Page 1

Šio leidinio pasiūlymai galioja

2018 03 12−03 25

Parduotuvių sąrašą rasite leidinio 14–16 psl.

Sumaniai šeimininkei Sveriamos jautienos ir veršienos pasirinkimas Gardžių pietų ingredientai


Kai prie stalo didelė šeimyna Pirkti iš karto daug – apsimoka. Praktiškai šeimininkaujant, kauliukai sunaudojami sultiniams ir sriuboms virti, visa kita – kepsniams, troškiniams, dešroms, dešrelėms, šaltienai ruošti. Viską galima smulkinti norimo dydžio porcijomis, marinuoti, rūkyti ar užšaldyti.

2

1

1.

-30%

2

279 3 Eur

2. 99 Eur

-30%

244 3 Eur

3. 49 Eur

-30%

244 3 Eur

49 Eur

Sveriama kiaulienos nugaros dalis, 1 kg

Sveriama kiaulienos kumpinė dalis, 1 kg

Sveriama kiaulienos skerdenos pusė, 1 kg

Planuojant šeimynai gaminti kepsnius su kaulu arba be kaulo iš minkštos nugarinės, šis mėsos gabalas – ūkiškas sprendimas. Jį padalinsite į tiek dalių, kiek jums reikia, ir paruošite iš jų kepsnius. Nugarinės mėsą galima rūkyti, kepti ant grotelių, paruošti gardžių karbonadų.

Jei turite rūkyklą, pasigaminkite ir paragaukite kadagio dūmu kvepiančio kumpio. Tam reikės šio nekuklaus kiaulienos gabalo. Išmirkykite jį sūryme, įtrinkite tradiciniais prieskoniais (druska, lauro lapais, pipirais, česnakais, kadagių ugomis) ir pakabinkite rūkykloje virš kvapnių dūmų.

Lyg pas ūkininką po skerstuvių. Ir kumpis, ir koja, ir nugarinė, ir šonkauliai, ir lašinukai sumanioms šeimininkėms – begalė galimybių paruošti gardžius ir sočius pietus, vakarienę, šaltus užkandžius ir karštus patiekalus nuo šaltienos iki vyniotinių ir kotletų.


3

4

5

4.

-30%

230 3 Eur

5. 29 Eur

-30%

230 3 Eur

29 Eur

Sveriama kiaulienos mentinė dalis, 1 kg

Sveriama kiaulienos šono dalis, 1 kg

Mėsa iš šios kiaulės dalies dažniausiai virsta gardžiais troškiniais su daržovėmis: salierais, morkomis, pastarnokais, cukinijomis, paprikomis. O kauliukai sukrenta į puodą su keliais svogūnais bei petražolės šaknimi ir suverda į maistingą sultinį, kuris žvarbiu oru taip gerai sušildo ir pasotina.

Dalį su šonkauliais panaudokite sriubai ar troškiniui su raugintais arba šviežiais kopūstais ir kmynais, o vadinamąją šoninę išrūkykite, pasūdykite ar užšaldykite. Kai sumanysite kepti kiaušinienę, pačirškinkite keletą šoninės griežinėlių, ir patiekalas bus toks, kokį ruošia mama ar močiutė.

Kiauliena bus skani, jeigu gardinsite šiomis prieskoninėmis žolelėmis: šalavijais, rozmarinais, dašiais, mairūnais, čiobreliais. Rekomenduojami prieskoniai: juodieji pipirai, kvapieji pipirai, saldžioji ir aitrioji paprikos, kmynai, laurų lapai, kalendros, karis.

3


Vakarienei veršiena ar jautiena IKI ūkis sveriama veršiena ir jautiena į parduotuves atkeliauja iš lietuviškų ūkių. Pirkėjams tai kokybės ženklas, mėgstantiems šeimininkauti – geidžiamas produktas. Rinkitės ir gaminkite įvairiausius mėsiškus patiekalus iš jų.

4

5

1 2

1.

Eur

6

2.

