g

Kolekcja mebli Perma 1 Szafka podumywalkowa 80 cm

g

898 zł

wa

lat

298 zł Bateria umywalkowa Waterforms M 4059625395387

3


lat

ra n c

j

i

g

wa

39,98 zł Dozownik mydła Ulva

3

5

5057741333527

8 4 6

1

248 zł

2

Szafka Sat 60 cm z umywalką 5906365425081

7

Słupek Sat 30 cm 5906365425135 298 zł

928 zł Kolekcja mebli Avela 1 Szafka podumywalkowa 60 cm z 2 szufladami

4

3663602497684 288 zł

5 6

5059340018058 328 zł 3

Lustro LED Charlestown

3663602941828 578 zł 4

Blat łazienkowy 80 cm

5059340017990 248 zł 7

Szafka wisząca 20 cm

Słupek 40 cm

5059340018027 948 zł

5059340017877

2

mywalka nablatowa U konglomeratowa Allos

Podstawa do szafki 80 cm

5059340017921 168 zł 8

ateria umywalkowa B Cavally XL czarna 3663602320326 328 zł

268 zł Umywalka nablatowa konglomeratowa Apanas 3663602497691

568 zł Umywalka nablatowa ceramiczna Slim 8592626061807

5


lat

ra n c

j

i

g

wa

498

398 zł

Kabina prysznicowa walk-in Ezili 90 cm 5059340150123 wym. 90 x 195 cm

148 zł Kolumna prysznicowa Limo 5907791115874

lat lat

Parawan nawannowy Modern

5906275048257 wym. 120,5 x 140 cm 6

ra n c

j

j

i

g

548 zł

wa

ra n c

i

g

wa

568 zł Zestaw prysznicowy Logis E 4059625234341

998 zł Kolumna prysznicowa Waterforms E 230 z baterią termostatyczną 4059625360644

7


2498 zł

lat

ra n c

j

i

g

wa

Kabina z hydromasażem półokrągła Beloya 90 cm z niskim brodzikiem 3663602486763 wym. 90 x 90 x 220 cm

448 zł Kabina półokrągła 80 cm z niskim brodzikiem 5059340464435 wym. 80 x 80 x 200 cm

lat lat ra n c

j

i

g

wa

648

528 zł

Kolumna prysznicowa Cavally z baterią termostatyczną 3663602321125 8

ra n c

j

i

g

wa

1398

1198 zł

Zestaw podtynkowy prysznicowy Alton 5902539852059

198 zł Odpływ liniowy Wet Dry 70 cm 5906083086625

428

398 zł

Odpływ liniowy Low Slim 70 cm 5904830341072

9


lat

ra n c

j

i

g

wa

lat

Zestaw podtynkowy WC Neso/Base

Kompakt WC Karista 5057741298154

5901771067627

200 zł w zestawie oszczędzasz*

Kompakt WC Paros 5902115795749

w zestawie oszczędzasz*

lat

wa

ra n c

j

i

i

j

g

g

ra n c

978 zł

1246 zł

Miska WC Qualita

Miska WC Riviera

Stelaż podtynkowy Smart

Stelaż podtynkowy WC Active

zestaw

5906746060757 660 zł 8592626060596 518 zł

zestaw

5901912889392 748 zł 8433290440799 698 zł

*Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i na castorama.pl od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl

10

j

200 zł

lat

wa

398 zł

ra n c

i

298 zł

g

798 zł

wa

46,98

34,98 zł

Kosz na bieliznę Infinity 60 l

3253924754017, szary 3253924754000, biały 11


1

2

49,98

39,98 zł/m

2

Glazura Ariadna

5907518303836, soft grey 5907518303843, grey wym. 25 x 40 cm, opak. 1,5 m2 59,97 zł/opak. 74,97 zł/opak.

118 zł/m 1 2

2

res Essential 8429991567859 G Gres Casablanca 8429991577421

wym. 60 x 120 cm, opak. 1,44 m2 169,92 zł/opak. 1

2

54,98

89,98

69,98 zł/m

2

Gres Walk

4823107817359, soft grey wym. 60 x 120 cm, opak. 1,44 m2 100,77 zł/opak. 129,57 zł/opak.

