Skip to main content

Carrefour gazetka od 19.10 do 24.10.2021

Page 1

oferta handlowa ważna od 19.10 do 24.10.2021

W PAŹDZIERNIKU CO TYDZIEŃ NOWA PROMOCJA

KUPUJĄC WSZYSTKIE PRODUKTY Z AKCJI

+ *

GRATIS

ZYSKUJESZ PONAD

450

zł

2+2 Wafelek XXL PRINCE POLO 50 g różne rodzaje 2,90 zł/cena za 4 szt. 1,45/koszt 100 g przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 1,45 2,90/100 g

GRATIS!

073 szt.

KUPUJĄC 4 szt.

DUK

Mąka Y

TV

M

Y

M

R

EKLA

RO

T

TV

P

DUK

Z

Z R

RO

T

P

* Szczegóły w regulaminie dostępnym na carrefour.pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

EKLA

BASIA 1 kg wybrane rodzaje 6,58 zł/cena za 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 3,29

2+2

GRATIS!

1 65

opak.

KUPUJĄC 4 opak. carrefour.pl


1. Akcja dotyczy specjalnie oznaczonych produktów w sklepach wymienionych na carrefour.pl .pl.

RABAT +

GRATIS %

*

2. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 3. Klientowi przysługują tylko 2 zestawy produktów – nawet w przypadku nabycia większej liczby produktów. Rabat zostanie naliczony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. 4. Szczegóły w regulaminie dostępnym na carrefour.pl .pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

Kiełbasa krakowska sucha z szynki

Krokiety z mięsem, z kapustą i grzybami

TARCZYŃSKI 330 g 37,98 zł/cena za 4 opak. 28,77/koszt kg przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 18,99 57,55/kg

U JĘDRUSIA 400 g 11,78 zł/cena za 4 opak. 7,36/koszt kg przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 5,89 14,73/kg

2+2

GRATIS!

9 50

opak.

KUPUJĄC 4 opak. Boczek

Carrefour

LARDONS 60 g różne rodzaje 8,00 zł/cena za 4 opak. 3,33/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 4,00 6,67/100 g

2+2

GRATIS!

2 00

opak.

GRATIS!

2 95

opak.

KUPUJĄC 4 opak. Kabanosy

Carrefour

50 g różne rodzaje 6,00 zł/cena za 4 opak. 3,00/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 3,00 6,00/100 g

2+2

GRATIS!

1 50

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Kajzerka z makiem

Bułka ziemniaczana pszenna

LA LORRAINE 50 g 1,38 zł/cena za 4 szt. 0,69/koszt 100 g przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 0,69 1,38/100 g

NOWEL 80 g 1,78 zł/cena za 4 szt. 0,56/koszt 100 g przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 0,89 1,11/100 g

2+2

GRATIS!

035 szt.

KUPUJĄC 4 szt. 2

2+2

2+2

GRATIS!

0 45 szt.

KUPUJĄC 4 szt. * Szczegóły w regulaminie na carrefour.pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta. Naszymi dostawcami są m.in.: NOWEL SP. Z O.O., LA LORRAINE POLSKA SP. Z O.O.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


KUPUJĄC WSZYSTKIE PRODUKTY Z AKCJI

ZYSKUJESZ PONAD

450 zł

Frytki karbowane ZIG ZAG AVIKO 450 g 10,00 zł/cena za 4 opak. 5,56/koszt kg przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 5,00 11,11/kg

2+2 Krewetki obrane, z ogonkiem 31 - 40 MY FOOD 180 g 67,60 zł/cena za 4 opak. 9,39/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 33,80 18,78/100 g

GRATIS!

1690

opak.

2+2

GRATIS!

2 50

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Danie gotowe

Cukierki, gumy rozpuszczalne

KNORR NUDLE 61 - 70 g wybrane rodzaje 3,58 zł/cena za 4 opak. 1,28 - 1,47/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 1,79 2,56 - 2,93/100 g

2+2

GRATIS!

0 90

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

MAOAM 110 - 140 g różne rodzaje 13,98 zł/cena za 4 opak. 2,50 - 3,18/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 6,99 4,99 - 6,35/100 g

2+2

GRATIS!

350

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Krem fromager SMAKI BESKIDU 75 g, różne rodzaje 3,58 zł/cena za 4 szt. 1,19/koszt 100 g przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 1,79 2,39/100 g

2+2 Deser MONTE ZOTT 125 g, różne rodzaje 6,78 zł/cena za 4 szt. 1,36/koszt 100 g przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 3,39 2,71/100 g

GRATIS!

170 szt.

KUPUJĄC 4 szt.

Naszym dostawcą jest m.in. ZOTT.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

2+2

GRATIS!

0 90 szt.

KUPUJĄC 4 szt. 3


1. Akcja dotyczy specjalnie oznaczonych produktów w sklepach wymienionych na carrefour.pl .pl.

RABAT +

GRATIS %

*

2. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. 3. Klientowi przysługują tylko 2 zestawy produktów – nawet w przypadku nabycia większej liczby produktów. Rabat zostanie naliczony proporcjonalnie na wszystkie kupowane produkty promocyjne. 4. Szczegóły w regulaminie dostępnym na carrefour.pl .pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZ YSTEGO ALKOHOLU ET YLOWEGO NAWET TAK A ILOÂå ILOÂ SZKODZI ZDROWIU KOBIET W CIÑ˚ Y I JEST NIEBEZPIECZNA DL A KIEROWCÓW

Piwo BOJAN CIACHO, TOPOREK, TRADYCYJNE 0,5 l, butelka zwrotna 9,98 zł/cena za 4 szt. 4,99/koszt l przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 4,99 9,98/l

2 +2

GRATIS!

2 50 szt.

KUPUJĄC 4 szt.

4

-pak

Karma dla kota SHEBA 4 x 85 g wybrane rodzaje 16,58 zł/cena za 4 opak. 1,22/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 8,29 2,44/100 g

2+2

GRATIS!

415

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Przyprawa Sok, nektar HORTEX 1l 11,18 zł/cena za 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 5,59

2+2

GRATIS!

2 80 szt.

KUPUJĄC 4 szt.

2+2

GRATIS!

0 65

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Napój smakowy

Piramidka smaku

AHA 0,33 l różne rodzaje 5,38 zł/cena za 4 szt. 4,08/koszt l przy zakupie 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 2,69 8,15/l

VEGETA 30 g wybrane rodzaje 8,58 zł/cena za 4 opak. 7,15/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 4,29 14,30/100 g

2+2

GRATIS!

135 szt.

KUPUJĄC 4 szt. 4

PRYMAT 5 - 30 g wybrane rodzaje 2,58 zł/cena za 4 opak. 2,15 - 12,90/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 1,29 4,30 - 25,80/100 g

2+2

GRATIS!

2 15

opak.

KUPUJĄC 4 opak. * Szczegóły w regulaminie na carrefour.pl oraz w Punkcie Obsługi Klienta.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


Książka

Kubek szklany

różne tytuły 39,98 zł/cena za 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 19,99

poj. 220 ml 4,96 zł/cena za 4 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 2,48

2+2

2+2

GRATIS!

9 99

124

szt.

szt.

KUPUJĄC 4 szt.

KUPUJĄC 4 szt.

Wybrane artykuły do pakowania i pieczenia

Karty

VIGO! 9,92 zł/cena za 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - cena od 4,96

2+2

UNO 59,98 zł/cena za 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 29,99

2+2

GRATIS!

15

cena od*

2 * Rabat naliczy się do najtańszych artykułów.

48

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

2+2

GRATIS!

GRATIS!

11 50

00

opak.

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

KUPUJĄC WSZYSTKIE PRODUKTY Z AKCJI Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

opak.

PSI PATROL DELUXE różne rodzaje 45,98 zł/cena za 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 22,99

KUPUJĄC 4 opak.

Naszymi dostawcami są m.in.: MATTEL, SPIN MASTER, DRESSLER, QUICKPACK.

00

Figurki mini

ENCHANTIMALS różne rodzaje 79,98 zł/cena za 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 39,99

20

GRATIS!

KUPUJĄC 4 opak.

Lalka + zwierzątko

2+2

GRATIS!

