Page 1

Šio leidinio pasiūlymai galioja

2018 07 30−08 12

Parduotuvių sąrašą rasite leidinio 14–15 psl.

Gurmaniškam užkandžių stalui Baltas, minkštas ir labai gardus! Užkandžiavimo malonumui


Gurmaniškam užkandžių stalui Kieto, puskiečio, tepamo, riekelėmis, tarkuoto? Kokio tik norite sūrio savo užkandžių stalui rasite IKI parduotuvėse. Pasirinkimas patenkins net pačius išrankiausius. Gurmaniškų sūrių mėgėjai įvertins naujus skonius, ypatingi sūriai patiks ir tiems, kas juos krims vienus ar su pagardais.

1

4

3

5 2

1.

-20%

Džemams ST. DALFOUR 284 g, 4 rūšių

2.

-20%

1

99 Eur

3.

2 49 Eur

Čederio sūris DRAGON

180 g, 11,06 Eur/kg, A lygio parduotuvėse

2

Džemus įprasta ragauti pusryčiams su trapučiu ar skrudinta duona. Tačiau jie puikiai tinka ir su blynais, lietiniais. Gurmanai džemais gardina kietuosius sūrius. Iš uogų, vaisių bei jų mišinių pagaminti džemai „St. Dalfour“ yra be pridėtinio cukraus, be konservantų ir suteikia patiekalui papildomo skonio, saldumo. Išbandykite džemą iš granatų vaisių, iš kinkanų ar figų. Arba ragaukite džemą, išvirtą iš vaisių mišinio.

Šis brandintas sumažinto riebumo karvių pieno sūris nuostabaus skonio ir puikiai tinka su traškiais paplotėliais bei pjaustytais marinuotais agurkėliais kornišonais. Šį čederį dar galima patiekti su juodosiomis alyvuogėmis ir džiovintais abrikosais. Be to, šis sūris labai dera su gazuotomis obuolių sultimis.

1

59

Eur

4.

1 89 Eur

Natūralus ožkų pieno sūris GOAT FARM

169 Eur

1 99 Eur

Ekologiškas olandiškas sūris GOUDA BIO, 100 g, 16,90 Eur/kg

100 g, 15,90 Eur/kg

A lygio parduotuvėse

Plonomis riekelėmis supjaustytas natūralus ožkų pieno sūris mėgstantiems ir vertinantiems ožkų pieno produktus. Ragaukite jį su įprastais pusryčių ar priešpiečių sumuštiniais arba naudokite šį sūrį karštiems sumuštiniams, suvožtiniams, sūrainiams ruošti. Ragaukite su pomidorais, agurkais, saldžiosiomis paprikomis.

Ekologiškas puskietis olandiškas, plonomis riekelėmis supjaustytas sūris – tai, kas ryto sumuštiniui suteikia ypatingo skonio. Ant mėgstamos duonos riekelės užklokite gabalėlį šio geltono karvių pieno sūrio, gurkštelkite kavos, arbatos ar kakavos, ir diena prasidės puikiai, t. y. skaniai. Be to, tai taip patogu – sūris jau dailiai supjaustytas, liks daugiau laiko mėgautis skoniu.


10.

Tik

199 Eur

Sveriamos raudonosios ir mėlynosios vynuogės

10

1 kg, 2 rūšių

7 6

9

8

8

10

5.

2

59

Eur

6.

-24%

2 99 Eur

Ožkų pieno sūris SOIGNON su česnakais ir žolelėmis, 140 g,

18,50 Eur/kg, A lygio parduotuvėse

Šie ožkų pieno tepami sūriai išskirtinai gaminami tik Prancūzijoje. Jų gaminimo receptūroje net septynios prieskoninės žolelės bei česnakai. Idealiai subalansuoto skonio, naudojamas tepti ant bet kurios rūšies duonos gaminių, skrebučių. Taip pat šis sūris puikiai dera su vyšniniais pomidorais, jį galima naudoti ir kaip įvairių kepinių įdarą ar pagardą.

5

29

Eur

8.

6 99 Eur

Baltasis pusiau saldus nealkoholinis vynas TORRES SANTA DIGNA SAUVIGNON BLANC, 0,75 l, Čilė, 7,05 Eur/l 7.

