Issuu on Google+

Niski

KOSZt

WIELKANOCNYch

oferta handlowa ważna od 13.03 do 18.03.2013 Schab wieprzowy

BEZ KOŚCI

Panga biała*

zakupów

PRODUKT MROŻONY

filet mrożony glazura 20%

9

99

10

99

KG

Ogórek kraj pochodzenia: Hiszpania

KG

Mortadela drobiowa*

1

89

PRODUKT KRAJOWY

Ser żółty*

SZT. PRODUKT KRAJOWY

LEŚNY

3

15

99

99

KG

KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

UŻYWAJ KARTY I ZYSKUJ NA ZAKUPACH! więcej szczegółów znajdziesz na stronach 6 - 7 oraz na www.carrefour.pl Aktualna gazetka zawsze na


Mleko świeże

Śmietana

POLSKIE MLEKOVITA 1l zaw. tł. 2%, 3,2% cena za szt.

ZOTT 330 g zaw. tł. 12%, 18% koszt 1 kg - 6,03 zł

2

Jogurt naturalny

Serek wiejski PIĄTNICA 200 g koszt 100 g - 0,85 zł

DANONE 370 g koszt 1 kg - 5,00 zł

1

09

1

99

Jogurt

Jogurt

FANTASIA 100 - 122 g różne rodzaje cena za 2 szt. - 2,39 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - od 0,98 zł do 1,20 zł

JOGOBELLA 500 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 5,98 zł

1

85

69

Serek dla dzieci

500 G

DANONKI 6 x 50 g różne rodzaje cena za 6-pak koszt 100 g - 1,30 zł

w tym 1 szt.

DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

1

59

2

DRUGI PRODUKT

0

80

GRATIS!

3

99

89

Ser topiony

Ser żółty

HOCHLAND bloczek 100 g różne rodzaje cena za szt.

MLEKPOL plastry 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,99 zł

Serek homogenizowany DANIO 4 x 140 g, 4 x 150 g różne rodzaje cena za dwa 4-paki - 7,49 zł koszt 100 g przy zakupie dwóch 4-paków - od 0,62 zł do 0,67 zł

1

2

85

Masło ekstra

Margaryna

MAZURSKI SMAK MLEKPOL 200 g koszt 100 g - 1,70 zł

DELMA UNILEVER 450 g różne rodzaje koszt 1 kg - 6,20 zł

99

DRUGI

50%

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

4

99

2

DRUGI PRODUKT

2

50

3

39

2

79


Boczek duński

Koreczki śledziowe

KANIA paczkowany kg

MORS 480 g koszt 1 kg - 20,82 zł

Filety śledziowe wiejskie

17

9

99

99

Ser pleśniowy

Serek do smarowania

LAZUR 100 g różne rodzaje cena za szt.

PRZYSMAK GÓRSKI SOBIK 80 g koszt 100 g - 1,49 zł

3

1

49

Chleb z pieca SCHULSTAD 550 - 660 g różne rodzaje koszt 1 kg - od 4,82 zł do 5,25 zł

2

9

69

19

Sos na ciepło

Musztarda

Kostki rosołowe

ŁOWICZ 520 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 7,10 zł

KAMIS 180 - 185 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - od 0,97 zł do 0,99 zł

WINIARY 120 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,08 zł

3

89

1

69

Olej KUJAWSKI 3l koszt 1 l - 5,66 zł

LISNER 600 g koszt 1 kg - 16,15 zł

3L

79

Fix do potraw

Przyprawa

WINIARY POMYSŁ NA… 25 - 89 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 2,91 zł do 10,36 zł

PRYMAT 20 - 40 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 1,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 1,86 zł do 3,73 zł

2

49

DRUGI

TANIEJ

16

99

2

59

50% PIERWSZY PRODUKT

099

DRUGI PRODUKT

050

3


Kaszka dla dzieci

Dżem

Kisiel

NESTLÉ 230 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 3,04 zł

ŁOWICZ 450 g koszt 1 kg - 9,76 zł

SŁODKA CHWILA DR. OETKER 31,5 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 3,14 zł

6

4

99

Kawa rozpuszczalna

Kawa mielona

NESCAFÉ 3 w 1, 2 w 1 10 g - 18 g x 10 szt. różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 3,88 zł do 6,99 zł

TCHIBO FAMILY 250 g cena za 2 opak. - 10,34 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 20,68 zł

6

PIERWSZY PRODUKT

6

89

99

Czekolada

Wafle

MILKA 100 g różne rodzaje cena za 2 szt. - 4,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,25 zł

