Page 1


2

ORKAITĖS VIRYKLĖS MIKROBANGŲ KROSNELĖS GARŲ SURINKTUVAI ŠALDYTUVAI SKALBIMO MAŠINOS IR DŽIOVYKLĖS

JUODA. BALTA. TAI TAIP TINKA MAN! Mano gyvenimo filosofija paprasta. Man patinka tai, kas atitinka mano įpročius ir galimybes. Savo erdvę kuriu ir tvarkau taip, kaip patinka man. Renkuosi tokius prietaisus, kurie atitinka mano gyvenimo būdą. Man lengva integruoti puikaus dizaino juodos arba baltos spalvos „Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisus savo namuose. Jie patinka, nes prisitaiko. Nes prisitaiko jie, o ne aš. Tiesiog „Simplicity“! Gražu. Paprasta. Prieinama.


3


4


5

Stiklas. Metalas. Harmonija. Puiki išvaizda. Džiaugsmas akims.

Jų dizainas –

TAIP TINKA MAN!


6

LOGIŠKAS PASIRINKIMAS

PRISITAIKANČIOS TECHNOLOGIJOS

„Gorenje Simplicity“ kolekcijos prietaisuose dažniausiai naudojami ir patogiausi pasirinkimai yra nustatomi iškart – viena rankenėle.

Pažangūs prietaisai įsimena Jūsų nustatytus pasirinkimus ir kitą kartą juos pasiūlo. Tereikia paspausti mygtuką ir patvirtinti.

BALTA


7

SOLIDUS DIZAINAS

Tobula vertė

Aiškios linijos, autentiškos medžiagos ir ergonomiškas dizainas leidžia integruoti prietaisus į bet kokius namus.

Jų kaina yra patraukli, todėl su jais pradedate taupyti iškart. Be to, dėl pažangių technologijų galite būti tikri, kad mokate tik už tai, ko Jums išties reikia, todėl papildomai sutaupote ir vėliau.

JUODA


8

ORKAITĖS NUOSTABIAI KVEPIA. TAI, KAIP JI KEPA – TAIP TINKA MAN!


9

„AdaptTech kepimas - Nustatymus įsimenanti sumani sistema“ Nereikia pakartotinai nustatinėti Ši orkaitė įsimins temperatūros nustatymus kiekvienai iš anksto parinktai programai ir kitą kartą pasiūlys naujausią arba dažniausiai naudojamą pasirinkimą.

Konservavimo programa Patikimas būdas konservuoti Speciali iš anksto nustatyta programa, su kuria Jūsų konservai išsilaikys visą sezoną ir dar ilgiau.

Orkaitės durelių uždarymo sistema „GentleClose“ Papildomas patogumas uždarant orkaitės dureles. Durys užsivers švelniai ir tyliai, nesvarbu, kokia jėga jas uždarytumėte.

Elektroninis lietimu valdomas programuojamas laikmatis Lengvas ir aiškus valdymas Su laikmačiu galite nustatyti gaminimo laiką ir pasirinkti tinkamą temperatūrą. Nustatymus ir naudojamą kaitinimo sistemą galima stebėti aiškiai išdėstytame ekrane. Laikmačio paviršius visiškai lygus ir lengvai valomas.


10

KAITLENTĖS MAN TAI PATINKA. TAI, KAIP JI GAMINA – TAIP TINKA MAN!


11

Ketaus grotelės Didesnis stabilumas ir patvarumas Ketaus grotelės yra stabilesnės ir atrodo geriau ant dujinės viryklės. Jos pagamintos iš ypač patvarios ir net didžiausiai temperatūrai atsparios medžiagos.

Paprastas valdymas su „SmartControl“ Aiškus ir valdomas maisto gaminimas Gaminimo laiką galima nustatyti kiekvienai indukcinei kaitvietei atskirai. Kai nustatytas laikas baigiasi, laikmatis automatiškai išjungia kaitvietę ir praneša apie tai garsiniu signalu.

Indukcinė kaitlentė „SuperPower“ Greitas ir efektyvus valgio gaminimas bei paprastas valymas Indukcinės kaitlentės veikia neįtikėtinai greitai ir efektyviai, leisdamos pagaminti puikų ir sveiką maistą. „SuperBoost“ funkcija sparčiam ir galingam veikimui, kad galėtumėte dar greičiau ir efektyviau gaminti, ir sutaupytumėte ne tik laiko, bet ir energijos.

„SimpleOff“ rankenėlė. Užtikrina saugų, paprastą ir tiksliai kontroliuojamą maisto gaminimo ar jo pašildymo procesą. „SimpleOff“ rankenėlė yra patentuota naujovė rinkoje ir turi unikalius techninius parametrus. Laikmatis, kuris yra integruotas į rankenėlę, automatiškai išjungia dujinį degiklį. Laikmačiu taip pat gali būti nustatytas degiklio veikimo laikas (iki 99 minučių).