6 99 Eur

49 Eur

7 49 Eur

IKI ŪKIS veršienos mentė, 1 kg

Tai gardžių kepsnių mėsa. Kad būtų minkšta, sultinga ir aromatinga, ją patariama marinuoti per naktį šaldytuve. Veršienai gardinti tinka Provanso žolelių mišinys, taip pat česnakų, svogūnų, petražolių ir druskos mišinys – persiladas. Kepsnius pagardins ir juodieji pipirai, garstyčios, medus.

Tai kiek kietesnė mėsa, ji tinkama sriuboms virti, troškinti troškiniuose, malti šniceliams, kotletams, frikadelėms. Taip pat ji tinka įtrinti prieskoniais, prieskoninėmis žolelėmis ir lėtai kepti orkaitėje, patiekti su troškintomis daržovėmis ar šviežių daržovių salotomis.

12

49 Eur

14 49 Eur

5.

5

49 Eur

549

3.

IKI ŪKIS veršienos sprandinė be kaulo, 1 kg

4.

4

5

99

3

Eur

Eur

Eur

IKI ŪKIS veršienos kumpis be kaulo, 1 kg Švelniausio skonio sriubų mėsa. Sriubos išvirtos iš veršienos sultinio – malonaus skonio, jas tinka gardinti svogūnu, morkomis, petražolėmis. Nuplautas karkas puode užpilkite vandeniu ir virkite, kol mėsa ims kristi nuo kauliukų. Tada kauliukus išimkite, o mėsą palikite sultinyje, sudėkite likusius sriubos ingredientus.

6.

6 49

6 49

549 Eur

6 49 Eur

IKI ŪKIS veršienos kumpis be kaulo, 1 kg

IKI ŪKIS veršienos šonkauliai, 1 kg

IKI ŪKIS jautienos steikas SILVERSIDE brandintas ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg

Tinkamiausia mėsa tradiciniam Velykų kepsniui orkaitėje kepti. Ši mėsa minkšta ir kiek liesa, todėl prieš ją kepant padaromos nedidelės įpjovos, į jas prismaigstoma lašinukų, skoniui pagerinti – česnakų skiltelių, prieskoninių žolelių, pavyzdžiui, rozmarinų.

Veršienos šonkauliai tinka sriuboms virti. Apkeptus juos galima troškinti sultinyje vienus ar su daržovėmis. Marinuotus šonkaulius gardu kepti ant grotelių ar virš žarijų ir ragauti su įvairiausiais pagardais, šviežiomis ar konservuotomis daržovėmis.

Kitaip dar vadinamas silverside – apatine kumpio dalimi. Tai gana liesa, sausesnė mėsa. Vienas iš būdų skaniai ją paruošti – lėtai kepti orkaitėje. Be to, ji tinka malti ir ruošti maltos mėsos kepsnius suvožtiniams, gardinamiems įvairiais padažais ir daržovėmis.


6

9

7

10

8

11

7.

-20%

5

59

Eur

8.

6 99 Eur

19

99

Eur 22 Eur

95

IKI ŪKIS jautienos guliašas brandintas ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg

IKI ŪKIS jautienos išpjovos kepsniai FILET MIGDON brandinti ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg

Tai guliašui ir guliašinėms sriuboms tinkamiausi gabaliukai. Tiršti, aštrūs, pikantiški ir sotūs šie patiekalai itin populiarūs daugelio virtuvėje. Saldžiosios ir aitriosios paprikos, morkos, džiovintos slyvos bei abrikosai tinka šiems patiekalams ruošti bei gardinti.

Ko gero, skaniausia juos kepti ant grotelių ar virš žarijų. Pirma pagardinkite trupučiu aliejaus ir kepkite iki norimo iškepimo laipsnio. Druska ir pipirais pabarstykite iškeptą kepsnį, nes prieskoniai nuo karščio apkarsta, o druska pašalina mėsos sultis iš kepsnio.

6

10.

79

Eur

7

11. 89 Eur

IKI ŪKIS jautienos pjausnys FLANK STEAK brandintas ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg Puiki mėsa kepsniams. Prieš kepdami kepsnius, mėsą ištraukę iš šaldytuvo bent pusvalandį palaikykite kambario temperatūroje – kepsnys bus minkštesnis. O iškeptą mėsą pjaustykite tik po keleto minučių, kai mėsos sultys vienodai pasiskirsto visame kepsnyje.

