Page 1

leden-únor 2018, náklad 260 000 výtisků

JANA STRYKOVÁ

VÁŽÍM SI HERECKÉ PROFESE NOVÁ A VĚTŠ Í TE

SCOMA V 1. PA TŘE

í n e l s u r B

V TEPLE POD STŘECHOU

2100

POHODLNÝCH PARKOVACÍCH

MÍST


Svestky_INZ95x122_Europark_1217.indd 1

21/12/2017 14:24

Toto muzeum v pražské Celetné ulici rozhodně není nudné. Vstoupíte tu do fantastického světa historie, slávy a obdivuhodných lidí. Každý rok si ho prohlédnou desetitisíce návštěvníků. Grévin rozhodně není jen atrakcí pro turisty, polovinu návštěvníků tvoří Češi.

osmdesáti hvězdami showbyznysu, sportu i politiky.

Nabízí zábavný mix domácích a světových celebrit. Můžete tu spatřit Michaela Jacksona, jak tančí na koncertě Heleny Vondráčkové a Karla Gotta. Moderátorka Jolana Voldánová usrkává kávu, zatímco u nedalekého stolku sedí u piva spisovatel Bohumil Hrabal.

Procházka graduje v divadelním sále, kde režisér Miloš Forman s kolegy z filmové branže sledují výjevy z jeho oscarového filmu Amadeus. Na závěr spatříte koncert Heleny Vondráčkové a božského Karla v sále plném hollywoodských hvězd.

V prezidentském salonku se vesele druží Obama s Havlem, nové přátelství náčelníka Apačů Vinnetoua a Krtečka v nadživotní velikosti vzniklo opodál... Mezi čerstvé přírůstky muzea patří sochy amerického prezidenta Donalda Trumpa, královny Alžběty II. nebo popstar Katy Pery. Celkem se návštěvníci mohou dostat do bezprostředního kontaktu s více než

Co prožívaly hvězdy, když se jejich těla a tváře „tavily“ ve vosk, hosté okusí v ateliéru, kde si mohou vyrobit vlastní 3D voskovou figurínu.

Na druhou polovinu ledna Muzeum Grévin připravilo otevření nové interaktivní výstavy Zlaté časy českého hokeje, která připomene legendární vítězství z Nagana v roce 1998. Návštěvníci budou moci dát gól Dominátorovi, potkat voskového Jaromíra Jágra přímo v akci, soutěžit s rodinou a přáteli ve stolním hokeji a zažít mnoho dalšího. Jedním z unikátů výstavy bude také přehlídka fotografií reprezentačních hokejových týmů od roku 1911. Na své si tu přijde jistě každý.


I3I

Z obsahu 8

TESCOMA V NOVÉM

OPĚT SE BRUSLÍ

Na začátku roku jsme otevřeli novou a větší prodejnu Tescoma v prvním patře naproti České poště. Díky tomu bude rozšířena stávající prodejní plocha dm drogerie. Leden a únor bude v Europarku opět ve znamení bruslení na ledové ploše uvnitř obchodního centra – v teple a pod střechou. Bude slavnostně otevřena v sobotu 13. ledna ve 14 hodin. Témata letos budou dvě – Transformers a My Little Pony – s bohatým doprovodným programem plným zábavy a soutěží. Chybět nebude ani věrnostní program pro pravidelné bruslaře s cenami a odměnami přes 100 000 korun. Pro začátečníky je připravena školička bruslení zdarma. Podrobnosti najdete na straně 8.

3 POTKALI JSME... Jitku Boho s dcerou Rosalií

10

6 Z NOVÝCH KOLEKCÍ Top Hory & Zima 9 NA CO SE TĚŠIT Soutěž o celkovou proměnu

16

10

INTERVIEW S... herečkou Janou Strykovou

20 PŘISTIŽENA V EUROPARKU Radka Rosická

Ing. Libor Pospíšil, manažer OC Europark

Otevírací doba

Váš názor nás zajímá...

