Issuu on Google+

Aktualna gazetka na

oferta handlowa ważna od 25.09 do 30.09.2013 Banany

Papryka czerwona

PRODUKT KRAJOWY

kraj pochodzenia: Kamerun, Kostaryka, Ekwador, Kolumbia

2

99

KG PRODUKT KRAJOWY

Chleb rodzinny

3

29 Karkówka wieprzowa

BEZ KOŚCI

400 g koszt 1 kg - 3,48 zł

1

KG

12

39 SZT.

99 KG

SUPEROFERTA

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

ZESTAW

Pieluchy dla dzieci PAMPERS MEGA BOX różne rozmiary

77

99

OPAK.

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

Dzbanek filtrujący*** TAHO poj. 2,4 l + 2 wkłady cena za zestaw

19

99


SUPEROFERTA Winogrona białe kraj pochodzenia Włochy

3

99

Golonka prasowana, golonkowa wojskowa, golonka drobiowa*

PRODUKT KRAJOWY

Pyzy ziemniaczane, kluski śląskie, kopytka

14 3 Mintaj*

99

99

KG

KG

PRODUKT MROŻONY

filet mrożony glazura 35%

KG

Pierogi z mięsem, pierogi z truskawkami, pierogi z wiśniami, pyzy z mięsem

4

Ser żółty*

PRODUKT MROŻONY

99 KG PRODUKT KRAJOWY

EMENTALER RODZINNY

kostka z mintaja* - 10,99 zł mrożona glazura 5%

7 2

99 KG

19

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.


Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

Woda smakowa

Carrefour 1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,06 zł

Draże

Makaron

Carrefour

Carrefour

1

Carrefour

250 g nitki koszt 1 kg - 5,56 zł

80 g różne rodzaje koszt 100 g - 1,49 zł

1

59

Olej rzepakowy 900 ml koszt 1 l - 5,54 zł

1

19

4

39

99

Chipsy

Jogurt do picia

Carrefour

Carrefour

350 g różne smaki cena za szt. koszt 1 kg - 5,40 zł

Ser pleśniowy

Carrefour

camembert 120 g 4 rodzaje brie 125 g cena za szt. koszt 100 g - od 2,39 zł do 2,49 zł

Chusteczki higieniczne

Carrefour 10 x 10 szt. 2 rodzaje cena za opak.

225 g paprykowe, solone, zielona cebulka cena za opak. koszt 100 g - 1,64 zł

2

3

1

99

69

89

2

49

Płatki kosmetyczne

Carrefour 120 szt. cena za opak.

2

59

Papier toaletowy

Carrefour

MEGA DŁUGOŚĆ 4 rolki

5

99

Ręczniki papierowe

Carrefour 4 rolki

3

99 3


SUPEROFERTA

Masło LURPAK 200 g koszt 100 g - 2,50 zł

4

99

Margaryna DELMA 450 g 3 rodzaje koszt 1 kg - 6,42 zł

Mleko świeże

2

2

89

500 G

ŁOWICKIE 1l zaw. tł. 2%, 3,2% cena za szt.

29

Jogurt

Margaryna do pieczenia KASIA 250 g koszt 1 kg - 7,16 zł

JOGOBELLA 500 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 6,58 zł

1

3

79

29

500G

4-PAK

Serek dla dzieci

Serek homogenizowany

DANONKI MEGA, PÓŁ NA PÓŁ 4 x 90 g różne rodzaje koszt 100 g - 1,39 zł

DANIO 220 - 240 g koszt 100 g - od 0,83 zł do 0,90 zł

1

4

99

Kostka topiona SERTOP 100 g różne rodzaje cena za szt.

0

89

4

LISNER 280 g różne rodzaje koszt 1 kg - 19,61 zł

5

49

Śmietana

PIĄTNICA 150 g 2 rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 0,99 zł

ZOTT 330 g zaw. tł. 12% koszt 1 kg - 6,03 zł zaw. tł. 18% - 2,19 zł koszt 1 kg - 6,64 zł

1

99

Filety śledziowe w sosie

Serek wiejski

49

Chleb tostowy pszenny DAN CAKE 500 g koszt 1 kg - 3,78 zł

1

89

1

99

Boczek duński KANIA paczkowany kg

17

99


Przyprawa PRYMAT 6 - 20 g wybrane rodzaje cena za 3 opak. - 2,38 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 3,97 zł do 13,22 zł

Zupa błyskawiczna

Pasztet PROFI 131 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 1,14 zł

AMINO 57 - 66 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 1,80 zł do 2,09 zł

1

49

3

1

19

1

W CENIE

19

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

0

2

79

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Brzoskwinie w puszce GIANA 850 ml koszt 1 l - 4,46 zł

3

79

350 G

Wafle

Płatki śniadaniowe

FAMILIJNE JUTRZENKA 180 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,33 zł

NESTLÉ 500 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 15,38 zł

7

Mleko dla dzieci BEBIKO 350 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 39,97 zł

2

69

13

39

99

SUPEROFERTA Rogal 7 DAYS 80 g różne rodzaje koszt 100 g - 2,36 zł

200 G

1

89

Krem orzechowo-czekoladowy NUTELLA 600 g koszt 1 kg - 21,32 zł

12

79

Czekolada WEDEL 100 g wybrane rodzaje cena za szt.

