Skip to main content

p05bis2023slo

Page 1

Pametni nakup

23. februarja-1. marca 2023

Pametni nakup

2023

IZBIRA KUPCEV

ODLIČNOST ZA

2,39

ČOKOLADNI BONBONI CREMINI, PISTACIJA 150 g

za kg 15,94 €

2,19

2,69

ČOKOLADNI BONBONI CREMINI, LEŠNIK 180 g

za kg 12,17 €

ČOKOLADNI BONBONI CREMINI, MEŠANI 230 g

za kg 11,70 €

1,15 SKYR 300 g

za kg 3,84 €

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost na osnovi senzoričnega ocenjevanja preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.

2,19

za kos PRALINEJI S KREMNO SREDICO, VEČ VRST 200 g

za kg 10,95 €

2,99

EKOLOŠKI DETERGENT ZA POSODO 2l

za l 1,50 €

30%

embalaža iz reciklirane plastike

TOREK, 28. 2. 2023

ekološko čistilo za tla, 1 l + gobice iz nerjavnega jekla, 4 kosi

Ob nakupu nad 25 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Obiščite najbližjo trgovino!


Zamrznjeni izdelki -17

%

1,15 /

BROKOLI 600 g

za kg 1,92 €

1,39

-21

%

2,19 / 2,79

OMEJENA KOLIČINA

3,49 ŠPEHAR'CASLANINSKA SALAMA

-13

%

1,29 /

ZELENJAVA ZA FRANCOSKO SOLATO 1 kg

300 g

za kg 7,30 €

-20

%

2,15 /

MINI ROGLJIČKI 1 kg

2,69

-23

%

3,19 /

-20

%

3,19 /

INDOPACIFIŠKE KOZICE, OČIŠČENE 350 g

za kg 9,12 €

3,99

1,49

PANIRANE MINI MOCARELE

23. februarja-1. marca 2023

-20

%

1,59 /

MILANSKA SALAMA 350 g

za kg 9,12 €

450 g

za kg 3,54 €

-23

%

1,29 / 80 g

za kg 16,13 €

1,79 / 2,29

SPECK – DIMLJENO SUŠENO STEGNO, REZINE 120 g

1,19 / 1,49

HRIBOVSKA KLOBASA, REZINE 100 g

za kg 11,90 €

za kg 8,30 €

KORNETI, VANILJA IN KAKAV, 6 KOSOV

DELIKATESNA KLOBASA IZ BAJE, REZINE

za kg 8,73 €

-20%

300 g

3,29

1,69

400 g

-21%

2,49 /

MEŠANICA MORSKIH SADEŽEV ZA RIŽOTO

1,99

4,19

brez glutena

-24

%

brez laktoze

-22%

0,89 / ŠUNKA V OVITKU

1,15

100 g

za kg 8,90 €

za kg 14,92 €

Manj dam, več imam!

