Skip to main content

B7 plius

Page 1

2 17

11-0 2 0 15 oja 20 li a g i a m

ly

io pasiū

Šio leidin

10-11

9

19 EUR -56% 86 EUR 7 29 Lt

0

Fasuotos braškės, 250 g, 3,44 EUR/kg

98

4

2 +oka1mai!

n em

74 EUR

0

6 Lt

25

te 0,3 sutaupo

,28 7 EUR | 1

Lt

Glaistytas varškės sūrelis VARĖNOS 40 g, 3 rūšių, 0,37 EUR/vnt., 1,28 Lt/vnt.

72 EUR -32% 2 EUR

4916

99 Lt

Sveriami saldainiai ELIZA, 1 kg

19 EUR -30% 90 EUR 99 47 Lt

13

Brendis TORRES 10, 1 l, Ispanija A lygio parduotuvėse


Svaiginamai saldu Romantiką kuria smulkmenos. Saujelė saldžių akimirkų – būdas nustebinti, pradžiuginti, o galbūt net dar kartą įsimylėti.

1

Saldainiams dėžutėse FAZER −30%

2

150 g, 200 g, 350 g, 6 rūšių

Saldainiai su vyšnių likeriu, 2,29 EUR 7,91 Lt, nuolaida −20 %, reg. kaina 2,89 EUR 125 g, 27,62 EUR/kg

1

5

6

6

Saldainiai ŽARA, 1,99 EUR 6,87 Lt, reg. kaina 2,31 EUR 100 g, 19,90 EUR/kg

5

Valentino aksesuarams, dekoracijoms −40% įvairių rūšių

2

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

2


4

Putojančiam vynui MARTINI −30 % 0,75 l, 3 rūšių, Italija

3

Šokoladiniai saldainiai HAMLET, 3,79 EUR 13,09 Lt, nuolaida −34 %, reg. kaina 5,79 EUR 250 g, 15,16 EUR/kg

4

3

8

9

7

8

Šokoladiniai saldainiai HAMLET, 1,99 EUR 6,87 Lt, nuolaida −31 %, reg. kaina 2,89 EUR 125 g, 15,92 EUR/kg

7

Šokoladas LINDT EXCELLENCE, 1,99 EUR 6,87 Lt, nuolaida −23 %, reg. kaina 2,60 EUR 100 g, 3 rūšių, 19,90 EUR/kg

9

Saldainiai RAFFAELLO, 3,18 EUR 10,99 Lt, reg. kaina 3,47 EUR 70 g, 45,43 EUR/kg

3


3

46 EUR -24% 49 EUR 05 12 Lt

3

Sausainiai PALMĖ, 1 kg (pasiūlymas galioja tik didžiosiose IKI parduotuvėse)

3

75 EUR -25% 59 EUR 30 19 Lt

5

5

53 EUR 99 25 Lt

7

Tortas Prancūziškas, 1 kg (pasiūlymas galioja tik didžiosiose IKI parduotuvėse)

Tortas su mango tyre ir apelsinų sultimis, 1 kg (pasiūlymas galioja tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra kepyklos)

2

20 EUR 65 EUR

15

70 Lt

Kepta vištiena apelsinų marinate, 250 g, 6,60 EUR/kg A lygio parduotuvėse

1

23 EUR 88 EUR

16

49 Lt

Fasuotos pomidorų salotos su mozarela ir graikišku padažu, 350 g, 5,37 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

9

86 EUR 99 EUR 14 24 Lt

6

Šaltai rūkyto didžiojo jūros ešerio išplėstinė, 1 kg A lygio parduotuvėse

8

-20% Keptiems lietiniams su pievagrybių įdaru, 100 g, 200 g, A lygio parduotuvėse 4

31 EUR 60 EUR

28

98 Lt

Fasuota sūdyta lašišos filė vakuume 150 g, 17,36 EUR/kg

Išsamią informaciją apie „Pagaminta IKI“ konditerijos ir kulinarijos grąžinimo tvarką rasite parduotuvių informacijos skyriuose ir www.iki.lt.

95 EUR -21%


Delikatesas, vertas gurmanų dėmesio – aukščiausios kokybės vytintos nugarinės griežinėliai iš liesos jautienos bei kiaulienos. Pagaminti 100 g šios vytintos nugarinės buvo sunaudota 212 g šviežios mėsos. Plonyčiai griežinėliai pagardins gurmaniškas salotas, o lašas alyvuogių aliejaus ar prieskoninės žolelės pavers juos puikiu užkandžiu.

