Page 1

Hilding Anders Baltic AS Loomäe tee 10, Lehmja küla, Rae vald, Harjumaa 75306, Eesti tel +372 624 8098 / +372 517 3633 faks +372 624 8057 A. Juozapavicˇiaus 9a-169, LT-09310 Vilnius, Lietuva tel +370 6554 9895 faks +370 5204 1212

www.sleepwellbed.com

www.sleepwellbed.com


Kas tead, kui palju inimene veedab oma elust magades? Umbes kolmandiku! Aastaga koguneb voodis veedetud aega nelja kuu jagu, kümne aastaga aga ligi 30 000 tundi.

Hea uni on asendamatu jõuvarude taastaja ning oluline tegur inimese püsimisel tervena. Uni on elu eliksiir, turgutus vaimule ja kehale, asendamatu vitaalsuse allikas, mis valmistab meid ette igaks järgnevaks päevaks. Seetõttu on üllatav, kui vähe pööratakse tähelepanu oma magamisasemele. On inimesi, kes magavad eluaeg ühes äravajunud voodis, ent ei seosta oma halba und ja tervisehädasid voodi seisukorraga. Sleepwell’i madratsid on loodud selleks, et kindlustada Sulle mõnus puhkus ning seega suurepärane enesetunne ja hea tervis. Et Sinu keha saaks välja puhata ja uut energiat ammutada, vajad

magamisaset, mis võimaldab lihastel ja luustikul lõdvestuda ning taastuda. Head madratsit otsides ära piirdu pelgalt kataloogi lehitsemisega. Külasta kauplust ja proovi ise, kas välja valitud madrats on Sulle maksimaalselt sobiv. Mitte keha ei peaks järgima madratsi kuju, vaid madrats peab järgima Sinu keha kumerusi! Osta endale just see madrats, mis tundub Su kehale tõeliselt mugav! Sleepwell’i sari pakub Sulle laia valikut eranditult häid madratseid. Valides Sleepwell’i madratsi, tunnetad ja tunnistad paari öö järel selle headust ka ise.

3


BLUE Hea uni kõigile Sleepwell Blue on sari inimestele, kes hindavad lihtsuse võlu, kuid ei tee järeleandmisi magamismugavuses. Hilding Anders Grupi enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel võimaldab luua lahendusi, mis tagavad sügava une ka kõige nõudlikuma magamisvajadusega inimesele. Kõik selles kollektsioonis kasutatud materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele standarditele.

4

5


BLUE

BLUE

Vedrumadrats

Vedrumadrats

Lihtne klassikaline bonell vedrustusega mudel. Seda vedrusüsteemi iseloomustab pikk kasutusiga, stabiilsus ja vastupidavus. Täiendava mugavuse loomiseks on vedruplokk kaetud tiheda vildikihiga. Pehmenduseks on mõlemad pooled vooderdatud kvaliteetse porolooni ja vatiiniga. Selline materjalide kooslus muudab madratsi vastupidavaks ja hästi õhku läbilaskvaks. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Klassikalise bonell vedrustusega mudel, kus täiendava mugavuse loomiseks on vedruplokk kaetud tiheda vildikihiga. Madratsi üks pool on pehmendatud kvaliteetse porolooniga, teisel poolel on jäikuse lisamiseks kasutatud ka naturaalset kookost. See mudel sobib hästi inimesele, kes hindab naturaalseid materjale ning soovib jätta endale valikuvabaduse magamisaseme jäikuse osas. Selliselt saab sobivaima madratsi poole valida juba kasutamise käigus. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

BLUE Bonell

BLUE Bonell Coco

KANGAS

KANGAS

POROLOON

POROLOON

VILT

VILT

BONELL-VEDRU

BONELL-VEDRU

VILT

VILT

POROLOON

POROLOON / KOOKOS

KANGAS

KANGAS

Kušett

BLUE Bonell Lihtne klassikaline bonell vedrustusega mudel. Seda vedrusüsteemi iseloomustab pikk kasutusiga, stabiilsus ja vastupidavus. Täiendava mugavuse loomiseks on vedruplokk kaetud tiheda vildikihiga. Pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset porolooni ja vatiini. Selline materjalide kooslus muudab kušeti vastupidavaks ja hästi õhku läbi laskvaks. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

KANGAS POROLOON VILT BONELL-VEDRU PUITRAAM

6

7


BLUE

BLUE

Vedrumadrats

Vedrumadrats

Pakitud vedrusüsteemiga mudel, kus iga vedru on pakitud eraldi kotikesse. Selline süsteem tagab igale vedrule teatud autonoomsuse ning võimaldab pakkuda kehale paremat tuge. Vastupidavust lisab madratsile vedruplokki kattev tihe vildikiht. Pehmenduseks on mõlemad pooled vooderdatud kvaliteetse porolooni ja vatiiniga. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Pakitud vedrusüsteemiga mudel nõudlikumale tarbijale. Madratsi üks pool on pehmendatud kvaliteetse porolooniga, teisel poolel on jäikuse lisamiseks kasutatud naturaalset kookost. Sellest tulenevalt on madratsi pooled erineva pehmusega, mis jätab igaühele võimaluse valida hiljem just tema vajadusest lähtuv, sobiva mugavusastmega pool. Vastupidavust lisab madratsile vedruplokki kattev tihe vildikiht. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

BLUE Pocket

BLUE Orthopedic

KANGAS

KANGAS

POROLOON

POROLOON

VILT

VILT

PAKITUD VEDRU

PAKITUD VEDRU

VILT

VILT

POROLOON

POROLOON / KOOKOS

KANGAS

KANGAS

Kušett

Vedrudeta madrats

Pakitud vedrusüsteemiga mudel, kus iga vedru on pakitud eraldi kotikesse. Selline süsteem tagab igale vedrule teatud autonoomsuse ning võimaldab pakkuda kehale paremat tuge. Vastupidavust lisab madratsile vedruplokki kattev tihe vildikiht. Pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset porolooni ja vatiini. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Ilma vedrudeta madrats, mille valmistamiseks on kasutatud ühel pool memory-foam’i e. „mäluporolooni“, mis reageerib keha soojusele ning moodustab selle ümber justkui toestava vormi. Madratsi teine pool on kvaliteetsest poroloonist, mille on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. See on toodetud freoonivabalt ning ei sisalda inimesele kahjulikke aineid. Madratsi kõrgus on 15cm ning seetõttu sobib see eriti hästi madalama raamiga vooditesse, samuti naridesse. Sleepwell’i toodetes kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

BLUE Pocket

BLUE Memory Foam

KANGAS POROLOON VILT PAKITUD VEDRU

KANGAS MEMORY-FOAM POROLOON KANGAS

PUITRAAM

8

9


RED Hea une nauding Sleepwell Red on sari inimestele, kes väärtustavad kvaliteeti ning mõistavad, et mugav magamisase on tervise ja elujõu allikas. Inimene veedab voodis peaaegu kolmandiku oma elust ning tervistava une arvelt ei tohiks teha kompromisse. Euroopa ja Aasia suurima madratsitootja Hilding Anders Grupi pikaajaline kogemus väljendub Sleepwell Red kollektsioonis parimal moel. Sarjas on lai valik erinevate omadustega madratseid, mille hulgast leiab iga unegurmaan endale sobiva. Oluliseks lisaväärtuseks on selles sarjas innovatiivne madratsikanga töötlemise tehnoloogia Sensity™, mis takistab tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist.