-30%

279 3 Eur

99 Eur

Nealkoholinis putojantis vyno gėrimas NOSECCO 0,75 l, Prancūzija, 3,72 Eur/l

-15%

Sūriui GRANA PADANO

100 g, 200 g, 2 rūšių A lygio parduotuvėse

9.

365 4 Eur

29 Eur

Sūris PARMIGIANO REGGIANO 200 g, 18,25 Eur/kg A lygio parduotuvėse

Pasakojama, kad šį sūrį sukūrė vienuoliai iš vienuolyno šalia Milano. Tai kietasis, grūdėtos konsistencijos sūris, pagamintas iš nepasterizuoto karvių pieno. Brandinamas ne mažiau kaip 9 mėn., jo lūžio paviršiuje matyti susiformavę kristalėliai. Šis sūris turi kontroliuojamos kilmės statusą - gaminamas tik griežtai apibrėžtuose Italijos regionuose iš karvių, išaugintų tuose regionuose, pieno.

Ant jūsų stalo - tiesiai iš Italijos, prieš tai net 24 mėnesius brandintas, kad įgytų parmezanui būdingą skonį. Tai sūrių karalius, turintis gilias gaminimo ir brandinimo tradicijas jau aštuonis šimtmečius. Parmezanas pasižymi savitu salsvumu, kvepia vaisiais ir puikiausiai tinka būti valgomas tiek vienas, tiek derinamas su makaronų, veršienos, vištienos patiekalais ar salotomis.

3


Baltas, minkštas ir labai gardus! Salsvi ir sūdyti, švelnaus skonio ir pagardinti prieskoniais sūriai – mūsų kasdieniai produktai. Šaldytuve dažnai jų turime kelių rūšių – nuo mocarelos iki brinzos. Nauji sūrių pavadinimai ir skoniai skinasi kelią į mūsų namus. Kažkada keistai ausiai skambėjusi mocarela jau atsivedė į Lietuvą ir savo draugę buratą, o feta – brinzą. Koks skonis slypi už šių pavadinimų? Paragaukime!

3

2

1

1.

-20%

199 2 Eur

2. 49 Eur

Eur

1 89 Eur

149 Eur

1 79 Eur

Sūris BURRATA SORI

Sūris MOZZARELLA DI BUFALA SORI

Bulgariškas sūris BRINZA

Burata – tai dar vienas mocarelos šeimos narys iš gražiosios Italijos. Nepakartojamos išvaizdos sūris sparčiai populiarėja kasdieniame ir šventiniame meniu. Minkštos tekstūros, baltos spalvos sūris suformuotas kamuoliukais, kuriuos įpjovus išbėga tiršta grietinėlė. 1900 metais šį sūrį pradėjo gaminti Adrijos mieste ir šiuo metu jis mėgstamas bene viso pasaulio virtuvėse. Burata - nepakeičiamas salotų, makaronų patiekalų ingredientas.

Buivolių pieno mocarela (it. Mozzarella di Bufala) - Pietų Italijos pasididžiavimas. Šis sūris gaminamas pagal griežtus reikalavimus ir tik pietinėje Italijos dalyje. 1993 metais jam buvo suteiktas „Mozzarella di Bufala Campana“ prekės ženklas ir saugomos geografinės nuorodos statusas. „Mozzarella di Bufala“ yra 60% riebumo, lengvo pieniško, šiek tiek rūgštelėjusio skonio, puikus salotų, lazanijos, picų ingredientas.

Brinza – bulgariškas sūryme brandinamas pasterizuoto karvių pieno sūris. Minkštas, trapus, 43% riebumo, sūraus bei rūgštoko skonio, tekstūrai būdingas šioks toks grūdėtumas. Prieš vartojimą patariama keletui minučių sūrį pamerkti į mineralinį vandenį arba pieną, tuomet jis tampa dar gardesnis. Tradiciškai iš ožkų ar avių pieno gaminamai brinzai būdingas aštresnis skonis. Brinza pagardins mėsos ir daržovių patiekalus, trintas sriubas. Šis sūris dera su svogūnais, česnakais, baklažanais, bulvėmis.

125 g, 50 % rieb., 15,92 Eur/kg A lygio parduotuvėse

4

159

3.

125 g, 12,72 Eur/kg A lygio parduotuvėse

200 g, 43 % rieb., 7,45 Eur/kg A lygio parduotuvėse


7.

