Skip to main content

Aldi gazetka od 12.11 do 24.11.2018

Page 1

ob

a tk od ze zuje gaowią

1 .1 12

OKAZJE TYGODNIA

od

pon. 12.11

śr. 14.11

od

Sztuka

-21% 6,99

Opak. 125 g

5,50

*

(100 g = 4,40)

MOSER ROTH®

FAIRTRADE Czekolada z migdałami/orzechami Wysoka jakość w dobrej cenie

80,00

*

ACTIVE TOUCH®

HIT!

Kask narciarski i snowboardowy www.aldi.pl

od

sob. 17.11

Zestaw

22,00

*

HIT!

Deska do filetowania ryb *Oferta ważna do wyczerpania zapasów.


Okazje Tygodnia

zawsze

Świeże ! -32% 2,49

Opak. 500 g

-27%

3,99

5,49

Sztuka

1,69

*

Ogórek zielony

*

kraje pochodzenia: Polska/Hiszpania

(1 kg = 7,98)

Papryka, miks

kraje pochodzenia: Polska/Hiszpania

Jedz zielone!

Cena za kg

-33%

3,99

5,99

*

Mandarynki, luz

5,99

2,99

Mango

kraje pochodzenia: Brazylia/Peru/Hiszpania

klasa I; kraj pochodzenia: Hiszpania Opak.

-26%

-50%

Sztuka

2,79

3,79

*

*

-24% 3,29

Pieczarka brunatna

Opak. 250 g

2,49

*

(100 g = 1,00)

kraj pochodzenia: Polska

-40% 0,99

Sztuka

0,59

*

Kiwi, luz

Mieszanka sałat, miks

klasa I; kraje pochodzenia: Włochy/Grecja

kraje pochodzenia: Polska/Włochy

Okazje na weekend od piątku 16.11 Przekrój owoc wzdłuż i wydrąż pyszny miąższ łyżeczką. Pamiętaj, że pestki owocu są niejadalne ! Sztuka

Okazja limitowana

3,99

*

Cherimoya

kraj pochodzenia: Hiszpania

2

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

Opak. 700 g

Okazja limitowana

Marchew kolorowa

2,99 (1 kg = 4,27)

kraj pochodzenia: Polska

www.

.pl

*


pon. 12.11– sob. 17.11 Dobre Plony to marka, której możesz zaufać! Widząc zielony znak „Bez”, sięgasz po produkty pozyskane z natury w tradycyjny sposób, przetworzone z dbałością o zachowanie pełni wartości odżywczych, pozbawione substancji konserwujących i sztucznych dodatków.

 substancji konserwujących

-25% 2,79

DOBRE PLONY®

 substancji konserwujących

Opak. 500 g

2,10 (1 kg = 4,20 zł)

Chleb tostowy maślany

-27% 2,19

Opak. 500 g

1,60

DOBRE PLONY®

(1 kg = 3,20 zł)

Chleb tostowy pszenny

niepasteryzowany; zawartość masła 3%

www.

*

 substancji konserwujących

niepasteryzowany; z naturalnym zakwasem

.pl

*

-25%

2,39

Opak. 500 g

1,80

DOBRE PLONY®

*

(1 kg = 3,60 zł)

Chleb tostowy pełnoziarnisty niepasteryzowany; z naturalnym zakwasem

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

3


Okazje Tygodnia

ŁEK PONIEDZIA ! – SOBOTA

-24% 28,90

Cena za kg

22,00

*

Szynka z wędzarni

opakowanie około 350 g; 100 g szynki wyprodukowano ze 100 g mięsa wieprzowego

7,49 Opak. 100 g

*

Szynka Prosciutto/ Serrano

w cienkich delikatnych plastrach; do wyboru: Prosciutto (oryg. włoska) lub Serrano (oryg. hiszpańska)

-33% 4,49 MORLINY

Opak. 150 g

3,00

*

(100 g = 2,00)

Boczek w kostce wędzony; mięso wieprzowe 91%

-20% 3,99 KRAKUS

Opak. 200 g

3,20

*

(100 g = 1,60)

Parówki wieprzowe z szynki mięso z szynki 90%

4

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


pon. 12.11– sob. 17.11 -23% 7,79

Opak. 500 g

6,00

*

(1 kg = 12,00)

PRIME FOOD

Mięso mielone wieprzowe z łopatki mięso z łopatki 100%

Okazje na weekend od piątku 16.11

Cena za kg

Okazja limitowana

13,99

*

Kurczak zagrodowy z Podlasia

posypany aromatyczną przyprawą; wypełniony kawałkami pomarańczy, które dodają mu soczystości oraz niecodziennego smaku lub wypełniony kawałkami jabłek i suszoną żurawiną

www.

.pl

Kurczak zagrodowy chowany jest w naturalnych warunkach, w małych, rodzinnych gospodarstwach z dala od dużych miast. Jego chów trwa o połowę dłużej niż zwykłych kurcząt. Żywiony jest wyłącznie wysokowartościową, naturalną karmą roślinną bez GMO. Podczas chowu nie podaje mu się żadnych antybiotyków, co sprawia, że jest to produkt w 100% naturalny!

-20%

17,59

Opak. 800 g

14,00

*

(1 kg = 17,50)

Filet z piersi indyczej świeży

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

5


Okazje Tygodnia

ŁEK PONIEDZIA ! – SOBOTA

Pyszne ryby na pokładzie! -25% 5,99

Filety śledziowe

Opak. 240 g

-21%

4,50

Beczka śledzi po kaszubsku

zawijane z cebulką i w sosie pomidorowym; masa netto po odsączeniu: 600 g

OCEAN STEAMER®

Puszka 125 g

2,80

1,95

DOBRE PLONY®

Opak. 500 g

1,45 (1 kg = 2,90)

Mąka ziemniaczana niezastąpiony dodatek do różnego rodzaju potraw kulinarnych

6

*

(100 g = 3,11)

-26%

*

(1 kg = 18,33)

SEKO

(100 g = 1,88)

 bez dodatku aromatów

3,69

11,00

13,99

*

kawałki marynowanego fileta śledziowego; do wyboru: z żurawiną, chili, czosnkiem niedźwiedzim, suszonymi pomidorami lub korzenne

-24%

Opak. 800 g

*

Sardynki w oleju

bez skóry i ości; do wyboru: w oleju słonecznikowym, z cytryną lub chili

Słoik 450 ml

Okazja limitowana

14,99

GUT BIO®

BIO Olej kokosowy

z pierwszego tłoczenia; nierafinowany

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

(1 l = 33,31)

*

-26% 2,69

Opak. 4 × 100 g

2,00

DOBRE PLONY®

*

(1 kg = 5,00)

Kasza gryczana prażona; w praktycznych woreczkach

www.

