IMVO katalog ukr 2019

Page 1

ТзОВ НВП «ІМВО» Професійні рішення для складської логістики


Про підприємство: 1.

Науково-виробниче підприємство "ІМВО" є провідним українським постачальником рішень систем складування і виробником спеціальних сталевих конструкцій з досвідом роботи на даному ринку – більше 20 років.

2.

Наша місія - створювати та виробляти продукти і послуги котрі забезпечать нашим клієнтам можливість більш ефективно використовувати ресурси, необхідні для їхньої діяльності.

3.

Фахівцями підприємства розроблено та впроваджено більше 8000 рішень для складської логістики.

4.

Рішення, розроблені нашим конструкторським підрозділом. Підприємство також виробляє сталеві конструкції по специфікаціям замовника.

5.

Система управління якістю НВП "ІМВО" сертифікована на відповідність вимогам ISO 9001:2015.

Наш сервіс: 1.

Розробка індивідуальних і нестандартних рішень, адаптація окремих елементів під особливості конкретного об'єкта;

2.

Сервіс єдиного вікна: замовник спілкується з менеджером, відповідальним за реалізацію проекту;

3.

Розробка коректних планограмм за допомогою САПР;

4.

Неухильне дотримання вимог стандартів і правил безпеки;

5.

Компетентні консультації та поради професіоналів;

6. Доставка і монтаж точно в термін, швидка доставка і заміна елементів.


Сертифікати


Палетні стелажі

Фронтальний палетний стелаж - функціонально та логістично гнучке рішення. Ø

Прямий доступ до кожної полети.

Ø

Зручний контроль ваших запасів.

Ø

Стійка та надійна конструкція з широким діапазоном навантажень та висот.

Ø

Адаптивність для різних застосувань та об'єктів складування.

Ø

Робочі коридори для різних типів навантажувачів.Експлуатація в особливих середовищах: морозильники до -30°С, холодильники, зовнішнє середовище, агресивні середовища.

Ø

Велика кількість додаткових аксесуарів.

Ø

Можливість комбінування палетного та поличкого складування.


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

Рами Траверчи З’єднання міжрядне З’єднання до стіни Анкерні болти Пластина регулююча Захист стійки фронтальний Балка захисту Стяжка

10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.

Портальний зв’язок Перемичка поличкова Накладка під металеві контейнери Полиці ДСП Полиця металева Полиця сітчаста Накладка під циліндричні вантажі Обмежувач палет Сітка Інформаційна таблиця


Мобільні стелажі


Коли йдеться про вибір між будівництвом нового складу або пошуком можливості збільшення ємності існуючого, мобільні складські палетні стелажі здатні вирішити це завдання. За рахунок усунення робочих проходів між рядами стелажів вивільняється площа для встановлення додаткових стелажних рядів.

Результатом застосування мобільних палетних стелажів є: • оптимальне використання площі та об'єму складського приміщення; • усунення необхідності будівництва нових складських приміщень; • значне зниження витрат не електроенергію при зберіганні продукції у морозильниках та холодильниках; • економія витрат на утримання складів.


В’їзні стелажі (Drive-in )

В'їзні (набивні, прохідні) стелажі - це конструкція для складування однотипного товару або товару з великим терміном придатності і низькою оборотністю. 1. 2.

3.

Такий тип стелажів часто застосовується в складах холодильниках та морозильниках. Використання в'їзних стелажів - це ідеальне рішення для зберігання продукції, що характеризується сезонним попитом, вимагає спеціальних умов зберігання, для створення запасів великої кількості палет одного SKU. В'їзні стелажі забезпечують максимальне використання площі для складування.


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Рама Стяжка Кронштейн Профіль несучий Направляюча Захист стійки Балка захисту Обмежувач Регулюючі пластини Анкерні болти

Переваги в'їзних стелажів НВП "ІМВО": • опорний профіль складного перерізу характеризується високими механічними властивостями; • крок перестановки консолей 50 мм.; • різні типи покриття для різних умов експлуатації; • надійні направляючі для штабелерів; • елементи розподілу навантажень для недостатньо міцних підлог; • висока стійкість конструкції завдяки діагональним зв'язкам.


Поличкові стелажі

Поличковий стелаж Міні рек призначений для ручного складування малогабаритного вантажу, відрізняється від звичних поличкових стелажів головне тим, що полиці в Міні реку встановлюються на траверси, а не кріпляться безпосередньо до рам. Відповідно, Міні рек витримує більші навантаження. Максимальне можливе навантаження на секцію – до 4,5т. Стійкість конструкції забезпечують рами з поперечними і діагональними перемичками.


1. 2. 3. 4. 5.