-23

%

1,19 / 1,55

KUHANA PLEČKA, REZINE 150 g

za kg 7,94 €


Pametni nakup

2,45 /

SIR PROVOLONE, NEPIKANTEN/ PIKANTEN 300 g

za kg 8,17 €

3,19

za kos

-20%

-22%

2,39 / 2,99

GRANA PADANO DOP, RIBAN 200 g OTECTED PR

•

2,65

2,25 /

TATARSKA OMAKA

0,99

-20

%

0,95 /

TORTILJA, 3 KOSI 330 g

za kg 3,00 €

-22

%

0,89 /

SLADILO STEVIA, 40 VREČK 40 g

za kg 22,25 €

1,15

TESTENINE BRONZO, SVEDRCI 500 g

za kg 1,90 €

1,19

-20

%

0,39 /

KOKOŠJA JUHA Z ZVEZDICAMI 65 g

za kg 6,00 €

0,49

% ITA L 100

K ANS O ŽI IJ

IKOVAN BL

EZ

BRONAS

MI ŠOBA TI

1,59

2 x 500 g

OMEJENA KOLIČINA

TO

1,19 /

KAPELETI S PRŠUTOM

O

-25

za kg 3,61 €

-24

%

2,99

%

330 g

•

za kg 5,23 €

N

400 g

ORIGI

2,09 /

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 16 KOSOV

za kg 8,45 €

O OF

-21

%

2,19

N

D

za kos

VEGETARJANSKI BURGER, SOJIN/ ZELENJAVNI 200 g

za kg 11,95 € GNATI ESI

1,69 /

I M

-23

%

23. februarja-1. marca 2023

OMEJENA KOLIČINA

1,15

BUČNA KREMNA JUHA/ FIŽOLOVA JUHA 500 g

za kg 2,30 €

za kos

-22%

0,89 / 1,15

PARADIŽNIK V KOŠČKIH 680 g

za kg 1,31 €

2 PORCIJI

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup

23. februarja-1. marca 2023

-28

-21%

%

2,69 /

1,09 /

0,49 / ČIČERIKA

-20%

3,39

1,39

SLADKA MLETA PAPRIKA

KORUZNO OLJE 1l

200 g

za kg 5,45 €

0,69

-22

400 g

%

OMEJENA KOLIČINA

1,09

1,15 /

za kg 1,23 €

POLNJENE OLIVE S PAPRIKO/INČUNI 350 g

za kg 3,12 €

za kos

1,49

BALZAMIČNI KIS IZ MODENE IGP 500 ml

za l 2,30 € RAPHIC

•P

N

0,59 / ČEBULICE

0,79

-20

%

0,79 / 0,99

SKUŠINA PAŠTETA Z ZELENJAVO 95 g

za kg 8,32 €

•

-25

%

A NDICATIO LI

TECTED G RO

G EO

-12

%

0,69 /

MESNI NAREZEK 150 g

za kg 4,60 €

0,79

300 g

za kg 1,97 €

-23%

0,99 / GRISINI 200 g

za kg 4,95 €

1,29

-22%

0,85 / 1,09

RUSTIKALNI ČIPS 200 g

za kg 4,25 €

-26%

2,19 / 2,99

PRAŽENE SLANE PISTACIJE 200 g

za kg 10,95 €

Samo

soncnicno olje

Manj dam, več imam!

-25

%

1,79 / 2,39

KAVA ESPRESSO 250 g

za kg 7,16 €


Pametni nakup -23

%

0,99 /

KEKSI PETIT 500 g

za kg 1,98 €

-25

%

1,79 /

23. februarja-1. marca 2023 KEKSI FROLLINI S KAKAVOM IN LEŠNIKI 700 g

za kg 2,56 €

2,39

1,29

OMEJENA KOLIČINA

1,15 za kos

-16

%

0,49 /

KEKSI S POMARANČNIM POLNILOM 125 g

za kg 3,92 €

0,59

MARELIČNI/ JABOLČNI ZAVITKI 200 g

za kg 5,75 €

OMEJENA KOLIČINA

1,69

PITA, MARELICA/ LIMONA/VIŠNJA 300 g

za kg 5,64 €

za kos

OMEJENA KOLIČINA

0,99

NAPOLITANKE, TEMNA ČOKOLADA 175 g

za kg 5,66 €

-23%

0,99 / 1,29

ČOKOLADA Z GIANDUJO IN CELIMI LEŠNIKI 130 g

za kg 7,62 €

2,69 / 2,99

MINI MEŠANE ČOKOLADICE 500 g

za kg 5,38 €

-15%

0,75 / 0,89

PŠENIČNO PIVO HEFEWEIZEN 5 VOL. % 500 ml

za l 1,50 €

-25%

2,99 / RENSKI RIZLING 750 ml

3,99

0,25 / 0,35

-21%

2,19 /

CVIČEK

-28

%

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-10

%

PIJAČA COLA 500 ml

za l 0,50 €

2,79

1l

za l 3,99 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup -20

%

3,99 /

-20

%

PAPIR ZA PEKO

2,55 /

50 m

4,99

23. februarja-1. marca 2023 TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE

3,19

OMEJENA KOLIČINA

1,19

ČISTILNI ROBČKI Z MICELARNO VODO, 25 KOSOV

OMEJENA KOLIČINA

1,99 INTIMNI DETERGENT S KAMILICO 250 ml

za l 7,96 €

-20

%

2,55 / za kos

KREMA ZA OBRAZ, HRANILNA/ VLAŽILNA 50 ml

za l 51,00 €

-20

%

5,19 /

NADOMESTNE MOŠKE BRITVICE, S 6 REZILI, 4 KOSI

6,49

3,19

-22

-20

%

%

1,75 /

1,39 /

960 g

za kg 1,83 €

2,19

1,79

za kos

PRALNI PRAŠEK ZA ROČNO PRANJE

MEHČALEC, KONCENTRAT, VEČ VRST 1,5 l

za l 0,93 €

50%

embalaža iz reciklirane plastike

-25

%

5,49 / 7,39

-27

%

TABLETE ZA POMIVALNI STROJ VSE V 1, 100 KOSOV

1,19 / 1,65

TEKOČINA ZA ODMAŠEVANJE ODTOKOV

-20

%

1,59 / 1,99

1l

ZELO VPOJNE

v

PRALNE V PRALNEM STROJU

m

-25%

1,79 / 2,39

BRIKETI PREMIUM ZA STERILIZIRANE MAČKE 800 g

za kg 2,24 €

Manj dam, več imam!