5

4

7

6

4.

-20%

239 2 Eur

5. 99 Eur

Sūris BLANCELLO aliejuje su žolelėmis ir alyvuogėmis 300 g, 45 % rieb., 7,97 Eur/kg A lygio parduotuvėse

Kubeliais susmulkintas sūris aliejuje su žolelėmis – daugelio Viduržemio jūros regiono virtuvės salotų pagrindas. Pakanka jį sumaišyti su traškiais salotų lapais, alyvuogėmis, pomidorų skiltelėmis bei bazilikais, ir jau skanu! Puikus priešpiečių patiekalas su skrudinta bei alyvuogių aliejumi pašlakstyta čiabata.

179 2 Eur

6. 19

Eur

1399 15 Eur

7. 99 Eur

220 g, 55 % rieb., 8,14 Eur/kg, A lygio parduotuvėse

Sūris GOLDSCHMIDT GARLIC & OLIVES, 1 kg, A lygio parduotuvėse

Šiam unikaliam „Rokiškio sūrio“ sūriui pagaminti naudojamos grynos mikroorganizmų kultūros, kurios aktyviai dalyvauja sūrio brandinime, apsaugo sūrio paviršių, lemia skonio, konsistencijos bei aromato formavimąsi. Sūris „Stracchino“ puikiai tinka pusryčiams prie arbatos ar kavos puodelio, arba gali būti salotų, blynelių ar sumuštinių sudedamoji dalis.

Sūdytas sūris, gaminamas iš pasterizuoto pieno, pagardintas smulkintomis alyvuogėmis bei česnakais. Sūris įvyniotas į graikinių vynuogių lapus, kuriems būdingas lengvas natūralus rūgštumas. Skonyje šiek tiek juntamas petražolių, krapų, svogūnų laiškų skonis. Šis sūris tinka sumuštiniams, salotoms, užkandžiams ruošti.

Sūris STRACCHINO

169 Eur

1 99 Eur

Feta KOURELLAS sūris

150 g, 43 % rieb., 11,27 Eur/kg, A lygio parduotuvėse

Pasterizuoto avių ir ožkų pieno sūris, kilęs iš Graikijos ir jam yra suteiktas kontroliuojamos kilmės statusas. Sūris gaminamas tik griežtai apibrėžtuose Graikijos regionuose iš avių bei ožkų pieno. Yra brandinamas sūryme keletą mėnesių. Neturi žievės, yra minkštos tekstūros, su netaisyklingomis skylutėmis. Skonis – rūgštokas. Feta naudojama graikiškoms salotoms ruošti, pyragui su špinatais spanakopita kepti.

5


Užkandžiavimo malonumui Skanūs švelnaus bei pikantiško skonio užkandžiai – smagių susibūrimų stalo herojai. Kąsnis po kąsnio jie dingsta nuo stalo, kiekvieną pokštą, istoriją pripildydami skonių. Sūris, alyvuogės, traškučiai – tai, ko reikia gardžių užkandžių stalui.

2

4

1

3

1

1.

79

Eur

2.

2

09 Eur

Sūris FICELLO šiaudeliais

4 x 20 g /pak., 23 % rieb. 22,38 Eur/kg, A lygio parduotuvėse

6

Plonyčiais lyg spagečiai juostelėmis pagamintas sūris – labai mėgstamas vaikų. Pagamintas be konservantų ir dažiklių jis puikus užkandis mažiesiems sūrio mėgėjams. Pieniško sūrio spagečiai vilioja jų paragauti, papramogauti. Patraukli pakuotė neliks nepastebėta vaikų ir jų tėvelių. Beje, šis sūris tinkamas produktas vegetarams.

-20%

1

3. Vytintiems kiaulienos ir jautienos 49 Eur Eur traškučiams TORRIDO Lydyti sūreliai PATURAGES 25 g, 2 rūšių

-20%

A lygio parduotuvėse

Plonyčiai ir puikaus skonio vytintos jautienos ir kiaulienos traškučiai – labai gardūs, intensyvaus skonio ir maloniai traškūs. Juos galima krimsti vienus, užberti ant sumuštinių, patiekti su šviežiomis daržovėmis – agurkais, pomidorais, saldžiais moliūgais. Taip pat traškučiai derės su sūriais, alyvuogėmis, duonos traškučiais bei pikantiškais pagardais ir užtepėlėmis.

