Page 1

X

міжнародний

конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця INTERNATIONAL

COMPETITION FOR YOUNG PIANISTS IN MEMORY OF VLADIMIR HOROWITZ


X Міжнародний конкурс молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця

Група «ГОРОВИЦЬДЕБЮТ» (17–25 квітня 2013 р.)

1. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ До конкурсу в групі «ГоровицьДебют» допускаються юні піаністи всіх національностей, які народились після 17 квітня 1999 року. Конкурс «ГоровицьДебют» проводиться у 4х окремих групах. Конкурсант має право взяти участь у змаганні в одній, двох, трьох або чотирьох групах за умови реєстрації, жеребкування та сплати внеску в кожній групі. Для участі в конкурсі необхідно надіслати такі документи: заявку, форма якої додається в проспекті і заповнюється друкованими літерами з обов'язковим хронометражем кожного твору; ксерокопію свідоцтва про народження; дві чорнобілі фотокартки (поясні) розміром 9x12 см, бажано в електронному вигляді, придатні для друку в буклеті та зроблені не раніше 2012 р.; ксерокопії документів, що підтверджують отримані раніше перемоги в конкурсах. Останній день заповнення онлайн заявки на сайті конкурсу www.horowitzv.org або відправлення документів поштою (за поштовим штемпелем) – 15 лютого 2013 р. Адреса дирекції: Лідія Ковтюх, Конкурс Горовиця, вул. Толстого, 31, м. Київ, 01032, Україна. horowitz@horowitzv.org lidia.kovtiukh@gmail.com Дирекція конкурсу не несе відповідальності за втрату документів під час пересилання. Документи, що надійшли не повністю або із запізненням, не розглядаються. Дирекція не забезпечує учасників медичним страхуванням. Дирекція, розглянувши отримані документи, визначає учасників конкурсу і надсилає їм запрошення до 10 березня 2013 р. Список учасників конкурсу розміщується також на сайті www.horowitzv.org.

1


Всі учасники, які отримали запрошення, зобов`язані до 1 квітня 2013 р. повідомити дирекцію про дату та час прибуття на конкурс. Іноземні учасники несуть особисту відповідальність за оформлення паспортів та віз. Консультації з цих питань можна отримати в найближчому посольстві або консульстві України. Конкурсний внесок становить 50 доларів США або еквівалент цієї суми в національній валюті України по курсу Національного банку України і сплачується під час реєстрації. Реєстрація та жеребкування учасників відбудуться 17 квітня 2013 р. з 9.00 до 14.00 у приміщенні дирекції конкурсу за адресою: м. Київ, вул. Толстого, 31. Перебування на конкурсі учасників та супроводжуючих осіб здійснюється за власний рахунок. Репетиції в залі конкурсу не передбачені.

2. ЖУРІ Журі конкурсу працює відповідно до «Положення про журі». Склад журі буде розміщено на сайті конкурсу не пізніше 1 лютого 2013 р. Оцінка виступів голосуванням.

конкурсантів

на

всіх

турах

проводиться

таємним

Журі, за згодою всіх членів, має право прийняти рішення про припинення виступу, якщо той виходить за межі вказаного регламенту. Рішення журі конкурсу на всіх йoго етапах є остаточним, обговоренню, перегляду чи оскарженню не підлягає.

3. РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ I група «А» ELEMENTARY Програма за вибором учасника. Тривалість виступу 10 хвилин. II група «В» ELEMENTARY Програма за вибором учасника з обов`язковим виконанням етюду. Тривалість виступу 15 хвилин. III група «С» ADVANCED Програма за вибором учасника з обов`язковим виконанням: – сонати (І чи ІІ–ІІІ ч.) або варіацій; – віртуозного твору. Тривалість виступу 25 хвилин.

2


IV група «D» ADVANCED Виконання частини концерту для фортепіано з оркестром у супроводі другого фортепіано. Переможці цієї групи мають виступ з оркестром у заключному концерті в Колонному залі ім. М. В. Лисенка Національної філармонії України. Переможці конкурсу в групі «ГоровицьДебют» отримують дипломи та призи, беруть участь у заключному концерті конкурсу. Дирекція залишає за собою право залучати переможців до концертної діяльності в сезонах 2013–2015 р.р. Дирекція залишає за собою ексклюзивне право на всі види аудіо, відеозаписів конкурсних виступів, вони є власністю Міжнародного благодійного фонду конкурсу Володимира Горовиця. Дирекція має екслюзивне право на укладання договорів з іншими сторонами з метою реалізації вищезазначених матеріалів. Ніяких винагород конкурсантам за використання дирекцією конкурсних матеріалів не передбачено.

