Skip to main content

Carrefour Marki od 05.05 do 16.05.2020

Page 1

WIELKI WYBÓR

CENIONYCH MAREK KAWA + PRALINY

wybierz ulubiony duet

W ZESTAWIE ZYSKUJESZ

25

00

zestaw

Kawa mielona DAVIDOFF

250 g, różne rodzaje

lub rozpuszczalna

90 - 100 g, różne rodzaje cena poza zestawem - 19,99 zł 8,00 - 22,21/100 g

+ praliny LINDT

100 g, różne rodzaje cena poza zestawem - 8,99 zł

OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD 05.05 DO 16.05.2020

carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze 2020-H19_MARKI_s01C.indd 1

23/04/2020 21:53


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Schab mocno wędzony Kurczak gotowany

Piwoszki

1

2 59

329

100 g

100 g

Kiełbasa szynkowa

39

2 89

100 g

100 g

Kiełbasa śląska

500 g 19,98/kg

Kiełbasa morlińska z piersi kurczaka

9 99 opak.

Kiełbasa morlińska

1 99

2 59

100 g

100 g

Kiełbasa krakowska sucha, z piersi kurczaka 250 g 67,96/kg

16

Szynka eksportowa 120 g

szynka z piersi kurczaka 100 g - 4,99 zł 4,49 - 4,99/100 g

99

opak.

Kiełbaski z kurczaka

360 g 22,19/kg

7 99

opak.

5 39

opak.

Kabanosy wieprzowe, drobiowo-wieprzowe 150 g 9,33/100 g

13 99

opak.

2

2020-H19_MARKI_s02-05_D.indd 2

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:56


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK wysoka zawartość mięsa - 92%

Kiełbasa brocka

2 79

Parówki

100 g

SIELSKIE 250 g 22,00/kg

Szynka pieczona

3 79

Filet gotowany

100 g

SIELSKI

Szynka nadbużańska

wysoka zawartość mięsa - 93%

100 g produktu wyprodukowano ze 130 g mięsa

Pasztet

5

50

opak.

SIELSKI 200 g 3,10/100 g

2

99

620

opak.

100 g

100 g produktu wyprodukowano ze 117 g mięsa

3 69

100 g

Kiełbaski

Kiełbasa

5 00

11 00

SIELSKIE 200 g 2,50/100 g

SIELSKA 340 g 32,35/kg

opak.

Schab

SPIŻARNIA SOŁTYSOWEJ

3 99

100 g

Szynka

SPIŻARNIA SOŁTYSOWEJ

opak.

3 49

100 g

Parówki

NATURALNIE z szynki 200 g 2,45/100 g

4 89

opak.

Parówki

NATURALNIE z kurczaka 160 g 3,49/100 g

5

59

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s02-05_D.indd 3

Chipsy mięsne

25 g różne rodzaje 21,96/100 g

5 49

opak.

3

27/04/2020 15:00


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Kiełbasa krakowska sucha

Kiełbasa myśliwska z szynki

Kabanosy wieprzowe

150 g 4,66/100 g

LONGERRR 300 g 49,97/kg

12 99

699

14 99

255 g 50,94/kg

opak.

opak.

Kiełbasa jałowcowa z szynki

opak.

Kabanosy wieprzowe

150 g 4,66/100 g

175 g 4,91/100 g

699

8 59

opak.

opak.

Pasta łososiowa, kawiorowa

Parówki

JEDYNKI 200 g różne rodzaje od 2,10/100 g

100 g

7 35 szt.

cena od

419

opak.

Pastella

Kiełbaski grillowe z indyka

80 g różne rodzaje 2,69/100 g

2 15 szt.

4

2020-H19_MARKI_s02-05_D.indd 4

470 g 25,51/kg

Hummus

80 g różne rodzaje 3,56/100 g

2

85 szt.

11 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:57


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Jogurt

Serek homogenizowany

2

DANIO BIO śmietankowy 130 g 2,30/100 g

DANONKI PO PROSTU BIO w saszetce 70 g 3,27/100 g

99 szt.

2

29 szt.

Jogurt owocowy

ACTIVIA BIO 150 g różne rodzaje 1,99/100 g

2

99 szt.

Jogurt sojowy ALPRO 150 g różne rodzaje 2,13/100 g

3 19 szt.

Margaryna

SMAKOWITA 180 - 450 g 0,66 - 1,66/100 g

Masło

150 g różne rodzaje 5,33/100 g

2 99

7 99

szt.

szt.

Słynne roślinne

MR 750 g 7,27/kg

5 45 szt.

595 szt.

Miks do smarowania FINUU 200 g różne rodzaje 2,98/100 g

Masło

Ser topiony

200 g różne rodzaje 4,25/100 g

CHEDDAR 200 g różne rodzaje 4,50/100 g

8 49

8 99

szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s02-05_D.indd 5

szt.

Margaryna

OPTIMA CARDIO 400 g różne rodzaje 29,98/kg

11 99 szt.

5

23/04/2020 21:58


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Margaryna 400 g różne rodzaje 29,98/kg

11 99 szt.

Masło klarowane 400 g 29,98/kg

Margaryna roślinna 500 g 7,58/kg

11 99 szt.

3 79

Śniadaniowe kanapkowe z Łukowa

szt.

200 g 0,90/100 g

179

Śniadaniowa 450 g różne rodzaje 6,64/kg

szt.

2 99

r

szt.

Margaryna PALMA 250 g 7,80/kg

6

2020-H19_MARKI_s06-09_E.indd 6

1

95 szt.

Śniadaniowe z Łukowa osełka, 270 g 8,48/kg

229 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 22:00


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Warzywa

Fasolka

JUŻ PRZYGOTOWANE NA PARZE 400 g różne rodzaje 9,98/kg

JUŻ PRZYGOTOWANE NA PARZE 400 g różne rodzaje 11,23/kg

Frytki proste 750 g 7,32/kg

3 99

4 49

5 49

opak.

opak.

opak.

Frytki długie

Frytki karbowane

600 - 750 g 7,32 - 9,15/kg

750 g 7,32/kg

5 49

5 49

opak.

Placuszki mini

Kaszetka

600 g 7,98/kg

400 g różne rodzaje 19,98/kg

7

opak.

479

99

opak.

opak.

Mango

300 g 31,63/kg

Łódeczki ziemniaczane czosnkowe 600 g 9,15/kg

5 49

opak.

NOWOŚĆ

9 49

opak.

Borówka amerykańska

Danie gotowe

280 g 33,89/kg

500 g różne rodzaje 19,98/kg

9 49

9 99

opak.

Zupa mrożona

opak.

450 g różne rodzaje 9,98/kg

4

Szpinak

49

450 g 7,76/kg

opak.

Danie gotowe

450 g 3 rodzaje 19,98/kg

8 99

3 49

opak.

Mintaj

210 - 240 g różne rodzaje 3,75-4,28/100 g

8 99

opak.

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s06-09_E.indd 7

7

23/04/2020 22:01


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Ser żółty

Ser żółty tarty

GRAN BIRAGHI 200 g 6,50/100 g

AMBROSI PARMIGIANO REGGIANO 60 g 10,82/100 g

12 99 szt.

Pyzy, kartacze

PROSTE HISTORIE 450 g różne rodzaje 12,20/kg

Kluski leniwe, knedle PROSTE HISTORIE 450 g różne rodzaje 13,31/kg

5 49

opak.

6 49 szt.

599

opak.

Zapiekanka

PROSTE HISTORIE 200 g 3 rodzaje 1,50/100 g

2 99 szt.

Kokardki, pierożki, rurki z boczkiem

PROSTE HISTORIE 450 g różne rodzaje 16,87/kg

7 59

Ser camembert

opak.

250 g 39,96/kg

9 99 szt.

Ser pleśniowy

ROQUEFORT 100 g

Serek bez laktozy 150 g 2 rodzaje 2,99/100 g

Serek kremowy APETINA 125 g różne rodzaje 2,79/100 g

9 99 szt.

4 49 szt.

3 49 szt.

Ser typu feta

APETINA 200 g różne rodzaje 3,25/100 g

6

49

opak.

8

2020-H19_MARKI_s06-09_E.indd 8

Ser

APETINA 100 g różne rodzaje

4 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 22:01


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

3

Ser żółty

MAASDAM FRICO

Ser pleśniowy

99

100 g

ROKBLU

5 49

100 g

Ser żółty

GOUDA FRICO

3 99

100 g

Ser kozi

CHEVRETTE FRICO

4

Ser pleśniowy DORBLU

749

59

100 g

100 g

Ser pleśniowy

różne rodzaje

Ser pleśniowy

CAMBOZOLA klasyczny, z czosnkiem

6

99

3 49

100 g

100 g

Ser żółty

DŽIUGAS 24 miesiące

5 49

100 g

Ser żółty

DŽIUGAS 12 miesięcy

4 49

100 g

Ser żółty

KASZTELAN różne rodzaje

2 19

100 g

Ser żółty

DŽIUGAS 180 g 4,14/100 g

745

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s06-09_E.indd 9

9

23/04/2020 22:02


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Ser camembert na ciepło

Ser camembert na ciepło

NA TUREK NA DZIŚ! 2 x 100 g, 2 rodzaje 4,75/100 g + posypka z kurek w saszetce

NA TUREK NA DZIŚ! kotleciki w panierce 2 x 100 g 6,00/100 g

9 49

11 99

opak.

opak.

