Skip to main content

Bricomarche gazetka od 17.01 do 28.01.2024

Page 1

Gazetka dostępna online na: www.bricomarche.pl i w aplikacji

zeskanuj kod

REMONTUJESZ? OGRODUJESZ? OSZCZĘDNOŚCI POSZUKUJESZ?

BRICORATY 0%

10 RAT RRSO = 0% 0% MASZ TO W BRICO! RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 17 stycznia 2024 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Bricomarché i wynosi 0%. Minimalna kwota kredytu to 200 zł a maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy sieci Bricomarché współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Propozycja kredytu na 10 miesięcy obowiązuje bezterminowo, Szczegółowe informacje u Sprzedawcy lub na www.bricomarche.pl

A TY?

ILE ZYSKUJESZ? PAMIĘTASZ O SKANOWANIU KARTY LUB APLIKACJI?

ODBIERASZ SWOJE E-BONY?

KORZYSTAJ I KUPUJ TANIEJ! Regulamin programu SKANUJESZ?

ZYSKUJESZ! na Bricomarche.pl

Groszek Plus Perfekt wartość opałowa: 24-26 MJ/kg popiół max. 8 % granulacja: 3-25 mm op. 20 kg cena za 1 kg = 1,50 zł

15 lat

29 99 ,

Hit!

GWARANCJI

26 99 ,

Oferta ważna od 17 do 28 stycznia 2024 r. lub według terminów podanych przy produktach.

Produkty dostępne są do wyczerpania asortymentu. Sprawdź na ostatniej stronie listę sklepów oferujących produkty z gazetki. Ceny w gazetce oznaczone emblematem TANIO Z

dotyczą wyłącznie zakupów w sklepach stacjonarnych.

Hit!

Panel podłogowy Dąb Ernesto

/m2

AC4, grubość: 7 mm op. 2,47 m²/66,67 zł

Dołącz do nas


HOT

HOT CENA

67,99

CENY

Farba lateksowa Dulux EasyCare

poj. 2,5 l wykończenie: mat różne kolory plamoodporna, hydrofobowa wydajność: 14 m²/l cena za 1 l = 27,20 zł

TYLKO OD 17 DO 20.01

HOT CENA

15 lat

GWARANCJI

269,-

Zlewozmywak granitowy Rodos z baterią chromowaną

wym. 62 x 44 cm kolory: czarny karbon, piaskowy, szary beton w zestawie bateria chrom typ U, syfon manualny

HOT CENA

209,-

Szafka podwieszana z umywalką

wym. 68 x 40 x 22,5 cm kolor: biały skład zestawu: jednodrzwiowa szafka z umywalką, półka z regulacją wysokości *zestaw nie zawiera armatury

2 lata*

GWARANCJI

HOT CENA

379,-

*na deskę

10 lat* GWARANCJI

*na ceramikę

WC Kompakt Merida odpływ: poziomy spłukiwanie: 3/6 l deska w komplecie

„HOT CENY” obowiązują w dniach 17-20.01.2024 r. W pozostałe dni oferty obowiązują ceny widoczne w sklepie stacjonarnym lub na www.bricomarche.pl

2

OSZCZĘDNOŚCI POSZUKUJESZ?


HOT

CENY

TYLKO OD 17 DO 20.01

HOT CENA

F

7,49

Trójpak Żarówek LED

moc: 8,5 W, gwint: E27 barwa światła: ciepła lub neutralna strumień świetlny: 806 lm

HOT CENA

229,-

Wiertarka udarowa GRAPHITE

moc: 850 W prędkość obrotowa: 3000 obr./min reg. momentu obrotowego

HOT CENA

3 lata

117,-

GWARANCJI

Szlifierka kątowa Nutool Red moc: 900 W prędkość obrotowa: 12000 obr./min śr. tarczy: 125 mm

HOT CENA

HOT CENA

17,99

Olej Lotos 10W40 poj. 1 l typ: półsyntetyczny

99,99

Wiertarko-wkrętarka Nutool Red akumulator: 1,3Ah prędkość obrotowa: 0-700 obr./min ustawienia momentu obrotowego: 18+1 moment obrotowy: 19 Nm

„HOT CENY” obowiązują w dniach 17-20.01.2024 r. W pozostałe dni oferty obowiązują ceny widoczne w sklepie stacjonarnym lub na www.bricomarche.pl

MASZ TO W BRICO!

