Versk katalog 2018

Page 1


O nás Radi pracujeme na vzniku nových vecí. Preto držíte v rukách aj tento katalóg, ktorým vám chceme pomôcť rozhodnúť sa pre tú správnu knihu alebo produkt, ktorým môžete niekoho obdarovať. Naše vydavateľstvo je úzko prepojené so spoločenstvom MARTINDOM, ktoré pomáha ľuďom rozvíjať sa. Súčasne MARTINDOM buduje komunitu ľudí, ktorým zaleží na tom, aby na Slovensku bolo viac dobrých vzťahov medzi ľudmi, viac odpustenia, viac lásky, viac poznania osobného Boha a viac jeho oslavy. Keďže táto nezisková činnosť stojí nemalé peniaze, založili sme v roku 2007 vydavateľstvo a v roku 2010 e-shop Ver.sk. Aj vďaka vám sa nám podarilo podporiť práve MARTINDOM v rokoch 2016-2017 sumou približne 30 000 EUR. TOP 12 PUBLIKÁCIÍ V ROKU 2017 NÁŠHO VYDAVATEĽSTVA CHRISTIAN PROJECT SUPPORT, S.R.O.

1. Milovanej Princeznej

2. List od milujúceho Otca

3. Milovanej Princovej Neveste

TOP4. Večerné modlitby s objatím

5. Malej milovanej Princeznej

6. Mocnému Bojovníkovi

7. Zlé dievčatá z Biblie

8. Svadobné šaty

9. Most

10. Mama a dcéra

11. Nepriznaná

12. Biblia 1SLOVO


11,90 €

9,90 €

7,90 €

9,90 €

10,12 €

8,41 €

6,72 €

8,41 €

Svadobné šaty

Most

Mama a dcéra

Nepriznaná

RACHEL HAUCK

Karen Kingsbury

Melissa Harrisonová

Diana Lesire Brandmeyer

Príbeh o viere, vykúpení a nekonečnej láske. Príbehy štyroch milujúcich žien, ktoré sa odohrávajú počas jedného storočia. Ich osudy sú prepojené so svadobnými šatami. Charlotte je majiteľka obchodu s modernými svadobnými šatami a blíži sa jej svadobný deň. Pre seba si však šaty nevie nájsť. Cíti sa neisto a váha, či si Tima vziať. Charlotte na aukcii kúpi starý kufor so svadobnými šatami, ktoré vyzerajú úplne nové, sú ručne šité, hodvábne, trblietajú sa na nich perly. Odkiaľ sú tieto šaty? Kto ich mal oblečené? A kto je ten záhadný muž vo fialovej veste, ktorý trvá na tom, aby boli šaty ,,vyslobodené“?

Karen Kingsbury, najpredávanejšia autorka románov podľa NEW YORK TIMES, prináša súčasný hrejivý vianočný príbeh. Charlie a Donna vlastnia kníhkupectvo. Pre zákazníkov majú vždy pripravenú kávu, ponúkajú im úprimné rozhovory a tiež police plné dobrých kníh. Zrazu však kníhkupectvo zaplaví storočná voda, ktorá zničí všetky knihy v obchode. Banka žiada splátku úveru za Most. Môže sa uprostred toho najväčšieho zúfalstva objaviť zázrak a nádej na druhú šancu? Most je ľúbostným príbehom z prostredia tradičného amerického kníhkupectva, na ktorý nikdy nezabudnete.

Keď sa stretne niekoľko desiatok mám a dajú dokopy rady o výchove svojich dcér, tak je pri tom zábava, dá sa na papier múdrosť, vychádzajúca zo srdca, a navyše opadne stres z toho, že nie všetko musí byť vždy dokonalé a ideálne. Ver.sk vám predstavuje skvelý knižný titul, ktorý vás môže odteraz sprevádzať počas celého obdobia výchovy vašej dcéry. Zistíte, že takto nejako podobne sú na tom mamy vo vašej blízkosti alebo aj kdekoľvek inde vo svete.