Super párty

EUROPARK: 9.00 – 21.00 Načtěte QR kód a napiš- ALBERT: 7.00 – 22.00 te nám, co vám OBI: 7.30 – 21.00 v Europarku chybí nebo POŠTA: Po–Pá: 9.00 – 19.00 co bychom mohli zlepšit. So–Ne: 9.00 – 18.00 Zanechte nám zde svůj Divadélka pro děti email a získejte tašku Europark zdarma! Každou neděli v časech: 11.00, 14.00 a 16.00

Pirátský dětský svět SUPER

NORMÁLKA

HRŮZA

Denně:

ZDAR

MA

9.00 – 21.00

On-line rezervace na www.europark.cz tel.: 234 672 311 e -mail: lollipop@europark.cz

Buďte s námi

FACEBOOK.COM/ EUROPARK.PRAHA Nic si nenechávej pro sebe

@EUROPARKPRAHA Ukaž se v tom nejlepším světle

EUROPARK | leden - únor 2018 | časopis obchodního centra Europark Shopping Center, s. r. o., Nákupní 389/3, Štěrboholy, 102 00 Praha 10, tel.: 234672320, e -mail: info@europark.cz, www.europark.cz, inzerci přijímá: Petra Pořízková, tel.: 2 3 4 672 3 3 4, e -mail: petra.porizkova@europark.cz, vydavatel: Jiří Kotmel – Futura, redakce: PhDr. Gabriela Převrátilová (šéfredaktorka), Petra Pořízková, titulní fotografie: Lenka Hatašová, fotografie: agentura Futura, Miroslav Belančin, Jakub David, Lenka Hatašová, grafické zpracování a produkce: Karin Kotmelová, Pavel Kubný, grafické studio Futura, Olšanská 3, 130 00 Praha 3, tel.: 222 320 420, e -mail: futura@graficke -studio.cz, distribuce: Česká distribuční, Space 4U, tisk: Europrint, a.s. Redakce neručí za obsah inzerátů a komerční prezentace. Právo na tiskové chyby vyhrazeno. Uzávěrka tohoto čísla: 22. 12. 2017.


I 4 I  leden - únor I  2018 I  POTKALI JSME......

POTKALI JSME U NÁS JITKA BOHO

1

MODELKA, ZPĚVAČKA JAKO JITKA VÁLKOVÁ JSTE SE ZÚČASTNILA SOUTĚŽE SUPERSTAR, POTÉ JSTE VYHRÁLA ČESKOU MISS A VĚNOVALA SE MODELINGU. JAKO JITKA BOHO JSTE DNES ZPĚVAČKOU, MANŽELKOU A MATKOU... STIHLA JSTE TOHO HODNĚ, VČETNĚ ÚSPĚCHU V SOUTĚŽI TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS. JAK NA NI VZPOMÍNÁTE? Soutěž Tvoje tvář má známý hlas splnila můj sen. Dočkala jsem se dokonce i standing ovation.

JE KARIÉRA ZPĚVAČKY EXISTENČNĚ JISTĚJŠÍ?

3

Ve zpěvačku v sobě věřím, můžu jí dát energii i srdce, což o modelingu říct nemůžu. Takže je to jasné...

2

JSTE VEGETARIÁNKA. CO JÍTE A VAŘÍTE NEJRADĚJI?

No, nejsem tak striktní a ukázková, občas si dám i rybu. Jsem takový ten sušenkový typ, málokdy si sama uvařím, řeším to rychlovkami. Jinak mám ráda pohanku a bulgur.

4

V JAKÉM OBCHODĚ DOKÁŽETE STRÁVIT NEJVÍC ČASU? Všude, kde mají něco do domácnosti včetně nábytku, protože právě vybavujeme domeček, a samozřejmě také tam, kde mají hračky a věci pro děti. Obchody s oblečením dnes už jen rychle přelétnu...

PTÁME SE VÁS

JAKÉ OBCHODY A MÍSTA V EUROPARKU JSTE SI OBLÍBILY A RÁDY DO NICH CHODÍTE?

HANA MAŠKOVÁ S DCERAMI, PRAHA 10-UHŘÍNĚVES

KATEŘINA RÁZKOVÁ, PRAHA 9-HLOUBĚTÍN

JAROSLAVA MAZANCOVÁ SE SYNEM, PRAHA 4-HÁJE

Europark máme rádi – své si tu najde celá rodina. Asi nejčastěji nakupujeme oblečení, nejvíce chodíme do H&M, Hervisu a v poslední době také do obchodu Pepco, kde jsou velmi výhodné ceny. A často využíváme i samoobslužnou restauraci v prvním patře.

V Europarku nakupuji ráda, je to tu přehledné a bez tlačenic a návalů. Obchody navštěvuji podle potřeby, dnes to bylo Notino, drogerie a OBI. A když zbyde čas, tak je příjemné i chvíli posedět v kavárně. A pokud není, je tu k dispozici káva s sebou. Takže jsem naprosto spokojená.

