Page 1

6. m채rts 2014

V채ljaande koostas ASi Eesti Ajalehed eri- ja lisalehtede toimetus

R e k l a a m v 채 l ja a n n e

U U S & H U V I TAV

K e va d m o o d

I lut e e n us

k e va d m e i k


Olga Venediktova

Uus & huvitav

Kaubamaja ajakirja Hooaeg interaktiivne versioon nüüd veebis!

Make Up Store näitab uusi meigitrende Veebruari alguses tutvustas Make Up Store uusi kevadsuvise hooaja romantilisi ja värvikirevaid kollektsioone ning uudistooteid. Uute­ meigi-­look’ide julgeid tõlgendusi esitlesid Make Up Store’i rahvus­ vahelise klassi profimeigikunstnikud. Meigitrende on kõik oodatud lähemalt uudistama Make Up Store’i esinduskauplusesse Tallinnas Pärnu mnt 10.

Kingi mulle üks naeratus! Kuigi naistepäev ei ole Eestis riik­ lik püha, on see siiski tähtis päev. Olen kuulnud mehi kadedalt nu­ risemas, miks naistel peab nii palju tähtpäevi olema ja kas emade­päevast ei piisa, kuid kõik naised pole ju emad ning iseene­ sest on armas saada kas või ühel päeval aastas tunnustust lihtsalt selle eest, et oled naine! Olgu eesti mehed nii tuimad ja kinnised kui tahes, arvan, et keegi neist ei vaidle vastu, kui üt­ len, et ilma naisteta oleks nen­ de elu ikka päris kurb. Jah, või­ te naerda, et oleme hilphara­ kad, et meile meeldivad uued rii­ ded ning et ajame näpuga järge kõikvõimalikes moesoovitustes ja meigispikrites, mida võib näha ka seekordse EE Naise naistepäeva­ numbri külgedel, aga kõik see on ju vaid meie kalli meespere silma­rõõmuks. Võtke siis see üks päev ja näi­ dake, et oleme teie jaoks kõige kaunimad, ihaldatumad ja ar­ mastatumad! Pole vaja muu­ ta naistepäeva tarbimispühaks, nagu seda on jõulud ja valentini­ päev. Olge meie suhtes mõistvad ja meie jaoks olemas. Kallite kin­ gituste asemel kinkige meile üks naeratus. Naeratus ei maksa mi­ dagi, ei saasta keskkonda, ei ku­ luta loodusressursse ega muutu prügiks, kuid tähtis on, et see tu­ leks südamest. Helen Silts

„Fusion” – veebruar. Meik: Kairit Tuhkanen / Modell: Kairit „Deluxe” – märts. Meik: Kairit Tuhkanen / Modell: Liina „Poetic” – aprill. Meik: Anna Izotova / Modell: Olga „Tribe” – mai. Meik: Meelis Krik / Modell: Kati „Milk” – juuni. Meik: Älis Viisileht / Modell: Alla „Organic” – juuli. Meik: Anna Izotova / Modell: Sofia

Baltika kevadsuvine mood Särav moeõhtu oli traditsiooniliseks avapauguks Baltikumi suurima moetööstus­ ettevõtte Baltika kevadsuvisele hooajale, mis tõotab tulla värvikas ja põnevatest mustritest kirju. Kuus moe­ etendust Montonilt, Mosaicilt, Bastionilt, Blue Inc Londonilt, Ivo Nikkololt ja Baltmanilt näitasid erinevaid suundi, kuhu saabuv kevad meid viib.

Seni on Hooaja lugejad saanud ajakirja interaktiivset versiooni vaadata tahvelarvuti rakenduse kaudu, kuid nüüd on võimalik lugeda artikleid, sirvida galeriisid, vaadata videoid ja muid digilahendusi otse veebist tavaarvutiga: www.kaubamaja.ee/hooaeg. Interaktiivse ajakirja lahendust toetavad Chrome’i, Mozilla Firefoxi ja Safari brauserid. Internet Exploreri kasutajatel tuleb vahetada brauser eelmainitute vastu, et nautida loodud digilahendusi või sirvida ajakirja PDF-versiooni.

