567/121864//commercial//Akcje handlowe/2018/Gazetki/ZlotaOferta2 (8.10-21.10.2018)/1. PDF całego katalogu lub gazetki w 2 rozmiarach - stronami i rozkładówkami/CastG1814-ZlotaOferta2_press_rozkl.pdf
OFERTA WAŻNA OD 8.10. DO 21.10.2018 ROKU
64—
98
FARBA CERAMICZNA MAGNAT 2,5 L 66 kolorów, kod 731167 25,99 zł /l
klasa AC5
39—
98 m2
szer. deski 282 mm Vintage Deco
PANEL PODŁOGOWY FERNANDEZ klasa ścieralności AC5, gr. 8 mm, opak. 2,176 m2, 4-stronna V-fuga, kod 308300 87 zł /opak.
WIĘCEJ INFORMACJI NA:
WWW.CASTORAMA.PL
29—
138
98
23—
98
m2
m2
/szt.
4-stronna V-fuga
Panel podłogowy DĄB RICHLAND
Panel podłogowy GEELONG
Skrzydło drzwiowe OLGA*
kolory: orzech, dąb sonoma, akacja, szer. 70 i 80 cm, lewe i prawe, pełne, pokojowe, z tulejami, kod 917237 szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach
klasa ścieralności AC4, gr. 8 mm, opak. 2,22 m2, kod 319111 66,56 zł /opak. OFERTA LIMITOWANA 70 000 m2
klasa ścieralności AC3, gr. 7 mm, opak. 2,47 m2, kod 317531 59,23 zł /opak.
solidna konstrukcja z litego MDF-u
4-stronna V-fuga
248
/szt.
Skrzydło drzwiowe CONNEMARA*
49—
98 m2
kolory: dąb skalny, orzech north, kredowobiałe, szer. 70 i 80 cm, lewe i prawe, pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym, kod 926956
gr. 10 mm
Panel podłogowy DĄB CELTYCKI
klasa ścieralności AC4, opak. 1,864 m2, kod 307533 93,16 zł /opak.
deski warstwowe 1-lamelowa dobra izolacyjność termiczna
szer. 180 mm x dł. 1092 mm
— 6998 m2
Deska 3-warstwowa JESION NATURALNY
wym. 14 x 207 x 1092 mm, 3-lamelowa. opak. 1,58 m2, kod 318369 110,57 zł /opak. OFERTA LIMITOWANA 20 000 m2
108
1-lamelowa
/m
2
Deska 3-warstwowa DĄB NATUR FAMILY
wym. 14 x 130 x 725 mm, opak. 0,65 m2, 4-stronnie fazowana, kod 308235 70,20 zł /opak. OFERTA LIMITOWANA 10 000 m2
138
/m2
Deska DĄB VARIUS
wym. 14 x 180 x 1092 mm, opak. 1,37 m2, kod 317860 189,06 zł /opak. OFERTA LIMITOWANA 15 000 m2
dobra izolacyjność termiczna
698,Drzwi zewnętrzne T55 LAK GRAND
przeszklone, kolory: antracyt, brązowe, szer. 90 cm, lewe i prawe, gr. skrzydła 55 mm, dwa zamki z wkładkami, klamka z szyldem oraz próg w komplecie, kod 924213 również w wersji bez przeszklenia, kod 924209 498 zł
* Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki.
solidna konstrukcja z litego MDF-u
1698,Drzwi zewnętrzne DENALI
kolor złoty dąb, 90 cm. lewe i prawe, gr. skrzydła 68 mm, dwa zamki z wkladkami, klamka z szyldem oraz próg w komplecie, kod 927045
328
/szt.
