Issuu on Google+

oferta handlowa ważna od 12.12 do 17.12.2012

9

49 KG

Filety śledziowe* à la matias

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

oferta handlowa ważna od 10 do 15 grudnia 2012

SUPEROFERTA KLASA

L

Przyprawa Jaja 20 szt. koszt 1 szt. - 0,48 zł

9

49

KAMIS 6 - 35 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 2,39 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 3,41 zł do 19,92 zł DRUGI

TANIEJ

50% PIERWSZY PRODUKT

159

DRUGI PRODUKT

080


Szynka wędzona gotowana*

PRODUKT KRAJOWY

10

99

Pierogi z kapustą i grzybami, pierogi ruskie dostępne również: kopytka, kluski, pyzy ziemniaczane

Pierogi z mięsem, pierogi z serem, pyzy z mięsem

4

99 KG

3

99

PRODUKT MROŻONY

KG

Uszka z mięsem, uszka z kapustą i grzybami

Polędwica sopocka*

PRODUKT KRAJOWY

PRODUKT KRAJOWY

6

Ser żółty*

KG

PRODUKT KRAJOWY

17

13

99

49

EDAM KRÓLEWIECKI

2

KG

KG

Kiełbasa podwawelska, kiełbasa toruńska ekstra*

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

PRODUKT KRAJOWY

9

99 KG


Filet z kurczaka

PRODUKT KRAJOWY

12

99

Panga biała*

PRODUKT MROŻONY

KG

Flaki wołowe

PRODUKT KRAJOWY

krojone 500 g koszt 1 kg - 12,98 zł

filet mrożony glazura 20% dostępna również nototenia tusza - 9,99 zł

9

6

99

OPAK.

KG

Pomidory

Pomarańcze

kraj pochodzenia: Maroko, Hiszpania

kraj pochodzenia: Grecja

3

49

99 KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

2

99 KG 3


Margaryna do pieczenia

Masło extra

PALMA BIELMAR 250 g koszt 1 kg - 0,76 zł

OSEŁKA GÓRSKA SOBIK 300 g koszt 1 kg - 23,30 zł

1

Śmietana ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

PIĄTNICA 400 g zaw. tł. 18% koszt 1 kg - 5,98 zł

82%

6

89

2

99

Serek homogenizowany

Ser topiony

ROLMLECZ 150 g koszt 100 g - 0,86 zł

HOCHLAND plastry 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 1,99 zł

1

39

PRODUKT CARREFOUR Ser pleśniowy camembert, brie 120 - 125 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - od 2,28 zł do 2,38 zł

2

29

2

99

85

Kiełbasa krakowska sucha

Twaróg PRÉSIDENT wiaderko 1 kg

Szynka tradycyjna KANIA paczkowana kg

KANIA 400 g cena za szt. koszt 1 kg - 24,98 zł

9

99

Filety śledziowe w oleju à la matias

6 4

79

15

99

Koreczki śledziowe SEKO 220 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,72 zł

LISNER 750 g/600 g koszt 1 kg - 26,65 zł

15

99

5

99

Czy wiesz, jak szybciej zbierać punkty i odbierać e-Kupony rabatowe?


Kakao ciemne

Kawa mielona

DECOMORRENO 80 g koszt 100 g - 3,99 zł

TCHIBO FAMILY 250 g koszt 1 kg - 25,16 zł

3

Czekolada MILKA 100 g różne rodzaje cena za 2 szt. - 4,34 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,17 zł

6

19

29

Miód

Herbata czarna ekspresowa

BARTNIK 400 g lipowy koszt 1 kg - 24,98 zł

SAGA 1,4 g x 100 torebek koszt 100 g - 3,85 zł

DRUGI

50%

TANIEJ

9

5

99

39

PRODUKT CARREFOUR

PIERWSZY PRODUKT

289

Praliny

plastry 565 g koszt 1 kg - 6,53 zł

3 Proszek do pieczenia, cukier wanilinowy

3

W CENIE

059 039

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Kupuj produkty oznaczone symbolem:

99

Groszek konserwowy

LUBELLA 400 - 500 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - od 5,98 zł do 7,48 zł

2

27

99

Makaron

DELECTA 30 - 32 g cena za 3 opak. - 1,18 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,23 zł do 1,31 zł

NESCAFÉ GOLD 200 g koszt 100 g - 14,00 zł

9

69

145

Kawa rozpuszczalna

RAFFAELLO 150 g koszt 100 g - 6,66 zł

Ananas

DRUGI PRODUKT

Oliwa SALVADORI SANSA 1l

BONDUELLE 400 g koszt 1 kg - 4,98 zł

2

99

Za każdą złotówkę wydaną na te produkty otrzymasz 1 punkt.

1

99

11

99

Za jego zakup otrzymasz specjalną liczbę punktów.