1399 15 Eur

499

9.

Eur

5 99 Eur

IKI ŪKIS jautienos mentė su kaulu brandinta ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg Jautienos mentę su kaulu ilgai kepkite orkaitėje žemoje temperatūroje arba nuimkite mėsą nuo kaulo ir sumalkite. Ilgai ir žemoje temperatūroje kepama mėsa būna minkšta ir skani, įsigėrusi prieskonių aromato. Iš sumaltos mėsos ruoškite frikadeles, suktinukus, kotletus, netikrą zuikį.

99 Eur

IKI ŪKIS jautienos nugarinė su kaulu ir išpjova T-Bone brandinta ne mažiau kaip 5 dienas, 1 kg Pirmiausia nuplautą ir nusausintą mėsą pagardinkite keliais lašais aliejaus ir kepkite ant grotelių ar virš žarijų. Šio įspūdingai atrodančio gabaliuko mėsa yra minkšta ir sultinga, todėl svarbu jo neperkepti.

Jautienos ir veršienos patiekalams ruošti naudokite šaknines daržoves – salierus, pastarnokus, petražoles, morkas, taip pat prieskonius ir jų mišinius, kuriuose yra kadagių uogų, kuminų, juodųjų ir žaliųjų pipirų, čiobrelių, rozmarinų.

5


Iš lentynos - į puodą Susmulkinta ir supakuota kaip tik tai, ko reikia jūsų pietų ar vakarienės norams išpildyti. Pirmas žingsnis - nuspręskite, baltą ar raudoną mėsą renkatės. Tada – kokį patiekalą ruošite. Galiausiai – išsirinkti garnyro produktus, prieskonius ir pagardus.

1

1.

-15%

IKI MĖSA fasuotai vištienai užaugintai be antibiotikų Įvairių rūšių

6

Kai norisi tik sparnelių arba tik šlaunelių, nereikia pirkti visos vištos. Galima rinktis tai, ko norisi labiausiai, ir greitai paruošti skanių patiekalų. Paukštiena – greitai paruošiama mėsa. Jai tinka įvairiausi prieskoniai, ji dera su bulvėmis ir kitomis daržovėmis, su ryžiais, su makaronais.

Vištiena – minkšta mėsa, jos nebūtina marinuoti, kad būtų minkštesnė. Tačiau marinatai mėsai suteikia norimo skonio. Vištiena greitai išverda ir iškepa, todėl taip mėgstama valgytojų ir vertinamų tų, kas stovi prie viryklės. Kitas vištienos privalumas – ji puikiai dera

su šviežiomis ar keptomis daržovėmis bei vaisiais, kruopomis ir makaronais. IKI siūlo ypač kokybiškos šviežios vištienos. Šiam produktui naudojama be antibiotikų užaugintų viščiukų mėsa.


2

2

2.

-15 %

IKI MĖSA fasuotai jautienai Įvairių rūšių

Lietuvos ūkiuose išaugintų galvijų mėsai pirkėjai teikia pirmenybę. Šį lietuvišką produktą jie jau žino ir vertina. Kiekvienas šios jautienos gabaliukas - skirtingas patiekalas. Iš kumpio be kaulo paruošite kepsnį keptuvėje arba didkepsnį ant grotelių, iš mėsos troškinimui – troškinį su daržovėmis arba

vengrišką guliašą, iš sprandinės – šašlykus virš žarijų arba orkaitėje, vyniotinį su daržovių ar džiovintų vaisių įdaru. O iš brandintos jautienos viską paruošite daug greičiau, kepsnių ir troškinių mėsa bus minkštesnė, sultingesnė. Brandinimas mėsai suteikia šių puikių savybių, sykiu brandinama

mėsa įgyja kur kas ryškesnį jai būdingą skonį. Be to, sutaupysite laiko – brandintą mėsą kepsite ar troškinsite gerokai trumpiau. Prieskonius jai naudokite tokius, kokius naudotumėte nebrandintai jautienai. Kodėl brandinta mėsa yra verta pagyrimų, sužinosite jos paragavę.