.pl


pon. 12.11– sob. 17.11 Opak. 5 × 65 g

5,99

Okazja limitowana

*

(1 kg = 18,43)

GLETSCHERKRONE®

Owsianka, 5-pak

płatki owsiane błyskawiczne z dodatkami; w praktycznych saszetkach; do wyboru różne rodzaje

-22% 1,29 ZOTT

Jogurt naturalny

zawartość tłuszczu 3%

-23% 3,49

Opak. 150 g

2,70 (100 g = 1,80)

MLEKOVITA

1,00 (100 g = 0,56)

*

-21% 1,39

Opak. 150 g

1,10

*

(100 g = 0,73)

ŚWIEŻUCH

Serek homogenizowany o smaku waniliowym; zawiera tylko trzy składniki

-24% 4,49

Opak. 160 g

3,40

*

(100 g = 2,13)

GUT BIO®

Ser bez laktozy

BIO Serek śmietankowy

do wyboru: ser typu holenderskiego gouda lub ser typu szwajcarskiego sokół

www.

*

Opak. 180 g

do wyboru naturalny lub z ziołami

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

7


Okazje Tygodnia

2,99 Butelka 250 ml

ŁEK PONIEDZIA ! – SOBOTA

*

(100 ml = 1,20)

PURE FRUIT®

Smoothie owoce do picia

orzeźwiający koktajl ze zmiksowanych owoców; różne rodzaje

Butelka 750 ml

-20%

8,00

9,99

*

Butelka 330 ml

1,99

(1 l = 10,67)

1,65

*

(1 l = 5,00)

Butelka 330 ml

1,19

WIESGART®

PURE FRUIT®

Sok marchwiowy

Smoothie

wysokiej jakości świeżo wyciskane; 100% owoców; różne rodzaje do wyboru

Okazja limitowana

*

(1 l = 3,61)

tłoczony, nie z koncentratu; z dodatkiem miodu (3%) lub banana (2%)

DAWTONA

Sok pomidorowy/ wielowarzywny do wyboru: pomidorowy z imbirem, z polskimi ziołami i wielowarzywny

P REMIERA

Butelka 1,5 l

-25%

1,20

1,59

CISOWIANKA

(1 l = 0,80)

Woda mineralna lekko gazowana średnio zmineralizowana

8

*

-23% 2,99

Opak. 1,5 l

2,30

7 NIEBO

(1 l = 1,53)

Nektar pomarańczowy

*

Butelka 1 l

-21%

2,60

3,29

*

Coca-Cola napój gazowany

zawartość soku: 50%

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


pon. 12.11– sob. 17.11 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Smakuje z piwem

Butelka 0,5 l

2,99

2,65

*

(1 l = 5,30)

BUDWEISER

Piwo jasne Opak. 120/140 g

-23%

2,30

*

2,99

alk. 5,0% obj., ekstr. 11,9% wag.; w bezzwrotnej butelce

(100 g = 1,92/1,64)

PRZYSNACKI

Prażynki

do wyboru: solone i bekonowe

Opak. 150 g

-26%

2,20

2,99

(100 g = 1,47)

TRADER JOE’S®

Orzeszki ziemne w chrupkiej skorupce o smaku paprykowym i zielonej cebulki

*

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

3,99 Butelka 0,5 l

*

(1 l = 7,98)

4,49 Opak. 165 g

*

(100 g = 2,72)

Piwo na miodzie gryczanym piwo ciemne, niefiltrowane, dosładzane miodem, pasteryzowane; alk. 5,2% obj., ekstr. 13,6% wag.; w bezzwrotnej butelce

Lay’s chipsy

dwa smaki do wyboru: Fromage i Strong ostre chilli

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

9


TEMAT

tygodnia

od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

-28% 6,99

CHÂTEAU®

Opak. 180 g

5,00

*

(100 g = 2,78)

Chrupiące wafelki w czekoladzie

-21% 6,99

-25% 7,99

Opak. 200 g

5,50

*

(100 g = 2,75)

Opak. 200 g

6,00 (100 g = 3,00)

*

CHÂTEAU®

Czekolada śmietankowa do wyboru: kawowo-śmietankowa, deserowa lub alpejska śmietankowa

przekładane kremem z orzechami laskowymi, w pysznej czekoladzie; do wyboru: w czekoladzie deserowej lub w czekoladzie mlecznej

UTZ to ś program wiatowy certyfik acji wyzn standar aczający dy gwa rantują ce pozysk surowc iwanie ów w zrówno sposób ważony przy jed noczesn ym poszan owaniu lu d zi i środow iska.

CHÂTEAU®

Czekolada z orzechami wykwintna czekolada z dodatkiem orzechów, migdałów lub rodzynek

Opak. 300 g

-20%

8,00

9,99

*

(1 kg = 26,67)

CHÂTEAU®

Czekolada & herbatnik

czekolada mleczna z herbatnikiem; do wyboru z nadzieniem mlecznym lub cappucino

10

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

kakao

50%

3,99 Opak. 100 g

*

CHÂTEAU®

Czekolada orzechowa deserowa czekolada deserowa; z całymi orzechami; zawartość orzechów laskowych 27%

bez

tłuszczy roślinnych

Każdy z nas zasługuje na odrobinę rozpieszczenia! Château to bogaty wybór najwyższej jakości czekolad, czekoladek i batoników, które zadowolą każdego smakosza!

kakao

32%

aż 27%

orzechów!!!

3,99 Opak. 100 g

*

CHÂTEAU®

Czekolada orzechowa

-21%

czekolada mleczna z całymi orzechami; zawartość orzechów laskowych 27%

6,99

CHÂTEAU®

Opak. 200 g

5,50

*

(100 g = 2,75)

Czekolada biała w trzech smakach do wyboru: biała, biała z kokosem lub biała z chrupkami

-27% -25% 5,99

Opak. 150 g

4,50

*

(100 g = 3,00)

CHÂTEAU®

Milk Jumbo

do wyboru nadzienie o smaku: kokosowym, kakaowym lub orzechowym; 7 pojedynczo pakowanych batoników

www.

.pl

8,99

CHÂTEAU®

Opak. 5 × 40 g

6,60

*

(100 g = 3,30 )

Czekoladki mini, 5–pak w pięciu smakach do wyboru: czekolada deserowa z marcepanem, czekolada mleczna, mleczna z nugatem, mleczna z orzechami lub biała z chrupkami; pięć czekoladek w opakowaniu

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

11


TEMAT

tygodnia

od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

Opak. 125 g

Okazja limitowana

9,99

*

(100 g = 7,99)

MOSER ROTH®

Opak. 125 g

-20%

FAIRTRADE Czekolada do wyboru: z żurawiną, z orzechami pekan, lub z morelą i migdałami

4,80

5,99

*

-21% 6,99

MOSER ROTH®

(100 g = 3,84)

Opak. 125 g

5,50 (100 g = 4,40)

FAIRTRADE Czekolada z migdałami/orzechami

MOSER ROTH®

FAIRTRADE Czekolada Premium

do wyboru: czekolada biała z orzechami lub migdałami, czekolada mleczna z migdałami, czekolada gorzka z migdałami

do wyboru: czekolada biała z wanilią burbońską, czekolada mleczna lub czekolada mleczna z karmelem

Opak. 210/230 g

Okazja limitowana

9,99

*

(100 g = 4,76/4,34)

MOSER ROTH®

FAIRTRADE Czekolada z marcepanem

wykwintny marcepan w delikatnej czekoladzie, różne rodzaje do wyboru 12

*

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

CHÂTEAU®

-24% 4,49

-20% 5,99

-23% 12,99

Opak. 200 g

4,80

3,40

*

(100 g = 2,72/2,62)

Czekolada z chrupkami

do wyboru: mleczna z chrupkami, płatkami, ryżem oraz czekolada biała z chrupkami

Czekolada z ryżem

*

prażony ryż zatopiony w czekoladzie mlecznej

(100 g = 2,40)

Opak. 200 g

Opak. 125/130 g

10,00

*

(100 g = 5,00)

SPRENGEL

Trufle premium

-23%

wykwintne pralinki z nadzieniem zawierającym alkohol

3,49

www.