44,98 zł/m

2

Glazura Bhilai

138 zł/m

5036581067632, jasnoszary 5036581067649, szary wym. 30 x 60 cm, opak. 1,44 m2 64,77 zł/opak. 79,17 zł/opak.

1

Dekor Bhilai

2

5036581067656, wym. 30 x 60 cm 49,98 zł/szt.

2

res Golden Fantasy 5904151230673 G Gres Voramar Silver 5904151230703

wym. 60 x 120 cm, opak. 1,44 m2 198,72 zł/opak. 1

2

49,98 zł/m

56,98

2

Gres Boxwood

5059340372235, brown 5059340372228, grey wym. 18,5 x 59,8 cm opak. 1 m2 49,98 zł/opak. 59,98 zł/opak. 12

178 zł/m 1 2

2

res Ninan polerowany 5907180112460 G Gres Erato Luxo polerowany 5907180100214

wym. 60 x 120 cm, opak. 1,44 m2, 256,32 zł/opak.

13


288 zł/m

288 zł/m

Gres Loomstone

Gres Flamestone

2

5907180100733 wym. 80 x 160 cm opak. 2,56 m2 737,28 zł/opak.

2

5907180100719 wym. 80 x 160 cm opak. 2,56 m2 737,28 zł/opak.

Gres Suntu Mat

Gres Stainstone Metal

14

2

5903238032070, white wym. 22,3 x 44,8 cm, opak. 1,5 m2, 59,97 zł/opak. 62,97 zł/opak. dostępne również gres, dekor i listwa

298 zł/m

5907180112286 wym. 80 x 160 cm opak. 2,56 m2 762,88 zł/opak.

39,98 zł/m Glazura Nella

298 zł/m

2

41,98

59,98 zł/m

2

2

5907180100726 wym. 80 x 160 cm opak. 2,56 m2, 762,88 zł/opak.

Glazura Pineta

5903238013161, beige 5903238013222, brown wym. 30,8 x 60,8 cm opak. 1,12 m2, 67,18 zł/opak. dostępny również dekor 15


64,98 zł/m

2

Glazura Margot

5903238055802, beige 5903238055833, green wym. 30,8 x 60,8 cm opak. 1,12 m2, 72,78 zł/opak. dostępne również gres i dekor

79,98 zł/m

2

Glazura Neutral

5903238017848, grey 5903238017831, graphite wym. 29,8 x 59,8 cm, opak. 1,07 m2, 85,58 zł/opak. 5903238017794, ornament wym. 29,8 x 59,8 cm, opak. 1,07 m2, 85,98 zł/m2, 92 zł/opak. dostępne również gres i mozaika 16

108 zł/m

2

Glazura Coralle

5903238032667, ivory 5903238032759, carpet 5903238032698, ivory struktura 5903238032728, black struktura wym. 29,8 x 74,8 cm opak. 1,34 m2, 144,72 zł/opak. dostępny również gres

108 zł/m

2

Glazura Finestra

5903238032568, brown 5903238032537, white wym. 29,8 x 74,8 cm opak. 1,34 m2, 144,72 zł/opak. dostępne również gres, dekor i listwa 17


Co zamiast klasycznych płytek ceramicznych? Mamy kilka rozwiązań! prosty i intuicyjny montaż

wodoodporny materiał

32,98 zł Naklejka dekoracyjna Stone Stripes 5905952282311 wym. 30 x 30 x 4 cm

78,98 zł Panel lamelowy Linerio S-line 5905952270394 kolor natural, wym. 12 x 265 x 1,2 cm opak. 0,323 m2 18

