Skip to main content

Castorama gazetka od 14.10 do 8.11.2020

Page 1

567/172598//commercial//Akcje handlowe/2020/Gazetki/CastG2012_Drzwi_i_Podlogi_14.10-8.11/1. PDF całego katalogu lub gazetki w 2 rozmiarach - stronami i rozkładówkami/139020_CastG2012_Podlogi_205x295_14.10-8.11_press_rozkladowki.pdf

Oferta ważna od 14.10 do 8.11.2020 roku.

Drzwi i podłogi pięknie od progu

konstrukcja modułowa z MDF-u

258 zł skrzydło drzwiowe toreno* kod 926525 kolor kredowobiały szer. 60, 70, 80 i 90 cm pełne, pokojowe z podcięciem wentylacyjnym kod 928183 przesuwne, pełne pokojowe szer. 80, 90 cm

348 zł

klamka qubik kod 122159 kolor czarny

49,98 zł

39,98 zł/m

2

panel podłogowy fernandez

kod 308300 AC5, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga szerokość deski 282 mm, opak. 2,176 m² 87 zł /opak.

szeroka deska

*Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach.

Więcej inspiracji znajdziesz w przewodniku drzwi, podłogi i gresy na www.castorama.pl


Piękno

mega okazja!

u Twoich stóp mega

178 zł

4-stronna V-fuga

okazja!

22,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb staropolski kod 317654 AC4, gr. 7 mm opak. 2,47 m2 56,76 zł /opak.

29,98 zł/m

2

skrzydło drzwiowe exmoor*

kod 926914 kolory: dąb skalny, jesion szary, orzech north szer. 60, 70, 80 i 90 cm pełne, pokojowe, z tulejami kod 926910 przesuwne, pełne, pokojowe szer. 80 cm 198 zł

panel podłogowy route 66 kod 323393 AC4, gr. 8 mm, opak. 2,22 m2 66,55 zł /opak.

klamka rio

168 zł

kod 112753, kolor nikiel satyna

29,98 zł

skrzydło drzwiowe olga* kod 925036 kolory: dąb sonoma akacja, orzech szer. 60, 70, 80 i 90 cm pełne, pokojowe, z tulejami

klamka febe kod 105177 kolor nikiel

17,68 zł

4-stronna V-fuga

26,98 zł/m

2

panel podłogowy aberfeldy kod 317509 AC4, gr. 8 mm opak. 1,996 m2

53,85 zł /opak.

39,98 zł/m

18,88 zł/m

2

panel podłogowy dąb viera

panel podłogowy horsham kod 317515 AC4, gr. 8 mm opak. 2,058 m2

2

kod 324110, 324111, 324112 AC4, gr. 8 mm dostępny w 3 kolorach opak. 2,22 m2 41,91 zł /opak.

82,28 zł /opak.

mega okazja!

szeroka deska 4-stronna V-fuga

15,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb khaki kod 310642 AC4, gr. 7 mm opak. 2,47 m2 39,47 zł /opak.

*Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach.

29,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb georgia red kod 317400 AC4, gr. 8 mm, panel laminowany opak. 2,402 m2 72,01 zł /opak.

29,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb bolton kod 321980 AC4, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga szerokość deski 295 mm opak. 2,27 m2 68,05 zł /opak.

*Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 2

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

3


mega

mega

nowość

okazja!

okazja!

panel o zwiększonej wodoodporności 4-stronna V-fuga

59,98 zł/m

52,98 zł/m

2

2

panel podłogowy dąb hoban kod 325963 AC5, gr. 8 mm opak. 1,973 m2

panel podłogowy dąb hillside kod 325710 AC6, gr. 12 mm, 4-stronna V-fuga opak. 1,48 m2 88,77 zł /opak.

104,53 zł /opak.

struktura synchroniczna 4-stronna V-fuga

struktura synchroniczna heliochrome deska wąska i szeroka 4-stronna V-fuga

struktura synchroniczna

28,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb queensland kod 323405 AC5, gr. 8 mm opak. 2,22 m2 64,33 zł /opak.

49,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb pirenejski kod 318255 AC5, gr. 8 mm, 4-stronna V-fuga opak. 2,222 m2 111,06 zł /opak.

