Skip to main content

Bricomarche gazetka od 14.10 do 31.10.2020

Page 1

Świętujemy cały rok!

57,99

Dowiedz się o rodzajach farb. Oglądaj video:

Farba lateksowa Beckers Designer Colour poj. 2,5 l wykończenie: mat najwyższa odporność na mycie wodą z detergentem wydajność: 16 m2/l cena za 1 l=23,20 zł

Oferta na

Wszystkich Świętych

Oferta ważna od 14 do 31 października lub do wyczerpania asortymentu. Sprawdź na ostatniej stronie listę sklepów oferujących produkty z gazetki.

s. 2-3

94,99 Lampa Zachera 3 x E27, max 40 W kl. A++ do E *dostępne także: 1 x E27 - 44,99 zł 2 x E27 - 74,99 zł

KUPUJ

także

ONLINE


1

Wszystkich Świętych

LISTOPAD

11,99

9,99

Znicz szklany

Znicz szklany

wys. 33 cm różne kolory gramatura wkładu: 150 g

5,99

wys. 31 cm różne kolory gramatura wkładu: 105 g

Znicz szklany wys. 25 cm różne kolory gramatura wkładu: 70 g

48h

55h

9,99

5,99

Znicz szklany wys. 34 cm kolor: efekt tęczy gramatura wkładu: 160 g

20h

33h

Znicz szklany

30h

wys. 25 cm różne kolory gramatura wkładu: 90 g

Chryzantemy żywe dostępne od 21 października 5-8 sadzonek śr. korony 21-25 cm

8,99 6,99 Chryzantema średniokwiatowa misa: 17 cm wybrane kolory

Chryzantema wielkokwiatowa 6 kwiatów misa: 17 cm wybrane kolory

śr. korony 21-25 cm

7,99 5,49 2

Chryzantema wielkokwiatowa 3 kwiaty doniczka: 12 cm wybrane kolory

Chryzantema średniokwiatowa 3 kolory misa: 17 cm


Znicze szklane 7,99

8,49

Znicz szklany

Znicz szklany - zalewany

Znicz szklany wys. 31 cm różne kolory gramatura wkładu: 160 g

14,99

4,99

wys. 21 cm różne kolory efekt tęczy gramatura wkładu: 340 g

Znicz szklany wys. 24,5 cm różne kolory gramatura wkładu: 90 g

6,99

wys. 36,5 cm różne kolory efekt tęczy gramatura wkładu: 200 g

45h 33h

Znicz szklany wys. 29,5 cm efekt tęczy gramatura wkładu: 120 g

60h 36h

48h

2,99

11,99

Goździk śr. korony 35-50 cm

68 cm różne kolory

11,99

Peonia 95 cm różne kolory

Storczyk 100 cm różne kolory

9,99 Chryzantema drobnokwiatowa misa: 21 cm wybrane kolory *3 kolory - 12,99 zł

19,99 Bukiet Hortensji 45 cm różne kolory

3


Świętujemy cały rok!

89,99

79,99

Zestaw Kluczy Nasadowych 1/4”, NEO

Przedłużacz bębnowy

46 części stal CRV

164,-

129,-

20 m 4 gn 3 x 1,0 kolor: pomarańczowy

Zestaw Kluczy Nasadowych 1/2”, 1/4”, NEO 73 części stal CRV

Wyrzynarka Einhell moc: 600 W obroty: 800 - 3000 obr./min głębokość cięcia w drewnie/ stali/plast.: 80/10/20 mm

139,-

Wiertarka udarowa Einhell moc: 720 W obroty: 0-2800 obr./min udar: 44800 ud./min wiercenie w drewnie/metalu/ betonie: 30/10/13 mm

369,-

Odkurzacz warsztatowy Einhell

315,-

Młotowiertarka SDS+ Graphite*

moc: 1500 W pojemność zbiornika: 30 l poziom hałasu: max 78 dB gniazdo do elektronarzędzi: max 2000 W

