567/148925//commercial//Akcje handlowe/2020/Gazetki/Podlogi (19.02-17.03.2020)/1. PDF całego katalogu lub gazetki w 2 rozmiarach - stronami i rozkładówkami/CastG2002-Podlogi_press_rozkl.pdf
oferta ważna od 19.02. do 17.03.2020 roku
akcja podłogi i drzwi 59,98/m
2
gres, wym. 59,8 x 119,8 cm gres candy
kod 418374 opak. 1,43 m2, IV klasa ścieralności, mrozoodporny, kolor grey kod 418375, V klasa ścieralności, mrozoodporny, kolor cream 85,77 zł /opak.
+
rektyfikowany
39,98/m
2
panel podłogowy
panel podłogowy harmony dąb avan kod 318334 AC5, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, struktura synchroniczna, opak. 2,176 m2
+
87 zł /opak.
szeroka deska 282 mm
już jest nowy przewodnik
drzwi i podłogi
15%
*
!
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
oferta specjalna
rabatu na listwy przypodłogowe, podkłady i profile progowe przy zakupie dowolnej podłogi
oferta specjalna
końcówka serii
!
15%*
rabatu na listwy przypodłogowe, podkłady i profile progowe przy zakupie dowolnej podłogi
panel podłogowy dąb grecki
kod 322278 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,397 m2, 71,86 zł /opak. 59,88 zł /opak.
29,98 zł
24,98 zł/m
2
panel podłogowy dąb srebrny kod 316148 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,22 m2 82,10 zł /opak.
36,98 zł/m
2
panel podłogowy dąb ramsey
18,88 zł/m
2
kod 323474 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, szeroka deska 295 mm, opak. 2,27 m2 74,86 zł /opak.
panel podłogowy dąb barossa
kod 319007 AC4, gr. 8 mm, opak. 2,22 m2 41,91 zł /opak.
32,98 zł/m
39,98 zł/m
2
2
panel podłogowy dunwich
panel podłogowy heanor
kod 319094 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, struktura synchroniczna, opak. 2,7 m2 107,95 zł /opak.
kod 319089 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,176 m2 80,47 zł /opak.
36,98 zł/m
2
oferta specjalna
panel podłogowy dąb colorado kod 314690 AC4, gr. 8 mm, opak. 2,13 m2 55,33 zł /opak.
25,98 zł/m
2
2
panel podłogowy dąb ganges kod 321966 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,397 m2 71,86 zł /opak.
29,98 zł/m
2
* Przy zakupie dowolnych podłóg drewnianych, laminowanych, winylowych otrzymujesz 15% rabatu na wszystkie akcesoria, listwy, profile progowe, podkłady. Oferta dotyczy tylko asortymentu z działu podłóg drewnianych. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
panel laminowany dąb rosario
kod 322283 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, szeroka deska, opak. 2,541 m2 93,97 zł /opak.
36,98 zł/m
2
panel podłogowy dąb torrington kod 316128 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 2,057 m2 76,07 zł /opak.
36,98 zł/m
2
* Przy zakupie dowolnych podłóg drewnianych, laminowanych, winylowych otrzymujesz 15% rabatu na wszystkie akcesoria, listwy, profile progowe, podkłady. Oferta dotyczy tylko asortymentu z działu podłóg drewnianych. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
!
15%
*
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
oferta specjalna
rabatu na listwy przypodłogowe, podkłady i profile progowe przy zakupie dowolnej podłogi
oferta specjalna
oferta specjalna
oferta specjalna
!
15%*
rabatu na listwy przypodłogowe, podkłady i profile progowe przy zakupie dowolnej podłogi
panel podłogowy cintra
kod 323481 AC5, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga, szeroka deska, opak. 2,49 m2 99,55 zł /opak.
39,98 zł/m
2
oferta specjalna
29,98 zł/m
2
panel podłogowy dąb cumberland kod 323482 AC5, gr. 12 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 1,48 m2 69,53 zł /opak.
panel podłogowy dąb queensland
46,98 zł/m
kod 323405 AC5, gr. 8 mm, opak. 2,22 m2 66,56 zł /opak.