УВАГА! Програма, подана в заявці, не може бути змінена після 15 березня 2013 р. У випадку виникнення суперечок при тлумаченні даного тексту, єдино правильним варіантом є український.

3


Молодша група (17–25 квітня 2013 р.)

1. УМОВИ УЧАСТІ В КОНКУРСІ До конкурсу у молодшій групі допускаються юні піаністи всіх національностей, які народились між 17 квітня 1998 р. та 17 квітня 2004 р. Відбір учасників здійснює дирекція конкурсу на підставі документів, що надійшли від претендентів. Для участі в конкурсі необхідно надіслати такі документи: заявка, форма якої додається в проспекті і заповнюється друкованими літерами з обов`язковим хронометражем кожного твору; ксерокопія свідоцтва про народження або паспорта; дві чорнобілі фотокартки (поясні) розміром 9х12 см, бажано в електронному вигляді, придатні для друку в буклеті та зроблені не раніше 2012 р.; ксерокопії документів, що підтверджують отримані раніше перемоги в конкурсах. Останній день заповнення онлайн заявки на сайті конкурсу www.horowitzv.org або відправлення документів поштою (за поштовим штемпелем) – 15 лютого 2013 р. Адреса дирекції: Лідія Ковтюх, Конкурс Горовиця, вул. Толстого, 31, м. Київ, 01032, Україна. horowitz@horowitzv.org lidia.kovtiukh@gmail.com Дирекція конкурсу не несе відповідальності за втрату документів під час пересилання. Документи, що надійшли не повністю або із запізненням, не розглядаються. Дирекція не забезпечує учасників медичним страхуванням. Дирекція, розглянувши отримані документи, визначає учасників конкурсу і надсилає їм запрошення до 10 березня 2013 р. Список учасників конкурсу буде розміщено також на сайті www.horowitzv.org. Всі учасники, які отримали запрошення, зобов`язані до 1 квітня 2013 р. повідомити дирекцію про дату прибуття на конкурс. Список учасників, які не з`явилися на конкурс без належного повідомлення про відмову від участі в ньому, буде передано до Європейської спілки молодіжних музичних конкурсів для розповсюдження серед її членів.

4


Іноземні учасники несуть особисту відповідальність за оформлення паспортів та віз. Консультації з цих питань можна отримати в найближчому посольстві або консульстві України. Конкурсний внесок становить 70 доларів США або еквівалент цієї суми в національній валюті України по курсу Національного банку України і сплачується під час реєстрації. Реєстрація та жеребкування учасників відбудуться 17 квітня 2013 р. з 9.00 до 14.00 у приміщенні дирекції конкурсу за адресою: м. Київ, вул. Л. Толстого, 31. Порядок виступів визначається жеребкуванням і зберігається до кінця конкурсу. Конкурсні прослуховування відкриті для публіки. Всі твори програми виконуються напам`ять. Програма ІІІ туру виконується у супроводі симфонічного оркестру. Переможці конкурсу зобов`язані взяти участь у заключному концерті, а також виконати умови запропонованих концертних виступів, що є складовою частиною нагороди за перемогу. 2. ЖУРІ Журі конкурсу працює відповідно до «Положення про журі». Склад журі буде розміщено на сайті конкурсу не пізніше 1 лютого 2013 р. Оцінка виступів голосуванням.

конкурсантів

на

всіх

турах

проводиться

таємним

Журі, за згодою всіх членів, має право прийняти рішення про припинення виступу, якщо той виходить за межі вказаного регламенту. Рішення журі конкурсу на всіх йoго етапах є остаточним, обговоренню, перегляду чи оскарженню не підлягає.

