Skip to main content

Carrefour Express gazetka od 5.11 do 12.11.2019

Page 1

PRODUKUJMY LEPIEJ, BY JEŚĆ LEPIEJ

Konkret 6

Jakość z Natury Carrefour

Twaróg*

JAKOŚĆ Z NATURY CARREFOUR półtłusty tłusty - 1,69 zł/100 g

kontrola na każdym etapie produkcji

półtłusty

1

59

100 g

BEZ GMO, 100% NATURY

produkt krajowy

Ogórek długi

Ser żółty*

GOUDA 2 rodzaje

16

kraj pochodzenia Hiszpania

90 kg

1

69 szt.

*Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

OFERTA OFERTA HANDLOWA HANDLOWA WAŻNA WAŻNA OD OD 05.11 02.05DO DO12.11.2019 12.05.2018

CARREFOUR.PL carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 1

28/10/2019 15:25


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY 1 szt. 2,00 zł

Margaryna

SMAKOWITA MAŚLANY SMAK 450 g 6,64/kg

2 99

szt.

Mleko smakowe

PIĄTNICA 330 ml 3 rodzaje 6,06/koszt 1 l przy zakupie 2 szt. 2,99/cena 1 szt. poza zestawem 9,06/l

kup 2 szt. za

4

00

Parówki z szynki

TARCZYŃSKI 220 g 2,13/100 g

4 69

opak.

Jogurt naturalny

ZOTT 370 g 5,92/kg

219 szt.

Ser mozzarella

GALBANI light 125 g 3,11/100 g ser mozzarella - 3,99 zł 3,19/100 g

light

3 89 szt.

Serek twarogowy ALMETTE 150 g różne rodzaje 2,46/100 g

3 69 szt.

Jogurt

JOGOBELLA 400 g różne rodzaje 6,48/kg

2 59 szt.

Mleko UHT

ŁACIATE 1l zaw. tł. 2%

2 29 szt.

FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 2

Jogurt bio

BAKOMA 140 g różne rodzaje 1,28/100 g

179 szt.

Ser żółty

MLEKOVITA plastry 150 g 4 rodzaje 2,59/100 g

3 89

opak.

28/10/2019 15:25


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Majonez

PUDLISZKI 240 ml 1,87/100 ml

4 49 szt.

Musztarda ROLESKI 175 g różne rodzaje 1,08/100 g

Ketchup

189

WŁOCŁAWEK 480 g 2 rodzaje 7,90/kg

szt.

3 79 szt.

1 opak. 1,30 zł

Pomidory, przecier, baza pomidorowa PUDLISZKI 350 - 500 g różne rodzaje 6,58 - 9,40/kg

Zupa instant

Sos do potraw

WINIARY 27 - 33 g różne rodzaje 4,52 - 5,52/100 g

1

49

opak.

KNORR GORĄCY KUBEK 12 - 22 g różne rodzaje 5,91 - 10,83/koszt 100 g przy zakupie 2 opak. 1,79/cena 1 opak. poza zestawem 8,14 - 14,92/100 g

kup 2 opak. za

2

60

3 29

opak.

Kawa rozpuszczalna

NESCAFÉ SENSAZIONE CRÉME 100 g

1199

opak.

Ryż biały, naturalny

Mąka

BASIA 1 kg 3 rodzaje

2 69

opak.

FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 3

RISANA 4 x 100 g 0,62/100 g parboiled - 2,69 zł 0,67/100 g

biały, naturalny

2 49

opak.

Kawa ziarnista WOSEBA 500 g 2 rodzaje 55,98/kg

27 99

opak.

28/10/2019 15:26


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Czekolada

MILKA 87,5 - 100 g różne rodzaje 3,49 - 3,99/100 g

Markizy, ciastka

OREO 96 - 176 g 4 rodzaje 2,61 - 4,78/100 g

3

49 szt.

Czekolada

RITTER SPORT 100 g różne rodzaje

5 69 szt.

1 szt. 2,00 zł

4 59

opak.

1 opak. 1,00 zł

Chałwa

WEDEL 50 g 3 rodzaje 2,69/cena 1 szt. poza zestawem 5,38/100 g

kup 2 szt. za

4 00

Wafle

SONKO 30 - 65 g różne rodzaje 4,29 - 9,30/100 g

2 79

opak.