łatwość w utrzymaniu czystości

32,98 zł Naklejka dekoracyjna Wooden Cubes 5905952282342 wym. 30 x 30 x 4 cm

Co zamiast klasycznych płytek ceramicznych? Mamy kilka rozwiązań! prosty i intuicyjny montaż

wodoodporny materiał

98,98 zł/m

98,98 zł/m

2

2

Panel ścienny winylowy SPC Calacatta 5905952282960 wym. 30 x 60 cm opak. 2,34 m2

158,98 zł/m

łatwość w utrzymaniu czystości

Panel ścienny winylowy SPC Marble Fuego 5905952282977 wym. 30 x 60 cm opak. 2,34 m2

2

Płyta ścienna PVC

4779028017890 kolor marmur jasny wym. 2440 x 610 x 3 mm 236,88 zł/szt. 19


72,98

64,98 zł

Szyna sufitowa

5902052036462 dł. 150 cm dostępna w czterech długościach

89,98

69,98 zł

118

79,98 zł

Karnisz pojedynczy Siena 5902166895696 dł. 160 cm

Plafon LED Wapta

5059340048147 1200 lm, 2700/4000 K, IP44 czarny, dostępne inne kolory

3

1

64,98

44,98 zł

2

Kinkiet Rathong

5059340047966, biały 5059340047959, czarny 1 x GU10, IP44

lat

i

g

wa

cj

ra n

99,98

5059340048093 800 lm, 2700/4000 K, IP44

Lampa wisząca LED Ipsoot chrom

5059340048284 600 lm, 4000 K, IP44 108 zł 138 zł 20

39,98 zł

Tapeta winylowa na flizelinie

79,98 zł

Plafon LED Ipsoot chrom

49,98

5059340327013 Nomad zielona 2 5059340327037 Naive liście 59,98 zł 69,98 zł 3 5059340326962 Floral palmy 59,98 zł 69,98 zł dostępne inne wzory 1

148 zł Spot Porter

198

5902693776444 3 x GU10, IP44

69,98

59,98 zł

Zasłona Baltha

5059340285993 wym. 140 x 300 cm dostępna w pięciu kolorach 21


34,98 zł/m

2

Panel podłogowy Dąb Brandon

3663602666646 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,22 m2 77,66 zł/opak.

44,98 zł/m

2

Panel podłogowy Dąb Wonderland

5907555419262 AC5, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga opak. 2,49 m2 112 zł/opak.

54,98 zł/m

2

Panel podłogowy Dąb Odion

5907555424013 AC6, gr. 10 mm, 4-stronna V-fuga opak. 1,73 m2 95,12 zł/opak.

29,98 zł/m

2

Panel podłogowy Dąb Viera Naturalny

5907555420954 AC4, gr. 8 mm opak. 2,22 m2 66,56 zł/opak.

92,98

39,98 zł/m

79,98 zł/m

Panel podłogowy Dąb Queensland

Panel winylowy SPC Dąb Haystack

2

5907555420718 AC5, gr. 8 mm opak. 2,22 m2 88,76 zł/opak. 22

2

5907555421173 gr. 4 mm, 4-stronna V-fuga opak. 1,97 m2 157,56 zł/opak. 183,17 zł/opak.

94,98 zł/m

2

Panel winylowy SPC Dąb Jonathan

5907501812482 gr. 5 mm, 4-stronna V-fuga opak. 2,64 m2 250,75 zł/opak. 23


Farba biała 3 l za 1 zł* Oszczędzasz

94 zł!

94,98 zł Farba Magnat Ultra Matt śnieżnobiała 10 l

69,98 zł/opak. Farba kolorowa Dulux EasyCare Plamoodporna 2,5 l 5904078211212 50 kolorów 27,99 zł/l

5903973142867 9,50 zł/l

298

248 zł

Lakier do parkietu HartzLack Super Strong 5 l 5903995173030, półmat 49,60 zł/l 63,60 zł/l

EasyCare Łazienka 2,5 l 5904078210253

EasyCare Kuchnia 2,5 l 5904078209851 25 kolorów 72,98 zł/opak. 29,19 zł/l

-40%

*Przy zakupie min. 5 l farby kolorowej Dulux EasyCare Plamoodporna, Dulux EasyCare Kuchnia, Dulux EasyCare Łazienka, Dulux EasyCare+ otrzymasz farbę białą Dulux Idealny Sufit 3 l za 1 zł. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i na castorama.pl od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl

49,98 zł Farba kolorowa Dekoral Voice of Color 2,5 l 5904000030751 50 kolorów 19,99 zł/l 24

59,98 zł Farba biała Dekoral Ściany i Sufity 10 l + 20% gratis 5904000030492 5,00 zł/l

na drugie dowolne opakowanie**

84,98 zł Farba renowacyjna V33 Meble 750 ml 3153895117609 5 kolorów 113,31 zł/l

168 zł Farba renowacyjna V33 Płytki ścienne 2 l 3153895119658 5 kolorów 84 zł/l

**Przy zakupie dowolnej farby renowacyjnej V33 otrzymasz 40% rabatu na drugie dowolne opakowanie farby renowacyjnej V33 dowolnego wariantu i pojemności. Promocja nie dotyczy testerów i dotyczy drugiego tańszego produktu. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl

25


lat

ra n c

j

i

g

wa

398

328 zł

Grzejnik łazienkowy Duala 5059340010960 wym. 105 x 45 cm, moc 438 W

12,48

8,98 zł

9,98 zł

Gniazdo pojedyncze Vega

Gniazdo lub łącznik pojedyncze Impresja

5907559871677 z ramką

Łącznik pojedynczy Vega 5907559871714 z ramką 9,98 zł 14,48 zł

338 zł Grzejnik elektryczny Solna 3663602438236 wym. 54,5 x 107 cm moc 500 W

26

15,48

64,98 zł

5907577436865 5907577436407 bez ramki

Ramka pojedyncza Impresja 5907577437817 2,48 zł

448

358 zł

Dzwonek bezbateryjny Wideodomofon bezprzewodowy WDP-80H2 Alpha VDP-45A3 5905548275741 zasięg 100 m

5905548276809 monitor z wyświetlaczem LCD 7” 27


lata

ra n c

j

i

g

wa

318

248 zł

448 zł

Młotowiertarka SDS Plus 5036581089917 moc 1250 W energia uderzenia 4,5 J

Wiertarkowkrętarka

0088381865609 18 V, 2 x 1,5 Ah, maksymalny moment obrotowy 42 Nm

278 zł zestaw

Wiertarkowkrętarka z udarem 18 V z latarką 5059340080000 18 V, 2 x 1,5 Ah

218 zł Szlifierka kątowa GWS 3165140876759 moc 750 W średnica tarczy 125 mm bez tarczy w zestawie

428 zł Wiertarkowkrętarka UniversalDrill

4053423230802 18 V, 2,0 Ah, maksymalny moment obrotowy 60 Nm 28

398

298 zł

Odkurzacz warsztatowy 30 l 5059340106175 moc 1400 W

398 zł Młotowiertarka GBH 220 3165140992596 moc 720 W energia uderzenia 2 J

428 zł Zestaw kluczy 219 elementów 5907558421637

29


1198

1098 zł

Brama garażowa uchylna 5907642733479 kolor antracyt 5907642733493 kolor brązowy

1148 zł zestaw

Zestaw tarasowy Caribes 5057741321289 akacja

79,98 zł/szt. Deska kompozytowa

5059340355917, kolor teak 5059340355979, kolor oak wym. 220 x 14,5 x 2,2 cm 30

528 zł Kosa spalinowa BP520 5902067851517 moc znamionowa 2,22 kW poj. skokowa 52 cm3

3498

2998 zł

Drzwi zewnętrzne Ebro Passive

5904506991174 niska przenikalność cieplna 0,75 W/m2K 31


Klej FF 450 5 kg

1

za zł

158 zł

318 zł

Przęsło Rodos 2

Przęsło Daria 2

5900652459490 wym. 200 x 120 cm

5900652459438 wym. 200 x 120 cm

39,98 zł/opak.