*3 lata gwarancji przy zakupie na fakturę VAT

135,-

4

Szlifierka mimośrodowa Graphite* moc: 240 W stopa 125 mm obroty: 12000 obr./min oscylacje: 24000 osc./min amplituda oscylacji: 2 mm

165,-

Szlifierka kątowa Graphite* moc: 900 W średnica tarczy: 125 mm regulowane obroty: 3000-12000 obr./min

KUPUJ

także

moc: 800 W obroty: 0-1200 obr./min częstotliwość udaru: 0-5300 ud./min energia udaru: 3,2 J średnica wiercenia w betonie/stali/drewnie: 28/13/30 mm

ONLINE


12,99

Świętujemy cały rok!

Przewód OMYP 2 x 1 300/300 V krążek: 10 m

248,Elektryczny podgrzewacz wody Perla moc: 1500 W pojemność: 50 l izolacja z pianki poliuretanowej zbiornik emaliowany zakres regulacji temperatury: do 75OC klasa energetyczna: C

158,Przewód instalacyjny YDYP 3 x 1,5 450/750 V krążek: 100 m

możliwość instalacji na ścianie

49,99 Grzejnik konwektorowy mini moc: 1500 W regulowany termostat zabezpieczenie przed przegrzaniem

9,99

Płyn zimowy GO/ON! do spryskiwaczy 4 l do -16° C cena za 1 l=2,50 zł

Akcesoria samochodowe

29,99 Termowentylator moc: 1000/2000 W kolor: biały 2-stopniowa regulacja mocy termostat zabezpieczenie przed przegrzaniem *dostępny także kolor czarny - 39,99 zł

od

5,99

Pióro Aero Slim wym. od 280 mm

1

2

1. Preparat do szyb Antypara - 4,99 preparat zapobiegający parowaniu szyb 300 ml, cena za 1 l=16,63 zł

7,49

Drewno rozpałkowe 20 l drewno iglaste

10,99

KUPUJ

Drewno kominkowe 30 l drewno liściaste

także

2. Preparat do szyb Niewidzialna Wycieraczka - 7,99 preparat ułatwiający odprowadzanie wody z szyby, poprawia widoczność w czasie deszczu 300 ml, cena za 1 l=26,63 zł

ONLINE

5


kl. ścieralności: IV rektyfikowany

Świętujemy cały rok!

22,99/m

44,99/m

2

Płytka ścienna Toria Cream

Gres polerowany Atlanta

wym. 25 x 40 cm kolor: kremowy, wykończenie: połysk op. 1,5 m2, cena za op. 34,49 zł *Dekor Toria Cream - 4,99/szt.

wym. 60 x 60 cm kolor: biało-szary, połysk op. 1,44 m2, cena za op. 64,79 zł

Seria baterii Lemon

7 lat

głowica: 35 mm, kolor: chrom

25,99/m

2

gwarancji

2

Gres szkliwiony Wood

wym. 29,8 x 59,8 cm kolory: beżowy, szary, wykończenie: mat imitacja drewna op. 1,6 m2, cena za op. 41,58 zł

Umywalkowa - 99,-

Wannowa - 149,-

Natryskowa - 109,-

Zlewozmywakowa - 149,-

system FRESH - koszyczek na kostki odświeżające

799,-

849,-

Zestaw podtynkowy bezkołnierzowy Naxos

Kabina z hydromasażem Faro

w zestawie: stelaż, miska, przycisk chrom, deska wolnoopadająca slim duroplast

6

wym. 80 x 80 x 230 cm szkło hartowane: 4 mm, brodzik: 15 cm zestaw prysznicowy, deszczownica, 3 dysze do hydromasażu *wym. 90 x 90 x 230 cm - 899 zł

KUPUJ

198,-

118,-

Deszczownia z baterią mieszaczową Joko Round

Bateria zlewozmywakowa giętka Rubi

kolor: chrom skład zestawu: drążek stalowy, bateria natryskowa z głowicą ceramiczną 40 mm o śr. 4 cm, słuchawka 5-funkcyjna, mydelniczka

także

różne kolory głowica ceramiczna: 35 mm

ONLINE


Świętujemy cały rok!