Momentálně je to Bambule, tam by Jiříček nejraději trávil celý čas. Jinak jsme si oblíbili H&M, je to solidní obchod pro děti i dospělé. A taky Pepco, kde jsou ideální ceny hlavně u oblečení pro malé děti, které ze všeho rychle vyrostou. Doporučený máme také dětský svět, kam se právě chystáme.


dámské pánské dětské Kadeřnictví Simple najdete v 1. patře vedle H&M.

DÁREK PRO KAŽDÉHO POUKAZY EUROPARK

Skvělý dárek pro každého

Ideálním dárkem, který zaručeně nikdo neodmítne, jsou dárkové peněžní poukazy Europarku. U informačního stánku v prvním patře Europarku jich můžete zakoupit libovolné množství v nominální hodnotě 100 a 300 korun. Platí jeden rok ve všech prodejnách obchodního centra Europark včetně poskytovatelů služeb, restaurací, rychlého občerstvení, OBI a Asko nábytek. Objednávat je můžete i online na www.europark.cz


a n TOP HORY O

I 6 I leden - únor I  2018 I  Z NOVÝCH KOLEKCÍ

Čepice Hervis Sports

799 Kč

Náhrdelník Gate

118 Kč

➌ Náramek Gate Oční stíny BOURJOIS Le Smoky Notino

➍ ➎

339 Kč

Boty Gate

448 Kč

58 Kč

Olga

➊ Náušnice Klenotnictví Ulpiana 1085 Kč ➋ Rolák Orsay 499 Kč ➌ Kožich H&M 1999 Kč ➍ Náramek Klenotnictví Ulpiana 585 Kč ➎ Prstýnek Klenotnictví Ulpiana 890 Kč ➏ Rukavice Orsay 499 Kč ➐ Kabelka Gate 548 Kč ➑ Šála z králíka Kara 3500 Kč ➒ Legíny Pepco 159 Kč ➓ Boty CCC 629 Kč Silonky H&M

299 Kč

Kožešinová šála Orsay

699 Kč


I7I

On TOP ZIMA Kožené rukavice Kara

Svetr H&M

750 Kč

899 Kč

➋ Náš stylista

Jakub Eliáš

➍ Lyže Hervis Sports

7999 Kč

Inspirujte se oblečením a doplňky podle nejnovějších trendů, které pro vás vybírá z kolekcí obchodů Europarku Jakub Eliáš. Řadu let se věnuje stylingu, pracuje pro mnoho renomovaných značek a známých osobností. Je také módním policistou iDnes.cz.

Kosmetická taška C&A

350 Kč

➏ GPS Mio Spirit 5400 CZ/SK Lifetime Euronics

1699 Kč

Ondřej

➊ Rolák Gate 448 Kč ➋ Kabát C&A 2498 Kč ➌ Hodinky Klenotnictví Ulpiana 1625 Kč ➍ Svetr H&M 899 Kč ➎ Taška Xbags 999 Kč ➏ Kalhoty Gate 798 Kč ➐ Boty Humanic 1699 Kč

Ponožk PEPCO

59 K


I 8 I prosinec I  2017 I  NA CO SE TĚŠIT

12. 1. - 25. 2. 2018

Opět

BRUSLÍME V EUROPARKU

ZD

A

A M R

V LEDNU SE OTEVÍRÁ V EUROPARKU JIŽ TRADIČNĚ LEDOVÁ PLOCHA, NA KTERÉ SI MŮŽETE ZABRUSLIT ZCELA ZDARMA A NAVÍC S MNOHA DALŠÍMI VÝHODAMI – V TEPLE, POD STŘECHOU A S LÁKAVÝMI CENAMI VĚRNOSTNÍHO PROGRAMU! Tentokrát bude kluziště a doprovodný program připomínat legendárního koníka My Little Pony a úspěšný seriál, který o něm byl natočen, a také akční film Transformers s jeho hrdiny. Pro pravidelné bruslaře je opět připraven věrnostní program s lákavými cenami v hodnotě přes 100 000 korun. Stačí se zaregistrovat při první návštěvě a sbírat body do věrnostní karty.

SOBOTNÍ PROGRAMY 13. 1., 27. 1., 10. 2. A 24. 2., VŽDY OD 14 HODIN:

Těšit se můžete na zábavné soutěže o skvělé výhry • • • • •

Duhový závod s Rainbow Dash Transformers pneu, automyčka Sběr jablek s Apple Jack Překážková dráha Autobotů Koblihová střelnice s Pinkie Pie

SOUTĚŽ PRO VĚRNÉ BRUSLAŘE Vyhrajte 1 ze

3 balíčků

pro celou rodinu

1 NOC v Aquapalace Hotel Prague vč. 2 DNŮ ZÁBAVY a5

ve vodním světě

000 KČ v peněžních

poukázkách NA NÁKUPY v Europarku Sbírat body za každou návštěvu se vyplatí!