338 zł

598 zł

Przęsło Laura

Przęsło Brava

5901891473131 wym. 200 x 120 cm

1048 zł

Przęsło Lara

Przęsło Elba

32

5903641450263 wym. 200 x 120 cm

Klej wysokoelastyczny FF 450 22,5 kg 5901740450221 1,78 zł/kg

Grunt GP263 1 kg

1

za zł

5901891476941 wym. 200 x 120 cm

718 zł 5900652450169 wym. 200 x 120 cm

*

**

67,98 zł

358 zł

Zaprawa klejowa No1 Pro S1 22,5 kg

Zaprawa uszczelniająca tarasy DSF 523 20 kg

4005734400221 3,02 zł/kg

5901740523208 17,90 zł/kg

*Przy zakupie 2 opak. kleju wysokoelastycznego Sopro FF 450 22,5 kg otrzymasz klej Sopro FF 450 5 kg za 1 zł. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl ** Przy zakupie 1 opak. zaprawy klejowej Sopro No1 Pro S1 22,5 kg, otrzymasz grunt szybkoschnący Sopro GP263 1 kg za 1 zł. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych i na castorama.pl od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl

33


37,98 zł/szt. Gładź gotowa Goldband Finish 18 kg

30,98 zł/szt.

Płyta bitumiczna Easyfix

5901793357324 2,11 zł/kg

3467670020979 wym. 2 x 0,81 m 19,12 zł/m2

82,98 zł/szt. Gotowa masa szpachlowa Super Finish 28 kg 5901793357935 2,96 zł/kg

Wybierając wylewkę, warto postawić na tę, która pozwoli na szybkie wykonanie dalszych prac. Wylewka weber NIVELO zapewnia równą podłogę, po której można chodzić już po ok. 3 godzinach, układać płytki po 24 godzinach, a panele po 3 dniach.

34

38,48 zł/opak. Wylewka samopoziomująca weber NIVELO 25 kg 5900350193795 1,54 zł/kg

99,98 zł/szt. Tynk mozaikowy MosaikTop 15 kg 5907534262506 6,67 zł/kg

35


Klej Atlas Geoflex 5 kg

za

1 zł

*

Nowa bezpłatna forma odbioru zamówień. Jak to działa?

43,98 zł/opak.

Złóż zamówienie przez internet, wybierając z ponad 40 tys. produktów z możliwością odbioru osobistego.

Klej żelowy Atlas Geoflex C2TE 22,5 kg

Poczekaj na SMS/e-mail z danymi sklepu, w którym czeka Twoje zamówienie, oraz kod PIN/QR niezbędny do jego odbioru.

5905400358414 1,95 zł/kg

Udaj się do wskazanego Castomatu, postępuj według instrukcji i odbierz swoje zamówienie. Masz na to 48 h. Po tym czasie trafi ono do strefy Click & Collect, gdzie oczekuje na odbiór jeszcze przez 5 dni.

*Przy zakupie 2 opak. kleju żelowego Atlas Geoflex C2TE 22,5 kg otrzymasz 1 opak. kleju żelowego Atlas Geoflex C2TE 5 kg za 1 zł. Promocja obowiązuje w sklepach stacjonarnych od 6.07 do 24.07.2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie w sklepach i na castorama.pl

Do 20 rat na wszystko 318 zł Skrzydło drzwiowe Trame** 5900378207788

bez żadnych kosztów

1

Obowiązuje od 13.07 do 19.07.2022 r.

Minimalna kwota kredytu 3000 zł

Szczegóły w sklepach i na castorama.pl

RRSO

Dla kredytu na zakup towarów i usług od 7 do 20 rat 0%, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 14.06.2021 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych wynosi 300 zł. Propozycja dotyczy kredytu na kwotę min. 3000 zł i obowiązuje dla umów zawartych od dnia 13.07.2022 r. do dnia 19.07.2022 r. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank.

1

**Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki. 36

37


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Castorama gazetka od 6.07 do 24.07.2022 by iUlotka.pl - Issuu