Medaliony serowe na grill

2 x 60 g 2 rodzaje 4,58/100 g

Ser pleśniowy na grill 2 x 90 g 2 rodzaje 4,44/100 g

10

2020-H19_MARKI_s10-13_E.indd 10

5 49

opak.

7 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 22:03


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Twaróg

DELIKATNY 150 g różne rodzaje 1,46/100 g

Ser mozzarella

2 19

125 g 2 rodzaje 3,03/100 g

szt.

3

Ser mascarpone

79

500 g, 31,98/kg

szt.

1599 szt.

Jogurt bez dodatku cukrów

Jogurt

DUET 350 g różne rodzaje 5,40/kg

230 g różne rodzaje 0,95/100 g

1 89

2 19

szt.

szt.

Chleb

SCHULSTAD FITNESS STYLE 290 - 420 g z ziarnami, ze słonecznikiem, 7 ziaren 7,83 - 11,34/kg

329

opak.

Podkłady pod pizzę

Chleb tostowy

SCHULSTAD 500 - 550 g pszenny, z mąką pełnoziarnistą, 3 ziarna 7,98 - 8,78/kg

4

MISSION 230 g 2,39/100 g

39

opak.

Hamburger maxi Hamburgery

SCHULSTAD DALLAS, BISTRO, BOSTON 324 g 18,49/kg

599

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s10-13_E.indd 11

opak.

Wrapy

5 49

MISSION 370 g grillowane, quinoa i chia 22,95/kg

opak.

Hot dog francuski

8 49

opak.

Hot dog maxi

SCHULSTAD 328 g 18,26/kg

SCHULSTAD 180 g 2,72/100 g

SCHULSTAD 240 g 1,87/100 g

599

4 89

4 49

opak.

opak.

opak.

11

23/04/2020 22:03


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Mix do smarowania

Serek puszysty

ŁACIATY 200 g 2,50/100 g

ŁACIATY 150 g różne rodzaje 1,99/100 g

2

4 99 szt.

99 szt.

Mleko w proszku pełne

Śmietana

ŁACIATA 330 g zaw. tł. 12%, 18% 8,45/kg

Serek wiejski

ŁACIATE 500 g 19,58/kg

ŁACIATY 200 g 1,18/100 g

2 79

979

2 35

szt.

opak.

szt.

Mleko zagęszczone

Mleko UHT bez laktozy

Mleko UHT

ŁACIATE JUNIOR 1l zaw. tł. 3,8%

329 szt.

ŁACIATE 1l zaw. tł. 3,2%

ŁACIATE 500 ml zaw. tł. 7,5% 7,70/l

3 19

3 85

szt.

250 g 27,56/kg

WYPASIONE 1l zaw. tł. 3,2% - 2,69 zł

ŁACIATA 250 ml zaw. tł. 30% 15,00/l

3 75

szt.

Ser mascarpone

Mleko UHT

Śmietanka

szt.

6 89 szt.

zaw. tł. 2%

2 59

Jogurt pitny SKYR 330 g różne rodzaje 9,06/kg

szt.

Ser żółty

13 89

opak.

szt.

Śmietana gęsta

POLSKA 400 g zaw. tł. 18% 8,98/kg

3

2020-H19_MARKI_s10-13_E.indd 12

szt.

1 kg zaw. tł. 18%

3 39

12

2 99

Twaróg sernikowy

SOKÓŁ plastry 150 g 2,26/100 g

59 szt.

Masło klarowane 500 g 37,98/kg

18

99 szt.

Jogurt naturalny Serek homogenizowany 150 g różne rodzaje 1,26/100 g

170 g 0,70/100 g

1 89 szt.

1 19 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 22:04


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Lody na patyku

Lody

JAK DAWNIEJ 180 ml różne rodzaje 1,94/100 ml

100 ml różne rodzaje

3 79

3 49

szt.

szt.

Lody

KOKTAJLOWE 400 ml różne rodzaje 10,73/l

429

Lody na patyku

opak.

Lody

KOLOROWE LATO 1l różne rodzaje

6

PTASIE MLECZKO 90 ml różne rodzaje 3,88/100 ml

Lody

CZEKOTUBKA 100 ml 2 rodzaje

3 49

3 49

szt.

99

szt.

opak.

Ser

ZOTTARELLA 250 g klasyczny, z bazylią 12,74 zł/cena za 2 szt. 25,48/koszt kg przy zakupie 2 szt.

50%

DRUGI TANIEJ

PIERWSZY DRUGI PRODUKT PRODUKT

8 49 425

Kanapka

MONTE SNACK 4 x 29 g 7,79 zł/cena za 2 opak. 3,36/koszt 100 g przy zakupie 2 opak.

Deser

MONTE MAX 4 x 100 g 9,83 zł/cena za 2 opak. 1,23/koszt 100 g przy zakupie 2 opak.

50%

PIERWSZY DRUGI PRODUKT PRODUKT

519 2 60

50%

DRUGI TANIEJ

PIERWSZY DRUGI PRODUKT PRODUKT

6

55

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s10-13_E.indd 13

DRUGI TANIEJ

3

28

Jogurt

Jogurt pitny

TWIST 400 ml różne rodzaje 5,73/l

229 szt.

TWIST 380 ml 3 rodzaje 7,87/l

2 99 szt.

13

27/04/2020 14:59


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Lody

450 ml różne rodzaje 14,42/l

Lody

INTENSE 1l różne rodzaje

opak.

1l różne rodzaje

8 69

opak.

Lody

opak.

10 99

Lody

SCHÖLLER 1l różne rodzaje

6 49

13 99

Lody na patyku INTENSE 100 - 110 ml różne rodzaje 1,81 - 1,99/100 ml

1 99 szt.

Lody

opak.

MANHATTAN 1,4 l różne rodzaje 9,28/l

12 99

opak.

Lody

KAKTUS SHAKE 90 ml różne rodzaje 3,21/100 ml

2 89 szt.

14

2020-H19_MARKI_s14-17_E.indd 14

Lody

KAKTUS multipak 9 x 45 ml różne rodzaje 2,22/100 ml

8 99

opak.

Lody

ZIELONA BUDKA 1l różne rodzaje

11 99

opak.

Lody na patyku KAKTUS arbuz-jabłko 45 ml 2,64/100 ml

1 19 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 19:58


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Wafelek

WW 47 g różne rodzaje 3,81/100 g

1

Czekoladki

79

430 g różne rodzaje 36,02/kg

szt.

15 49

opak.

Cukierki

280 g różne rodzaje 24,96/kg

Ptasie Mleczko mini

699

123 g 2 rodzaje 4,46/100 g

5 49

opak.

opak.

Czekolada premium

7 59

100 g różne rodzaje

szt.

Królewskie Mleczko 340 g różne rodzaje 36,73/kg

Ptasie Mleczko

380 g wybrane rodzaje 26,29/kg

9

99

opak.

Praliny

9 99

136 g 2 rodzaje 7,35/100 g

opak.

1249

opak.

Bombonierka

290 - 350 g 2 rodzaje 85,69 - 103,41/kg

Śliwki w czekoladzie 325 g 98,43/kg

31

Bombonierka CHERRISSIMO 285 g 2 rodzaje 63,12/kg

99

opak.

17 99

29 99

opak.

opak.

Cukierki czekoladowe 100 g różne rodzaje

4

99

opak.

Praliny

125 - 129 g różne rodzaje 6,97 - 7,19/100 g

8 99

opak.

Cukierki czekoladowe

260 g różne rodzaje 26,88/kg

6

99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s14-17_E.indd 15

Praliny

180 - 210 g różne rodzaje 6,19 - 7,22/100 g

12 99

opak.

15

23/04/2020 19:59


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Czekolada

Czekolada

EXCELLENCE 80 g różne rodzaje 11,86/100 g

EXCELLENCE 100 g różne rodzaje

8 35

Ciastka

JEŻYKI 140 g różne rodzaje 2,85/100 g

9 49

szt.

szt.

3 99

opak.

Praliny

Praliny

LINDOR 100 g różne rodzaje

Czekolada

24 49 szt.

Praliny

100 g

24 99

opak.

