Kupuj taniej
W A T S O P
NA
IE Ń NA CO DZ
TA SAMA
I K A I N PEW
N I SK A
CE NA
j samej, Pewniaków e t w y t k ięcej pr o du Markoweenie na co dzień. Wpach. niskiej c sz w nasz ych skle z na j d z i e
1,50 zł za 1 kg
NA CO DZIEŃ
Chleb pszenno-żytni 360 g cena jedn. – 2,78 zł/kg
1
zł
NISKA CENA
NA CO DZIEŃ
Zestaw:
Mąka Tortowa typ 450 Szczepanki 4 x 1 kg
6
zł
NISKA CENA
3 rolki
NA CO DZIEŃ Papier toaletowy Mola 9 rolek
k wiatowy, 3-warstwowy cena jedn. – 0,83 zł/rolka
+ 3 rolki gratis
10
zł
NISKA CENA
Oferta obowiązuje do odwołania