24,99

29,99

38,99

Emalia akrylowa Dulux Rapidry

Farba lateksowa Nobiles Pory Roku

Farba emulsyjna Jedynka śnieżnobiała

poj. 0,4 l wykończenie: satyna szybkoschnąca trwała powłoka wydajność: 16 m2/l cena za 1 l=62,48 zł

poj. 2,5 l wykończenie: mat odporna na delikatne zmywanie wodą wydajność: 12 m2/l cena za 1 l=11,20 zł

struktura drewna - wyższy połysk 4-stronna V-fuga szeroka deska

AC5 8 mm

poj. 11 l wykończenie: mat dobre krycie wydajność: 10 m2/l cena za 1 l=3,54 zł

lat 30 gwarancji

36,99/m

2

AC4 7 mm

18,99/op.

Płytka gipsowa City wym. 385 x 130 x 8-15 mm kolor: biały op. 0,4 m², cena za 1 m2=47,48 zł

Panel podłogowy Malawi op. 2.49 m2, cena za op. 92,11 zł

struktura stare drewno

15 lat

gwarancji

16,99/m

2

Panel podłogowy Pinia High Trail op. 2.47 m2, cena za op. 41,97 zł

AC6 10 mm

struktura synchroniczna szeroka deska

lat 30 gwarancji

23,99/op.

Płytka gipsowa z fugą Perugia 1

Jak wybrać panele? Oglądaj video:

49,99/m

wym. 212 x 52 x 8-16 mm kolor: biały op. 0,4 m2, cena za 1 m2=59,98 zł

2

Panel podłogowy Silver Shadow Oak op. 1,87 m², cena za op. 93,48 zł

lat 20 gwarancji

kl. użyteczności: 32 gr. 5 mm

wodoodporny 4-stronna V-fuga struktura drewna

zintegrowany podkład wyciszający

59,99/m 42,99/op.

Płytka gipsowa z fugą Vintage 3 wym. 153 x 80 x 7-24 mm i 303 x 80 x 72-24 mm kolor: czerwony op. 0,49 m², cena za 1 m2=87,73 zł

KUPUJ

Panel winylowy Fortwood

Zalety zintegrowanego podkładu to: szybki montaż cicha podłoga na ogrzewanie podłogowe

także

możliwość zastosowania w kuchni i w łazience

2

płyta nośna SPC zamek szybkiego montażu 1click2go PURE op. 1,86 m², cena za op. 111,58 zł

ONLINE

7


Halloween

1

Dekoracje Przeczytaj poradę:

1. Girlanda dynie LED - 7,99 1 m, 10 lampek LED typ baterii: 2 x AA *produkt nie zawiera baterii

2. Torba na cukierki 33 cm - 6,99 3. Dynia ceramiczna LED - od 9,99

4 5

różne rozmiary

4. Dynia ceramiczna 20 cm - 29,99 5. Pajęczyna LED - 35,99 śr. 80 cm, 80 LED typ baterii: 3 AA *produkt nie zawiera baterii

