Issuu on Google+

Niski

oferta handlowa ważna od 26.03 do 30.03.2013

KOSZt

WIELKANOCNYch

Karkówka wieprzowa

BEZ KOŚCI

zakupów

1116

49 99 KG OPAK.

Koszyczek wielkanocny***

Kawa

różne rodzaje

cena od

4

99

500 G

JACOBS KRÖNUNG mielona, VELVET rozpuszczalna, MILLICANO rozpuszczalna z mieloną koszt 1 kg - od 29,98 zł do 157,79 zł

SZT.

200 G

14

95 G

99 OPAK.

***Oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa, ul. Kochanowskiego 45/47, Sopot, ul. Kościuszki 26.

Tylko w Carrefour z KARTĄ SENIORA w każdy wtorek rabat na zakupy do -10% więcej szczegółów znajdziesz w sklepie i na www.carrefour.pl Nie dotyczy sklepów: Nowy Targ , ul. Sobieskiego 4 A, Warszawa: ul. Karolkowa 17/19, al. Solidarności 86/88.

Aktualna gazetka zawsze na


Niski

KOSZt

PRODUKT KRAJOWY

WIELKANOCNYch Kiełbasa biała surowa*

zakupów

SOKOŁÓW

7 Szynka od szwagra*

PRODUKT KRAJOWY

KRAKUS

99 KG

Szynka wędzona gotowana*

PRODUKT KRAJOWY

szynka litewska*

19

10

99

99

KG

Kiełbasa podwawelska, kiełbasa toruńska ekstra*

PRODUKT KRAJOWY

9

Boczek wędzony parzony, boczek mocno wędzony*

13

KG PRODUKT KRAJOWY

SZLACHETNY, ALPENER

2

17

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

PRODUKT KRAJOWY

99

99

Ser żółty*

KG

Baleron gotowany*

KG PRODUKT KRAJOWY

12

99 KG


Niski

KOSZt

WIELKANOCNYch

Winogrona czerwone

zakupów

RED GLOBE kraj pochodzenia: Chile

6

99

Jabłka

PRODUKT KRAJOWY

układane różne odmiany

KG

Ogórek kraj pochodzenia: Hiszpania

1

1

79

99

KG

SZT.

Indyczka mała świeża

Ziemniaki kraj pochodzenia: Cypr

2

11

99

99

KG

Śledź solony*

Panga biała*

bez głowy

filet mrożony glazura 20%

9

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

PRODUKT KRAJOWY

KG PRODUKT MROŻONY

8

99 KG 3


Mleko UHT

Śmietana

ZAMBROWSKIE 1l zaw. tł. 3,2%

PIĄTNICA 400 g zaw. tł. 18% koszt 1 kg - 6,48 zł

Śmietanka tortowa UHT ŁOWICKA 500 g zaw. tł. 36% koszt 1 kg - 9,38 zł

2

2

09

Masło ekstra

ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

MASMAL 200 g koszt 100 g - 1,75 zł

82%

Margaryna

Margaryna do pieczenia

RAMA 450 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 9,31 zł

3

59

4

4

39

2

89

DAN CAKE 350 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 14,26 zł

1

19

99

Babka

KASIA 250 g koszt 1 kg - 7,16 zł

4

49

4

69

79

Serek wiejski lekki

Jogurt

ŁOWICZ 150 g zaw. tł. 3% koszt 100 g - 0,93 zł

ACTIVIA 4 x 120 g różne rodzaje koszt 100 g - 0,91 zł

Twaróg mielony SOMLEK 500 g koszt 1 kg - 8,98 zł

1

39

4

4

49

Ser pleśniowy

Ser topiony

TUREK camembert, brie 120 - 125 g różne rodzaje koszt 100 g - od 2,63 zł do 2,74 zł

HOCHLAND plastry 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,93 zł

3

29


Mąka

Chrzan

BASIA 1 kg różne rodzaje cena za opak.

MOTYL 290 g koszt 1 kg - 10,31 zł

Majonez

2

2

09

Zupa w proszku

99

WINIARY 700 g koszt 1 kg - 10,41 zł

Przyprawa PRYMAT 6 - 20 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 4,45 zł do 14,83 zł

WINIARY 49 - 66 g 3 rodzaje cena za 3 opak. - 2,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,51 zł do 2,03 zł

3

W CENIE

2

0

149 099

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Kiełbasa biała parzona

Filety śledziowe LISNER à la matias 220 g 2 rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,18 zł

JANO paczkowana kg

8

7

89 Filety śledziowe w sosie

Koreczki śledziowe

LISNER 280 g różne rodzaje koszt 1 kg - 17,82 zł

SUPERFISH 250 g koszt 1 kg - 23,96 zł

4

99

4

79

Boczek surowy wędzony TED paczkowany kg

15

99

29

99

Polędwica sopocka ekstra

Kiełbasa krakowska sucha

KANIA paczkowana kg

KANIA 400 g cena za szt. koszt 1 kg - 24,98 zł

15

99

5

99

9

99 5


Brzoskwinie w puszce

Ananasy w puszce

Groszek konserwowy

VERA plastry 565 g koszt 1 kg - 4,58 zł

GIANA 850 ml koszt 1 l - 4,46 zł

Herbata ekspresowa SAGA 1,4 g x 200 torebek koszt 100 g - 3,21 zł

BONDUELLE 400 g koszt 1 kg - 5,48 zł

3

2

79

2

59

Galaretka

Płatki śniadaniowe

WINIARY 75 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,09 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 1,39 zł