Program doplní také kreativní workshopy • • • •

Pony salón, Pony art Transformuj auto Výroba náramků přátelství Bumble Bee závoďák

ŠKOLIČKA BRUSLENÍ ZDARMA

První krůčky na ledě nebývají snadné a proto jsou každou středu od 13 do 15 hodin připraveni naši instruktoři školičky bruslení, aby vám s prvními kluzkými pokusy na ledě pomohli. Registrovat se můžete zcela bezplatně v půjčovně bruslí.

Otevírací doba a půjčovna bruslí Denně od 9.00 do 21.00 hodin Přestávky od 12.00 - 13.00 hodin od 16.00 - 17.00 hodin Zapůjčení bruslí: 20 Kč/hod proti vratné záloze 1000 Kč za jeden pár. Rukavice podmínkou.


I9I

Soutežte O CELKOVOU PROMĚNU V HODNOTĚ

10 000 Kč

Soutěž je určena pro ženy a dívky od 18 let.

• odborné poradenstvi při skladbě vašeho šatníku a tvorbě jednotlivých outfitů • fotografickou dokumentaci • prezentaci proměny uveřejníme na stránkách časopisu Europark

Právě teď je ten nejlepší čas, abyste se rozhodly pro radikální změnu své vizáže. Užijete si přitom den svých snů!

Jak vyhrát? Vyplňte registrační formulář a nahrajte své fotografie na www.europark.cz

Naše proměna zahrnuje: • kompletní změnu účesu včetně střihu a barvy • líčení špičkov ými kosmetickými produkty

Pak stačí, abychom vás vylosovali.

Přihlaste se do atraktivní soutěže o celkovou proměnu s renomovaným stylistou Jakubem Eliášem!

Děkujeme partnerům:

Nedeˇ lní

Nová a větší V prvním patře Europarku najdete nové prodejní centrum Tescoma. Objevíte tu čerstvé novinky, spoustu vychytávek a inspirace pro vaření, pečení

DIVADÉLKA a stolování. Velkoryse pojaté prodejní centrum vám nabízí více než 2000 výrobků a samozřejmostí jsou výhodné akční ceny na vybrané položky. Že by si vaše kuchyň zasloužila novou prvotřídní pánev, tlakový hrnec nebo sadu nádobí? V novém prodejním centru TESCOMA vám poradíme s výběrem, a navíc nabídneme nadstandartní zákaznický servis. Těšíme se na vaši návštěvu.

facebook.com/Europark.Praha / Nic si nenechávej pro sebe

Zveme všechny děti do divadélka V EUROPARKU. Začátek vždy v 11, 14 a 16 hodin. 14. 1. Divadlo KK O pejskovi a kočičce 21. 1. Koloběžka Jak vyzrát na bacily 28. 1. Kamarádi Jak se hraje divadlo 4 2. Na houpačkách Z pohádky do pohádky 11. 2. Kubko Zvířátka a loupežníci 18. 2. Staročeské loutkové Budulínek 25. 2. Kamarádi Jeníček a Mařenka 4. 3. Prima den Kosprd a telecí


I 10 I leden - únor I  2018 I  INTERVIEW

JANA STRYKOVÁ: RÁDA UTÍKÁM D Její herecký rozptyl je opravdu široký. Kromě divadla je to film, televizní seriály, působí v rozhlase, načítá audioknihy... Na nudu si Jana Stryková rozhodně nestěžuje.

Co zajímavého vás čeká v roce 2018?

Těším se na zkoušení ve Stavovském divadle současné britské hry Vítejte v Thébách od autorky Moiry Buffiniové. Premiéra by měla být v květnu. Vaše herectví má četné polohy, jste schopná zahrát postavy různých typů i žánrů. Ke kterým máte blíž?

Ráda hraju především v dobrých hrách, nezáleží mi, jestli se jedná o tragédii či komedii. Právě pestrost a změna je to, co mě na této profesi přitahuje. Tak, jak jste si vyzkoušela doposud mnoho rolí, včetně shakespearovských, tak jste také prošla řadou divadel mimo Prahu i v hlavním městě. Jste nyní na volné noze?