Meru ja Kadri Kruus esitlevad ühisloomingut Kadri Kruusi sõnul on naise käekott nagu tugev ja usaldusväärne sõber, kellele saab alati loota ja toetuda. „Meru maaling muudab aksessuaari veelgi personaalsemaks ning annab aimu kotikandja iseloomust ja sisemise mina tugevusest,” lisab kunstnik. Uus kotiseeria „Chin Up” on mõeldud enesekindlatele ja tugevatele naistele, kes hoolimata raskustest suudavad läbi elu käia püstipäi ning naeratades. Meru tunnistab: „Ka mind on selline optimismist lähtuv mõtteviis aidanud, eriti Londonis koduigatsust tundes ja üksindustundega võideldes.” Kuni märtsi lõpuni tegutseb Kadri Kruusi pop-up-stuudio aadressil Pärnu mnt 15. Pop-upstuudio avamine sai teoks tänu Kawe Groupi abile.

Mosaic

KIRJUTA meile! Eelmise numbri lemmiklugudeks osutusid Kehakeskuse „Kolme nädalaga supervormi” ja artikkel talvisest tervise turgutamisest looduslike abivahenditega. Loosi tahtel saab Eau De Lacoste Sensuelle EdP 30 ml (43 ¤) parfüümvee omanikuks Maris V. Seekord tahame teada, milline on teie lemmikkomplekt meie kevadises moeseerias. Kust ostate omale riideid? Millised on teie lemmikrõivapoed? Kõikide kirjutajate vahel läheb loosirattasse Versace Bright Crystal Absolu EdP 50 ml (80 ¤) parfüümvesi. Teie kirju ootame kuni 23. märtsini aadressil eenaineSMS@ekspress.ee. EE NAINE Väljaande koostas ASi Eesti Ajalehed eri- ja lisalehtede toimetus. Toimetaja: Külli Värnik, kylli.varnik@lehed.ee, tel 669 8296 Reklaam ja ilu: Helen Silts, helen.silts@lehed.ee, tel 669 8061

Kevad toob rõõmusõnumi kõikidele Versace Bright Crystal tualett­vee fännidele, sest nüüd on teie lemmik­parfüümist olemas ka kauaoodatud parfüümi­versioon Versace Bright Crystal Absolu.

EE lisade juht: Piret Tamm, piret.tamm@lehed.ee Kujundus: AS Eesti Ajalehed Väljaandja: AS Eesti Ajalehed. Trükk: AS Printall

KOOSTÖÖPARTNERID: Tellimiskeskus, A&G Kaubanduse AS, Neuland Arenduse OÜ, SNOB Baltics, Noa Noa Eesti, G. Store Old Town OÜ, Aesthetic Salon OÜ

3


Uus & huvitav

07.03.-16.03.2014

Moekuulutaja toob kevade Tartusse Taas algab kevad Tartus Moekuulutaja üritusega, mis annab suurepärase võimaluse viia end kurssi värskete moetrendidega. Tartu Kaubamaja keskuses aset leidva moenädala jooksul on avatud värviküllane popup-kauplus, reedel ja laupäeval saab nautida moeetendusi. 10.–16. märtsil avatud pop-up-kaupluses pakuvad oma värskeimat loomingut meie oma moetegijad Triinu Pungits, Liina Stein, Jaana Varkki, Tiina Talu­mees ja Tallinn Dolls, lisaks on põnevat moekaupa pakkumas lõunanaabrid lätlased. Oma garderoobi saab täiendada Disainimaja valitud aksessuaaridega. Reedel ja laupäeval toimuvad moeetendused toovad huvilisteni põnevaimad kevadtrendid – uudistada saab laste- ja noorte­moodi ning klassikalist valikut. Erilise maasikana on reedel kell 18 laval läti disainerite gala-show – üles astuvad pop-up-poes esindatud brändid Salt, Becarousell ja One Wolf. Lasteetenduse stilistiks on Kirsi Altjõe, teisi stiliseerib Piret Vapajeva. Kõik etendused on külastajatele vaatamiseks ilma kutseteta. Meeleolu loovad muusikalised vahepalad ja toredad auhinnamängud. Moe-show’de meigipartneriks on Max Factor, soengupartneriks Wella, lavastajaks Krõõt Kiviste tantsustuudiost Shate.