2
deska podłogowa dąb bagienny
kod 318267 wym. 14 x 207 x 1092 mm, 3-lamelowa, lakierowana, opak. 1,58 m2 107,40 zł /opak.
67,98 zł/m
2
99,98 zł/m
deska warstwowa dąb advance various
2
kod 323404 wym. 14 x 130 x 1092 mm, lakierowana, 1-lamelowa, 4-stronnie fazowana, opak. 0,99 m2 98,98 zł /opak.
oferta specjalna
panel podłogowy newlyn
kod 319081 AC5, gr. 10 mm, 4-stronna V-fuga, struktura synchroniczna, opak. 1,684 m2 95,95 zł /opak.
kod 323396 AC6, gr. 10 mm, 4-stronna V-fuga, opak. 1,73 m2 103,77 zł /opak.
59,98 zł/m
2
4
kod 317860 wym. 14 x 180 x 1092 mm, 1-lamelowa, lakierowana, 4-stronnie fazowana, opak. 1,37 m2 189,06 zł /opak.
56,98 zł/m
138 zł/m
+
+
2
panel podłogowy dąb colorado
deska dąb varius
wysoki połysk
2
wys. 7,5 cm
deska lita laquered
kod 321584 wym. 15 x 130 x 300-1200 mm, 4-stronnie fazowana, lakierowana, opak. 1,092 m2 172,54 zł /opak.
158 zł/m
2
panel winylowy płytka beton
kod 319025 wym. 30 x 61 cm, gr. 3,2 mm, montaż na klik, opak. 2,6 m2, kolor szary 181,95 zł /opak.
69,98 zł/m
2
1
2
panel winylowy panel podłogowy dąb nailsea
kod 319101 AC5, gr. 12 mm, 4-stronna V-fuga, glossy, struktura synchroniczna, opak. 1,759 m2 123,09 zł /opak.
69,98 zł/m
* Při koupi libovolných dřevěných, laminátových, vinylových podlah obdržíte 15% slevu na všechno příslušenství na lišty, prahové profily, podložky. Nabídka se vztahuje pouze na sortiment z oddělení dřevěných podlah. Akce platí od 19.02.2020 roku do 17.03.2020 roku nebo do vyčerpání zásob.
2
listwa przypodłogowa pcv core kod 319169 dł. 2,2 m, 31 kolorów 8,17 zł /m.b.
17,98 zł/szt.
AC6, gr. 4,5 mm, montaż na klik, opak. 2,356 m2 235,60 zł /opak. oferta 1 vanity white kod 322948 specjalna 2 bright heaven kod 322947
99,98 zł/m
* Při koupi libovolných dřevěných, laminátových, vinylových podlah obdržíte 15% slevu na všechno příslušenství na lišty, prahové profily, podložky. Nabídka se vztahuje pouze na sortiment z oddělení dřevěných podlah. Akce platí od 19.02.2020 roku do 17.03.2020 roku nebo do vyčerpání zásob.
2
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zamów z dostawą
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
skrzydło drzwiowe tre*
na castorama.pl
kod 924364 kolory: dąb sonoma, dąb szary, biały, orzech north, szer. 70 i 80 cm, pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym
kupując dowolne drzwi wewnętrzne, otrzymasz rabat
!
10%**
248 zł
na ościeżnice
regulowane
gres shaded
kod 417244 wym. 29,8 x 59,8 cm, opak. 1,24 m2, mrozoodporny, II klasa ścieralności, kolor anthracite kod 417246, III klasa ścieralności, kolor grey kod 417245, IV klasa ścieralności, kolor beige 49,58 zł /opak.