56,98 zł/m

2

panel podłogowy neston

kod 319800 AC5, gr. 10 mm opak. 1,759 m2 100,23 zł /opak.

74,98 zł/m

2

panel podłogowy dąb fremont

kod 317645, AC6, gr. 12 mm wąska deska, opak. 0,941 m2 70,55 zł /opak. kod 317409, AC6, gr. 12 mm szeroka deska, opak. 1,651 m2 123,79 zł /opak.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 4

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

5


panele winylowe wodoodporność

łatwy montaż

panele winylowe spc wodoodporność

montaż na klik

wysoka odporność na ścieranie

4-stronna V-fuga

warstwa wyciszająca

mega okazja!

39,98 zł/m

2

panel winylowy black & white cement tiles

kod 319023 wym. 30,5 x 30,5 cm, gr. 2 mm, montaż na klej opak. 1,3 m2 51,97 zł /opak.

59,98 zł/m

2

panel winylowy beige

kod 319024 kolor beżowy, wym. 30 x 60 cm gr. 3,2 mm, montaż na klik opak. 2,6 m2 181,95 zł /opak.

69,98 zł/m

2

panel winylowy spc dąb moonlight kod 323398 wym. 295 x 1280 mm, gr. 4 mm opak. 3,02 m2 211,34 zł /opak.

69,98 zł/m

2

panel winylowy spc dąb fraser kod 323399 wym. 295 x 1280 mm, gr. 4 mm opak. 3,02 m2 211,34 zł /opak.

69,98 zł/m

2

panel winylowy spc dąb miodowy kod 325536 wym. 192 x 1210 mm, gr. 5 mm opak. 1,86 m2 130,16 zł /opak.

69,98 zł/m

2

panel winylowy spc dąb ramsey kod 325537 wym. 192 x 1280 mm, gr. 4 mm opak. 1,97 m2 137,86 zł /opak.

69,98 zł/m

2

panel winylowy spc dąb bolton kod 325538 wym. 192 x 1280 mm, gr. 4 mm opak. 1,97 m2 137,86 zł /opak.

89,98 zł/m

2

panel winylowy spc construct kod 325535 wym. 295 x 600 mm, gr. 5 mm opak. 1,95 m2 174,46 zł /opak.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 6

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

7


mega okazja!

3-lamelowa

79,98 zł/m

2

deska podłogowa jesion standard

kod 316033 wym. 14 x 207 x 1092 mm, trójwarstwowa, lakierowana opak. 1,58 m2 126,37 zł /opak.

7,98 zł/m

2

podkład podłogowy xps aquastop thermo kod 325714 podkład 3w1, dedykowany na ogrzewanie podłogowe, gr. 1,6 mm opak. 6 m2 47,88 zł /opak.

trójwarstwowa

warstwa licowa 3,2 mm

lakierowana

69,98 zł/m

99,98 zł/m

2

deska podłogowa dąb family

2

kod 325713 podkład 2w1, gr. 3 mm opak. 6 m2 47,88 zł /opak.

kod 308234 wym. 14 x 207 x 1092 mm, trójwarstwowa 4-stronnie fazowana, lakierowana opak. 1,58 m2 110,57 zł /opak.

wa

g

7,98 zł/m

podkład podłogowy xps aquastop extra

lat

deska podłogowa dąb naturalny

kod 308235 wym. 14 x 130 x 725 mm, 1-lamelowa 4-stronnie fazowana opak. 0,65 m2 64,99 zł /opak.

ra n c

j

i

2

podkład podłogowy xps lvt solid step

24,98 zł/m

2

kod 325819 dedykowany pod panele winylowe i ogrzewanie podłogowe, gr. 1,1 mm opak. 6 m2 156,13 zł /opak.

4-stronnie fazowana 4-stronnie fazowana

17,98 zł listwa przypodłogowa pcv core kod 319169, 319458 dł. 2,2 m, wys. 7,5 cm mix kolorów 8,17 zł /m.b.

37,98 zł listwa przypodłogowa MDF biała kod 303930, wysoki połysk wym. 16 x 100 x 2000 mm 18,99 zł /m.b.

