Page 1

NEWSLETTER ERVEN 2011 HURÁ LÉTO! Léto je tu a s ním náš nový newsletter. Podívejte se s námi jak si teplé měsíce zpříjemnit, inspirujte se, co pěkného si můžete sami vyrobit a kdyby vám bylo příliš horko, přečtěte si, jak zařídit interiér s chladivou modrou barvou.

PRO VAŠI LETNÍ GARDEN PARTY Plovoucí svíčky Romantickou atmosféru navodíte použitím plovoucích svíček. Nemusíte je dávat tradičně jen do velké mísy. Skvěle vypadá i jen jedna jediná svíčka ve sklenici, do které můžete naaranžovat různé kamínky, květy a listy.

Vše potřebné na jednom místě Ušetřete si práci s mytím nádobí. Použijte jednorázové příbory. Vše potřebné můžete připravit do takovýchto sáčků, včetně párátka, pepře a soli - ideální na piknik!

Jmenovky na skleničky Pro každého hosta můžete vyrobit skleničku se jmenovkou. Použijte černou samolepící tabulovou folii, ze které vystřihnete jmenovku v požadovaném tvaru a nalepíte na sklenici.

www.idesigner.cz


Originální osvětlení Vytvořte si vaše vlastní osvětelení, které dodá večernímu posezení na zahradě tu pravou atmosféru. Třeba tento řetez vyrobíte jednoduše tak, že na vánoční řetez na stromeček navážete různobarevné stužky.

SOUTĚŽ Až do konce června můžete soutěžit o návrh interiéru. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku na našich stránkách. A pokud jste již soutěžili, dejte o soutěži vědět i kamarádům a známým!

DĚTSKÉ POKOJE V poslední době jsme navrhovali hned dva dětské pokoje a víme, že není jen tak vměstnat do často malých místností vše, co děti potřebují. Pokud vám unikl náš nedávný článek o řešení pracovního místa, určitě se podívejte zde.

BARVA MĚSÍCE: MODRÁ Modrá je krásná barva, která evokuje spojení s vodou. Proto se zřejmě často používá v koupelně a kuchyni. Má uklidňující a relaxační účinky, což lze využít třeba v ložnici. Modrá je barva studená, proto můžeme v létě využít její chladivý efekt. Tmavší odstíny působí více dramaticky, pastelové tóny konejšivě.

www.idesigner.cz


BAREVNÉ KOMBINACE S MODROU Různé odstíny modré Všechny modré odstíny se k sobě hodí. Nejjednosušší způsob, se kterým určitě neuděláte chybu, je zkombinovat tmavé a světlé odstíny jednoho tónu pro jemný a uklidňující pocit.

Modrá s oranžovou nebo žlutou Na barevném kruhu je oranžová naproti modré, a proto je tato kombinace velmi výrazná a dramatická. Oranžovou proto použijte pouze jako doplňkovou barvu a v malém množství. Můžete také použít jemnější kombinaci modré se žlutou pro stále zajímavý, ale jemnější kontrast.

Modrá se zelenou Modrá a zelená se k sobě krásně hodí, i když to může být pro někoho odvážná kombinace. Úžasná je kombinace s tyrkysovou.

www.idesigner.cz


BAREVNÉ KOMBINACE S MODROU Modrá a fialová Tato kombinace vytváří pocit luxusu. Pokuste se míchat s modrou takové odstíny fialové, které mají modrý podtón spíše než červený.

Modrá a neutrální barvy Jako všechny barvy, i modrou můžete směle kombinovat s neutrálními tóny. Konkrétně se zaměřte na barvy se žlutavým nebo broskvovým nádechem a béžové a hnědé odstíny. A samozřejmě je tu tradiční “námořnická” kombinace modré s čistě bílou.

UŽÍVEJTE SI SLUNÍ KA, RELAXUJTE A NEZAPOME TE SLEDOVAT TAKÉ NÁŠ FACEBOOK!

www.idesigner.cz

Newsletter 06/11  
Newsletter 06/11  

Newsletter serveru idesigner.cz