10

11


RED

RED

Vedrumadrats

Vedrumadrats

RED Orthopedic, Sensity™ Madratsis on kasutatud pocket vedrusüsteemi, kus kõik vedrud on pakitud eraldi riidest kottidesse (võimalik on valida pehmema ja jäigema vedru vahel). Sellise süsteemi puhul toimivad kõik vedrud üksteisest otseselt sõltumata, andes kogu kehale maksimaalse toe. Madratsi üks pool on vooderdatud 5-tsoonilise profileeritud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Erinevad tsoonid toetavad keha erinevalt, tagades anatoomilisest seisukohast õige, pingevaba kehahoiu. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Madratsi teisel poolel on jäikuse lisamiseks kasutatud naturaalset kookost. Toote selline ülesehitus jätab igaühele võimaluse valida individuaalsest vajadusest lähtuv, sobivaima mugavusastmega pool. Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

RED Pocket

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL KOOKOS PAKITUD VEDRU 5-tsooniline HR poroloon 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

Madratsis on kasutatud pocket vedrusüsteemi, mille puhul on kõik vedrud pakitud eraldi riidest kottidesse (võimalik on valida pehmema ja jäigema vedru vahel). Sellise süsteemi puhul toimivad kõik vedrud üksteisest otseselt sõltumata, andes kogu kehale maksimaalse toe. Lisaks väga heale vedrustusele, on madratsi mõlemad pooled vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvilla kihti ning teisel pool 100% villakihti. Puuvillaga pool on mõeldud kasutamiseks suvisel perioodil, mil keha tahab rohkem hingata ning villaga pool talvel, kui keha vajab rohkem soojust. Hele stretch-kangas on pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Vedrumadrats

Kušett

Madratsis on kasutatud pocket vedrusüsteemi, mille puhul on kõik vedrud pakitud eraldi riidest kottidesse. Sellise süsteemi puhul toimivad kõik vedrud üksteisest otseselt sõltumata, andes kogu kehale maksimaalse toe. Lisaks väga heale vedrustusele, on madratsi üks pool vooderdatud memory-foam’i e. „mäluporolooniga“, mis reageerib keha soojusele ning moodustab selle ümber justkui toestava vormi. Selleks, et memory-foam paremini töötaks on selle alla, vedruploki peale, lisatud kiht kvaliteetset porolooni. Madratsi teine pool on vooderdatud high resilience- porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Toote selline ülesehitus jätab igale ühele võimaluse valida individuaalsest vajadusest lähtuv, sobivaima mugavusastmega pool. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Hele stretch-kangas on eemaldatav ja pestav. Madratsi kate koosneb kahest eraldi osast, mistõttu on seda ka kodus mugav pesta. Sleepwell’i toodetes kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett, mille loomisel on mõeldud parimale võimalikule magamismugavusele. Ülemist, pakitud vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk ja nii liigub voodi pind ainult seal, kuhu langeb keha raskus. Selline süsteem annab kehale vajaliku toe ning on hääletu ja mugav. Kušeti pehmenduseks on kasutatud high resilience porolooni, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning puuvillasisaldusega hele stretch-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

RED Memory Pocket

12

STRETCH-KANGAS 100% VILL HR POROLOON PAKITUD VEDRU HR POROLOON 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

RED Pocket

STRETCH-KANGAS MEMORY-FOAM POROLOON PAKITUD VEDRU HR POROLOON STRETCH-KANGAS

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL HR POROLOON PAKITUD VEDRU MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

13


RED

RED

Vedrumadrats

Vedrumadrats

RED Zoned Pocket Madratsil on 5-tsooniline pocket vedrusüsteem, mille puhul on kõik vedrud pakitud eraldi riidest kottidesse. Vedrud on jagatud tsoonidesse kuna inimese erinevad kehapiirkonnad vajavad erinevat lähenemist. Õla- ja puusavöö vajuvad nii paremini madratsisse ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Madratsi vooderduseks on kasutatud mõlemal poolel kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvilla kihti ning teisel pool 100% villakihti. Puuvillaga pool on mõeldud kasutamiseks suvisel perioodil, mil keha tahab rohkem hingata ning villaga pool talvel, kui keha vajab rohkem soojust. Luksuslik tume stretch-kangas on pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

RED Zoned Pocket, Sensity™

STRETCH-KANGAS 100% VILL LATEKS 5-TSOONILINE PAKITUD VEDRU LATEKS 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

Kušett

14

STRETCH-KANGAS 100% VILL LATEKS 5-TSOONILINE PAKITUD VEDRU LATEKS 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

Kušett

RED Zoned Pocket Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett, mille loomisel on mõeldud parimale võimalikule magamismugavusele. Ülemist, pakitud 5-tsoonilist vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad nii paremini madratsisse ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Kušeti pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning luksuslik tume stretch-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Madratsil on 5-tsooniline pocket vedrusüsteem, kus kõik vedrud on pakitud eraldi riidest kottidesse. Vedrud on jagatud tsoonidesse, kuna inimese erinevad kehapiirkonnad vajavad erinevat lähenemist. Õla- ja puusavöö vajuvad nii paremini madratsisse ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Madratsi vooderduseks on kasutatud mõlemal poolel kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvilla kihti ning teisel pool 100% villakihti. Puuvillaga pool on mõeldud kasutamiseks suvisel perioodil, mil keha tahab rohkem hingata ning villaga pool talvel, kui keha vajab rohkem soojust. Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

RED Zoned Pocket, Sensity™

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL LATEKS 5-TSOONILINE PAKITUD VEDRU MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett, mille loomisel on mõeldud parimale võimalikule magamismugavusele. Ülemist, pakitud 5-tsoonilist vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad nii paremini madratsisse ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Kušeti pehmenduseks on kasutatud kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning hele stretch-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile, mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL LATEKS 5-TSOONILINE PAKITUD VEDRU MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