12

MIKROBANGŲ KROSNELĖS SKANIAI PAŠILDYTA - TAI TAIP TINKA MAN!


13

Aiškus ir paprastas valdymas Mikrobangų krosnelės turi paprastus elektroninius valdiklius, kuriais galima išties tiksliai parinkti laiko ir šildymo režimo nustatymus. Kiekvienas nustatymas yra aiškus ir lengvai parenkamas.

Mikrobangos ir kepintuvas Puikiam skrudinimui ant grotelių ir pašildymui „Gorenje“ integruotos, stulbinamo 23 litrų tūrio mikrobangų krosnelės mažai virtuvei suteikia ir mikrobangų krosnelės, ir kepintuvo galimybes. Naudodami bendrą kepintuvo ir mikrobangų funkciją, galite greičiau paskrudinti mažesnį mėsos gabalėlį, iškepti picą ir pan.

Iš anksto nustatytos programos Greitas ir logiškas pasirinkimas, išvengsite bereikalingų rūpesčių Krosnelės programos lengvai pasirenkamos viena rankenėle. Kiekviena iš devynių iš anksto nustatytų programų (picos, žuvies, daržovių, šokolado tirpinimo ir t. t.) turi iš anksto nustatytą šildymo režimą, galią ir trukmę. Programos trukmę pagal poreikį galima pakoreguoti. Be to, galite pasirinkti atidėtą programos pradžią arba savaiminio valymo programą, kuriai naudojamas vanduo.


14

GARŲ SURINKTUVAI GRYNAS ORAS. TAI, KAIP JIS VEIKIA – TAIP TINKA MAN!


15

Funkcionalus dizainas Šie garų surinktuvai pasižymi ne tik efektyvumu, bet ir autentiškomis medžiagomis, pavyzdžiui, nerūdijančio plieno ir stiklo deriniu. Patrauklus dizainas yra vis svarbesnis. Be to, garų surinktuvai gali suteikti ypač patogų apšvietimą naudojamai viryklei.

Apšvietimas halogeninėmis lemputėmis Puikus viryklės apšvietimas Papildomas šviesos šaltinis geriausiam viryklės apšvietimui. Halogeninės lemputės yra ir galingesnės ir ekonomiškesnės už kaitrines lemputes.

Lengvai valomi filtrai Lengvesnė priežiūra ir ilgesnis gyvavimo ciklas Garų surinktuvuose esančius metalinius filtrus, skirtus riebalų dalelėms šalinti, galima lengvai nuimti ir išplauti. Jie plaunami rankomis arba indaplovėje, naudojant „švelniojo plovimo“ programą.


16

ŠALDYTUVAI ŠVIEŽUMAS. TAI, KAIP JIS ŠALDO – TAIP TINKA MAN!


17

„IonAir“ ir „DinamiCooling“ technologijos Iki 10 dienų ilgiau maisto produktai išlieka švieži ir skanūs Šaldytuve sukuriami jonai sunaikina iki 95% bakterijų, virusų, dujų ir kvapų, kad šaldytuve nuolat vyrautų gaiva. „IonAir“ taip pat efektyviai sumažina nemalonius kvapus, kuriuos dažniausiai sukelia stiprų kvapą turintys maisto produktai — sūris, žuvis ir t. t. „DinamiCooling“ yra ventiliacijos sistema, kuri užtikrina pastovų ir tolygų vėsaus oro paskirstymą patobulinto ventiliatoriaus pagalba.

„FreshZone“ skyrius greitai gendantiems maisto produktams „FreshZone“ skyrius sukurtas išsaugoti ir palaikyti greitai gendančių maisto produktų šviežumą. Šis skyrius yra žemiausioje, šalčiausioje šaldytuvo dalyje, kurioje temperatūra yra 2–3°C žemesnė nei kitose dalyse. Todėl vaisių, daržovių ir mėsos šviežumas, aromatas, spalva ir kokybė bus išlaikyti žymiai ilgiau.

„FrostLess“ „FrostLess“ technologija efektyviai sumažina šerkšno sankaupas ant maisto produktų ir ledo sankaupas šaldiklio skyriuje net iki 50%, lyginant su įprastais šaldikliais. Ši technologija padeda sumažinti elektros energijos sąnaudas ir, dėl pastebimai trumpesnio bei retesnio šaldiklio atitirpinimo, lieka daugiau laisvo laiko maloniems užsiėmimams.

„SimpleSlide“ principas Lanksčios durų lentynėlės, kurias galima lengvai perkelti į viršų ar apačią.


18

SKALBIMO MAŠINOS JOKIOS DĖMELĖS. TAI, KAIP JI SKALBIA – TAIP TINKA MAN!