+
skrzydło drzwiowe klasyk*
kod 902850 kolor biały, szer. 70 i 80 cm, pełne
99,98 zł
39,98 zł/m
konstrukcja modułowa z MDF-u
2
1
+
2
rektyfikowany 1 klamka euforia kod 112747 39,88 zł kolory: chrom, patyna, nikiel satyna, grafit chrom 2
klamka gabi
kod 121842 48,98 zł kolory: czarny, czarno-biały, nikiel satyna/czarny, nikiel satyna/biały
138 zł
skrzydło drzwiowe olga*
kod 925036 kolory: dąb sonoma, akacja, orzech, szer. 70 i 80 cm, pełne, pokojowe, z tulejami
ocieplone
nowość
gres chromatic
29,98 zł/m
2
gres mika
kod 418065 wym. 60 x 17,5 cm, opak. 1,05 m2, IV klasa ścieralności, mrozoodporny, kolor beige, kod 418066, kolor grey, kod 418067, kolor orange 31,48 zł /opak.
nowość
+
kod 415559 wym. 59,8 x 59,8 cm, opak. 1,07 m2, IV klasa ścieralności, mrozoodporny, kolor grys kod 415560, III klasa ścieralności, kolor grafit 58,83 zł /opak. dostępne: wym. 29,8 x 59,8 cm, dekor i cokoły
schody strychowe super step
kod 924988 wym. 120 x 70 cm, klapa ocieplana typu sandwich gr. 26 mm, wys. kondygnacji 2,8 m szer. drabinki 40 cm maks. obciążenie 150 kg stopki ułatwiające montaż ciche zamykanie współczynnik przenikania ciepła 1,22 W/m2K kod 924989, wym. 120 x 60 cm 228 zł
54,98 zł/m
2
rektyfikowany
naturalna struktura drewna
+
228 zł
+
rektyfikowany
+
konstrukcja modułowa z MDF-u
gres lavre
kod 418044 wym. 60 x 60 mm, opak. 1,44 m2, IV klasa ścieralności, mrozoodporny, kolor light grey kod 418045, kolor dark grey 86,37 zł /opak.
59,98 zł/m
2
6
gres supersnow
kod 415441 wym. 60 x 60 mm, opak. 1,44 m2, mrozoodporny, kolor śnieżnobiały 100,77 zł /opak.
69,98 zł/m
2
94,98 zł/m
2
kolor konstrukcji – czarny mat
+
możliwość regulacji wysokości stopnia
+
schody atrium mini
gres soft
kod 413878 wym. 15 x 100 cm, opak. 1,23 m2, mrozoodporny, V klasa ścieralności, kolor nut kod 413879, kolor ash kod 413880, kolor cream 116,83 zł /opak. dostępny cokół
+
skrzydło drzwiowe ceres*
kod 922564 kolory: dąb sonoma, akacja, szer. 70 i 80 cm, pełne, pokojowe, z tulejami
278 zł/szt.
skrzydło drzwiowe borgeno*
kod 926804 kolor amber, szer. 70 i 80 cm, pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym
298 zł/szt.
kod 928115 wewnętrzne, zestaw 11 stopni, wys. kondygnacji 222-300 cm, stopnie drewniane olchowe, lakierowane, szer. stopnia 60 cm, gr. stopnia 4 cm
1398 zł
* Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach. ** Przy zakupie dowolnych drzwi wewnętrznych otrzymasz 10% rabatu na dowolne ościeżnice regulowane. Promocja dotyczy baz i belek do ościeżnic regulowanych w zakresach regulacji 80-100 mm, 100-140 mm, 140-180 mm. Promocja ważna od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły na stronie castorama.pl lub w Punkcie Obsługi Klienta.
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zamów z dostawą
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
na castorama.pl farba dulux ściany i sufity 2,5 l
kod 743648 60 kolorów 19,99 zł /l
54,98 zł/m
2
+
glazura sky
z fugą
49,98 zł +
rektyfikowana
kod 415466 wym. 30 x 60 cm, opak. 1,44 m2, kolor light grey kod 415467, kolor grey 79,17 zł/opak. kod 415468, dekor 49,98 zł/szt. dostępne również: gresy 60 x 60 cm, mrozoodporny, matowy i polerowany
farba dulux podkładowa ściany i sufity 10 l kod 741084 6,49 zł /l
64,98 zł farba hybrydowa bondex smart paint 2,5 l kod 737572 50 kolorów
59,98 zł/m
farba lateksowa biała magnat 10 l
2
glazura java
płytka dekoracyjna gipsowa cellar
29,98 zł/opak.
kod 417673 wym. 25 x 75 cm, opak. 1,5 m2, połysk, kolor white 89,97 zł /opak. kod 417674, premium, kolor white kod 417675, quercia, kolor natural 62,98 zł /m2 94,47 zł /opak.
kod 928098 opak. 0,48 m2 62,46 zł /m2 do aranżacji użyto schodów atrium mini, kod 928115 ze str. 7
farba kolorowa goodhome ściany i sufity 2,5 l
kod 744406 80 kolorów 15,99 zł /l
39,98 zł
1
kup 2 opak. farby 2,5 l, na drugie otrzymasz
50%* zniżki
!