15


RED

RED

Vedrudeta madrats

RED kontinentaalvoodid

Ilma vedrudeta madrats, mis kohandub ideaalselt Sinu kehaga. Madratsi teeb eriliseks mitmest erinevast kihist koosnev sisu, mis tagab lihaste ning selgroo maksimaalse lõdvestuse. Madratsi sees olevad õhutuskanalid lasevad õhul vabalt liikuda ning nii ei hakka keha higistama. Madratsi ühe poole peamiseks kihiks on memory-foam e. „mäluporoloon“, mis reageerib keha soojusele ning moodustab selle ümber justkui toestava vormi. Madratsi teine pool on profileeritud high resilience poroloonist, mis on jagatud 5-e tsooni. Profileeritud porolooni eripäraks on „munaresti“ kuju, millel lebades on madratis pind mugavam ning pehmem. Tsoonid pakuvad sobivat tuge vastavalt kehaosale e. õlad ning puusavöö vajuvad piisavalt madratsisse, et vabastada selgroog pingetest. Toote selline ülesehitus jätab igaühele võimaluse valida individuaalsest vajadusest lähtuv, sobivaima mugavusastmega pool. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Hele stretch-kangas on pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. See tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kontinentaalvoodi on mõeldud nendele inimestele, kes otsivad tavapärasest voodist teistsugust, oluliselt mugavamat lahendust. Voodi koosneb aluseks olevast kahest kušetist, vedrumadratsist ning pealmisest kattemadratsist – selline kooslus võimaldab kehal maksimaalselt mugavat asendit võtta. Sleepwell RED sarjas on igal inimesel võimalus ise koostada talle sobivaim kontinetaalvoodi komplekt, valides kolme olemasoleva aluskušeti vahel. Pakutavad aluskušetid erinevad ainult pealiskanga poolest, sisuks on kõikidel klassikaline bonell vedrustus, mille vooderduseks on kvaliteetne poroloon. Vahemadratsiks võib valida ükskõik millise RED (või BLACK) sarja vedrumadratsi – klassikalise pakitud vedrustusega, 5-tsoonilise pakitud vedrustusega või 7-tsoonilise multipocket vedrussüsteemiga (BLACK sari). Kattemadratsi valik Sleepwell TOP sarjas on väga lai ning suure tõenäosusega leiab igaüks sealt endale sobiva – sisumaterjali valik ulatub kvaliteetsest poroloonist Supersoft™ lateksi ja memory-foam-ni. Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka Sleepwell’i uudsetele kangatöötlus tehnoloogiatele Sensity™ ja TempSmart™. Nendest saab täpsemalt lugeda selle kataloogi 4. leheküljelt. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult. Kõik materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele, kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kontinetaalvoodi jalgadeks on sobivaimad metall- või koonusekujulised puitjalad.

RED Zoned Foam

16

STRETCH-KANGAS MEMORY-FOAM POROLOON HR POROLOON 5-tsooniline HR poroloon STRETCH-KANGAS

17


BLACK Luksuslikult hea uni Sleepwell Black on sari inimestele, kes lepivad ainult parimaga. Kelle jaoks on olulised ülim kasutusmugavus, parim kvaliteet ja elegantne disain. Selle sarja näol on tegemist Sleepwelli lipulaevaga, mille kvaliteedigarantiiks on Hilding Anders Grupi rohkem kui 70-aastane kogemus. Grupi tuntuimad luksusbrändid Jensen, Andre Renault, Pullmann ja Bico räägivad iseenda eest. Sleepwell Black kollektsioonis kasutatakse eranditult 7-tsoonilist multipocket vedruplokki, mis tagab kehale ergonoomilise asendi kogu unetsükli vältel. Oluliseks uudiseks on selles sarjas kasutatav innovatiivne TempSmart™ tehnoloogia, mille abil antakse madratsikangale termoreguleeriv omadus – keha kuumenemisel üleliigne soojus salvestatakse ning kehatemperatuuri alanedes see vabastatakse. Selliselt on alati tagatud ideaalne magamistemperatuur.

18

19


BLACK

BLACK

Vedrumadrats

Vedrumadats

Madratsi sisuks on 7-tsooniline multipocket e. pakitud vedrusüsteem, kus vedrusid on ruutmeetril üle kahe korra rohkem kui tavalisel pocket vedrustusel. Selline süsteem toestab keha väga efektiivselt, vabastades selgroo ja lihaskonna pingetest. Seetõttu vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Madratsi mõlemad pooled on vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvillakihti (suvel kasutamiseks) ning teisel pool 100% villakihti (talvel kasutamiseks). Hele stretch-kangas on tolmulestavastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Madratsi sisuks on 7-tsooniline multipocket e. pakitud vedrusüsteem, kus vedrusid on ruutmeetril üle kahe korra rohkem kui tavalisel pocket vedrustusel. Selline süsteem toestab keha väga efektiivselt, vabastades selgroo ja lihaskonna pingetest. Seetõttu vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Madratsi vooderduseks on kasutatud mõlemal poolel kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvillakihti (suvel kasutamiseks) ning teisel pool 100% villakihti (talvel kasutamiseks). Hele stretch-kangas on töödeldud TempSmart™ tehnoloogiaga, mis annab kangale termoreguleeriva omaduse – see aitab hoida une ajal optimaalset magamistemperatuuri. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

BLACK Zoned Multipocket, Sensity™

BLACK Zoned Multipocket, TempSmart™

STRETCH-KANGAS 100% VILL HR POROLOON 7-TSOONILINE MULTIPOCKET HR POROLOON 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

Kušett

Kušett

Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett väga nõudlikule unegurmaanile. Ülemist, 7-tsoonilist multipocket vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad seetõttu paremini madratsisse, ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Lisaks väga heale vedrustusele, on kušett vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i kušettides kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning hele stretch-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett väga nõudlikule unegurmaanile. Ülemist, 7-tsoonilist multipocket vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad seetõttu paremini madratsisse, ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Kušeti vooderduseks on kasutatud kvaliteetset lateksit, mis on elastne, vastupidav ning hästi hingav naturaalne materjal. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning hele stretch-kangas vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Osa kušeti kattekangast on frotee, mis ei lase voodilinal ega kattemadratsil maha libiseda. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

BLACK Zoned Multipocket, Sensity™

20

STRETCH-KANGAS 100% VILL LATEKS 7-TSOONILINE MULTIPOCKET LATEKS 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

BLACK Zoned Multipocket, TempSmart™

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL HR POROLOON 7-TSOONILINE MULTIPOCKET MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL LATEKS 7-TSOONILINE MULTIPOCKET MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

21


BLACK

BLACK

BLACK kontinentaalvoodid

Vedrumadrats

BLACK Zoned Multipocket, TempSmart™ Madratsi sisuks on 7-tsooniline multipocket e. pakitud vedrusüsteem, kus vedrusid on ruutmeetril üle kahe korra rohkem kui tavalisel pocket vedrustusel. Selline süsteem toestab keha väga efektiivselt, vabastades selgroo ja lihaskonna pingetest. Seetõttu vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Madratsi mõlemad pooled on vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Täiendava mugavuse loomiseks on madratsi ühel poolel kasutatud pehmenduseks 100% puuvillakihti (suvel kasutamiseks) ning teisel pool 100% villakihti (talvel kasutamiseks). Tume mööbliriide-tüüpi kangas, muudab madratsi eriti soliidseks. Madratsi keskosa on TempSmart™ tehnoloogiaga töödeldud stretch-kangast, mis annab kangale termoreguleeriva omaduse – see aitab hoida une ajal optimaalset magamistemperatuuri. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

STRETCH-KANGAS 100% VILL HR POROLOON 7-TSOONILINE MULTIPOCKET HR POROLOON 100% PUUVILL STRETCH-KANGAS

Kušett

BLACK Zoned Multipocket, TempSmart™ Kahekihilise vedrusüsteemiga kušett väga nõudlikule unegurmaanile. Ülemist, 7-tsoonilist multipocket vedrusüsteemi, toetab alumine, mini-bonell vedruplokk. Tsoonid toetavad erinevaid kehapiirkondi erinevalt. Õla- ja puusavöö vajuvad seetõttu paremini madratsisse, ning teised kehapiirkonnad leiavad rohkem vajalikku tuge. Niimoodi vahetab inimene une jooksul vähem asendeid, uni on sügavam ja inimene puhkab paremini välja. Lisaks väga heale vedrustusele, on kušett vooderdatud high resilience porolooniga, mis on märksa mugavam ja vetruvam kui klassikaline poroloon. Sleepwell’i kušettides kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kõrgem puitraam annab tootele tavapärasest esinduslikuma välimuse ning tume mööbliriide-tüüpi kangas muudab selle eriti soliidseks. Kušeti keskosa on TempSmart™ tehnoloogiaga töödeldud stretch-kangast, mis annab kangale termoreguleeriva omaduse – see aitab hoida une ajal optimaalset magamistemperatuuri. Sleepwell’i kušettides kasutatav puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult. 22