Ako začať nový život, keď sa minulosť zdá byť navždy stratená? Kto by si pomyslel, že príprava večere môže od základu zmeniť život? Louise Copelandovej by to nenapadlo ani vo sne. Ale keď z police v komore spadne gril a pristane na jej hlave, skončí sa to hrčou a stratou pamäti. Kto je tento chlapík Collin, ktorý tvrdí, že je jej manželom? A čie sú to deti? Ona je predsa populárna autorka románov, volá sa Jazz Sweetová! Snaží sa poskladať kúsky života, ktoré by jej povedali, že žila. Louisa/Jazz si uvedomí, že niektoré spomienky netreba zbytočne vyvolávať...

Počet strán: 311 Rozmer: 15 x 23 cm

Počet strán: 226 Rozmer: 17,6 x 12,5 cm

Počet strán: 384 Rozmer: 10 x 15.0 cm

Počet strán: 224 Rozmer: 21 x 14,8 cm


9,90 €

9,90 €

8,90 €

8,90 €

8,42 €

7,92 €

7,57 €

7,57 €

Zlé dievčatá z Biblie

List od milujúceho Otca

Smerom k Bohu

Milosť je väčšia

Liz Curtisová Higgsová

Adams Barry

Craig Groeschel

Kyle Idleman

Liz Curtisová Higgsová je špecialistka na ženy z Biblie. Najprv nám priblíži biblické ženy moderným príbehom zo súčasnosti a potom nám pomôže vybrať si z biblického príbehu maximum pre náš život. Liz je skvelá a vtipná rozprávačka, ktorá vám ukáže desať najznámejších osudových žien Biblie v situáciách, ktoré sa javia až priveľmi povedomé. Nech vám tieto „zlé dievčatá“ ukážu, prečo je štúdium Biblie také fascinujúce! Lizino jedinečné podanie teológie pre ženy, pretkané humorom, serióznym výskumom, ale aj precíteným odhalením vlastných chýb, pomohlo ženám každého veku znova zažiť Božie milosrdenstvo.

Naše srdce túži po dôvernejšom spoznaní Boha, nášho nebeského Otca. Autor Barry Adams si prešiel túto cestu pred niekoľkými rokmi. Po mesiacoch hľadania Božieho otcovského srdca prežil veľmi hlboko Božiu lásku. Počas jednej osobnej modlitby mu napadlo, že keby zostavil rôzne citáty z Biblie do správneho poradia, vznikol by list od milujúceho Boha Otca. Každá veta tohto listu poskladaného z citátov Božieho slova je rozvitá na dvojstrane v knihe a doplnená o krátku modlitbu. V knihe je zároveň vložený samostatný plagát s listom od milujúceho Otca. Je plnofarebná v tvrdej väzbe.

SEDEM ROZHODNUTÍ, KTORÉ VÁM ZMENIA ŽIVOT. Túžite vstúpiť do príbehu, ktorý má pre vás Boh? Kniha Smerom k Bohu vám pomôže osvojiť si spôsob rozhodovania a tak v živote dosiahnuť všetko, čo má Boh pre vás pripravené. Kam smeruje váš život? Zbierate šťavnaté ovocie svojich správnych rozhodnutí? Alebo ste sa zasekli na mieste? Nech sa nachádzate kdekoľvek, vždy existuje cesta tým správnym smerom. Autor bestsellerov Craig Groeschel vám ukáže, ako spojiť svoje voľby s Božím plánom pre vás a dostať sa na cestu k životu, o ktorom ste doteraz len snívali. Jednoduché kroky a ciele tejto knihy vás privedú k naplneniu slobodne kráčať ruka v ruke s Bohom.

Boží plán pre víťazstvo nad tvojou minulosťou, vykúpenie tvojej bolesti a prepísanie tvojho životného príbehu. Žiaden hriech nie je taký veľký a žiadna horkosť nie je taká hlboká, aby Božia milosť nedokázala premeniť srdce a prepísať váš príbeh. No pochopiť Božiu milosť je niekedy pre nás ťažké. Môže zahladiť to, čo som spravil? Najlepší spôsob, ako ju môžeme chápať, je zakúsiť ju. Autor bestsellerov Kyle Idleman nás prevádza cez naše trápenia a vedie nás k pochopeniu milosti, ktorá je väčšia než naše chyby či zlyhania. Pomáha nám chápať milosť prostredníctvom pôsobivých príbehov o zakúsenej milosti... a to aj vtedy, ak kresťania okolo zlyhali a nedokázali túto milosť žiť.