ZYSKUJESZ PONAD

450 zł

5


IMPREZA NISKICH CEN

Indyk lux JBB

Szynka konserwowa MORLINY

2

99

Salceson wiejski ekstra

100 g

DUBIMEX

2 79

1 99

100 g

100 g

WYBIERAJ TO, CO NAJLEPSZE • W naszych recepturach nie stosujemy fosforanów, glutaminianów i barwników. • Nasze wyroby wędzimy na ciepło dymem wędzarniczym z drewna drzew liściastych. • Współpracujemy z polskimi dostawcami. Pasztet

DBAŁOŚĆ O ŚWIEŻOŚĆ I JAKOŚĆ JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.

KURPIOWSKIE SPECJAŁY

2

Kiełbasa podwawelska SOKOŁÓW

19

100 g

1 69

319

100 g

Polędwica Z NASZEJ WĘDZARNI

Schab kopcony

Boczek wędzony paski

SILESIA

NOWAK

2 99

100 g

100 g

Kiełbasa krucha z galaretką MADEJ WRÓBEL

2 59

100 g

2 39

100 g

Pierś maślana z indyka INDYKPOL

Szynka z Jakubowej spiżarni OLEWNIK

6

339

100 g

229 100 g

Naszymi dostawcami są m.in.: ANIMEX FOODS SP. Z O.O., DUBIMEX Z.P.M SP.J., INDYKPOL SA, ZMP JBB IMPORT EKSPORT J.B., ZM PEKPOL OSTROŁĘKA, OLEWNIK, MADEJ WROBEL SP. Z O.O.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Szynka z piersi indyka

Salami

Carrefour

SOKOŁÓW plastry 100 g różne rodzaje

plastry 120 g 3,74/100 g

599

4 49

opak.

opak.

Kabanoski Kabanosy MADEJ WRÓBEL 120 g różne rodzaje 4,58/100 g

5 49

opak.

GRYZZALE TARCZYŃSKI 40 g - 2,59 zł różne rodzaje 5,10 - 6,48/100 g

4 59

13 99

opak.

Burgery bezmięsne

MORLINY 240 g 4,16/100 g

BVTCHER 180 g 8,55/100 g

opak.

OLEWNIK 500 g 27,98/kg

90 g

Frankfurterki

9 99

Kiełbasa podwawelska

1539

opak.

opak.

Kiełbasa roztoczańska bio WASĄG 115 g 4,95/100 g

5 69

opak.

Parówki BERLINKI 250 g różne rodzaje od 17,40/kg

cena od Schab, szynka MORLINY plastry, 250 g 39,96/kg

9 99

opak.

Naszym dostawcą jest m.in. ANIMEX.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

4 35

opak.

7


IMPREZA NISKICH CEN

Ciasteczka

Bagietka rustykalna

Carrefour

200 - 250 g różne rodzaje 2,40 - 3,00/100 g

VANDEMOORTELE 280 g

bagietka rustykalna

2 49

Warkocz klonowy VANDEMOORTELE 98 g, 2,54/100 g

Carrefour 290 g 10,31 - 10,68/kg

szt.

2 99

599

szt.

opak.

Półbagietka fintes INTER EUROPOL 120 g

półbagietka górska

Carrefour

Bułka paryska

170 g 1,11 - 1,58/100 g

1 89

LA LORRAINE 260 g

bagietka paryska

Carrefour 280 g 5,68 - 6,12/100 g

szt.

1 59

Chleb z siemieniem lnianym

2 99

OMAR 380 g 7,87/kg

szt.

szt.

Bułka wiejska z ziarnami NOWEL 85 g 1,05/100 g

0 89 szt.

oferta ważna od 20.10 do 24.10

44% TANIEJ

4 Udo, podudzie z kurczaka

Łopatka wieprzowa bez kości

8

99

Filet z indyka

kg

1699

8 99 kg

9

99 kg

kg

Karkówka wieprzowa bez kości

11 99 kg

Mięso z indyka na kotlety INDYKPOL 500 g 13,98/kg

Polędwiczka wieprzowa

699

opak.

19 99 kg

Naszymi dostawcami są m.in.: ZAKŁAD PIEKARNICZY „OMAR”, NOWEL SP. Z O.O., VANDEMOORTELE EUROPE NV, LA LORRAINE POLSKA SP. Z O.O. INTER EUROPOL SA, CARREFOUR.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

13

Filety śledziowe à la matias

Carrefour

99 kg

Brzuszki wędzone z łososia ekstra MOWI POLAND SALES S.A.

Sałatka

HERRING, KRYMAR filet mrożony, glazura 25%

kg

NICKAL 100 g

cena od

1 89

13 99 kg

Koreczki śledziowe

2 39

opak.

KASZUBSKIE, GIŻYCKIE MORS 200 g 2,50/100 g

opak.

Łosoś atlantycki z solą morską

Łosoś wędzony na gorąco MOWI 125 g 13,27/100 g

SUEMPOL 2 x 50 g

11 99

opak.

Flądra strzałozębna

Paluszki surimi à la krabowe

LISNER 140 - 150 g wybrane rodzaje od 1,26/100 g

16 59

33

99

opak.

499

opak.

Śledzie z beczki

Łosoś wędzony na zimno

KAPITAN NAVI 800 g 22,11/kg

MOWI plastry 150 g 15,59/100 g

1769

opak.

2339

opak.

Polędwica z dorsza atlantyckiego MOWI POLAND SALES S.A.

Płaty śledziowe smażone SEKO 800 g w zalewie octowej, z jalapeno, w sosie pomidorowym 11,86/kg

9 49

opak.

Naszymi dostawcami są m.in.: MOWI POLAND SALES SA, LISNER, MORS, NICKAL, KAPITAN NAVI, SUEMPOL, SEKO.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

5399 kg

9


IMPREZA NISKICH CEN 500 g opak.

BAKAL 500 g, 19,98/kg

2 99

1 kg

Fistaszki

Rodzynki

MAKAR

SUŁTANKI

opak.

9 99

Mieszanka słodko-słona

1 kg

opak.

979

opak.

8 99

opak.

opak.

Polska dynia

kg

HOKKAIDO

Polska dynia, dynia makaronowa, dynia piżmowa NELSON

2

99

Polska dynia bio

kg

HOKKAIDO

4 99

149

Polska dynia ozdobna

kg

kg

oferta ważna od 20.10 do 24.10

Polskie jabłka grójeckie Grejpfruty czerwone

499 kg

Kaki

1 99 szt.

JONAPRINCE, GOLDEN DELICIOUS tacka, 4 szt. różne rodzaje

399

opak.

Pomarańcze

2 99 kg

Jakość z Natury Carrefour kontrola na każdym etapie produkcji BEZ GMO, 100% NATURY

Ogórek długi

10

1

59 szt.

3

99

opak.

Ziemniaki 3 typy kulinarne 1,5 - 2 kg 2,00 - 2,66/kg

Naszymi dostawcami są m.in.: MAKAR BAKALIE SP. Z O.O. SP.K, BAKAL, HELIO SA.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Mieszanka warzywna

Pyzy z mięsem, kluski śląskie z mięsem

50% DRUGI

JAWO 450 g 14,42/kg

TANIEJ BONDUELLE KALIFORNIA 400 g, 2 rodzaje 7,80 zł/cena za 2 opak. opak. 9,75/koszt kg przy zakupie 2 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 5,20 13,00/kg KUPUJĄC 2 opak.

390

6

DRUGI % TANIEJ 50 Carrefour

Zupa kalafiorowa

3 00

450 g 6,00 zł/cena za 2 opak. opak. 6,67/koszt kg przy zakupie 2 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 4,00 8,89/kg KUPUJĄC 2 OPAK.

49

opak.

Frytki, ćwiartki ziemniaczane Wiśnie bez pestek

DRUGI % TANIEJ

50

525

D’AUCY 450 g, wybrane rodzaje 10,50 zł/cena za 2 opak. opak. 11,67/koszt kg przy zakupie 2 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 7,00 15,56/kg KUPUJĄC 2 opak.

Pierogi

DRUGI % TANIEJ

50

IGLOTEX PROSTE HISTORIE 450 g, wybrane rodzaje 10,20 zł/cena za 2 opak. opak. 11,33/koszt kg przy zakupie 3 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 6,80 15,11/kg KUPUJĄC 2 opak.

510

MC CAIN GOLDEN LONGS 750 g 4 rodzaje 7,99/kg

599 opak.