Kisiel, budyń

DELECTA, WINIARY 30 - 77 g różne rodzaje 1,30 - 3,33/koszt 100 g przy zakupie 2 opak. 1,25 - 1,39/cena 1 opak. poza zestawem 1,62 - 4,63/100 g

kup 2 opak. za

2

00

WINIARY 47 - 75 g różne rodzaje 1,72 - 2,74/100 g

Prażynki, chrupki

PRZYSNACKI 120 - 150 g różne rodzaje 2,33 - 2,91/100 g

129

1 opak. 1,50 zł

3 49

opak.

Mus

TYMBARK 100 g 3 rodzaje 1,99/cena 1 opak. poza zestawem

FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 4

Galaretka

kup 2 opak. za

3

00

opak.

Pieczywo

WASA 210 - 230 g 3 rodzaje 1,73 - 1,90/100 g

3 99

opak.

28/10/2019 15:26


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY DUŻY KALIBER

Mango

kraj pochodzenia: Brazylia, RPA, Chile

5

produkt krajowy

99

Kaki

kraj pochodzenia Hiszpania

szt.

produkt krajowy

Schab*

SPIŻARNIA SOŁTYSOWEJ

28 90

Szynka litewska*

kg

13

2690 kg

Boczek paski*

kg

19

90 kg

produkt krajowy

17

90 kg

199 kg

Ziemniaki

produkt krajowy

Szynka pieczona*

produkt krajowy

90

Kiełbasa morlińska*

szt.

produkt krajowy

produkt krajowy

Pasztet ze śliwką*

2 49

29 90 kg

produkt krajowy

Filet z indyka faszerowany*

23 90 kg

produkt krajowy

Berlinki*

15

90 kg

produkt krajowy

Kiełbasa krakowska sucha*

29 90 kg

produkt krajowy

Kiełbasa z Jakubowej spiżarni*

1590 kg

produkt krajowy

Ser żółty*

różne rodzaje

23 90 kg

*Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 5

28/10/2019 15:24


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY 1 szt. 2,00 zł

1 szt. 1,75 zł

Napój energetyczny

1 szt. 1,60 zł

Napój

ROCKSTAR 250 ml 2 rodzaje 8,00/koszt 1 l przy zakupie 2 szt. 2,99/cena 1 szt. poza zestawem 11,96/l

HERBAPOL 300 ml różne rodzaje 5,83/koszt 1 l przy zakupie 2 szt. 3,25 - 3,59/cena 1 szt. poza zestawem 10,83 - 11,97/l

TYMBARK 0,5 l różne rodzaje 2,25/cena 1 szt. poza zestawem 4,50/l

kup 2 szt. za

kup 2 szt. za

kup 2 szt. za

HERBAPOL OWOCOWA SPIŻARNIA malina 0,68 l 8,37/l

4 00

3 50

3 20

5 69

Napój

Syrop

szt.

6-pak

e

Napój aloesowy

Napój gazowany HOOP COLA 2l 3 rodzaje 1,50/l

PRIMAVERA 6 x 1,5 l 3 rodzaje 0,78/l

6 49

2 99

699

PURE PLUS 1,5 l 3 rodzaje 4,33/l

szt.

Woda

szt.

6-pak

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM 1 szt. 3,50 zł

1 szt. 2,25 zł

4-pak

4-pak

Piwo**

Piwo**

KSIĄŻĘCE 0,5 l butelka zwrotna 3 rodzaje 5,98/l

SOMERSBY 0,4 l butelka bezzwrotna różne rodzaje 8,75/koszt 1 l przy zakupie 2 szt. 4,29 - 4,45/cena 1 szt. poza zestawem 8,75 - 11,13/l

2 99 szt.

Piwo**

NAMYSŁÓW PILS 0,5 l butelka bezzwrotna 3,00/cena 1 szt. poza zestawem 6,00/l

kup 2 szt. za

kup 2 szt. za

7 00

4 50

Piwo niepasteryzowane**

KASZTELAN 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 5,00/l

9 99

4-pak

Piwo**

WARKA STRONG 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 6,00/l

1199

4-pak

**Nie dotyczy sklepów bez koncesji. HONORUJEMY NASTĘPUJĄCE FORMY PŁATNOŚCI:

W KASIE ZAPŁACISZ RACHUNKI

Sklep nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Jednorazowy zakup możliwy jest do 10 jednostek sprzedaży tego samego produktu (10 szt., 10 kg, 10 l). Zdjęcia umieszczone w ulotce mogą odbiegać od wizerunku produktu dostępnego w sprzedaży. Carrefour Express nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku i zmiany cen. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

FRA45_zielony_standard_s1-6.indd 6

Zapraszamy

Tylko w wybranych sklepach.

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach.

28/10/2019 15:25


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour Express gazetka od 5.11 do 12.11.2019 by iUlotka.pl - Issuu