Počet strán: 272 Rozmer: 23,4 × 15,0 cm

Počet strán: 128 Rozmer: 14 x 17,8 cm

Počet strán: 172 Rozmer: 21 x 14,8 cm

Počet strán: 172 Rozmer: 21 x 14,8 cm


12,90 €

4,90 €

6,90 €

2,90 €

11,00 €

4,41 €

5,87 €

2,47 €

Biblia 1SLOVO

1SLOVO Výzva

Spolupráca

Slušné vtipy

Richard Štefák

Ján Košturiak

Biblia 1SLOVO je exkluzívny produkt pre mladých vo veku od 13 do 25 rokov. Biblia 1SLOVO je spracovaná graficky pre dnešnú vizuálnu generáciu mladých ľudí, pohybujúcich sa prevažne vo svete internetu a webovej komunikácie, s fotkami v plnej farbe. Mladí ľudia v nej nájdu 21 príbehov o spoznaní Boha, profily biblických osobností s aplikáciami, vynikajúce jeruzalemské vysvetlivky, mapy, historický kontext Ježišovej doby, povzbudenie do čítania Božieho slova a mnoho ďalšieho. Biblia 1SLOVO má imprimatur od otca biskupa Jozefa Haľka. V titule je použitý preklad Nového zákona od Antona Boteka.

V 1SLOVO Výzva túžime mladým, začínajúcim kresťanom kreatívnym spôsobom podať základné pravdy viery. Existuje Boh? Miluje Boh? Čo je hriech? Kto nás zachránil? Okrem príťažlivej grafiky sme pridali ďalšie príbehy mladých o tom, ako spoznali Boha. Opýtali sme sa pár zaujímavých osobností, čo si myslia o niektorých témach ako napr. hriech, Božia láska, spoločenstvo. V každej kapitole sú na bočnej strane magazínu príslušné tematické otázky, ktoré vyžadujú odpovede a odkazy na biblické texty v Biblii 1SLOVO. 1SLOVO Výzva má IMPRIMATUR.

Kniha SPOLUPRÁCA prináša konkrétne rady a impulzy, ako zmeniť pohľad na svet. Ako sa dá začať pomáhať (podnikať) takpovediac s prázdnymi rukami, stačia na to dve veci: otvorené srdce a vnútorné odhodlanie. Kniha SPOLUPRÁCA je aj o konkrétnych príbehoch ľudí, ktorých osudy sú fascinujúce. Ján Košturiak a jeho priatelia nás inšpirujú, prebúdzajú a ukazujú, že číra láska robí divy. Myšlienka sa po čase stáva skutočnosťou, pravé odhodlanie pohne horami a dobro plodí dobro. Poďte do sveta, kde veci vyzerajú rozprávkovo krásne, ale sú súčasťou našej reality.

Smiech je veľmi dôležitá súčasť ľudského života. Kedy ste sa naposledy z chuti zasmiali? Bez smiechu by bol život asi iba na zaplakanie. Pamätáte si kresťanský časopis Nahlas? A pamätáte si jeho legendárne vtipy? Vydali sme sumár obľúbených vtipov z časopisu Nahlas, na ktorých sa môže zasmiať naozaj každý. Všetko bez vulgarizmov... pre vašu chuť dobre sa pobaviť a urobiť svoj deň krajším.

Počet strán: 335 Rozmer: 16,8 × 23,8 cm

Počet strán: 48 Rozmer: 16,8 × 23,8 cm

Počet strán: 164 Rozmer: 16,5 × 19,2 cm

Počet strán: 80 Rozmer: 14 × 11 cm


Pre ženy Bestsellery B estsellery

9,90 €

9,90 €

4,95 €

6,93 €

6,93 €

4,17 €

Milovanej Princovej Neveste

Milovanej princeznej

Shery Rose Shepherd

Shery Rose Shepherd

Zápisník Milovanej Princeznej

O našom Kráľovi sme už počuli... Teraz je čas dozvedieť sa aj o našom Princovi! Počas čítania Milovanej Princeznej sme sa dozvedeli, že náš Otec je Kráľ kráľov, a teda aj my sme kráľovského rodu, jeho Princezné. Teraz je čas odhaliť ďalšiu vzácnu pravdu – sme aj Kristove Nevesty, jeho kráľovské Nevesty. Ak si pripravená vstúpiť do vášnivého vzťahu s Milencom tvojej duše, ak si celý život čakala na Pána, svojho Princa, ktorý by ti šepkal prostredníctvom svojho slova o túžbe byť s tebou navždy...., potom som túto knihu napísala pre teba. Sheri Rose