JA KAUBAMIA ! S A M L A A M IL U Lõika välja oma isiklikud ilukupongid ja tule Kaubamaja Ilumaailma. Pane tähele kuupäevi ja kasuta kindlasti head võimalust!

u r e ma d d u s a j l m 0 Kõik 5 ja mee st el õhna PARTNERKAARDI naist e-

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

0 288180 001097

et ušid Kõik r ipsum id ja -seer m

-15%

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

PARTNERKAARDI SOODUSTUS

0 288180 001387

sevahud, Kõik jujuak- geelid -l akid

-15%

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

Kaubamaja Naistemaailmas uued kaubamärgid

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

Liu Jo on Itaalia kaubamärk, mille kollektsioonid esindavad elegantset naiselikkust nüüdisaegses võtmes. 2014. aasta kevad­ suvist kollektsiooni esitleb supermodell Kate Moss. Kauba­maja valikus on kollektsioonid Liu Jo, ülerõivaste kollektsioon Liu Jo Les Plumes ja Liu Jo Jeans. Kingamaailmast leiab valiku Liu Jo kotte ja kingi.

0 288180 001424

el akid Kõik küäürnvid ja l auv

-15%

PARTNERKAARDI SOODUSTUS

Sinéquanone on tänapäevaselt urbanistlik rõivabränd, mida iseloomustab omamoodi eriline Prantsuse käekiri ja tasku­kohased hinnad. Kaubamärgi hüüdlauseks kujunenud põhimõte – „Kõik inimesed on sündinud ilusateks, kuid naiselikkus on õpitav” – väljendub ka nende disainis. Sinéquanone’i rõivad on elegantsed ja naiselikud ning sobivad igaühele sõltumata east.

PARTNERKAARDI SOODUSTUS

0 288180 001462

Hollandi kaubamärgi Geisha rõivad on mõeldud trendikale naisele, kes peab lugu jõulisest, ent naiselikust stiilist. Kollektsioonides on lai valik lõikeid igale suurusele, mille seast leiab kergelt oma lemmiku. Kuigi tegu on hooajatrende järgiva kaubamärgiga, ei ole tooted valmistatud kiirmoe põhimõtetel.

akr eemid Kõik sil m id PARTNERKAARDI ja -seer um SOODUSTUS

-15%

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

0 288180 001509

kr eemid, Kõik kehjaa - õlid -piimad

-15%

Soodustus kehtib tavahinnaga toodetele 07.–16.03.2014

Naiste Kingamaailma on uuest hooajast müügile jõudnud unikaalne kaubamärk Nude of Scan­ dinavia. 2011. aastal Rootsis loodud bränd toodab esmaklassilisest nahast jalanõusid ja kotte. Toodete puhas ja selge disain on loodud Skandinaavias, ellu viidud aga nahameistrite poolt Itaalias. Nude of Scandinavia motoks on „Me mõtleme looduse peale, oleme ausad, töökad. Meil on hea maitse, me hindame head kvaliteeti ning teame, kuidas lõbutseda!”.

PARTNERKAARDI SOODUSTUS

0 288180 001547

4

Sinéquanone

-15%

SOODUSTUS


Uus & huvitav

5


Uus & huvitav

6


KEVADMOOD

Kevadmood täis romantikat R

omantika – see on lihtsatesse lõige­ tesse peidetud elegants, kaunid must­ rid, keha paitavad kangad ja kudumid koos pehmete ja naiselikke aksessuaari­ dega. See on elegantne lohakus, mis ome­ ti mõjub nii kütkestavalt naiselikuna. See on soojad ja pastelsed toonid, mis rõhuta­ vad kandja isikupära ja unikaalsust, ning lõputu armastus nii iseenda kui ka kogu maailma vastu. Luba endale romantikat!