Wafelki

szt.

Wafelki

FAMILIJNE 130 - 180 g różne rodzaje 1,88 - 2,61/100 g

TYCI 100 - 120 g różne rodzaje 4,16 - 4,99/100 g

3 39

4 99

opak.

Guma do żucia

15 g różne rodzaje 11,93/100 g

BROWNI 40 - 45 g 3 rodzaje 3,09 - 3,48/100 g

129

opak.

300 g różne rodzaje 81,63/kg

Ciastko

cena od

39 99

opak.

WANTED 28 - 50 g wybrane rodzaje od 3,18/100 g

MEGA 34 - 48 g wybrane rodzaje od 2,69/100 g

180 g 22,22/100 g

8 99

Baton

Wafelek

Praliny

WANTED 126 - 140 g różne rodzaje 5,71 - 6,34/100 g

cena od

1 59 szt.

7

99

opak.

Guma do żucia

PURE FRESH 20 g różne rodzaje 16,45/100 g

329

opak.

139

opak.

179

opak.

Dropsy

2 HOURS 21 g różne rodzaje 18,05/100 g

3 79

opak.

Guma do żucia

PURE FRESH 60 - 72 g różne rodzaje 8,32 - 9,98/100 g

599

opak.

szt.

Dropsy

Herbatniki

TEA BISCUITS 400 g, 11,48/kg

4 16

2020-H19_MARKI_s14-17_E.indd 16

59

opak.

Babeczki

BROWNI 180 g różne rodzaje 2,61/100 g

4 69

opak.

3 x 38 g różne rodzaje 3,50/100 g

3 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 19:59


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Wafelek

KINDER BUENO 39 g 2 rodzaje 6,54/100 g

2 55

opak.

Jajko z niespodzianką

KINDER JOY 20 g 19,95/100 g

3 99 szt.

Czekolada

SCHOGETTEN 100 g wybrane rodzaje

Krem czekoladowy NUTELLA 600 g 25,98/kg

15

59 szt.

Praliny

RAFFAELLO 150 g, 6,99/100 g

opak.

Czekolada

Praliny

MILKA OREO 153 g 4,57/100 g

BELVITA 250 - 270 g różne rodzaje 25,52 - 27,56/kg

6 89

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s14-17_E.indd 17

szt.

10 49

NUSSBEISSER 100 g

Ciastka

3 39

429 szt.

699

opak.

Guma do żucia

HALLS 14 - 36,5 g od 4,90/100 g

cena od

179

opak.

17

23/04/2020 19:53


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Kawa mielona

22 99

Kawa ziarnista

24 99

w puszce, 500 g, różne rodzje, 45,98/kg

w puszce, 500 g, różne rodzje, 49,98/kg

opak.

opak.

Kawa ziarnista

1 kg różne rodzaje

49 99

opak.

Kawa mielona

QUALITÀ ORO PERFECT SYMPHONY 250 g 67,96/kg

Kawa ziarnista

SELEZIONE ARABICA 1 kg

49 99

opak.

2020-H19_MARKI_s18-21_D.indd 18

QUALITÀ ORO PERFECT SYMPHONY 1 kg

opak.

6699

Kawa ziarnista

Kawa ziarnista

16

99

opak.

ESPRESSO ITALIANO CLASSICO 250 g 79,96/kg

ESPRESSO ITALIANO CLASSICO 250 g 75,96/kg

19 99

18 99

opak.

18

Kawa mielona

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:01


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Kawa rozpuszczalna

EXCLUSIVE 200 g, 12,50/100 g

Kawa mielona

24 99

EXCLUSIVE 500 g 29,98/kg

14

Kawa rozpuszczalna

Kawa mielona

opak.

Kawa ziarnista

opak.

39 99

CREMA 130 g 12,30/100 g

8 99

1599

opak.

opak.

EXCLUSIVE 1 kg

99

225 g 4,00/100 g

opak.

1 kg 3 rodzaje

Kawa ziarnista BARISTA 1 kg 2 rodzaje

Kawa w kapsułkach

49 99

13 Kawa mielona FAMILY 500 g różne rodzaje 19,98/kg

JACOBS TASSIMO CAPPUCINO 96 - 332 g 6,59 - 22,80/100 g

44 99

opak.

CAFFISSIMO 6,5 - 8 g x 10 kapsułek różne rodzaje, 17,49 - 21,52/100 g

opak.

Kawa w kapsułkach

Kawa ziarnista

99

opak.

opak.

opak.

Kawa rozpuszczalna

21

opak.

FORT 400 g 22,48/kg

8 99

9 99

89

Kawa mielona

JACOBS KRÖNUNG, BARISTA 155 - 200 g, 3 rodzaje, 11,50 - 14,83/100 g

Kawa ziarnista

22

99

opak.

L’OR ESPRESSO 500 g, 2 rodzje 73,98/kg

3699

opak.

Kawa ziarnista

JACOBS KRÖNUNG CREMA, ESPRESSO 500 g 47,98/kg

Kawa w kapsułkach JACOBS 5,2 g x 10 kapsułek różne rodzje 24,98/100 g

12

Kawa w kapsułkach

99

opak.

L’OR ESPRESSO 5,2 g x 10 kapsułek różne rodzje 26,90/100 g

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s18-21_D.indd 19

13

99

opak.

Kawa ziarnista

JACOBS BARISTA CREMA, ESPRESSO 1 kg

54

99

opak.

Kawa ziarnista

JACOBS KRÖNUNG CREMA, ESPRESSO 1 kg

23 99

opak.

49 99

opak.

19

23/04/2020 20:02


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Bombonierka herbaciana

WHITE & GREEN 45 g 39,98/100 g

17 99

Herbata biała, zielona

opak.

1,25 - 1,75 g x 20 torebek różne rodzaje 13,11 - 18,36/100 g

4 59

opak.

Herbata czarna

Herbata biała zielona, czarna z kawałkami owoców

1,5 g x 20 torebek, różne rodzaje, 16,63/100 g

EARL GREY 1,65 - 2 g x 100 torebek 2 rodzaje 7,50 - 9,08/100 g

4 99

opak.

14 99

opak.

Herbata czarna

ENGLISH BREAKFAST 1,75 - 2 g x 100 torebek 4 rodzaje 5,95 - 6,79/100 g

11 89

opak.

Herbata ziołowa miętowa

SIR ROGER 1,5 g x 20 torebek 7,63/100 g

2

Herbata na zimno COLD INFUSIONS 2 g x 12 torebek 3 rodzaje 37,46/100 g

29

opak.

Herbata czarna

8 99

opak.

Herbata czarna

EARL GREY SIR ROGER 1,5 g x 80 torebek 2,49/100 g

2 99

opak.

INTENSIVE, GOLDEN 2 g x 25 torebek 9,98/100 g

Herbata funkcjonalna

4 99

opak.

2 g x 20 torebek 3 rodzaje 12,98/100 g

Herbata czarna

CEYLON SIR ROGER 1,5 g x 80 torebek 7,49/100 g

8 99

opak.

20

2020-H19_MARKI_s18-21_D.indd 20

519

opak.

Herbata ziołowo-owocowa

2 g x 20 torebek różne rodzaje 10,98/100 g

4 39

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:02


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Herbata ziołowo-owocowa

1,5 g x 20 torebek bukiet 7 ziół, melisa z truskawką, melisa z pomarańczą 9,30/100 g

2 79

opak.

Herbata ekspresowa

Herbata ziołowa miętowa

1,4 g x 20 torebek 7,82/100 g

2

Herbata ekspresowa

PREMIUM TEA 2 g x 100 torebek 7,50/100 g

EARL GREY TEA 2 g x 100 torebek 10,75/100 g

CEYLON GOLD 2 g x 100 torebek 10,00/100 g

14 99

21 49

19 99

opak.

19

Herbata ekspresowa

opak.

opak.

opak.

Herbata ekspresowa

LIPTON 2 g x 92 torebki 7,06/100 g

12 99

opak.

Herbata czarna

EARL GREY, ENGLISH BREAKFAST, ENGLISH TEA NO. 1 z zawieszką 2 g x 100 torebek 10,00/100 g

19 99

opak.

Herbata ziołowa

LIPTON 1 - 1,3 g x 20 torebek różne rodzaje 17,65 - 22,95/100 g

4 59

opak.

Herbata liściasta

EARL GREY 100 g zielona, jaśminowa

699

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s18-21_D.indd 21

Herbata zielona

LIPTON 1,3 - 1,6 g x 25 torebek różne rodzaje 11,48 - 14,12/100 g

4 59

opak.

21

23/04/2020 20:03


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Miód wielokwiatowy

KRÓLOWA PSZCZÓŁ 650 g 23,06/kg

Miód wielokwiatowy

Dżem

260 g różne rodzaje 15,35/kg

KRÓLOWA PSZCZÓŁ 1 kg

14 99

2599

szt.