Ktorá žena by nechcela dostať listy od svojho Kráľa? Celosvetovo predaných viac ako 500 000 kusov. Štýl: Kniha je plnofarebná. Na jednej strane je list a na druhej strane nádherná fotka. Prečítajte si krátky úryvok z listov: Princezná moja,...ja som ti prišiel slúžiť. Aj keď necítiš, že by si Ti druhí cenili, chcem Ti pripomenúť, Princezná moja, že ja, Tvoj Kráľ, som Ti prišiel slúžiť. Nielenže som Ťa stvoril, ja tiež udržiavam Tvoj život, utešujem Tvojho ducha a poskytujem Ti, čo potrebuješ. Si taká cenná, že som za Teba zaplatil na kríži tú najvyššiu cenu, aby som Ťa vykúpil.....

Všetky vzácne momenty si teraz môžete zaznačiť do nádherných zápisníkov s citátmi z knihy Milovanej Princeznej. Ktorý motív si vyberiete? Bude to marhuľový, zelený alebo fialový? Alebo radšej všetky tri, aby ste nimi mohli obdarovať aj spriaznené duše? Všetky zápisníky majú rovnaké vnútorné strany - na každej z nich nájdete citát z knihy Milovanej Princeznej. V zápisníku sa striedajú strany s bodkovanými linajkami, čisté strany a linajkové strany - každá nálada, unikátne zápisky či tvorivé kresby si tak nájdu svoje vlastné miesto.

Počet strán: 192 Rozmer: 10,5 × 14,8 cm

Počet strán: 196 Rozmer: 14,8 × 10,5 cm

Počet strán: 64 Rozmer: 10,5 x 14,8 cm


Pre deti

10,90 €

9,90 €

9,90 €

7,63 €

7,92 €

8,42 €

Večerné modlitby s objatím

Mocnému bojovníkovi

Malej milovanej princeznej

Stephen Elkins

Shery Rose Shepherd

Shery Rose Shepherd

Bestseller. Výnimočná kniha o modlitbe, ktorá povzbudí vaše deti do večerných modlitieb pred spaním. 3-9 rokov

Kniha pre chlapcov – Božích bojovníkov, z ktorých majú vyrásť silní, statoční a pravdiví muži. 5-12 rokov

Inšpirujúce listy od Kráľa pre dievčatá, aby žili a žiarili ako princezné, ktorými aj skutočne sú.

Počet strán: 168 Rozmer: 20,3 × 20,3 cm

Počet strán: 112 Rozmer: 17,2 × 21,0 cm

Počet strán: 108 Rozmer: 17,2 × 21,0 cm

Boh nám daroval teba Lisa Tawn Bergren Knižka o milom polárnom medvedíkovi, ktorý sa pýta, kde sa tu vzal. Knižka pomôže deťom, aby si vybudovali zdravé sebavedomie a uistili sa, že každý jeden, on aj ona, sú vítaní a majú veľkú hodnotu, že sú drahocennými pokladmi z neba. Kniha je vhodná pre vek 2-7 rokov. Pre chlapcov aj dievčatá.

6,90 €

5,87 €

Počet strán: 40 Rozmer: 21,5 × 21,5 cm


Beletria

12,90 €

13,90 €

11,90 €

12,50 €

11,35 €

12,93 €

11,07 €

11,63 €

Hlas vo vetre

Zašepkaj jej meno

Šľachtická rošáda

Maliarova dcéra

Francine Riversová

Tamera Alexanderová

Kristi Ann Hunterová

Julie Klassenová

Prvá časť trilógie V znamení leva čitateľom predstavuje prvé storočie a nezabudnuteľnú postavu − Hadašu. Táto mladá otrokyňa zmietaná láskou k príťažlivému aristokratovi sa drží svojej viery v živého Boha a nachádza v nej oslobodenie od síl dekadentného Ríma.

Príbeh je zasadený do prostredia slávneho nashvillského žrebčína Belle Meade Plantation. Preplietajú sa v ňom zápasy južanskej spoločnosti po skončení vojny Severu proti Juhu s osudmi muža a ženy, ktorých bolestivo poznačila zrada blízkej osoby.