19

1

200 g, 20 % rieb., 5,95 Eur/kg A lygio parduotuvėse

Švelnaus skonio, praturtinti vitaminais lydyti sūreliai vaikams – pusryčių, priešpiečių ar šiaip užkandžiavimo skanėstas. Užtepkite jo ant skrudinto prancūziško batono ar čiabatos riekelės arba ant kukurūzų trapučių, užberkite susmulkintų žolelių. Žaisminga pakuotė ir magnetas kiekvienoje dėžutėje visada nudžiugins mažuosius ir leis sukurti magnetinį pieno labirintą.

4.

-20%

Koncervuotoms alyvuogėms LIBERITAS

60 g, 360 g, 370 g, 380 g, 850 g, 4 rūšių

Vieniems labiau patinka juodosios alyvuogės, kitiems žaliosios, vieniems su kauliuku, kitiems - be kauliuko. O kur dar įvairūs pagardai ir receptūros, pagal kurias šios ispaniškos alyvuogės konservuojamos. Įvairiam skoniui ir įvairiems patiekalams ruošti pagamintos alyvuogės jūsų namuose sukurs saulėtos Ispanijos atmosferą. Berkite jų į salotas, troškinius arba ragaukite kaip užkandį.


9.

119

1 45

Eur

Eur

Rūkytos fermentinio sūrio FARUKI lazdelės, 100 g, 11,90 Eur/kg A lygio parduotuvėse

Plėšomos rūkyto sūrio juostelės patogios valgyti, dalintis ir pasiimti į iškylą ar svečius. Ragaukite vienas, uždėkite ant sumuštinių, susmulkinkite į daržovių salotas. Rūkyto sūrio skonis puikiai derės su šviežiomis daržovėmis, vaisiais ir uogomis: agurkais, pomidorais, paprikomis, salierų kotais, su slyvomis, obuoliais, kriaušėmis, vynuogėmis.

5 9

6

8

7

5.

-20%

399 4 Eur

6. 99 Eur

Baltasis, raudonasis nealkoholinis putojantis gėrimas BOSCA TOSELLI 0,75 l, 2 rūšių, Italija, 5,32 Eur/l

Šiaudų geltonumo gėrimas skleidžia trintų vynuogių kvapą, kol gomurį suvilgo akacijų ir medaus skonis. Rekomenduojama patiekti atšaldytą prie deserto ar vaisių.

169 Eur

7.

1 99 Eur

159

Eur

8.

1 89 Eur

ŽEMAITIJOS IŠKYLAUTOJŲ sūris su prieskoniais, 180 g, 50 % rieb., 9,39 Eur/kg

Sūris PRIMELLO su aitriosiomis paprikomis, 100 g, 15,90 Eur/kg

Aukščiausios rūšies pienas, ilgas ir kruopštus gamybos procesas šį gaminį paverčia išskirtiniu. Jončedaro sūrio gabaliukams gaminti nenaudojami konservantai, o aktyvaus pieno rūgimo metu sukuriamas šiam sūriui būdingas skonis. Sūriui gardinti naudojamas pikantiškas, originalus prieskonių mišinys suteikia šiam gaminiui savitą skonį ir aromatą. Puikiai dera su pomidorais, alyvuogėmis ar traškiais duonos gabalėliais.

Sūrio suktinis, gaminamas iš pasterizuoto karvių pieno, pagardintas paprikomis, kurios suteikia išskirtinį, gurmanišką skonį. Tai puikus, švelnaus skonio sūrio ir paprikų aštrumo kontrastas. Šie sūrio vyniotiniai gaminami rankomis pagal Vokietijos meistrų išpuoselėtus tradicinius gamybos metodus. Sūris puikiai tiks ant šviežios, baltos duonos, traškių krekerių ar valgant vieną.

A lygio parduotuvėse

-25%

299 3 Eur

99 Eur

Rūkyto sūrio kasytė TOP FOOD 150 g, 19,93 Eur/lg

Rankų darbo sūrio forma kasytė suteikia produktui ne tik originalumo, nepakartojamo skonio, bet atsako ir už produkto kokybę: dėl vadinamosios siūlų struktūros rūkytas sūris daug geriau išlaiko visas maistines savybes, produkto sultingumą. Įdomi, intriguojanti produkto išorė slepia puikų parūkyto sūrio skonį.