3 99

szt.

szt.

Miód akacjowy

KRÓLOWA PSZCZÓŁ 220 g, 4,09/100 g

8 99 szt.

Krem o smaku kakaowo-orzechowym 350 g 34,26/kg

11

Konfitura

250 g wybrane rodzaje 19,96/kg

99 szt.

Krem do smarowania KRÓL ORZESZEK 500 g, 27,78/kg

13

Miód nektarowy

400 g rzepakowy, wielokwiatowy 29,73/kg

Miód nektarowy

11 89

350 g 25,69/kg

szt.

8 99 szt.

89

4 99

Jabłka prażone

720 g wybrane rodzaje 10,40/kg

749

szt.

szt.

szt.

Suplement diety

2 g x 20 torebek trawienie, spalanie, odchudzanie różne rodzaje 12,23/100 g

Herbata funkcjonalna

BIG-ACTIVE 2 g x 20 torebek różne rodzaje 12,23/100 g

4 89

4 89

opak.

opak.

Miód nektarowy Miód nektarowy

400 g gryczany, lipowy 30,73/kg

1229 szt.

22

2020-H19_MARKI_s22-25_D.indd 22

6 x 20 g różne rodzaje 3,33/100 g

3 99

opak.

Konfitura

HERBAPOL 240 g różne rodzaje 2,08/100 g

4 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:07


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Posiłek dla dzieci

BOBOVITA 190 g różne rodzaje 14,07 zł/cena za 4 szt. 1,85/koszt 100 g przy zakupie 4 szt.

Owoce, warzywa

BOBOVITA w tubce 80 g różne rodzaje 10,17 zł/cena za 4 szt. 3,18/koszt 100 g przy zakupie 4 szt.

4

33 99

opak.

W CENIE

3

4 69 3 52

3

KUPUJĄC KUPUJĄC 1 szt. 4 szt.

3 39 2 54

KUPUJĄC KUPUJĄC 1 szt. 4 szt.

Mleko modyfikowane BEBIKO 800 g, różne rodzaje 42,49/kg

Kaszka dla dzieci

Kaszka mleczna dla dzieci

BOBOVITA PORCJA ZBÓŻ 210 g różne rodzaje 2,86/koszt 100 g przy zakupie 2 opak.

BOBOVITA 230 g różne rodzaje 2,39/koszt 100 g przy zakupie 2 opak.

kup 2 opak. za

12

kup 2 opak. za

11

W CENIE

4

00

2 opak.

00

2 opak.

4

W CENIE

3

3 49 2 62

KUPUJĄC KUPUJĄC 1 szt. 4 szt.

Posiłek dla dzieci

BOBOVITA 125 g, różne rodzaje 10,47 zł/cena za 4 szt. 2,09/koszt 100 g przy zakupie 4 szt.

Mleko w proszku dla dzieci

NESTLÉ NAN OPTIPRO 800 g różne rodzaje 51,24/kg

Deser dla dzieci

GERBER w tubce 90 g wybrane rodzaje 3,21/100 g

Deser dla dzieci

GERBER 190 g wybrane rodzaje 2,10/100 g

3 99

2

Kaszka mleczno-ryżowa

NESTLÉ 230 g różne rodzaje 3,04/100 g

40 99

opak.

89

699

szt.

opak.

szt.

Danie dla dzieci

Danie bezmięsne dla dzieci

GERBER 190 g wybrane rodzaje 2,10/100 g

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s22-25_D.indd 23

GERBER 190 g wybrane rodzaje 2,10/100 g

3 99 szt.

3 99 szt.

23

23/04/2020 20:08


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Płatki śniadaniowe

NESTLÉ CHEERIOS 400 g różne rodzaje 19,98/kg

7 99

opak.

Tabletki musujace

Kakao rozpuszczalne

80 - 90 g różne rodzaje 4,43 - 4,99/100 g

MIX FIX 375 g 13,31/kg

4

Napój kakaowy

PUCHATEK 600 g 15,82/kg

9 49

opak.

24

2020-H19_MARKI_s22-25_D.indd 24

3 99

opak.

99

opak.

Czekolada do picia

220 g 4,09/100 g

8 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:10


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Kawa smakowa INKA 200 g różne rodzaje 3,00/100 g

599

opak.

Napój

ALPRO 1l wybrane rodzaje

7 29 szt.

Jogurt

ALPRO 125 ml 1,83/100 ml

229 szt.

Owsianka, gryczanka, jaglanka

Żelki

MINI FRUITS 30 g różne rodzaje 11,97/100 g

3

40 - 54 g różne rodzaje od 3,69/100 g

59

cena od

1 99

opak.

Galaretka

75 g różne rodzaje 1,32/100 g

opak.

0 99

opak.

Żelatyna 50 g 5,10/100 g

2 55

Kisiel

SUPER FRUITS 28 g różne rodzaje 6,75/100 g

1 89

opak.

opak.

Budyń owsiany, orkiszowy, jaglany

50 - 56 g 2,84 - 3,18/100 g

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s22-25_D.indd 25

1 59

opak.

Sernik na zimno do przygotowania 193 g, 1,50/100 g

2 89

opak.

25

23/04/2020 20:11


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Makaron

LUBELLA 200 g 5-jajeczny, krajaneczka 0,90/100 g

179

Wafle ryżowe

130 g różne rodzaje 1,53/100 g

opak.

1 99

opak.

Pieczywo chrupkie

170 g wybrane rodzaje 1,76/100 g

2 99

opak.

Wafle ryżowe w polewie

30 - 65 g różne rodzaje 3,83 - 8,30/100 g

249

opak.

Kasza gryczana

Makaron Makaron LUBELLA 250 g 5-jajeczny, nitki 11,96/kg

4 x 100 g 1,00/100 g ryż czerwony, ryż 3 kolory - 4,49 zł 2 x 100 g 2,25/100 g

LUBELLA 400 g 5-jajeczny, wstążki 11,23/kg

2 99

4 49

opak.

3 99

opak.

opak.

Olej z nasion czarnuszki

Olej z nasion ostropestu

24 99

14 49

SEMCO 250 ml 99,96/l

SEMCO 250 ml 57,96/l

szt.

Mąka kukurydziana 400 g 5,73/kg

2

29

opak.

Owsianka

50 g różne rodzaje 2,98/100 g

1 49

szt.

opak.

Olej z pestek dyni

Olej Wielkopolski lniany

SEMCO 250 ml 75,96/l

SEMCO 250 ml 29,96/l

18 99

749

szt.

Lunch mix

4 x 100 g różne rodzaje 1,00/100 g

26

2020-H19_MARKI_s26-29_D.indd 26

3 99

opak.

szt.

Olej Wielkopolski rydzowy SEMCO 250 ml 39,96/l

9 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:14


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK DO

10%

Konopie

OLEJE różne rodzaje

200 g 4,00/100 g

7 99

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

Mąka kokosowa ekologiczna

opak.

500 g 17,18/kg

8 59

opak.

Nasiona chia 250 g 27,96/kg

Siemię lniane

699

opak.

Len mielony

450 g 15,53/kg

2 x 200 g 1,42/100 g

699

5 69

opak.

Kasza jaglana ekologiczna

Produkt słodzący

1 kg

9

FRUKTOZA 500 g 15,98/kg

99

opak.

7 99

opak.

opak.

Olej kokosowy ekologiczny 1l

29 99 szt.

Mąka kukurydziana ekologiczna, mąka ryżowa

500 g 13,98/kg

699

opak.

Mąka jaglana ekologiczna 500 g, 11,18/kg

Płatki owsiane 300 g, 13,30/kg

3 99

opak.

5 5

89

opak.

Truskawki ekologiczne 250 g 43,96/kg

10 99 szt.

Hummus z pomidorami ekologiczny

4 99 szt.

2020-H19_MARKI_s26-29_D.indd 27

opak.

opak.

115 g 4,34/100 g

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2 99

7 99

opak.

170 g 3,46/100 g

50 g 5,98/100 g

190 g 4,21/100 g

59

Płatki kukurydziane ekologiczne

Ciastka owsiane ekologiczne

Ciastka owsiane

Owsianka ekologiczna 49 g 4,06/100 g

1 99

opak.

Granola ekologiczna 50 g 5,18/100 g

2 59

opak.

27

23/04/2020 20:14


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Przyprawa w płynie

MAGGI 960 g 9,36/kg

Sos

500 g różne rodzaje 9,78/kg

4

8 99

89

Ketchup

szt.

szt.

WINIARY 560 g różne rodzaje 8,91/kg

Kawa w kapsułkach

4 99

NESCAFÉ DOLCE GUSTO 96 - 216 g różne rodzaje 7,87 - 17,70/100 g

szt.