109 zł/m

2

deska podłogowa dąb advance

kod 318134 wym. 14 x 130 x 1092 mm trójwarstwowa, 1-lamelowa, lakierowana opak. 0,99 m2 107,91 zł /opak.

4-stronnie fazowana

138 zł/m

2

deska podłogowa dąb varius

kod 317860 wym. 14 x 180 x 1092 mm, trójwarstwowa 1-lamelowa, lakierowana opak. 1,37 m2 189,06 zł /opak.

warstwa licowa 2,5 mm

138 zł/m

2

deska podłogowa dąb hedmark kod 319078 wym. 14 x 130 x 1092 mm, olejowana trójwarstwowa, 1-lamelowa opak. 1,99 m2 136,62 zł /opak.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 8

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

9


Drzwi

do nowej jakości mega okazja!

328 zł skrzydło drzwiowe fado*

kod 924603 kolor kredowobiały, szer. 60, 70, 80 i 90 cm pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym

klamka clara

kod 119558 kolory: chrom black-mat chrom

39,98 zł

konstrukcja modułowa z MDF-u

238 zł

128 zł

skrzydło drzwiowe roma*

skrzydło drzwiowe tre*

o klamkach

kod 927697 kolor akacja, szer. 60, 70, 80 i 90 cm, pełne, pokojowe, z tulejami

klamka febe

kod 105169, kolor patyna

17,68 zł

*Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach.

10

kod 919115 kolory: biały, dąb sonoma, dąb szary, orzech north szer. 60, 70, 80 i 90 cm, pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym kod 923526 przesuwne, pokojowe, szer. 80 cm 298 zł

klamka gold

kod 110485 kolor nikiel satyna chrom

29,98 zł

konstrukcja modułowa z MDF-u

248 zł skrzydło drzwiowe trame**

kod 927969, kolor biały kolory: dąb szary, orzech north 278 zł szer. 60, 70, 80 i 90 cm pełne, pokojowe, z podcięciem wentylacyjnym kod 927978 przesuwne, pokojowe, szer. 80 cm 328 zł

klamka euforia

kod 112746, kolor nikiel satyna

Więcej inspiracji znajdziesz w przewodniku drzwi, podłogi i gresy na www.castorama.pl

39,98 zł *Cena skrzydła wewnętrznego nie zawiera klamki, szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach. **Szer. 60 i 90 cm dostępne w wybranych sklepach.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

11


Idealne zamknięcie wykończenia domu

przenikalność cieplna 1,6 W/m2K

przenikalność cieplna 1,9 W/m2K

mega okazja!

kolor konstrukcji czarny mat możliwość regulacji wysokości stopnia

1398 zł

698 zł

drzwi zewnętrzne jowisz gładki

kod 923799 kolory: złoty dąb, antracytowy, orzech szer. 80 i 90 cm, gr. skrzydła 56 mm

schody atrium mini

izolacja akustyczna: 32 dB

kod 928115 schody wewnętrzne modułowe, 11 stopni wys. kondygnacji 222-300 cm stopnie drewniane, olchowe, lakierowane szer. stopnia 60 cm, gr. stopnia 4 cm

kompletny zestaw z ościeżnicą, progiem, klamką, 2 zamkami z wkładkami

498 zł

drzwi wewnątrzklatkowe norton kod 928622 kolory: orzech, dąb szary szer. 80, 90 cm grubość skrzydła: 46 mm

12

1398 zł schody drewniane z zabiegiem

kod 919741, 919742 świerkowe, lewo- i prawoskrętne, 14 stopni wys. kondygnacji 300 cm szer. stopnia po zamontowaniu 80 cm maksymalne obciążenie 280 kg

przenikalność cieplna 1,6 W/m2K

998 zł

drzwi zewnętrzne prado

kod 927347 kolory: biały, orzech, antracyt szer. 80, 90 cm, gr. skrzydła 55 mm

998 zł

drzwi zewnętrzne temida black

kod 928273 kolory: biały, złoty dąb, orzech, antracyt gr. skrzydła 55 mm

kompletne zestawy ze stalową ościeżnicą z progiem, okuciami, klamką z szyldem i zamkami

13


Czyste

mega okazja!