Owoce morza MY FOOD 5 składników 400 g 47,23/kg

Makaron FROSTA PENNE GORGONZOLA, TORTELLINI 450 - 500 g 4 rodzaje 19,98 - 22,20/kg

9 99

opak.

OFERTA SPECJALNA

30 % RABATU

JEDNOSKŁADNIKOWE WARZYWA MARKI HORTEX 335 - 440 g, marchewka w kostce 450 g, purée z buraków ćwikłowych 450 g, fasola szparagowa, kalafior, dynia, bób cena na etykiecie zawiera obniżkę

30% TANIEJ

1889 opak.

Pizza bio 5 COLORI 390 g pizza bio 5 MARGHERITA - 12,99 zł 300 g 37,15 - 43,30/kg

14 49

2699 opak.

szt.

OFERTA SPECJALNA

Pizza GUSEPPE DR. OETKER 335 - 440 g różne rodzaje cena za szt. 14,75 - 19,37/kg

6 49 775

11 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Margaryna

Masło ekstra ŁACIATE MLEKPOL 200 g 2,50/100 g

4

99 szt.

FLORA UPFIELD 400 g różne rodzaje 14,98/kg

5

Margaryna

99

FLORA PROACTIV UPFIELD 400 g, różne rodzaje 32,48/kg

szt.

12 99 szt.

Jogurt naturalny bio

Mleko UHT bez laktozy

Masło ekstra bio MLEKOVITA 200 g zaw. tł. 82% 3,40/100 g

6

Pudding proteinowy bez laktozy VALIO 180 g różne rodzaje 2,42/100 g

79 szt.

ściółkowe

Jaja ściółkowe TOP JAJ 10 szt. 0,70/szt.

wolny wybieg

ŁAGODNE POLMLEK 1l zaw. tł. 2%

4 35

PIĄTNICA 140 g 1,21/100 g

3 59

szt.

1 69

szt.

szt.

L

rozmiar

699

opak.

M

rozmiar

Twaróg

Jogurt

ŁOWICZ klinek 250 g różne rodzaje 13,96/kg

PIĄTNICA PIĄTUŚ 125 g różne rodzaje 1,35/100 g

3 49

1 69

szt.

szt.

chów ekologiczny

30% TANIEJ

Jaja bez GMO FARMIO 10 szt. 0,85/szt.

8

49

opak.

Jaja ekologiczne WYSOKA GRZĘDA 10 szt. 0,90/szt.

8

99

opak.

99 12opak.

12 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN 5 Vegangurt na mleczku kokosowym

Deser

AVE VEGE BAKOMA 150 g różne rodzaje 2,13/100 g

RISO MÜLLER 200 g różne rodzaje 0,95/100 g

3

1

19 szt.

Mleczna kanapka

89

599

KINDER 5 x 28 g 4,28/100 g

szt.

5-pak

OFERTA SPECJALNA

20 % RABATU

4

NA SOK MARKI ANDROS 1,5 l różne rodzaje

-pak

Jogurt naturalny BAKOMA 390 g 6,90/kg

Jogurt

2 69

cena na etykiecie zawiera obniżkę

4-pak

-pak

Serek homogenizowany

Śmietana

DANIO DANONE 4 x 130 - 140 g różne rodzaje 1,02 - 1,09/100 g

PRIMO ZOTT 330 g zaw. tł. 12%, 18% 7,55/kg

5

599

ACTIMEL 4 x 100 ml różne rodzaje 1,50/100 ml

szt.

4

2

69

4-pak

49 szt.

Mleko UHT ŁACIATE 1l zaw. tł. 2%

Twaróg sernikowy PRÉSIDENT 1 kg

10 99

2 69

szt.

szt.

32% TANIEJ

Twaróg półtłusty bez laktozy MLEKOVITA klinek 230 g 1,43/100 g

Śmietanka ŁACIATA 500 ml zaw. tł. 30% 11,98/l

-pak

599 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: BAKOMA, FERRERO, MATEME, MÜLLER.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

3 29 szt.

Jogurt 7 ZBÓŻ MEN BAKOMA 300 g różne rodzaje 8,30/kg

2

49 szt.

3 69 szt. 13


IMPREZA NISKICH CEN

Serek PHILADELPHIA ZOTT 125 g różne rodzaje 7,49 zł/cena za 2 szt. 3,00/koszt 100 g przy zakupie 2 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 4,99 3,99/100 g

50% DRUGI TANIEJ

3

75

Pierogi

Ser pleśniowy VALBON 180 - 200 g 2 rodzaje 3,75 - 4,16/100 g

szt.

KUPUJĄC 2 szt.

Carrefour

749

400 g różne rodzaje 11,73/kg

szt.

4 69

opak.

Ser żółty MLEKOVITA plastry 150 g różne rodzaje 2,46/100 g

Serek BIELUCH 135 - 150 g różne rodzaje 1,59 - 1,77/100 g

2

3

39 szt.

Serek mascarpone

69

EPIU 500 g 31,98/kg

opak.

1599 szt.

RABAT Serek CAPRESI POLMLEK 150 g różne rodzaje 2,06/100 g

3

09 opak.

Ser topiony HOCHLAND plastry 130 g różne rodzaje - z aplikacją 2,53/100 g - bez aplikacji 2,99/100 g

15%

329 opak.

BEZ KUPONU W APLIKACJI

3

89

Wrapy LANTMANNEN 240 - 245 g różne rodzaje 2,04 - 2,08/100 g

4

99

opak.

Ser pleśniowy NATUREK GRAND BLUE 100 g

Ser Spód do pizzy HENGLEIN 400 g 9,98/kg

14

Pierogi

3

99

opak.

KOTWICA 400 g różne rodzaje 12,48/kg

4

99

opak.

ZOTTARELLA 125 g 3 rodzaje 5,59 zł/cena za 2 szt. 2,24/koszt 100 g przy zakupie 2 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 4,59 3,67/100 g

499 szt.

KUP JEDEN WEŹ DRUGI

2 80 szt.

KUPUJĄC 2 szt.

* Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie carrefour.pl/regulamin-akcji-promocyjnych.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Ser żółty GOUDA

cena od

Ser żółty

179

DŽIUGAS NICKAL 3 rodzaje

100 g

Ser żółty

4 49

SERENADA BABUNI, RADAMER, KRÓLEWIECKI SZWAJCAR, MASDAM, SALAMI

100 g

Ser mozzarella

100 g

Ser żółty TYLŻYCKI VALIO

POLMLEK

2

2 59

Ser pleśniowy

39

BŁĘKITNY LAZUR różne rodzaje

100 g

3 69

2 19

100 g

100 g

NOWOŚĆ

RABAT

20%

Sos ROLESKI 325 - 375 g wybrane rodzaje 15,97 - 18,43/kg

599 szt.

Ketchup KOTLIN 450 g różne rodzaje - z aplikacją 7,09/kg - bez aplikacji 8,87/kg

szt.

BEZ KUPONU W APLIKACJI

2 49

opak.

FELIX 200 - 240 g solone, prażone, pieczone solone 3,33 - 4,00/100 g

7 99

opak.

cena od

7 99

399

Orzeszki ziemne

KAMIS 180 - 185 g różne rodzaje od 1,08/100 g

WINIARY 700 ml różne rodzaje 11,41/l

3 19

Popcorn LORENZ 90 g 2,77/100 g

Musztarda Majonez

1 99

szt.

Mieszanka orzechów laskowych, nerkowców, migdałów FELIX 150 g, 7,99/100 g

szt.

Fileciki śledziowe, fileciki z makreli, śledzik w pomidorowym sosie, śledzik w słodkim sosie GRAAL 110 g, wybrane rodzaje, 4,54/100 g

11 99

opak.

499

opak.

15 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN KUP JEDEN WEŹ DRUGI

OFERTA SPECJALNA Makaron LUBELLA 400 - 500 g classic, mini, pełne ziarno 6,78 - 8,48/kg

3

39

Makaron HOUSE OF ASIA 80 - 300 g różne rodzaje od 1,43/100 g

opak.

cena od

429

opak.

MAKARONY POLSKIE wybrane rodzaje

Trendy lunch MELVIT 4 x 100 g różne rodzaje od 1,30/100 g

CENOS wybrane rodzaje

cena od

5

Ryż basmati

Kasza

3

19

W CENIE

SONKO 4 x 100 g 1,32/100 g

2

529

RABAT NALICZANY PRZY KASIE

opak.

opak.