.pl

Opak. 100 g

2,70

*

SCHOGETTEN

Czekolada

różne rodzaje do wyboru

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

13


od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

TEMAT

tygodnia

Opak. 10 × 27,5 g

Okazja limitowana

COMBO®

Opak. 280 g

Okazja limitowana

Babeczki w czekoladzie

7,99

*

Okazja limitowana

(1 kg = 36,33)

Napój kakaowy w proszku

rozpuszczalny napój kakaowy w proszku; w praktycznych saszetkach

pakowane po 6 sztuk

(1 kg = 28,54)

Opak. 100 g

9,99

*

2,79

Opak. 91 g

*

Okazja limitowana

SCHOLETTA®

(100 g = 5,48)

FERRERO

Czekolada zimowa

Batonik Duplo

chrupiący wafelek z delikatnym kremem orzechowym, oblany wyśmienitą mleczną czekoladą; 5 batoników w opakowaniu

czekolada mleczna z różnymi dodatkami do wyboru

Opak. 375 g

Okazja limitowana

4,99

*

17,99

*

(1 kg = 47,97)

Belgijskie praliny

mieszanka pralin belgijskich w czekoladzie białej, gorzkiej lub mlecznej

Prawdziwa belgijska czekolada

Opak. 195 g

Okazja limitowana

AMBIENTE

7,99

*

(100 g = 4,10)

Czekolada z nadzieniem truflowym

do wyboru: czekolada mleczna lub gorzka z dodatkami

14

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

Opak. 100 g

Okazja limitowana

4,99

*

AMBIENTE

Czekolada belgijska

do wyboru: czekolada mleczna lub z solą, czekolada gorzka 85% kakao lub ze skórką pomarańczy

www.

.pl


od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

Produkty Goplana dostępne na ekspozytorze

Opak. 245 g

Okazja limitowana

GOPLANA

7,99

Czekolada nadziewana

*

z nadzieniem: mlecznym, czekoladowym lub pistacjowym

(100 g = 3,26)

Opak. 144 g

Okazja limitowana

6,99

*

(100 g = 4,85)

GOPLANA

Wafelki Break

Opak. 140 g

wafelki z kremem kawowym, orzechowym i karmelowym, w czekoladzie mlecznej

Okazja limitowana

3,29

GOPLANA

*

(100 g = 2,35)

Ciastka Jeżyki

ciastka z karmelem, orzechami laskowymi i chrupkami ryżowymi, oblane czekoladą; do wyboru: z wiórkami kokosowymi w białej czekoladzie lub piernikowe

Sztuka 30 g

Okazja limitowana

0,99

GOPLANA

*

(100 g = 3,30)

Figurki czekoladowe z nadzieniem o smaku karmelowym

Opak. 80 g

Okazja limitowana

GOPLANA

2,99

*

(100 g = 3,74)

Cukierki Toffino

o smaku czekoladowym lub śmietankowym

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

15


TEMAT

tygodnia

od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

Opak. 200 g

Okazja limitowana

18,99

Włoskie ciasteczka

*

(100 g = 9,50)

do wyboru: amaretti lub cantucci

Opak. 200 g

3,99

Okazja limitowana

*

(100 g = 2,00)

Choinki z galaretki, w cukrze galaretka w cukrze, o smaku jabłkowym, gruszkowym, pomarańczowym i cytrynowym

Opak. 70 g

2,29

Okazja limitowana

Sękacz królewski

*

-25%

(100 g = 3,27)

9,99

pokrojony

Opak. 300 g

7,50 (1 kg = 25,00)

*

SCHOLETTA®

Czekoladki Mints

wykwintna czekolada z miętowym nadzieniem; zawartość nadzienia 42%

kt Produ gę a na w

Opak. 510 g

Okazja limitowana

24,99 (1 kg = 49,00)

16

*

AMBIENTE

Mieszanka cukierków czekoladowych i toffi

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

Cena za 100 g

Okazja limitowana

2,29

*

Śliwka w czekoladzie

suszona śliwka oblana czekoladą

www.

.pl


od poniedziałku 12.11 do soboty 17.11

Opak. 300 g

4,99

Okazja limitowana

Piernik brzozowski

*

(1 kg = 16,63)

Butelka 300 ml

4,49

wypiekany z długo leżakowanego ciasta; z marmoladą śliwkową

3,80

*

(1 l =12,67)

GERBER

Sok klarowny

bez dodatku cukru; zapewniający dzienną porcję owoców; po 4. miesiącu życia

Strefa maluszka

-28% 6,99

KOPERNIK

Pierniki Opak. 150/200 g

7,99

*

Okazja limitowana

REICHSGRAF®

Opak. 128/145/150 g

5,00

*

100 g = 3,91/ 3,45/3,33

Słoiczek 250 g

5,89

5,30

*

(100 g = 2,12)

do wyboru: serca piernikowe w czekoladzie, pierniki nadziewane morelą w czekoladzie, lub czarną porzeczką w białej czekoladzie

GERBER

Obiadek dla dzieci

po 1. roku życia; różne rodzaje do wyboru

(100 g = 5,33/4,00)

Pierniki

do wyboru: oblane czekoladą lub lukrem

Opak. 230 g

Okazja limitowana

MERCI

29,99 (100 g = 13,04)

Kalendarz adwentowy

*

Opak. 230 g

7,49

6,80 (100 g = 2,96)

*

NESTLÉ

Kaszka mleczno-ryżowa do wyboru różne rodzaje

z czekoladkami

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

17


Okazje Tygodnia -20% 3,99

Butelka 500 ml

ŁEK PONIEDZIA ! – SOBOTA

-35%

16,99

Opak. 600/750 ml

11,00

*

(1 l = 18,33/14.67)

CILLIT BANG

Środek czyszczący

do różnych powierzchni; do wyboru: • spray przeciw tłuszczowi i smugom • spray przeciw kamieniowi i zabrudzeniom • aktywna piana przeciw osadom z mydła

3,20

*

(1 l = 6,40)