piękno

wym. 60 x 120 cm mrozoodporny mrozoodporny

rektyfikowany

rektyfikowany

IV kl. ścieralności

IV kl. ścieralności

19,98 zł/m

2

glazura tempre grey

kod 418677, wym. 22,3 x 44,8 cm, opak. 1,5 m2

kod 417690, wym. 30,6 x 60,8 cm, opak. 1,12 m2

gres nella white

gres tempre grey

89,98 zł/m

2

glazura coralle ivory

kod 418563, wym. 29,8 x 74,8 cm, opak. 1,34 m2 120,57 zł /opak.

gres coralle ivory

kod 418569, wym. 59,8 x 59,8 cm, opak. 1,43 m2 89,98 zł /m2 128,67 zł /opak.

63,82 zł /opak.

kod 417689, wym. 45 x 45 cm, opak. 1,62 m2 49,98 zł /m2 80,97 zł /opak. dostępny dekor i mozaika

138 zł/m

gres azis light grey matowy kod 418349, wym. 60 x 60 cm, opak. 1,44 m²

gres azis

gres lomero

57,57 zł /opak.

kod 418348, wym. 60 x 60 cm, polerowany, opak. 1,44 m² 49,98 zł /m2 71,97 zł /opak. dostępne wym. 60 x 120 cm

2

glazura finestra white kod 418561, wym. 14,8 x 14,8 cm, opak. 0,7 m

2

gres finestra

2

39,98 zł/m

56,98 zł/m

glazura nella white

kod 418678, wym. 45 x 45 cm, opak. 1,62 m2 49,98 zł /szt. 80,97 zł /opak. dostępna listwa i dekor

88,98 zł/m

2

2

gres erato luxo

kod 418279, polerowany, wym. 60 x 120 cm 128 zł /m2, opak. 1,44 m2 184,32 zł /opak.

99,98 zł/m

96,60 zł /opak.

kod 418562, wym. 59,8 x 59,8 cm, opak. 1,43 m2 89,98 zł /m2 128,67 zł /opak. dostępna listwa i dekor

kod 418355, mat, kolor biały opak. 1,44 m2 128,13 zł /opak. dostępny gres polerowany o wym. 60 x 120 cm oraz wym.60 x 60 cm

99,98 zł/m

glazura sigma 2

kod 418237, 418236 wym. 20 x 20 cm opak. 1 m² 99,98 zł /opak.

2

glazura kresti

kod 418276, wym. 20 x 20 cm, opak. 1 m²

dekor kresti geo beige kod 418277, wym. 20 x 20 cm, opak. 1 m²

99,98 zł /m2

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 14

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

15


mega

mega

okazja!

okazja!

mrozoodporny IV kl. ścieralności

28,98 zł/m

22,98 zł/m

2

gres norwegio beige kod 417192, wym. 30 x 60 cm, opak. 1,44 m , szkliwiony kolor grey kod 417192 kolor light grey kod 417198 kolor brown kod 417194 2

mrozoodporny

2

gres foresta

gres szkliwiony alabama

41,73 zł /opak.

59,98 zł/m

mrozoodporny

2

kod 417808, kolor bronzo kod 417809, kolor grigio kod 417810, kolor bianco wym. 15,5 x 60,5 cm, IV klasa ścieralności opak. 0,94 m² 56,38 zł /opak..

kod 417649, kolor light grey, IV kl. ścieralności kod 417650, kolor beige, III kl. ścieralności kod 417648, kolor grey, III kl. ścieralności opak. 1,6 m2 36,77 zł /opak.

mrozoodporny rektyfikowany

46,98 zł/m

2

gres sepia graphite

49,98 zł/m

gres abrigo

kod 414850, kolor ciemny brąz kod 414849, kolor ciemny beż kod 414848, kolor jasny beż wym. 20 x 60 cm, III klasa ścieralności opak. 1,44 m2 71,97 zł /opak.

