Skip to main content

Carrefour Express gazetka od 1.10 do 5.10.2019

Page 1

KUP

2 SZTUKI Z APLIK ACJĄ 10 % TANIEJ! 1 szt. 1,50 zł

1 szt. 1,75 zł

Jogurt do picia*

MLECZNY PRZYSTANEK 350 g różne rodzaje 5,00/koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. 2,00/cena 1 szt. poza zestawem 5,71/kg

kup 2 szt. za

3 50

Baton*

KIT KAT 40 - 42 g 3 rodzaje 3,57 - 3,75/koszt 100 g przy zakupie 2 szt. 1,89/cena 1 szt. poza zestawem 4,50 - 4,73/100 g

kup 2 szt. za

3 00

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1 szt. 1,60 zł

NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

1 szt. 2,75 zł

Sok, nektar*

kup 2 szt. za

3 20 * odana cena nie zawiera rabatu z aplikacj .

Piwo*

Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

HORTEX 0,3 l 3 rodzaje 5,33/koszt 1 l przy zakupie 2 szt. 2,00/cena 1 szt. poza zestawem 6,67/l

OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD 01.10 DO 07.10.2019

LECH 0,5 l butelka zwrotna różne rodzaje 3,15 - 3,59/cena 1 szt. poza zestawem 6,30 - 7,18/l

kup 2 szt. za

5 50 carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA40_PL_60x80 pomaranczowy_s1-2.indd 1

24/09/2019 11:39


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Kabanosy

MADEJ WRÓBEL 120 g 4 rodzaje 4,16/100 g

4

Ciastka z galaretką

99

DELICJE 147 g różne rodzaje 2,03/100 g

opak.

2 99

opak.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

Napój gazowany PEPSI 2l 1,95/l

3 89 szt.

**Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

4-pak

OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD 01.10 DO 07.10.2019

Piwo**

ŻYWIEC 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 5,50/l

10 99

4-pak

carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA40_PL_60x80 pomaranczowy_s1-2.indd 2

24/09/2019 11:40


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour Express gazetka od 1.10 do 5.10.2019 by iUlotka.pl - Issuu