19

„AdaptTech skalbimas - Nustatymus įsimenanti sumani sistema“ Nereikia pakartotinai nustatinėti Skalbimo mašina įsimins Jūsų gręžimo ciklo nustatymus kiekvienai iš anksto nustatytai programai. Ji taip pat įsimins, jei tam tikrai programai pasirinksite daugiau vandens arba pirminį skalbimą. Vėl naudojant tą pačią programą, bus pasiūlyti vėliausi nustatymai.

Jutiklių technologija „SensorIQ“ Optimalūs rezultatai pastebimai sutaupant elektros energijos, vandens ir laiko Daugybė jutiklių nuolatos stebi skalbimo procesą. Remdamiesi surinktais duomenimis, jie automatiškai pritaiko skalbimo procesą pagal pasirinktą programą ir skalbinių tipą bei svorį.

Skalbimo ciklo pradžios programavimas Skalbiama tinkamu laiku Visose skalbimo mašinose yra galimybė iki 24 val. atidėti skalbimo ciklo pradžią. Taip galėsite pasinaudoti naktiniu mažesnių kainų elektros tarifu.

Efektyvus energijos vartojimas Daugybė novatoriškų sprendimų, pavyzdžiui, veiksmingi programos algoritmai, „OptiDrum“ skalbimo mašinos būgnas ir „QuickWet“ optimalaus mirkymo sistema kartu su išmaniąja jutiklių technologija „SensorIQ“, užtikrina puikius skalbimo rezultatus ir efektyviai vartoja energiją. „Gorenje Simplicity“ modeliai priklauso A+++ arba A-30% energijos sąnaudų klasei, ir tai reiškia, kad jie naudoja 30% mažiau energijos, nei A klasės prietaisai.


20

DŽIOVYKLĖS TAIP MINKŠTA. TAI, KAIP JI DŽIOVINA – TAIP TINKA MAN!


21

„AdaptTech džiovinimas - Nustatymus įsimenanti sumani sistema“ Nereikia pakartotinai nustatinėti Džiovyklė įsimena, jei tam tikrai programai naudojote funkciją „ExtraDry“, žemesnę džiovinimo temperatūrą, atnaujinimo arba nesiglamžymo funkciją. Vėl naudojant tą pačią programą, bus pasiūlyti vėliausi nustatymai.

Kondensacinė džiovyklė su „Heat Pump“ technologija Išskirtinai ekonomiškas džiovinimas A++ Tai vienintelis buities prietaisas, kuris naudoja ir šaldančią, ir šildančią šilumos siurblio dalį. Visiškas siurblio išnaudojimas leidžia 50% sumažinti A klasę atitinkantį energijos suvartojimą.

„TwinAir“ Tolygiai išdžiovintiems skalbiniams Kondensacinės džiovyklės su „Heat Pump“ technologija turi unikalią oro pūtimo sistemą, kuri gali per dvi angas pūsti šiltą orą į abiem kryptimis besisukantį būgną.

Džiovinimo ciklo pradžios atidėjimas Džiovinama tinkamu laiku Džiovinimo proceso pradžią galima atidėti net iki 24 h. Jūsų rūbai bus išdžiovinti iki nustatyto drėgmės lygio ir paruošti sudėti į lentynas arba lyginti – kaip Jums patogiau.


22

Orkaitės “HomeMADE” - inovatyvi orkaitės vidaus forma

Didelis kepintuvas

“SuperPower” - galios padidinimas

“AdaptBake kepimas” - prisitaikanti sumani sistema ir laikmatis

Mažas kepintuvas

“AllBoost” - galios padidinimas visose kaitvietėse

Konservavimo programa

Ventiliatorius ir didelis kepintuvas

“SmartControl” - atskiras kiekvienos kaitvietės valdymas

“GentleClose” - švelnus durelių užsidarymas

Apatinis kaitinimo elementas ir ventiliatorius

“SimpleOff” - rankenėlė su laikmačiu

“FastPreheat” - greitas orkaitės įkaitinimas – 200 °C per 6 minutes

Apatinis ir žiedinis kaitinimo elementai

“PerfectGrill” - kepintuvas tolygiam rezultatui

Žiedinis kaitinimo elementas/ Konvekcija

“AquaClean” - valymas su 0,5 l vandens

Atitirpinimas

Tradicinis kaitinimas

22

Paviršiai


23

BO75SY2W

423442

Įmontuojama orkaitė

Simplicity II Balta

423499

Indukcinė kaitlentė

A-20%

Energijos klasė

Matmenys (AxPxG): 59,5 × 59,7 × 56,5 cm

Matmenys (AxPxG): 5,6 × 60 × 51 cm

423441

Simplicity II Juoda

Ÿ Sensorinis valdymas Ÿ SuperBoost Ÿ AllBoost Ÿ Laikmatis Ÿ Likutinės šilumos indikatorius Ÿ Apsauginis užraktas Ÿ SuperSilent Ÿ SmartControl