1699

opak.

Ketchup

480 g różne rodzaje 7,69/kg

3 69 szt.

Przyprawa

6 - 30 g różne rodzaje 4,97 - 24,83/100 g

1 49

opak.

Baton

KITKAT 40 - 42 g wybrane rodzaje 4,50 - 4,73/100 g

1 89 szt.

Napój kakaowy NESQUIK 180 ml 1,11/100 ml

1 99 szt.

Mieszanka przypraw

Musztarda

185 g wybrane rodzaje 1,18/100 g

15 - 30 g różne rodzaje 4,97 - 9,93/100 g

2 19

1 49

szt.

opak.

Kaszotto

Sos

REDHOT 148 ml różne rodzaje 6,75/100 ml

9 99 szt.

28

2020-H19_MARKI_s26-29_D.indd 28

Dania kasza pełna smaku 150 g różne rodzaje 4,26/100 g

6 39

150 g różne rodzaje 4,26/100 g

6 39

opak.

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:15


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Bulion

60 g różne rodzaje 4,15/100 g

Przyprawa 20 g różne rodzaje 6,45/100 g

249

opak.

opak.

Przyprawa

204 g różne rodzaje 1,37/100 g

2 79

Pesto

Pomidory suszone

190 g wybrane rodzaje 5,21/100 g

270 g różne rodzaje 37,00/kg

9

1

29

szt.

Oliwa niefiltrowana

extra virgin 750 ml 45,33/l

34 00 szt.

Olej z pestek winogron

9 89

99

1l

1l

w tym 33% GRATIS!

21 00 1700

szt.

opak.

Olej ryżowy

szt.

szt.

Pasta warzywna

135 g różne rodzaje 3,70/100 g

4

Oliwki

99

350 g różne rodzaje 19,97/kg

szt.

6

99

opak.

Oliwa smakowa

extra virgin 250 ml czosnek & chili, biała trufla, bazylia 55,96/l

13 99 szt.

Olej

Pasta warzywna WAWRZYNIEC 180 g różne rodzaje 3,49/100 g

6

Olej smakowy

29 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s26-29_D.indd 29

KUJAWSKI 250 ml różne rodzaje 23,96/l

599 szt.

KUJAWSKI 3 ZIARNA 750 ml 12,65/l

KUJAWSKI 1l

9 49

699

szt.

Olej

szt.

29

27/04/2020 15:05


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Sos

450 g wybrane rodzaje 9,76/kg

Sos

230 g różne rodzaje 2,39/100 g

Ketchup, musztarda

5

1 kg różne rodzaje

49

599

Sos

1 kg różne rodzaje

szt.

4 39 szt.

7 99 szt.

szt.

Sos

BBQ 450 g różne rodzaje 17,76/kg

7 99 szt.

Ketchup Musztarda

175 g wybrane rodzaje 1,19/100 g

2

09

290 g 9,28/kg

2 69 szt.

Musztarda

KIELECKA 190 g różne rodzaje 1,42/100 g

szt.

I. UBISZ. ROLESK

SPRÓBUJ! POL

2 69 szt.

Sos

300 - 355 g różne rodzaje od 15,46/kg

cena od

5 30

2020-H19_MARKI_s30-33_D.indd 30

49 szt.

Majonez

KIELECKI 310 g różne rodzaje 16,10/kg

4 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:17


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Sos

150 ml różne rodzaje 2,99/100 ml

4 49 szt.

Warzywa do woka

Mleko kokosowe

330 g różne rodzaje 23,30/kg

400 ml 11,98/l

769

479

opak.

szt.

Makaron ryżowy

200 g różne rodzaje 2,45/100 g

Danie

OYAKATA 90 - 93 g wybrane rodzaje 3,75 - 3,88/100 g

4 89

3 49

opak.

opak.

Sos

150 - 227 g różne rodzaje od 2,15/100 g

cena od

4 89 szt.

Makaron chiński 100 g

3

79

opak.

Sos indyjski Makaron

170 - 200 g wybrane rodzaje 3,00 - 3,52/100 g

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s30-33_D.indd 31

5

99

opak.

283 - 350 g różne rodzaje od 14,26/kg

cena od

4 99 szt.

31

23/04/2020 20:17


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Tuńczyk

6 79

170 g różne rodzaje 3,99/100 g

opak.

Buraczki ugotowane na parze

Makaron

WARZYWIO 250 g różne rodzaje 43,96/kg

300 g/265 g 16,94/kg

Filety ze śledzia

4

5 89

170 g różne rodzaje 3,46/100 g

opak.

49

10 99

opak.

opak.

Filety z makreli

170 g różne rodzaje 3,23/100 g

5 49

opak.

Sałatka z tuńczykiem SALATINO 160 g różne rodzaje 4,87/100 g

Kukurydza złocista

Fasola

400 g/240 g różne rodzaje 1,66/100 g

7 79

340 g/285 g 14,00/kg

3 99

opak.

3 99

opak.

opak.

Chipsy

CRUNCHIPS X-CUT 140 g różne rodzaje 2,78/100 g

3 89

opak.

Orzeszki

529

opak.

3

2020-H19_MARKI_s30-33_D.indd 32

3 89

opak.

Paluszki

LAJKONIK 280 - 300 g różne rodzaje 13,30 - 14,25/kg

32

Chipsy

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI 130 g różne rodzaje 2,99/100 g

NIC NAC’S 110 - 125 g 4,23 - 4,81/100 g

99

opak.

Chrupki

CHEETOS 80 - 95 g różne rodzaje 2,31 - 2,74/100 g

2 19

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:17


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Przysmak dla kota

CAŁY ASORTYMENT DO BUTCHER’S

60 g różne rodzaje 5,82/100 g

20%

3

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

Karma dla psa

49

780 - 825 g różne rodzaje 15,75 - 16,65/kg

opak.

12 99

opak.

Karma dla kota

Karma dla psa

4 x 400 g różne rodzaje 5,62/kg

4 kg różne rodzaje 9,75/kg

8 99

38 99

opak.

opak.

Karma dla kota

w saszetkach 85 g 3,16/100 g

2 69

opak.

Sucha karma dla kota

750 - 800 g różne rodzaje 15,99 - 17,05/kg

12 79

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s30-33_D.indd 33

Karma dla kota

GOLD 85 g różne rodzaje 2,46/100 g

2 09 szt.

33

23/04/2020 20:18


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

4

Piwo

TYSKIE GRONIE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 5,50/l

10 99

Piwo

KSIĄŻĘCE IRISH ALE, WEIZEN, IPA, PORTER 0,5 l butelka zwrotna 7,78/l

4-pak

Piwo bezalkoholowe

TYSKIE 4 x 0,5 l, puszka cena za 4-pak 6,50/l

Piwo

REDD’S 0,4 l różne rodzaje butelka bezzwrotna 8,23/l

-pak

329 szt.

3 89

12 99

szt.

4-pak

3

4

-pak

4

-pak

Piwo smakowe

-pak

LECH SHANDY

piwo bezalkoholowe

Piwo

CAPTAIN JACK 3 x 0,4 l 2 rodzaje butelka bezzwrotna cena za 3-pak 8,33/l

LECH FREE 4 x 0,5 l puszka różne rodzaje cena za 4-pak 6,75/l

Piwo

KOZEL ČERNY, LEŽÁK 4 x 0,5 l puszka 2 rodzaje cena za 4-pak 5,50/l

9 99

3-pak

13 49

10 99

4-pak

4-pak

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

3 89 szt.

Piwo bezalkoholowe

SOMERSBY 0,4 l butelka bezzwrotna 2 rodzaje 9,73/l

Piwo

GRIMBERGEN 0,33 l butelka bezzwrotna różne rodzaje 13,91/l

Piwo

SOMERSBY 0,4 l butelka bezzwrotna różne rodzaje 9,73/l

4 59 szt.

3 89 szt.

Piwo

Piwo

OKOCIM JASNE, OKOCIM BEZALKOHOLOWE 0,5 l, butelka zwrotna 5,98/l

Piwo

GARAGE 0,44 l butelka bezzwrotna 8,61/l

3

Piwo bezalkoholowe

79 szt.

OKOCIM RADLER BIAŁY, CIEMNY 0,5 l, butelka zwrotna 5,58/l

2

99 szt.

ŽATECKÝ, ŽATECKÝ SVĔTLÝ LEŽÁK 0,5 l butelka zwrotna 2 rodzaje 5,58/l

2 79 szt.

2 79 szt.