FAMILIJNE JUTRZENKA 180 g różne rodzaje koszt 100 g - 1,22 zł

DRUGI

DRUGI

TANIEJ

TANIEJ

50%

99

0

39

50%

DRUGI PRODUKT

3

PIERWSZY PRODUKT

2

1

99

45

2

DRUGI PRODUKT

50

Kakao

Pasztet

WEDEL 100 g

PROFI 131 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 1,11 zł

19

Kawa rozpuszczalna NESCAFÉ CLASSIC 200 g koszt 100 g - 8,00 zł

2

15

99

4

1

59

Ryż

Makaron

SONKO 4 x 100 g koszt 100 g - 0,50 zł

LUBELLA 500 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 5,30 zł

1

99

45

2

65


Piwo**

Piwo**

TATRA JASNE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,40 zł

4-PAK

3-PAK

DESPERADOS 3 x 0,4 l butelka bezzwrotna 2 rodzaje cena za 3-pak koszt 1 l - 7,91 zł

Napój na bazie herbaty

8

9

79

Piwo**

Piwo**

LECH PREMIUM, LECH SHANDY 0,5 l butelka zwrotna cena za 2 szt. - 3,59 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 3,59 zł

ŁOMŻA MIODOWE 0,5 l butelka bezzwrotna cena za szt. koszt 1 l - 5,58 zł

49

NESTEA 1,5 l różne rodzaje cena za 2 szt. - 7,04 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 2,35 zł

DRUGI

50%

TANIEJ

DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

2

DRUGI PRODUKT

2

1

39

20

79

PIERWSZY PRODUKT

469

Napój energetyzujący

Syrop

Sok

Sok

BLACK 1l cena za 2 szt. - 7,49 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 3,75 zł

ŁOWICZ 440 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 8,84 zł

KUBUŚ GO! 300 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 4,63 zł

HORTEX 1l

DRUGI PRODUKT

235

DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

499

3

DRUGI PRODUKT

250

1

89 Napój gazowany

Woda źródlana

6-PAK

KROPLA BESKIDU 6 x 1,5 l różne rodzaje koszt 1 l - 1,00 zł

8

99

3

39

49

Nektar

2-PAK

PEPSI, MIRINDA 2x2l koszt 1 l - 1,95 zł

7

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

79

TYMBARK 2l koszt 1 l - 3,00 zł

5

99 5


J A T Ę I  ¼ M ß  A ƕ P ì@ ē Љ J  / ē J U ìЉ¼ K I ZYS

… /  ā Ĺ ¼  ƕ Љ  ß

Czy wiesz, dlaczego warto robić zakupy z kartą Rodzinka? ȾЉЉЉўЉ̪ơϙЖƺЉēͣɦў̝̪́ơЉϞΎϙъЖ̝́ʆЉɦȥơϞўЉͣЉɦ̸ͣͣфъЉȥеɦѡʆЖ ȾЉЉЉ̸ơϞўЉ̸ͣѡ̬̝фͣϟɃЉўơ̪еΎеЉфъ̥ƺЖ̪ͣфъɂ̕ЉΎϙͣɦе̪ЖͤфЉўЉͣˎʆϙЖЉ̪̝ʆϙͣфớъɂ̕Љ фъ̷ƺɂў̝́ʆЉɦͣЉΎͣϞ̝ơɦơɂўъЉ̪ơϙЖъЉēͣɦў̝̪́ơ ȾЉЉɦў̝ʲ̪̝Љʆ̙¼еΎ̸ͣ́ͣЉϙơȥơЖͣфъ̸ЉΎ̷ơɂ̝ϞўЉ̸̝́ʆ̥ЉўơЉ̪̬ͣʆ̥́ʆЉўơ̪еΎъ ȾЉЉЉΎе̪́ЖъЉфъ̸̝ʆ̝́ơϞўЉơеЖ̸ͣơЖъɂў̝́ʆЉфЉ̪ơϞ̝ʆЉ́ơЉʆ̙¼еΎͣ́ЉϙơȥơЖͣфъЉ ¼Ơ@JЉϸѢѢЉāĹß¼ĭöŧЉʴЉJ̙¼ĹāìßЉē&ĭìŧŽЉìЉŧēĭìĨ/ЉͬѢЉƕÕȋ

ODBIERZ KARTĘ JUŻ DZIŚ! *Punkty w programie nie są naliczane za: paliwa, papierosy, doładowania telefoniczne pre-paid, preparaty do  początkowego żywienia niemowląt, płatności dokonywane w  kasach w  ramach programu „Twoje Rachunki”, alkohole i towary, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystują podobieństwo do znaku napoju alkoholowego lub są tożsame z  nim bądź innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z  wyjątkiem piwa). Ustawa z  dnia 26 października 1982 roku o wychowaniu w trzeźwości i  przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U.07.70.473 j.t.). E-Kupon nie upoważnia do otrzymania rabatu przy płatnościach dokonywanych w kasach w  ramach programu „Twoje Rachunki”, przy zakupie produktów dużego AGD, papierosów, paliw, doładowań telefonicznych pre-paid, preparatów do początkowego żywienia niemowląt, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystują podobieństwo do oznaczenia napoju alkoholowego lub są tożsame z nim lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa). Podczas jednej transakcji możesz otrzymać jeden e-Kupon o wartości 10 zł za 600 pkt.