IT612SY2B

Energijos klasė

Bendra informacija Ÿ Nominali galia (paviršius): 7,5 kW Paviršius Ÿ Kaitvietės/Degikliai: Priekinė (-is) kairioji (-ysis): 103 mm, 3,3 kW, Trigubas degiklis, Priekinė (-is) dešinioji (-ysis): 43 mm, 1 kW, Ekonomiškas degiklis, Galinė (-is) kairioji (-ysis): 67 mm, 1,75 kW, Įprastas degiklis, Galinė (-is) dešinioji (-ysis): 67 mm, 1,75 kW, Įprastas degiklis

Ÿ Elektrinis dujinių degiklių uždegimas Ÿ Apsauga nuo dujų nutekėjimo Ÿ Pridedamos ketaus grotelės Ÿ SimpleOff rankenėlės

Matmenys (AxPxG): 9,6 × 58,5 × 51 cm

423498

Indukcinė kaitlentė

A-20%

426144

Simplicity II Balta

Simplicity II Balta Bendra informacija Ÿ Nominali galia: 7,1 kW Paviršius Ÿ Kaitvietės/Degikliai: Priekinė (-is) kairioji (-ysis): 185 mm, 1,4/2 kW, PowerBoost, Priekinė (-is) dešinioji (-ysis): 165 mm, 1,2/1,4 kW, PowerBoost, Galinė (-is) kairioji (-ysis): 165 mm, 1,2/1,4 kW, PowerBoost, Galinė (-is) dešinioji (-ysis): 205 mm, 2/2,3 kW, PowerBoost

Įmontuojama orkaitė

GKTG6SY2W

Dujinė kaitlentė ant grūdinto stiklo

Ÿ “AdaptTech kepimas” Bendra informacija - prisitaikanti sumani sisteŸ Energijos klasė1: A-20% ma ir laikmatis Ÿ Energijos sąnaudos: Ÿ Tradicinis kaitinimas, 0,79 kWh (ventiliacija), Karštas oras, 0,87 kWh (tradicinis) Atšildymas, Ÿ Triukšmingumo lygis: 47 Apatinis kaitinimas ir vendB(A) tiliatorius, Ÿ Nominali galia: 3,3 kW Apatinis kaitinimas su Orkaitė karštu oru (Picos funkcija), Ÿ HomeMADE Greitas įkaitinimas, Ÿ Daugiafunkcinė orkaiKepintuvas, tė - 65 l Didelis kepintuvas, Ypač didelis kepimo pavirKepintuvas su ventiliašiaus plotas toriumi, Ÿ Trigubas durelių stiklas AquaClean, Ÿ Orkaitės durelių užraktas Konservavimo programa Ÿ “GentleClose” - švelnus durelių užsidarymas Ÿ Užraktas nuo vaikų Ÿ Teleskopiniai bėgeliai Ÿ Orkaitės grotelės Ÿ Negili (-ios) emaliuota (-os) kepimo skarda (-os) Ÿ Gili emaliuota kepimo skarda

BO75SY2B

1

IT612SY2W

GKTG6SY2B

426143

Dujinė kaitlentė ant grūdinto stiklo Simplicity II Juoda

Simplicity II Juoda

Ÿ “AdaptTech kepimas” Bendra informacija - prisitaikanti sumani sisteŸ Energijos klasė1: A-20% ma ir laikmatis Ÿ Energijos sąnaudos: Ÿ Tradicinis kaitinimas, 0,79 kWh (ventiliacija), Karštas oras, 0,87 kWh (tradicinis) Atšildymas, Ÿ Triukšmingumo lygis: 47 Apatinis kaitinimas ir vendB(A) tiliatorius, Ÿ Nominali galia: 3,3 kW Apatinis kaitinimas su Orkaitė karštu oru (Picos funkcija), Ÿ HomeMADE Greitas įkaitinimas, Ÿ Daugiafunkcinė orkaiKepintuvas, tė - 65 l Didelis kepintuvas, Ypač didelis kepimo pavirKepintuvas su ventiliašiaus plotas toriumi, Ÿ Trigubas durelių stiklas AquaClean, Ÿ Orkaitės durelių užraktas Konservavimo programa Ÿ “GentleClose” - švelnus durelių užsidarymas Ÿ Užraktas nuo vaikų Ÿ Teleskopiniai bėgeliai Ÿ Orkaitės grotelės Ÿ Negili (-ios) emaliuota (-os) kepimo skarda (-os) Ÿ Gili emaliuota kepimo skarda