Рама Траверса Полиці ДСП Пластини регулюючі Анкерні болти

Переваги поличкових стелажів НВП "ІМВО": • продумана модульна система, яка дозволяє створювати рішення для складування будь-яких об'єктів; • висока стійкість поличкових стелажів; • крок встановлення рівнів складування складає 50 мм; • мобільне виконання секцій поличкового стелажу; • специфікація полиць під різні навантаження; • полімерне покриття будь-якого кольору шкали RAL, а також оцинкування полиць; • велика номенклатура аксесуарів для різноманітного використання; • виготовлення спеціальних елементів для адаптації конструкції до специфічних потреб логістики та складування; • розробка та виготовлення поличкових стелажів відповідно до індивідуальних специфікацій.


М е з о н і н и

Мезонін або мезонінова платформа - це металева конструкція, що дозволяє використовувати два і більше рівнів складування. За рахунок висоти складського приміщення створюється додатковий рівень з перекриттям, підтриманий колонами. Більшість мезонінів мають два рівня, але бувають і такі, які мають три і більше рівнів.


1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.

Рами Траверси Траверси перекриття Балки перекриття Перила Ворота приймального майданчика Сходи Регулюючі пластини Анкерні болти

3. Траверси перекриття

7. Сходи

6. Ворота приймального майданчика

Переваги мезонінних конструкцій виробництва НВП "ІМВО": • • • • • • •

висока стійкість конструкції і, відповідно, комфорт роботи персоналу на верхніх ярусах; навантаження до 1000 кг / м2; різні типи настилів платформ - профнастил, ДСП, металеві ґрати; огороджувальні конструкції враховують всі особливості умов експлуатації; місця прийому палет обладнуються різними типами розсувних і відкидних огороджень; інтеграція поверхових стелажів з гвинтовими конвеєрами і пневмопідйомником; повністю збірно-розбірна система з можливістю надбудов і реконфігурації.


Консольні стелажі

Легкі або полегшені консольні стелажі призначені для складування довгомірних вантажів невеликої ваги. Особливостями легкого консольного стелажа є компактність, легкість конструкції та модульність. Здебільшого використовуються для складування легких пластикових чи дерев’яних профілів та листів. Для вантажу більшої ваги використовуються середньо або високонавантажені консольні стелажі. Консольні стелажі середнього та важкого навантаження – це складське рішення для складування довгомірних і негабаритних важких вантажів. Широко використовуються в машинобудуванні, на виробництвах будматеріалів та матеріалів інженерного забезпечення. Призначені для складування труб і профілів, арматури, пиломатеріалів, рулонів, металопрокату, швелерів, таврів, кутників, кузовів автомобілів тощо.


1. 2. 3. 4.

Стійка Консоль Основа Стяжка

Переваги консольних стелажів від ТзОВ "НВП "ІМВО": • Міцне покриття гарячим цинком та полімерною порошковою фарбою; • Широкий вибір конфігурації консолей: кут нахилу, довжина, навантаження, наконечники/обмежувачі; • Виконання з навісом для розміщення стелажів просто неба; • Широкий спектр аксесуарів, адаптація конструкції під особливі види вантажу; • Модульність та розбірність конструкції із можливістю зміни конфігурації та доповнення.


Безпека складу

Складська логістика, як процес, багатогранна та вибаглива. Складовими частинами цієї складної системи є людина, технічні засоби (навантажувачі, штабелери, комісіонери), траспортні системи, конструкції стелажних систем, системи управління складом. При розробці стелажних систем слід враховувати вимоги різноманітних технологій складування та зберігання: - нові ваго-габаритні характеристики об'єктів складування потребують створення все нових та нових рішень; - зростання продуктивності обробки та зберігання вантажів та посилення вимог безпеки праці змушують виробників та постачальників рішень, проявляти все більшу наполегливість у пошуку ефективних відповідей.


Переваги захистів виробництва НВП "ІМВО": •

ми застосовуємо належну сталь;

ми моделюємо поведінку та випробовуємо наші захисти в екстремальних умовах;

ми застосовуємо належні кріпильні елементи;

ми розробляємо та виготовляємо захисти за індивідуальними специфікаціями.

Елементи безпеки палетних стелажів: Призначення: Захист стійок стелажа від пошкоджень вантажопіднімальною технікою. Варіанти виконання: Фронтальний захист

Кутовий захист

Обмежувачі палет. Призначення: Запобігання зміщенню палети з вантажем, встановленої на траверсах стелажа.

Система захисту торців рядів


Географія поставок

Продукція НВП "ІМВО" експортується в Нідерланди, Бельгію, Францію, Велику Британію, Германію, Польщу, Чехію, Словаччину, Литву, Латвію, Естонію, Швецію, Грузію, Румунію, Молдову, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Угорщину, Білорусь та Ісландію.


Наші клієнти


НВП "ІМВО" Україна, м. Львів, 79069, вул. Шевченка, 313 ПРИЙМАЛЬНА +38 (032) 297-14-44 PRYJM@IMVO.LVIV.UA

ДЕПАРТАМЕНТ СТЕЛАЖНОГО ОБЛАДНАННЯ +38 (032) 297-04-50 +38 (032) 297-04-75 STELAG@IMVO.LVIV.UA


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.