Lady Miranda Hawthorne vo svojich dvadsiatich rokoch je v očiach spoločnosti už beznádejnou starou dievkou. Svoje najvnútornejšie pocity nevylieva do denníka, ale píše listy starému priateľovi svojho brata – vojvodovi, ktorého nikdy nestretla, len o ňom počula. Nemá však v úmysle mu ich nikdy poslať.

Sophie Dupontová pomáha svojmu otcovi v umeleckom ateliéri, no svoje vlastné diela utajuje. Zamiluje sa do nestáleho Wesleyho, ktorý zrazu vycestuje na neurčito do zahraničia, čím uniká pred zodpovednosťou. Kapitán Overtree sa snaží napraviť bratovo zlyhanie ponukou sobáša.

Počet strán: 492 Rozmer: 15,5 × 23,5 cm

Počet strán: 523 Rozmer: 13,5 × 20,5 cm

Počet strán: 336 Rozmer: 14,0 x 22,0 cm

Počet strán: 435 Rozmer: 13,5 × 20,5 cm


Beletria

13,50 €

10,90 €

12,50 €

12,90 €

12,55 €

9,59 €

10,63 €

10,97 €

Výnimočná krása

Krajina mlčania

Tichá guvernantka

Istý ako úsvit

Tamera Alexanderová

Tessa Afsharová

Julie Klassenová

Francine Riversová

Vychutnajte si historický román plný krásy, napätia, lásky, ale aj hravého humoru. Prakticky uvažujúca Eleanor Braddocková vie, že sa nikdy nevydá. Bez peňazí a so snahou postarať sa o svojho chorého otca prichádza do panského sídla Belmont, kde žije jej teta, Adelicia Acklenová, najbohatšia a asi aj najnáročnejšia žena v Amerike. Trvá na tom, že svojej neteri nájde manžela, no Eleanor ide úplne inou cestou. Rozhodne sa postaviť domov pre ženy v núdzi a pre ich deti, ktoré prišli o svojich otcov v občianskej vojne... Od jednej z najpredávanejších autoriek USA Today, Tamery Alexanderovej.

Skôr, než ju Ježiš nazval dcérou, zomrel jej maličký brat, lebo naňho nedala pozor. Na Eliannu doľahne pocit viny. Túži po odpustení a keď na rodinu udrie ďalšie nešťastie, Elianna preberá vedenie dielne aj starosť o matku a sestru. Vďaka talentu dosiahne úspech, no ďalšie pohromy nedajú na seba dlho čakať. Lekári sú bezradní a Elianna stráca aj poslednú iskierku nádeje. Až raz… Po krajine sa rozletí chýr o mužovi, ktorý údajne uzdravuje dotykom rúk. Po dlhých rokoch utrpenia sa Elianna neodváži premeškať šancu… Možno je to jediný človek, ktorý dokáže zaceliť rany na jej tele, srdci i duši.

Autorka Julie Klassenová nás v strhujúcom románe Tichá guvernantka vtiahne do historického obdobia devätnásteho storočia na anglickom panstve. Hlavná hrdinka Olívia Keeneová uniká pred vlastným tajomstvom a zároveň nikdy nemala záujem vypočuť si to jeho. Ako sa Lord Bradley vysporiada s jeho nečakaným a neplánovaným vyzradením? Nemôže nechať Olíviu len tak odísť, pretože by vyšla pravda najavo a jeho povesť aj dedičtvo by boli ohrozené. Nedá preto slečne Keeneovej na výber. Donúti ju prijať miesto v Brightwell Courte, kde môže dohliadnuť, aby nevyzradila, čo začula...

Tretia časť trilógie V znamení leva Atretes. Germánsky bojovník. Obdivovaný gladiátor. V neľútostných súbojoch získal späť vytúženú slobodu... ale jeho život sa má navždy zmeniť. Po Hlase vo vetre a Ozvene v tme pokračuje záverečná časť trilógie Istý ako úsvit v kronike Hadaše, kresťanskej otrokyne žijúcej v období, keď moc Rímskej ríše dosiahla svoj vrchol. Mladá žena zachránila život odvrhnutému dieťaťu Rimanky s pochybnou povesťou a germánskeho gladiátora Atreta. Hadaša, ktorú odsúdili pre jej vieru, teraz trpí vo väzení pod arénou a čaká na krutú smrť...

