Skip to main content

Carrefour Express gazetka od 24.09 do 30.09.2019

Page 1

ERCE NA

SUP

TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Winogrona rodzynkowe

kraj pochodzenia Turcja

6

99 kg

soczysta i krucha, aż 92% mięsa

produkt krajowy

produkt krajowy

Konkret 8

Nаza Wędzarnia Ser żółty*

NOWE ULEPSZONE receptury: WYSELEKCJONOWANE MIESZANKI PRZYPRAW. KIEŁBASY BEZ DODATKU SZTUCZNYCH BARWNIKÓW I FOSFORANÓW,

Szynka*

WĘDZONE NATURALNYM DYMEM Z DRZEW LIŚCIASTYCH.

Z NASZEJ WĘDZARNI

28

90 kg

18

MORSKI, EDAMSKI

90 kg

*Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

OFERTA OFERTAHANDLOWA HANDLOWAWAŻNA WAŻNAOD OD24.09 02.05DO DO30.09.2019 12.05.2018

CARREFOUR.PL carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 1

17/09/2019 16:29


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Twaróg

MLEKPOL MAZURSKI SMAK 250 g 3 rodzaje 12,76/kg

Masło ekstra

ŁACIATE 200 g 2,25/100 g

4 49

319

szt.

szt.

Mleko świeże

ŁACIATE 1l zaw. tł. 2% zaw. tł. 3,2% - 2,29 zł

zaw. tł. 2%

219 szt.

1 szt. 2,00 zł

Pasta

LISNER PASTELLA 80 g różne rodzaje 2,49/100 g

Deser czekoladowy MONTE 150 g 3 rodzaje 1,66/100 g

199

2 49

szt.

szt.

Kefir

ROBICO 400 ml 5,00/koszt l przy zakupie 2 szt. 2,45/cena 1 szt. poza zestawem 6,13/l

kup 2 szt. za

4

00

Mą Ser kanapkowy

HOCHLAND 130 g, 4 x 30 g różne rodzaje 1,76 - 1,91/100 g

2

29

szt./4-pak

Ser żółty

MLEKPOL 250 g 3 rodzaje 19,96/kg

499 szt.

Jogurt naturalny

ZOTT 370 g 5,92/kg

219 szt.

FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 2

Pierogi

KARCZMA BUKÓWKA 500 g różne rodzaje 10,98/kg

5 49

opak.

17/09/2019 16:29


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Przyprawa

KAMIS 6 - 30 g różne rodzaje 6,30 - 31,50/100 g

Fix do potraw, kaszotto

cena od

189

KNORR 34 - 65 g różne rodzaje 5,06 - 9,68/100 g

opak.

Sos

3 29

ŁOWICZ 500 g różne rodzaje 9,58/kg

opak.

479 szt.

2,3

Olej uniwersalny Mąka uniwersalna

2

SZYMANOWSKA 1 kg typ 480

Majonez dekoracyjny

59

WINIARY 400 ml 13,23/l

opak.

Danie

PUDLISZKI 600 g 4 rodzaje 11,32/kg

FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 3

KUJAWSKI 1l

5

szt.

Kasza jęczmienna

6

79

opak.

6

29

RISANA 4 x 100 g 0,42/100 g gryczana - 3,59 zł 0,90/100 g

jęczmienna

1

69

opak.

49 szt.

Kawa mielona FORT 400 g 23,73/kg

Makaron

LUBELLA 400 - 500 g różne rodzaje 5,78 - 7,23/kg

949

opak.

2 89

opak.

17/09/2019 16:29


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Czekolada

RITTER SPORT 100 g 3 rodzaje

ZYSKUJESZ

0

Ptasie Mleczko

57

WEDEL 380 g różne rodzaje 31,55/kg

512 5

1199

szt.

BEZ KUPONU W APLIKACJI ZA

1 szt. 1,00 zł

69

opak.

1 szt. 3,00 zł

1 szt. 1,25 zł

Baton

NESTLÉ 40 - 42 g 4 rodzaje 2,38 - 2,50/koszt 100 g przy zakupie 2 szt. 1,19/cena 1 szt. poza zestawem 2,83 - 2,98/100 g

produkt Carrefour

Wafelek

kup 2 szt. za

2

00

Czekolada

WAWEL 100 g różne rodzaje 3,69/cena 1 szt. poza zestawem

kup 2 szt. za

6

00

LUSETTE 50 g 3 rodzaje 2,50/koszt 100 g przy zakupie 2 szt. 1,49/cena 1 szt. poza zestawem 2,98/100 g

kup 2 szt. za

2

Ciastka, paluszki

MILKA 112 - 135 g 4 rodzaje 2,59 - 3,12/100 g

50

3 49

opak.

DOBRA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

Fasola czerwona konserwowa

Carrefour 400 g/240 g 0,91/100 g

Pasztet

Carrefour

0

131 g różne rodzaje 0,76/100 g

99 szt.