2

79

Kawa mielona

Herbata LIPTON 2 g x 100 torebek koszt 100 g - 7,50 zł

14

99

TCHIBO FAMILY 250 g koszt 1 kg - 24,76 zł

6

19

Kawa rozpuszczalna JACOBS CRONAT GOLD 200 g koszt 100 g - 10,00 zł

19

99

5


PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

SUPEROFERTA

4-PAK Napój gazowany Napój izotoniczny

PEPSI, 7 UP, MIRINDA, MOUNTAIN DEW 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 2,40 zł

POWERADE 500 ml różne rodzaje koszt 1 l - 4,98 zł

2

4

49

7

Piwo** HARNAŚ 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,00 zł

Woda źródlana

Napój na bazie herbaty

1

1

99

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA

Napój TYMBARK ASEPTIC 2l 4 rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,70 zł

DRUGI

TANIEJ

50%

4-PAK

MUSZYNIANKA 1,5 l koszt 1 l - 1,33 zł

79

NESTEA 1,5 l różne rodzaje cena za 2 szt. - 7,19 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 2,40 zł

99

Woda mineralna

ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,19 zł

79

PIERWSZY PRODUKT

4

79

3

39

DRUGI PRODUKT

2

40

Napój

Napój

KUBUŚ PLAY 0,4 l 4 rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 4,23 zł

GARDEN 2l wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,60 zł

1

69

Sok FORTUNA 1l wybrane rodzaje

3

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA

3

59

19

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA

Dezodorant Szampon do włosów SCHAUMA 400 ml koszt 1 l - 17,48 zł

6

99

6

REXONA 40 - 150 ml różne rodzaje koszt 100 ml - od 5,33 zł do 19,98 zł

7

99

-20% na wszystkie produkty

GILLETTE

bez wkładów systemowych Przykładowa wizualizacja produktów biorących udział w promocji. Rabaty naliczane są przy kasie.

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.


DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

DOM

Folia aluminiowa***

SUPEROFERTA

dł. 20 m - 2,99 zł cena za szt.

dł. 10 m

1

89

Torba na zakupy*** różne rodzaje

29

99

+ 1 szt.

GRATIS!

Wazon*** szkło bezbarwne wys. 18 cm różne wzory cena za szt.

poj. 270 ml

1

6

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA

Szklanka*** ARENA niska cena za szt.

29

99

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

Zmywak kuchenny*** JAN NIEZBĘDNY 5 szt.

3

34

CZYSTOŚĆ I PIELĘGNACJA 3,5 KG

Płyn do prania WOOLITE PERŁA 1l różne rodzaje cena za szt.

9

99

Płyn do płukania jamy ustnej COLGATE 500 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 23,58 zł

11

79

Odplamiacz do tkanin VANISH 1,88 - 2 l, 500 g różne rodzaje cena za szt. lub opak. koszt 1 l - od 10,50 zł do 11,16 zł koszt 1 kg - 41,98 zł

20

99

Płyn do mycia naczyń FAIRY, FAIRY PLATINUM 480 - 500 ml różne rodzaje koszt 1 l - od 6,98 zł do 7,27 zł

3

49

Proszek do prania

17

BRYZA 3,5 kg koszt 1 kg - 5,14 zł

99 3,5 KG

Podpaski higieniczne BELLA PERFECTA różne rodzaje cena za opak.

5

49 7


OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA Fix do potraw*

3

W CENIE

2

SŁODKA CHWILA 31,5 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 2,38 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - 2,52 zł

KNORR 36 - 54 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,54 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 2,35 zł do 3,53 zł

3

DRUGI

50% PIERWSZY PRODUKT

169

W CENIE

119

TANIEJ

269 179

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

Kisiel*

Zupa w proszku*

WINIARY POMYSŁ NA... 25 - 89 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 5,38 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 2,01 zł do 7,17 zł

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

2

079

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

DRUGI DR PRODUKT

085

DRUGI

Mleko smakowe UHT* MLEKOVITA 200 ml cena za 2 szt. - 1,79 zł koszt 100 ml przy zakupie 2 szt. - 0,45 zł

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

119

DRUGI DR PRODUKT

060

Mix do smarowania* ŁACIATY 200 g cena za 2 szt. - 5,69 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 1,42 zł

Kaszka dla dzieci* NESTLÉ 230 g wybrane rodzaje cena za 4 opak. - 23,07 zł koszt 100 g przy zakupie 4 opak. - 2,51 zł

4

W CENIE

769

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

Danie dla dzieci* BOBOVITA 190 g różne rodzaje cena za 4 szt. - 14,97 zł koszt 100 g przy zakupie 4 szt. - 1,97 zł

DRUGI

TANIEJ

UŻYWAJ KARTY I KUPUJ Z RABATEM

3

577

OPAK. KUPUJĄC 4 OPAK.

4

W CENIE

4

99

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

3

3

74

SZT. KUPUJĄC 4 SZT.

Baton* 3BIT 51 g cena za 2 szt. - 2,84 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,78 zł

189

PIERWSZY PRODUKT

379

DRUGI DR PRODUKT

190

Baton czekoladowy* PAWEŁEK 45 g różne rodzaje cena za 2 szt. - 2,69 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,99 zł

DRUGI

DRUGI

TANIEJ

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

50%

DRUGI DR PRODUKT

095

50% PIERWSZY PRODUKT

179

DRUGI DR PRODUKT

090

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych. *Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

Z KARTĄ SENIORA płać mniej W każdy wtorek, robiąc zakupy za minimum 50 zł, otrzymasz rabat do 10% na całe zakupy*. *Maksymalna wartość e-Kuponu Carrefour dziennie wynosi 30 zł brutto. Oznacza to, że e-Kupony nie będą przyznawane powyżej kwoty 300 zł brutto Konkurs w przygotowaniu. wydanej przez Seniora w ciągu 1 dnia. Więcej informacji w regulaminie programu oraz na www.carrefour.pl

• CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ • OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S39vC


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Carrefourmarketdo300913