7


Prancūziški plikytos tešlos pyragaičiai įdaryti puriu kremu yra laikomi vienu didžiausių prancūzų virtuvės šedevrų. Galite pasirinkti iš 5 skirtingų skonių.

Sotiems pietums, saldžiam desertui – „Pagaminta IKI“ kulinarijos ir konditerijos skanėstai patiks visai šeimai.

-20%

759 9 Eur

49 Eur

Šokoladinis tortas ŠANSAS 1 kg, A lygio parduotuvėse tik su

-20%

Eklerams 5 rūšių

599 6 Eur

NA NAUJIE

-20%

99 Eur

Pyragas su graikišku jogurtu ir vyšniomis, 1 kg, A lygio parduotuvėse

-20%

639 7 Eur

99 Eur

Salotos su ridikėliais ir jogurtiniu padažu 1 kg, A lygio parduotuvėse

8

036 0 Eur

45 Eur

Sluoksniuota bandelė su karameliniu, miško uogų įdaru 70 g, 2 rūšių, 5,14 Eur/kg

-20%

639 7 Eur

Salotos su riešutiniu padažu 1 kg*

* Šių prekių gali nebūti, kai kurių A ir B lygio parduotuvių asortimente.

99 Eur

-20%

159

Eur

1 99 Eur

Sumuštiniai PANINI 220 g, 250 g, 3 rūšių A lygio parduotuvėse

-20%

103 Eur

1 29 Eur

Kepta vištienos filė su daržovėmis ir sūriu, 150 g, 6,87 Eur/kg, A lygio parduotuvėse


tik su

Tik

099 Eur

Fasuoti vynuoginiai pomidorai COCKTAIL 500 g, 1,98 Eur/kg

-20%

-20%

2

39

Eur

2

99 Eur

-20%

IKI GOURMET vytintas PROSCIUTTO DI PARMA kumpis, 70 g, 34,14 Eur/kg

BANIONIO mėsos gaminiams Įvairių rūšių A lygio parduotuvėse

Mėsos gaminiams GREISINGER

80 g, 250 g, 400 g, 4 rūšių A lygio parduotuvėse

1+1

307 Eur

Karštai rūkytas SAMSONO saliamis 350 g, 3,07 Eur/vnt.

tik su

-20%

3

59

Eur

4

49 Eur

Karštai rūkyta nugarinė MORLINY

-15%

Fasuotai šviežiai vištienai KEKAVA užaugintai be antibiotikų 3 rūšių

-30%

Fasuotiems KREKENAVOS šašlykams GRILIO ČEMPIONAI 2 rūšių A lygio parduotuvėse

1 kg

9


KOKO - tai alternatyva pieno produktams - be laktozės, sojos ir gliuteno! Užtepėlė puikiai tiks ant duonos ar skrebučio, Koko gėrimai pusryčiams su dribsniais, arbatai ar kavai, gaminti saldžius ir pikantiškus patiekalus. Puikaus švelnaus skonio desertas tiks ir pusryčiams, ir priešpiečiams, ir pavakariams - skanaus!

tik su

-25%

-20%

-20%

-25%

DVARO kefyrui

0,5 kg, 0,9 kg, 2,5 % rieb., 3,2 % rieb. 4 rūšių

1

79

Eur

2

39 Eur

A lygio parduotuvėse

049 0 Eur

65 Eur

ROKIŠKIO AVIŽŲ jogurtas

1 l, 250 g, 500 g, 6 rūšių A lygio parduotuvėse

KĖDAINIŲ LIETUVIŠKAS ORIGINALUS majonezas, 620 g, 2,89 Eur/kg

10

-24%

Gėrimams, desertams, užtepėlei KOKO

Jogurtams GRAIKIŠKA AMFORA, įvairių rūšių

180 g, 2 % rieb., 2 rūšių, 2,72 Eur/kg

-20%

-20%

Lydytam sūriui MINI BABY BEL RED, LA VACHE QUI RIT 35 g, 80 g, 120 g, 3 rūšių A lygio parduotuvėse