V současné době jsem v angažmá v Národním divadle v Praze. Ale máte pravdu, vystřídala jsem v posledních letech divadel hned několik. Často hraju hlavně ve Studiu Dva, ale hostuju také ve Viole či Ungeltu. Vaše výrazné oči vás nepochybně předurčují do rolí osudových žen. Máte něco z opravdové femme fatale?

Asi jako každá žena. Označení femme fatale je pro mě velmi úsměvné.

Než jste se „dala na herectví“, měla jste také široký záběr - působila jste jako barmanka, prodavačka, au pair, pracovala v právní kanceláři, studovala na filozofické fakultě. Bylo to vše období hledání?

Bylo to období brigád všeho druhu. Jsem ráda, že jsem ho zažila, herecké profese si o to víc vážím.

Pokud byste nakonec nezakotvila na DAMU, která profese by vás dnes nejvíc přitahovala?

Velice obdivuji lékaře. Je to práce, která má smysl.

VĚK: 38 RODNÉ MĚSTO Brno ZAMĚSTNÁNÍ herečka KONÍČEK spánek

Máte tříletého synka Jáchyma. Jak stíháte domácnost a péči o něj? Vládne u vás doma v tomto ohledu férové partnerství?

Zvládat práci, domácnost, výchovu a partnerský život najednou? Zatím jsem nenašla recept jak na to. A férové partnerství? Nevím, co přesně máte na mysli, ale po každém dni jsme s partnerem férově vyřízeni.


I 11 I

Styl

M DO VOŇAVÝCH MÍST

PODLE JANY

Když vaříte – je to spíš nutnost pro rodinu nebo také pro radost?

Jak kdy. Když mám čas, může být vaření i radost. Jáchym už je ve věku, kdy mi pomáhá, takže příprava jídla je spíše hra, přičemž výsledek není to nejdůležitější.

DOLCE & GABBANA Dolce Rosa Excelsa parfémovaná voda 50 ml Notino

1069 Kč

Jaký je váš vztah k přírodě a zvířatům?

Zcela zásadní. Příroda a zvířata patří k hlavním esencím mého života. Jste technický typ? Nebojíte se nejrůznějších elektronických vymožeností, nebo vám občas lezou na nervy?

Všechny technické úkony s radostí obstarává můj partner, pro kterého je technika něco jako náboženství. Řídíte auto? S nadšením, nebo z nutnosti?

Auto řídím denně, ale spíše z nutnosti. Dlouhé trasy jako řidič nevyhledávám, raději se nechávám svézt.

Šaty Orsay

699 Kč

Jste sportovní typ?

Ani trochu. Ale na pilates nebo jógu si zajdu ráda. Cvičení mi pomáhá hlavně psychicky. Jak trávíte nejraději dovolenou, co je pro vás ten pravý odpočinek?

Moje představa dovolené se od narození syna dosti změnila. Stala jsem se velikým fanouškem spánku. Kdykoli a kdekoli. Až se někdy dospím, ráda vyrazím třeba na horskou túru. Chození po horách miluju. Co považujete v životě za důležité a co naopak za nepodstatné?

Nemáte nějakou jednodušší otázku? Nejdůležitější je zdraví, na tom se asi všichni shodneme. A láska. Na všechny způsoby. Vše ostatní jsou v podstatě prkotiny. Co si nejraději oblékáte ve volném čase?

Župan a tepláky.

Nakupujete ráda? Co nejraději?

Projevují se už u syna nějaké genetické sklony například ke zpěvu? Čímž narážím na jeho slavného pradědečka Waldemara Matušku...

Jáchyma zajímají hlavně auta. Vlastně jenom auta. Zatím.

Velice ráda si vybírám, hlavně kosmetiku. Parfumerie, drogerie, kosmetické salony. Ráda utíkám před realitou do voňavých míst s příjemnou obsluhou. Je to druh mentálního odpočinku.

Jarischův roztok, 250 g Benu lékárna

76 Kč


5X

I 12 I leden - únor I  2018 I  PRO VÁS A VAŠE DĚTI

Vyhrajte s

5x

DÁRKOVÝ BALÍČEK

KNIHKUPECTVÍ LUXOR ............................................................... (doplňte znění tajenky) nápověda: aven chem. zn. 2. ČÁST kit olova TAJENKY Slade

anglická rocková skupina

část svíčky

český distributor tisku

šašek

hlína na kořenech

1. ČÁST TAJENKY malé zranění

polní plodina

Znění tajenky zašlete se svým jménem a telefonním kontaktem do 4. 3. 2018 na e -mailovou adresu tereza.celechovska@europark.cz. Správné znění tajenky a jména výherců najdete na www.europark.cz.