Bendra informacija Ÿ Nominali galia: 7,1 kW Paviršius Ÿ Kaitvietės/Degikliai: Priekinė (-is) kairioji (-ysis): 185 mm, 1,4/2 kW, PowerBoost, Priekinė (-is) dešinioji (-ysis): 165 mm, 1,2/1,4 kW, PowerBoost, Galinė (-is) kairioji (-ysis): 165 mm, 1,2/1,4 kW, PowerBoost, Galinė (-is) dešinioji (-ysis): 205 mm, 2/2,3 kW, PowerBoost

Matmenys (AxPxG): 59,5 × 59,7 × 56,5 cm

Matmenys (AxPxG): 5,6 × 60 × 51 cm

Ÿ Sensorinis valdymas Ÿ SuperBoost Ÿ AllBoost Ÿ Laikmatis Ÿ Likutinės šilumos indikatorius Ÿ Apsauginis užraktas Ÿ SuperSilent Ÿ SmartControl

Bendra informacija Ÿ Nominali galia (paviršius): 7,8 kW Paviršius Ÿ Kaitvietės/Degikliai: Priekinė (-is) kairioji (-ysis): 103 mm, 3,3 kW, Trigubas degiklis, Priekinė (-is) dešinioji (-ysis): 43 mm, 1 kW, Ekonomiškas degiklis, Galinė (-is) kairioji (-ysis): 67 mm, 1,75 kW, Įprastas degiklis, Galinė (-is) dešinioji (-ysis): 67 mm, 1,75 kW, Įprastas degiklis

Ÿ Elektrinis dujinių degiklių uždegimas Ÿ Apsauga nuo dujų nutekėjimo Ÿ Pridedamos ketaus grotelės Ÿ SimpleOff rankenėlės

Matmenys (AxPxG): 9,6 × 58,5 × 51 cm

Santykinis energijos suvartojimas skalėje nuo A (mažas suvartojimas) iki G (didelis suvartojimas). 6 ....pagal EN 50304 standarto bandymą: 52,6 min (tradicinis)

23


24

Mikrobangų krosnelės Mikrobangos su kepintuvu

Plotis

Suprogramuotos funkcijos

Apšvietimas

Kepintuvas Mikrobangos

24

Garų surinktuvai


25

MO6240SY2W

428867

Mikrobangų krosnelė su griliumi

DT9SY2W

312568

Garų surinktuvas

Simplicity II Balta Ÿ Valdymas: elektroninis Ÿ Talpa: 23 l Ÿ Mikrobangų galia: 900 W Ÿ Kepintuvas: 1000 W Ÿ Suprogramuotos funkcijos: 8 Ÿ Lengvo gaminimo funkcija Ÿ Automatinis lėkštės sukimasis tolygiam temperatūros paskirstymui Ÿ Lėkštės skersmuo: 27 cm Ÿ Užraktas nuo vaikų

DT6SY2W

312567

Garų surinktuvas

Simplicity II Kamino tipo Aliuminis su baltu stiklu Priedai Ÿ Plotis: 90 cm Ÿ Metalinis filtras: 419740 Ÿ Valdymas: mechaninis Ÿ Anglies filtras: 428642 Ÿ Simplicity paprastas valdymas Ÿ Ištraukimas arba recirkuliacija Ÿ On/Off pereiti Ÿ Apšvietimas: halogeninės lempos: 2 × 20 W Ÿ Ištraukimo greičių skaičius: 3 Ÿ Didžiausia ištraukimo galia: 618 m³/h Ÿ Triukšmingumo lygis (max.): 65 dB(A) Ÿ Jungties skersmuo: 15 cm Ÿ 1 variklis Ÿ Plaunamas aliumininis riebalų filtras

Simplicity II Kamino tipo Aliuminis su baltu stiklu Ÿ Plotis: 60 cm Ÿ Valdymas: mechaninis Ÿ Simplicity paprastas valdymas Ÿ Ištraukimas arba recirkuliacija Ÿ On/Off pereiti Ÿ Apšvietimas: halogeninės lempos: 2 × 20 W Ÿ Ištraukimo greičių skaičius: 3 Ÿ Didžiausia ištraukimo galia: 618 m³/h Ÿ Triukšmingumo lygis (max.): 65 dB(A) Ÿ Jungties skersmuo: 15 cm Ÿ 1 variklis Ÿ Plaunamas aliumininis riebalų filtras

DT9SY2B

DT6SY2B

Priedai Ÿ Metalinis filtras: 419740 Ÿ Anglies filtras: 428642

Matmenys (AxPxG): 28 × 48 × 39 cm

MO6240SY2B

Mikrobangų krosnelė su griliumi

Simplicity II Juodos spalvos Ÿ Valdymas: elektroninis Ÿ Talpa: 23 l Ÿ Mikrobangų galia: 900 W Ÿ Kepintuvas: 1000 W Ÿ Suprogramuotos funkcijos: 8 Ÿ Lengvo gaminimo funkcija Ÿ Automatinis lėkštės sukimasis tolygiam temperatūros paskirstymui Ÿ Lėkštės skersmuo: 27 cm Ÿ Užraktas nuo vaikų