6

4

41EUR 6 EUR

3512

29 Lt

Kepti viščiukų ketvirčiai, 1 kg

37 EUR -23% 9 EUR

289

98 Lt

Maltinukas su sūriu ir rūkyta šonine, 1 kg

4

43 EUR -20%

7

34 EUR 89 EUR

47 EUR 98 11 Lt

29

3

98 Lt

IKI GOURMET vytinta kiaulienos, jautienos nugarinė, 100 g, 2 rūšių

6

15 EUR 25 EUR

14

32 Lt

Šaldyti kepti vištienos kepsneliai, mėsainiai 480 g, 510 g, 2 rūšių

-20%

-15%

Fasuotiems termiškai apdorotiems mėsos gaminiams ARVI, įvairių rūšių (nuolaida netaikoma

Ančių kepenėlėms ir MONIQUE RANOU paštetui, sūdytai šoninei, 120 g, 150 g, 180 g, 200 g, 300 g,

IKI GOURMET ir CENTO prekės ženklu pažymėtoms prekėms)

5 rūšių, A lygio parduotuvėse

8

23 EUR

i! n em okama

2

70 Lt

7

Virtos dešrelės su sūriu SAMSONO

310 g, 2,23 EUR/vnt., 7,70 Lt/vnt., A lygio parduotuvėse

18 EUR -30% 30 EUR 9 44 Lt

1

Karštai rūkytas SAMSONO SERVELATAS 220 g, 5,91 EUR/kg

-20% Mėsos gaminiams NOO, 90 g, 105 g, 200 g, 1 kg, 7 rūšių (nuolaida netaikoma maltinukams)

