Page 1

a i ž d a r p ų l y k š i is a s m o y l r ū i a s a s p a s i v a g tin a IKI p y r i vasara ės t i k u a g Mė

Pasiūlymai galioja 2014 06 04 – 2014 06 17 IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite 4 psl. Prekių kiekis ribotas.


Mieli pirkėjai,

Degustacijos

Vasara pasibeldė į mūsų duris ir širdis. Tuoj pakvips pievos medumi, o miškai uogomis ir grybais. Gamta šiuo metų laiku – nuostabi, ypač Lietuvoje. Gera įmerkus kojas į skaidrų ežero vandenį mėgautis saulėlydžiu ir sultingais šašlykais... Mes jau pasiruošę iškylų sezonui, o Jūs? Atvykite į IKI ir įsitikinkite – čia ne tik gausus užkandžių, gėrimų, marinuotos mėsos pasirinkimas, bet ir ypatingos kainos visoms vasaros prekėms.

Kviečiame Jus apsilankyti IKI parduotuveje. Kiekvieną savaitę profesionali degustatorių komanda pristatinės įvairius produktus. Atvykę galesite pažinti naujus produktus, paskanauti ir iš karto isigyti tai, kas Jums labiausiai patiks.

IKI susitikimo!

-31% Natūralus kiaulienos šašlykas, 1 kg, 10,99 Lt, 15,99 Lt

Jūsų laukiame: Ketvirtadieniais 16.30 – 19.30 Penktadieniais 16.30 – 19.30 Šeštadieniais 12.00 – 15.00

Puikiai išsimarinavę ir pasiruošę keliauti ant iešmų.

is l e š p e r jo k o t u ėse ir a l y kuprin šk

I

lengvų lų r i y k ų š i m i e , ir iat gėr iai slep į gaivinančių jau pamėgtų s u a i n Ką daž ose? Truput ėse rasite ir gamtoje. s liu tuv krepše ų? IKI parduo pasibuvimam ži ms užkand jų vasariškie dė naujų i

-28% SOMERSBY kriaušių sidras, 1 l,

5,39 Lt, 7,49 Lt

-31% Alus KALNAPILIS GRAND SELECT, 0,5 l, Lietuva, 1,99 Lt, 2,89 Lt, 3,98 Lt / l

-25% JĖGA žemės riešutams, 7 rūšių Neįmanoma atsispirti šių traškių riešutų vilionėms. Pikantiški riešutėliai su paprikomis, sūriu ir svogūnais, „Wasabi“ krienais tiks prie alaus, o paskrudintus žemės riešutus su medumi galima krimsti ir kaip desertą.

Patarimas Groteles ir iešmus iš anksto sutepkite aliejumi ir gerai įkaitinkite. Šašlykus ant iešmo maukite taip, kad gabaliukai nekabėtų. Tarp jų galite įdėti mažą svogūno arba saldžiosios paprikos gabaliuką. Mėsą kepimo metu retkarčiais apšlakstykite riebalais arba vandens ir citrinos, vandens ir marinato mišiniu (santykis 1:1). Sukinėti iešmus reikia ne daugiau 2-3 kartų, kad mėsa neišdžiūtų. Ar šašlykai iškepė? Įpjaukite didžiausią gabaliuką, jeigu sultys permatomos – galima patiekti ant stalo, jei rožinės – mėsa neiškepė, na o jei sulčių nėra – atsitiko nepataisomas dalykas – šašlykai išdžiūvo…

-25% PIK-NIK plėšomoms sūrio lazdelėms ir dešrelėms Puikus užkandžių rinkinio dalyvis – PIK-NIK sūrio lazdelės bei dešrelės. Jos labai tinka prie alaus bei vyno. Visų mėgiamų klasikinio skonio lazdelių asortimentą dabar papildė ir gurmaniškas PIK-NIK sūris su pikantiškais prieskoniais. Tai maloniai aštrus, aromatingas užkandis.