BLACK sarja kontinentaalvoodi on mõeldud inimestele, kes lepivad ainult parimaga. Voodi koosneb aluseks olevast kahest kušetist, vedrumadratsist ning pealmisest kattemadratsist – selline kooslus võimaldab kehal maksimaalselt mugavat asendit võtta. Sleepwell’i BLACK sarjas on igal inimesel võimalus ise koostada talle sobivaim kontinetaalvoodi komplekt, valides kolme olemasoleva aluskušeti variandi vahel. Pakutavad aluskušetid erinevad ainult pealiskanga võrra, sisuks on kõikidel klassikaline bonell vedrustus, mille vooderduseks on kvaliteetne poroloon. BLACK sarja kontinentaalvoodi kušettide puhul on kasutatud kõrgemat puitraami, mis muudab kušeti välimuse veelgi soliidsemaks. Vahemadratsiks võib valida ükskõik millise BLACK sarja vedrumadratsi, mille puhul on eranditult kasutatud ülikvaliteetset magamismugavust pakkuvat 7-tsoonilist multipocket vedrusüsteemi. Kattemadratsi valik Sleepwell’i TOP sarjas on väga lai ning suure tõenäosusega leiab igaüks sealt endale sobiva – sisumaterjali valik ulatub kvaliteetsest poroloonist Supersoft™ lateksi ja memory-foam-ni. Kindlasti tasub tähelepanu pöörata ka Sleepwell’i uudsetele kangatöötlus tehnoloogiatele Sensity™ ja Tempsmart™. Nendest saab täpsemalt lugeda selle kataloogi 4. leheküljelt. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult. Kõik materjalid vastavad kõrgeimatele rahvusvahelistele kvaliteedinõuetele, kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Kontinetaalvoodi jalgadeks on sobivaimad metall- või koonusekujulised puitjalad.

STRETCH-KANGAS 100% PUUVILL HR POROLOON 7-TSOONILINE MULTIPOCKET MINI-BONELL VEDRU PUITRAAM

23


TOP Veel parem uni Kattemadrats lisab voodile täiendavat magamismugavust. Ka aitab see moodustada kahest alusmadratsist ühtse terviku. Alahinnata ei saa kindlasti kattemadratsi mõju voodi elueale ja hügieenile. Sleepwell’i sarjas on kattemadratsid toodud välja iseseisva tootegrupina, sest need ei ole mõeldud ainult alusmadratsi kaitseks ja pehmenduseks. Kattemadratsit võib kasutada pehmendusena ka diivanitel ja lahtikäivatel vooditel.

24

25


TOP

TOP

TOP Hygienic Cover

TOP Coco

Lihtne tepitud kattetekk, mõeldud eelkõige alusmadratsi kaitseks määrdumise eest. Katte nurkades on kummipaelad, millega saab katte kinnitada alusmadratsi peale. Nii ei lähe kate kortsu ega vaju ära. Sleepwell’i kattetekis kasutatav vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kattemadratsi sisuks on naturaalsest kookospähkli kiududest valmistatud kiht, mis muudab kogu voodi pinna jäigemaks. Tänu kiulisele struktuurile ei hakka keha higistama, kuna õhk saab vabalt liikuda. Kattemadrats on ühelt poolt vooderdatud 100% villa ja teiselt poolt 100% puuvillaga. Pealiskangas on tõmblukuga, mida saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele ÖkoTex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

TOP Foam

Top HR-foam

Kattemadratsi sisuks on kvaliteetne poroloon, mis on vooderdatud mõlemalt poolt 100% naturaalse puuvillaga. Pealiskangas on tõmblukuga, mida saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kattemadratsi sisuks on HR poroloon e. high resilience poroloon, mis on märksa kvaliteetsem ning vetruvam kui tavaline poroloon. Madrats on ühelt poolt vooderdatud 100% villaga, teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii on madrats talvel soe, suvel aga õhuline. Pealiskangas on tõmblukuga, mida saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

TOP Profiled-foam

Top HR-foam, Sensity™

Üks pool madratsist on profileeritud e. munaresti kujuline ning teine pool sile. Profileeritud poroloon lisab alusmadratsile pehmust ning mugavust. Mõlemad pooled on vooderdatud 100% puuvillaga. Pealiskangas on tõmblukuga, mida on lihtne eemaldada ning pesta. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kattemadratsi sisuks on HR poroloon e. high resilience poroloon, mis on märksa kvaliteetsem ning vetruvam kui tavaline poroloon. Madrats on ühelt poolt vooderdatud 100% villaga, teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii on madrats talvel soe, suvel aga õhuline. Stiilne kirju stretch-kangas on tolmulesta vastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. See on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i madratsites kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

26

27


TOP

TOP

TOP Latex

TOP Latex, TempSmart™

Kattemadratsi sisuks on naturaalne lateks, mis on elastne, vastupidav ning selles ei paljune tolmulestad. Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga ja teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii saab keerata vastavalt aastaajale sobiva külje – puuvillaga pool suvel, villaga talvel. Tume stretch-kangas on pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. See on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele ÖkoTex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

Kattemadratsi sisuks on eriti pehme Supersoft™ lateks, mis on elastne, vastupidav ning selles ei paljune tolmulestad. Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga ja teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii saab keerata vastavalt aastaajale sobiva külje – puuvillaga pool suvel, villaga talvel. Hele stretch-kangas on töödeldud TempSmart™ tehnoloogiaga, mis annab kangale termoreguleeriva omaduse – see aitab hoida une ajal optimaalset magamistemperatuuri. Pealiskangas on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele ÖkoTex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

TOP Latex, Sensity™

TOP Memory-foam, Sensity™

Kattemadratsi sisuks on eriti pehme Supersoft™ lateks, mis on elastne, vastupidav ning selles ei paljune tolmulestad. Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga ja teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii saab keerata vastavalt aastaajale sobiva külje – puuvillaga pool suvel, villaga talvel. Stiilne kirju stretch-kangas on tolmulesta vastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. See on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele ÖkoTex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

See kahepoolne kattemadrats on mõeldud tõelisele unegurmaanile – madratsi ühe poole materjaliks on memory-foam e. mäluporoloon, mis reageerib keha soojusele ning moodustab selle ümber justkui toestava vormi. Madratsi teine pool on high resilience poroloonist, mis on märksa kvaliteetsem ning vetruvam kui tavaline poroloon. Lisaks on madrats mõlemalt poolt vooderdatud 100% puuvillaga. Stiilne lillemustriga pealiskangas on tolmulesta vastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. See on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

TOP Latex, Sensity™ Kattemadratsi sisuks on eriti pehme Supersoft™ lateks, mis on elastne, vastupidav ning selles ei paljune tolmulestad. Madrats on vooderdatud ühelt poolt 100% villaga ja teiselt poolt 100% puuvillaga. Nii saab keerata vastavalt aastaajale sobiva külje – puuvillaga pool suvel, villaga talvel. Hele stretch-kangas on tolmulesta vastase, 100% naturaalse Sensity™ töötlusega, pehme ja kehasõbralik ning vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. See on tõmblukuga, seda saab hõlpsasti eemaldada ning pesta. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele ÖkoTex 100 standardile – need ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

28

29


Voodiraamid Sleepwell’i voodiraam on hea lahendus, kui soovitakse magamisaset, mis näeb välja tavalisest isikupärasem. Selline lahendus võimaldab madratsit pöörata. See on eriti oluline, kui te olete ostnud madratsi, mille pooled on erineva pehmusega. Lisaks on voodiraami külge võimalik hõlpsasti paigaldada ka sobiv peatsiots.