3. ДИРЕКЦІЯ Дирекція конкурсу забезпечує безкоштовно: проживання та дворазове харчування конкурсанта з І туру на час його подальшої участі у конкурсі;

5


акустичну репетицію (10 хвилин) перед І туром і репетицію з оркестром для учасників ІІІ туру в залах конкурсу. Дирекція залишає за собою ексклюзивне право на всі види аудіо, відеозаписів конкурсних виступів, вони є власністю Міжнародного благодійного фонду конкурсу Володимира Горовиця. Дирекція має екслюзивне право на укладання договорів з іншими сторонами з метою реалізації вищезазначених матеріалів. Ніяких винагород конкурсантам за використання дирекцією конкурсних матеріалів не передбачено. 4. НАГОРОДИ I премія – 3000 доларів США, звання лауреата і Золота медаль; II премія – 2000 доларів США, звання лауреата і Срібна медаль; III премія – 1500 доларів США, звання лауреата і Бронзова медаль; IV премія – 1000 доларів США, звання лауреата; V премія – 750 доларів США, звання лауреата; VI премія – 500 доларів США, звання лауреата. Премії присуджуються рішенням журі. У залежності від досягнутих конкурсантами результатів і в межах встановленого розміру премії журі має право: – присудити не всі премії; – ділити премії (крім першої) між виконавцями. Можливі спонсорські премії та заохочувальні призи. Всі премії виплачуються в українській національній валюті, при цьому з них утримується прибутковий податок згідно з діючим законодавством України. 5. РЕПЕРТУАРНІ ВИМОГИ І тур 1. Бах. Одна прелюдія та фуга з «Добре темперованого клавіру». 2. Гайдн, Моцарт, Бетховен (за вибором). Одна соната у повному обсязі. 3. Клементі, Черні (тв. 740), Мошковський, Шопен, Ліст, Рахманінов (за вибором). Один віртуозний етюд. 4. Твір українського композитора. Тривалість звучання програми – до 25 хвилин. ІІ тур 1. Обов`язковий твір (див. Додаток №1 «Перелік обов`язкових творів ІІ туру»). 2. Один або декілька творів композиторів періоду від романтизму до

6


сучасності. Тривалість звучання програми від 25 до 30 хвилин. ІІІ тур Перша частина або друга та третя частини концерту. Одночасний концерт виконується у повному обсязі (див. Додаток №2 «Перелік творів ІІІ туру).

УВАГА! Програма, подана в заявці, не може бути змінена після 15 березня 2013 р. У випадку виникнення суперечок при тлумаченні даного тексту, єдино правильним варіантом є український

Додаток №1 «Перелік обов`язкових творів ІІ туру». Твори із репертуару В. Горовиця. Скарлатті. Соната. Мендельсон. «Пісня без слів». Шуберт. Експромт. Шопен. Мазурка. Ноктюрн. Мошковський. Етюд. «Іскринки».

Дебюссі. Прелюдія. Скрябін. Прелюдія. Рахманінов. Прелюдія. Музичний момент. Транскрипція. Полька. Ліст. «Втіха».

Додаток №2 «Перелік творів ІІІ туру». Концерти для фортепіано з оркестром. Бах. Фа мінор, ре мінор. Гайдн. Ре мажор. Моцарт. KV 466 ре мінор, KV 467 до мажор, KV 488 ля мажор, KV 491 до мінор, KV 537 ре мажор. Бетховен. №1, 2, 3, 4, 5. Мендельсон. Соль мінор. Шуман. Ля мінор. Шопен. №1, 2. Гріг. Ля мінор. Равель. Соль мажор. Лятошинський. «Слов`янський концерт».

Брамс. №1, 2. Чайковський. №1. Рахманінов. №1 (ІІ ред.),2, 3. Рапсодія на тему Паганіні. Скрябін. Фа дієз мінор. Гершвін. Фа мажор. Прокоф’єв. №1, 3. Шостакович. №1. Ліст. №1, 2. Скорик. №2. СенСанс. Соль мінор. Ревуцький. Концерт.

7


Address of the Administration of the Competition: Ukraine, 01032, Kyiv 31, Tolstogo str. tel.: 38 (044) 288 3238 38 (044) 288 1566 fax: 38 (044) 288 3268 e-mail: horowitz@horowitzv.org www.horowitzv.org

Prospekt Debut_Junior_ukr  
Prospekt Debut_Junior_ukr  
Advertisement