Skrzydło drzwiowe CAMARGUE*
kolory: białe, orzech north, dąb sonoma, szer. 70 i 80 cm, lewe i prawe, pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym, kod 926710
3
WIĘCEJ INFORMACJI NA:
WWW.CASTORAMA.PL
4 3
3
1
1
2
Bateria umywalkowa LUNE
2
chrom, korek automatyczny, 5 lat gwarancji, kod 504396 89,98 zł (148) dostępna także bateria wysoka
1
2
Bateria umywalkowa START LOOP
chrom, 5 lat gwarancji, kod 509406 157 zł dostępne także baterie wannowa i prysznicowa
— 2498 m2
Gres LEFKADA
wym. 31 x 62 cm, opak. 1,34 m2, IV klasa ścieralności, szary, kod 417429; jasny szary, kod 417430 OFERTA LIMITOWANA 40 000 m2
— 2998
rektyfikowany
m
2
Gres polerowany POLI
178,-
wym. 60 x 60 cm, opak. 1,44 m2, mrozoodporny, kremowy połysk, kod 416053
szafka podumywalkowa
Kolekcja mebli łazienkowych SLAPTON 1 Szafka podumywalkowa SLAPTON wym. 60 x 50 x 45 cm, biała, kod 509938 2 3 4
Umywalka ceramiczna SLAPTON 60 cm kod 509937 99,98 zł Słupek SLAPTON wym. 128 x 30 x 35 cm, biały, kod 509939 258 zł Lustro DUNNET wym. 60 x 80 cm, kod 511417 59,98 zł
— 2998 m2
Glazura ARENA
wym. 29,7 x 60 cm, opak. 1,25 m2, jasna szara, kod 416395; szara, kod 416396 OFERTA LIMITOWANA 50 000 m2 dostępne: dekor, struktura, listwy i mozaika
słuchawka z 3-funkcyjną regulacją strumienia wody rektyfikowana
698,Zestaw podtynkowy WC SENNER
stelaż, miska, deska wolnoopadająca duroplast z szybkim demontażem, przycisk chrom, 5 lat gwarancji, kod 511611
398,Kabina półokrągła ELENA z niskim brodzikiem
wym. 90 x 90 x 196 cm, szkło grafitowe, profile w kolorze chromu, kod 521112 wym. 80 x 80 x 196 cm, kod 521113
248,Kolumna prysznicowa SIMONE z baterią termostatyczną
chrom, śr. deszczownicy 20 cm, kod 509366
— 3998 m2
Glazura SKY
wym. 30 x 60 cm, opak. 1,44 m2, light grey, kod 415466; grey, kod 415467; dekor, kod 415458 49,98 zł /szt. dostępne: gres, wym. 60 x 60 cm, rektyfikowany, matowy i polerowany
— 3498 m2
Glazura AUGUSTO
wym. 30 x 60 cm, opak. 1,08 m2, beige, kod 415621; grigio, kod 415626; beige fala, kod 415622; grigio fala, kod 415627 59,98 zł /m2; dostępne: dekor, gres, wym. 45 x 45 cm
5
- 10%
na meble kuchenne COOKE & LEWIS*
lakierowane na wysoki połysk
728,-
cena zawiera: uchwyty, zawieszki, nóżki i system cichego domykania
kuchnia ASLON 1,8 m
Zestaw mebli kuchennych ASLON
dł. zestawu 1,8 m, zestaw zawiera szafki stojące: zlewozmywakowa 80 cm, 40 cm z szufladami, wiszące: 40 cm, okapowa 60 cm, 80 cm, kod 319087
118,-
3 szuflady
Teraz na wszystkie kuchnie
Zlew stalowy LIEBIG
satyna, wym. 57 x 45 cm, sposób montażu: wpuszczany, 15 lat gwarancji, kod 508673
do
0%
20 RAT! RRSO Teraz na wszystkie kuchnie
15 kolekcji mebli modułowych do wyboru
do
0%
20 RAT! RRSO
5 lat gwarancji
¹
¹
dostępne kolory:
298,-
beżowy
Zlew granitowy BUENO z baterią w komplecie
funkcja Booster
wym. 78 x 42 cm, z zestawem odpływowym, sposób montażu: wpuszczany, 15 lat gwarancji na zlew, szary, kod 521119; czarny, kod 520800; beżowy, kod 520799
czarny
1
nowość 2
dopuszczony do kontaktu z żywnością
katalityczny system czyszczenia
wyciągana wylewka
wyciągana wylewka sprężynowa
maksymalne obciążenie 60 kg
948,płyta indukcyjna 1
Płyta indukcyjna BEKO czarna, maks. moc 7,2 kW, sterowanie dotykowe,
timer, blokada przed dziećmi, kod 317947 2
Wielofunkcyjny piekarnik BEKO do zabudowy czarny, poj. 71 l,
termoobieg, grill, rozmrażanie, pieczenie 3D, teleskopowe prowadnice, 5 poziomów półek, wyświetlacz LED, blokada przycisków, miękkie zamykanie drzwi, klasa energetyczna A, kod 317948 948 zł
* Nie dotyczy kolekcji INES DĄB. Promocja trwa w dniach 24.09-21.10.2018 r. lub do wyczerpania zapasów.
— 1998 Pojemnik XAGO 15 l
szary, kod 120738; przezroczysty, kod 120739 dostępny w różnych pojemnościach Pokrywa XAGO wym. 40 x 30 cm, kod 120746 9,98 zł dostępne inne wymiary ¹ Sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie.