RATY 10 X 0% RRSO = 0% 3 Szczegóły w sklepie.


FESTIWAL NARZĘDZI

5 zł

10 zł

15 zł

20 zł

Szczypce precyzyjne boczne

Kątownik budowlany stalowy 350 mm

dł. 11,5 cm

z podziałką metryczną

Szczypce boczne NEO

Wkrętaki

zestaw 6 szt.

dł. 160 mm

Pistolet klejowy moc: 40 W śr. wkładów: 11 mm

Palnik gazowy nakręcany NEO moc: 1,11 kW

Szczotki druciane tarczowe

z drutu stalowego, karbowanego, mosiądzowanego trzpień o śr. 6 mm zestaw 3 szt.

Szczotka druciana dł. 240 mm materiał: stal, mosiądz

Miara zwijana NEO dł. 3 m

Klucz nastawny dł. 250 mm zakres: 0-29 mm

Piła do płyt gipsowo-kartonowych 150 mm

Próbnik instalacji samochodowej

Końcówka wkrętakowa z uchwytem

dł. 140 mm zakres napięcia: 6-24 V

zestaw 13 szt.

Klucze sześciokątne

stal CrV rozmiar: 1.5-10 mm zestaw 9 szt.

Nitownica

do nitów aluminiowych o śr.: 2.4, 3.2, 4.0, 4.8 mm w zestawie klucz do zmiany końcówek

Odkryj więcej festiwalowych okazji w Twoim Brico!

od

F

3,99

21,99

Trójpak żarówek LED

Seria gniazd i włączników Eco

moc: 6,9 W, trzonek: GU10 barwa światła: ciepła lub netutralna strumień świetlny: 575 lm

kolor: biały

4

219,-

Szlifierka mimośrodowa PEX 220

moc: 220 W prędkość oscylacyjna: 0-24000 obr./min wymiar papieru: 125 mm

3 lata*

GWARANCJI

*po rejestracji na stronie producenta

OSZCZĘDNOŚCI POSZUKUJESZ?


28,99

/m2

Styropian Dach/Podłoga CS Pro80 gr. 10 cm op. 3 m2

27,99

39 99 ,

Zestaw malarski Rob Nuance

wałek: 18 cm, wałek: 10 cm pędzel: 1,5`, folia malarska kuweta: 24 x 32 cm

11,99

Spray lakier uniwersalny Nuance poj. 400 ml do drewna, metalu, plastiku cena za 1 l = 29,98 zł

Hit!

Gres szkliwiony Falcon

/m2

wym. 42 x 42 cm kolory: szary, jasny szary mrozoodporny op. 1,41 m² / 56,39 zł

49,99

Farba lateksowa Dulux Kolory Świata poj. 2,5 l, wykończenie mat wysoka odporność na szorowanie różne kolory wydajność: 14 m²/l cena za 1 l = 20,00 zł

47,99

Gres szkliwiony Sverigo

wym. 15,5 x 62 x 0,7 cm kolory: złoty, szary, kl. ścieralności IV mrozoodporny op. 1,34 m² / 64,31 zł

/m2

od

79,99

Przewód YDYP 750 V dł. 25 m 3 x 1,5 - 79,99 zł 3 x 2,5 - 119 zł

TANIO Z

Kup 4 worki Kleju Elastycznego Glazurnik a M-grunt budowlany 5 L dostaniesz w promocyjnej cenie 1 zł/szt.