34

2020-H19_MARKI_s34-37_E.indd 34

27/04/2020 18:34


modul Carrefour_maj 2020_02.pdf

1

19.03.2020

12:17

WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

8 C

M

Y

CM

Piwo

HEINEKEN 3 x 0,5 l, 2 rodzaje, butelka bezzwrotna, cena za dwa 3-paki 6,33/koszt l przy zakupie dwóch 3-paków

MY

kup dwa 3-paki za

Piwo

18 99

Piwo

WARKA 8 x 0,5 l, puszka cena za 8-pak, 4,25/l

CY

-pak

ZŁOTY BAŻANT 0,5 l butelka bezzwrotna 8,38/l

419

1699

szt.

8-pak

CMY

3

K

-pak

4

-pak

Piwo

DESPERADOS 3 x 0,4 l różne rodzaje butelka bezzwrotna cena za 3-pak 8,83/l

10 59

3-pak

Piwo

WARKA RADLER 4 x 0,5 l puszka różne rodzaje cena za 4-pak 5,50/l

10 99

4-pak

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

4

-pak

Piwo bezalkoholowe

CORTES 4 x 0,5 l puszka różne rodzaje cena za 4-pak 5,75/l

11 49

4-pak

Piwo bezalkoholowe

ŁOMŻA PSZENICZNE 0,5 l 2 rodzaje butelka bezzwrotna 5,98/l

2 99 szt.

35

2020-H19_MARKI_s34-37_E.indd 35

27/04/2020 18:34


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

Piwo

FORTUNA 0,5 l różne rodzaje butelka zwrotna od 7,58/l

Piwo

AMBER PSZENICZNIAK, KOŹLAK, APA 0,5 l butelka bezzwrotna 8,38/l

cena od

419

Modul A6 C4_Namyslow Zamkowe_02.pdf

szt.

1

06.03.2020

12:22

3 79 szt.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

Piwo

4

CORNELIUS 0,5 l wybrane rodzaje butelka bezzwrotna od 7,38/l

cena od

3 69 szt.

-pak

Piwo

NAMYSŁÓW PILS 4 x 0,568 l puszka cena za 4-pak 4,40/l

C

M

Y

CM

Piwo

MY

NAMYSŁÓW CIEMNE 0,5 l butelka bezzwrotna 8,38/l

CY

CMY

K

9 99

4-pak

419 szt.

Piwo

ZAMKOWE 0,5 l puszka 4,78/l

2 39 szt.

36

2020-H19_MARKI_s34-37_E.indd 36

27/04/2020 18:35


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK KUP JEDEN WEŹ DRUGI Napój smakowy gazowany

2 99 szt.

Woda źródlana

Napój

ŻYWIEC ZDRÓJ MOCNY GAZ Z NUTĄ... 1,5 l 2 rodzaje 1,99/l

ŻYWIEC ZDRÓJ MOCNY GAZ 6 x 1,5 l 1,09/l

979

6-pak

SPARKLES 0,33 l, puszka 6,05/koszt l przy zakupie 2 szt.

6

2 99

-pak

szt.

Napój smakowy

ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ... 1,5 l 3 rodzaje 1,86/l

2 79 szt.

Woda źródlana

PRIMAVERA 6x1l różne rodzaje 1,08/l

Woda źródlana

PRIMAVERA 6 x 0,5 l różne rodzaje 1,83/l

6 Napój gazowany

PEPSI MAX 0,2 l - 1,49 zł 0,33 l - 1,99 zł 0,5 l - 2,49 zł 2 l - 4,69 zł 2,35 - 7,45/l

poj. 0,85 l

329 szt.

*Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie carrefour.pl/regulamin-akcji-promocyjnych

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s34-37_E.indd 37

6 49

6-pak

6-pak

Woda źródlana

PRIMAVERA 6 x 1,5 l różne rodzaje 0,83/l

6-pak

-pak

5 49

-pak

Woda źródlana

749

6

PRIMAVERA 6 l, 0,60/l

6

-pak

3 59 szt.

37

27/04/2020 18:39


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Syrop

Napój na bazie herbaty

0,3 l różne rodzaje 6,63/l

1

99 szt.

Napój funkcjonalny

0,3 l, różne rodzaje 6,63/l

1

99 szt.

Syrop bio

0,25 l 2 rodzaje 39,96/l

OWOCOWA SPIŻARNIA 0,68 l różne rodzaje 8,37/l

5 69

9 99 szt.

szt.

6

Woda mineralna

STAROPOLANKA 2000 6 x 1,5 l różne rodzaje 1,00/l

6

-pak

8 99

6-pak

-pak

Woda mineralna

CECHINI MUSZYNA 6x2l różne rodzaje 1,00/l

11 99

6-pak

38

2020-H19_MARKI_s38-41_F.indd 38

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 20:58


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK KUP JEDEN WEŹ DRUGI

Mus

2 09 szt.

TYMBARK 100 g różne rodzaje 1,55/koszt 100 g przy zakupie 2 szt.

KUP JEDEN WEŹ DRUGI KUP JEDEN WEŹ DRUGI

2

Lemoniada

TYMBARK 0,4 l różne rodzaje 4,23/l

99 szt.

Napój gazowany

TYMBARK 0,33 ml, puszka, różne rodzaje 6,05/koszt l przy zakupie 2 szt.

Napój

Napój

1 69

TYMBARK H2OWOC 0,4 l różne rodzaje 4,48/l

szt.

249 szt.

TYMBARK CYTRONETA 0,33 ml różne rodzaje 5,29/koszt l przy zakupie 2 szt.

179 szt.

Napój

0,5 l 3 rodzaje 3,98/l

1 99 szt.

Napój na bazie herbaty

NESTEA 0,33 ml puszka różne rodzaje 4,52/l

1 49 szt.

*Regulamin dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie carrefour.pl/regulamin-akcji-promocyjnych

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s38-41_F.indd 39

39

27/04/2020 18:40


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Napój funkcyjny

OSHEE 0,555 l różne rodzaje 4,31/l

2 39 szt.

Napój gazowany kup 2 szt. za

SCHWEPPES 1,4 l różne rodzaje 2,86/koszt l przy zakupie 2 szt.

Napój energetyczny

BLACK 0,5 l różne rodzaje 5,98/l

cena od

1 89

2 99

szt.

szt.

Napój izotoniczny 4MOVE 0,556 l różne rodzaje 3,94/l

4MOVE 0,75 l różne rodzaje 2,65/l

1 99 szt.

40

2020-H19_MARKI_s38-41_F.indd 40

2 szt.

Napój energetyczny

BLACK 0,25 l różne rodzaje od 7,56/l

Napój izotoniczny

8 00

2 19 szt.

Napój

FRUTEA 0,5 l różne rodzaje 4,78/l

2 39 szt.

Napój

FRUGO 0,5 l różne rodzaje od 3,78/l

cena od

1 89 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

24/04/2020 12:23


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Sok, nektar

FORTUNA 1l wybrane rodzaje

cena od

3 79 szt.

Napój

ORANŻADA 1,25 l różne rodzaje 1,83/l

229 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s38-41_F.indd 41

41

23/04/2020 21:10


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Sok jabłkowy

1l

3

49 szt.

Nektar z czarnej porzeczki 1l

3 19 szt.

6 8

-pak

-pak

Woda mineralna

NAŁĘCZOWIANKA 8 x 0,5 l różne rodzaje 2,50/l

9 99

8-pak

Woda mineralna

OSTROMECKO niegazowana 6 x 1,5 l 1,05/l

42

2020-H19_MARKI_s42-45_F.indd 42

9 49

6-pak

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:11


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ

10 99 szt.

11 99 szt.

12 Płyn micelarny

99 szt.

Odżywka do włosów

ELSEVE 200 ml, różne rodzaje 5,50/100 ml

Szampon do włosów

ELSEVE 400 ml, różne rodzaje 29,98/l

Odżywka do włosów

ELSEVE RAPID REVIVER 180 ml, różne rodzaje 7,22/100 ml

Krem do twarzy

400 ml różne rodzaje 42,48/l

EKSPERT WIEKU 50 ml różne rodzaje 37,98/100 ml

1699

18 99

szt.

Krem do twarzy

szt.

REVITALIFT RED CREAM 50 ml, 69,98/100 ml

22 99

34 99

szt.

szt.

Krem do twarzy

Płyn micelarny

Krem do twarzy bio

50 ml różne rodzaje 35,98/100 ml

HYALURONIC ALOE JELLY 50 ml różne rodzaje 27,98/100 ml

13 99

17 99

13 99

400 ml różne rodzaje 34,98/l

szt.

szt.

Szampon do włosów

Odżywka do włosów

10 99

8 99

szt.

FRUCTIS 200 ml różne rodzaje 4,50/100 ml

szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s42-45_F.indd 43

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ

Krem do twarzy

HYALURON SPECIALIST 50 ml 45,98/100 ml

FRUCTIS 400 ml różne rodzaje 27,48/l

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ

szt.

Maska do twarzy

32 g różne rodzaje 28,09/100 g

8 99 szt.