128,Bateria kuchenna MOKAU chrom, 5 lat gwarancji, kod 509569
198,Bateria kuchenna BARBON chrom, 5 lat gwarancji, kod 516471
— 8898 Stołek kuchenny
wys. 62 cm, drewno i metal, kod 317970
¹ Sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie.
7
WIĘCEJ INFORMACJI NA:
WWW.CASTORAMA.PL
4
złoto an
tyczne
srebro
napięcie boczne w komplecie
3 1
— 1498
2
1 2 3 4
98
Spot METAL 1 x 50 W, gwint GU10, srebrny, kod 827256, dostępne inne kolory Listwa METAL 2 x 50 W, gwint GU10, srebrna, kod 827259 35,98 zł Plafon METAL 3 x 50 W, gwint GU10, srebrny, kod 827262 45,98 zł Listwa METAL 4 x 50 W, gwint GU10, srebrna, kod 827265 69,98 zł
Spot PARALIA
1 x 25 W, gwint G9, chrom, kod 827233 dostępne inne elementy serii
28— szt.
98
39—
spot METAL
— 2998
Karnisz metalowy KULKA
ø 16 mm, dł. 160 cm, dostępne również dł. 200 i 240 cm oraz karnisz podwójny, kod serii 114165
Roleta EASY MELANŻ
wym. materiału 37 x 150 cm, dostępne różne rozmiary, kod serii 743789
— 5998
— 2998 szt.
zasłona CHARD
Poduszka MODOC
wym. 40 x 40 cm, różne kolory, kod 734574
1
2
— 5998
Zasłona CHARD
wym. 140 x 260 cm, różne kolory, kod serii 739358
Poduszka CHARD
wym. 40 x 40 cm, różne kolory, kod 739364 19,98 zł
1
kinkiet BASKET NEW
Kinkiet BASKET NEW
2
1 x 60 W, gwint E27, czarny, kod 829594 dostępne inne elementy serii
Żarówka LED FILAMENT GOLD
gwint E27, moc 4 W, 250 lm, barwa ciepła, kod 827345 9,98 zł
1
1
3
nie wymaga pasowania wzoru
2 3 4
flizelinowy podkład ułatwia usuwanie
2
od
1—
75 szt.
żarówka LED
1 Żarówka LED 4 szt. gwint GU10, moc 3 W, 230 lm, barwa ciepła, kod 827339 6,98 zł /opak. 1,75 zł /szt. 2 Żarówki LED 2 szt. gwint G9, moc 2 W, 180 lm, barwa ciepła, 5 lat gwarancji, kod 827370 18,98 zł /opak. 9,49 zł /szt. 3 Żarówki LED 3 szt. gwint E14, moc 8,5 W, 806 lm, barwa ciepła, kulki, kod 827354, świeczki, 5 lat gwarancji, kod 827359 19,98 zł /opak. 6,66 zł /szt.
— 3498 rolka
89—
tapeta ESTELLE
98
Oczka LED 3 szt.
okrągłe, IP 65, białe, kod 827524 dostępne inne elementy serii
1
Tapeta ESTELLE winyl na flizelinie, z brokatem,
kod serii 740202 2 3 4
Tapeta MUR MECH winyl na flizelinie, kod 741163 54,98 zł Tapeta ANANAS winyl na flizelinie, kod 741148 59,98 zł Tapeta LEAVES winyl na flizelinie, kod 738321 39,98 zł
— 4998 szt.