1199,17-20.01

137,-

Szafka stojąca Vero z umywalką wym. 85 x 45 x 35 cm kolor: biały

Kabina prysznicowa Doris Black

wym. 100 x 80 x 200 cm szkło transparentne hartowane: 5 mm profile czarne możliwość montażu prawo- lub lewostronnego wysokość brodzika: 15 cm

MASZ TO W BRICO!

49,99

Glazurnik Klej Elastyczny op. 25 kg, cena za 1 kg = 2,00 zł

RATY 10 X 0% RRSO = 0% 5 Szczegóły w sklepie.


DZIEN BABCI

I DZIEN DZIADKA :)

19,99

21 i 22 stycznia

Kubek „Dziadek” ze skarpetkami

ceramiczny poj. 325 ml skarpetki: rozm. 39-40, 41-43

24,99

18,99

od

Poduszka Dla Ciebie kolor: biały, wzór: gładki wym. 50 x 60 cm - 18,99 zł wym. 70 x 80 cm - 28,99 zł

Kubek „Babcia” z brelokiem ceramiczny poj. 400 ml

od

3

od

,49

Pojemnik BILL

różne pojemności i kształty

od

7,99

Worek próżniowy

wym. 60 x 80 cm - 7,99 zł wym. 80 x 100 cm - 9,99 zł wym. 90 x 110 cm - 10,99 zł

TANIO Z

od

6

,49

17-20.01

48,99

Kołdra Dla Ciebie

kolor: biały, wzór: gładki wym. 200 x 160 cm - 48,99 zł wym. 200 x 220 cm - 58,99 zł

9 ,99

Baterie alkaiczne VARTA ENERGY

napięcie: 1,5 V rozmiary: AA/R6 oraz AAA/R03 op. 10 szt.

KEEP IT FRESH Pojemnik ze szkła żaroodpornego

różne pojemności i kształty

5,99 39,99

Wieszak obrotowy LOGAN 5 szt.

Butelka filtrująca Solid

TANIO Z

od

9,99

17-20.01

Pojemnik MultiBox „S” lub „M”

PP, kolory: czarny, popielaty, pudrowy róż, szary beż poj. 13 l, wym. 39 x 26 x 13 cm - 9,99 zł poj. 20 l, wym. 39 x 26 x 20,5 cm - 13,99 zł

6

19,99

Dzbanek Start + butelka Soft

poj. dzbanka: 2,4 l poj. butelki: 0,3 l zestaw zawiera filtr do butelki

poj. 0,7 l różne kolory zestaw zawiera filtr

6,99

Filtr do dzbanka Dafi Classic

wydajność: 150 l zastosowanie: dzbanki Dafi oraz innych producentów

OSZCZĘDNOŚCI POSZUKUJESZ?


3,49

Hiacynt

śr. doniczki: 8 cm wys. 10 cm mix kolorów

od

2,99

Doniczka Krokus PCV różne wymiary i kolory

8,99

TANIO Z

17-20.01

3 49

Goździk Oscar

śr. doniczki: 11 cm wys. 20 cm, mix kolorów

3,99

13,99

,

Hit!

Pierwiosnek doniczka: 9 cm

Wapno do bielenia drzewek 1 kg Dolpol

Doniczka Stożek z podstawką ceramiczna wym. 10 x 9 cm różne kolory

6,49

Karma mokra dla kota

TEO smaki: drób, wołowina op. 850 g, cena za 1 kg = 7,64 zł

TANIO Z TANIO Z

4

17-20.01 Dolomit 10 kg

Dolpol cena za 1 kg = 0,50 zł

od

6,99

17-20.01

9

,99

,99

8,99

Podłoże do wysiewu i rozsad 20 l

Karma sucha

TEO, smaki: drób, wołowina dla psa, op. 820 g cena za 1 kg = 10,96 zł dla kota, op. 800 g cena za 1 kg = 11,24 zł

Wokas cena za 1 l = 0,50 zł

Doniczki i miniszklarenki

1. Doniczki z podstawkami Vefi 8 x 8 cm 6 komórek, kolor: czarny, 2 szt., wym. 8 x 8 cm - 6,99 zł 2. Miniszklarenka z 18 doniczkami i przykryciem Vefi - 2 szt. kolory: fiolet, róż, zieleń, wym. 47 x 16 cm - 11,99 zł 3. Miniszklarenka z 30 doniczkami i przykryciem Vefi kolor: czarny, wym. 60 x 22 cm - 12,99 zł

MASZ TO W BRICO!