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ

43

23/04/2020 21:12


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Dezodorant

Szampon, odżywka do włosów

SYOSS 500 ml, różne rodzaje 21,98/l

Kuracja do włosów

10

SYOSS w żelu, 200 ml różne rodzaje 6,50/100 ml

99 szt.

Lakier do włosów

14

szt.

szt.

SYOSS OLEO bez amoniaku różne rodzaje

SYOSS różne rodzaje

99

12

99

Krem koloryzujący

Krem koloryzujący

SYOSS 300 ml różne rodzaje 39,97/l

11

50 - 150 ml różne rodzaje 4,66 - 13,98/100 ml

16

99 szt.

99 szt.

699 szt.

Żel pod prysznic 400 ml różne rodzaje 17,48/l

699 szt.

Spray do stylizacji włosów

150 ml różne rodzaje 5,33/100 ml

7 99 szt.

Produkty do pielęgnacji włosów

30 - 100 g, różne rodzaje od 7,99/100 g

cena od

7

99

Plastry do depilacji twarzy SENSUAL

szt.

Szampon do włosów 400 ml różne rodzaje 14,98/l

Farba do włosów

599 szt.

44

2020-H19_MARKI_s42-45_F.indd 44

599

opak.

PRODUKTY DO PIELĘGNACJI DO WŁOSÓW JANTAR

30%

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

599 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:12


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Balsam do ciała 400 ml 47,48/l

Krem do twarzy

50 ml różne rodzaje 33,98/100 ml

1699 szt.

18 99

Płyn micelarny 400 ml 42,48/l

1699 szt.

szt.

Dezodorant 250 ml 45,96/l

11 49 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s42-45_F.indd 45

Olejek pod prysznic 400 ml, różne rodzaje 44,98/l

17 99 szt.

45

23/04/2020 21:12


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Serum do twarzy

Krem Krem do twarzy do twarzy FENOMEN C

PEPTYDY & CERAMIDY 50 ml, 31,98/100 ml

NOWOŚĆ

15 NOWOŚĆ

PRODUKTY I LOVE VEGAN DO FOOD

30%

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

99 szt.

Peeling do ciała

NOWOŚĆ

C-FORTE 8 ml 29,88/100 ml

3 79

2 39

50 ml 35,98/100 ml

opak.

szt.

17 99 szt.

Masło do ciała

225 ml różne rodzaje 6,22/100 ml

225 ml 5,33/100 ml

13 99

11 99

szt.

Płatki pod oczy

szt.

Mleczko pod prysznic 350 ml różne rodzaje 28,54/l

9 99 szt.

Maska do twarzy

25 g różne rodzaje 51,96/100 g

12

99 szt.

Maseczka, peeling do twarzy 10 ml różne rodzaje 29,90/100 ml

2 99 szt.

Krem do twarzy

50 ml różne rodzaje 25,98/100 ml

12

PRODUKTY SORAYA DO NATURALNIE

99

30%

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

szt.

Szczoteczka do zębów dla dzieci różne rodzaje

699 szt.

Skarpetki regenerujące różne rodzaje

13 99

1 para

46

2020-H19_MARKI_s46-49_F.indd 46

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:13


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Krem do twarzy

Mleczko do demakijażu

VEGAN MUESLI 50 ml różne rodzaje 27,98/100 ml

VEGAN MUESLI 175 g 7,42/100 g

20%

PRODUKTY SUPER FRUITS DO & HERBS

12

13 99

99

szt.

szt.

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

Żel do higieny intymnej męski

200 ml 6,20/100 ml

12

39 szt.

Krem do brody i twarzy

50 ml 39,98/100 ml

19

99 szt.

Puder prasowany różne rodzaje

22

Naprawcze serum przeciwzmarszczkowe

Podkład kosmetyczny

30 ml różne rodzaje 39,97/100 ml

11

49 szt.

CAŁA GAMA DO KOSMETYKÓW

99 szt.

Krem do twarzy RED GINSENG 50 ml, różne rodzaje 31,98/100 ml

RED GINSENG 30 ml 73,30/100 ml

1599

21 99

szt.

szt.

20%

CENA NA ETYKIECIE ZAWIERA OBNIŻKĘ.

Dezodorant

w sprayu, 150 ml różne rodzaje 6,66/100 ml

9 99 szt.

Dezodorant zapachowy z atomizerem w sprayu, 75 ml różne rodzaje 21,32/100 ml

1599 szt.

Antyperspirant 50 ml w kulce, w sztyfcie różne rodzaje 19,98/100 ml

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s46-49_F.indd 47

9

99 szt.

Żel pod prysznic 400 ml różne rodzaje 24,98/l

9 99 szt.

47

23/04/2020 21:13


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Woda toaletowa męska IRONSTONE 100 ml

16

Woda toaletowa męska

STEEL ESSENCE 100 ml

99 szt.

Woda perfumowana damska

1699 szt.

Woda perfumowana damska

SWEET HOPE 90 ml 18,88/100 ml

SECRET DREAM 90 ml 18,88/100 ml

1699

Antyperspirant do stóp

150 ml wybrane rodzaje 4,93/100 ml

1699

szt.

7 39

szt.

Wkładki higieniczne 56 - 58 szt. różne rodzaje

50 szt.

9 99

150 ml 5,33/100 ml

Krem, balsam do stóp

100 ml różne rodzaje

7 99

szt.

Płatki kosmetyczne

Spray do butów

599

szt.

szt.

4 99

opak.

opak.

Podpaski higieniczne różne rodzaje

Wkładki higieniczne różne rodzaje

Pieluchy dla dzieci

BIG PACK 54 - 78 szt. różne rodzaje

5 49

opak.

8 99

opak.

34

99

opak.

4 39

opak.

Chusteczki nawilżane dla dzieci 64 szt.

Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml różne rodzaje 21,98/l

48

2020-H19_MARKI_s46-49_F.indd 48

10 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:13


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Maszynki do golenia damskie

Maszynki do golenia damskie

XTREME3 BEAUTY 3 szt. + 1 szt. gratis

QUATTRO YOU 3 szt.

9 99

14 99

opak.

opak.

Maszynki do golenia damskie

Maszynki do golenia damskie

XTREME3 BEAUTY 5 szt.

HYDRO SILK3 4 szt.

1699

28 99

opak.

opak.

Dezodorant do stóp

150 ml wybrane rodzaje 11,99/100 ml

17 99 szt.

Płatki kosmetyczne dla dzieci

3-pak

PURE 60 szt.

4 99

opak.

Skarpetki nawilżające

PEDIMASK różne rodzaje

14 99

1 para

Patyczki kosmetyczne dla dzieci Chusteczki nawilżane dla dzieci PURE 3 x 60 szt.

Elektroniczny pilnik do stóp

VELVET SMOOTH

129 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s46-49_F.indd 49

Chusteczki nawilżane dla dzieci

NATURAL BALANCE 3 x 60 szt.

PURE 60 szt.

1599

3-pak

2 39

opak.

3-pak

1599

3-pak

49

23/04/2020 21:14


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Żel pod prysznic LUKSJA MEN CARE PRO 500 ml różne rodzaje 13,98/l

699 szt.

Żel pod prysznic LUKSJA 500 ml różne rodzaje 13,98/l

699 szt.

Żel pod prysznic

LUKSJA WOMEN CARE PRO 500 ml różne rodzaje 13,98/l

6

99 szt.

BRAIT zapas 250 ml różne rodzaje 35,96/l

8 99 szt.

Płyn do kąpieli

Płyn do mycia naczyń

MORNING FRESH 900 ml różne rodzaje 5,54/l

Odświeżacz powietrza

LUKSJA 1l różne rodzaje

4

6

99 szt.

99 szt.

Odświeżacz powietrza BRAIT 300 ml różne rodzaje 31,63/l

9

49

Woda po goleniu

COPACABANA 100 ml

szt.

8 99 szt.

Zestaw

pasta 50 ml + szczoteczka do zębów różne rodzaje

9

49

zestaw

Pasta do zębów

SENSODYNE 75 ml różne rodzaje 11,99/100 ml

8

Pasta do zębów

SENSODYNE PRO SZKLIWO 75 ml, różne rodzaje 11,99/100 ml

Żel pod prysznic

99

400 ml różne rodzaje 24,98/l

szt.

9 8

w sprayu 150 ml różne rodzaje 7,99/100 ml

Antyperspirant damski, męski

11 99 szt.

szt.

3 x 55 g różne rodzaje 6,66/100 g

2020-H19_MARKI_s50-53_E.indd 50

szt.

99

Kostki do WC

50

99

Antyperspirant

10

99

opak.

Spray czyszczący 435 ml różne rodzaje 25,26/l

150 ml różne rodzaje 5,99/100 ml

8 99 szt.