DRUGI

Passata

Danie gotowe PUDLISZKI 500 g wybrane rodzaje 15,18/kg

759

opak.

PETTI 500 g wybrane rodzaje 8,99 zł/cena za 2 szt. 8,99/koszt kg przy zakupie 2 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 5,99 11,98/kg

50%

Oliwa niefiltrowana

TANIEJ

Olej

4 50

KUJAWSKI 1l

szt.

759

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

szt.

Przyprawa KAMIS w słoiku 10 - 55 g wybrane rodzaje 9,80 - 53,90/100 g

539

opak.

16

MONINI extra vergine 500 ml 43,98/l

21 99 szt.

Sos Przyprawa PRYMAT w słoiku 10 - 60 g wybrane rodzaje 4,32 - 25,90/100 g

2 59

opak.

Przyprawa do mięs KNORR 75 g 3,45/100 g

TAO TAO 200 ml wybrane rodzaje 3,00/100 ml

2 59

opak.

599 szt.

* Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Klienta oraz na stronie carrefour.pl/regulamin-akcji-promocyjnych.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN OFERTA SPECJALNA

Baton GO ON 50 g różne rodzaje od 3,98/100 g

Wafle

Zupa błyskawiczna

cena od

SONKO 95 - 130 g różne rodzaje 1,84 - 2,52/100 g

VIFON 70 g wybrane rodzaje 1,84/100 g

1 99

2 39

129

szt.

opak.

Danie w kubku

KNORR 7,5 - 9 g wybrane rodzaje 14,33 - 17,20/100 g

KNORR 47 - 73 g wybrane rodzaje 5,19 - 8,06/100 g

opak.

KUCHAREK PRYMAT 850 g różne rodzaje 15,28/kg

12 99

opak.

Sos sałatkowy

129

Przyprawa uniwersalna

379

opak.

opak.

Bulion KUCHAREK 120 g wybrane rodzaje 2,49/100 g

2 99

opak.

Przyprawa VEGETA 20 g 2 rodzaje 3,58 zł/cena za 4 opak. 4,48/koszt 100 g przy zakupie 4 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 1,79 8,95/100 g

2+2

GRATIS!

0 90

opak.

KUPUJĄC 4 opak.

Sos ŁOWICZ 500 g różne rodzaje 9,58/kg

479 szt.

17 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Szczaw siekany

Danie gotowe

SMAK 280 g sałatka pieczarkowa 290 g 13,76 - 14,25/kg

KUCHNIA STAROPOLSKA 700 g wybrane rodzaje 11,84/kg

3

99

opak.

8

Cukier trzcinowy

29

Miód pszczeli

4

DIAMANT 500 g 9,18/kg

opak.

59 opak.

HUZAR wielokwiatowy 950 g 26,31/kg

2499 szt.

OFERTA SPECJALNA

DRUGI

50% TANIEJ

Dżem ŁOWICZ 280 g, różne rodzaje 5,24 zł/cena za 2 szt. 9,36/koszt kg przy zakupie 2 szt. cena 1 szt. poza zestawem - 3,49 12,46/kg

262 szt.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

15 % RABATU

PIECZYWO BEZGLUTENOWE MARKI SCHÄR cena na etykiecie zawiera obniżkę

Kakao Czekolada bio MERCATARE 75 g wybrane rodzaje 7,99/100 g

DECOMORRENO 150 g 4,39/100 g

Baton

5 99

BE RAW! 25 - 40 g różne rodzaje 6,98 - 11,16/100 g

szt.

2 79 szt.

6 59

opak.

Płatki śniadaniowe CHURROS, PODUSZECZKI NESTLÉ 350 - 400 g różne rodzaje 19,98 - 22,83/kg

Płatki śniadaniowe FITNESS NESTLÉ 425 g wybrane rodzaje 18,80/kg

Deser

7

99

opak.

ALPRO 125 g różne rodzaje 1,99/100 g

2 49 szt.

7 99 opak.

18 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Kawa mielona

Kawa rozpuszczalna

PRIMA FINEZJA 500 g 28,78/kg

NESCAFÉ CREMA 300 g 69,97/kg

Kawa ziarnista TCHIBO BARISTA 1 kg 2 rodzaje

59 99

opak.

14 39

20 99

opak.

opak.

Kawa w kapsułkach NESCAFÉ DOLCE GUSTO 100,8 - 256 g różne rodzaje 7,81 - 19,83/100 g

19

99

opak.

Herbata LIPTON 2 g x 92 torebki 7,06/100 g

12 99

opak.

Herbata owocowa TEEKANNE 1,75 - 2,5 g x 20 torebek różne rodzaje 9,18 - 13,11/100 g

Baton

Ciastka

KNOPPERS 40 g wybrane rodzaje 6,13/100 g

DR GERARD 750 - 1000 g 2 rodzaje 18,99 - 25,32/kg

2

45 szt.

18

99

opak.

4 59

opak.

Ciastka DELICJE 294 g różne rodzaje 21,94/kg

6 45 opak.

19 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Czekolada

Czekolada

7 99

WEDEL 220 - 300 g wybrane rodzaje 2,66 - 3,63/100 g

szt.

LINDT EXCELLENCE 100 g wybrane rodzaje

szt.

WAWEL 100 g wybrane rodzaje

2 79 szt.

Torcik wedlowski WEDEL 250 g 47,96/kg

11 99 szt.

Praliny

Bombonierka LINDT 145 - 180 g różne rodzaje 24,99 - 31,03/100 g

8 49

Czekolada

44

MON CHÉRI FERRERO 157,5 g różne rodzaje 8,88/100 g

99

opak.

13

99

Cukierki czekoladowe WAWEL 280 g, różne rodzaje 32,11/kg

opak.

8 99 opak.

Guma rozpuszczalna MAOAM 110 g 3,08/100 g

Żelki ŚMIEJŻELKI NIMM2 STORCK 90 - 130 g różne rodzaje 2,30 - 3,32/100 g

Likwory

2 99

opak.

Śliwka, wiśnia w czekoladzie MIESZKO

OFERTA SPECJALNA

10 % RABATU WYBRANE PRODUKTY MARKI CADBURY

cena na etykiecie zawiera obniżkę

3 49 100 g

MIESZKO 180 - 185 g różne rodzaje 4,86 - 4,99/100 g

8 99

opak.

339

opak.

Ptasie Mleczko WEDEL 360 g, różne rodzaje 20,00 zł/cena za 2 opak. 27,78/koszt kg przy zakupie 2 opak. cena 1 opak. poza zestawem - 12,99 36,08/kg

W ZESTAWIE

TANIEJ

10 00

opak.

KUPUJĄC 2 opak.

20 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Mleko dla dzieci

Herbatka dla dzieci

11 99

HUMANA 200 g, wybrane rodzaje 6,00/100 g

opak.

Posiłek dla dzieci

NESTLÉ NAN OPTIPRO 800 g wybrane rodzaje 44,99/kg

BOBOVITA 250 g wybrane rodzaje 19,96/kg

3599

499

opak.

szt.

OFERTA SPECJALNA

Sok dla dzieci BOBOFRUT 300 ml wybrane rodzaje 11,63/l

3

Kaszka dla dzieci

Pomidory w puszce

BOBOVITA 210 g wybrane rodzaje 3,57/100 g

DAWTONA 400 g wybrane rodzaje 7,48/kg

7

49

49

szt.

opak.

15 % RABATU

NA AJVAR, PESTO MARKI PODRAVKA różne rodzaje

2 99

opak.

cena na etykiecie zawiera obniżkę

Fasola konserwowa BONDUELLE 400 g/240 g biała, czerwona wybrane rodzaje kukurydza konserwowa BONDUELKI 170 g/140 g 1,58 - 2,17/100 g

3

79

Ogórki konserwowe DAWTONA 900 g/470 g 10,62/kg

opak.

Rewersy

4

99

opak.

LAJKONIK 90 - 95 g różne rodzaje 3,15 - 3,32/100 g

Przekąska

2

99

opak.

BAKE ROLLS 160 g wybrane rodzaje 2,49/100 g

3 99

opak.

Chipsy Chipsy CHEETOS 80 - 95 g różne rodzaje 2,52 - 2,99/100 g

2 39 opak.

LAY’S 130 - 140 g wybrane rodzaje 2,78 - 2,99/100 g

3 89 opak.