GOBASTA KRPA, 10 KOSOV


23. februarja-1. marca 2023 Amo essere brez glutena Linija izdelkov za osebe s celiakijo: to so licenčni izdelki s certifikatom prečrtanega žitnega klasa, ki ga podeljuje italijansko društvo za celiakijo AIC.

-20

%

2,69 /

PICA MARGHERITA BREZ GLUTENA IN LAKTOZE 300 g

za kg 8,97 €

3,39

-20

%

2,39 /

SLADOLEDNI KEKSI BREZ GLUTENA IN LAKTOZE, 6 KOSOV 300 g

za kg 7,97 €

2,99

ODLIČNA KAKOVOST

Amo essere brez laktoze Celovita linija mlečnih izdelkov, ki ne vsebujejo laktoze in so lažje prebavljivi. OMEJENA KOLIČINA

0,99

Kakovost na osnovi senzoričnega ocenjevanja preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.

-15

-10

%

%

MOCARELA BREZ LAKTOZE

1,15 /

1,59 /

125 g

za kg 7,92 €

1,29

1,89

ŠPAGETI BREZ GLUTENA

PRIPRAVEK ZA KRUH ALI PICO, BREZ GLUTENA

500 g

za kg 2,30 €

500 g

-14%

za kg 3,18 €

-16%

1,19 /

-21%

2,09 /

1,49 /

2,49

1,39

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, BREZ LAKTOZE

1,89

KRUH BREZ GLUTENA, REZINE

200 g

KEKSI S KOKOSOM BREZ GLUTENA

300 g

za kg 5,95 €

250 g

za kg 6,97 €

za kg 5,96 €

-20

%

2,55 / 3,19

PREPEČENEC BREZ GLUTENA 200 g

za kg 12,75 €

-17

%

1,39 / 1,69

-15

%

KREKERJI BREZ GLUTENA 240 g

za kg 5,80 €

0,55 / 0,65

LAHKI JOGURT BREZ LAKTOZE, ROBIDNICA IN BOROVNICA 2 x 125 g

za kg 2,20 €


Sveže meso

Cene veljajo samo za mesnice

4,99 / za kg

OMEJENA KOLIČINA

5,29

MLETO MEŠANO MESO 900 g

za kg 5,88 €

23. februarja-1. marca 2023

PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE

6,99

5,99 / za kg

SVINJSKA REBRA

7,49

za kos

5,69 / popust pri blagajni

za kg

7,79

SVINJSKO STEGNO V KOSU VP

4,99 / za kg

KUHANI GOVEJI VAMPI

6,49

Manj dam, več imam!


Sadje in zelenjava

0,99 za kg

23. februarja-1. marca 2023

1,49 za kg

JABOLKA JONAGOLD

LIMONE

0,60

1,39

za kg

RDEČI KROMPIR, PAKIRAN 5 kg

za kos

KISLO ZELJE 1 kg

za kos 2,99 €

Sveži kruh -22

%

1,39 / za kos

500 g

za kg 2,78 €

-20

0,39 / 0,49

-25

%

0,23 / za kos

1,79

%

za kos

KRUH S SEMENI, REZAN

23. februarja-1. marca 2023

MASLENI ROGLJIČEK 60 g

za kg 6,50 €

PLETENKA Z MAKOM 80 g

za kg 2,88 €

0,31

-23

%

2,99 /

MEŠANO PECIVO 400 g

za kg 7,48 €

3,89

www.eurospin.si Pametni nakup


Ne spreglej! Omejena količina Neverjetna PONUDBA

od 23. februarja 2023

89,99

ELEKTRIČNO DVIGALO Z ŽIČNO VRVJO

59,99 Omejena količina!

Moč 450 W, z varnostnim kavljem in zaustavitvijo v sili, premer vrvi 3,0 mm, nominalna togost: 1870 N/mm², z avtomatskim končnim stikalom, hitrost v eni liniji: 8 m/min, dvižna zmogljivost v dvojni liniji: 250 kg.

ELEKTRIČNA KOSILNICA Nastavljiva višina reza: 20/35/50 mm, z ročajem za prenašanje, Ø reza 32 cm, zbiralni koš: 30 l, moč: 1200 W.

4,99 za par

DELOVNE ROKAVICE

Na voljo: rokavice FROG CATCH z dvojno prevleko iz lateksa, vodoodbojne, velikost 8-10 ali rokavice HUNTER CATCH s prevleko iz lateksa, velikost 9.