7


Pagardinta ispaninių šalavijų sėklomis ir linų sėmenimis, išskirtinės formos ir skonio kvietinė duonelė, puikiai dera su įvairiais mėsos gaminiais, užtepais ar užkandžiais

Sotiems pietums, saldžiam desertui – „Pagaminta IKI“ kulinarijos ir konditerijos skanėstai patiks visai šeimai.

Vos vienas kepinys ir tiek skirtingų pojūčių - su kiekvienu kąsniu viduje laukia minkšta tekstūra, naminės duonos aromatas ir maloniai traškūs daiginti rugiai, o krosnyje apskrudusią auksinę plutelę saugo lengvas rūkas.

699 7 Eur

99 Eur

Pyragas RAFAELO 1 kg, A lygio parduotuvėse

075 0 Eur

89 Eur

Duona su ispaninių šalavijų sėklomis ir linų sėmenimis 380 g, 1,97 Eur/kg A lygio parduotuvėse*

-20%

559 6 Eur

99 Eur

89 Eur

-20%

99 Eur

9

99 Eur

-20%

A lygio parduotuvėse*

* Šių prekių gali nebūti, kai kurių A ir B lygio parduotuvių asortimente.

PAGAMINTA IKI salotoms su silke 250 g, 1 kg, 5 rūšių A lygio parduotuvėse*

151

Eur

1 89 Eur

Kepta BOLONIJOS lazanija 250 g, 6,04 Eur/kg A lygio parduotuvėse*

NA NAUJIE

Virti aštuonkojų gabaliukai žaliųjų citrinų skonio drebučiuose, 500 g, 15,98 Eur/kg

8

Eur

230 g, 3,00 Eur/kg

1 kg, A lygio parduotuvėse

7

069 0

Želė su persikais ir mandarinais

PRANCŪZIŠKAS tortas

-20%

-22%

-20%

111

Eur

1 39 Eur

Kepti kalakutienos maltinukai su mocarelos sūriu, 110 g, 10,09 Eur/kg

A lygio parduotuvėse*


tik su

Tik

149 Eur

Melionai CANTALOUP, 1 kg tik su

-20%

799 9 Eur

99 Eur

Belgiškas paštetas 1 kg, 2 rūšių A lygio parduotuvėse

IKI GOURMET vytintai kiaulienos ir jautienos nugarinei griežinėliais

-15%

100 g, 2 rūšių

1+1

2995

Eur

Vytintas kumpis MINI JAMON CURADO su peiliu ir stovu

1+1

399 Eur

Vytinta DZŪKIŠKA dešra 200 g, 3,99 Eur/vnt.

1 kg, 29,95 Eur/vnt. A lygio parduotuvėse

4

49 Eur

5

49 Eur

Fasuotas kalakutienos guliašas ARVI 600 g, 7,48 Eur/kg

-20%

3

99 Eur

4

99 Eur

-25%

IKI ŪKIS marinuotiems grybams 150 g, 165 g, 2 rūšių (nuolaida taikoma nuotraukoje pavaizduotoms prekėms) A lygio parduotuvėse

Fasuotas viščiukas slyvų skonio marinate PREMIUM 1 kg

9


El pastor - pagamintas iš pasterizuoto ožkų pieno, lengvas, gaivaus skonio, sniego baltumo spalvos ir minkštos tekstūros sūris padengtas pelenais. Švieži ožkos sūriai – nepakeičiamas ingredientas salotose. Avių pieno sūris Castellano yra kasdienis sūris, papildantis tiek sumuštinį, tiek salotas ar sriubą. Sūris gali būti patiekiamas kaip užkandis su vaisiais, alyvuogėmis, saulėje džiovintais pomidorais ir traškia duona.

