Issuu on Google+

Aktualna gazetka na

oferta handlowa ważna od 31.07 do 05.08.2013 Ćwiartka z kurczaka

PRODUKT KRAJOWY

4

Szynka wędzona gotowana, szynka biała gotowana*

KG

PRODUKT KRAJOWY

10

99

39

Kiełbasa podwawelska, kiełbasa toruńska ekstra*

PRODUKT KRAJOWY

Śniadaniowy, grecki wędzony*

KG

seropodobny

9

10

99

99 KG

KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

SUPEROFERTA

8-PAK

Piwo** LECH PREMIUM 8 x 0,5 l, puszka cena za 8-pak koszt 1 l - 3,75 zł

w tym 1 l

Plecak***

5

GRATIS!

różne rodzaje

99 SZT.

Więcej ofert z artykułami szkolnymi znajdziesz wewnątrz katalogu i w Twoim sklepie.

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

14

99

8-PAK

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

2013_S31_s01g.indd 3

7/25/13 11:00 AM


SUPEROFERTA

PRODUKT KRAJOWY

OPAK.

250 G

Borówki 250 g koszt 1 kg - 15,96 zł

3

99

Nektarynki

KOSZYK 1 KG

kraj pochodzenia: Grecja, Włochy, Hiszpania

Makrela wędzona*

4

Papryka czerwona

49

OPAK.

PRODUKT KRAJOWY

6

99

OPAK. Chleb

KG

PRODUKT KRAJOWY

GRAHAM 450 g, Z SIEMIENIEM LNIANYM 400 g, SZLACHECKI 350 g koszt 1 kg - od 4,42 zł do 5,69 zł

* Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

2

2013_S31_s02-05F.indd 2

11

99 KG

1

99 SZT.

7/24/13 7:35 PM


PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie. Serek homogenizowany

Deser

Jogurt ACTIVIA 4 x 120 g różne rodzaje cena za 4-pak koszt 100 g - 0,98 zł

BELRISO 180 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 0,94 zł

4

4

19

Ser twarogowy

LAZUR 100 g różne rodzaje cena za szt.

SMAKOWITY 300 g koszt 1 kg - 10,00 zł

3

39

1

69

Ser pleśniowy

MLEKPOL kawałek 250 g różne rodzaje koszt 1 kg - 17,56 zł

150 g różne rodzaje koszt 100 g - 0,79 zł

1

69

Ser żółty

Carrefour

2

49

99

Serek TWÓJ SMAK PIĄTNICA 135 g 3 rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 1,25 zł

SUPEROFERTA

1

69

KLASA

M

Mleko świeże ŁOWICKIE 1l zaw. tł. 2%, 3,2% cena za szt.

2

29

Śmietana MLEKPOL 400 g zaw. tł. 18% koszt 1 kg - 4,98 zł

1

99

ZAWARTOŚĆ TŁUSZCZU

82%

Masło polskie MLEKOVITA 200 g koszt 100 g - 2,00 zł

3

99

2013_S31_s02-05F.indd 3

Margaryna SMAKOWITA KRUSZWICA 450 g de luxe, classic koszt 1 kg - 6,64 zł

2

99

Jaja AUGUSTYNIAK 10 szt. koszt 1 szt. - 0,30 zł

2

99 3

7/24/13 7:16 PM


PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKT MROŻONY

Pizza GUSEPPE 335 - 440 g różne rodzaje koszt 1 kg - od 14,75 zł do 19,37 zł

6

SUPEROFERTA

49

Kiełbasa żywiecka ekstra

Zupa błyskawiczna

KANIA 525 g cena za szt. koszt 1 kg - 19,03 zł

9

VIFON 70 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 2,58 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - 1,23 zł

3

W CENIE

99

2

Polędwica sopocka ekstra KANIA paczkowana kg

129 086

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

16

99

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Musztarda

Groszek konserwowy PUDLISZKI 400 g koszt 1 kg - 4,97 zł

Produkt

1

89

PRODUKT MROŻONY

Makaron

Carrefour 250 g nitki cięte koszt 1 kg - 5,16 zł

2013_S31_s02-05F.indd 4

1

99

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

4

KAMIS 180 - 185 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - od 1,02 zł do 1,05 zł

1

29

Przyprawa KAMIS 20 - 30 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 4,97 zł do 7,45 zł

Koncentrat pomidorowy ŁOWICZ 190 g koszt 100 g - 1,15 zł

2

19

1

49

PRODUKT MROŻONY

Lody GRYCAN 900 - 1100 ml różne rodzaje cena za opak. koszt 1 l - od 10,90 zł do 13,32 zł

11

99

Lody ALGIDA TRIO 1250 ml różne rodzaje cena za opak. koszt 1 l - 6,79 zł

8

49

7/24/13 7:19 PM


PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

PRODUKTY SPOŻYWCZE

Galaretka WINIARY 50 - 75 g różne rodzaje cena za 3 opak. - 2,78 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - od 1,24 zł do 1,85 zł

3 1

W CENIE

39

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

0

2

93

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Płatki śniadaniowe

Przekąska wielozbożowa

NESTLÉ 500 - 550 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - od 14,53 zł do 15,98 zł

SUNBITES 100 g różne rodzaje

2

59

7

99

Ptasie Mleczko WEDEL 380 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 31,55 zł

11

99

Produkt

Czekolada nadziewana WEDEL 100 g wybrane rodzaje cena za 2 szt. - 4,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 2,25 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

299

SUPEROFERTA

Najlepsza jakość w najlepszej cenie.