AKUTA®

Koncentrat do mycia naczyń

bardzo wydajny; różne zapachy do wyboru

50 płuka

ń

-36% 6,99

Butelka 1 l

4,50

TANDIL®

Mydło odplamiające galasowe

usuwa nawet głębokie plamy i zabrudzenia; nie zawiera wybielaczy; nadaje się do prania wszystkich rodzajów tkanin; dostosowany również do prania w pralce

*

-33% 5,99

Butelka 1,5 l

4,00

*

(1 l = 2,67)

TANDIL®

Koncentrat do płukania tkanin

wyjątkowo skoncentrowany; wystarcza na 50 płukań; ułatwia prasowanie; sprawia, że tkaniny stają się miękkie i delikatne w dotyku; do wyboru: Soft Touch lub Ocean Breeze

Czystość i biel w supercenie! 18

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


pon. 12.11– sob. 17.11 -27% 14,99

Opak. 500 ml

11,00

*

(1 l = 22,00)

MILDEEN® MED

9,00

*

(1 szt. = 0,08)

Tabletki do czyszczenia protez

zawiera ekstrakty ziołowe i olejek miętowy

1,99

11,99 KURIKUR®

Maść końska

-22%

-25%

Opak. 4 × 27 szt.

usuwają przebarwienia i osady; mocny efekt czyszczący i odświeżający; w praktycznych plastikowych tubkach

Opak. 20 szt.

1,55

*

-23%

LOFT®

Podpaski klasyczne

12,99 KURIKUR® PREMIUM

o anatomicznym kształcie

Opak. 75 g

10,00

*

(100 g = 13,33)

Klej mocujący do protez

chroni przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą; zapewnia długotrwałe uczucie świeżości

-30% 4,99

ELDENA®

Opak. 50 ml

3,50

*

(100 ml = 7,00)

Krem do rąk, z dozownikiem

intensywna pielęgnacja suchych dłoni; szybko się rozprowadza i wchłania; pH neutralne dla skóry; produkt testowany dermatologicznie; do wyboru: krem do rąk z masłem shea lub koncentrat z gliceryną

-22% 8,99

Opak. 2 szt.

7,00

*

KURIKUR®

Opak. 20 szt.

2,59

2,10

*

Szczoteczka do protez

do czyszczenia protez dentystycznych oraz wyjmowanych aparatów ortodontycznych; dokładnie czyści zagłębienia i wypukłości; antypoślizgowy uchwyt zapewnia wygodne prowadzenie

LOFT®

Podpaski higieniczne ze skrzydełkami delikatna powierzchnia zewnętrzna

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

19


HITY

od środy

14.11

Łazienka skąpana w luksusie!

tygodnia

Sztuka

39,00

Fairtrade to uznany na całym świecie system certyfikacji dążący do zwiększenia równowagi w handlu międzynarodowym. Wybierając produkty Fairtrade, przyczyniasz się do budowania dialogu, uczciwości i szacunku w relacjach handlowych z rolnikami w krajach rozwijających się. Więcej na www.fairtrade.org.pl

*

MEDION

Waga łazienkowa

powierzchnia z bezpiecznego szkła o grubości 6 mm; z wyświetlaczem LED; technologia step-on; automatyczne zerowanie i wyłączanie; wskazanie masy w kg/lb; maks. obciążenie 180 kg; wymiary: ok. 30 × 30 cm; do wyboru dwa kolory

Opak. 20 szt.

13,99

*

(1 szt. = 0,70)

TOP CRAFT®

Baterie Topcraft 20 szt. do wyboru baterie AA (LR6) lub AAA (LR03)

Saszetka 40 g

1,39

*

(100 g = 3,48)

2,99

*

(100 g = 1,99)

MISTER FRESH®

Odświeżacz powietrza w żelu

zapewnia świeży zapach przez ok. 4 tygodnie; różne zapachy do wyboru

20

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

60°C PR A NIA

SU S ZA RC

FAIR®

FAIRTRADE Ręczniki luksusowe

10.0.7782 HOHENSTEIN HTTI

100% bawełna; gramatura 600 g/m²; do wyboru różne kolory

Sztuka

65,00

*

HOME CREATION®

Drewniana deska sedesowa z chromowanymi metalowymi okuciami; ponadczasowe wzornictwo; pasuje do standardowych toalet

www.

.pl

E

TE

*

YĆ

Opak. 150 g

35,00 37,00 *

A SUSZ ŻN

W

przeznaczone do chemicznego udrożniania rur i syfonów w instalacjach kanalizacyjnych; samoczynnie usuwają zanieczyszczenia i likwidują nieprzyjemne zapachy

ERATU MP

RA

Granulki do udrażniania rur

Sztuka 70 × 140 cm

MO

Opak. 2 szt. 50 × 100 cm

KRET


od środy

14.11

Sztuka

89,00

*

HOME CREATION®

Regał bambusowy z 3 półkami do wyboru różne rodzaje: • regał z 3 półkami (szer. × wys. × głęb.): ok. 30 × 70 × 30 cm • regał narożny (szer. × wys. × głęb.): ok. 23 × 77 × 23 cm

Sztuka

85,00

* 17.HCN. 10139

HOME CREATION®

Koc XXL

100% poliester; z welurową lamówką; wymiary: 180 × 220 cm; do wyboru różne kolory

Opak. 50 szt.

25,00

*

FOLIA®

Worki na śmieci profi, 50 szt.

50 sztuk na rolce; bardzo mocne, wyjątkowo odporne na rozerwanie; pojemność ok. 120 l, wymiary: ok. 70 × 110 cm

Zestaw

Sztuka

45,00

45,00

*

ERATU MP

30°C PR A NIA

TE

E

.pl

A SUSZ ŻN

YĆ

TE

100% poliester; z lateksową powłoką antypoślizgową; wymiary: 70 × 120 cm; do wyboru różne wzory

W

www.

SU S ZA RC

W

PR A NIA

A SUSZ ŻN

Dywanik łazienkowy

RA

30°C

100% poliester; z lateksową powłoką antypoślizgową; wymiary: • dywanik 60 × 90 cm • dywanik pod WC 50 × 50 cm do wyboru różne rodzaje i wzory

YĆ

RA

ERATU MP

MO

Dywaniki łazienkowe, 2 szt.

HOME CREATION®

SU S ZA RC

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

E

HOME CREATION®

MO

*

21


HITY

od środy

14.11

tygodnia

02

01

01

Para

ACTIVE TOUCH®

Spodnie narciarskie damskie/męskie

75,00

*

100% poliester; wiatroszczelny i nieprzemakalny materiał wierzchni; do wyboru dwa kolory Rozmiary: S–L Rozmiary: M–XL Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

Sztuka

80,00

*

ACTIVE TOUCH®

01

02

03 04

22

03

HIT!