Dywan ZACHARO
wym. 70 x 140 cm, dostępne 2 wzory i 3 rozmiary, kod serii 414470
płaskotkany
9
WIĘCEJ INFORMACJI NA:
WWW.CASTORAMA.PL
tylko
w Castoramie
wysoka odporność na szorowanie
— 5498
— 6998
Farba PERFEKCYJNA BIEL COLOURS 10 l + 20%
— 3698
Farba biała DULUX ULTRA WHITE 10 l
biała, kod 739606 4,58 zł /l
kod 738162 7 zł /l
Farba kolorowa DEKORAL VOICE OF COLOR 2,5 l
80 kolorów, kod 730628 14,79 zł /l
— 5498 Farba kolorowa DULUX EASYCARE 2,5 l 59 kolorów, kod 732896 22 zł /l
— 2998
118,-
84—
98
Termowentylator
moc 2000 W, 2 ustawienia grzania, nawiew, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie przy upadku, kod 828907
Grzejnik olejowy 2000 W
Czujnik czadu CD-65A4
sygnalizacja dźwiękowa 85 dB, optyczna, 5 lat gwarancji, kod 828888
3 ustawienia grzania, do pomieszczeń o powierzchni 15-20 m2,kod 825040 dostępne również inne wymiary i moce
1
2
wysoka moc grzewcza
1348,-
197,Grzejnik stalowy PURMO C22
wym. 60 x 60 cm, moc 1025 W, podłączenie boczne, biały, kod 555495 dostępne również inne wymiary
1
Wkład kominkowy LB 700 EKO
wym. 69,1 x 43,7 x 74,5 cm, moc 14 kW, waga 132 kg, śr. wylotu spalin 180 mm, spełnia wymogi ekoprojektu, kod 924731 2
Odkurzacz kominkowy NORDFLAM 15 l
848,Piec kominkowy VERDO
wym. 43,8 x 82,3 x 40 cm, moc 7 kW, waga 66 kg, śr. wylotu spalin 120 mm, spełnia wymogi ekoprojektu, kod 924734
— 1898 Ekogroszek CARBON 20 KG wartość opałowa 28 MJ, kod 517152 949 zł /tona
— 1498 Pellet drzewny 6 mm PREMIUM 15 kg
kod 521073 999 zł /tona
moc 800 W, śr. 30 cm, wysokość 22,5 cm, długość kabla 2 m, w zestawie: wąż ssący z końcówką, filtr HEPA, kod 926625 88,98 zł
11
WIĘCEJ INFORMACJI NA: Przy zakupie pilarki ukosowej razem ze stojakiem na pilarkę OSZCZĘDZASZ 148 zł*
WWW.CASTORAMA.PL
nowość
odporny na warunki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV
innowacyjny system szybkiego montażu na nity
maksymalne obciążenie 60 kg
498,-
20 LAT
648
akumulatory o poj. 2 Ah i 4 Ah
/zest.
Pilarka ukosowa
Wiertarkowkrętarka RYOBI 18 V
2 akumulatory 18 V, li-ion, czas ładowania ok. 90 min dla 2,0 Ah, 0-440/0-1600 obr./min, moment obrotowy 45 Nm, kod 215050
moc 1500 W, 0-5000 obr./min, śr. tarczy 210 mm, 3 lata gwarancji, kod 211179 448 zł
69—
98
Stojak na pilarki ukosowe
Pojemnik SKYDA 68 l z pokrywą
128,-
kółka dla łatwego transportu, możliwość zamknięcia na kłódkę, 3 uchwyty, kod 120749 dostępne inne pojemności
dł. 1160-1980 mm, maks. obciążenie 150 kg, kod 211163 348 zł
Regał metalowy ocynkowany EXA
wym. 180 x 90 x 45 cm, 5 półek MDF, kod 119461 dostępne inne wymiary
250 kg maksymalne obciążenie na półkę 250 kg
Przy zakupie zestawu szlifierek kątowych JCB, 6 tarcz do cięcia metalu otrzymujesz w cenie zestawu*
568,-
5
— 6998
LAT
Zestaw szlifierek JCB
duża: moc 2300 W, śr. tarczy 230 mm, mała: moc 850 W, śr. tarczy 125 mm, kod 210829 Tarcze: wym. 125 x 1 mm, kod 212745 2,48 zł /szt. wym. 230 x 2,5 mm, kod 212755 4,98 zł /szt.
Zestaw narzędzi VOREL 1/2” i 1/4” 72 szt. kod 212266
limitowana edycja, o 40% dłuższy czas pracy i o 50% większa wydajność
298,Odkurzacz warsztatowy MACALLISTER
moc 1400 W, pojemność 30 l, przepływ 85 l/s, akcesoria w zestawie, 3 lata gwarancji, kod 211551
* Promocja ważna od 8.10 do 21.10.2018 lub do wyczerpania zapasów.
248,-
Wysokiej jakości narzędzia ręczne, którym możesz zaufać
dodatkowa ssawka o szer. 17 cm
Myjka do okien WV2 LIMITED
akumulator li-ion, czas pracy 35 min, wydajność ok. 105 m2, kod 214381
178,Zestaw narzędzi MAGNUSSON 67 szt. kod 213580
* Promocja ważna od 8.10 do 21.10.2018 lub do wyczerpania zapasów.
