Skip to main content

Carrefour Express gazetka od 19.11 do 25.11.2019

Page 1

KUP

2 SZTUKI Z APLIK ACJĄ 10 % TANIEJ! 1 opak. 4,25 zł

1 szt. 2,50 zł

Napój mleczny*

Chipsy*

MÜLLER 400 g ne zaje sz g p zy za up e sz 3,25 cena sz p za zes a em 8,13/kg

LAY’S 100 - 140 g ne zaje sz g p zy za up e pa 5,39 cena pa p za zes a em 3,85 - 5,39/100 g

kup 2 szt. za

kup 2 opak. za

5 00

8 50 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1 szt. 2,25 zł

NAWET TAKA ILOÂå SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚Y I JEST NIEBEZPIECZNA DLA KIEROWCÓW

1 szt. 2,50 zł

Napój izotoniczny*

kup 2 szt. za

4 50 ana cena n e za

e a a a u z apl acj

Piwo*

Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

OSHEE 0,75 l ne zaje 3,00/koszt 1 l p zy za up e sz 2,69 cena sz p za zes a em 3,59/l

OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD 19.11 DO 25.11.2019

LECH PREMIUM 0,5 l u el a z na 2,89 cena sz p za zes a em 5,78/l

kup 2 szt. za

5 00 ca e

u pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA47_PL_60x80 pomaranczowy_s1-2.indd 1

12/11/2019 11:41


TWOJE CODZIENNE ZAKUPY

Przekąska

Kabanosy

KINDER CHOCO FRESH 2 x 20,5 g 8,02/100 g

TARCZYŃSKI 130 g 4 rodzaje 5,38/100 g

3 29

699

opak.

opak.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM

Napój gazowany

PEPSI, PEPSI MAX, MIRINDA ORANGE, 7UP 2l 1,90/l

3 79 szt.

Nie dotyczy sklepów bez koncesji.

4-pak

OFERTA HANDLOWA WAŻNA OD 19.11 DO 25.11.2019

Piwo

ŻYWIEC 4 x 0,5 l puszka 2 rodzaje cena za 4-pak 5,50/l

10 99

4-pak

carrefour.pl

Wszyscy zasługujemy na najlepsze FRA47_PL_60x80 pomaranczowy_s1-2.indd 2

12/11/2019 12:09


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour Express gazetka od 19.11 do 25.11.2019 by iUlotka.pl - Issuu