Pelėsiniam sūriui CANTOREL 125 g, 1 kg, 2 rūšių

-20%

-21%

SENOLIŲ varškei, glaistytiems varškės sūreliams 5 rūšių A lygio parduotuvėse

669 8 Eur

49 Eur

Lydytas sviestas GHEE KHANUM 500 g, 13,38 Eur/kg


Itališki valgomieji sojų ledai yra 100 proc. augalinis produktas. Jų sudėtyje nėra gyvulinės kilmės riebalų. Rinkitės jums patinkančius kakavinius ar migdolinius su šokolado drožlėmis ledus. Šiais ledais gali mėgautis ir laktozės netoleruojantys smaližiai.

-30%

049 0 Eur

70 Eur

Eskimo ledai INGMAN

100 ml, 120 ml, 3 rūšių, A lygio parduotuvėse (kaina taikoma nuotraukoje pavaizduotoms prekėms)

-30%

-30%

Duonos traškučiams JORĖ, 150 g, 300 g, 5 rūšių

-20%

Valgomiesiems sojų ledams VALSOIA, 600 ml, 1 l, 4 rūšių, Italija

A lygio parduotuvėse

GARDĖSIO gaminiams su avižomis, 300 g, 400 g, 2 rūšių

A lygio parduotuvėse

131

-22%

Eur

1 69 Eur

VISO GRŪDO ruginė duona 800 g, 1,64 Eur/kg

tik su

-20%

2

71

Eur

3

39 Eur

-20%

Vytintoms žuvims Įvairių rūšių

-30%

Šaldytai produkcijai MR. COOK, 7 rūšių

Silkė ZIGMAS BISMARK 560 g, 4 rūšių, 4,84 Eur/kg A lygio parduotuvėse

11


Susipažinkite su kitais IKI GOURMET produktais

-25%

-20%

IKI GOURMET konservuotoms daržovėms

-20%

290 g, 300 g, 5 rūšių

Produkcijai LA MOLISANA

250 g, 500 g, įvairių rūšių A lygio parduotuvėse

Šprotams AMBERFISH 170 g, 190 g, 250 g, 280 g 4 rūšių A lygio parduotuvėse

tik su

-25%

4

49 Eur

5

99 Eur

Alyvuogių išspaudų aliejus GOCCIA D’ORO, 1 l

-40%

1

59

Eur

2 67 Eur

-20%

Ekologiškoms konservuotoms daržovėms ir sriuboms AUGA, 400 g, 5 rūšių

Sėmenų aliejus ANIRA

250 ml, 6,36 Eur/l, A lygio parduotuvėse

A lygio parduotuvėse

tik su

-30% 12

Sausiems pusryčiams NESTLE, FITNESS ir GRANOLA 300 g, 320 g, 350 g, 375 g 6 rūšių

-20%

Tortilijoms CANTINA 340 g, 360 g, 2 rūšių A lygio parduotuvėse

-20%

175 2 Eur

Bulvių traškučiai LAY’S, 285 g, 3 rūšių, 6,14 Eur/kg

19

Eur


tik su

-40%

Kavai MOVENPICK

250 g, 500 g, 1 kg, 4 rūšių A lygio parduotuvėse

-42% -30%

-40%

Ekologiškai kavai ir arbatai NATURELA 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg, 7 rūšių A lygio parduotuvėse

Arbatai TESS

25 vnt., 100 g, 5 rūšių

579 9 Eur

99 Eur

Sveriami mini šokoladiniai saldainiai SNICKERS, BOUNTY, TWIX, MARS, 1 kg 4 rūšių, A lygio parduotuvėse

-30%

Arbatai PICKWICK 8 rūšių

-20%

Vafliniams tortams LAIMA, SELGA 350 g, 3 rūšių

tik su

-25%

Gazuotam natūraliam mineraliniam vandeniui S. PELLEGRINO 0,5 l, 0,75 l, 1 l, 3 rūšių (taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota)

-30%

Beržų sulai ir sultims MAGNUM, SIP SAP

0,2 l, 0,33 l, 0,75 l, įvairių rūšių (taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota)

-30%

Šaltai arbatai LIPTON 0,5 l, 1,5 l, 5 rūšių (taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota)