Počet strán: 536 Rozmer: 14,2 × 21,3 cm

Počet strán: 280 Rozmer: 17,6 × 25,0 cm

Počet strán: 432 Rozmer: 13,5 x 20,5 cm

Počet strán: 496 Rozmer: 15,5 × 23,5 cm


9,90 €

2,90 €

9,90 €

2,90 €

9,21 €

2,61 €

7,92 €

2,70 €

Prisľúbenia

Nádej v ťažkých časoch

Objav svoje poslanie

Spytovanie svedomia podľa Svätého písma

Myšlienky z Biblie

Scott Hahn

Ivan a Isabel Allum

Richard Štefák

Ako im porozumieť, vydržať ich a dokonca sa v nich radovať. Život je ťažký a na ceste nás čaká mnoho nástrah. Nikde nenájdeme ohromujúcejšiu kroniku ťažkých čias ako v Biblii samej. Starý zákon je dlhý spis sklamaní a katastrof, no za každým biblickým príbehom Božej výchovy nájdeme Božiu záchranu. Za každým príbehom ľudskej tvrdohlavosti alebo sebeckosti, ktorá vedie k zápasu, nachádzame Božiu milujúcu láskavosť, ktorá nás vedie späť do bezpečia. Boh nás neľutuje. On nám dáva silu. Ale len vtedy, keď sa vzdáme závislosti na našej vlastnej sile. Až potom môžeme zistiť, že Božia sila je pre nás vždy pripravená.

Ľudské srdce je nespokojné dovtedy, kým neobjaví svoje poslanie. Kniha Objav svoje poslanie ponúka praktický návod, ako si privlastniť proroctvá, ktoré nad nami zazneli, a vykonať svoju časť práce, aby sa naše poslanie stalo skutočnosťou. Autori objasňujú princípy Božieho kráľovstva a dokladajú ich desiatkami povzbudivých svedectiev z vlastného života. Ivan a Isabel Allum sú duchovnými deťmi Johna a Carol Arnottovcov. Cieľom ich medzinárodne uznávanej prorockej služby je zjavovať otcovské srdce Boha, prinášať uzdravenie a šíriť slávu jeho kráľovstva. Okrem toho sa venujú poradenstvu lídrom na celom svete.

Táto knižka sa od iných spytovaní svedomia líši tým, že je v nej daný hlavný dôraz na Sväté písmo. Láskavý spôsob, ako nás upozorňuje, vyzýva na zmenu a ponúka spôsob ako sa stať lepšími. Božie slovo je svetlom a lampou pre naše životy.

Počet strán: 56 Rozmer: 17,7 × 10,7 cm

Počet strán: 228 Rozmer: 21,0 × 14,8 cm

Počet strán: 73 Rozmer: 15,0 × 10,0 cm

Darčeková knižka pre vás. Knižka je plnofarebná s krásnymi fotografiami na kriedovom papieri v tvrdej väzbe. Jej náplňou sú povzbudivé slová z biblických kníh ako Genezis, Žalmy, Príslovia, Izaiáš a podobne. Citáty hovoria o zasľúbeniach, ktoré dal Boh v dejinách človeku ako návod na dobrý život. Biblické prisľúbenia sú podnetným textom na uvažovanie o Bohu a zároveň hodnotným a krásnym darčekom pre vašich blízkych. Ľudské slovo poteší. O čo skôr naše srdce poteší, ak k nám prehovorí Boh.

Počet strán: 104 Rozmer: 10,5 × 14,8 cm


13,20 €

5,90 €

13,20 €

12,50 €

12,28 €

5,49 €

12,28 €

11,63 €

Spovedal som Slovensko

Moc každodennej svätej omše

Benediktova voľba

Farár Marián Kuffa

Michal Zamkovský

Bert Ghezzi

Rod Dreher

Marián Kuffa

Rozhovor o stave slovenskej duše. Imrich Gazda a Pavol Rábara v rozhovore s Michalom Zamkovským. Kniha prináša nielen životný príbeh redemptoristu, ale je tiež pútavou výpoveďou o človeku, Cirkvi a Slovensku. Michal Zamkovský rozpráva o ľudových misiách, spovedaní, nerestiach Slovákov, o problémoch a výzvach rodiny, charizmatikoch aj politike.