428870

312566

Garų surinktuvas

Simplicity II Kamino tipo Aliuminis su juodu stiklu Priedai Ÿ Plotis: 90 cm Ÿ Metalinis filtras: 419740 Ÿ Valdymas: mechaninis Ÿ Anglies filtras: 428642 Ÿ Simplicity paprastas valdymas Ÿ Ištraukimas arba recirkuliacija Ÿ On/Off pereiti Ÿ Apšvietimas: halogeninės lempos: 2 × 20 W Ÿ Ištraukimo greičių skaičius: 3 Ÿ Didžiausia ištraukimo galia: 618 m³/h Ÿ Triukšmingumo lygis (max.): 65 dB(A) Ÿ Jungties skersmuo: 15 cm Ÿ 1 variklis Ÿ Plaunamas aliumininis riebalų filtras

312565

Garų surinktuvas Simplicity II Kamino tipo Aliuminis su juodu stiklu Ÿ Plotis: 60 cm Ÿ Valdymas: mechaninis Ÿ Simplicity paprastas valdymas Ÿ Ištraukimas arba recirkuliacija Ÿ On/Off pereiti Ÿ Apšvietimas: halogeninės lempos: 2 × 20 W Ÿ Ištraukimo greičių skaičius: 3 Ÿ Didžiausia ištraukimo galia: 618 m³/h Ÿ Triukšmingumo lygis (max.): 65 dB(A) Ÿ Jungties skersmuo: 15 cm Ÿ 1 variklis Ÿ Plaunamas aliumininis riebalų filtras

Priedai Ÿ Metalinis filtras: 419740 Ÿ Anglies filtras: 428642

Matmenys (AxPxG): 28 × 48 × 39 cm

25


26

Šaldymas

Skalbimas

“IonAir” with “DynamiCooling” technologijos -maisto produktai ilgiau išlieka švieži “FrostLess” - mažina šerkšno kaupimąsi “FreshZone” - skyrius ilgesniam maisto produktų laikymui “CrispZone” - stalčius vaisiams ir daržovėms, kuriame reguliuojama drėgmė “SimpleSlide” - reguliuojamo aukščio lentynos

7 34cm

“AdaptWash skalbimas” - įsimenami nustatymai

“AdaptDry džiovinimas” - įsimenami nustatymai

“SensorIQ” - jutiklių technologija optimalioms elektros energijos ir laiko sąnaudoms “SterilTub” - savaiminio išsivalymo programa

“SensorIQ” - jutiklių technologija optimalioms elektros energijos ir laiko

“AquaStop” - apsauga nuo vandens išsiliejimo

„HeatPump“ technologija - džiovinimas sunaudojant mažiau energijos

Talpa

“FiltrationSupreme” - didelis ir efektyvus filtras

7

Talpa

Durelės

Durelės

LED ekranas

LED ekranas

Programos pradžios atidėjimas

Programos pradžios atidėjimas

“ColdWash” - skalbimo programa 15 oC

“TwinAir” - tolygiai išdžiovinti skalbiniai

“OptiDrum” - inovatyvus skalbinių mirkymas

Didelis būgnas - 117 l

“CarboTech” - vandens bakas

26

Džiovinimas


27

34cm

7

7

RK62FSY2W

427949

Šaldytuvas-šaldiklis

431034

Skalbimo mašina

Simplicity II Baltas Bendra informacija Ÿ Energijos klasė1: A++ Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 230 kWh Ÿ Šaldytuvo talpa (Neto): 223 l Ÿ Šaldiklio talpa (Neto): 94 l Ÿ Žvaigždutės: 4 Ÿ Saugus laikas dingus elektros srovei: 30 h Ÿ Užšaldymo galia: 4,5 kg / 24h Ÿ Triukšmingumo lygis: 40 dB(A) Ÿ Kompresorių skaičius: 1 Ÿ Mechaninis valdymas Ÿ Durelių atidarymo kryptis: Keičiama Šaldytuvas Ÿ IonAir: jonizatorius šaldytuve Ÿ DynamiCooling Ÿ Automatinis šaldytuvo atitirpinimas Ÿ FreshZone

WA74SY2W

A++

Energijos klasė

Ÿ Kiaušinių / Ledo dėklas: 1x7 Ÿ SimpleSlide — reguliuojamo aukščio durų lentynėlės: 2 Ÿ 4 stiklinės lentynėlės Ÿ BottleMat butelių laikiklis Ÿ MultiBox Ÿ „CrispZone“ su reguliuojama drėgme Šaldiklis Ÿ Rankiniu būdu valdomas atitirpinimas Ÿ FrostLess: šaldiklyje pasigamina mažiau ledo Ÿ SpaceBox 38 l. Ÿ 1 ištraukiamas stalčius Ÿ 2 plastikiniai stalčiai užšaldytų maisto produktų laikymui