Alusraamid Alusraamid on mõeldud vedrumadratsi aluseks raamiga voodis. Nende vahe, võrreldes tavalise voodi alusega, seisneb peamiselt vetruvuses, mis lisab vedrumadratsile mugavust ning paindlikkust. Raam ST on klassikaline raam, millel on kasepuust painutatud vineerist lipid. Iga lipp kinnitub plastmassotsaga raami külge – see lisab paindlikkust. Uudisena on Sleepwell’i kollektsiooni lisandunud mootoriga alusraam, mis on puldiga lihtsalt ja mugavalt reguleeritav. Puldi abil saab reguleerida nii seljakui ka jalaosa.

30

31


Jalad

Padjad

Voodijalgu on võimalik valida nelja eri tüübi vahel – U-jalad, pulkjalad, koonusjalad ning metalljalad. U-jalad on väga vastupidavad, vineerist painutatud, värvuselt naturaalsed. Kõrgus 25 cm. Pulkjalad on kõige lihtsamad puitjalad – pulgakujulised, naturaalse värvusega. Kõrgus 24 cm. Koonusjalad on kasepuidust, nelikantkoonuse kujulised. Võimalik on valida 3 variandi vahel - naturaalsed (ilma peitsita) ,tammepeitsiga või wenge tooni peitsiga. Koonusjalgade kõrgus on 10 cm ja 18 cm. Metalljalad on torukujulised. Jalgade kõrgus 10 cm.

Sleepwell’i kollektsiooni on uudisena lisandunud memory-foam’ist e. “mäluporoloonist” ja lateksist padjad. Memory-foam padjal on sees kanalid, mis muudavad padja elastsemaks ning padi toestab kaela ja pead efektiivsemalt. Memory-foam ei sobi elupaigaks tolmulestadele. See padi on nö ühepoolne, st teda ei saa ümber pöörata ning on saadaval kahes erinevas versioonis – keskmiselt pehme (medium) ja pehme (soft).

Peatsiots Peatsiotsa kasutatakse kušettide ja kontinentaalvoodi puhul – pärast selle paigaldamist on teil kerge vaevaga olemas komplektne voodi. Kušettide jaoks on Sleepwell’i valikus lihtne kase liimpuidust peatsiots, mida on võimalik tellida naturaalse või wenge tooniga. Saadaval on mõõdud, mis sobivad kušettidele laiusega 80, 90, 120, 140 ja 160 cm. Kontinetaalvoodi jaoks on olemas kõrgekvaliteediline peatsiots, mis on kaetud wenge-spooniga. Uudse lahendusena on Sleepwell’i kollektsiooni lisandunud Skandinaavias üha populaarsemaks muutuv mööbliriidega kaetud peatsiots. Taoline lahendus harmoniseerub ülejäänud kontinentaalvoodiga (Valikus on sama kangaga kaetud kušetid ja madratsid). Lisaks on võimalik juurde tellida 2 peatsiotsa patja, mis muudavad lõpptulemuse veelgi esteetilisemaks. Kontinentaalvoodi peatsiotsad on saadaval laiuses 160 ja 180 cm.

32

Lateksist padi on perforeeritud ning seetõttu hästi hingav ja elastne. Klassikaline padjakuju muudab selle toote heaks alternatiiviks traditsioonilisele sulepadjale. Padja eripäraks on see, et ta ei vaju kunagi ära ning ei muuda magamisel oma vormi nii nagu seda teeb sulepadi. Samuti ei sobi lateks elupaigaks tolmulestadele. Padi on saadaval kahes erinevas versioonis – kõrgem (13cm) ja madalam (10cm). Sleepwell’i patjade jaoks kasutatav stretch-pealiskangas vastab rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile – see ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonnasõbralikult.

33


Materjalid Bonell vedrusüsteem Bonell vedrustus on kõige levinum ja tuntum klassikaline vedrustussüsteem. Vedrud on omavahel tihedalt seotud, madrats reageerib sujuvalt magaja asendimuutustele ning toetab keha just seal, kus vaja. Sleepwell’i kahekihilistes kušettides kasutatakse alumise kihina mini-bonell vedrustust. See vedrusüsteem on sarnane bonell vedrustusele, ainult vedrude läbimõõt on väiksem ja neil on vähem keermeid. Kahekihiline kušett pakub kehale paremat tuge, samuti pole läbi pealmise vedrukihi tunda voodi raami.

Vatiin

Kangad

Kookos

Tepitud vatiin on kohev materjal, mis muudab madratsi pehmeks ning mõnusaks. Vatiin säilitab väga hästi oma esialgse vormi, laseb õhku läbi ning ei lõhna.

Kõik Sleepwell’i madratsikatted on valmistatud kõrgema kvaliteediga materjalidest, mis lasevad hästi õhku läbi, on pehmed ja nahasõbralikud. RED ja BLACK sarja kušettide kattekangas on osaliselt froteest. Frotee on pehme materjal, mis ei lase voodilinal maha libiseda ning hoiab kattemadratsi paigal. Kõik Sleepwell’i madratsites kasutatavad kangad vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex sertifikaadile. Kangad on toodetud keskkonnasõbralikult ning need pole kahjulikud kasutaja tervisele. Uuendusena kasutatakse Sleepwell’i sarjas kahte innovaatilist kangatöötlust – Sensity™ (loe lk 32) ja TempSmart™ (loe lk 32).

Kookospähkli kiududest valmistatud kiht muudab madratsi jäigemaks. Selle materjali väga oluliseks headuseks on naturaalsus, erakordne õhu läbilaskuvus ja jäikus. Kookost kasutatakse Sleepwell’i madratsites BLUE Orthopedic, RED Orthopedic ning kattemadratsis TOP Coco.

Vill Vill on soe, pehme ja hingav materjal, mis imab niiskust, kuid ei tundu katsudes niiskena. Nende omaduste tõttu on vill populaarne materjal madratsite pealiskihis, mis on kehale kõige lähemal. Kui Sinu madratsil on üks pool villane ja teine puuvillane, pööra villane pool üles talvel – nii on ase soojem ning reguleerib hästi niiskust. Sleepwell’i madratsites kasutatakse 100% lambavilla, mis on hoolikalt puhastatud ning sisaldab minimaalselt rasva. Seetõttu pole madratsitel villale omast lõhna. Sleepwell’i madratsites kasutatav vill on naturaalne lambavill, mis ei ole segatud sünteetiliste materjalidega.