5


Zupa w proszku

Zupa instant

KNORR 36 - 54 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 2,94 zł do 4,42 zł

KNORR GORĄCY KUBEK 12 - 21 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 4,71 zł do 8,25 zł

Koncentrat pomidorowy PUDLISZKI 200 g cena za 2 szt. - 5,09 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 1,27 zł

DRUGI

1

TANIEJ

50%

0

59

99

Ogórki konserwowe

Barszcz czerwony

KRAKUS 900 g koszt 1 kg - 5,54 zł

KRAKUS 1l koszt 1 l - 2,53 zł

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

339

170

Chipsy FRITO LAY’S 150 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - 2,46 zł

+ 50%

GRATIS!

3

4

3

79

99

69

Piwo**

Napój gazowany PEPSI, MIRINDA, PEPSI MAX, PEPSI TWIST 2x2l koszt 1 l - 2,00 zł

2-PAK

Piwo**

ŻYWIEC 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 5,25 zł

4-PAK

ŁOMŻA MIODOWE 0,5 l butelka bezzwrotna koszt 1 l - 5,98 zł

10

2

49

Piwo**

7

99

99

Piwo**

DĘBOWE MOCNE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 6,00 zł

4-PAK

11

99

TYSKIE GRONIE 6 x 0,5 l puszka cena za 6-pak koszt 1 l - 5,00 zł

6-PAK

14

99

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

6

Czy wiesz, jak szybciej zbierać punkty i odbierać e-Kupony rabatowe?


Napój na bazie herbaty

Napój TYMBARK ASEPTIC 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,75 zł

Napój GARDEN 2l 5 rodzajów cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

LIPTON 1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 2,66 zł

3

3

99

49

Sok

Syrop domowy

TYMBARK 1l jabłkowy, multiwitamina cena za szt.

PAOLA 430 ml koszt 1 l - 9,74 zł

2

2

99

4

99

19

Woda smakowa

Woda mineralna

ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5 l różne rodzaje. koszt 1 l - 1,73 zł

DOBROWIANKA 6 x 1,5 l 2 rodzaje koszt 1 l - 0,73 zł

Papier toaletowy VELVET 8 rolek cena za 2 opak. - 12,89 zł

6-PAK

DRUGI

2

59

Zawieszka do WC

19

89

Kupuj produkty oznaczone symbolem:

PIERWSZY PRODUKT

8

59

2

Za każdą złotówkę wydaną na te produkty otrzymasz 1 punkt.

430

Ręczniki papierowe

FAIRY 1l różne rodzaje

99

DRUGI PRODUKT

PRODUKT CARREFOUR

Płyn do mycia naczyń

DOMESTOS 40 g różne rodzaje koszt 100 g - 7,48 zł

BRYZA 3,2 kg koszt 1 kg - 6,21 zł

50%

6

59

Proszek do prania

TANIEJ

4 rolki

4

99

4

65

Za jego zakup otrzymasz specjalną liczbę punktów.

7


UŻYWAJ KARTY I KUPUJ Z RABATEM Aromat do ciasta* DR. OETKER 9 ml różne rodzaje cena za 3 szt. - 2,38 zł koszt 100 ml przy zakupie 3 szt. - 8,81 zł

Śledzie w zalewie* ROLMOPSY, BISMARCK 400 g/180 g 2 rodzaje cena za 2 opak. - 10,18 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 2,83 zł

WINIARY NA KAŻDY DZIEŃ 27 - 36 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,24 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 3,11 zł do 4,15 zł

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

6

79

W CENIE

2

119 079

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Sos w proszku*

DRUGI

50%

3

Ciasto francuskie* 375 g cena za 2 opak. - 8,99 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 11,99 zł

DRUGI

DRUGI

TANIEJ

TANIEJ

50%

DRUGI PRODUKT

3

39

PIERWSZY PRODUKT

50%

DRUGI PRODUKT

149

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

599

075

300

*Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty). Oferta nie dotyczy sklepu Carrefour Market w Konstancinie-Jeziornie, ul. Wojska Polskiego 3.

Szampon do włosów HEAD & SHOULDERS 400 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 35,73 zł

Dezodorant

Pieluchy

NIVEA 40 - 150 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 100 ml - od 5,99 zł do 22,48 zł

PAMPERS VALUE PACK PLUS, PREMIUM CARE różne rozmiary

14

39

8

29

99

99

Żel pod prysznic

Serwetki dekorowane***

NIVEA 500 ml różne rodzaje cena za 2 szt. - 16,34 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 16,34 zł

20 szt. 3-warstwowe wym. 33 x 33 cm różne dekoracje cena za opak.

2

49

DRUGI

50%

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

Papier do wypieków***

Forma do pieczenia***

dł. 6 m

keksówka blacha wysoka - 5,49 zł cena za szt.

rękaw do pieczenia dł. 3 m - 0,99 zł

folia aluminiowa dł. 10 m - 1,49 zł dł. 20 m - 2,79 zł cena za szt.

1089 545

0

79

4

99

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

Ⱦ CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ Ⱦ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S50v8


carrefourmarketdo171212