13


-40%

-30%

-20%

-20%

Plaukų priežiūros priemonėms URTEKRAM, 0,25 l, 0,5 l, 5 rūšių A lygio parduotuvėse

Prekes, pažymėtas A lygiu, parduotuvėse:

A lygio IKI parduotuvės

14

Prezervatyvams DUREX Įvairių rūšių

Įvairių rūšių

Skutimosi priemonėms BIC Įvairių rūšių

SPECIALUS PASIŪLYMAS

499 Eur

Sutaupote

2 60 Eur

Perkant tamponų O.B. pakuotę, 32 vnt., + gaukite dovanų O.B., 16 vnt. (dovaną pasiimkite iš lentynos) 3 rūšių

Sauskelnėms-kelnaitėms HUGGIES, įvairių rūšių

rasite tik šiose

-30%

Plaukų priežiūros priemonėms GLISS KUR, PALLETTE

Alytus: Naujoji g. 2C. Kaunas: P. Lukšio g. 60; Kovo 11-osios g. 22. Klaipėda: Herkaus Manto g. 90-1; Laukininkų g. 19-1; Taikos pr. 28. Šiauliai: Vilniaus g. 220-1, Gardino g. 2-2. Šilutė: Dariaus ir Girėno g. 11. Vilnius: Žirmūnų g. 2; Viršuliškių g. 40; Fabijoniškių g. 2A; Didlaukio g. 80a-101; Šeškinės g. 32; Molėtų g. 13; Mindaugo g. 25; Nemenčinės pl. 2; Bajorų kel. 4; Visalaukio g. 1.

-40%

Skalbimo priemonėms WOOLITE, 7 rūšių

-35%

Kosmetikai SINCERO Įvairių rūšių

Prekes, prie kurių nenurodyti lygiai, rasite A ir B lygių

B lygio IKI parduotuvės Biržai: Vytauto g. 27. Druskininkai: Čiurlionio g. 107. Elektrėnai: Draugystės g. 13. Galgiai: Centrinė g. 62. Gargždai: Klaipėdos g. 60. Garliava: Vytauto g. 67; S. Lozoraičio g. 2. Grigiškės: Kovo 11-osios g. 39B. Jonava: Chemikų g. 1; Kosmonautų g. 1. Jurbarkas: S. Dariaus ir S. Girėno g. 25. Kaišiadorys: Gedimino g. 116. Kaunas: Jonavos g. 3; Varnių g. 38A;

parduotuvėse*:

V. Krėvės pr. 57; V. Krėvės pr. 97; Baltijos g. 59-1; Šiaurės pr. 91; Partizanų g. 134; Raudondvario g. 166; Didžioji g. 98; Jotvingių g. 15; Baltų pr. 81; Savanorių pr. 214A; Veiverių g. 150A; Kuršių g. 44; Žemaičių g. 23. Kėdainiai: Tilto g. 2; Gegučių g. 13. Klaipėda: Taikos pr. 115; Liepojos g. 238; Vingio g. 14; Debreceno g. 54; Taikos pr. 109; Priestočio g. 24. Kretinga: Savanorių g. 44. Marijampolė: Vytauto g. 48A; Šaulių g. 37; Vilkaviškio g. 72.


-53%

349 7 Eur

49 Eur

Vazoninė gėlė PHALAENOPSIS 1 vnt.

tik su

-50%

DORMEO antklodės ir pagalvės komplektui HERO, 2 rūšių

(nuolaida taikoma periodu 2018 07 30 - 2018 08 26)

tik su

iki

-50%

-40%

Knygoms

Įvairių rūšių (nuolaida taikoma pažymėtoms knygoms akcijos periodu 2018 07 30 2018 08 26)

Lemputėms EMOS Įvairių rūšių

Mažeikiai: Ventos g. 10B; Sedos g. 18. Pagiriai: Durpių g. 40. Palanga: Taikos g. 68A. Panevėžys: Ukmergės g. 18; Nemuno g. 70-16; Piniavos g. 10-1; Lėvens g. 10; Kniaudiškių g. 6; S. Kerbedžio g. 12A. Radviliškis: Gedimino g. 31B. Ramučiai: Centrinė g. 56. Raseiniai: Vilniaus g. 101. Rokiškis: Jaunystės g. 1. Rudamina: Gamyklos g. 26. Skuodas: Vilniaus g. 34A. Tauragė: Gedimino g. 21A.