21 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDA˚ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZEST¢PSTWEM 8

8

-pak

4

-pak

-pak

26% TANIEJ

16

Piwo niepasteryzowane KASZTELAN 8 x 0,5 l, puszka cena za 8-pak 4,25/l

4

22

99

Piwo W ZESTAWIE

8-pak

Piwo WARKA 8 x 0,5 l puszka cena za 8-pak 4,37/l

99 8-pak

4

-pak

w tym 0,5 l GRATIS

17

49

8-pak

ŻYWIEC PREMIUM 4 x 0,5 l puszka 22,00 zł/cena za dwa 4-paki 5,50/koszt l przy zakupie dwóch 4-paków cena jednego 4-paku poza zestawem - 11,95 5,98/l

4

-pak

WARKA STRONG 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 6,25/l

12 99

12 49

4-pak

4-pak

Piwo KOZEL LEŽÁK, ČERNÝ 4 x 0,5 l, puszka 25,98 zł/cena za trzy 4-paki 4,33/koszt l przy zakupie trzech 4-paków cena jednego 4-paku poza zestawem - 12,99 6,50/l

11 00

4-pak

KUPUJĄC dwa 4-paki

-pak

Piwo

Piwo LECH FREE 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak 6,50/l

TANIEJ

Piwo

3 W CENIE 2

8 66 4-pak

KUPUJĄC trzy 4-paki

NAMYSŁÓW 0,5 l butelka bezzwrotna 5,58/l

2 79 szt.

zestaw

Piwo

Piwo

GARAGE 0,4 l butelka bezzwrotna wybrane rodzaje 9,98/l

SOMERSBY 0,4 l butelka bezzwrotna wybrane rodzaje 9,48/l

399 szt.

22

379 szt.

Piwo PILSNER URQUELL 0,5 l butelka bezzwrotna 9,38/l

4 69 szt.

Piwo KOMES 4 x 0,5 l butelka zwrotna

33 99

zestaw


IMPREZA NISKICH CEN 4

-pak

Sok, nektar TYMBARK 1l różne rodzaje

Mus KUBUŚ 4 x 100 g 1,75/100 g

cena od

699

3 49

4-pak

szt.

NOWOŚĆ

3

-pak

RABAT

17%

Napój niegazowany TYMBARK ASEPTIC 2l różne rodzaje - z aplikacją 1,45/l - bez aplikacji 1,75/l

2

Sok VITAMINKA HORTEX 3x1l 3,33/l

89 szt.

BEZ KUPONU W APLIKACJI

9 99

349

3-pak

Smoothie

Napój

FORTUNA 0,215 l różne rodzaje 1,86/100 ml

PYSIO 0,9 l różne rodzaje 3,54/l

399

3 19

szt.

szt.

Tonik KINLEY 0,25 l puszka wybrane rodzaje 9,16/l

229 szt.

Napój Napój gazowany HELLENA 1,25 l wybrane rodzaje 2,87/l

3 59 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: MASPEX, FORTUNA, COCA-COLA, HORTEX.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.

COCA-COLA, SPRITE 0,33 l puszka wybrane rodzaje 6,94/l

229 szt.

23


IMPREZA NISKICH CEN

Napój izotoniczny

Napój smakowy

OSHEE 0,75 l wybrane rodzaje od 2,92/l

Napój aloesowy

ŻYWIEC ZDRÓJ NATURALS 1,2 l 3 rodzaje 2,99/l

ALOE VERA KING 0,5 l różne rodzaje 12,78/l

3 59

cena od

639

szt.

2 19

szt.

szt.

6

-pak

RABAT

12

Napój na bazie herbaty

Syrop

LIPTON 0,5 l różne rodzaje 5,98/l

ŁOWICZ 0,4 l różne rodzaje 12,48/l

2

4

99 szt.

6

-pak

Woda źródlana ŻYWIEC ZDRÓJ 12 x 0,5 l różne rodzaje 2,67/l

15

Napój smakowy ŻYWIEC ZDRÓJ Z NUTĄ gazowany 1,5 l 3 rodzaje 2,59/l

3 89 szt.

99

12-pak

99 szt.

20% Woda źródlana ŻYWIEC ZDRÓJ ZDROJEK niegazowana 6 x 0,31 l - z aplikacją 3,70/l - bez aplikacji 4,67/l

6

89 6-pak

BEZ KUPONU W APLIKACJI

869

Woda mineralna -pak

STAROPOLANKA 2000 6 x 1,5 l 2 rodzaje 16,34 zł/cena za dwa 6-paki 0,91/koszt l przy zakupie dwóch 6-paków cena jednego 6-paku poza zestawem - 10,89 1,21/l

50% DRUGI TANIEJ

8 17

6-pak

KUPUJĄC dwa 6-paki

Napój energetyczny BURN 0,25 l różne rodzaje 11,16/l

279 szt.

24 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Mydło w płynie

Produkty do stylizacji włosów

Farba do włosów

TAFT 200 - 250 ml różne rodzaje 4,00 - 5,00/100 ml

OLIA różne rodzaje

9 99

1599

szt.

opak.

DOVE 250 ml różne rodzaje zapas 500 ml - 7,99 zł 15,98 - 31,96/l

7 99 szt.

Żel pod prysznic damski

Płyn do kąpieli

DOVE 500 ml różne rodzaje 25,98/l

LUKSJA SARANTIS 1l różne rodzaje

12

99 szt.

Żel pod prysznic męski ADIDAS COTY 250 ml, różne rodzaje 25,96/l

6 49 szt.

699 szt.

Dezodorant damski REXONA 50 - 150 ml, różne rodzaje - z aplikacją 5,99 - 17,98/100 ml - bez aplikacji 7,59 - 22,78/100 ml

RABAT Dezodorant ADIDAS natural spray 75 ml różne rodzaje 23,99/100 ml

17 99 szt.

21%

8 99 szt.

BEZ KUPONU W APLIKACJI

1139

Szampon do włosów GLISS 400 ml różne rodzaje 22,48/l

Papier toaletowy MIŚKI 40 rolek 3-warstwowy

Dezodorant męski

19

99 opak.

ADIDAS 150 ml różne rodzaje 5,99/100 ml

8 99 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: UNILEVER POLSKA SP. Z O.O., COTY EASTERN EUROPE SP. Z O.O., SARANTIS POLSKA SA.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.

8 99 szt.

25


IMPREZA NISKICH CEN

Płyn do prania tkanin

Płyn do płukania tkanin

Proszek, żel, kapsułki do prania

PERWOLL HENKEL 3,6 l różne rodzaje 6,39/l

COCCOLINO UNILEVER 870 ml różne rodzaje 17,23/l

PERSIL HENKEL 4,55 kg, 4 l, 38 - 48 szt. różne rodzaje cena za szt. lub opak. 7,25/kg, 8,25/l, 0,69 - 0,87/szt.

32

14

99

22

99 szt.

25 % RABATU

30 % RABATU NA GAMY PRODUKTÓW MARKI LOVELA RB HYGIENE

Wybielacz ACE ORBICO 1l różne rodzaje

6 69

cena na etykiecie zawiera obniżkę

szt.

6

szt.

OFERTA SPECJALNA

cena na etykiecie zawiera obniżkę

GARNIER CZYSTA SKÓRA 150 ml wybrane rodzaje 9,99/100 ml

PERFECTA 50 ml różne rodzaje 13,98/100 ml

99

NA PRODUKTY DO PIELĘGNACJI BUTÓW MARKI KIWI SC JOHNSON

Żel do twarzy

Krem do rąk

Maszynki do golenia GILLETTE VENUS SENSITIVE, TROPICAL 3 szt.

17 99

opak.

1499 szt.

DO

30 % RABATU

20 % RABATU

cena na etykiecie zawiera obniżkę

cena na etykiecie zawiera obniżkę

26

szt.

DO

DO

NA KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI TWARZY ORAZ DEMAKIJAŻU MARKI NIVEA

99

NA ODŚWIEŻACZE POWIETRZA MARKI GLADE SC JOHNSON

Naszymi dostawcami są m.in.: HENKEL, ORBICO, RB HYGIENE, SC JOHNSON, UNILEVER.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN OFERTA SPECJALNA

Podpaski higieniczne NATURELLA DUO PACK 20 szt. różne rodzaje

599

opak.