25,99 zł /l
64,98 zł
! kup 5 l farby, odbierz
20 zł***
kod 736541 10,80 zł /l
108 zł kup dowolną farbę renowacyjną goodhome, otrzymasz
!
20%** zniżki
+
2
glazura cosmopolitan płytka gipsowa hampton
1
kod 928149, opak. 0,4 m
2
2
17,98 zł /opak. 44,95 zł /m
2
płytka betonowa nepal 1
kod 921745, opak. 0,462 m2, kolor beżowy 29,98 zł /opak. 64,89 zł /m2
rektyfikowana
kod 418263 wym. 30 x 60 cm, opak. 0,9 m2 53,98 zł /opak. kod 418264, kolor wave kod 418265, kolor line 74,98 zł /m2 67,48 zł /opak.
59,98 zł/m
2
farba renowacyjna goodhome kuchnia i meble kuchenne 750 ml
+
glazura odys
rektyfikowana
kod 418232 wym. 60 x 30 cm, opak. 1,44 m2, kolor beige kod 418231, kolor light beige 100,77 zł /opak.
kod 744913 matowa 79,97 zł /l
69,98 zł/m
59,98 zł
2
1
2
74,98 zł/m
2
1
kamień quartz
kod 927066, wym. 10 x 35 cm, opak. 0,385 m , kolor czarny 64,98 zł /opak. 168,78 zł /m2 2 kamień naturalny quartz kod 923986, wym. 10 x 35 cm, opak. 0,39 m2, kolor white & grey, mrozoodporny 64,98 zł /opak. 166,62 zł /m2
8
2
glazura hardy
drabina aluminiowa
+
rektyfikowana
kod 417705 wym. 24,5 x 74,5 cm, opak. 1,45 m2, kolor blanco kod 417707, kolor negro 108,72 zł /opak. kod 417706, kolor blanco struktura 79,98 zł /m2 115,97 zł /opak.
kod 916475 4-stopniowa, maks. obciążenie 120 kg
49,98 zł
zestaw z kuwetą do farb emulsyjnych kod 727727
19,98 zł
zestaw mop obrotowy vileda easy wring and clean turbo kod 738163
99,98 zł
* Przy zakupie opakowania farby kolorowej goodhome standard o pojemności 2,5 l Klient dostaje rabat 50% na drugie opakowanie farby kolorowej goodhome standard 2,5 l. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. ** 20% na wszystkie farby renowacyjne goodhome o pojemności 70 ml, 125 ml, 500 ml, 750 ml, 2 l. Promocja obowiązuje od 19.02 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. *** Przy zakupie min. 5 l farby kolorowej bondex smart paint do odbioru karta podarunkowa 20 zł. Akcja trwa od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasu kart podarunkowych przedpłaconych lub produktów (w zależności od tego, co nastąpi pierwsze). Akcja tylko w sklepach stacjonarnych Castorama.
