1 minute read

Svensson Nøkleby Advokatfirma

FOTO: TORBJØRN TANDBERG

Førstevalget

Svensson Nøkleby er regionens største forretningsjuridiske advokatfirma. Våre advokater er rådgivere og gode samtalepartnere for private og offentlige virksomheter og for privatpersoner. Vi skal være førstevalget og den du kan stole på, enten du har spørsmål om strategiske valg, daglig drift eller ekstraordinære situasjoner.

Finn ditt lokale Eurojuris-kontor

Advokatfirmaet Eurojuris Harstad Telefon: 77 00 21 00 E-post: harstad@eurojuris.no

Advokatfirma Eurojuris Narvik Telefon: 75 80 34 00 E-post: narvik@eurojuris.no

Angell Advokatfirma Bodø Telefon: 75 54 45 00 E-post: post@angelladvokatfirma.no

ADNOR Advokat Trondheim Telefon: 73 99 09 00 E-post: advokat@adnor.no

Larhammer Aarseth Advokatfirma Molde Telefon: 71 19 16 00 E-post: molde@eurojuris.no

Advokatfirmaet Tollefsen Sogndal Telefon: 57 62 88 50 E-post: post@advokat-tollefsen.no Stiegler WKS Advokatfirma Bergen Telefon: 55 21 54 00 E-post: bergen@stieglerwks.no

Advokatfirmaet Eurojuris Haugesund Telefon: 52 70 10 30 E-post: haugesund@eurojuris.no

Projure Advokatfirma Stavanger Telefon: 51 85 84 00 E-post: stavanger@projure.no

Advokatfirma Tofte Kristiansand Telefon: 38 17 70 00 E-post: post@advtofte.no

Advokatfirma Hald & Co Arendal/Grimstad Telefon: 37 00 49 70 E-post: post@haldco.no

Advokatfirmaet Alver Lillehammer/Gjøvik Telefon: 61 26 87 00 E-post: firmapost@alver.as Advokatfirmaet Halvorsen & Co Lillestrøm Telefon: 64 84 00 20 E-post: post@halvorsenco.no

Advokatfirmaet NOVA Oslo Telefon: 23 10 30 00 E-post: post@novalaw.no

Svensson Nøkleby Advokatfirma Drammen Telefon: 32 25 55 00 E-post: drammen@eurojuris.no

Advokatfirmaet Frøstrup Løitegaard Porsgrunn Telefon: 35 93 19 00 E-post: firmapost@lov.as

Advokatfirmaet Ytterbøl & Co Sarpsborg Telefon: 69 16 18 00 E-post: sarpsborg@ytterbol.com

Fredrikstad Telefon: 69 36 60 00 E-post: fredrikstad@ytterbol.com

www.eurojuris.no Returadresse: Eurojuris Norge AS Postboks 294 Bragernes, 3001 Drammen