Wkładki higieniczne CAREFREE 40 - 46 szt. różne rodzaje

11 89

opak.

Szczoteczka elektryczna do zębów Pasta do zębów BLEND-A-MED PROCTER & GAMBLE 100 ml wybrane rodzaje

Pasta do zębów

579 szt.

ELMEX, MERIDOL COLGATE PALMOLIVE 50 - 75 ml różne rodzaje

DRUGI

50% TAŃSZY PRODUKT

ORAL-B PROCTER & GAMBLE wybrane rodzaje

99 99

RABAT NALICZANY PRZY KASIE

szt.

Klej do protez COREGA GLAXOSMITHKLINE 70 g różne rodzaje 28,56/100 g

19

99 szt.

Ręcznik papierowy KARTIKA

5

99 opak.

Tabletki do ssania HERBITUSSIN 12 szt. różne rodzaje

749

opak.

OFERTA SPECJALNA

DO

20 % RABATU

NA CHUSTECZKI NAWILŻANE PAMPERS AQUA PURE, COCONUT PURE cena na etykiecie zawiera obniżkę Naszymi dostawcami są m.in.: PROCTER & GAMBLE, COLGATE-PALMOLIVE, GLAXOSMITHKLINE.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

Pieluchomajtki PAMPERS PANTS MEGA PACK 74 - 128 szt. różne rodzaje

79 99

opak.

27


IMPREZA NISKICH CEN

RABAT Tabletki do zmywarki

Spray czyszczący antybakteryjny

FAIRY 100 szt., 125 szt. różne rodzaje 0,60 - 0,75/szt.

SANYTOL 500 ml różne rodzaje 19,98/l

74

9

99

opak.

99 szt.

9%

Płyn do mycia naczyń

499

LUDWIK 1040 g różne rodzaje szt. - z aplikacją 4,80/kg - bez aplikacji BEZ KUPONU 5,28/kg W APLIKACJI

549

Mleczko do czyszczenia CIF 780 g różne rodzaje 12,29/kg

9 59 szt.

OFERTA SPECJALNA

DO

20 % RABATU

Płyn do mycia szyb CLIN 500 ml różne rodzaje 12,98/l

NA DODATKI DO ZMYWAREK MARKI FINISH

6 49

cena na etykiecie zawiera obniżkę

Płyn do czyszczenia

szt.

PRONTO 1l różne rodzaje

cena od

Granulki do udrożniania rur

9 99 szt.

OFERTA SPECJALNA

Zawieszka do WC

Płyn do czyszczenia WC DOMESTOS ZERO KAMIENIA 750 ml różne rodzaje 14,65/l

10

99 szt.

BREF PREMIUM 2 x 50, 50 g różne rodzaje cena za szt. lub opak. od 8,49/100 g

8

49

KRET 800 g różne rodzaje 13,49/kg

1079

opak.

Karma dla kota

Karma dla psa

Karma dla psa bio

PERFECT FIT 750 g różne rodzaje 13,32/kg

CHAPPI 9 kg różne rodzaje 4,44/kg

BUTCHER’S 150 g wybrane rodzaje 3,13/100 g

9 99 opak.

39 99

opak.

4 69 szt.

28 Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

Kosz składany

Worki na śmieci VIGO!

IDA poj. 32 l

cena od

zawijane LDPE z taśmą - cena od 4,99 zł dostępne inne worki do segregacji i zapachowe LDPE, HDPE

Mop SPONTEX QUICK SPRAY zapas - 19,99 zł

2 99

12 99

opak.

79 99

szt.

szt.

zestaw

Pokrowiec próżniowy ROZENBAL rozm. L, 70 x 90 cm - 13,99 zł rozm. XL, 95 x 100 cm - 15,99 zł

Zestaw WC BACTERIA STOP dostępne inne artykuły

1599

zestaw

Mikrofibra do okien

rozm. M, 48 x 60 cm

SCOTCH-BRITE dostępne inne zmywaki i ścierki

8 99

12 99

opak.

opak.

-17°C

zestaw

Baterie ENERGIZER MAX AA, AAA 4 szt. CR 2032 2 szt. - 9,99 zł

Taśma pakowa samoprzylepna 3 + 1 gratis bezbarwna lub beżowa

AA, AAA

13 99

1699

opak.

cena od

Żarówka LED

zestaw

PHILIPS różne rodzaje

1499

Wkład modułowy do szuflady

10 99 szt.

duża 3-kołowa - 39,99 zł

cena od

szt.

SENA 4l 2,75/l

Torba zakupowa na kółkach

wkład 2-poziomowy - 15,99 zł różne rozmiary

129

szt.

Zimowy płyn do spryskiwaczy

Suszarka do naczyń różne kolory

9 99 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: SENA, ENERGIZER, CARREFOUR, SIGNIFY, ARETO, ROTHO, QUICK PACK, MS POLAND, 3M, KEEEPER, ROZENBAL.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

3499 szt.

29


IMPREZA NISKICH CEN

komplet

Komplet patelni

Carrefour

3 szt. garnek płaski ø 28 cm - 79,99 zł/szt. garnek aluminiowy ø 28 cm - 89,99 zł/szt. komplet noży kuchennych 5 szt. - 74,99 zł/kpl.

komplet patelni

109 00 kpl.

Akcesoria kuchenne marki FACKELMANN TYLKO Z APLIKACJĄ

RABAT %

20

komplet Czajnik nierdzewny KACPER poj. 1,5 l BALL poj. 2 l

19

Termos, kubek termiczny różne rodzaje

14

99 szt.

Komplet wkładów filtrujących

99

AQUAPHOR MAXFOR 3+1

szt.

29 99 kpl.

OFERTA SPECJALNA

zestaw

komplet

Zestaw salaterek szklanych

Kubek, szklanka do herbaty

poj. 110 ml, 6 szt. - 21,99 zł

poj. 250 - 400 ml różne rodzaje

zestaw

poj. 300 ml, 3 szt.

1499

zestaw

Kubek z zaparzaczem ANDREA poj. 440 ml

cena od

2499

opak.

2 48 szt.

20 % RABATU

NA KOMPLET SZKLANEK TERMICZNYCH Z PODWÓJNĄ ŚCIANKĄ 2 szt., różne rodzaje cena na etykiecie zawiera obniżkę

OFERTA SPECJALNA

20 % RABATU NA ZASTAWĘ ŚNIADANIOWĄ MARKI CESIRO różne rodzaje cena na etykiecie zawiera obniżkę

30

Patelnia non-stick

Carrefour różne rozmiary

cena od

19 99 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: ALTOM, AQUAPHOR, FACKELMANN, FLORENTYNA, TADAR, CARREFOUR.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl. Regulamin aplikacji Mój Carrefour jest dostępny na carrefour.pl.


WSPOMINAJMY

bliskich

Róża sztuczna pojedyncza bukiet sztucznych róż - od 8,99 zł/bukiet

pojedyncza cena od

3 99 szt.

25 cm

16 h

Znicz szklany

Wazon pękaty

cena od

60 g 3 kolory

2 99

1499

Latarenka LED

szt.

ø 18 cm wys. 31 cm

49 99

szt.

różne rodzaje

szt.

44 h

22 cm

29,5 cm

100 h

Znicz szklany

Znicz szklany

prążki satyna, ręcznie zdobiony 120 g

zalewany amfora duża 360 g

10 99

8 99

szt.

20 h

12 cm

zalewany 120 g różne kolory

3 49 szt.

Znicz szklany

25 h

25 cm

19 cm

12 h

Znicz szklany

szt.

zalewany 120 g różne kolory

2 99 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: EM & EM, NOWA, JUMI, MAG, TOP GIFT, WÓJCIK, CORTINA, SADOWSCY, CANDELA, OK KATARZYNA OSTROWSKA.

Znicz szklany kolumna antyczna 80 g

499 szt.

31


IMPREZA NISKICH CEN zestaw

Kółko pojedyncze do ćwiczeń mięśni brzucha

Bidon sportowy, shaker

kółko podwójne - 22,99 zł

Zestaw hantli 2 x 4 kg - 32,99 zł 2 x 5 kg - 44,99 zł 2 x 6 kg - 48,99 zł

różne rodzaje

2 x 2 kg

pojedyncze

17 99

1699

11 99

Uchwyt do pompek

cena od

zestaw

szt.

szt.

zestaw

Mata puzzle pod sprzęt

wymiary po złożeniu 4 elementów: 122 x 122 cm, wymiary jednego elementu: dł. 61 cm, szer. 61 cm, gr. 10 mm mata pod sprzęt do ćwiczeń 9 kolorowych elementów gr. 10 mm - 79,99 zł

4 elementy

34

99

opak.