69,99

4,99

Hitrost verige: 15 m/s, dolžina reza 39 cm, s funkcijo hitre menjave rezila in z ergonomskim ročajem.

LOPATKA/ MOTIKA

za kos

MOTORNA ŽAGA

4,99 VEDRO IZ POCINKANE PLOČEVINE

Konstrukcija iz nerjavnega jekla, plastičen ročaj.

3,99

PODSTAVEK ZA RASTLINE NA KOLESIH Kovinsko ogrodje, kolesa iz materiala PP, Ø 30 cm, nosilnost: 50 kg.

1,99 za kos

Z lesenim ročajem, mere Ø 27cm, višina: 23 cm, prostornina: 8 l.

Pametni nakup

KORITO CINQUETERRE

S podstavkom, širina: 30 cm. Različne barve.


Ne spreglej! Omejena količina 35,99

od 23. februarja 2023

Neverjetna PONUDBA

TELESKOPSKI OBREZOVALNIK VEJ

Teleskopski ročaj dolžine 200-277 cm, iz aluminija, 2 orodji za rezanje, dolžina rezila: 30 cm, za rezanje vej do premera 3 cm.

49,99 Omejena količina!

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih. Dobavljive v naših poslovalnicah.

OBREZOVALNA ŽAGA 20 V

Hod: 20 mm, ergonomska oblika, ki omogoča uporabo z eno roko, rezanje vej do Ø 95 mm, z varnostnim zaklepom, ki preprečuje nenamerni zagon.

6,99

VRTNA ŽAGA

Za rezanje vej, nedrseč ročaj, dolžina rezila: 330 mm, priložen plastični ščitnik.

19,99 za kos

24,99

ŠKARJE ZA OBREZOVANJE VEJ/ŽIVE MEJE Z IZVLEČNIMI ROČAJI

6,99

Prostornina: 12 l, razpršilec s črpalko, mere: 32 x 17 cm, višina: 47 cm.

Jekleno rezilo s prevleko iz materiala ILAFLON, nedrseči ročaji.

LOČNA ŽAGA

Zobje za fino rezanje, plastična zaščita ročaja, priložen ščitnik rezila.

5,99

ŠKARJE ZA OBREZOVANJE Z ZASKOČNIM MEHANIZMOM

RAMENSKA TLAČNA ŠKROPILNICA

Za natančne reze. Opremljene z zaskočnim mehanizmom, primerne za desničarje in levičarje, priložena goba za čiščenje škarij, zmogljivost reza do Ø 20 mm.

4,99 ROČNA ŠKROPILNICA, 2L

1,99 za kos

TEKOČE GNOJILO, 500 ML

Za vrtnice, orhideje, agrume ali zelenjavo v lončku.

S črpalko za vzpostavitev tlaka, nastavljivim doziranjem in medeninasto šobo.

9,99

ROČNA ŠKROPILNICA, 4L

Z naramnim trakom, nastavljivo ročico za izpust ter nastavljivo šobo in ročajem.

2,99 za kos

TEKOČE GNOJILO, 1 L

Za azaleje, zelene rastline ali cvetoče rastline.

www.eurospin.si Pametni nakup


24.-25. februarja 2023 Pametni nakup

1,29

! n e c h i r o Vikend n 1,49 / 2,29

za kg

KUHAN PRŠUT, REZINE

BANANE

za kg 9,94 €

-34%

150 g

Pladenj

se reciklira s papirjem

OMEJENA KOLIČINA

0,89

OMEJENA KOLIČINA

4,99

za kos

SADNA PIJAČA, RAZLIČNI OKUSI

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 6 ROL

1,5 l

za l 0,60 €

Neverjetna PONUDBA

79,99 Omejena količina!

od 24. februarja 2023 BATERIJA BRUSHLESS

20v

24,99 Omejena količina!

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih BRUSHLESS. Dobavljive v naših poslovalnicah.

AKUMULATORSKI PUHALNIK 20 V

AKUMULATORSKI LED-REFLEKTOR

Hitrost zraka 170 km/h, pretok zraka: 530 m³/h, brezkrtačni motor, učinkovit ventilator z močnim pretokom in visoko hitrostjo zraka.

P05BIS2023SLO

Neverjetna PONUDBA

4 načini delovanja sprednje luči s točkovno osvetlitvijo: visoko, srednje, nizko ali bliskavica, 3 načini stranske luči: visoko, srednje ali nizko, 3 načini varnostne rdeče stranske luči: fiksno, utripajoče in bliskavica. S funkcijo power bank in prikazom napolnjenosti baterije.

Pametni nakup


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
p05bis2023slo by Eurospin Slovenija - Issuu