Kask narciarski i snowboardowy

Z WODOODPORNĄ MEMBRANĄ TEFLON ECOELITE™; GŁÓWNE SZWY ZGRZEWANE; PRZEDŁUŻONA CZĘŚĆ GRZBIETOWA; ZE ŚNIEGOŁAPEM NA ZAKOŃCZENIU NOGAWEK

01

18.HCN.45431 HOHENSTEIN HITTI

02

04

do wyboru modele dla osób dorosłych lub dzieci; zewnętrzna skorupa z wytrzymałego materiału ABS; z systemem regulacji wielkości 180° efektywny system wentylacji dzięki 14 otworom wentylacyjnym, w tym 6 z możliwością regulacji zaczep do mocowania gogli wyjmowana, nadająca się do prania wyściółka wewnętrzna do wyboru różne rodzaje

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

.pl


od środy

14.11

Odetchnij dzięki membranie!

02

02

Sztuka

Z POLAROWĄ PODSZEWKĄ; PRZEDŁUŻONA CZĘŚĆ GRZBIETOWA; KIESZEŃ NA KARNET NA WYCIĄGI W RĘKAWIE; Z WODOODPORNĄ MEMBRANĄ TEFLON ECOELITE™

99,00

*

ACTIVE TOUCH®

Kurtka narciarska damska/męska z kapturem

01

100% poliester; wiatroszczelny i nieprzemakalny materiał wierzchni; regulowany śniegołap z gumą przeciwpoślizgową; do wyboru dwa modele Rozmiary damskie: S–L Rozmiary męskie: M–XL Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

18.HCN.45431 HOHENSTEIN HITTI

Z POWŁOKĄ ANTIFOG

ACTIVE TOUCH®

Sztuka

Gogle narciarskie i snowboardowe

35,00

*

01

05

01

02

02

04

03

03 04 05

www.

.pl

do wyboru modele dla osób dorosłych lub dzieci elastyczna ramka z materiału PU podwójne szkła, szkło zewnętrzne z poliwęglanu, 100% ochrony przed promieniowaniem UV, klasa optyczna 1 elastyczny pasek z regulacją długości powłoka Anti-Fog otwory wentylacyjne na górze i dole ramki do wyboru różne rodzaje

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

23


HITY

od środy

14.11

tygodnia

Para

24,00

*

Para

ACTIVE TOUCH®

25,00

Kalesony sportowe męskie

*

ACTIVE TOUCH®

80% poliester, 20% poliamid; płaskie szwy; zapewniają odpowiednią ochronę w ekstremalnych warunkach termicznych; szybkoschnące, łatwe w pielęgnacji, można prać w temp. 60˚C; do wyboru różne kolory Rozmiary: M–XL

Rękawice narciarskie damskie/męskie

100% poliester; materiał wierzchni z powłoką poliuretanową; podszewka z termoizolacją 3M Thinsulate™; wodoodporne i wiatroszczelne, stabilizujące temperaturę dłoni; do wyboru różne modele i kolory Rozmiary: S–XL Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

14.0.43564 HOHENSTEIN HTTI

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

Sztuka

33,00

*

ACTIVE TOUCH®

Golf damski sportowy mieszanka poliestru, poliamidu i elastanu; do wyboru dwa kolory Rozmiary: S–L Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

BEZSZWOWE WYKONANIE; Z REGULACJĄ WILGOTNOŚCI DZIĘKI TECHNOLOGII HYDROCOOL®; ZE STÓJKĄ, Z ZAMKIEM BŁYSKAWICZNYM

Para

24,00

*

ACTIVE TOUCH®

Legginsy damskie sportowe 80% poliester; 20% poliamid; do wyboru dwa kolory Rozmiary: S–L

Sztuka

33,00

*

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

ACTIVE TOUCH®

Sportowa koszulka narciarska męska

75% poliester, 22% poliamid, 3% elastan lub 78% poliester, 22% poliamid (antracyt-melanż); bezszwowa; kołnierzyk typu stójka z zamkiem; oddychający materiał; regulacja wilgotności dzięki zastosowaniu technologii HYDROCOOL®; do wyboru dwa kolory Rozmiary: M–XL Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

Sztuka

49,00

*

Para

19,99

*

ACTIVE TOUCH®

Bluza męska ocieplana

Znakomicie dopasowane dzięki zawartości LYCRA®

ACTIVE TOUCH®

Skarpety narciarskie damskie/męskie

43% wełna (merynosowa), 27% polipropylen, 22% poliamid, 6% jedwab, 2% elastan (LYCRA®); wzmocnienia i protektory w strefach narażonych na obciążenie zapobiegają tworzeniu się odcisków i pęcherzy; do wybory różne kolory Rozmiary: 35/37–44/46 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

24

100% poliester; polarowa bluza z kapturem; normal/regular-fit; do wyboru dwa kolory Rozmiary: M–XXL Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

17.0.30393 HOHENSTEIN HTTI

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

www.

.pl


od środy

Dzieci lubią zimę!

14.11

MATERIAŁ ODPORNY NA WODĘ I ZABRUDZENIA DZIĘKI IMPREGNACJI BIONIC FINISH ECO®; Z MODNYM PIKOWANIEM; ZE STÓJKA LUB Z KAPTUREM; ZE ŚCIĄGACZAMI PRZY RĘKAWACH

Sztuka

65,00

*

POCOPIANO®

Kurtka zimowa dziewczęca/ chłopięca 100% poliester; do wyboru dwa kolory Rozmiary: 116–164 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

03.0.8890 HOHENSTEIN HTTI

Para

Para

70,00

69,00

*

*

WALKX®

Śniegowce damskie materiał wierzchni z łatwego w pielęgnacji poliuretanu; wyłożenie i wkładka z miękkiego futerka; antypoślizgowa podeszwa z TPR; do wyboru dwa modele Rozmiary: 37–40

WALKX®

Buty zimowe męskie ocieplane

materiał wierzchni z połączenia materiału tekstylnego i poliuretanu; miękka futrzana ocieplina; ciepła i miękka wkładka aluminiowa; podeszwa na solidnym i elastycznym profilu wykonana z TPR; do wyboru dwa kolory Rozmiary: 41–44

Opak. 2 pary

Opak. 2 pary

14,99

6,99

*

*

WALKX®

Skarpety góralskie damskie/męskie, 2-pak

88% bawełna, 10% poliamid, 2% elastan (LYCRA®); pluszowe; do wyboru różne kolory Rozmiary: 35/38–43/46 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

Wkładki do obuwia aluminiowe/wełniane, 2 pary do wyboru dwa rodzaje: ocieplające wkładki z folią aluminiową lub ocieplające wkładki z wełny jagnięcej Rozmiary: 36/37–44/45

Znakomicie dopasowane dzięki zawartości LYCRA®

17.0.30393

www.