Walizka rozm. M - 69,99 zł rozm. L - 89,99 zł

rozm. S

49

99 szt.

24

99

zestaw

Plecak sportowy różne rodzaje

2499 szt.

Torba fitness różne rodzaje

cena od

22

99 szt.

Ławeczka pod sztangę BODYMAKER wymiary: dł. 110 cm, szer. 62 cm, wys. 83 - 114 cm

299 00 szt.

Sztanga do ćwiczeń materiał: PVC + cement, żelazo, pianka; wymiary gryfu: dł. 47 cm, ø 25 mm, ø uchwytu 33 mm

199 00 szt.

32

Naszymi dostawcami są m.in.: ABISAL, JMS SPORTS, MIDEX, SAM PARTNER, SPOKEY, SEMI LINE, OTCF, NOVI, OLIMP, REGIS.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN OFERTA SPECJALNA

Klocki LEGO 41686 - 74,99 zł 42103, 21151, 31102, 11002, 76900, 76186, 21171 - 79,99 zł 75317 - 89,99 zł

Klocki

Kuchnia drewniana

SUPER WINGS LOTNISKO 510 elementów

Carrefour

169 00

39 99

opak.

opak.

10931

69 99 opak.

Interaktywna lalka BABY ALIVE ŚWIECĄCE BUCIKI HASBRO

59 99

opak.

OFERTA SPECJALNA

UDANE ZAKUPY WAM NIE STRASZNE! Akcesoria na Halloween różne rodzaje cena od

1 99 szt.

Naszymi dostawcami są m.in.: HASBRO, LEGO, ARPEX, JUMI.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

33


IMPREZA NISKICH CEN

Pled

Koc polarowy w kratę

SIGLO mikrofibra różne kolory wym. 130 x 170 cm cena za szt.

różne kolory wym. 150 x 200 cm cena za szt.

19 99

2499

2499

2999

Koc bawełniany różne wzory wym. 150 x 200 cm

wym. 40 x 40 cm

Koc

89 99

ALASKA różne kolory wym. 220 x 200 cm cena za szt.

9999

79 99 8999

Jasiek wym. 45 x 45 cm - 8,99 zł 9,99 zł cena za szt.

699 899

LINIA PODUSZEK I KOŁDER PROCOMFORT • wyrób medyczny przyjazny dla alergików • innowacja – prostokątne narożniki, które idealnie dopasowują się do poszwy

Kołdra

Linia kołder i poduszek MAYTIME kołdra wym. 220 x 200 cm - 69,99 zł 79,99 zł poduszka wym. 50 x 60 cm - 21,99 zł 24,99 zł wym. 70 x 80 cm - 34,99 zł 39,99 zł cena za szt.

wym. 160 x 200 cm

49 99

5999

wym. 220 x 200 cm - 69,99 zł 79,99 zł poduszka wym. 50 x 60 cm - 19,99 zł 24,99 zł wym. 70 x 80 cm - 29,99 zł 39,99 zł cena za szt.

wym. 160 x 200 cm

49 99

5999

LINIA PODUSZEK I KOŁDER THE FIRST • ultradźwiękowo wykończona kołdra • wyrób medyczny • możliwość prania w temp. 60°C

Kołdra THE FIRST wym. 220 x 200 cm - 44,99 zł 49,99 zł poduszka wym. 50 x 60 cm - 16,99 zł 19,99 zł wym. 70 x 80 cm - 26,99 zł 29,99 zł

34

Linia kołder i poduszek wym. 160 x 200 cm

3499

3999

BUBBLES kołdra wym. 220 x 200 cm - 69,99zł 79,99 zł poduszka wym. 50 x 60 cm - 24,99 zł 29,99 zł wym. 70 x 80 cm - 34,99 zł 39,99 zł cena za szt.

wym. 160 x 200 cm

59 99

6999

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bytom, Bydgoszcz GALERIA POMORSKA, Łódź CH ŁÓDŹ WIDZEW, Rybnik GALERIA ŚLĄSKA, Mińsk Maz., Kędzierzyn-Koźle, Olkusz CH ECHO, Kutno, Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Gdańsk CH MORSKI PARK HANDLOWY, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA. Naszymi dostawcami są m.in.: JOHN COTTON, FARO, DETEXPOL, BBK.


IMPREZA NISKICH CEN

Prześcieradło z gumką TEX jersey policotton różne rodzaje dostępne wymiary: 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 220 x 200 cm

cena od

19 99 szt.

Prześcieradło z gumką jersey, różne kolory wym. 90 x 200 cm - 14,99 zł 19,99 zł wym. 140 x 200 cm - 19,99 zł 24,99 zł cena za szt.

wym. 160 x 200 cm

2499

2999

Prześcieradło z gumką

cena od

TEX z mikrofibry, różne rodzaje dostępne wymiary: 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

1499 szt.

komplet

100% bawełny

Komplet pościeli TEX różne wzory wym. 220 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm - 89,99 zł 99,99 zł

100% bawełny

wym. 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm

69 99 7999

Prześcieradło z gumką TEX różne rodzaje dostępne wymiary: 90 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm

cena od

2499 szt.

komplet

komplet

100% bawełny

Komplet pościeli kora bawełniana różne wzory wym. 220 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm - 79,99 zł 89,99 zł

100% bawełny

wym. 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm

69

99 7999

Komplet pościeli flanela różne wzory wym. 220 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm - 69,99 zł 79,99 zł

komplet

wym. 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm

59 99 6999

komplet

Komplet pościeli 100% bawełny różne wzory wym. 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm

49 99 5999

Komplet pościeli TEX 48% bawełny, 52% poliestru różne wzory wym. 220 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm - 69,99 zł 79,99 zł

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bytom, Bydgoszcz GALERIA POMORSKA, Łódź CH ŁÓDŹ WIDZEW, Rybnik GALERIA ŚLĄSKA, Mińsk Maz., Kędzierzyn-Koźle, Olkusz CH ECHO, Kutno, Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Gdańsk CH MORSKI PARK HANDLOWY, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA.

wym. 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm

59 99 6999

35


IMPREZA NISKICH CEN

Płaszczyk dziecięcy rozm. od 4 do 12 lat

cena od

79

Płaszczyk pikowany damski

Getry dziewczęce TEX rozm. 98 - 164 cm cena za 1 parę

TEX rozm. S - XL

99

19

99

11900

99 2999

99

Bluza dziewczęca

szt.

rozm. 98 - 164 cm

3499

4999

Czapka dziewczęca TEX

16

99 1999

Buty dziewczęce TEX rozm. 26 - 40

49 99

6999

Rajstopy damskie Rękawiczki damskie

ADRIAN 40 - 60 den różne kolory i rozmiary

Botki wiązane damskie rozm. 36 - 41

79 99

1 para

Botki z ozdobami damskie rozm. 36 - 41

cena od

69 99

7999

36

12 99 1799

1 para

gładkie, z nadrukiem rozm. S - XXL cena za 1 parę

rozm. S - XL różne modele cena za 1 parę

6999

699

Spodnie elastyczne damskie

Spodnie jeans damskie

59 99

dzianinowe różne wzory cena za 1 parę

Kurtka dwustronna damska rozm. S - XL

149 00

17900

29 99 3499

Kurtka pikowana damska rozm. S - XL cena za szt.

79 99 9999

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bytom, Bydgoszcz GALERIA POMORSKA, Łódź CH ŁÓDŹ WIDZEW, Rybnik GALERIA ŚLĄSKA, Mińsk Maz., Kędzierzyn-Koźle, Olkusz CH ECHO, Kutno, Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Gdańsk CH MORSKI PARK HANDLOWY, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA. Naszymi dostawcami są m.in.: ADRIAN, MILELE, FENG.


IMPREZA NISKICH CEN

Getry, kalesony męskie

Kurtka męska

różne kolory i rozmiary

TEX rozm. S - 3XL

1499

1 para

Botki za kostkę męskie rozm. 40 - 46

139 00

59 99

6999

15900

SKÓRA

25% bawełny, 75% POLIESTRU Spodnie męskie

Koszula męska Trapery damskie, męskie rozm. 36 - 46

cena od

59 99

1 para

Rękawiczki skórzane męskie różne wzory cena za 1 parę

3499

rozm. od 4 do 12 lat

cena od

79 99 szt.