Pakitud vedrusüsteem Pakitud vedrude ehk pocket vedrusüsteemi puhul on iga madratsivedru paigutatud eraldi kangast kotti. Nii ei liigu mitte kogu madratsi pind, vaid ainult see osa, millele langeb keharaskus. Pakitud vedrude olulisem funktsioon on asjaolu, et keha saab just õigetest ja vajalikest kohtadest tuge. Sellisel madratsil saavad voodikaaslased end vabalt liigutada, ilma et voodi õõtsuma hakkaks ning kaaslase und segaks. See süsteem on hinnatud ka oma hääletuse ja mugavuse poolest. Pakitud vedrusüsteem on parim valik juhul, kui pead lugu tõeliselt kvaliteetsest voodist. Uudisena on Sleepwell’i valitud toodetes nüüd kasutusel 5-tsooniline pocket vedrusüsteem ja 7-tsooniline multipocket vedrusüsteem. Inimestele, kes oskavad hinnata hea une väärtust.

34

Puuvill Puuvill on hingav materjal, mis on keha vastas pehme ja mõnus. Seetõttu kasutatakse puuvilla madratsite katmiseks. Kui Sul on madrats, mille üks pool on villane, teine aga puuvillane, siis pööra puuvillane pool üles suvel. Nii laseb madrats paremini õhku läbi ja ase pole palav. Sleepwell’i madratsite sisumaterjal koosneb kvaliteetsest 100%-lisest puuvillast.

Poroloon Porolooni ehk vahtpolüuretaani kasutatakse madratsites selle pehmuse ning muude heade omaduste pärast, materjal laseb õhku läbi ega vaju ära. Poroloon on tervislik, sest see materjal ei sobi elupaigaks tolmulestadele. Porolooni erivormiks on high resilience poroloon, mis on tavalisest poroloonist vetruvam ja vastupidavam. Tähtis on ka see, et tänapäevane poroloon ei lõhna ega kogu endasse ka võõraid lõhnu. Sleepwell’i toodetes kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit. Sleepwell’i valitud madratsites kasutatakse kõige moodsamat memory-foam’i ehk „mäluporolooni“, mis moodustab keha ümber „vormi“ ning toestab seda kõige efektiivsemal moel.

Lateks Lateks on looduslikust kummipuu mahlast ehk kautšukist toodetud naturaalne materjal, mis on vastupidav, elastne, laseb õhku läbi ja reguleerib ise oma niiskussisaldust. Materjal on vetruv ning pehme, selles ei paljune tolmulestad. Sleepwell’i kattemadratsites kasutatakse ka Supersoft™ lateksit – see on tavalisest lateksist pehmem ja pakub suuremat kasutusmugavust. Sleepwell’i madratsites kasutatav lateks on eritöödeldud, pestud ja kuivatatud.

Sertifikaadid Sleepwell annab oma toodetele järgmised garantiid: Vedrusüsteemide kvaliteet on tagatud DIN EN ISO 9001 sertifikaadiga. Vatiin vastab rahvusvahelisele sigaretitesti BS 5852 osade 2 ja M1 nõuetele. Madratsites kasutatav vill, puuvill, vatiin ja pealiskangas vastavad rahvusvahelisele Öko-Tex 100 standardile. Mis tähendab, et materjalid ei sisalda inimesele kahjulikke aineid ja on toodetud keskkonna sõbralikult.

35


Mis teeb madratsist Sleepwell’i? Lai valik Kollektsioon koosneb laiast valikust erinevatest madratsitest – alates klassikalisest bonell-vedrustusest kuni erinevate pocket-tüüpi vedrustusega madratsiteni. Sleepwell’i kollektsioon pakub Sulle võimalust valida sobivaim järgmiste madratsite seast: vedrumadrats, kušett, kattemadrats ning tõeliselt mugav, nn kontinentaal-tüüpi voodi. Lisaks on valikus kaks ilma vedrudeta madratsit – BLUE Memory Foam ning RED Zoned Foam.

Materjalid Sleepwell’i madrats on mugav ja tervisesõbralik. Oleme kasutanud naturaalseid materjale nii palju kui võimalik – vill (100%), puuvill (100%), kookos ja lateks. Need, sobivas koosluses teiste kvaliteetsete materjalidega, annavad täiusliku mugavuse. Sleepwell’i madratsid on hea õhu-läbilaskvuse ja tugeva konstruktsiooniga.

Kvaliteet Sleepwell’i madratseid toodab Euroopa ja Aasia suurim madratsi- ja vooditootja Hilding Anders Grupp, kelle enam kui 70-aastane kogemus madratsite valmistamisel räägib iseenda eest. Kõik Sleepwell’i madratsite valmistamisel kasutatavad materjalid pärinevad rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtetelt ning vastavad kõige kõrgematele kvaliteedistandarditele.

Sobib igasse magamistuppa Sleepwell’i kollektsioon on välja töötatud kasutades parimaid kogemusi ning silmas pidades eelkõige magamismugavust ja vastupidavust. Sleepwell’i sarjast on võimalik igaühel leida just talle sobiv lahendus.

Sensity™ Esimene 100% naturaalne, allergiat ja astmat vähendav madrats Sensity on ainulaadne madratsikatte töötlemise tehnoloogia, mille käigus lisatakse kangale mikrokapslid looduslike probiootililiste bakteritega. Need 100% naturaalsed, inimesele täielikult ohutud abimehed tekitavad mikrofloora, milles ei saa elada tolmulestad, hallitusseened ega kahjulikud bakterid. Mikrokapslid kinnituvad kanga kiudude külge ning kehaga kokkupuutumisel tekkiv hõõrdumine vabastab osa baktereid ning selliselt on tagatud pidev kaitse soovimatute külaliste vastu Sinu voodis. Ehk teisisõnu – Sensity ärkab, kui Sina magama lähed.

36

Miks on probiootilised bakterid kasulikud? • Imavad niiskust ning puhastavad madratsi inimkeha poolt eritatavatest jääkidest, mis vastasel juhul oleks toidulauaks tolmulestadele ja allergiat põhjustavatele bakteritele. • Takistavad tolmulestade, hallituse ja kahjulike bakterite tekkimist. • Neutraliseerivad ebameeldivad lõhnad madratsis.

Mida teeb Sensity™? 1. Sensity tagab parema hügieeni ja puhtuse. 2. Vähendab allergia ning hingamisprobleemide tekkimise ohtu. 3. Neutraliseerib ebameeldivad lõhnad. 4. Tänu erilisele mikrokapslisüsteemile, kestab Sensity mõju kuni 10 aastat.

TempSmart™ Alati ideaalne magamistemperatuur TempSmart on termoreguleeriv tehnoloogia, mis vastavalt tingimustele salvestab üleliigset kehasoojust ning kehatemperatuuri alanedes vabastab selle. Selle aluseks on algselt NASA poolt kasutusele võetud tehnoloogia, mida kasutatakse kosmonautide skafandrite ja kinnaste valmistamisel, et kaitsta neid suurte temperatuurikõikumiste eest avakosmoses.

Kuidas TempSmart™ töötab? TempSmart lisab madratsikangale suurepärase omaduse aidata inimkehal hoida läbi erinevate unefaaside optimaalset magamistemperatuuri. Selle tõttu on uni sügavam ja kosutavam. Soojust salvestav ja vabastav efekt saavutatakse kasutades erilisi, naturaalse taimeõli baasil loodud mikrokapsleid, mis reageerivad vastavalt inimkeha temperatuuri muutustele: • Keha soojenemisel mikrokapslid aktiviseeruvad ning hakkavad salvestama üleliigset soojust, vähendades selliselt higistamise ohtu. • Keha jahtumisel vabastavad mikrokapslid salvestatud soojuse ning aitavad nii hoida optimaalset magamistemperatuuri, mis on oluline eeltingimus kosutavaks uneks.