.pl

HOHENSTEIN HTTI

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

25


Okazje

NOWE!

na Weekend ALDI w dobrej cenie

Opak. 76 g

Okazja limitowana

4,99

*

(100 g = 6,57)

DR. OETKER

Pisak cukrowy Opak. 350 g

Okazja limitowana

DR. OETKER

kolorowe, cukrowe pisaki w praktycznych tubkach do dekoracji deserów i wypieków

4,49

*

(1 kg = 12,83)

Pierniczki – mieszanka do wypieku

Opak. 76 g

6,49

Okazja limitowana

aromatyczne ciasteczka, szybkie w przygotowaniu

*

(100 g = 8,54)

DR. OETKER

Pisaki do dekoracji

pozwolą stworzyć wyjątkowe dekoracje na każdą okazję; cztery kolory

Tubka 19 g

Okazja limitowana

8,99

*

(100 g = 47,32)

2,49

*

Lukier gotowy

Pasta waniliowa

niezwykle gładki, idealnie kryjący, prosty w przygotowaniu; różne kolory do wyboru

nadaje intensywny, esencjonalny smak

Okazja limitowana

Okazja limitowana

DR. OETKER

DR. OETKER

Opak. 10 g

Opak. 100 g

3,99

*

Opak. 140 g

Okazja limitowana

(100 g = 39,90)

DR. OETKER

Barwnik spożywczy do barwienia: kremów, mas, lukrów, deserów; różne kolory

Opak. 100 g

Okazja limitowana

2,99

*

DR. OETKER

Polewa gotowa

nadaje wypiekom apetyczny wygląd i podkreśla ich smak; trzy rodzaje do wyboru: czekoladowa, mleczna i biała

26

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

9,99

*

(100 g = 7,14)

DR. OETKER

Krem dekoracyjny

idealny sposób na dekorowanie ciast, ciasteczek oraz pierniczków; do wyboru biały lub czekoladowy

Opak. 30 ml

Okazja limitowana

4,49

*

(100 g = 14,97)

DR. OETKER

Ekstrakt naturalny

znakomity do aromatyzowania wypieków, deserów, dań, sosów i napojów; cztery rodzaje do wyboru

www.

.pl


pt. 16.11– sob. 17.11 Opak. 80 g

Okazja limitowana

Produkty dostępne na ekspozytorze

2,89

*

(100 g = 3,61)

DR. OETKER

Ozdoby cukrowe

Opak. 80 g

Okazja limitowana

do wyboru: perełki lub posypka cukrowa

DR. OETKER

Opak. 38/40/42/50 g

Okazja limitowana

DR. OETKER

2,99

*

(100 g = 3,74)

Posypka czekoladowa

4,99

chrupiąca posypka dekoracyjna

*

(100 g = 13,13/12,48/ 11,88/9,98)

Perełki dekoracyjne

wyjątkowe posypki do wypieków i deserów, różne rodzaje do wyboru Opak. 73/ 76/78/81/83 g

Okazja limitowana

Sztuka 19 g

9,99

*

(100 g = 13,68/13,14/ 12,81/12,33 /12,04)

DR. OETKER

Dekoracje cukrowe

(100 g = 18,37)

Pisak żelowy

do dekoracji ciast, ciasteczek i pierniczków; w dwóch kolorach: złoty i srebrny

Opak. 150 g

1,49

*

(100 g = 0,99)

OLMA

Sztuka 85 g

Jogurt z kaszką manną

Okazja limitowana

(100 g = 1,52)

zawartość nadzienia: 25%

Opak. 200 g

KERRYGOLD

6,99 (100 g = 3,50)

Masło irlandzkie

*

Opak. 100 g

Okazja limitowana

Cena za 100 g

Okazja limitowana

2,89

*

Mintaj, filet bez skóry

1,99

*

LISNER

Śledzik na raz swojskie smaki

zawartość tłuszczu 82% lub 80%; do wyboru naturalne lub solone

www.

1,29

*

Ciastko z nadzieniem makowym

jogurt na bazie śmietany; do wyboru o smaku waniliowym lub z cynamonem

Okazja limitowana

*

DR. OETKER

barwne perełki i posypki do dekoracji ciast i deserów; różne rodzaje do wyboru

Okazja limitowana

3,49

Okazja limitowana

do wyboru: w sosie chrzanowym z jabłkiem, ze smażoną cebulką lub na ostro

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

27


Okazje

NOWE!

Dostępne na ekspozytorach

na Weekend ALDI w dobrej cenie

Sztuka 55 g

3,99

Okazja limitowana

*

(100 g = 7,25)

DUCK

Zawieszka do WC skutecznie usuwa kamień; czyści i odświeża

Opak. 750 ml

Okazja limitowana

DUCK

5,49

*

(1 l = 7,32)

Żel do WC

do czyszczenia i dezynfekcji toalety; usuwa bakterie i uporczywe zabrudzenia; do wyboru: morski lub leśny

Puszka 300 ml

Okazja limitowana

PRONTO

Spray do mebli

8,99

*

(1 l = 29,97)

do wyboru: do mebli drewnianych lub uniwersalny; skutecznie usuwa kurz i zabrudzenia

28

Opak. 11,5 ml

Okazja limitowana

Opak. 2 × 36 ml

4,99

DUCK

*

Okazja limitowana

(100 ml = 43,39)

(100 ml = 13,18)

DUCK

Krążek żelowy do WC

Zapasowe krążki do WC, 2-pak

czyści i odświeża; zapobiega osadzaniu się kamienia; higieniczna aplikacja; do wyboru: morski lub limonkowy

Opak. 500 ml

Okazja limitowana

PRONTO

do użycia z uchwytem z opakowania startowego; do wyboru: morski lub limonkowy

8,99

*

(1 l = 17,98)

Spray czyszcząco-pielęgnacyjny

do wyboru: do powierzchni drewnianych lub uniwersalny; skutecznie usuwa kurz i zabrudzenia

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

9,49

*

Butelka 0,75/1 l

Okazja limitowana

PRONTO

8,99

*

( 1 l = 11,99/8,99)

Pasta/Płyn do podłóg

do wyboru: • pasta nabłyszczająca do podłóg drewnianych: odżywia i zabezpiecza • płyn do drewna: nawilża i nadaje połysk • płyn do paneli i płytek

www.

.pl


pt. 16.11– sob. 17.11

Opak. 70 szt.

Okazja limitowana

34,99

*

Zestaw

Okazja limitowana

(1 szt. = 0,50)

FINISH

Tabletki do zmywarki All in 1 Max, 70 szt. zapewniają doskonałą czystość i połysk; chronią filtry zmywarki i działają w niskich temperaturach

Butelka 400 ml

Okazja limitowana

FINISH

8,99

*

(1 l = 22,48)

Płyn nabłyszczający do zmywarki

zapobiega osadom, przyspiesza schnięcie naczyń oraz eliminuje zacieki; zapewnia diamentowy połysk; do wyboru: klasyczny lub cytrynowy

Opak. 500 ml

Okazja limitowana

21,99

*

FINISH

Zestaw: odświeżacz + środek do czyszczenia zmywarek, 2-pak

Opak. 50 ml

Okazja limitowana

FA

5,99 (100 ml = 11,98)

Dezodorant roll-on antyperspirant w kulce; różne rodzaje do wyboru

do wyboru: klasyczny lub cytrynowy • odświeżacz: neutralizuje nieprzyjemne zapachy • środek czyszczący: poprawia działanie zmywarki; usuwa osady z kamienia

Opak. 4 kg

Okazja limitowana

14,99 (1 kg = 3,75)

FINISH

do zmywarek

*

Opak. 150 ml

Okazja limitowana

FA

5,99

Dezodorant

różne rodzaje do wyboru

poprawia działanie zmywarki, chroni przed osadami z kamienia, eliminuje zacieki oraz zmiękcza wodę

*

(1 l = 11,98)

Opak. 250 ml

MR MUSCLE

Okazja limitowana

Spray do szyb

www.