Tuunika 109 ¤ Püksid 104 ¤

Coocon – sinu võimalus olla eriline Taani kaubamärki Masai müüva kaupluse Coocon tootevaliku on vallutanud roman­ tilised roosid ja kunstipärased abstraktsed mustrid. Vallatutele tuunikatele pakuvad konkurentsi mõnusalt lohvaka, kuid siiski šiki lõikega kerged viskoospüksid. Valikust leiab nii ühevärvilisi (meresinine, militaar­ roheline, helehall, must) kui ka eriti mood­ said mustriga variante. Oskuslikul sobita­ misel konservatiivse pintsakuga saab neid pükse kanda kevadel kontoris ning uljas­ te varbavaheplätude ja topiga suvel rannas. Suur kevadüllatus on kaupluse nimele vastav ultramoodne kookonmantel. Mant­ li kookonlik vorm ei sea piire figuuritüü­ bile ning varjab kavalalt talvel söödud šo­ kolaaditahvlid. Kookonmantel võib esma­ pilgul riidepuul seistes tunduda „kotakas”, kuid seljas teeb imesid. Julge vaid proo­ vida!

Pluus al 59 ¤ Püksid 94 ¤

Kleit 124 ¤

Pluus al 69 ¤ Püksid 124 ¤

Pluus al 59 ¤ Püksid 94 ¤

Mantel 169,95 ¤ Pluus 69,95 ¤ Püksid 99,95 ¤

Naistepäeva puhul, 7. ja 8. märtsil, pakub Foorumi keskuse kauplus Coocon oma klientidele magusaid maiuseid ja kihisevat jooki. Nendel päevadel on valik kaupa 20% soodsam. Kõik on oodatud!

Boheemlaslikult šikk Noa Noa Selleks et saavutada moodsat ja roman­ tilist boheemlaslikku stiili, on Noa Noa kokku sobitanud helepruunid naiselikud komplektid voolavate oranžikas-­roosade siidist pluuside ning uue hooaja ikooni­ liste tepitud jakkidega. Õhukene puuvill ja Prantsuse tikand annavad tuhmidele värvidele ja tumedatele toonidele õrnu­ se, samas kui kerged paeltega lillemust­ rilised kleidid, suured kampsunid ja loh­ vakad püksid loovad igapäevaselt elegant­ sed siluetid. Käsitöölikud efektid, kulu­ tatud lehemustrid ning monokroomsed ruudud joonivad alla kollektsiooni idee – vana­moeline kohtub uuega. Metall-läikega tennised, kingad, kuhjuvad käevõrud ning graafilised käekotid lisavad kerge sädeluse kollektsiooni aksessuaaridele. Noa Noa esinduskauplused asuvad Tallinnas Rocca al Mare keskuses ja Foo­ rumi keskuses.

Kardigan 139,95 ¤ Top 39,95 ¤ Retuusid 169,95 ¤ Tossud 139,95 ¤

Tuunika 149,95 ¤ Kaabu 54,95 ¤

Pintsak 129,95 ¤ Pluus 69,95 ¤ Püksid 79,95 ¤ Kott 209,95 ¤

Kleit 119,95 ¤ Kott 169,95 ¤

7


KEVADMOOD

Ahvatlevad kevadised moeampsud Bleiser 358 ¤

Kuigi talve selgroog pole veel päriselt murtud, on esimesed kevadised moekuulutajad rõivapoodides juba kohal. On aeg ka oma garderoob kriitilise pilguga üle vaadata ning teha ruumi uutele, särtsakatele ja põnevatele riietele.

K

Jakk 468 ¤ Kleit 288 ¤ Kleit 388 ¤

Gant

Siidpüksid 398 ¤

Mantel 488 ¤

Kott 438 ¤ Jakk 369 ¤ Püksid 168 ¤

Pluus 29,99 ¤ Kampsun 59,99 ¤

evad on värvide ja mustrite hooaeg ning kevadmood mõ­ nusalt muretu ja mitmekülgne. Põ­ nevad lõiked, mustrid ja tekstuurid pakuvad lõpmatut mängulusti. Lisa­ des oma riietusele paar värvikat ak­ sessuaari, näed ka ise palju rõõmsa­ meelsem välja.