Matmenys (AxPxG): 185 × 60 × 64 cm

Simplicity II Balta Bendra informacija Ÿ Energijos klasė1: A+++ Ÿ Gręžimo klasė3: A Ÿ Likutinė drėgmė5: 44 % Ÿ Gręžimo greitis (aps./ min.): 1400 rpm Ÿ Talpa: 7 kg Ÿ Skalbimo laikas: 195 min Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 166 kWh Ÿ Metinis vandens suvartojimas: 9960 l Ÿ Didelė durelių anga: 34 cm Programos Ÿ Skalbimas šaltame vandenyje Ÿ Minkštinimas Ÿ Vandens išleidimas Ÿ Gręžimas Ÿ Trumpa 17 min programa Ÿ 15°C šaltas vanduo

D76SY2W

431038

Kondensacinė džiovyklė

A+++

Energijos klasė

A

Gręžimo klasė

Charakteristikos Ÿ „AdaptTech skalbimas“ įsimenami nustatymai Ÿ SensoIQ Ÿ TotalWeight Ÿ 3 D drėkinimo sistema Ÿ Silent Ÿ Skalbinių pasiskirstymo kontrolė Ÿ LED ekranas Ÿ Vandens lygio sensorius Ÿ Pusinis rėžimas Ÿ Užraktas nuo vaikų Ÿ Atidėtos pradžios nustatymas (24 h) Ÿ OptiDrum Ÿ Carbotech bakas Funkcijos Ÿ Papildomas skalavimas Ÿ Pirminis skalbimas Ÿ Trumpa programa Ÿ SterilTub

Matmenys (AxPxG): 85 × 60 × 60 cm

Simplicity II Balta

A++

Ÿ Energijos klasė : A -20 % Ÿ Talpa: 7 kg Ÿ Būgno talpa: 117 l Ÿ Džiovinimo laikas: 155 min Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 199 kWh Ÿ Tipas: Kondensacinė Ÿ Reversinė būgno eiga Ÿ Didelė durelių anga: 35 cm Programos Ÿ Medvilnė: 2 lygiai Ÿ Sintetika: 2 lygiai Ÿ Vilna 1

Energijos klasė

Charakteristikos Ÿ „AdaptTech džiovinimas“ įsimenami nustatymai Ÿ SensoIQ Ÿ FiltrationSupreme Ÿ TwinAir Ÿ Nesiglamžymo funkcija Ÿ Būgno apšvietimas Ÿ Atidėtos pradžios nustatymas Ÿ LED ekranas Ÿ Įmontuota kondensuoto vandens talpykla (4,95 l) Ÿ Perspėjimas, kad kondensuoto vandens talpykla pilna Ÿ Garsinis signalas pasibaigus programai Ÿ Drėgmės sensorius Ÿ Automatinis išsijungimas, kai durelės atviros

Matmenys (AxPxG): 85 × 60 × 60 cm

34cm

7

7

RK62FSY2B

429566

Šaldytuvas-šaldiklis

431130

Skalbimo mašina

Simplicity II Juodas Bendra informacija Ÿ Energijos klasė1: A++ Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 230 kWh Ÿ Šaldytuvo talpa (Neto): 223 l Ÿ Šaldiklio talpa (Neto): 94 l Ÿ Žvaigždutės: 4 Ÿ Saugus laikas dingus elektros srovei: 30 h Ÿ Užšaldymo galia: 4,5 kg / 24h Ÿ Triukšmingumo lygis: 40 dB(A) Ÿ Kompresorių skaičius: 1 Ÿ Mechaninis valdymas Ÿ Durelių atidarymo kryptis: Keičiama Šaldytuvas Ÿ IonAir: jonizatorius šaldytuve Ÿ DynamiCooling Ÿ Automatinis šaldytuvo atitirpinimas Ÿ FreshZone

WA74SY2B

A++

Energijos klasė

Ÿ Kiaušinių / Ledo dėklas: 1x7 Ÿ SimpleSlide — reguliuojamo aukščio durų lentynėlės: 2 Ÿ 5 stiklinės lentynėlės Ÿ BottleMat butelių laikiklis Ÿ MultiBox Ÿ „CrispZone“ su reguliuojama drėgme Šaldiklis Ÿ Rankiniu būdu valdomas atitirpinimas Ÿ FrostLess: šaldiklyje pasigamina mažiau ledo Ÿ SpaceBox 38 l. Ÿ 1 ištraukiamas stalčius Ÿ 2 plastikiniai stalčiai užšaldytų maisto produktų laikymui