2

3

1

RATY 10 X 0% RRSO = 0% 7 Szczegóły w sklepie.

3,49

Karma mokra dla psa

TEO wiek psa: dorosłe, Junior smaki: drób, wołowina op. 415 g, cena za 1 kg = 8,41 zł


BRICOMAT Wybierz towar na bricomarche.pl

Opłać zamówienie za pomocą „Przelewy24”

Kod odbioru otrzymasz w wiadomości sms

24h/7 Odbierz za darmo

Bricomaty działają przy sklepach w lokalizacjach: Babice Nowe, Barlinek, Białogard, Bielsko-Biała, Bolesławiec, Brodnica, Brzeg Dolny, Bytom (Narutowicza), Bytom (Zabrzańska), Chodzież, Choszczno, Dębno, Działdowo, Dzierżoniów, Gdynia (Pogórze), Giżycko, Głogów, Głuchołazy, Gniezno, Golub-Dobrzyń, Gostyń, Grójec, Grudziądz, Gryfice, Gryfino, Gubin, Hrubieszów, Iława, Inowrocław, Jarocin, Jarosław, Jasło, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kępno, Kielce, Kluczbork, Knurów, Koło, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Koszarówka (Grajewo), Kościan, Kozienice, Krotoszyn, Krzeszowice, Kutno, Kwidzyn, Lębork, Lipno, Lubań, Lubartów, Lubliniec, Lubsko, Łomża, Malbork, Międzyrzecz, Mława, Mogilno, Mrągowo, Nisko, Nowa Ruda, Nowa Sól, Nowy Tomyśl, Oława, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Pabianice (ul. Myśliwska), Pleszew, Płońsk, Polkowice, Poznań (Górecka), Pruszcz Gdański, Przeworsk, Pszczyna, Puck, Radomsko, Rawicz, Rydułtowy, Rypin, Sandomierz, Sanok, Skierniewice, Sokółka, Starachowice, Stargard, Starogard Gdański (ul. Skarszewska), Starogard Gdański (ul. Zblewska), Strzegom, Strzelce Opolskie, Sucha Beskidzka, Sulechów, Szczecinek, Szczytno, Szprotawa, Środa Śląska, Świdnik, Świebodzice, Świecie, Świętochłowice, Świnoujście, Tczew, Tomaszów Lubelski, Trzebnica, Turek, Wałcz, Wągrowiec, Wejherowo, Wieluń, Wodzisław Śląski, Wolsztyn, Wrocław, Września, Wschowa, Zawiercie, Ząbkowice Śląskie, Zduńska Wola, Zielona Góra (ul. Batorego), Zielona Góra (Szosa Kisielińska), Złocieniec, Żary, Żnin.

OKAZJE

TYLKO

ONLINE

www.bricomarche.pl

289,-

Kamera leśna „EL HOME’’ EURA-TECH

zasięg: do 25 m czujnik ruchu nagrywanie w nocy zasięg lampy podczerwieni: do 30 m