Ganti kevadkollektsiooni inspirat­ siooniallikaks on suvekuudel pee­ tavate pulmade õhustik, mis on täi­ detud hästi riietatud inimestega ele­ gantsetes kleitides ja šikkides kos­ tüümides. See on täiuslik harmoo­ nia ameerikalikult sportlike mude­ lite ja euroopaliku stiili vahel. Ganti jaoks esindab musta vär­ vi mereväesinine. Kevadkollektsioo­ ni magusaimateks paladeks on väike sinine või pastelsetes toonides kleit, põnevad jakid, trükimustrilised pük­ sid, mõnusad kampsunid, joped ja loomulikult kõikvõimalikud akses­ suaarid. Materjalidest on väga täht­ sal kohal romantiline pits. Need on ajatud riided, mis sobivad igale poo­ le – peenele brunch’ile, osturetkele või isegi randa, kui kanda õhulise pluusi all suviseid bikiine. Ganti kauplused asuvad Tallinnas Pärnu mnt 10 ja Tartus Tasku keskuses. NB! Naistepäevanädalal, 3.–9. märtsil Ganti poodides kõikidele naistele hinnaüllatused. Vaata ka: www.gant.ee

Seelik 39,99 ¤

Esprit mängib põnevate mustrite, lõigete ja värvidega

Sall 19,99 ¤

Kleit 59,99 ¤ Püksid 49,99 ¤

Kott 89,99 ¤

Mantel 299 ¤

8

Värsked, õrnad ja heledad toonid vahelduvad tugevate geomeetriliste mustrite ning särtsakate värvidega. Lemmikuks on arbuusiroosa, natu­ raalne beež, eri sinised, aga ka klas­ sikalised must ja valge. Kollektsioo­ nis on stiilseid lühikesi ja pikemaid nahkjakke, mida saab kanda Espri­ ti kauni naiseliku kleidi ja mugava­ te teksapükstega. Rõivaesemeid on omavahel lihtne kombineerida, pan­ nes nende kandja lausa särama. Ei maksa unustada ka Espriti ak­ sessuaare! Korralik käekott ja kauni­ mustriline sall annavad kevadisele


KEVADMOOD välimusele viimase lihvi. Lisaks tren­ dikusele paneb Esprit suurt rõhku kvaliteedile, mugavusele ning peale selle hoitakse mõistlikku hinnataset. Külasta Espriti kauplusi Tallin­ nas Viru keskuses, Meloni keskuses, Raekoja platsil, Rocca al Mare kes­ kuses ja Tartus Tasku keskuses.

Särk al 33,90 ¤

Kleit al 80,90 ¤

Espriti kauplustes saab naiste­ päevanädalal, 3.–9. märtsil kahe täishinnaga toote ostja odavamalt tootelt 30% soodustust.

Otto toob värske kevadmoe koju kätte Uue garderoobi soetamiseks ei pea ilmtingimata mööda poode tuulama, sest Otto riidekaubamaja tuleb kata­ loogi kujul igale soovijale koju kät­ te. Otto on oma kvaliteetsete ja tren­ dikate rõivaste ning aksessuaaridega võitnud paljude eestlaste südame. Li­ saks laiale rõivavalikule leiab kataloo­ gist palju hea hinnaga kodutekstiili ja mööblit. Selle kevade hooajamoodi iseloomustavad graafilised mustrid, isuäratavad sorbetivärvid ja peen­ susteni viimistletud ekstravagantsed detailid. Jalatsi- ja kotimoe lemmik­ materjaliks on naturaalne nahk.

