Skip to main content

Iki vyturiai 6

Page 1

Laukininkų g. 19, Klaipėda

ATNAUJINTA

IKI parduotuvė ATIDARYTA!

-56% Arbūzai, 1 kg

0,86 €, 0,37 €, 1,28 Lt

-31% Malta kava DALLMAYR PRODOMO, 500 g, 8,38 €/kg 6,08 €, 4,19 €, 14,47 Lt

Jūsų patogumui didelė automobilių stovėjimo aikštelė, kurioje telpa net 80 automobilių. Pasiūlymas galioja 2015 07 08-07 14, Laukininkų g. 19, Klaipėda


Čia iš anksto užsisakykite mūsų marinuotos mėsos, gardžių kepsnių ir... Skanaus.

-20% Malta kiauliena, 1 kg 2,89 €, 2,29 €, 7,91 Lt

-20% DAVRO natūralus pienas, 2 l, 0,61 €/l

1,52 €, 1,21 €, 4,18 Lt

-43% Alus HOLSTEN PREMIUM, 0,5 l, 0,78 €/l 0,69 €, 0,39 €, 1,35 Lt

-26% Saulėgrąžų aliejus NATURA, 1 l

2,69 €, 1,99 €, 6,87 Lt

Prancūziški batonai ir bandelės parduotuvėje kepami tą ATNAUJINTA parduotuvė pačią dieną. IKIATIDARYTA! Pasiūlymas galioja 2015 07 08-07 14, Laukininkų g. 19, Klaipėda


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Iki vyturiai 6 by IKI - Issuu