10 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

27/04/2020 18:43


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Pasta do zębów

100 ml różne rodzaje

6

Szczoteczka do zębów

10

99 szt.

99 szt.

Płyn do płukania jamy ustnej

PLAX 500 ml różne rodzaje 19,98/l

Żel pod prysznic

Żel, balsam pod prysznic

500 ml różne rodzaje 17,98/l

700 ml różne rodzaje 14,27/l

8 99

9 99

szt.

szt.

9 99 szt.

Pasta do zębów

ELMEX 75 ml, różne rodzaje, 12,39/100 ml

929 szt.

Płyn do mycia okien

Płyn specjalistyczny

Płyn do mycia

1l różne rodzaje

750 ml różne rodzaje 13,32/l

500 ml różne rodzaje 11,98/l

4 99

9 99

599

szt.

szt.

szt.

Proszek, żel, kapsułki do prania

PERSIL 3,51 kg, 3 l, 28 szt. różne rodzaje 7,97/kg, 9,33/l, 1,00/szt.

Płyn do płukania tkanin

SILAN 1,2 - 1,8 l różne rodzaje 6,66 - 9,99/l

27 99

11 99

opak.

szt.

Płyn do prania

Płyn do czyszczenia

BREF 750 ml, 14,65/l kostka do WC 2 x 50 g, 3 x 50 g cena za szt. lub opak. 7,33 - 10,99/100 g

Płyn do mycia naczyń

PERWOLL 1,8 l różne rodzaje 7,77/l

10

99

PUR 750 ml różne rodzaje 6,12/l

13 99

4 59

szt.

szt.

Tabletki do zmywarki

SOMAT różne rodzaje

33 99

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s50-53_E.indd 51

51

23/04/2020 21:15


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Proszek, żel, kapsułki do prania Proszek, kapsułki do prania

3,825 kg, 27 - 36 szt. różne rodzaje, 7,32/kg, 0,78 - 1,04/szt.

2,7 kg, 2,2 l, 24 - 26 szt. 9,26/kg, 11,36/l, 0,96 - 1,04/szt.

27 99

24 99

opak.

opak.

Perełki zapachowe do prania

Płyn do płukania tkanin

Płyn do płukania tkanin

900 ml różne rodzaje 16,66/l

14 99 szt.

Płyn do mycia naczyń

2-pak

2

opak.

szt.

1350 ml 7,40/l

9 99

-pak

19 99

11 99

Płyn do mycia naczyń

2 x 900 ml różne rodzaje 5,55/l

9 99

210 g różne rodzaje 9,52/100 g

1420 ml, 1800 ml różne rodzaje 6,66 - 8,44/l

Kapsułki do zmywarki 56, 70, 84 szt.

51 99

szt.

opak.

Elektryczna szczoteczka do zębów Pasta do zębów

100 ml różne rodzaje

579 szt.

Pasta do zębów

PRO SENSITIVE 75 ml, różne rodzaje 13,32/100 ml

różne rodzaje

34 99 szt.

Elektryczna szczoteczka do zębów różne rodzaje

9 99

52

2020-H19_MARKI_s50-53_E.indd 52

szt.

239 00 szt.

Szczoteczka do zębów różne rodzaje

9 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:15


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Maszynka do golenia różne rodzaje

cena od

47 99

Żel do kąpieli

opak.

400 ml różne rodzaje 27,48/l

10

Maszynka do golenia

99 szt.

różne rodzaje

29 99 szt.

Chusteczki nawilżane 3 x 48 szt.

21 99

opak.

Pieluchy

Pieluchomajtki

24 - 39 szt. różne rodzaje

36

Kuracja wzmacniająca do włosów

MEGA BOX 80 - 120 szt.

79

99

opak.

Krem odbudowujący bez spłukiwania, maska do włosów

Pieluchy do pływania

99

SPLASHERS 10 - 12 szt.

opak.

160 - 270 ml 5,55 - 9,37/100 ml

200 - 300 ml różne rodzaje 5,00 - 7,50/100 ml

1599

14 99

14 99

szt.

szt.

Podpaski higieniczne Podpaski higieniczne

DAILIES różne rodzaje

SENSITIVE NIGHT 14 szt. wybrane rodzaje

8

opak.

Szampon, odżywka do włosów

100 ml

szt.

14 99

99

9 99

opak.

Wkładki higieniczne

DISCREET 44 szt. wybrane rodzaje

10 99

opak.

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s50-53_E.indd 53

53

27/04/2020 18:45


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Balsam do mycia naczyń

500 ml różne rodzaje 7,98/l

3 99 szt.

Płyn do WC

4 49

750 ml różne rodzaje 5,99/l

Środek do czyszczenia drewna

szt.

750 ml różne rodzaje 13,32/l

9 99 szt.

Płyn specjalistyczny w sprayu, 500 ml wybrane rodzaje, 10,98/l

5 49

Krążki żelowe do WC

szt.

36 ml, 22,19/100 ml

Krążki żelowe do WC

7 99

opak.

zapas, 2 x 36 ml 13,88/100 ml

9 99

2-pak

Proszek do prania 1,12 kg 2 rodzaje 18,74/kg

20 Kapsułki do prania 11 szt. 1,91/szt.

99

opak.

Mleczko do prania 1,5 l 2 rodzaje 13,99/l

Mydło w płynie

opak.

900 ml różne rodzaje 9,99/l

900 ml 7,77/l

20 99

699

szt.

8 99

szt.

Płyn do zmiękczania tkanin

20 99

Żel pod prysznic

szt.

2 l, 7,00/l

13 99 szt.

Proszek do prania białych tkanin

Żel do prania

30

27

FAMILY 2,24 kg 13,83/kg

54

2020-H19_MARKI_s54-56_D.indd 54

99

opak.

FAMILY 2l 2 rodzaje 13,85/l

69 szt.

Granulki, żel do udrożniania rur 800 g, 1000 g 9,99 - 12,49/kg

9

99

opak.

Żel do WC 750 ml 6,65/l

4 99 szt.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

23/04/2020 21:47


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK

Chusteczki higieniczne

w tym 1 opak. GRATIS!

10 x 10 szt. różne rodzaje

Ręcznik papierowy

TURBO

12 79

Papier toaletowy 8 rolek

opak.

8 99

Papier nawilżany

opak.

3 99

opak.

4 69

opak.

Chusteczki higieniczne COTTON 90 szt.

3 49

opak.

Ręczniki papierowe

MEGA 2 rolki

5

Papier toaletowy

Ręcznik papierowy

24 rolki różne rodzaje

12

Ręcznik papierowy

Ręcznik papierowy

11 99

4 99

Papier toaletowy XXL

12 59

99

opak.

1000 listków

TORNADO

99

opak.

14

99

opak.

opak.

2 rolki

opak.

Papier toaletowy

FAMILIA 16 rolek

10 59

opak.

Papier toaletowy Papier toaletowy CAMILLA 8 rolek różne rodzaje

9 99

MIŚKI 24 rolki

15

99

opak.

8 rolek

opak.

opak.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl

2020-H19_MARKI_s54-56_D.indd 55

55

23/04/2020 21:48


WIELKI WYBÓR CENIONYCH MAREK Ręczniki papierowe WISH 2 rolki

8 99

opak.

Ręczniki papierowe

NAJDŁUŻSZY RĘCZNIK 2 rolki

11

99

3 99

Papier toaletowy

opak.

DELICATIS 9 rolek

opak.

579

opak.

Chusteczki higieniczne 10 x 9 szt., 96 szt. różne rodzaje

Papier toaletowy SENSATION 4 rolki

699

Papier toaletowy NAJDŁUŻSZE ROLKI 4 rolki

opak.

7 89

opak.

2

-pak

Ręcznik papierowy

MOLA COMPLEX 3 W 1

1699

Podpaski higieniczne

opak.

LIBRESSE DUO PACK 2 x 10 szt.

6

Podpaski higieniczne

99

TENA 34 szt.

2-pak

Papier toaletowy ZEWA DELUXE 8 rolek

Papier toaletowy

12 99

opak.

13 69

opak.

MOLA SENSITIVE 8 rolek różne rodzaje

10 99

opak.

Chusteczki higieniczne

ZEWA 10 x 9 szt., 80 szt., różne rodzaje

CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ

7 59

opak.

DOŁĄCZ DO NAS:

Lista sklepów dostępna na CARREFOUR.PL carrefour@galluppolska.pl

pon. - pt. w godz. 8.00 - 19.00, sob. - niedz. w godz. 9.00 - 17.00 infolinia nieczynna w niedziele wolne od handlu

2020-H19_MARKI_s54-56_D.indd 56

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1H19Dv1

23/04/2020 21:48


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour Marki od 05.05 do 16.05.2020 by iUlotka.pl - Issuu