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zobacz pełną ofertę na castorama.pl lat
na castorama.pl
oferta specjalna
oferta specjalna g
wa
ra n c
j
i
bezpieczne szkło hartowane 8 mm fronty i boki lakierowane na wysoki połysk ciche domykanie
+
nowoczesny design
898 zł
kolumna prysznicowa fux
kabina półokrągła beloya
kod 522327 chrom
kod 509839 wym. 80 x 80 x 195 cm, szkło transparentne, profile w kolorze chromu kod 509840, wym. 90 x 90 x 195 cm 948 zł
99,98 zł
lat
lat
i
wa
zestaw prysznicowy imani z baterią termostatyczną szafka bergamo 60 cm z umywalką
kod 522593 wym. 59 x 50 x 44 cm, kolor biały słupek bergamo kod 522594, wym. 32,5 x 125 x 33 cm 228 zł lustro nico kod 522459, śr. 70 cm, aluminiowa czarna rama 368 zł lat
lat
i
ra n c
j
wa
zabezpieczenie chroniące przed oparzeniami
lakierowana
ra n c
ciche domykanie
248 zł
szafka noli 50 cm z umywalką
kod 522454 wym. 50 x 80 x 39 cm, regulowane nóżki, kolor biały słupek kod 522455, wym. 33 x 146 x 33 cm 228 zł
10
perlator oszczędzający wodę
bezkołnierzowy
kod 520870 chrom, korek klik-klak, dostępne inne elementy serii
99,98 zł
+
lat
ra n c
j
wa
miska bezkołnierzowa ułatwiająca czyszczenie
+
ra n c
j
miska bezkołnierzowa ułatwiająca czyszczenie
+
+
bateria umywalkowa lecci
128 zł
wa
j
+ +
kod 522451 wym. 90 x 90 x 200 cm, szkło grafitowe 6 mm, profile w kolorze czarnym kod 522450, wym. 80 x 80 x 200 cm
lat
lat
ostatnie sztuki
kabina półokrągła como z niskim brodzikiem
g
wa
498 zł g
j
298 zł g
ra n c
j
kod 522585 deska wolnoopadająca duroplast z szybkim demontażem
198 zł
ostatnie sztuki
ra n c
kompakt wc nature
kod 509703 chrom
g
g
wa
+
j
i
298 zł
ra n c
g
g
wa
powłoka zapobiegająca osadzaniu się kamienia
i
+
regulowane profile
i
+
+
i
+
+
i
zamów z dostawą
bateria prysznicowa berrow z termostatem kod 518758 chrom dostępne inne elementy serii
298 zł
198 zł
kompakt wc teesta
kod 518097 deska wolnoopadająca duroplast z szybkim demontażem, dostępny w wersji z odpływem pionowym i poziomym
498 zł
zestaw podtynkowy wc inker rimless kod 522588 stelaż 35 cm, miska bezkołnierzowa, deska wolnoopadająca duroplast, przycisk chrom
568
zestaw podtynkowy fargo
kod 521662 stelaż, miska bezkołnierzowa, deska wolnoopadająca slim duroplast z szybkim demontażem, przycisk chrom
798 zł
zamów z dostawą
na castorama.pl
zasłona digga
+
poduszka digga
lakierowane na wysoki połysk
kod serii 741567 rozm. 30 x 50 cm, różne kolory
34,98 zł /szt.
kod serii 745844 wym. 40 x 40 cm, różne kolory
34,98 zł /szt.
poduszka panaji dywan jump
dostępne kolory baterii kuchennych huka
+
stal beżowa szczotkowana
chrom
czarna
biała
bateria kuchenna huka
zestaw mebli kuchennych ibi
lat
kod 509564 chrom
kod 323452 dł. zestawu 2,2 m, zestaw zawiera szafki stojące: 80 cm zlewozmywakowa, 40 cm z szufladą, 40 cm, 60 cm piekarnikowa, wiszące: 80 cm, 40 cm, 40 cm
zasłona pahea
kod serii 745841, wym. 135 x 260 cm, różne kolory
84,98 zł
g
wa
mikrofalówka do zabudowy
j
kod serii 744135, wym. 45 x 45 cm, różne kolory
148 zł /szt.
49,98 zł /szt.
!
lat
wa
g
kup 3 produkty AGD za min. 1500 zł, a otrzymasz
ra n c
poduszka pahea
i
prowadnice metal-box z cichym domykaniem
+
50 zł*
34,98 zł /szt.
298 zł
brak foto kod -1401
zestaw 2,2 m
przy zakupie 2 zasłon pahea oszczędasz
kod 522405 kompozyt kwarcowy, wym. 76 x 44 cm, z zestawem odpływowym, kolor czarny, kod 522406, kolor piaskowy
uchwyty frezowane we frontach
1248 zł
kod serii 418010, różne kolory i rozmary
zlew gracia z baterią
+
!