plísňový sýr

české město

řecké písmeno

komínová propast

hudební značka

americká tisková agentura

jméno herečky Janžurové travina

šlechtický titul kaz

Knižní balíček v hodnotě 500 Kč od prodejny Luxor získá 5 vylosovaných úspěšných luštitelů křížovky.

vytvořená jehlou a nití

zavýsknutí

ruská sklenice model letadla

potkávat

havraní citoslovce inic. Konvalinkové

propůjčené majetky

Pešákovo jméno SPZ Olomouce

MPZ Dánska

3. ČÁST TAJENKY

opotřebovat jízdou

kancelářská zkratka

spisy

hodnota

dětem Vyhraj

5x

YOO HOO OPIČKA ROODEE

PŘIHLÁŠKA malého soutěžícího Jméno, příjmení dítěte ................................................... Věk dítěte ...........

E-mail na rodiče* .......................................... Datum ................................... * .......................................................... Podpis rodiče Vyřešenou úlohu vystřihněte a vhoďte od 8. 1. do 4. 3. 2018 do

boxu v prodejně Bambule. Ze všech příspěvků bude vylosováno pět výherců Yoo Hoo opičky Roodee 23 cm, které do soutěže věnovala prodejna Bambule. Každý soutěžící může vyhrát pouze jednou. Správné řešení a jména výherců najdete na www.europark.cz.

*zákonného zástupce

Telefonní kontakt na rodiče* ..............................................................

Kudy dá Yetti gól?


HOLKY, KLUCI, ! ! u t e j a m i z

I 13 I

Bunda 3v1 C&A 1298 Kč

H

Čepice Pepco 89 Kč

H

H

Boby Hervis Sports 1499 Kč

H

Bunda H&M 899 Kč

H

Dětská termoska s brčkem BAMBINI 300 ml Tescoma 499 Kč

H

Palčáky Cocco Accessories 249 Kč

H

Oteplovací kalhoty Bambule – Cool Club 1299 Kč

H H

Termokalhoty Takko 349 Kč

Sněhule CCC 899 Kč

Boty Humanic 1099 Kč

H


I 14 I   leden - únor I  2018 I  HOBBY

1

nezapadnu

3

cestuju

4

2

e v o l y t s e n v hl a užív áme

➊ Sněhové řetězy SHERON 70 OBI 649 Kč ➋ Kluzky Hervis Sports 1399 Kč ➌ Sportovní taška Xbags 1099 Kč ➍ Zimní dovolená CK Fischer Informace o ceně v kanceláři ➎ Zimní turistická mapa Luxor od 69 Kč

si

m í t a r t z e n se

5


2

5

6

zachumlám se

I HOBBY I  15 I

8

j ed u ta m

7

fi l m u j u

11ZIMNÍCH VĚCIČEK

NEPOSTRADATELNÝCH

10

myslímostatní na

11

zahreju s e

➏ Sada polštáře a přikrývky

9

mažu v mrazu

Warm Hug Dormeo 690

➐ Outdoorová kamera GoPro HERO5 Euronics 8990 Kč ➑ Roční dálniční známka Tourist centrum 1500 Kč ➒ Vesta Lady LUX Zvěrokruh 579 Kč ➓ Jelení lůj Benu lekárna 39 Kč 11 Termoska Cocco Accessories 399 Kč ➐