2

lappato półpolerowany

kod 417626, wym. 59,7 x 59,7 cm, III klasa ścieralności opak. 1,43 m2 67,18 zł /opak.

gres sepia grigio

mrozoodporny

kod 417628, wym. 59,7 x 59,7 cm, IV klasa ścieralności opak. 1,43 m2

rektyfikowany

69,98 zł/m

89,98 zł/m

2

gres odys

2

gres monteo

kod 418222, kolor dark grey kod 418221, kolor light grey wym. 60 x 60 cm, IV klasa ścieralności opak. 1,44 m² 107,97 zł /opak.

mrozoodporny rektyfikowany

kod 418245 kolor dark poler wym. 60 x 60 cm, IV klasa ścieralności opak. 1,44 m2 142,53 zł /opak.

mrozoodporny rektyfikowany

94,98 zł/m

2

gres galactic

kod 415757, kolor czarny kod 415753, kolor biały wym. 60 x 60 cm, IV klasa ścieralności opak. 1,44 m² 136,77 zł /opak.

98,98 zł/m

2

gres heritage mix

kod 412780, 414432 wym. 33,15 x 33,15 cm mrozoodporny, IV klasa ścieralności opak. 1,32 m² 130,65 zł /opak.

128 zł/m

2

gres polerowany topas

kod 418272, kolor light kod 418273, kolor gold wym. 60 x 120 cm, III klasa ścieralności opak. 1,44 m2 184,32 zł /opak.

mrozoodporny rektyfikowany

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 16

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

17


Budująca

mega okazja!

oferta ceresit

31,98 zł

69,98 zł/m

2

premium flex fuga kod 407876,

15,99 zł /kg

99,98 zł

32,98 zł

taśma uszczelniająca CL 10 m

silicon

kod 407881

kod 418689

9,99 zł /m.b.

glazura kalahari

kod 418357, wym. 25 x 75 cm kolor grys-struktura, opak. 1,30 m2 90,97 zł /opak. kod 418359, wym. 25 x 75 cm kolor rust, opak. 1,30 m2 90,97 zł /opak.

gres

kod 418363, wym. 75 x 75 cm, kolor rust hexa opak. 1,12 m2 89,58 zł /opak. dostępne dekory

79,98 zł /m2,

59,98 zł grunt superkontakt CT 19 5 kg kod 416345,

12 zł /kg

21,98 zł/m

2

glazura vera

kod 418062, kolor white, wym. 20 x 40 cm, opak. 1,52 m2

1 zł

glazura ariana

kod 418063, kolor soft grey, kod 418064, kolor grey wym. 20 x 40 cm, opak. 1,52 m2 33,41 zł /opak.

za zaprawę klejącą Ceresit PRO 5 kg*

17,98 zł/opak.

płytka dekoracyjna gipsowa hampton

kod 928149, opak. 0,4 m2 44,95 zł /m2

89,98 zł/m

2

glazura neve satin

kod 417722 wym. 30 x 90 cm opak. 1,08 m² 97,18 zł /opak. dostępne dekory

84,98 zł folia izolacyjna w płynie ceresit CL 51

kod 428675, opak. 5 kg, 17 zł /kg opak. 15 kg, kod 428676, 198 zł /opak. 13,20 zł /kg

48,98 zł elastyczna zaprawa klejąca

22,98 zł/opak.

kod 418691, opak. 20 kg 2,45 zł /kg

torent cafe płytka gipsowa kod 928095, wym. 37,5 x 10 cm, opak. 0,38 m dostępny narożnik kod 928096, opak. 1 m.b. 44,98 zł /m2

2

60,47 zł /m

2

*Przy zakupie dwóch worków zaprawy klejącej Ceresit CM 16 PRO 20 kg klient otrzymuje zaprawę klejową Ceresit PRO 5 kg za 1 zł. Promocja obowiązuje od 14.10 do 8.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 18

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

19


lat

g

Jak bezpłatnie skorzystać z usługi projektowania?

cj

i

128 zł

wa

ra n

198 zł

w zestawie oszczędzasz**

1 2 3

korek klik-klak

Udaj się do punktu projektowania

na terenie sklepu w celu omówienia ogólnych warunków przygotowania projektu.

bateria umywalkowa cavally m

kod 522665 stal szczotkowana, gumowy perlator oszczędzający wodę dostępne inne elementy serii oraz kolor chrom

368 zł szafka z umywalką i lustrem

szafka pyxis 80 cm z lustrem*

lat

ciche domykanie

g

umywalka ceramiczna

wa

kod 522824 wym. 81,5 x 46 x 18 cm

ra n c

dostępny także

słupek wiszący

kod 522671 wym. 27,5 x 112 x 32 cm

1500 zł i odbierz wpłacony wcześniej zadatek.