.pl

*

(100 ml = 3,99)

5,99

skutecznie usuwa tłuszcz i brud; pozostawia powierzchnię krystalicznie czystą; do wyboru: niebieski lub zielony

*

FA

Żel pod prysznic

5,99

*

(100 ml = 2,40)

pozostawia uczucie odświeżonej i wypielęgnowanej skóry; różne rodzaje do wyboru

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

29


HITY

od soboty

17.11

tygodnia

Sztuka

75,00

*

Sztuka

15,99

*

Kalendarz zdzierak z notatnikiem

do zawieszenia na ścianie; jeden dzień na stronie; notatnik z ołówkiem i uchwytem na ołówek; wymiary: 12 × 32 cm, w tym kalendarz 9 × 7 cm i notatnik 9 × 12 cm; do wyboru dwa wzory

moşna myć w zmywarce

HOME CREATIONÂŽ

Patelnia do kuchenek indukcyjnych, 28 cm z kutego aluminium; wytrzymała powłoka zapobiegająca przywieraniu idealna do smaşenia na niewielkiej ilości tłuszczu; przeznaczona do wszystkich rodzajów kuchenek; moşe być uşywana w piekarniku w temperaturze do 250 °C; do wyboru róşne kolory

m

28 c

2 kolory do wyboru

Sztuka

5,99

*

GARDEN FEELINGSÂŽ

Mix adwentowy

Zestaw

22,00

*

HIT!

Deska do filetowania ryb

skrobak do usuwania łusek

deska składana; w zestawie metalowy nierdzewny skrobak do usuwania łusek rybnych; klamra zaciskowa z silną spręşyną do przytrzymania ogona; antypoślizgowa powierzchnia zapobiegająca przemieszczaniu się ryby, wymiary (dł. × szer.): 48 (25 cm złoşona) × 15 cm

fiołek alpejski o średn. 10,5 cm lub gwiazda betlejemska mini w ozdobnej doniczce ceramicznej o średn. 6 cm

Zestaw 2 szt.

19,99

* odporna na temp. do 250°C

HOME CREATIONÂŽ

Formy do pieczenia i smaĹźenia, 2 szt.

z powłoką antyadhezyjną QuanTanium, która zapobiega przywieraniu potraw; odporna na temperaturę do 250°C; wyjątkowo wysoki brzeg; drugiej formy moşna uşyć jako przykrywki; wymiary: ok. 28,5 × 23 × 4 cm

30

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

2-pak

www.

.pl


od soboty

17.11

QUIGG®

Sztuka

315,00

*

Kuchenka indukcyjna 2-palnikowa panel dotykowy z podświetleniem LED; płyty grzewcze regulowane oddzielnie; regulacja temp. w zakresie 60°–240° C; automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie przed dziećmi; wymiary (dł. × szer. × wys.): ok. 60 × 35,5 × 7 cm

MOC 3500 W PANEL DOTYKOWY TIMER 180 MIN Zestaw 3 szt.

55,00

*

HOME CREATION®

Metalowe puszki z okienkiem, 3 szt.

wyposażone w szczelne wieczko ze stali nierdzewnej z uszczelką silikonową; z okienkiem do szybkiej identyfikacji zawartości; pojemność: ok. 0,75 l, 1,5 l i 2,0 l; do wyboru różne kolory

Sztuka

39,00

*

HOME CREATION®

Koszyk na pieczywo

ze stali chromowanej; z delikatnym bawełnianym wkładem; wkład można prać w temperaturze 40°C; do wyboru różne kolory i rodzaje: • okrągły (średn. × wys.): ok. 23,5 × 11 cm • kwadratowy (szer. × wys. × głęb.): ok. 21 × 21 × 11 cm

Sztuka/Zestaw

Sztuka

25,00

19,99

*

*

HOME CREATION®

QUALITY TEXTILES®

Podkładka, 2 szt./Bieżnik

Obrus winylowy

70% PE, 30% EVA, spód 100% poliester; wymiary: • prostokątny 130 × 160 cm; • okrągły o średn. 160 cm; do wyboru dwa wzory

100% poliester; wymiary: bieżnik 40 × 150 cm, podkładka 33 × 48 cm do wyboru: 2 podkładki lub bieżnik

2-pak

Sztuka

5,99

*

moc 8,5 W

TOSHIBA

Żarówka LED, 8,5 W

D09-1033 HOHENSTEIN

www.

strumień światła ok. 806 lm; barwa światła: ciepła biel, 2700 K; gwint E27

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

barwa światła: ciepła biel

31


HITY

od soboty

17.11

tygodnia

Sztuka

Sztuka

149,00

119,00

*

*

moc 2000 W

QUIGG®

3 pojemniki 3,3 l

moc 1000 W

QUIGG®

Frytownica

z dwoma małymi i jednym dużym koszem do frytowania; płynna regulacja temp. do 190°C; pokrywa z okienkiem i filtr stały; obudowa ze stali nierdzewnej; wymiary (szer. × głęb. × wys.): 38,5 × 29,5 × 25,2 cm

Parowar pojemność 4 l

do beztłuszczowego przygotowywania posiłków; 3 przezroczyste pojemniki, przystosowane do mycia w zmywarce; dodatkowo pojemnik do gotowania ryżu o poj. 1,2 l; zbiornik na wodę o poj. 1,5 l z możliwością uzupełnienia w trakcie gotowania i zewnętrznym wskaźnikiem wody; automatyczne wyłączanie; wymiary (szer. × głęb. × wys.): 33 × 27 × 42 cm

Zestaw 30 szt.

Sztuka

39,00

*

99,00

*

moc 750 W

HOME CREATION®

Zestaw sztućców, 30-częściowy

QUIGG®

Opiekacz do kanapek

ze stali szlachetnej 18/10 oraz noże ze stali nierdzewnej; stal polerowana na wysoki połysk; nadają się do mycia w zmywarce; do wyboru różne modele

płyty grzewcze z powłoką zapobiegającą przywieraniu; automatyczna regulacja temperatury; lampki kontrolne trybu pracy; nienagrzewający się uchwyt oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem; do wyboru kolor biały, szary lub czarny

DWA RODZAJE DO WYBORU

32

timer 60 min

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

30 szt.

www.

.pl


od soboty 360° moc 2200 W

podstawa 360°

pojemność 1,7 l

17.11

Elektryzująca elegancja!