-30% NEPTŪNAS negazuotas mineralinis vanduo, 1,5 l, 1,39 Lt, 1,99 Lt, 0,93 Lt / l

-33%

-39%

Vytinta BERNŲ dešra, 90 g, 3,99 Lt, 5,99 Lt, 44,33 Lt / kg

Jokiu būdu nepamirškite vandens. Vasarą jis būtinas kaip oras. Šis mineralinis vanduo ne tik atgaivins ir numalšins troškulį, bet ir atstatys mineralų pusiausvyrą.

Pagaminta iš aukščiausios kokybės stambiai pjaustytos kiaulienos ir lašinukų. Ypatingą skonį dešrai suteikia pipirai ir natūralios žolelės.

Submarinas su kiaulienos kumpiu ir sūriu, 160 g, 2,59 Lt, 4,29 Lt, 16,19 Lt / kg Minkšta bandelė su sultingu kiaulienos kumpiu – vykęs užkandis labai smarkiai išalkusiems.


-40%

ms ė k e r p Vasaros ams li o u m a k ir

Patarimas

Pasiruošti skautiškam ar prabangesniam žygiui į miškus ar prie ežero galėsite IKI parduotuvėje. Čia rasite visko nuo palapinės iki priemonių nuo uodų. Taip pat rasite ir prekių patogiam stovyklavimui: kilimėlių, sulankstomų kėdučių, miegmaišių. Neapsieisite ir be laisvalaikio priemonių – kamuolių ir kitų aktyvių žaidimų. Juk visoms vasaros prekėms ir kamuoliams net 40 % nuolaida.

Daugiausia ežerų Lietuvoje ties Dubingiais, Molėtais, Zarasais. Galima rinktis vieną iš didžiausių (Drūkšiai, Dysnai), giliausių (Tauragnas, Malkėstaitis) arba ilgiausių (Asveja, Sartai). Smagu pasidairyti ir po Trakų ir Aukštadvario ežerynus bei Sūduvos ežerų grupei priklausančius Dusią, Metelį, Obeliją... Upėmis bei gražiu kraštovaizdžiu garsėja Dzūkija. Čia teka ir Ūla – viena įdomiausių upių plaukti baidarėmis. Žemaitijoje įdomiausia Jūros upė (itin vingiuota), o ir ežerų čia nestinga.

Ledai PERGALĖ, -30% 90 g, 2 rūšių, 2,72 Lt, 3,89 Lt, 30,22 Lt / kg

Šviežios avietės, šilauogės, 125 g,

Vanilinių grietininių ledų draugystė su „Pergalės“ šokoladu – tikra staigmena ledų gurmanams. Vieni ledai pagardinti triufelių ir kakavos įdaru ir glaistyti juoduoju šokoladu. Kiti ledai su traškiais lazdynų riešutais ir pieninio šokolado glaistu. Beprotiškai gardu!

Valgykite šviežias, trinkite glotnučius, gardinkite želė, puoškite negailėdami sūrio pyragus ir tortus. Ir... pamėginkite paskaninti salotas, patiekite kartu su minkštais sūriais – jos atgaivins ir papuoš bet kokį užkandį. Avietės itin dera su brie sūriu, o šilauogės su gorgonzola.

Pasiūlymai galioja 2014 06 04 – 2014 06 17 tik šiose

-22%

6,99 Lt, 8,99 Lt, 55,92 Lt / kg

parduotuvėse:

Vilniuje: Priegliaus, g 1. Kaune: Žemaičių pl. 23. Šiauliuose: Birutės g. 49, Gardino g. 2, Vilniaus g. 220. Klaipėdoje: Butkų Juzės g. 9. Marijampolėje: Vytauto g. 48A. Mažeikiuose: Žemaitijos g. 51/Sedos g. 18. Radviliškyje: Gedimino g. 31B. Prekių kiekis ribotas. Etiketėje kaina nurodyta jau su nuolaida. Nuolaidos nesumuojamos. Jei leidinyje kainos ar kita informacija apie prekes nesutampa su pateikta parduotuvėse, prašome leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida.

Specialus leidinys vasara  

Specialus leidinys vasara