8

19

99

Kakao DECOMORRENO 150 g koszt 100 g - 3,33 zł

NESTLÉ 460 - 550 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - od 14,89 zł do 17,80 zł

DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

1

39

8

DRUGI PRODUKT

0

70

4

19

Praliny

Ptasie Mleczko

MILKA CRISPELLO 150 g koszt 100 g - 4,33 zł

WEDEL 420 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 23,79 zł

99

Cukierki czekoladowe MIESZKO SOLIDARNOŚĆ WAWEL WEDEL

różne rodzaje

6

9

49

1

99

100 G

6

99

Czekolada

Biszkopty z galaretką

NUSSBEISSER 100 g różne rodzaje cena za szt.

WEDEL 147 g koszt 100 g - 1,97 zł

3

49

2

89


**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

Piwo**

6-PAK

WARKA 6 x 0,5 l puszka cena za 6-pak koszt 1 l -4,63 zł

Piwo smakowe**

4-PAK

REDD’S 4 x 0,5 l puszka różne rodzaje cena za 4-pak koszt 1 l - 6,25 zł

Napój gazowany

13

12

89

49

Napój

Napój

CAPRIO 1,75 l koszt 1 l - 1,31 zł

GARDEN 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

PEPSI, PEPSI MAX, PEPSI TWIST, MIRINDA, 7 UP 2l różne rodzaje cena za 2 szt. - 7,48 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 1,87 zł

DRUGI

50%

TANIEJ

2

2

29

Płyn do płukania jamy ustnej

99

PIERWSZY PRODUKT

499

Woda źródlana

10 8 rolek różne rodzaje

5

69

3

99

Płyn do płukania tkanin

8

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

DUŻE OPAKOWANIE

ARIEL 4 kg różne rodzaje koszt 1 kg - 8,25 zł

79

W CENIE

2

499 333

Proszek do prania

E 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 4,40 zł

Papier toaletowy

NESTEA 1,5 l różne rodzaje cena za 3 szt. - 9,98 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 2,22 zł

9

89

PRODUKT CARREFOUR

249

Napój na bazie herbaty

6-PAK

ŻYWIEC ZDRÓJ 6 x 1,5 l 3 rodzaje cena za 6-pak koszt 1 l - 1,11 zł

COLGATE 500 ml koszt 1 l - 21,78 zł

DRUGI PRODUKT

4 KG

32

99

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Pieluchy PAMPERS VALUE PACK różne rozmiary

37

79 7


Akcesoria do święconki*** różne rodzaje cena za szt.

Pistolet na wodę*** cena od

0

różne rodzaje cena za szt.

79

cena od

0

99

Znicz szklany wielkanocny duży - 5,49 zł różne rodzaje cena za szt.

mały

Śmigusówka***

Kaczka z głosem, owca z głosem***

różne rodzaje cena za szt.

różne rodzaje cena za szt.

cena od

0

19

49

Serwetki dekorowane wielkanocne

99

Taca do jajek różne rodzaje cena za szt.

3-warstwowe 20 szt. wym. 33 x 33 cm cena za opak.

2

2

99

3

49

99

***Oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa, ul. Kochanowskiego 45/47, Sopot, ul. Kościuszki 26.

Cukier wanilinowy, proszek do pieczenia* 16 - 30 g cena za 3 opak. - 1,10 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,22 zł do 2,29 zł

3 0

W CENIE

55

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

0

2

37

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Kostki rosołowe* KNORR 180 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 7,04 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 1,96 zł

OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA Fix do potraw* KNORR 2 W 1 22 - 69 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 4,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 3,25 zł do 10,20 zł

PIERWSZY PRODUKT

4

69

DRUGI PRODUKT

235

250 ml cena za 3 szt. - 3,58 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 4,77 zł DRUGI

50% 299

50%

Napój energetyzujący*

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI

TANIEJ

DRUGI PRODUKT

150

3

W CENIE

179

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

2

119

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych. *Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

30 marca (Wielka Sobota) supermarkety Carrefour czynne do godz. 17.00. 31 marca i 1 kwietnia sklepy nieczynne.

Ⱦ CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ Ⱦ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S13vB


Lidl –Przejdź do promocji >>>

Kaufland - przejdź do promocji >>>

Biedronka – przejdź do promocji >>>

Tesco – przejdź do promocji >>>

Netto – przejdź do promocji >>>

Aldi - przejdź do promocji >>>

Carrefour – przejdź do promocji >>>


carrefourmarketdo300313