7

6. Miotła LED - 39,99 65 cm, LED 24 lampki typ baterii: 2 x AAA *produkt nie zawiera baterii

2

3

7. Jeż ceramiczny - od 9,99

6

od

39,99

Firana żakardowa kolor: biały wym. 140 x 250 cm różne wzory

49,99

Firana żakardowa kolor: biały wym. 300 x 160 cm lub 200 x 250 cm różne wzory

Oferta obowiązuje w następujących sklepach: Aleksandrów Kujawski, Babice Nowe, Barlinek, Bartoszyce, Bełchatów, Białogard, Bolesławiec, Braniewo, Brodnica, Brzeg, Brzeg Dolny, Brzesko, Brzeszcze, Bytom, ul. Narutowicza 11 e, Bytom, ul. Zabrzańska 33, Chodzież, Choszczno, Darłowo, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Dębno, Działdowo, Dzierżoniów, Gdynia, Giżycko, Głogów, Głuchołazy, Gniezno, Goleniów, Golub-Dobrzyń, Gostyń, Grodzisk Wlkp., Grójec, Grudziądz, Gryfice, Gryfino, Gubin, Hrubieszów, Inowrocław, Jarocin, Jarosław, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kalisz, Kamienna Góra, Kępno, Kętrzyn, Kielce, Kluczbork, Knurów, Koło, Kołobrzeg, Konin, Konstantynów Łódzki, Koszalin, Koszarówka, Kościan, Krotoszyn, Krzeszowice, Kutno, Kwidzyn, Libiąż, Limanowa, Lipno, Lubań, Lubartów, Lubliniec, Lubsko, Łomża, Malbork, Miechów, Mielec, Międzyrzecz, Mława, Mogilno, Morąg, Mrągowo, Namysłów, Nisko, Nowa Ruda, Nowa Sól, Nowy Tomyśl, Oborniki Wlkp., Oława, Ostróda, Ostrów Wlkp., Ostrzeszów, Oświęcim, Pabianice, ul. Myśliwska 36/38, Pabianice, ul. Zamkowa 31, Piekary Śl., Piła, Piotrków Tryb., Pleszew, Płock, Polkowice, Poznań CH Pestka, Poznań CH Panorama, Pruszcz Gdański, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Puck, Radomsko, Radzyń Podlaski, Rawa Mazowiecka, Rawicz, Rydułtowy, Rypin, Sandomierz, Sanok, Siedlce, Siemianowice Śl., Skierniewice, Skórzewo, Słupca, Sokołów Podlaski, Sokółka, Starachowice, Stargard, Staszów, Strzegom, Strzelce Krajeńskie, Strzelce Opolskie, Sucha Beskidzka, Sulechów, Szamotuły, Szczecinek, Szczytno, Szprotawa, Śrem, Środa Śląska, Środa Wlkp., Świdnik, Świdwin, Świebodzice, Świecie, Świętochłowice, Tczew, Tomaszów Lubelski, Trzcianka, Trzebnica, Turek, Wałcz, Wągrowiec, Wieluń, Wodzisław Śląski, Wolsztyn, Września, Wschowa, Wyszków, Zawiercie, Ząbkowice Śląskie, Zduńska Wola, Zielona Góra, ul. Batorego 81 a, Zielona Góra CH Pomorskie, Złocieniec, Żary, Żnin.

Pełna lista teleadresowa dostępna na www.bricomarche.pl

59,99

Seria lamp Alyson max 40 W kl. A++ do E 1 x E27 - 59,99 zł 3 x E27 - 149 zł

39,99

44,99

Lampa stołowa

Lampa stołowa

kolory: szary, biały wys. 33 cm E14, max 40 W kl. A++ do E

wys. 27 cm E14, max 40 W kl. A++ do E

Informator handlowy 22/2020 ważny od 14 do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania asortymentu. Bricomarché zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz błędów edytorskich. Zdjęcia niektórych artykułów mogą nieznacznie odbiegać od ich rzeczywistego wyglądu. Podane ceny stanowią ceny sugerowane. Ceny zawierają podatek Vat.

Aranżacja wnętrza

RATY 3 X 0% Promocja ważna od 14 do 31 października Przez RRSO należy rozumieć rzeczywistą roczną stopę oprocentowania obliczoną na podstawie reprezentatywnego przykładu na dzień 25.09.2020 r. Okres kredytowania 3 miesiące. Przyznanie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez BNP Paribas Bank Polska S. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, posiadający NIP 526-10-08-546, w całości wpłacony. Szczegółowe warunki dotyczące kredytu dostępne u Sprzedawcy. Partnerzy sieci Bricomarche współpracują z Bankiem i są umocowani do świadczenia w imieniu Banku usług pośrednictwa finansowego w zakresie czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i informacyjny; nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Bricomarche gazetka od 14.10 do 31.10.2020 by iUlotka.pl - Issuu