29 99

3999

Bluza chłopięca Kurtka chłopięca

TEX chino rozm. 32 - 42

TEX rozm. S - 3XL, 37 - 46

rozm. 98 - 164 cm

39

99 59

99

Czapka chłopięca

49 99

3499

Spodnie bawełniane męskie TEX rozm. 32 - 42 cena za 1 parę

39 99

4999

5999

Kurtka męska TEX rozm. S - 3XL

99 99

12900

100% bawełny

różne kolory

Joggery chłopięce rozm. 98 - 164 cm

39 99

4999

7 99

Koszula męska

999

Buty chłopięce TEX rozm. 26 - 42

39 99

4999

Sweter męski TEX rozm. S - 3XL cena za szt.

39 99

4999

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bytom, Bydgoszcz GALERIA POMORSKA, Łódź CH ŁÓDŹ WIDZEW, Rybnik GALERIA ŚLĄSKA, Mińsk Maz., Kędzierzyn-Koźle, Olkusz CH ECHO, Kutno, Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Gdańsk CH MORSKI PARK HANDLOWY, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA. Naszymi dostawcami są m.in.: MILELE, FENG.

TEX 60% bawełny, 40% poliestru rozm. S - 3XL, 37 - 46 100% bawełny - 59,99 zł 69,99 zł cena za szt.

3499

3999

37


IMPREZA NISKICH CEN 1800 W

1,5 l pojemność

moc

2200 W

1,8 l pojemność

moc

Waga kuchenna 1,7 l

Czajnik

pojemność

MANDINE MWK2200DL-20

Czajnik BOTTI HENRY INOX dostępny również czajnik szklany BOTTI WILLY/WIGO - 49,99 zł

29 99

59 99

szt.

szt.

800 W

ŁUCZNIK KS-509S wyświetlacz LCD, zakres pomiaru 2 - 5 kg, funkcja tary, zasilanie bateryjne, baterie w komplecie

39 99 szt.

800 W

moc

moc

Blender 3 w 1

funkcja

ZELMER ZHB3352 siekacz o poj. 450 ml, blokada zapobiegająca zwolnieniu nasadki podczas pracy, 2 noże o wysokiej wydajności, ergonomiczny kształt, konstrukcja zapobiegająca rozpryskiwaniu, plastikowa stopa, miarka o poj. 0,8 l

TURBO

3 tryby prędkości

Robot kuchenny MPM KASIA PLUS MRK-11 misa malaksera poj. 1,5 l, misa blendera poj. 1 l, funkcja pulse

119 00

369 00 szt.

szt.

900-1800 W moc

Termowentylator mini*

Suszarka do grzybów, owoców

VOLTENO VO 0283 automatyczna kontrola termostatu, wbudowany termostat pokojowy, 3 opcje nawiewu do wyboru: zimny, ciepły, gorący

* Sprawdź całą ofertę.

NIEWIADÓW 970.01 dostępna również suszarka 972.04 - 129,00 zł

49 99

129 00

szt.

szt.

550 W

22 programy szycia

moc

2,5 l zbiornik na wodę Maszyna do szycia ŁUCZNIK MILENA 419 ściegi owerlokowe, możliwość haftowania, dostępna również maszyna EVERYDAY - 369,00 zł

439 00

47900

38

Odkurzacz bezworkowy ROWENTA RO4823EA 3 poziomy filtracji, 3 końcówki

299 00 szt.

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Kędzierzyn-Koźle, Kutno, Mińsk Maz., Olkusz CH ECHO, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN 128 GB pojemność

Pamięć USB

Karta pamięci z adapterem 128 GB SANDISK prędkość odczytu do 100 MB/s dostępne również: 32 GB bez adaptera - 24,99 zł 64 GB bez adaptera - 44,99 zł cena za szt.

KIOXIA 16 GB dostępna również 32 GB - 24,99 zł

69 99

Smartwatch HAMMER

349 00

19 99

10900

szt.

szt.

6,53”

4 GB pamięć ROM 128 GB pamięć RAM 6000 mAh

Smartfon 6,53”

poj. baterii

XIAOMI REDMI 9T

799 00

Urządzenie wielofunkcyjne

szt.

HP ENVY 6020E

42” HDMI x 3

Sm

t ar

349 00

39900

TV

złącze

Głośnik Bluetooth POSS PSBTST810

649 00 szt.

43” HDMI x 2 złącze

Sm

ar

G

Telewizor 42”

CHIQ CH42G6SGFHDT2A klasa dostępny również telewizor 32” energetyczna CH32G6HDT2A HD CHIQ 1514573 - 839,00 zł CH32G6SNHDT2A HD STV CHIQ 1514572 - 919,00 zł

50” HDMI x 2 złącze

Sm

t ar

1299 00 szt.

TV

USB x 1

złącze

klasa energetyczna

złącze

V tT

USB x 1

G

USB x 2

złącze

Telewizor 43” LG 43UP78003

1799

00 szt.

G klasa energetyczna

Telewizor 50” LG 50UP78003

2199 00

Oferta z tej strony nie dotyczy sklepów: Bydgoszcz FORDON, Jastrzębie-Zdrój GALERIA ZDRÓJ, Kędzierzyn-Koźle, Kutno, Mińsk Maz., Olkusz CH ECHO, Opole CH TURAWA PARK, Jaworzno GALERIA GALENA, Warszawa GALERIA PÓŁNOCNA.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

szt.

39


IMPREZA NISKICH CEN

20%

TANIEJ PŁATKI ŚNIADANIOWE, NAPOJE ROŚLINNE, MIODY, DŻEMY, KREMY MARKI CARREFOUR BIO

RABAT NALICZANY PRZY KASIE

40

Prezentowana oferta może się różnić w zależności od sklepu i jest ważna do wyczerpania zapasów.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.


IMPREZA NISKICH CEN

20%

TANIEJ CZEKOLADY, CIASTKA MARKI CARREFOUR BIO

RABAT NALICZANY PRZY KASIE

Prezentowana oferta może się różnić w zależności od sklepu i jest ważna do wyczerpania zapasów.

Wszystko, co Cię interesuje, znajdziesz na carrefour.pl.

41


WSPOMINAJMY

bliskich

Y

Z

R

TV

M

P

35 % RABATU

DUK

TY

DO

RO

EKLA

NA WSZYSTKIE ZNICZE I WKŁADY DO ZNICZY różne rodzaje cena na etykiecie zawiera obniżkę

32 h

+

R

25 cm

35 cm

NA WSZYSTKIE BUKIETY SZTUCZNYCH CHRYZANTEM różne rodzaje

Z

60 h

TV

EKLA

2+2

katedra duża 200 g, wys. 35 cm cena 1 szt. poza zestawem - 9,99 katedra mini 100 g, wys. 25 cm cena 1 szt. poza zestawem - 3,99

GRATIS!

19 98

Znicz szklany

cena na etykiecie zawiera obniżkę

DUK

Y

P

30 % RABATU

RO

M

Przy zakupie 2 szt. zniczy KATEDRA DUŻA 2 szt. zniczy KATEDRA MINI GRATIS!

TY

DO

zestaw

KUPUJĄC 4 szt.

Kurtka damska, męska rozm. S - 3XL cena za szt.

Kurtka dziecięca

99 99

TEX rozm. od 4 do 16 lat cena za szt.

12900

10% RABATU w każdy weekend

59 99 7900

DOŁĄCZ DO NAS:

Lista sklepów dostępna na CARREFOUR.PL. Znajdź swój sklep z aktualną gazetką. , (22) 899 89 98, kontakt@carrefour.pl

pon. - pt. w godz. 8.00 - 19.00, sob. - niedz. w godz. 9.00 - 17.00 infolinia nieczynna w niedziele wolne od handlu

Wszystkie informacje dostępne w gazetkach promocyjnych mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Nie prowadzimy sprzedaży hurtowej i akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta jest ważna do wyczerpania zapasów. Ceny towarów są podane w PLN i zawierają VAT. Za ewentualne błędy w druku przepraszamy.

1H42v1


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Carrefour gazetka od 19.10 do 24.10.2021 by iUlotka.pl - Issuu