Mida teeb TempSmart™?

Kuidas valida madratsit? Kušett või vedrumadrats? Kattemadratsiga või ilma? Või hoopiski kontinentaalvoodi? Pehme? Kõva? Madratsites kasutatakse erinevaid vedrusüsteemide, pehmenduste ja vooderduste kombinatsioone, millest tuleneb mudelite erinevus. Seega on oluline, et valikut tehes oleks võimalik proovida vähemalt kolme-nelja erineva madratsi vahel. Kindlasti ei piisa vaid madratsi või näidise katsumisest käega, oluline on pikali visata ning erinevaid madratseid proovida. Igaühel on erinev kehaehitus, kuid lülisammas peab külili asendis magades olema sirge – et vereringe, lihased ning luustik saaks puhkeasendis taastuda. Enne kauplusesse minekut on tark järele mõelda, milline võiks Sinu uus madrats olla – pehmem või kõvem kui praegune, laiem, kitsam või pikem, sama tüüpi või koguni luksususlik kontinentaalvoodi? Kas peab allergia- või seljaprobleeme arvesse võtma?

Mõned näpunäited, mida kaupluses madratsit proovides järgida:

Vale! Kui madrats on liiga pehme, vajub keha liialt madratsi sisse – selline asend painutab lülisamba kõveraks nagu vibu.

Vale! Kui madrats on liiga kõva, ei saa puusad ja õlavöö piisavalt madratsi sisse vajuda ning talje ei saa tuge. Ka selles asendis paindub lülisammas ebaloomulikku asendisse.

1. Tunne end vabalt, võta ära mantel ja jalanõud, lase lips lõdvaks. 2. Heida pikali ja proovi erinevaid asendeid. Võta oma lemmikasend, nagu kodus magama uinudes. Kindlasti proovi ka kõhuli ja selili asendit. 3. Tunneta keha kumerusi. Selili olles proovi panna oma käsi selja ja madratsi vahele. Kui saad seda teha ilma pingutuseta ja jääb isegi ruumi, siis see madrats on liiga kõva. Ja vastupidi: kui käsi mahub keha ja madratsi vahele vaevaliselt, siis on see madrats liiga pehme.

Õige! Madrats annab paraja toe taljele ning õla- ja puusavöö saavad piisavalt madratsi sisse vajuda.

4. Leba küljel ja tunneta tasakaalu. Kui kaldud kergesti ühele või teisele poole, on see madrats liiga jäik. Kui aga vajud liialt sügavale ja pöörata on raske, on see madrats liiga pehme. 5. Proovi alusmadratsit erinevate kattemadratsitega ning tunneta nende erinevusi. 6. Võta kõik kogetu kokku – ning proovi järgmist madratsit.

1. Tagab optimaalse magamistemperatuuri – vähem higistamist ja külmatunnet. 2. Tagab sügavama une. 3. Pikendab madratsi eluiga.

37


Madratsite tehnilised andmed mudel

vedru

vedrukeermete arv

vedru läbimõõt (mm) ülemine / alumine

vedrusid m²-l ülemine / alumine

kangas

BLUE BONELL

bonell

5

2.2

122

BLUE BONELL COCO

bonell

5

2.2

BLUE POCKET

pakitud

BLUE ORTHOPEDIC

pakitud

kanga eritöötlus

sisu (mm)

vooderdus (g/m²)

tepitud vatiin (g/m²)

toote kõrgus (cm)

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt

-

150

18

122

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt / kookos 5 + poroloon 10 + vilt

-

150

18

2.1

245

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt

-

150

18

2.1

245

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt / kookos 5 + poroloon 10 + vilt

-

150

18

-

-

-

-

polüester / polüpropüleen

memory-foam 30 / poroloon 120

-

150

15

BLUE BONELL

bonell

5

2.2

122

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt

-

150

24

BLUE POCKET

pakitud

2.1

245

polüester / polüpropüleen

poroloon 20 + vilt

-

150

24

RED ORTHOPEDIC

pakitud

1.9 või 2.1

245

polüester

5-tsooniline profileeritud HR-poroloon 40/ kookos 20

puuvill 200

200

20

RED POCKET

pakitud

1.9 või 2.1

245

viskoos / polüester

HR poroloon 30

vill 200 / puuvill 200

200

20

RED MEMORY POCKET

pakitud

2.1

245

viskoos / polüester

memory-foam 30 + poroloon 20 / HR poroloon 30

-

200

22

RED ZONED-POCKET (Sensity)

pakitud 5-tsooniline

2.0 ja 2.1

255

polüester

lateks 30

vill 200 / puuvill 200

200

20

RED ZONED-POCKET (tume)

pakitud 5-tsooniline

2.0 ja 2.1

255

polüamiid / polüester

lateks 30

vill 200 / puuvill 200

300

21

-

-

-

viskoos / polüester

5-tsooniline profileeritud HR-poroloon 40 / HR poroloon 60 / poroloon 60 / memory-foam 30

-

200

19

HR poroloon 30

puuvill 200

150

29

lateks 30

puuvill 200

150

29

BLUE Vedrumadrats

Vedrudeta madrats BLUE MEMORY FOAM Kušett

RED Vedrumadrats Sensity

Sensity

Vedrudeta madrats RED ZONED FOAM Kušett RED POCKET

pakitud / mini-bonell

6½/4

2.1 / 2.2

245 / 150

viskoos / polüester

RED ZONED-POCKET (Sensity)

pakitud 5-tsooniline / mini-bonell

6½/4

1.9 ja 2.0 / 2.2

245 / 150

polüester

RED ZONED-POCKET (tume)

pakitud 5-tsooniline / mini-bonell

6½/4

1.9 ja 2.0 / 2.2

245 / 150

polüamiid / polüester

lateks 30

puuvill 200

300

30

RED CONTINENTAL*

LFK

3

1,9

210

3 erinevat varianti

poroloon 20

-

200

22

Sensity

Mõõdud (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Võimalik tellida ka erimõõdus tooteid. * Kontinetaalvoodi mõõdud on 160x200 ja 180x200. Võimalik on tellida ke erimõõte. Kontinentaalvoodi on võimalik kokku panna sobivatest toodetest RED ja BLACK sarjas, aluseks kontinetaalvoodi kušetid.