-20%

-20%

-20%

Kietajam sūriui DŽIUGAS 180 g, 3 rūšių A lygio parduotuvėse

Ožkų ir avių pieno sūriams EL PASTOR, 100 g, 150 g, 4 rūšių A lygio parduotuvėse

Jogurtams, varškės kremams, pieno gėrimams ALMA, PROFEEL, GEFILUS

-25%

ŽAGARĖS varškei 450 g, 2 rūšių

-30%

Produktams VALSOIA Įvairių rūšių

Įvairių rūšių

-20% 10

Sūriui LILIPUTAS ir BELVEDERIO 300 g, 500 g, 2 rūšių

-20%

Sūriui DUBLIN DAIRY CHEDDAR

150 g, 200 g, 1 kg, 5 rūšių, Airija

-20%

Sūriui CASTELLO 100 g, 125 g, 3 rūšių A lygio parduotuvėse


Šaldytiems UŽKALNIO koldūnams

-30%

400 g, 500 g, 600 g, 4 rūšių

tik su

-20%

Šaldytiems moliuskams 180 g, 500 g, 1 kg, 5 rūšių A lygio parduotuvėse

tik su

tik su

Pelėsiniam sūriui MEMEL BLUE, 100 g, 140 g, 1 kg, 5 rūšių

-28%

-25%

0

26

Eur

0

35 Eur

Mažas pyragėlis su obuolių įdaru 40 g, 6,50 Eur/kg

-25%

-30%

Silkėms LAUNIS

240 g, 265 g, 600 g , 1 kg, 6 rūšių A lygio parduotuvėse

-20%

Itališkiems ledams SPAGNOLA, STRACCIATELLA ir BIO, 500 ml, 3 rūšių

-30%

Ekologiškai duonai TREJOS GIRNOS 350 g, 400 g, 4 rūšių A lygio parduotuvėse

Ledams MAGNUM Įvairių rūšių

A lygio parduotuvėse

11


tik su

-30%

-30%

Įvairių rūšių A lygio parduotuvėse

Itališkiems kietagrūdžiams makaronams LA MOLISANA Įvairių rūšių

tik su

-40%

Kruopoms BUON GUSTO

NA NAUJIE

Dribsniams, košėms MALSENA, įvairių rūšių

A lygio parduotuvėse

-30%

Sausiems pusryčiams HERKULESS, 350 g, 6 rūšių A lygio parduotuvėse

-25%

074 0 Eur

99 Eur

Užkandžiai GREENZ 30 g, 3 rūšių, 24,67Eur/kg A lygio parduotuvėse

-20%

Medui FAMILLE MICHAUD 375 g, 3 rūšių A lygio parduotuvėse

-25%

1

71

Eur

Tortilijoms PRINGLES

12

160 g, 3 rūšių, 10,69 Eur/kg A lygio parduotuvėse

2

29 Eur

-25%

Kukurūzų traškučiai TEX MEX 185 g, 475 g, 9 rūšių A lygio parduotuvėse


tik su

-40%

Kavai MOVENPICK

250 g, 500 g, 1 kg, 4 rūšių A lygio parduotuvėse

-23%

129916 Eur

99 Eur

Sveriamos kepintos ir sūdytos pistacijos 1 kg, A lygio parduotuvėse

-30%

Arbatai TESS 5 rūšių

-40%

Sveriamiems saldainiams ZARIS, 3 rūšių A lygio parduotuvėse

-33%

079

Eur

1 19

Eur

Pieninis šokoladas PERGALĖ 100 g, 3 rūšių, 7,90 Eur/kg A lygio parduotuvėse

tik su

-25%

Gaiviesiems gėrimams ENJOY, 0,5 l, 1,5 l, 5 rūšių

(taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota) A lygio parduotuvėse

-25%

Gazuotam natūraliam mineraliniam vandeniui S. PELLEGRINO, 0,5 l, 0,75 l, 1 l , 3 rūšių

(taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota) A lygio parduotuvėse

-30%

Beržų sulai, vaisių sultims MAGNUM, 0,2 l, 0,75 l, 9 rūšių (taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota) A lygio parduotuvėse

13


Plaukų priežiūros priemonėms AUSSIE, 7 rūšių

-30%

A lygio parduotuvėse

I SPECIALĖ T O U K A P

Tik

3

49 Eur

Sutaupote

3

Kosmetikai NEUTROGENA

-20%

49 Eur

10 rūšių A lygio parduotuvėse

Speciali pakuotė. Šampūnas ir kondicionierius FRUCTIS GOOD BY DAMAGE, OIL REPAIR, GROWSTRONG

250 ml, 3 rūšių (ieškokite prekių su akcijos etikete; prekių kiekis ribotas)

5

49

1+1

-35%

Eur

Indų plovikliams PUR 7 rūšių

-30%

Kosmetikai SINCERO Įvairių rūšių A lygio parduotuvėse

Burnos skalavimo skystis COLGATE TOTAL PLAX, 500 ml, 5,49 Eur/vnt.