99,98 zł /szt.
ra n c
j
i
oferta specjalna
kod serii 741564 wym. 140 x 260 cm, różne kolory
300 zł*
+ +
piekarnik do zabudowy
na karcie podarunkowej
lodówka do zabudowy
+
+
okap
płyta grzewcza
+
zmywarka do zabudowy
1998 zł
prezentowana szafa o szer. 2 m
szafa darwin
cena obejmuje: korpusy, szuflady, drzwi, półki, uchwyty, zawiasy oraz mocowania zaprezentowane na aranżacji
12
* Regulamin promocji oraz pełna lista produktów objętych promocją na stronie www.castorama.pl/regulaminy. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych, z wyłączeniem sklepu Castorama Włocławek.
tylko
10 RAT
x
0
1
199,80 zł RRSO
%
* Przy zakupie dwóch zasłon PAHEA oszczędzasz 50 zł. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. 1 Propozycja kredytu na zakup towarów i usług do 10 rat 0%, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, obowiązuje dla umów zawartych do 15.03.2020 r. Dla przykładu reprezentatywnego na 2.01.2020 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 1000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1000 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; czas obowiązywania umowy 10 mies., wysokość 10 równych rat miesięcznych wynosi 100 zł. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły w sklepach i na castorama.pl
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
zamów z dostawą
ywotni oż
w zestawie taniej o
a
g
w
!
+
gniazdo do elektronarzędzi
+
+ +
śnieżnobiała łatwoszlifowalna
funkcja dmuchawy
98 zł*
a ra n cj
a
d
na castorama.pl
zobacz pełną ofertę na castorama.pl
698 zł
gotowa gładź szpachlowa ŚMIG A-2 20 kg
zestaw
odkurzacz warsztatowy
zestaw narzędzi 67 szt.
kod 927820 gr. warstwy do 5 mm, zużycie 2 kg/m2/mm 1,80 zł /kg
kod 214930 moc 1100 W, poj. 30 l, odkurzanie na sucho i mokro 298 zł
kod 213580 1/4", 3/8"
138 zł
szlifierka do gipsu
kod 214989 moc 600 W, w zestawie: adaptery do odkurzacza, 6 x papier ścierny o różnej ziarnistości
torba
498 zł
+
młotowiertarka sds plus
kod 202667 moc 1200 W, 200-800 obr./min, 1000-3000 udr./min, energia udaru 4,2 J, regulacja obrotów
wiertarkowkrętarka
kod 214210 18 V, 1 x 1,3 Ah li-ion, 0-700 obr./min, moment obrotowy 17 Nm
kod 215022 18 V, 2 x 1,5 Ah li-ion, 0-400/0-1450 obr./min, moment obrotowy 30 Nm
89,98 zł
238 zł
278 zł
walizka, dłuta, wiertła
15,98 zł
29,98 zł
odporna na szkodliwe działanie mrozu i wody
+
do prac wewnątrz i na zewnątrz budynku
+
wylewka betonowa Baumit 25 kg
+
kod 912758 gr. warstwy do 45 mm, zużycie 1 kg/m²/mm 0,64 zł /kg
kod 927264 gr. warstwy do 7 mm, zużycie 1 kg/m2/mm 1,49 zł /kg
kod 917427 gr. warstwy od 25 do 80 mm, zużycie 2 kg/m2/mm 0,31 zł /kg
7,78 zł
na ogrzewanie podłogowe
+
do wilgotnych pomieszczeń
+
kup 2 worki kleju ATLAS 22,5 kg, a worek 5 kg dostaniesz za
!
1 zł*
wylewka samopoziomująca BK 5h 25 kg
kod 905307 gr. warstwy od 2 do 20 mm, zużycie 1,5 kg/m2/mm 1,12 zł /kg
klej geoflex ultra 22,5 kg kod 415995
2,31 zł /kg
51,98 zł
27,98 zł
lat
rozdrabniacz do gałęzi
do wnętrz i na zewnątrz
kod 629439 moc 2500 W, maks. śr. gałęzi 45 mm
g
wa
318 zł
ra n c
+
j
dobra izolacja akustyczna
+
paroprzepuszczalna i odporna na wilgoć
+
i
wiertarkowkrętarka li-ion 18 V
35,98 zł
tynk maszynowy KNAUF MP 75 25 kg
gładź szpachlowa biała ŚMIG D-1 20 kg
NAPRĘŻENIA ŚCISKAJĄCE CS(10)
60 kPa
PRZENIKALNOŚĆ CIEPLNA
PRZENIKALNOŚĆ CIEPLNA
PRZENIKALNOŚĆ CIEPLNA
λ = 0,040 rura wielowarstwowa PE-RT/AL/PE-RT
1
kod 504908 gr. 2 mm, dł. 200 m, ø 16 mm
496 zł /rolka
2,48 zł/m.b.