DRUGI PRODUKT

150

Herbata owocowa ekspresowa

Carrefour

2 g x 20 torebek malina, malina z żurawiną, owoce leśne, dzika róża cena za 2 opak. - 4,19 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 5,24 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

2

79

DRUGI PRODUKT

140

Herbata LIPTON piramidki 1,5 - 2,5 g x 20 torebek różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 10,98 zł do 18,30 zł

5

49

Kawa rozpuszczalna JACOBS VELVET 200 g koszt 100 g - 8,24 zł

Kakao DECOMORRENO 150 g koszt 100 g - 3,46 zł

5

19

2013_S31_s02-05F.indd 5

Kawa mielona TCHIBO FAMILY 500 g koszt 1 kg - 21,98 zł

10

99

16

49

5

7/24/13 7:21 PM


PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

PIWO I NAPOJE

SUPEROFERTA

Woda smakowa

Napój TYMBARK 500 ml wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 3,18 zł

ŻYWIEC ZDRÓJ 0,5 l wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 2,98 zł

1

1

59

49

Napój

2

GARDEN 2l wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

99

Napój gazowany

Woda źródlana

HOOP COLA 2l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

ŻYWIEC ZDRÓJ 1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,20 zł

2

1

99

79

Produkt

Najlepsza jakość w najlepszej cenie. Woda smakowa

Piwo** ŁOMŻA EXPORT 0,5 l butelka bezzwrotna koszt 1 l - 4,38 zł

Piwo** ŻUBR 0,5 l butelka zwrotna koszt 1 l - 4,18 zł

2

2

09

6-PAK

2013_S31_s06-08f.indd 6

1,5 l różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,06 zł

1

19

59

4-PAK

4-PAK

Piwo**

Piwo niepasteryzowane**

WARKA 6 x 0,5 l puszka cena za 6-pak koszt 1 l - 4,86 zł

KASZTELAN 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,40 zł

14

59

6

Carrefour

6-PAK

8

79

4-PAK

Piwo** LECH SHANDY 4 x 0,44 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 6,13 zł

10

79

4-PAK

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

7/24/13 7:25 PM


PIELĘGNACJA I HIGIENA

Żel do WC HARPIC 750 ml koszt 1 l - 6,12 zł

4

59

PIELĘGNACJA I HIGIENA Płyn do płukania tkanin

PIELĘGNACJA I HIGIENA

Szampon do włosów

LENOR 1,5 - 2 l różne rodzaje koszt 1 l - od 6,00 zł do 7,99 zł

TIMOTEI 400 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 16,23 zł

11

99

Pasta do zębów ELMEX 75 ml koszt 100 ml - 15,19 zł

6

11

49

Produkt

3,3 KG

39

Najlepsza jakość w najlepszej cenie. Proszek do prania

Papier toaletowy

E 3,3 kg różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 5,69 zł

Carrefour 8 rolek różne rodzaje

18

5

79

69

Zakreślacze***

1

69

Ołówki z gumką***

0

3 szt.

4 szt.

79

Długopisy***

Zeszyt A5/60 kartek*** różne rodzaje cena za szt.

0

50 c

69 cm

CROWN 4 szt. cena za opak.

m

0

71 cm

69

Fotel obrotowy*** R-2 płynnie regulowana wysokość siedziska, wygodne, stałe podłokietniki, tapicerowany ekologiczną skórą

99

00

***Oferta dla wybranych sklepów, lista sklepów dostępna na stronie

2013_S31_s06-08f.indd 7

69

Biurko***

34

z wysuwaną półką wym. 69 x 71 x 50 cm

99

7

7/24/13 7:27 PM


OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA Sos sałatkowy*

Danie gotowe* PUDLISZKI 600 g wybrane rodzaje cena za 2 opak. - 10,04 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 8,37 zł

KNORR 9g różne rodzaje cena za 3 opak. - 1,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - 7,33 zł

3

W CENIE

50%

DRUGI

2

PIERWSZY PRODUKT

6

69

099 066

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

DRUGI PRODUKT

3

35

Zapiekanka* IGLOTEX 200 g wybrane rodzaje cena za 2 szt. - 3,44 zł koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 0,86 zł

Ciastka*

50%

DRUGI

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

DRUGI PRODUKT

299

150

Olej*

M&M’S 45 g orzechowe cena za 2 opak. - 3,44 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 3,82 zł

KUJAWSKI 3 ZIARNA polska receptura 750 ml cena za 2 szt. - 14,99 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 9,99 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

229

DRUGI PRODUKT

115

PRINCESSA 33 - 35 g różne rodzaje cena za 3 szt. - 1,78 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - od 1,70 zł do 1,80 zł

UŻYWAJ KARTY I KUPUJ Z RABATEM

Draże*

PIERWSZY PRODUKT

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

229

DRUGI PRODUKT

115

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK. Wafelek*

PIEGUSKI, ŁAKOTKI, ZŁOTOKŁOSE 135 - 171 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 4,49 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - od 1,31 zł do 1,66 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

Płatki owsiane* NESVITA 50 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,09 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 2,09 zł

50%

50%

DRUGI

DRUGI

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

999

TANIEJ

DRUGI PRODUKT

PIERWSZY PRODUKT

139

500

DRUGI PRODUKT

070

3

W CENIE

2

089 059

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Ręczniki papierowe* LINTEO SATIN 2 rolki cena za 2 opak. - 3,14 zł

50%

DRUGI

TANIEJ

PIERWSZY PRODUKT

209

DRUGI PRODUKT

105

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych.

*Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

• •

CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

2013_S31_s06-08f.indd 8

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S31v1

7/24/13 7:31 PM


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Carrefourmarketdo050813