A lygio parduotuvėse

tik su

-32%

3

29

Eur

4

85 Eur

-20%

Valikliams CIF ir DOMESTOS Įvairių rūšių

-25%

Avalynės priežiūros priemonėms KIWI Įvairių rūšių

Popierinis rankšluostis KLEENEX JUMBO, 1 vnt.

Prekes, pažymėtas A lygiu, rasite tik šiose

parduotuvėse:

A lygio IKI parduotuvės Alytus: Naujoji g. 2C. Kaunas: P. Lukšio g. 60; Kovo 11-osios g. 22. Klaipėda: Herkaus Manto g. 90-1; Laukininkų g. 19-1; Taikos pr. 28. Šiauliai: Vilniaus g. 220-1, Gardino g. 2-2. Šilutė: Dariaus ir Girėno g. 11. Vilnius: Žirmūnų g. 2; Viršuliškių g. 40; Fabijoniškių g. 2A; Didlaukio g. 80a-101; Šeškinės g. 32; Molėtų g. 13; Mindaugo g. 25; Nemenčinės pl. 2; Bajorų kel. 4.

14

Prekes, prie kurių nenurodyti lygiai, rasite A ir B lygių

B lygio IKI parduotuvės Biržai: Vytauto g. 27. Druskininkai: Čiurlionio g. 107. Elektrėnai: Draugystės g. 13. Galgiai: Centrinė g. 62. Gargždai: Klaipėdos g. 60. Garliava: Vytauto g. 67; S. Lozoraičio g. 2. Grigiškės: Kovo 11-osios g. 39B. Jonava: Chemikų g. 1; Kosmonautų g. 1. Jurbarkas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Kaišiadorys: Gedimino g. 116. Kaunas: Jonavos g. 3; Varnių g. 38A;

parduotuvėse*:

V. Krėvės pr. 57; V. Krėvės pr. 97; Baltijos g. 59-1; Šiaurės pr. 91; Partizanų g. 134; Raudondvario g. 166; Didžioji g. 98; Jotvingių g. 15; Baltų pr. 81; Savanorių pr. 214A; Veiverių g. 150A; Kuršių g. 44; Žemaičių g. 23. Kėdainiai: Tilto g. 2; Gegučių g. 13. Klaipėda: Taikos pr. 115; Liepojos g. 238; Vingio g. 14; Debreceno g. 54; Taikos pr. 109; Priestočio g. 24. Kretinga: Savanorių g. 44. Marijampolė: Vytauto g. 48A; Šaulių g. 37; Vilkaviškio g. 72.


iki

-50%

Knygoms

Įvairių rūšių (nuolaida taikoma pažymėtoms knygoms akcijos periodu 2018 03 12 - 2018 04 08)

-30%

159 2 Eur

29 Eur

Vazoninė gėlė KALANKĖ, 1 vnt.

A lygio parduotuvėse

tik su

-40%

Prekėms SPONTEX Įvairių rūšių

-40%

Maisto ruošimo įrankiams Įvairių rūšių

-40%

Maisto ruošimo medžiagoms GOSIA, 6 rūšių A lygio parduotuvėse

tik su

-30%

Lemputėms AVIDE Įvairių rūšių

Mažeikiai: Ventos g. 10B; Sedos g. 18. Pagiriai: Durpių g. 40. Palanga: Taikos g. 68A. Panevėžys: Ukmergės g. 18; Nemuno g. 70-16; Piniavos g. 10-1; Lėvens g. 10; Kniaudiškių g. 6; S. Kerbedžio g. 12A. Radviliškis: Gedimino g. 31B. Ramučiai: Centrinė g. 56. Raseiniai: Vilniaus g. 101. Rokiškis: Jaunystės g. 1. Rudamina: Gamyklos g. 26. Skuodas: Vilniaus g. 34A. Tauragė: Gedimino g. 21A.