styropian podłogowy GAMMA
kod 921737 gr. 5 cm, opak. 6 m2, opór cieplny R = 1,25 m2K/W 47,88 zł /opak.
7,98 zł/m
2
λ = 0,038
λ = 0,036
wełna ISOVER UNI-MATA 38
wełna ROCKROLL SUPER
kod 923901 gr. 15 cm, rolka 6 m2 opór cieplny R = 3,90 m²K/W 77,88 zł /rolka
kod 920777 gr. 15 cm, rolka 3,5 m2 opór cieplny R = 4,17 m²K/W 62,93 zł /rolka
12,98 zł/m
17,98 zł/m
2
2
pilarka spalinowa
kod 629953 moc 3,8 KM, dł. prowadnicy 50 cm
428 zł
2
rura PP-R 20 PN
1
pierwiosnek
kod 663419, śr. doniczki 10 cm 2
goździk
2,98 zł
kod 663135, śr. doniczki 10.5 cm
14
5,98 zł
dł. 3 m kod 519448, ø 16 mm 1,96 zł /m.b. 5,88 zł /szt. kod 519449, ø 20 mm 2,19 zł /m.b. 6,58 zł /szt. kod 519450, ø 25 mm 4,49 zł /m.b. 13,48 zł /szt. kod 519451, ø 32 mm 5,56 zł /m.b. 16,68 zł /szt. * Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
rura miedziana
dł. 2,5 m kod 518150, ø 15 mm 11,95 zł /m.b. 29,88 zł /szt. kod 518151, ø 18 mm 16,75 zł /m.b. 41,88 zł /szt. kod 518152, ø 22 mm 23,15 zł /m.b. 57,88 zł /szt. kod 518700, ø 28 mm 29,99 zł /m.b. 74,98 zł /szt.
21,98 zł/m
28,98 zł/m
2
2
boazeria sosnowa
płyta budowlana MFP pióro-wpust kod 307546, wym. 18 x 605 x 1800 mm kod 308128, wym. 22 x 605 x 1800 mm
31,98 zł /m
2
kod 304358 wym. 11,5 x 96 x 2400 mm, klasa AB, opak. 2,765 m2 60,77 zł /opak.
* Przy zakupie dwóch worków kleju geoflex ultra 22,5 kg, klej geoflex ultra 5 kg za 1 zł. Promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.
kompletny zestaw z ościeżnicą, klamką, progiem, wizjerem oraz 2 zamkami z wkładkami
+
! 3 tarcze w cenie*
drzwi wewnątrzklatkowe leno
kod 928179 kolory: dąb szary, orzech north, szer. 80 i 90 cm gr. skrzydła 40 mm
498 zł/szt.
198 zł szlifierka kątowa gws
kod 212401 moc 750 W, 11 000 obr./min, śr. tarczy 125 mm
tarcza do cięcia metalu
kod 212745, śr. tarczy 125 mm * promocja obowiązuje od 19.02.2020 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów
zamów z dostawą
na castorama.pl dostawa na terenie całej Polski Informacje zawarte w gazetce przedstawiają wybrany asortyment produktów dostępnych w naszych sklepach i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacje te zachowują swoją ważność od 19.02 do 17.03.2020 r. lub do wyczerpania zapasów określonego produktu. Wskazane ceny są cenami maksymalnymi. Wzory i kolory produktów mogą różnić się od rzeczywistych. Lampy nie zawierają źródła światła w komplecie, chyba że w opisie zawarto inną informację. Sklepy Castorama nie prowadzą sprzedaży hurtowej. Oferta skierowana jest do Klientów detalicznych.
adresy sklepów na www.castorama.pl
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>