I 16 I  leden - únor I  2018 I  AKČNÍ NABÍDKA

459 Kč

-49% 1250 Kč

-30%

Pánský svetr různé barvy

FERATT Původní cena 1790 Kč

Pánské polo triko

UNCLE SAM Původní cena 1299 Kč

é n d o Výh nákupy

v novém roce

Denní péče proti vráskám RICHE CRÈME, 50 ml YVES ROCHER Původní cena 890 Kč

Boty CALANDO

HERVIS SPORTS Původní cena 1920 Kč

999 Kč

-48%

799 Kč

DARUJTE MOŽNOST

VÝHODNÝCH NÁKUPŮ

-38%


I 17 I Dámský kabát

TAKKO Původní cena 1399 Kč

Dámské kalhoty LEE

WRANGLER/LEE/LEVI'S Původní cena 2399 Kč

Dioptrické brýle G. Dali EIFFEL OPTIC Původní cena 5110 Kč

Štrasová plesová kabelka COCCO ACCESSORIES Původní cena 499 Kč

349 Kč

-30% 799 Kč

-43% Stříbrné náušnice s křišťálem

KLENOTNICTVÍ ULPIANA Původní cena 700 Kč

1199 Kč

2790 Kč

-50%

-48%

AIR WICK, komplet vůně jablečný koláč DM DROGERIE Původní cena 219 Kč

VIVAT DIGEST, obnovuje správnou funkci trávení NATUR HOUSE Původní cena 211 Kč

Vidlička s teploměrem TESCOMA PRESIDENT TESCOMA Původní cena 599 Kč

490 Kč

-30%

PEPCO Původní cena 59 Kč

29 Kč

-50% Dámské boty Lasocki Morelli

CCC Původní cena 1899 Kč

109 Kč

148 Kč

-50%

-30%

Dámská košile

ORSAY Původní cena 549 Kč

Dámské triko CELEBRA BUSHMAN Původní cena 699 Kč

350 Kč

399 Kč

-30%

-43%

Dámské kozačky

HUMANIC Původní cena 3499 Kč

Pánská trailová obuv SALOMON

A3 SPORT Původní cena 3090 Kč

1329 Kč

2499 Kč

1990 Kč

-30%

-30%

-36%

-33% SCANquilt, povlečení TOP LINE, 100% dlouhovlákná česaná bavlna, 140 x 200/70 x 90 cm SCANQUILT Původní cena 1990 Kč

1393 Kč

-30% Sluchátka GoGEN ECM 41B černá/titanium, bílá/zlatá EURONICS Původní cena 399 Kč

279 Kč

-30%

platí od 8. 1. 2018 do vyprodání zásob

Kojenecké body

399 Kč


I 18 I  leden - únor I  2018 I  GASTROTIPY Happy Buddha Fruitisimo

89 Kč / 0,3 l

KILA Sushi menu 2 SUMO Sushi & Grill Restaurant

199 Kč

° u l o d

Gouda zahradní bylinky Ráj sýrů

46,80 Kč / 100 g

Plněný sladový preclík Pekárna Kabát

SUMO Sushi & Grill Restaurant

LEDNOVÝ RECEPT

ALICE BENDOVÉ

35 Kč

KUŘECÍ KOUSKY S CIZRNOU A ZELENINOU

Prostírání Pepco

29 Kč

400 g kuřecích stehenních řízků 200 g nakládané cizrny 1 stroužek česneku 1 cibule 1 mrkev 1 cuketa 6 brambor olivový olej máslo sůl Kuřecí maso nakrájíme na kostk y, zlehka osmahneme na olivovém oleji, aby se zatáhlo, vložíme do vymazaného pekáčku a osolíme. Zeleninu včetně b r a m b o r p o k r á j í m e n a ko s ti č k y, promícháme s cizrnou a poklademe na maso, prosolíme a důkladně pokapeme olivovým olejem. Navrch poklademe plátky pokrájeného másla, přiklopíme a pečeme při 200 stupních přibližně hodinu a půl. Na závěr můžeme posypat nastrouhaným parmezánem.

Chicken Curry PuzzleSalads

159 Kč

Crispins tyčky dm drogerie

24,90 Kč

ˇ ! t u h c u o r Dob


í n á r PSPLNĚNA

I BYLI JSME U TOHO I 19 I

y Ježí í akci Dopis n č o n vá í vn Charitati obností. známých os

škovi podpo

řila řada

I letos se splnila přání všem 384 dětem z 12 dětských domovů. Děkujeme všem zákazníkům, kteří zakoupili dárky.

V Europarku naděloval i Mikuláš.

Přidej se k nám na Instagramu! Sleduj horké novinky a akce!

@europarkpraha

Ježíšek v dětském domově v Milovicích.


I 20 I leden - únor I  2018 I  PŘISTIŽENA V EUROPARKU

Radka ROSICKÁ

Vicemiss ČR z roku 2002 Radka Kocurová – dnes po manželovi-fotbalistovi příjmením Rosická – navštívila Europark v předvánoční době. Přistihli jsme ji v Knihkupectví Luxor, kde jí padl do ruky životopis Jeana-Paula Belmonda a poohlížela se také po kulinářských knihách. Přiznala, že profesionální vaření ji v poslední době chytlo a učí se mu u opravdových mistrů svého oboru. Svetr Takko

349 Kč

Náušnice Klenotnictví Ulpiana

1400 Kč

Belmondo Mých tisíc životů Luxor

299 Kč

Kabát Gate

998 Kč

Koženkové kalhoty H&M

599 Kč

Boty Gate

698 Kč

Kabelka Humanic

2399 Kč


VIP styl

Přívěsek na kabelku Cocco Accessories

199 Kč

LANCÔME La Vie Est Belle L’Eclat L’Eau de Parfum 50 ml Notino

I 21 I

Čepice E.L.