6

Szczegóły w Punkcie Obsługi Klienta oraz na


Z KARTĄ SENIORA W KAŻDY WTOREK RABAT NA ZAKUPY DO -10% ȾЉЉjeśli ukończyłeś 60 latЉʮЉў˿̷ͣϟЉϞ̝ʲЉɦͣЉāе̪́ЖеЉìȥϞ̷е˿̝Љ¼̬̝ʆ́ЖơЉ ȾЉЉфъΎʆ̷̝̥́Љˎͣϙ̸е̬ơϙўЉ̝Љodbierz swoją KARTĘ SENIORA

ȾЉЉфЉ̪ơѡɦъЉфЖͣϙʆ̪ɕЉϙͣȥ̝ƺɂЉўơ̪еΎъЉўơЉ̸̸̝̝́е̸ЉːѢЉў̷ɕЉͣЖϙўъ̸ơϞўЉrabat na zakupy do -10%** ȾЉЉфϙơўЉўЉϙơɂ̕е̪̝́ʆ̸Љotrzymasz e-Kupon rabatowyɕЉ̪ЖͤϙъЉ̸ͣѡʆϞўЉ фъ̪ͣϙўъϞЖơɃЉΎͣɦɂўơϞЉ̪̬ͣʆ̥́ъɂ̕Љўơ̪еΎͤф

Z KARTĄ SENIORA płać mniej za swoje zakupy! otrzymasz e-Kupon: za wydane: 50-99,99 zł – 5 zł 100-149,99 zł – 10 zł 150-199,99 zł – 15 zł 200-249,99 zł – 20 zł 250-299,99 zł – 25 zł 300 zł i więcej – 30 zł ODBIERZ KARTĘ JUŻ DZIŚ! ** Maksymalna wartość e-Kuponu Carrefour dziennie wynosi 30 zł brutto. Oznacza to, że e-Kupony nie będą przyznawane powyżej kwoty 300 zł brutto wydanej przez Seniora w ciągu jednego dnia. Szczegóły w Punkcie Obsługi Klienta oraz na

7


Płyn do mycia szyb*

Koncentrat pomidorowy* PUDLISZKI 200 g cena za 2 szt. - 4,64 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 1,16 zł

OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA

DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

3

Sok, nektar*

1

09

CLIN 500 - 750 ml różne rodzaje cena za 2 szt. - 10,49 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - od 6,99 zł do 10,49 zł

55

TARCZYN 300 ml różne rodzaje cena za 2 szt. - 2,18 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 3,63 zł

50% PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

6

350

99

Chipsy* CRUNCHIPS X-CUT 150 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 6,59 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 2,20 zł

DRUGI

DRUGI

TANIEJ

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

1

DRUGI

TANIEJ

50%

DRUGI PRODUKT

0

45

PIERWSZY PRODUKT

4

73

DRUGI PRODUKT

220

39

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych. *Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

Mleczko do czyszczenia CIF 250 ml cena za 2 szt. - 7,49 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 14,98 zł DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

4

99

DRUGI PRODUKT

2

50

Płyn do płukania tkanin

Płyn do płukania jamy ustnej

LENOR 1,5 - 2 l różne rodzaje koszt 1 l - od 6,00 zł do 7,99 zł

LISTERINE 500 ml koszt 1 l - 23,18 zł

11

PAMPERS mega box różne rodzaje

Chusteczki uniwersalne 200 szt.

11

99

Pieluchy

PRODUKT CARREFOUR

Czajnik z gwizdkiem***

Serwetki wiosenne***

poj. 2 l

20 szt. cena za opak.

16

99

79

49

5

59

Kwiat sztuczny pojedynczy***

2

49

49

Żonkil sztuczny*** pojedynczy z liściem - 0,30 zł bukiet 36 żonkili - 9,99 zł cena za szt. lub bukiet

gr. II - 0,99 zł gr. III - 1,69 zł różne rodzaje cena za szt.

irys

0

59

pojedynczy bez liścia

0

15

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

Ⱦ CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ Ⱦ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S11v8


Lidl –Przejdź do promocji >>>

Kaufland - przejdź do promocji >>>

Biedronka – przejdź do promocji >>>

Tesco – przejdź do promocji >>>

Netto – przejdź do promocji >>>

Aldi - przejdź do promocji >>>

Carrefour – przejdź do promocji >>>


carrefourmarketdo180313