-30%

Ėdalui VITAKRAFT

8 rūšių, A lygio parduotuvėse

Telšiai: Plungės g. 4-1; Masčio g. 1. Trakai: Vytauto g. 60. Ukmergė: Vilniaus g. 62. Varėna: Vytauto g. 18-1. Vilkaviškis: Vienybės g. 47. Vilnius: Sodų g. 22; Priegliaus g. 1; Jeruzalės g. 17; Senasis Ukmergės kelias 8; Juodasis kelias 35A; Architektų g. 43; S. Stanevičiaus g. 23; Antakalnio g. 42; L. Asanavičiūtės g. 17; Antakalnio g. 73; Rygos g. 41; Parko g. 34A; Saulėtekio al. 43; Žirmūnų g. 106E-1; Žemynos g. 2; Buivydiškių g. 17; P. Lukšio g. 34; Sėlių g. 54;

-40%

Automobilių prekėms

Įvairių rūšių (nuolaida netaikoma CENTO prekės ženklu pažymėtoms, akcijų ir išpardavimo prekėms)

Jonažolių g. 1. Visaginas: Taikos g. 80A-1; Veteranų g. 2. * Kai kurių leidinyje pateiktų prekių galite nerasti žemesnio lygio IKI parduotuvėse (B lygio IKI parduotuvėse), ieškokite jų A lygio IKI parduotuvėse.

15


Šio leidinio pasiūlymai galioja 2018 03 12-03 25

Tik

349 Eur

Sveriami nektarinai 1 kg

-23%

359 4 Eur

69 Eur

PAGAMINTA IKI keptos viščiukų šlaunelės ir blauzdelės, 1 kg, 2 rūšių

(pasiūlymas galioja keptai vištienai tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra karšta mėsos vitrina)

Šviežia mėsa

Pasiūlymas galioja 2018

-20%

Glaistytiems varškės sūreliams ir desertams KARUMS 45 g, 140 g, 150 g, 5 rūšių

03 16–2018 03 18

Šį penktadienį, šeštadienį, sekmadienį

-20%

tik su

-15%

100 g, 120 g, 5 rūšių

Šviežiai sveriamai vištienai Įvairių rūšių (pasiūlymas galioja tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra sveriama mėsos vitrina)

Šviežia žuvis

Pasiūlymas galioja 2018

Mėsos gaminiams PEKPOL

03 15–2018 03 18

Šį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį

-50%

499 9 Eur

99 Eur

Ekologiškas maistinis kokosų aliejus BIONATURALIS, 0,5 l, 9,98 Eur/l

tik su

-20%

Šviežiai žuviai Įvairių rūšių (nuolaida netaikoma gyvai žuviai ir jūrų gėrybėms; nuolaida taikoma IKI parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies ledo vitrina; prekių kiekis ribotas)

1+1

144 Eur

Popieriniai rankšluosčiai GRITE ORCHIDEA GOLD, 2 vnt., 1,44 Eur/pak.

16

Specialių rinkinių, produktų kainos yra nurodytos eurais ir garantuojamos iki 2018 03 25 tik tam tikrose parduotuvėse, kurių sąrašas pateiktas 14–15 puslapiuose (išskyrus tuos atvejus, kai baigsis prekių atsargos ar atsiras kitų kliūčių, nepriklausomų nuo mūsų valios). Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos suteikiamos kasoje. Nuolaidos netaikomos CENTO prekės ženklu pažymėtoms prekėms. Prekių kiekis ribotas. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su IKI EXPRESS parduotuvių turimu asortimentu. Jei leidinyje kainos ar kita informacija apie prekes nesutampa su pateikta parduotuvėse, prašom leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Specialūs pasiūlymai tik lojalumo kortelių turėtojams galioja kasoje pateikus IKI PREMIJA kortelę. Mieli pirkėjai, mums svarbu Jūsų nuomonė bei pasiūlymai! Nemokama infolinija 8 800 11 454 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.), el. paštas atsiliepimai@iki.lt. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su atitinkamos parduotuvės prekių asortimentu.

Iki plius nr 11 2018 03 12–03 25  
Iki plius nr 11 2018 03 12–03 25