-40%

-30%

Maisto ruošimo ir serviravimo indams Įvairių rūšių

Šiukšlių maišams SKUBIS 9 rūšių

Telšiai: Plungės g. 4-1; Masčio g. 1. Trakai: Vytauto g. 60. Ukmergė: Vilniaus g. 62. Varėna: Vytauto g. 18-1. Vilkaviškis: Vienybės g. 47. Vilnius: Gabijos g. 34, Sodų g. 22; Priegliaus g. 1; Jeruzalės g. 17; Senasis Ukmergės kelias 8; Juodasis kelias 35A; Architektų g. 43; S. Stanevičiaus g. 23; Antakalnio g. 42; L. Asanavičiūtės g. 17; Antakalnio g. 73; Rygos g. 41; Parko g. 34A; Saulėtekio al. 43; Žirmūnų g. 106E-1; Žemynos g. 2; Buivydiškių g. 17;

-40%

-30%

Kojinėms SPARTA Įvairių rūšių

Gyvūnų ėdalui VITAKRAFT 8 rūšių

P. Lukšio g. 34; Sėlių g. 54; Jonažolių g. 1. Visaginas: Taikos g. 80A-1; Veteranų g. 2. * Kai kurių leidinyje pateiktų prekių galite nerasti žemesnio lygio IKI parduotuvėse (B lygio IKI parduotuvėse), ieškokite jų A lygio IKI parduotuvėse.

15


Šio leidinio pasiūlymai galioja 2018 07 30-08 12

Tik

199

-20%

159

Eur

1 99 Eur

IKI MĖSA fasuota kiaulienos mėsa troškinti

Eur

400 g, 3,98 Eur/kg

Sveriamos mėlynosios, raudonosios vynuogės 1 kg, 2 rūšių

Šviežia mėsa

Pasiūlymas galioja 2018

08 03–2018 08 05

Šį penktadienį, šeštadienį, sekmadienį

-20%

GERMANTO sūriui

100 g, 240 g, 1 kg, 3 rūšių

tik su

-15%

Šviežiai veršienai ir jautienai

Įvairių rūšių (pasiūlymas galioja tik tose IKI parduotuvėse, kuriose yra šviežios mėsos vitrina)

Šviežia žuvis

Pasiūlymas galioja 2018

-40%

89914 Eur

99 Eur

Sveriami lazdynų riešutai 1 kg, A lygio parduotuvėse

08 02–2018 08 05

Šį ketvirtadienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį

tik su

-20%

Šviežiai žuviai ir jūros gėrybėms ant ledo (nuolaida netaikoma gyvai žuviai; nuolaida taikoma IKI parduotuvėse, kuriose yra šviežios žuvies ledo vitrina; prekių kiekis ribotas)

-23%

369 4 Eur

85 Eur

Popierinis rankšluostis KLEENEX JUMBO, 1 vnt.

16

Specialių rinkinių, produktų kainos yra nurodytos eurais ir garantuojamos iki 2018 08 12 tik tam tikrose parduotuvėse, kurių sąrašas pateiktas 14–15 puslapiuose (išskyrus tuos atvejus, kai baigsis prekių atsargos ar atsiras kitų kliūčių, nepriklausomų nuo mūsų valios). Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos suteikiamos kasoje. Nuolaidos netaikomos CENTO prekės ženklu pažymėtoms prekėms. Prekių kiekis ribotas. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su IKI EXPRESS parduotuvių turimu asortimentu. Jei leidinyje kainos ar kita informacija apie prekes nesutampa su pateikta parduotuvėse, prašom leidinyje nurodytas kainas ir informaciją laikyti spaudos klaida. Specialūs pasiūlymai tik lojalumo kortelių turėtojams galioja kasoje pateikus IKI PREMIJA kortelę. Mieli pirkėjai, mums svarbu Jūsų nuomonė bei pasiūlymai! Nemokama infolinija 8 800 11 454 (darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val.), el. paštas atsiliepimai@iki.lt. Leidinyje nurodytas prekių rūšių skaičius gali nesutapti su atitinkamos parduotuvės prekių asortimentu.

IKI PLIUS Nr. 31 2018 07 30 - 08 12  
IKI PLIUS Nr. 31 2018 07 30 - 08 12