38

39


Madratsite tehnilised andmed mudel

vedru

vedrukeermete arv

vedru läbimõõt (mm) ülemine / alumine

vedrusid m²-l ülemine / alumine

kangas

kanga eritöötlus

sisu (mm)

vooderdus (g/m²)

tepitud vatiin (g/m²)

toote kõrgus (cm)

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (Tempsmart)

7-tsooniline multipocket

8

1.4 ja 1.5

515

puuvill / polüester

Tempsmart

lateks 30

vill 200 / puuvill 200

300

23

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (Sensity)

7-tsooniline multipocket

8

1.4 ja 1.5

515

viskoos / polüester / polüpropüleen

Sensity

HR poroloon 30

vill 200 / puuvill 200

300

23

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (mööbliriie)

7-tsooniline multipocket

8

1.4 ja 1.5

515

puuvill / polüester / viskoos

Tempsmart

HR poroloon 30

vill 200 / puuvill 200

-

20

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (Tempsmart)

7-tsooniline multipocket + mini-bonell

8/4

1.4 ja 1.5 / 2.2

515 / 150

puuvill / polüester

Tempsmart

lateks 30

puuvill 200

150

30

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (Sensity)

7-tsooniline multipocket + mini-bonell

8/4

1.4 ja 1.5 / 2.2

515 / 150

viskoos / polüester / polüpropüleen

Sensity

HR poroloon 30

puuvill 200

150

30

BLACK ZONED-MULTIPOCKET (mööbliriie)

7-tsooniline multipocket + mini-bonell

8/4

1.4 ja 1.5 / 2.2

515 / 150

puuvill / polüester / viskoos

Tempsmart

HR poroloon 30

puuvill 200

-

30

BLACK CONTINENTAL*

LFK

3

1,9

210

3 erinevat varianti

poroloon 20

-

300

27

TOP HYGIENIC

-

-

-

-

puuvill / polüester

-

150

1.5

TOP FOAM

-

-

-

-

puuvill / polüester

poroloon 30

puuvill 200

150

4

TOP PROFILED FOAM

-

-

-

-

puuvill / polüester

profileeritud poroloon 40

puuvill 200

150

5

TOP COCO

-

-

-

-

polüester

kookos 20

vill 200 / puuvill 200

200

3.5

TOP HR-FOAM

-

-

-

-

viskoos / polüester

HR poroloon 30

vill 200 / puuvill 200

200

5

TOP HR-FOAM (Sensity, kirju)

-

-

-

-

viskoos / polüester / polüpropüleen

HR poroloon 30

vill 200 / puuvill 200

300

5

TOP LATEX (tume)

-

-

-

-

polüamiid / polüester

lateks 30

vill 200 / puuvill 200

300

5

TOP LATEX (Sensity, hele)

-

-

-

-

polüester

Sensity

Supersoft lateks 30

vill 200 / puuvill 200

200

5

TOP LATEX (Sensity, kirju)

-

-

-

-

viskoos / polüester / polüpropüleen

Sensity

Supersoft lateks 30

vill 200 / puuvill 200

300

5

TOP LATEX (Tempsmart)

-

-

-

-

puuvill / polüester

Tempsmart

Supersoft lateks 30

vill 200 / puuvill 200

300

5

TOP MEMORY-FOAM

-

-

-

-

viskoos / polüester / polüpropüleen

Sensity

memory-foam 30 / HR poroloon 24

puuvill 200

300

8

BLACK Vedrumadrats

Kušett

TOP Kattemadrats

Sensity

Sensity

Mõõdud (cm) 80x200, 90x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200. Võimalik tellida ka erimõõdus tooteid. * Kontinetaalvoodi mõõdud on 160x200 ja 180x200. Võimalik on tellida ke erimõõte. Kontinentaalvoodi on võimalik kokku panna sobivatest toodetest RED ja BLACK sarjas, aluseks kontinetaalvoodi kušetid.

40

41


Kas kõvem või pehmem madrats? Laialt on levinud arvamus, et mida kõvem madrats, seda parem. Tegelikult on oluline see, kuidas madrats kehale tuge annab. Proovi erinevaid madratseid, tunneta, milline on Sinu kehale sobivaim. Madrats peab võtma keha kuju, mitte keha madratsi kuju!

Milleks on vajalik kattemadrats? Kattemadrats pakub kehale tuge, kaitseb põhimadratsit ja pikendab selle eluiga. Vajaduse korral on kattemadratsit ka lihtne ning odav välja vahetada. Sleepwell’i tootevalikus on kõikide kattemadratsite katted pestavad. Kui Sinu voodi koosneb kahest madratsist, siis kaotab kattemadrats ebamugava prao kahe asemepoole vahel.

Miks kasutatakse madratsites porolooni? Tänapäevane poroloon on väga hea madratsimaterjal, see laseb õhku läbi, ei vaju ära ning ei kogu endasse lõhnu. Viimase 10 – 20 aasta jooksul on porolooni arendatud sedavõrd, et see on maailmas üks enam kasutatavamaid pehmendusmaterjale. Eriti hästi sobib poroloon allergikutele, sest see materjal on väga ebasobiv voodilestade elupaigaks. Sleepwell’i toodetes kasutatava porolooni on heaks kiitnud ka Eesti Allergialiit.

Miks kasutatakse madratsites lateksit? Lateks on kummipuu mahlast toodetud naturaalne, väga vastupidav ning paindlik materjal, mis sobib hästi vahekihiks vedrude ja kanga vahele. Sleepwell’i madratsite lateks on eritöödeldud, pestud ning kuivatatud. Nii laseb materjal hästi õhku läbi, on pehme ja vastupidav.

Kas vedrumadratsit peab pöörama? Madratsit tuleks pöörata, sest materjalid vajavad taastumist. Paljud Sleepwell’i madratsid on kahepoolsed: villane pool hoiab talvel sooja, puuvillane pool laseb suvel hästi õhku läbi. Seega on soovitav madratsit vähemalt poole aasta jooksul korra pöörata. Madratsi perioodiline pööramine pikendab märgatavalt ka selle kasutusiga!

42

Soovime voodikaaslasega erinevaid madratseid. Mida teha? Kõige lihtsam on osta kaks erinevat madratsit ning nende peale kattemadrats. Nii magab kumbki talle sobiva madratsi peal, samas ei vähenda kattemadrats vedrumadratsi omadusi. See lahendus sobib ka kušettidele – neid saab kokku kinnitada klambri või otsapaneeliga ja katta ühise kattemadratsiga.

Millist rolli mängib voodi alusraam magamise mugavuse juures? Alusraam aitab madratsi parimaid omadusi välja tuua ning kindlustab selle pika ea. Soovitame kasutada alusraami, mille lippide vahe on 25 – 63 mm. Kindlasti ära kasuta vineerist või puitlaastust alusplaati, see ei lase madratsil hingata. 100% lateksist või poroloonist madratsil peab olema vähemal 28 lipiga alusraam.

Kui tihti tuleks madratsit vahetada? Ka kõige kvaliteetsemad materjalid hakkavad ajapikku kuluma ning lisaks eritub magavast kehast umbes 0,5 liitrit vedelikku öö jooksul. Seetõttu soovitame vahetada madratsit keskmiselt 5 – 7 aasta järel.

Kuidas valida voodit? Ära vali madratsit ainult kataloogi järgi, vaid mine kauplusesse proovima! Palu müüjal selgitada endale voodite ja madratsite omadusi ning erinevusi. Võta proovides sama asend, milles eelistad õhtuti uinuda. Enne lõplikku valikut proovi kindlasti mitut erinevat voodit. Vali selline magamisase, milles tunned end tõeliselt mugavalt!

Kujundus: Angels / Tootefotod: Toomas Tikenberg / Interjöörifotod: Kliff ja Klaus / Voodiriided: Hemtex

Sagedased küsimused

Sleepwelli tootekataloog 2012-2013  
Sleepwelli tootekataloog 2012-2013  

NÜÜD UUS SLEEPWELLI UNESTUUDIO AVATUD! Home4you Tähesaju Lasnaäe kaupluses on veebruarist 2013 avatud Sleepwelli madratsite unestuudio. Too...

Advertisement