590 Kč

1709 Kč

Rolák H&M

799 Kč Svetr C&A

550 Kč

Kabát H&M

2499 Kč

Kabát Orsay

1699 Kč

Taška C&A

550 Kč

Legíny Gate

Kabelka CCC

348 Kč

699 Kč

Kalhoty Wrangler/Lee/Levi's

2799 Kč

Boty CCC

899 Kč

Boty Humanic

1899 Kč


I 22 I  leden - únor I  2018 I 

DO EUROPARKU LINKAMI 163, 208, 224 Na trase Depo Hostivař - Obchodní centrum Štěrboholy a zpět jezdí denně dvě autobusové linky - 163 a 208. Autobusy linky 208 jsou v modrozelených barvách s výrazným označením Europark. Jízdní řády obou autobusových linek jsou koordinovány tak, aby intervaly mezi jednotlivými odjezdy byly co nejkratší - dopoledne a o víkendu 10 minut a v odpolední špičce 6-7 minut.

73 obchodů, restaurací a kaváren

Zastávky linky 224: Nádraží Horní Počernice – Ratibořická – Svépravice – Slatiňanská – OC Černý Most – Bryksova – Vajgarská – Nádraží Kyje – Hostavice – Škola Dolní Počernice – OC Štěrboholy – Nádraží Horní Měcholupy – Nové Petrovice – Sídliště Petrovice

NAŠE SLUŽBY

Automyčka Express

Informační stánek Zdarma 2100 míst, z toho 700 krytých

~ní mytí ruc

Autobusová linka 163, 263, 224

Wi-fi připojení zdarma v celém Europarku Dobíjecí stanice pro laptopy a mobilní telefony Peněžní poukazy Europarku

Bezbariérový přístup Uzamykatelné skříňky Toalety Lékárna Přebalovací pult Česká pošta Zapůjčení ohřívače dětských lahviček

8 bankomatů

Pirátský dětský svět Telefonní automaty Narozeninové párty Lollipop Čistič bot Zapůjčení kočárku v Bambuli Zapůjčení stolních her a knih Zapůjčení šítička

Europark Shopping Center, s. r. o., Nákupní 389/3, Štěrboholy, 102 00 Praha 10

www.europark.cz

Najdi nás na facebooku! facebook.com/ Europark.Praha Pantone

CMYK

Zapůjčení deštníku Kompresor v podzemních garážích

@europarkpraha


NOVOROČNÍ

I

VÝPRODEJ SLEVYAŽ

35 % SLEVA

ILUSTRAČNÍ FOTO

30% ŠKODA OCTAVIA / 2011 PŮVODNÍ CENA: 165 000 Kč

NOVOROČNÍ CENA 115 000 Kč AUTO ESA / ŠTĚRBOHOLY / K UČILIŠTI 170 / OTEVŘENO 800–2200

ZIMNÍ

PNEU K VOZŮM OD AUTO TO ESA


A K D Í B A N Í

TIV ATRAK

ZIMN

−28 % MÍSTO 4 999,–

3 599,–

2 699,–

GALTI

Dámské a pánské lyžařské kalhoty // svrchní materiál: 100 % polyester // výplň: 100 % polyester // podšívka: 100 % polyester // anatomický tvar nohavic // sněhový pás s protiskluzovou gumou // odvětrání na zip se vsazenou síťovinou

MELODY

Dámská lyžařská bunda // vodní sloupec 8 000 mm // prodyšnost 5 000 g/m²/24 h // svařené hlavní švy

−59 % MÍSTO 1 899,–

777,–

−30 % MÍSTO 10 799,–

7 499,– CALANDO

Zimní obuv pro dospělé // dámské a pánské barevné provedení // meshový vršek s nubukovými vložkami // drsná a pevná podešev pro dobrou přilnavost // voděodpudivá membrána Hertex

CLOUD 8 + E LITHIUM

Dámské lyže // technologie Servotec Light // jádro Densolite // strukturovaný top sheet // bočnice Full Sidewall

OD

ŽE

LY I S E T ŮJČ

7

N E D / č K 9 P

Platí na pobočce Hervis Praha OC Europark. Slevy jsou počítány z „MÍSTO“ cen. Ceny „MÍSTO“ jsou nezávazné doporučené spotřebitelské ceny. Platnost nabídky od 7. 1. do 3. 3. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Europark 1 2018  
Europark 1 2018