-30% Virtoms dešroms UTENOS MĖSA 200 g, 300 g, 800 g, 6 rūšių

4

72 EUR -20% 79 EUR 99 19 Lt

5

Lydytas sviestas GHEE KHANUM, 500 g, 11,58 EUR/kg A lygio parduotuvėse

5


8

9

-30%

05 EUR -20% 46 EUR 9 15 Lt

06 EUR -24% 52 EUR 0 18 Lt

Ledams DIONE, 0,1 l, 0,15 l, 1 l, 9 rūšių

Ekologiškas varškės sūrelis su vanile DOBILAS

Liesa varškė ROKIŠKIO NAMINĖ

0

3

06EUR

80 g, 5,75 EUR/kg

0

180 g, 0,5 % rieb., 2,89 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

1

10 EUR 87 EUR

5 EUR

051

03

90 Lt

00 Lt

Desertinė varškė SMILGA, 130 g, 3 rūšių, 4,23 EUR/kg

Jogurto gėrimas SMILGELĖ

0,45 l, 2 rūšių, 1 % rieb., 1,93 EUR/l

-20% VILKYŠKIŲ pienui, 0,5 l, 1 l, 2,5 % rieb., 2 rūšių

1

58

11 EUR 26 EUR 97 31 Lt

9

Puskietis sūris VILKYŠKIŲ, 240 g, 1 kg, 3 rūšių

6

06 EUR 58 EUR

02

00 Lt

Rūgpienis ŽEMAITIJOS, 0,5 kg, 2,5 % rieb., 1,16 EUR/kg

A lygio parduotuvėse

8

07 EUR 65 EUR

02

24 Lt

Šviesi duona MAMOS, 500 g, 1,30 EUR/kg 6

0

26 EUR 31 EUR

27

98 Lt

IKI ŪKIS kaimiški kiaušiniai, 10 vnt., 0,23 EUR/vnt. A lygio parduotuvėse

6

11 EUR 95 EUR

03

28 Lt

Šviesi plikyta bemielė duona PONIŠKA 600 g, 1,58 EUR/kg

2

18 EUR 59 EUR

15

49 Lt

Silkių filė su paprikomis BOCMANO 300 g, 5,30 EUR/kg, A lygio parduotuvėse

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

3

17 EUR -21% 35 EUR 6 46 Lt


2

3

17 EUR 39 EUR

14

80 Lt

Žuvų piršteliai VIČI PREMIUS, 250 g, 5,55 EUR/kg

9

47 EUR -33% 15 EUR

310

88 Lt

Koldūnai su mėsa SIBIRIETIŠKI, 2 kg, 1,58 EUR/kg

9

28 EUR -24% 7 EUR

217

49 Lt

Basmati ryžiai DIAMOND PEARL, 1 kg

28 EUR -24% 17 EUR 9 74 Lt

2

Saulėgrąžų aliejus PIETRO CORICELLI, 1 l

3

17 EUR -42% 99 EUR

03

42 Lt

Obuoliai GOLDEN didieji, 1 kg

0

13 EUR -20% 04 EUR

13

59 Lt

Smulkinti tunai GRAAL, 185 g, 2 rūšių, 5,62 EUR/kg

A lygio parduotuvėse

RASITE TIK PAS MUS

13

10 EUR 11 EUR 00 28 Lt

-30%

8

Makaronams GRANO ARMANDO

IKI GOURMET Modenos balzaminis actas

500 g, 5 rūšių, A lygio parduotuvėse

0,25 l, 32,44 EUR/l, A lygio parduotuvėse

2

20 EUR -25% 50 EUR 8 51 Lt

1

ALVO sėklos CHIA, 100 g, 15,00 EUR/kg

-20%

-30%

Konservuotoms daržovėms CLASSICO, 400 g, 5 rūšių

Prieskoniams SANTA MARIA ORGANIC 4 g, 10 g, 17 g, 20 g, 8 rūšių

7


9

74 EUR -34%

Baltas sausas vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda CHATEAU D’ARSAC CUVEE LE COLOMBIER

Vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda MAISONS DES PRINCES ROSE D’ANJOU

18

0,75 l, Prancūzija, 25,10 EUR/l, A lygio parduotuvėse

9

79 EUR -25% 99 EUR

520

68 Lt

Trauktinė IMBIERINĖS DEVYNERIOS 0,5 l, 11,97 EUR/l, A lygio parduotuvėse

9

08 EUR -30% 62 EUR 5 21 Lt

0

Alus VOLFAS ENGELMAN RINKTINIS 0,568 l, Lietuva, 1,10 EUR/l 8

2 EUR

4916

99 Lt

-32% Vynui su saugoma kilmės vietos nuoroda MICHEL LEON 0,75 l, 3 rūšių, Prancūzija, A lygio parduotuvėse

0,75 l, Prancūzija, 6,56 EUR/l, A lygio parduotuvėse

66

87

17 EUR -34% 58 EUR 98 39 Lt

11

11 EUR -21% 26 EUR 97 31 Lt

Likeris JAGERMEISTER, 0,7 l, Vokietija, 16,55 EUR/l

Brendis J.P. CHENET XO, 0,7 l, Prancūzija, 13,24 EUR/l

9

5

09 EUR -30% 66 EUR 9 22 Lt

0

Alus CARLSBERG, 0,5 l, Lietuva, 1,33 EUR/l

-25% Sulčių gėrimams ELMENHORSTER GIMTINĖS 1 l, 2 l, 8 rūšių

Vartodami alkoholį, rizikuojate savo sveikata, šeimos ir visuomenės gerove.

67

28 EUR -34% 82 EUR 98 64 Lt


93

5

15 EUR -24% 99 EUR 40 41 Lt

69 EUR -41% 5 EUR

11

4013

98 Lt

Sausas vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda EL CIRCULO RIOJA TINTO