Przy zakupie zestawu narzędziowego, nożyk otrzymasz w cenie zestawu*
— 2598
Nożyk MAGNUSSON kod 213611
13
WIĘCEJ INFORMACJI NA:
WWW.CASTORAMA.PL
gr. 15 cm, opór cieplny R = 4,55 [m2K/W]
grubość 3 mm, giętkość 0°C, tolerancja ±10%
— 1598 m2
nie zawiera azbestu
gr. 10 cm, opór cieplny R = 3,00 [m2K/W]
Styropian FASADA PASSIVE
gr. 10 cm, opak. 3 m2, kod 921734 47,94 zł /opak. gr. 15 cm, opak. 2 m2, kod 921736 23,97 zł /m2 47,94 zł /opak.
— 458 m2
— 2498
Papa zgrzewalna UNI V60S30
Płyta bitumiczna BASE
dł. 200 cm, szer. 86 cm, 10 lat gwarancji, czerwona, kod 912759; brązowa, kod 912760; zielona, kod 912761
łatwy montaż, wodoodporna, lekka
szara, podkładowa i izolacyjna, wkładka: welon szklany, rolka 10 m2, 3 lata gwarancji, kod 918710 45,80 zł /rolka
168,-
— 1798 m2
Elektryczny odkurzacz-dmuchawa
opór cieplny R = 4,15 [m2K/W]
moc 2800 W, maks. prędkość powietrza 270 km/h, przepustowość wydmuchu 12 m3/min, kod 606729
Wełna ROCKROLL SUPER
gr. 15 cm, rolka 3,5 m2, kod 920777 62,93 zł /rolka
298,-
najwyższa klasa ognioodporności
Przy zakupie dwóch opakowań po 20 kg, 10 kg za 2 gr OSZCZĘDZASZ 17,96 zł
Pilarka spalinowa
moc 2,45 KM, dł. prowadnicy 40 cm, poj. silnika 45 cm3, kod 629533
228,-
szybki naciąg łańcucha (SDS) Pilarka elektryczna
moc 2000 W, dł. prowadnicy 40 cm, masa 6 kg, kod 622027
— 2598 Gładź szpachlowa GIPSAR UNI 20 kg
gr. warstwy 2 mm, zużycie 1 kg/m2/mm, kod 914476 1,30 zł /kg dostępna również gładź GIPSAR UNI 10 kg, biała, kod 924043 17,98 zł 1,80 zł /kg
— 698 Wylewka betonowa M-15 25 kg
gr. warstwy od 25 do 60 mm, zużycie 20 kg/m2/mm, kod 905500 0,28 zł /kg
— 6998 Grunt penetrujący CT 17 10 l
kod 935308 7 zł /l
15
12—
98 m2
opór cieplny R = 3,90 [m2K/W]
WEŁNA ISOVER UNI-MATA 38 gr. 15 cm, rolka 6 m2, kod 923901 77,88 zł /rolka
388,WKRĘTARKA AKUMULATOROWA GSR 120 2 akumulatory 12 V, li-ion 1,5 Ah, 0-380/0-1300 obr./min, moment obrotowy 30/13 Nm, w zestawie: 10 szt. bitów, 12 szt. wierteł, kod 212403
Teraz na wszystkie kuchnie! do
20 RAT
RRSO
SZCZEGÓŁY W SKLEPACH I NA CASTORAMA.PL Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji do 20 rat 0%, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 17.07.2018 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 3000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 3000 zł; całkowita kwota do zapłaty 3000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy: 20 mies., wysokość 20 równych rat miesięcznych wynosi 150 zł. Propozycja dotyczy zakupu mebli kuchennych oraz sprzętu i akcesoriów kuchennych na kwotę min. 1500 zł i obowiązuje dla umów zawartych od dnia 24.09.2018 r. do dnia 21.10.2018 r. Zakup w ramach akcji można łączyć z innymi towarami – wówczas Klient zachowuje prawo do skorzystania z propozycji do 20 rat 0%.
Propozycja obowiązuje dla umów zawartych w terminie do dnia 21.10.2018 r.
PODANA LIMITOWANA LICZBA JEST ŁĄCZNĄ LICZBĄ PRODUKTÓW WE WSZYSTKICH SKLEPACH CASTORAMA. Informacje zawarte w gazetce przedstawiają wybrany asortyment produktów dostępnych w naszych sklepach i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacje te zachowują swoją ważność od 8.10 do 21.10.2018 r. lub do wyczerpania zapasów określonego produktu. Wskazane ceny są cenami maksymalnymi. Wzory i kolory produktów mogą różnić się od rzeczywistych. Lampy nie zawierają źródła światła w komplecie, chyba że w opisie zawarto inną informację. Sklepy Castorama nie prowadzą sprzedaży hurtowej. Oferta skierowana jest do Klientów detalicznych.
adresy sklepów na www.castorama.pl
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>