Matmenys (AxPxG): 185 × 60 × 64 cm

Simplicity II Juoda Bendra informacija Ÿ Energijos klasė1: A+++ Ÿ Gręžimo klasė3: A Ÿ Likutinė drėgmė5: 44 % Ÿ Gręžimo greitis (aps./ min.): 1400 rpm Ÿ Talpa: 7 kg Ÿ Skalbimo laikas: 195 min Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 166 kWh Ÿ Metinis vandens suvartojimas: 9960 l Ÿ Didelė durelių anga: 34 cm Programos Ÿ Skalbimas šaltame vandenyje Ÿ Minkštinimas Ÿ Vandens išleidimas Ÿ Gręžimas Ÿ Trumpa 17 min programa Ÿ 15°C šaltas vanduo

D76SY2B

431037

Kondensacinė džiovyklė

A+++

Energijos klasė

A

Gręžimo klasė

Charakteristikos Ÿ „AdaptTech skalbimas“ įsimenami nustatymai Ÿ SensoIQ Ÿ TotalWeight Ÿ 3 D drėkinimo sistema Ÿ Silent Ÿ Skalbinių pasiskirstymo kontrolė Ÿ LED ekranas Ÿ Vandens lygio sensorius Ÿ Pusinis rėžimas Ÿ Užraktas nuo vaikų Ÿ Atidėtos pradžios nustatymas (24 h) Ÿ OptiDrum Ÿ Carbotech bakas Funkcijos Ÿ Papildomas skalavimas Ÿ Pirminis skalbimas Ÿ Trumpa programa Ÿ SterilTub

Matmenys (AxPxG): 85 × 60 × 60 cm

Simplicity II Juoda Ÿ Energijos klasė1: A -20 % Ÿ Talpa: 7 kg Ÿ Būgno talpa: 117 l Ÿ Džiovinimo laikas: 155 min Ÿ Energijos sąnaudos per metus2: 199 kWh Ÿ Tipas: Kondensacinė Ÿ Reversinė būgno eiga Ÿ Didelė durelių anga: 35 cm Programos Ÿ Medvilnė: 2 lygiai Ÿ Sintetika: 2 lygiai Ÿ Vilna

A++

Energijos klasė

Charakteristikos Ÿ „AdaptTech džiovinimas“ įsimenami nustatymai Ÿ SensoIQ Ÿ FiltrationSupreme Ÿ TwinAir Ÿ Nesiglamžymo funkcija Ÿ Būgno apšvietimas Ÿ Atidėtos pradžios nustatymas Ÿ LED ekranas Ÿ Įmontuota kondensuoto vandens talpykla (4,95 l) Ÿ Perspėjimas, kad kondensuoto vandens talpykla pilna Ÿ Garsinis signalas pasibaigus programai Ÿ Drėgmės sensorius Ÿ Automatinis išsijungimas, kai durelės atviros

Matmenys (AxPxG): 85 × 60 × 60 cm

BENDRA 1 Santykinis energijos suvartojimas skalėje nuo A ++ (mažas suvartojimas) iki G (didelis suvartojimas). ŠALDYMAS 2 Metinis energijos suvartojimas remiantis standartiniais bandymais. Tikrasis energijos suvartojimas priklauso nuo prietaiso įrengimo vietos ir naudojimo pobūdžio. SKALBIMAS 4 Energijos suvartojimas vienam skalbimui remiantis standartiniais bandymais, esant 60°C – standartinė programa medvilnei. Tikrasis suvartojimas priklauso nuo to, kaip prietaisas naudojamas. 3 Skalbimas ir gręžimas pagal skalę nuo A (didelis) iki G (mažas). Jei naudojate džiovyklę, nepamirškite, kad A klasės skalbimo mašina išgręžtų skalbinių džiovinimo išlaidos sumažėja perpus, lyginant su G klasės skalbimo mašina. Skalbinių džiovinimui džiovyklėje paprastai reikia daugiau energijos, nei pačiam skalbimui. 5 Likęs vandens kiekis po gręžimo (palyginus su sausais drabužiais). 2 Apskaičiuotas per metus suvartojamas energijos ir vandens kiekis namų ūkyje, kurį sudaro 4 asmenys (200 skalbimų su60° standartine programa medvilnei) 2 DŽIOVINIMAS 4 Energijos sunaudojimas kWh vienam džiovinimui naudojant visiškai sausos medvilnės programą. Tikrasis suvartojimas priklauso nuo to, kaip prietaisas naudojamas. Apskaičiuotas per metus suvartojamas kiekis keturių asmenų namų ūkyje, paprastai naudojančiame džiovyklę.

27


Oficialus atstovas Lietuvoje UAB „AG TRADE” R. Kalantos g. 32, LT-52494 Kaunas Tel. 8-37 302900 gorenje@agtrade.lt

www.gorenje.lt

Gorenje simplicity lt  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you