Tekila SAUZA, 0,7 l, 2 rūšių, Meksika, 17,12 EUR/l A lygio parduotuvėse

0,75 l, Ispanija, 5,40 EUR/l, A lygio parduotuvėse

37

20

17 EUR -33% 58 EUR 98 39 Lt

11

-20%

Viskis JACK DANIEL'S, 1 l, JAV

Viskis FOUR ROSES, 0,7 l, JAV, 16,55 EUR/l

Džiovintiems vaisiams, riešutams NOBERASCO

61

24 EUR 99 EUR 47 72 Lt

4

-25% Nektarams, sultims CAPPY JUICE, 1 l, 3 rūšių

12 EUR -25% 92 EUR 8 31 Lt

0

Bulvių traškučiai LAY’S MAX 140 g, 4 rūšių, 6,60 EUR/kg

6 rūšių, A lygio parduotuvėse

5

14 EUR -22% 13 EUR 0 39 Lt

1

Kukurūzų traškučiai ESTRELLA TORTILLA 150 g, 3 rūšių, 7,51 EUR/kg

9


-20%

Tirpiai kavai AROMA, 18 g, 100 g, 180 g, 4 rūšių

Sulčių gėrimams KUBUŠ PLAY, 0 4 l, 5 rūšių

2

-30% Kavos pupelėms JACOBS KRONUNG 500 g, 1 kg, 4 rūšių, A lygio parduotuvėse

09 EUR 79 EUR

02

73 Lt

Riestainiai JAVINĖ, 300 g, 3 rūšių, 2,63 EUR/kg

-25% Saldainių rinkiniams PERGALĖ, 9 rūšių

9

-30% Saldainių dėžutėms LAIMA

95 g, 105 g, 180 g, 190 g, 360 g, 410 g, 470 g, 9 rūšių

Prekes, pažymėtas A lygiu, rasite tik šiose parduotuvėse: A lygio IKI parduotuvės Alytus: Naujoji g. 2C. Druskininkai: Čiurlionio g. 107. Didžioji Riešė: Molėtų g. 13. Kaunas: P. Lukšio g. 60; Kovo 11-osios g. 22. Klaipėda: Herkaus Manto g. 84; Taikos pr. 28. Šiauliai: Vilniaus g. 220, Gardino g. 2. Šilutė: Dariaus ir Girėno g. 11. Vilnius: Žirmūnų g. 2; Viršuliškių g. 40; Fabijoniškių g. 2A; Šeškinės g. 32; Mindaugo g. 25.

10

28 EUR -31% 99 EUR 7 68 Lt

1

Juodasis šokoladas FAZER PURE DARK 95 g, 3 rūšių, 20,95 EUR/kg

Prekes, prie kurių nenurodyti lygiai, rasite A ir B lygių B lygio IKI parduotuvės Alytus: Jaunimo g. 24; A. Juozapavičiaus g. 13. Biržai: Vytauto g. 27. Elektrėnai: Draugystės g. 13. Galgiai: Centrinė g. 62. Gargždai: Klaipėdos g. 60. Garliava: Vytauto g. 67 / K. Donelaičio g. 2; S. Lozoraičio g. 2. Grigiškės: Kovo 11-osios g. 39B. Jonava: Chemikų g. 1; Kosmonautų g. 1. Jurbarkas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 25.

-25% Šunų ėdalui PEDIGREE, 8 rūšių (nuolaida netaikoma sausam ėdalui)

parduotuvėse*: Kaišiadorys: Gedimino g. 116. Kaunas: Jonavos g. 3; Varnių g. 38A; V. Krėvės pr. 57; V. Krėvės pr. 97; Baltijos g. 59; Šiaurės pr. 91; Partizanų g. 134; Raudondvario pl. 166; Didžioji g. 98; Jotvingių g. 15; Baltų pr. 81; Savanorių pr. 214A; Veiverių g. 150; Kuršių g. 44; Žemaičių pl. 23. Kėdainiai: Tilto g. 2; Gegučių g. 13; J. Basanavičiaus g. 80. Klaipėda: Laukininkų g. 19; Taikos pr. 115; Liepojos g. 238; Vingio g. 14; Debreceno g. 54; Taikos pr. 109; Butkų Juzės g. 9.

Pasiūlymai galioja tik IKI parduotuvėse, kurių sąrašą rasite p. 10-11. Prekių kiekis ribotas

-30%


-30%

-30%

-20%

Dėmių valikliams VANISH, 500 g, 1 l, 6 rūšių

Plaukų priežiūros priemonėms GARNIER FRUCTIS

Sauskelnėms BAMBO NATURE, 3 rūšių, A lygio parduotuvėse

-30%

-30%

-15%

Smilkalams, eteriniams aliejams ir namų kvapams HFR, įvairių rūšių, A lygio parduotuvėse

Popieriniams rankšluosčiams GRITE HEY

Produkcijai DUREX, įvairių rūšių

-40%

-40%

Apatiniam trikotažui PIERRE CARDIN, įvairių rūšių

Kempinėms CALYPSO, įvairių rūšių

1

23 EUR -44% 29 EUR 5 44 Lt

1

įvairių rūšių

1 pak., 2 rūšių

0

26 EUR -23% 99 EUR 7 68 Lt

1

Vazoninė gėlė CIKLAMENAS, ROŽYTĖ, A lygio parduotuvėse

Kretinga: Savanorių g. 44 / Topolių g. 2. Marijampolė: Vytauto g. 48A; Šaulių g. 37; Vilkaviškio g. 72. Mažeikiai: Žemaitijos g. 51 / Sedos g. 18; Skuodo g. 1; Pagiriai: Durpių g. 40. Palanga: Taikos g. 68A. Panevėžys: Ukmergės g. 18; Nemuno g. 70-1; Piniavos g. 10; Lėvens g. 10; Kniaudiškių g. 6; S. Kerbedžio g. 12A. Radviliškis: Gedimino g. 31B. Ramučiai: Centrinė g. 56. Raseiniai: Vilniaus g. 101.