w zestawie: ostrzałka do noży i siekier

179,-

Stojak na ubrania AXON wym. 80 x 42 x 168 cm kolor: czarno-szary na kółkach

Siekiera ciesielska XS FISKARS długość: 35,5 cm

Informator handlowy 1/2024 ważny od 17 do 28 stycznia 2024 r. lub do wyczerpania asortymentu. Bricomarché zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz błędów edytorskich. Zdjęcia niektórych artykułów mogą nieznacznie odbiegać od ich rzeczywistego wyglądu. Podane ceny stanowią ceny sugerowane. Ceny zawierają podatek VAT. Ze względu na franczyzowy charakter sieci Bricomarché, lokalnie ceny w sklepach mogą się różnić. Oferta obowiązuje w sklepach: Babice Nowe, Babimost, Barlinek, Bartoszyce, Bełchatów, Białogard, Bielsko-Biała, Braniewo, Brodnica, Brzeg, Brzeg Dolny, Brzeszcze, Bytom ul. Narutowicza, Bytom ul. Zabrzańska, Bytów, Chodzież, Choszczno, Darłowo, Dąbrowa Tarnowska, Dębica, Dębno, Działdowo, Garwolin, Gdynia Pogórze, Giżycko, Głogów, Głubczyce, Głuchołazy, Gniezno, Goleniów, GolubDobrzyń, Gostyń, Grodzisk Wlkp., Grójec, Gryfice, Gryfino, Gubin, Hrubieszów, Inowrocław, Jarocin, Jasło, Jelcz-Laskowice, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kępno, Kielce, Kluczbork, Knurów, Kolbuszowa, Koło, Kołobrzeg, Konin, Konstantynów Łódzki, Koszalin, Koszarówka, Kościan, Krotoszyn, Krzeszowice, Kwidzyn, Lębork, Libiąż, Limanowa, Lipno, Lubań, Lubartów, Lubrza, Lubsko, Łomża, Łowicz, Malbork, Mielec, Międzyrzecz, Milicz, Mława, Mogilno, Morąg, Mrągowo, Nisko, Nowa Ruda, Nowa Sól, Nowy Tomyśl, Nysa, Oborniki, Olecko, Olkusz, Oława, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Ostrów Wlkp., Ostrzeszów, Oświęcim, Pabianice ul. Myśliwska, Pabianice ul. Zamkowa, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Pleszew, Płońsk, Polkowice, Poznań CH Pestka, Poznań CH Panorama, Pruszcz Gdański, Przasnysz, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Puck, Pyrzyce, Radomsko, Rawa Mazowiecka, Rawicz, Rydułtowy, Rypin, Sandomierz, Sanok, Siedlce, Siemianowice, Sierpc, Skierniewice, Skórzewo, Sokółka, Starachowice, Stargard, Starogard Gdański ul. Skarszewska, Starogard Gdański ul. Zblewska, Staszów, Strzelce Krajeńskie, Sucha Beskidzka, Sulechów, Szamotuły, Szczecinek, Szczytno, Szprotawa, Środa Śląska, Świdnik, Świdwin, Świebodzice, Świecie, Świętochłowice, Tczew, Tomaszów Lubelski, Tomaszów Mazowiecki, Trzcianka, Trzebnica, Turek, Wałcz, Wągrowiec, Wieluń, Wodzisław Śląski, Wolsztyn, Wrocław, Września, Wschowa, Wyszków, Zamość, Zawiercie, Ząbkowice Śląskie, Zduńska Wola, Zdzieszowice, Zielona Góra ul. Batorego, Zielona Góra ul. Szosa Kisielińska, Złocieniec, Żary, Żnin.

NASZE MARKI

49,99

O% RATY 0% 10 x 0% RRSO = 0%

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania obliczona na dzień 17 stycznia 2024 r. na reprezentatywnym przykładzie dla bezkosztowego kredytu ratalnego udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepach Bricomarché i wynosi 0%. Minimalna kwota kredytu to 200 zł a maksymalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł. Udzielenie kredytu zależy od dokonanej przez Bank oceny zdolności kredytowej Klienta. Partnerzy sieci Bricomarché współpracują z Bankiem i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Propozycja kredytu na 10 miesięcy obowiązuje bezterminowo, Szczegółowe informacje u Sprzedawcy lub na www.bricomarche.pl


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Bricomarche gazetka od 17.01 do 28.01.2024 by iUlotka.pl - Issuu