Kup na raty1 i zacznij spłacać

w przyszłym roku!

kompakt wc kaskada

228 zł

Zrealizuj swój projekt w sklepie Castorama, robiąc zakupy za minimum

Usługa projektowania dostępna w wybranych sklepach. Sprawdź dostępność usługi w Twojej okolicy na: castorama.pl/sklepy

j

198 zł

228 zł

i wpłać zadatek w wysokości 200 zł.

Aby otrzymać zwrot zadatku, należy dokonać zakupu w tym samym sklepie, w którym został zamówiony projekt. Regulamin usługi projektowania dostępny na życzenie klienta.

i

kod 522670 kolor biały wym. szafki 80 x 55 x 44,6 cm wym. lustra 75 x 43 cm cena za szafkę 268 zł

Zamów projekt

kod 522897, z deską

elastyczna wylewka

lat

korek automatyczny

lat ra n c

j

i

wa

g

śr. deszczownicy 25 cm

498 zł

lat

ra n c

j

i

wa

g

kod 522664 czarna, 3-funkcyjna bateria

kod 522708 wym. 100 x 200 cm szkło transparentne 6 mm profil w kolorze czarny mat regulowany wspornik do kupienia osobno kod 522710 dostępne inne wymiary *Zestaw nie zawiera baterii. **Promocja obowiązuje od 14.10 do 8.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji w regulaminie na castorama.pl.

20

kod 521718 kolor czarny dostępne także kolory beżowy i szary

308 zł/szt.

288 zł zlew granitowy gracja z baterią w komplecie kod 521356, kolor czarny kod 521357, kolor beżowy wym. 58 x 44 cm, syfon w zestawie

blat drewniany warstwowy dębowy

kod 325506, wym. 240 x 60 x 3,7 cm dowolność wykończenia powierzchni - olejowanie lub lakierowanie, łatwa obróbka możliwość barwienia

lat

j

i

ra n c

wa

g

wa

g

kabina walk-in easy-in

bateria kuchenna zorba

nowość

miska bezkołnierzowa ułatwiająca czyszczenie lat

578 zł

128 zł

zestaw podtynkowy wc cosmo

kod 522896 stelaż, miska, deska przycisk chrom

kolumna prysznicowa cavally z baterią termostatyczną

j

ra n c

998 zł zestaw podtynkowy wc active teras

x3

j

x1

i

498 zł

ra n c

i

g

wa

kod 522872 stelaż, miska bezkołnierzowa, deska wolnoopadająca duroplast slim z szybkim demontażem, przycisk chrom

88,98 zł stołek kuchenny maloux

kod 317970 wys. 62 cm, drewno i metal, kolor czarny dostępny także kolor biały kod 322274

39,98 zł zestaw toreb do segregacji anise

kod 120928 3 x 18 l i duża torba zewnętrzna 54 l z pokrywą, dostępny także: 2 x 18 l 1

Sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie.

21


Pomagają w pracy

1

innowacyjny i prosty montaż na nity

198 zł

2

szlifierka kątowa GWS

kod 212401 moc 750 W, 11 000 obr./min śr. tarczy 125 mm bez tarczy w zestawie

mega

3

19,98 zł

okazja!

walizka w komplecie

kod 214523 rozmiar uniwersalny

2 kurtka softshell czarna

kod 214647 dostępne rozmiary M-XL

138 zł 3 koszulka biała

lata

wiertarkowkrętarka pmaxx quick

kod 217103 10,8 V, 2 x 2,0 Ah Li-Ion, 0-360/0-1400 obr./min. maksymalny moment obrotowy 34 Nm

6 szt.*

358 zł

kod 214536 dostępne rozmiary 40-48

wiertarkowkrętarka

kod 216966 18 V, 1 x 1,5 Ah Li-Ion 0-400/0-1300 obr./min maksymalny moment obrotowy 42 Nm

chłodzenie wodą

kod 214702 dostępne rozmiary 41-47

6

99,98 zł

168 zł

akcesoriów Airpress w cenie

198 zł

w zestawie oszczędzasz

odkurzacz WD3 premium

kod 215474 moc 1000 W, poj. zbiornika 17 l odkurzanie na sucho i mokro, przewód 4 m

kompresor olejowy

kod 206102 moc 2 KM, ciśnienie 8 barów wydajność 275 l/min, zbiornik 50 l

zestaw 6 akcesoriów airpress kod 204248

69,98 zł

*Promocja obowiązuje od 14.10 do 8.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów.