Rokiškis: Jaunystės g. 1. Rudamina: Gamyklos g. 26. Skuodas: Vilniaus g. 34A. Tauragė: Gedimino g. 21A. Telšiai: Plungės g. 4; Masčio g. 1. Trakai: Vytauto g. 60. Ukmergė: Vilniaus g. 62. Varėna: Vytauto g. 18. Vilkaviškis: Vienybės g. 47. Vilnius: Sodų g. 22; Šeškinės g. 22; Priegliaus g. 1; Jeruzalės g. 17; Senasis Ukmergės kelias 8; Juodasis kelias 35; Architektų g. 43 / 31; Didlaukio g. 80A; S. Stanevičiaus g. 23;

Antakalnio g. 42; Liepkalnio g. 70; A. J. Povilaičio g. 20; L. Asanavičiūtės g. 17; Antakalnio g. 73; Rygos g. 41; Parko g. 34A; Saulėtekio al. 43; Žirmūnų g. 106; Žemynos g. 2; Buivydiškių g. 17; P. Lukšio g. 34; Sėlių g. 54 / Žalioji g. 2; Mokslininkų g. 9A; Jonažolių g. 1. Visaginas: Taikos g. 80A; Veteranų g. 2. *Kai kurių leidinyje pateiktų prekių galite nerasti žemesnio lygio IKI parduotuvėse (B lygio IKI parduotuvėse), ieškokite jų A lygio IKI parduotuvėse.

11


2 17

11-0 2 0 15 oja 20 li a g i a m

10-11

ly

io pasiū

Šio leidin

4

72 EUR -24% 49 EUR 96 18 Lt

5

Sveriama kalakutienos filė be odos, 1 kg (nuolaida netaikoma fasuotai kalakutienos filė)

-30% Virtoms dešrelėms ir sardelėms SAMSONO EKSTRA 220 g, 290 g, 3 rūšių 4

43 EUR -33% 89 EUR 8 99 Lt

2

RASITE TIK PAS MUS

Alyvuogių išspaudų aliejus IL PORTICO, 1 l 9

28 EUR -31%

6

37 EUR -38% 31 EUR 9 79 Lt

99 EUR 7 68 Lt

1

2

Pomidorai KUMATO, 1 kg

Tualetinis popierius RENOVA GREEN, 12 rit., 0,19 EUR/rit.

dienį

a , pirm į n e i ad 16 sekm -02 , į 3 n 1 e i ad 5 02 201 , šešt į n e i d nkta Šį pe 00

11 EUR -24% 29 EUR 62 28 Lt

8

Atšaldytos skrostos atlantinės lašišos be galvų, 1 kg

-30%

-30%

Šakočiams, įvairių rūšių

Vytintoms dešroms, įvairių rūšių (nuolaida netaikoma CENTO prekės ženklu pažymėtoms, akcijų ir išpardavimų prekėms)

(nuolaida netaikoma akcijų ir išpardavimų prekėms)

Specialių rinkinių, produktų kainos yra nurodytos eurais ir litais ir garantuojamos iki 2015 02 17 tik tam tikrose parduotuvėse, kurių sąrašas pateiktas 10-11 puslapyje (išskyrus tuos atvejus, kai baigsis prekių atsargos ar atsiras kitų kliūčių, nepriklausomų nuo mūsų valios). Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos suteikiamos kasoje. Nuolaidos netaikomos Cento prekės ženklu pažymėtoms prekėms. Prekių kiekis ribotas. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su IKI EXPRESS parduotuvių turimu asortimentu. Jei leidinyje kainos ar kita informacija apie prekes nesutampa su pateikta parduotuvėse, prašom leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Specialūs pasiūlymai tik lojalumo kortelių turėtojams galioja kasoje pateikus IKI PREMIJA kortelę arba kortelę MYLIMIAUSIA . Mieli pirkėjai, mums svarbu Jūsų nuomonė bei pasiūlymai! Nemokama infolinija 8 800 11 454 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.), el. paštas atsiliepimai@iki.lt.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
B7 plius by IKI - Issuu