Issuu on Google+

oferta handlowa ważna od 27.02 do 04.03.2013 Pomidory

Mrożonki

kraj pochodzenia: Maroko, Hiszpania

marchew z groszkiem, fasolka żółta, frytki karbowane, szpinak brykiet, włoszczyzna paski, mieszanka 8-składnikowa

2 Karkówka wieprzowa

99

PRODUKT MROŻONY

2

99 KG

Makrela wędzona*

KG

11

99

BEZ KOŚCI

KG

Ser żółty*

PRODUKT KRAJOWY

EDAMSKI

11

15

99

99

KG

*Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

OFERTA WAŻNA

27.02-01.03.2013

KUP JEDEN I WEŹ DRUGI

OFERTA WAŻNA

02-04.03.2013

Margaryna

Proszek do prania

BENECOL KRUSZWICA 400 g koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. - 21,88 zł

REX 3,5 kg różne rodzaje koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 3,24 zł

17

49

Szczegóły akcji na str. 2-3.

Aktualna gazetka zawsze na

KG

22

69


KUP JEDEN I WEŹ DRUGI Piwo** CARLSBERG 4 x 0,5 l, puszka koszt 1 l przy zakupie dwóch 4-paków - 4,00 zł

2L

4-PAK

Napój gazowany

15

99

FANTA, SPRITE 2l koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 1,50 zł

5

99

CAŁA OFERTA Z TEJ STRONY WAŻNA:

Budyń WINIARY 60 g różne rodzaje koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 1,00 zł

1

Kasza gryczana

Kawa rozpuszczalna

SONKO 4 x 100 g koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 0,53 zł

NESCAFÉ CLASSIC 100 g koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 6,70 zł

13

4

19

39

19

Salaterka***

Ser pleśniowy

Jaja

ø 17,5 cm

TUREK camembert, brie 120 - 125 g różne rodzaje koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - od 2,00 zł do 2,08 zł

AUGUSTYNIAK 10 szt. koszt 1 szt. przy zakupie 2 opak. - 0,35 zł

2

4

99

6

99

99

KLASA

L

OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA

6-PAK

7 2

74

Woda źródlana LAGUNA 6 x 1,5 l 2 rodzaje koszt 1 l przy zakupie dwóch 6-paków - 0,43 zł

15

49

Żel do golenia NIVEA 200 ml różne rodzaje koszt 100 ml przy zakupie 2 szt. - 3,88 zł

2

99

Groszek konserwowy BONDUELLE 400 g koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 3,75 zł

***Oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa, ul. Kochanowskiego 45/47, Sopot, ul. Kościuszki 26.

1. Akcja dotyczy wybranych produktów w sklepach wymienionych na stronie Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 2. Klientowi przysługuje tylko 1 produkt danego rodzaju za 1 grosz — nawet w przypadku nabycia więcej niż 1 sztuki danego produktu.

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

OD ŚRODY DO PIĄTKU 27.02- 01.03


KUP JEDEN I WEŹ DRUGI 2L

Napój gazowany PEPSI, 7 UP, MIRINDA 2l różne rodzaje koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 1,50 zł

Napój na bazie herbaty LIPTON 1,5 l różne rodzaje koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 1,67 zł

5

99

4

99

CAŁA OFERTA Z TEJ STRONY WAŻNA:

OD SOBOTY DO PONIEDZIAŁKU 02-04.03 Napój

Dezodorant

FRUGO 250 ml różne rodzaje koszt 1 l przy zakupie 2 szt. - 5,40 zł

ADIDAS 150 ml różne rodzaje koszt 100 ml przy zakupie 2 szt. - 5,00 zł

2

SÖKE 3 szt.

14

69

99

Kabanosy

Czekolada nadziewana

KANIA 180 g 2 rodzaje koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 1,81 zł

TERRAVITA 100 g różne rodzaje koszt 100 g przy zakupie 2 szt. - 1,25 zł

6

2

49

Ściereczki gąbczaste***

49

2

99

Kawa mielona TCHIBO FAMILY 500 g koszt 1 kg przy zakupie 2 opak. - 14,50 zł

14

49

OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA

Herbata LIPTON earl grey, zielona 2 g x 25 torebek różne rodzaje koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 6,40 zł

6

39

***Oferta nie dotyczy sklepów: Warszawa, ul. Kochanowskiego 45/47, Sopot, ul. Kościuszki 26.

3. Szczegóły w regulaminie dostępnym w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie

3


Margaryna SMAKOWITA 500 g 2 rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 5,70 zł

Mleko UHT

Jogurt

ŁACIATE MLEKPOL 1l zaw. tł. 2%

ACTIMEL 8 x 100 ml różne rodzaje cena za 8-pak koszt 100 ml - 1,12 zł

2

8

29

Kawa rozpuszczalna

2

85

99

Alpejskie Mleczko 350 g różne rodzaje cena za opak. koszt 1 kg - 28,54 zł

JACOBS CRONAT GOLD 200 g koszt 100 g - 10,00 zł

19

9

99

99

Napój

Napój

Krem orzechowo-czekoladowy

GARDEN 2l wybrane rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 1,50 zł

KUBUŚ PLAY! 400 ml wybrane rodzaje koszt 1 l - 4,23 zł

NUTELLA 630 g koszt 1 kg - 20,62 zł

2

1

99

Piwo**

4-PAK

STRONG 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 5,75 zł

12

69

99

Szampon do włosów

Płyn do mycia naczyń

HEAD & SHOULDERS 400 ml różne rodzaje cena za szt. koszt 1 l - 41,73 zł

PUR 750 - 900 ml różne rodzaje koszt 1 l - od 4,99 zł do 5,99 zł

11

16

49

69

4

49

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

Ⱦ CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ Ⱦ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S09v8


carrefourmarketdo040313