22

1098 zł zestaw

przecinarka TR202

kod 214398 moc 900 W; 2950 obr./min; dł. cięcia 650 mm

tarcza diam md120c kod 206279 śr. tarczy 200 mm

168 zł

w

a ra n cj

½”

998 zł do 34 m2

lat

regał metalowy exa

kod 119462 wym. 180 x 120 x 45 cm 5 półek z płyty wiórowej ocynkowany dostępne inne wymiary

wa

ra n c

j

ywotni oż

zestaw kluczy nasadowych 94 elementy kod 205958,

398 zł

188 zł

69,98 zł 6 buty robocze site czarne s1p

a

zestaw

21,48 zł 5 spodnie robocze harrier szare

g

2 lata gwarancji przy zakupie na fakturę VAT

kod 214521 rozmiar uniwersalny

g

kod 211482 10,8 V, 2 x 1,5 Ah Li-Ion 0-450/0-1650 obr./min maksymalny moment obrotowy 20 Nm szybkie ładowanie

19,98 zł 4 pasek do spodni

j

d

438 zł

wiertarkowkrętarka easydrill 1200

5

i

268 zł

ra n c

i

g

wa

kod 214732 2 kolory, 100% bawełny dostępne rozmiary L-XL

185 elementów w 6 szufladach z blokadą

a

walizka

318 zł

możliwość rozłożenia jako stół roboczy

4

1 czapka

technologia LXT

zdejmowana głowica

zbiornik ze stali nierdzewnej

szerokość 120 cm

oczyszczacz powietrza AX34R3020WW

kod 832320 3 stopniowa filtracja, 3 ustawienia prędkości wentylatora, tryb automatyczny i nocny 2 czujniki jakości powietrza

498 zł zestaw narzędziowy 119 elementów kod 215973

448 zł piec stalowy c3

kod 923833 wym. 29 x 88 x 40 cm moc 6 kW, waga 55 kg żeliwne drzwiczki i górna płyta paliwo drewno śr. wylotu spalin 120 mm

1698 zł szafka z narzędziami 185 elementów

kod 216683 wym. 97 x 77 x 47 cm, max obciążenie 35 kg gumowe kółka, narożniki wyposażone w odbojniki

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

23


Perfekcyjna

mega okazja!

izolacja z yetico

21,98 zł/m

2

boazeria iglasta

kod 325820, wym. 11,5 x 96 x 1600 mm opak. 1,843 m2 40,51 zł /opak. kod 304358, wym. 11,5 x 96 x 2400 mm opak. 2,765 m2 60,77 zł /opak. kod 325821, wym. 11,5 x 96 x 3000 mm opak. 2,88 m2 63,30 zł /opak.

wodoodporny

na zewnątrz i do wnętrz 1

możliwość wchodzenia po 4-6 h

odporna na pękanie

łatwa do nakładania

3 2

1 klej do styropianu termo-white

kod 928601, poj. 750 ml, do styropianu białego 35,98 zł /opak., 47,97 zł /l

2 klej do styropianu termo-grey

22,98 zł/m

2

styropian fasadowy alfa

kod 921727, gr. 15 cm, opak. 0,3 m3 opór cieplny R = 3,75 [m2K/W] 45,96 zł /opak.