2

Ketchup

Carrefour 500 g 2 rodzaje 5,58/kg

2 79 szt.

19

opak.

Dżem 100% z owoców

Carrefour 230 g 4 rodzaje 1,60/100 g

3

69 szt.

Krem kakaowo-mleczny

Carrefour 400 g 13,73/kg

5 49 szt.

Maca

Carrefour 180 g 4 rodzaje 1,38/100 g

2 49

opak.

Ryż biały długoziarnisty

Carrefour 4 x 100 g 0,45/100 g

179

opak.

Regulamin aplikacji Mój Carrefour dostępny na carrefour.pl

FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 4

17/09/2019 16:29


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY produkt krajowy

Pomelo

kraj pochodzenia Chiny

699 kg

Brokuły

produkt krajowy

2 99 szt.

2 99 kg

Dynia

PRODUKUJMY LEPIEJ, BY JEŚĆ LEPIEJ

2,5 kg Marchew

JAKOŚĆ Z NATURY CARREFOUR 1 kg

Konkret 6 Jakość z Natury Carrefour kontrola na każdym etapie produkcji

2

produkt krajowy

23 90 kg

29 90 kg

JAKOŚĆ Z NATURY CARREFOUR 2,5 kg, 2,40/kg

opak.

produkt krajowy

Szynka złocista*

produkt krajowy

Kiełbasa krakowska*

Ziemniaki

49

1. Słodka i soczysta odmiana. 2. Uprawiana w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. 3. Uprawiana według zasad zrównoważonego rolnictwa.

BEZ GMO, 100% NATURY

Schab kopcony, schab Benedykta*

opak.

28 90 kg

27 90 kg

opak.

1. Uprawiane w czystych, regularnie badanych glebach. 2. Przechowywane naturalnie, bez zabiegów przeciw kiełkowaniu. 3. Bezpośrednio od producenta.

produkt krajowy

Kurczak gotowany*

produkt krajowy

Kiełbasa polska pieczona*

599

2590 kg

produkt krajowy

Polędwica łososiowa*

19 90 kg

produkt krajowy

Kiełbasa podwawelska, pasztetowa luksusowa*

Kiełbaski

1590 kg

MORLINY FRANKFURTERKI 240 g 3 rodzaje 2,75/100 g

6 59

opak.

*Oferta dotyczy sklepów z działem mięsnym, wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 5

17/09/2019 16:28


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY produkt Carrefour

DOBRA JAKOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1 szt. 1,25 zł

NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST

Napój energetyczny

Carrefour

250 ml 3 rodzaje 5,00/koszt l przy zakupie 2 szt. 1,99/cena 1 szt. poza zestawem 7,96/l

kup 2 szt. za

2

50

NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW 1 szt. 2,25 zł

Syrop

HERBAPOL OWOCOWA SPIŻARNIA 0,42 l różne rodzaje 8,55/l

3

Piwo**

59

PERŁA CHMIELOWA 0,5 l butelka bezzwrotna 4,50/koszt l przy zakupie 4 szt. 2,79/cena 1 szt. poza zestawem 5,58/l

szt.

Piwo**

TYSKIE GRONIE 0,5 l puszka 4,58/l

Napój energetyczny

szt.

4-pak

015

134 1 szt.

Piwo**

49

BEZ KUPONU W APLIKACJI ZA

9 00

2 29

KOMODO 250 ml różne rodzaje - z aplikacją 5,36/l - bez aplikacji 5,96/l

ZYSKUJESZ

kup 4 szt. za

ŻYWIEC 0,5 l puszka 4,58/l

Piwo**

HARNAŚ 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 4,50/l

2 29

8 99

szt.

4-pak

4-pak

Piwo**

Woda źródlana

REDD'S 4 x 0,5 l puszka różne rodzaje cena za 4-pak 6,50/l

NESTLÉ PURE LIFE 1,5 l 3 rodzaje 0,93/l

Sok, nektar HORTEX 1l 3 rodzaje

3 99 szt.

4-pak

szt.

Regulamin aplikacji Mój Carrefour dostępny na carrefour.pl HONORUJEMY NASTĘPUJĄCE FORMY PŁATNOŚCI:

12 99

139 **Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

W KASIE ZAPŁACISZ RACHUNKI

Sklep nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Jednorazowy zakup możliwy jest do 10 jednostek sprzedaży tego samego produktu (10 szt., 10 kg, 10 l). Zdjęcia umieszczone w ulotce mogą odbiegać od wizerunku produktu dostępnego w sprzedaży. Carrefour Express nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku i zmiany cen. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT.

FRA39_zielony_standard_s1-6.indd 6

Zapraszamy

Tylko w wybranych sklepach.

Oferta obowiązuje w wybranych sklepach.

17/09/2019 16:29


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour Express gazetka od 24.09 do 30.09.2019 by iUlotka.pl - Issuu