Bert Ghezzi vo svojej knihe Moc každodennej svätej omše odhaľuje, ako dať slávenie svätej omše do centra svojho života a stať sa svedkom prítomnosti Krista práve tam, kde sa nachádzame: vo vzťahoch, v práci, v rodine. Autor na základe citátov svätých a svedectiev ľudí zúčastňujúcich sa denných svätých omší povzbudzuje katolíkov, aby sa priblížili ku Kristovi a prijali jeho moc do svojich životov skrze Eucharistiu. Častá účasť na svätej omši je spôsobom, ako rásť v láske k Pánovi a získať vedenie v múdrosti Ducha Svätého. Každodenná účasť na svätej omši dokáže zmeniť váš život!

Stratégia pre kresťanov v postkresťanskom svete. Akú stratégiu by mali zvoliť kresťania v dnešnom svete? Rozhodnutia, ktoré urobíme, budú mať dôsledky pre životy našich potomkov, nášho národa a našej civilizácie. Ježiš Kristus sľúbil, že jeho cirkev nepremôžu ani brány pekelné, nesľúbil však, že nepremôžu jeho cirkev na Západe. Ak chceme prežiť, musíme sa vrátiť ku koreňom svojej viery. Budeme sa musieť naučiť návykom srdca, na ktoré veriaci na Západe zabudli. V skratke, budeme musieť žiť bez kompromisov, nech nás to stojí čokoľvek.

Kniha Boh za teba bojuje do poslednej chvíle ponúka „znepokojujúci“ a inšpiratívny životopisný príbeh charizmatického farára zo Žakoviec. Kňaza, ktorý sa usiluje milovať ľudí tak, ako to potrebujú, nie ako si zaslúžia. Dvestostranový knižný rozhovor vychádza v kvalitnej pevnej väzbe, a preto táto publikácia bude vhodná aj ako darček. Rímskokatolícky kňaz Marián Kuffa hovorí o začiatkoch svojho pôsobenia na žakovskej fare, kde sa už dlhé roky stará o svojich chlapcov a dievčatá a jeho dielo neustále rastie. A pomedzi to dávkuje svoj návod na svätosť.

Počet strán: 216 Rozmer: 13,6 × 20,5 cm

Počet strán: 136 Rozmer: 13,0 × 20,0 cm

Počet strán: 340 Rozmer: 13,5 × 20,4 cm

Počet strán: 200 Rozmer: 14,5 × 21,0 cm


Multimédiá

9,90 €

4,90 €

4,90 €

7,92 €

Na konci bude turniket

Camp, DVD

Streda VOL. 1, CD

Jozef Haľko MP3 audio prednášky

Film

Inšpiratívne prednášky o duchovnom živote

Pri slovách otca biskupa Haľka určite nezaspíte. Nevšedné pohľady a myšlienky vám pootvoria dvere do Božej blízkosti. V rámci modlitebných stried Spoločenstva pri Dóme sv. Martina sa v „Roku milosrdenstva”, ktorý vyhlásil pápež František, uskutočnili rozjímania na tému „Brána milosrdenstva”.

Tento výnimočný film je natočený na základe skutočných udalostí obyčajných ľudí, ktorí poskytujú mimoriadnu pomoc pre zneužívané a zanedbané deti. Camp je silný príbeh plný nádeje, ktorá žiari pre zabudnuté deti. Camp prináša množstvo zábavných situácií, ale hlavne momenty, ktoré váš život nenechajú bez odozvy.

Tieto prednášky odzneli na modlitbových stretnutiach Spoločenstva pri Dóme sv. Martina s názvom STREDA. Médium obsahuje 30 MP3 prednášok, ktoré vás inšpirujú a posunú ďalej v duchovnom živote. Dĺžka prednášok je 20–45 minút.


Zápisníky

OD

4,95 €

Pre aktuálnu ponuku pozri e-shop www.ver.sk


Tričká a mikiny

OD

8€

OD

18 € Pre aktuálnu ponuku pozri e-shop www.ver.sk


Hrnčeky

OD

5€

Pre aktuálnu ponuku pozri e-shop www.ver.sk


Tašky

OD

2,95 €

Kľúčenky

Pre aktuálnu ponuku onuku pozri e-shop e shop www.ver.sk ww


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.