kod 928602, poj. 750 ml, do styropianu grafitowego 41,98 zł /opak., 55,97 zł /l

3 klej do styropianu termo-aqua

kod 928600, poj. 750 ml, do styropianu na fundament 43,98 zł /opak., 58,64 zł /l

34,98 zł

10,78 zł

wylewka samopoziomująca weber nivelo 25 kg

posadzka cementowa weber floor 25 kg

35,98 zł

kod 919887 gr. warstwy 3-30 mm zużycie ok. 1,7 kg/m²/mm do wnętrz odporna na wilgoć 1,40 zł /kg

kod 916558 gr. warstwy 10-100 mm zużycie 2 kg/m²/mm 0,43 zł /kg

gładź gotowa goldband finish 18 kg kod 919859 gr. warstwy do 3 mm zużycie 1,3 kg/m²/mm 2 zł /kg

do ścianek działowych, poddaszy i elewacji z paneli

2

6,98 zł/m

1 2

wełna rockslab acu

9,98 zł/m

2

styropian podłogowy alfa

kod 921741, opak. 0,3 m3 gr. 5 cm, opak. 6 m², opór cieplny R = 1,30 [m2K/W] 59,88 zł /opak.

32,98 zł/m

2

styropian frezowany aqua

kod 927994, opak. 0,365 m3 gr. 10 cm, opór cieplny R = 2,75 [m2K/W] 120,38 zł /opak.

kod 920774, gr. 5 cm, opór cieplny R = 1,35 [m K/W], opak. 4,88 m² 34,06 zł /opak. kod 920775, gr. 7 cm, opak. 3,66 m² 11,33 zł /m² 41,48 zł /opak. kod 920776, gr. 10 cm, opak. 2,44 m² 16,48 zł /m² 40,21 zł /opak. 2

3,98 zł

1 profil sufitowy ud27 kod 901866, dł. 3 m.b.

2 profil sufitowy cd60 kod 901863, dł. 3 m.b. 6,98 zł /szt.

ZAKUPY NA RATY Wszystko, czego potrzebujesz, kupisz na dogodne raty RRSO 0% 24

sprawdź szczegóły propozycji kredytowej na ostatniej stronie

25


3

2

1

3,98 zł

11,98 zł

1 znicz kolumna antyczna

chryzantema drobnokwiatowa*

kod 632234, czas palenia ok. 26 h, wys. 25 cm

2 znicz filar beczka kod 632237, czas palenia ok. 42 h, wys. 29 cm

3 znicz kula ornament kod 632236, czas palenia ok. 60 h, wys. 32 cm

Wszystko na raty

RRSO

Propozycja na cały asortyment Dla kredytu na zakup towarów i usług do 6 rat, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 17.06.2020 r. Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzja o warunkach i przyznaniu kredytu, z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta, zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły w sklepach i castorama.pl

5,98 zł 12,98 zł

kod 663414, 661417, 661787 śr. miski 21 cm dostępne inne kolory

*Dostępna od 23.10.2020 r.

Teraz do 20 rat

RRSO

na pokrycia podłogowe i drzwi, kuchnie i wyposażenie oraz na technikę grzewczą

Przez 4 miesiące nie płacisz! Propozycja kredytu na zakup towarów i usług do 20 rat 0% z karencją w spłacie pierwszej raty na 3 miesiące, oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dotyczy zakupu pokryć podłogowych i drzwi, mebli kuchennych i wyposażenia oraz urządzeń techniki grzewczej na kwotę min. 1500 zł. Propozycja obowiązuje dla umów zawartych do 11.11.2020 r. Lista towarów objętych propozycją dostępna na castorama.pl. Zakup w ramach akcji można łączyć z innymi towarami – wówczas Klient zachowuje prawo do skorzystania z niniejszej propozycji. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 15.09.2020 r. Maksymalna kwota kredytu wynosi 20000 zł. Szczegóły w sklepach i na castorama.pl

Informacje zawarte w gazetce przedstawiają wybrany asortyment produktów dostępnych w naszych sklepach i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacje te zachowują swoją ważność od 14.10 do 8.11.2020 r. lub do wyczerpania zapasów określonego produktu. Wskazane ceny są cenami maksymalnymi. Wzory i kolory produktów mogą różnić się od rzeczywistych. Lampy nie zawierają źródła światła w komplecie, chyba że w opisie zawarto inną informację. Sklepy Castorama nie prowadzą sprzedaży hurtowej. Oferta skierowana jest do Klientów detalicznych.

adresy sklepów na www.castorama.pl


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Castorama gazetka od 14.10 do 8.11.2020 by iUlotka.pl - Issuu