Sztuka

Sztuka

79,00

269,00

*

*

QUIGG®

Czajnik elektryczny 1,7 l

8 automatycznych programów

8 poziomów mocy

pojemność 20 l

QUIGG®

metalowa obudowa; pokrywa otwierana za pomocą przycisku; przezroczysty wskaźnik poziomu wody z podświetleniem; wyjmowany filtr antywapienny; zabezpieczenie przed przegrzaniem; do wyboru kolor biały, stalowy lub różowy

Kuchenka mikrofalowa z funkcją grilla

z wyświetlaczem LCD; aż 8 poziomów mocy (5 poziomów mocy mikrofal, 1 poziom mocy grilla, 2 poziomy mikrofale + grill); 8 programów automatycznych oraz funkcja rozmrażania potraw; timer 95 min oraz sygnał końca gotowania; zabezpieczenie przed dziećmi; wymiary urządzenia (dł. × wys. × szer.): 46 × 29,2 × 35,8 cm

Sztuka

189,00

* RDS

MEDION

Radioodtwarzacz do zabudowy CD/Bluetooth

z możliwością montażu pod szafkami; radio PLL FM z pamięcią 20 stacji i systemem RDS; zegar w formacie 12/24 h z alarmem i minutnikiem; wymiary: ok. 300 × 68 × 210 mm; w zestawie pilot z baterią i materiały montażowe; do wyboru: • radioodtwarzacz z odtwarzaczem CD: moc 2 × 2 W RMS; waga ok. 1,42 kg • radioodtwarzacz z funkcją Bluetooth: moc 2 × 5 W RMS; Bluetooth 2.1; waga ok. 1,13 kg

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

33


HITY

od soboty

17.11

tygodnia

z zatrzaskami na ramieniu

Dobry sen naturalnie! Zestaw/Sztuka

25,00

*

POCOPIANO®

Idealne

na prezent

ln B aw e

Piżama/pajacyk chłopięcy na zimę, z bawełną BIO

a

100% bawełna BIO lub 80% bawełna BIO, 20% poliester; do wyboru różne rodzaje Rozmiary: 62/68–98/104 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

42532 OeTI

z zatrzaskami na ramieniu

Zestaw/Sztuka

25,00

*

B aw

e lna

Idealne

na prezent

42532 OeTI

34

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

POCOPIANO®

Piżama/pajacyk dziewczęcy na zimę, z bawełną BIO 100% bawełna BIO lub 80% bawełna BIO, 20% poliester; do wyboru różne rodzaje Rozmiary: 62/68–98/104 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

www.

.pl


01

Sztuka

75,00

01

*

N

js a d ie

od soboty

ię pogod zie !

17.11

04

Para

27,00

POCOPIANO®

*

Parka dziewczęca/ chłopięca

kaptur z odpinanym sztucznym futerkiem

52% bawełna, 40% poliester, 8% poliamid lub 100% bawełna; do wyboru dwa modele Rozmiary: 86/92-110/116 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

POCOPIANO®

Spodnie ocieplane chłopięce

80% bawełna, 18% poliester, 2% elastan (LYCRA®); podszewka: 60% bawełna, 40% poliester; do wyboru dwa modele Rozmiary: 92-110

01 02

05.0.3503 HOHENSTEIN HTTI

materiał odporny na wodę i zabrudzenia dzięki impregnacji BIONIC FINISH ECO®

01 05.0.3503 HOHENSTEIN HTTI

pas z gumką i sznurkiem z modnym haftem; z wewnętrzną regulacją obwodu pasa

29,00

*

03

Para

25,00

*

POCOPIANO®

Sweter dziewczęcy z szenili

05.0.3503 HOHENSTEIN HTTI

o d z a je

kieszenie cargo na nogawkach

03 04

POCOPIANO®

100% poliester; do wyboru dwa kolory Rozmiary: 86/92–110/116 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

er

róż

n

02

Sztuka

Jeansy dziewczęce z haftem

01

80% bawełna, 18% poliester, 2% elastan Rozmiary: 92–110

05.0.3503 HOHENSTEIN HTTI

Sztuka

Para

25,00

45,00

*

*

WALKX®

POCOPIANO®

Sneakersy chłopięce zimowe

Bluza chłopięca 100% bawełna, rękawy: 53% poliester, 47% bawełna Rozmiary: 86/92–110/116

materiał wierzchni PU; ocieplane; lekko wyprofilowana podeszwa z TPR; zapinane na rzepy; do wyboru dwa kolory Rozmiary: 24–28

05.0.3503 HOHENSTEIN HTTI

z nadrukiem i raglanowymi rękawami

www.

.pl

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

35


HITY

od soboty

17.11

tygodnia

Sztuka

89,00

01

*

z włóknem metalizowanym

ze stójką lub z kapturem

UP2FASHION®

Płaszcz damski pikowany 100% poliester; do wyboru różne rodzaje Rozmiary: S–L

01

03.0.8890 HOHENSTEIN HTTI

03

03

Sztuka

39,00

*

UP2FASHION®

Sweter damski 69% wiskoza, 28% poliamid, 2% poliester, 1% włókno metalizowane; do wyboru różne modele Rozmiary: S–L

materiał odporny na wodę i zabrudzenia dzięki impregnacji BIONIC FINISH ECO®; z modnym pikowaniem Sztuka

22,00

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

z metalicznym nadrukiem

*

44,00

*

UP2FASHION®

Bluzka damska z nadrukiem

02

UP2FASHION®

Jeansy damskie

60% bawełna, 40% poliester lub 90% bawełna, 10% wiskoza; do wyboru różne rodzaje Rozmiary: S–L Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

98% bawełna, 2% elastan; do wyboru dwa kolory Rozmiary: 36–42 Nie wszystkie modele są dostępne w każdym rozmiarze

98.0.0745 HOHENSTEIN HTTI

Para

9,99

*

2015OK0383 AITEX

ze stopniowym uciskiem w różnych partiach nóg; z delikatnym połyskiem

Opak. 2/3 pary

9,99

3-pak

*

UP2FASHION®

UP2FASHION®

Podkolanówki damskie, 2 pary/ Skarpetki damskie, 3 pary, 60 DEN

Rajstopy uciskowe, 50 DEN 85% poliamid, 15% elastan (LYCRA®); do wyboru różne kolory Rozmiary: 38/40–44/46

2-pak

94% poliamid, 6% elastan (LYCRA®); do wyboru różne kolory Rozmiar: uniwersalny

13.0.23455 HOHENSTEIN HTTI

mikrofibra; idealnie dopasowane

28546 OeTI HOHENSTEIN HTTI Znakomicie dopasowane dzięki zawartości LYCRA®

36

02

Para

*Oferta obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów Zastrzega się prawo do pomyłek i błędów w druku

www.

Znakomicie dopasowane dzięki zawartości LYCRA®

.pl

46/2018

www.

.pl


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Aldi gazetka od 12.11 do 24.11.2018 by iUlotka.pl - Issuu