Kleit 53,90 ¤

Püksid al 80,90 ¤

Saapad 175,90 ¤

Nahkkott 160,90 ¤

Vaata ka: www.otto.ee

S’NOB – Prantsuse elustiil kombineeritud Skandinaavia meisterlikkuse ja lihtsusega Taani rõivadisainerite loomingut esindav moekauplus S’NOB üllatab ka sel kevadel St-Martinsi erksate värvikombinatsioonide ja mustri­ lahendustega. Erksad sinised ja kol­ lased vahelduvad mahedate rohe­ liste ja roosadega. Seelikutel, kleiti­ del ja ka pükstel leiab nii suuri lille­ motiive kui ka lõbusaid mummude või rombide kombinatsioone. Uue brändina tutvustatakse kuue Taani disaineri koostöös loo­ dud „Six Amesi”, mille märksõna­ deks on mugavus, seksikus ja eel­ kõige naiselikkus. Kollektsiooni ele­ gantne stiil põhineb puhastel joon­ tel, tugevatel naiselikel vormidel ja luksuslikel materjalidel. Sportliku­ mat ja poisilikumat suunda esindab valik kollektsioonist „Suit Female”. „S’nob de Noblesse’i” siidpesu hul­ ka on samuti uusi kevadisi värve ja mustreid lisandunud.

Kleit 89,90 ¤

Kudum 59,90 ¤ Seelik 69,90 ¤

Kudum 99,90 ¤ Pluus 59,90 ¤ Püksid 99,90 ¤

Mantel 179,90 ¤ Kudum 49,90 ¤ Seelik 59,90 ¤

Kleit 119,90 ¤

Kleit 89,90 ¤

S’NOBi kauplused leiate Tallinnas Kristiine ja Foorumi keskusest. Vaata ka S’NOBi Facebookis www.facebook.com/SnobTallinn.

9


Palmer’s on nr. 1 kakaovõi sari Eestis

Sa ei tea, millist iluhooldust valida? Tule Aesthetic Health and SPA personaalsele ilunõustamisele

Kas sinu välimus ei valmista sulle enam rõõmu? Oled kuulnud uutest näo- ja kehakorrektsiooni võimalustest, kuid ei tea, millist iluhooldust valida või milline meetod on parim just sinu ilumurede leevendamiseks? Aesthetic Health and SPA meditsiiniharidusega iluspetsialistid teavad ja aitavad sul orienteeruda kõikvõimalike pakutavate iluhoolduste hulgas.

A • puhas naturaalne kakaovõi ja E-vitamiin vitamiin • rikkalik ja kreemjas tekstuur • aitab muuta kuiva ja karedat nahka

www.felicity.ee www.facebook.com/palmers.eesti Müügil: apteekides, Tallinna ja Tartu Kaubamajades, Selverites, Rimides, Prismades, I.L.U. poodides, beebipodides

esthetic Health and SPA ju­ hataja Karina Vinsteini sõnul võib sellest, kuidas me väl­ ja näeme, oleneda meie elukva­ liteet. Kui oleme energiast tulvil ning paistame noored ja kenad, tunneme end paremini. Tänapäe­ va kosmeetilised näohooldused ja tooted arenevad pidevalt. Kauban­ duses pakutav valik on väga rikka­ lik ja sageli on küllaltki raske leida just endale sobilikku toodet. Sar­ nane olukord on pidevalt täiene­ vas iluhoolduste maailmas, kus kõikvõimalike elektroteraapiate, laserprotseduuride, massaažide, keemiliste ja mehaaniliste koori­ miste, aparaadi- ja manuaalhool­ duste ning mesoteraapiliste ilu­ süstide või muude ilu- või täite­

10

süstide rägastikus on lõpuks pea võimatu orienteeruda.

Ilu on kui matemaatika, mõlema puhul loeb täpsus Hoolduseid on mitmesuguseid. Parima tulemuse saab, kui kom­ bineerida nii kosmeetilisi kui ka aparaadihoolduseid, mida saab omakorda kombineerida näo käsi­ massaaži ja maskidega. Eriti vana­ nemisvastaste hoolduste puhul on võimaluste spekter väga lai. Kiireid tulemusi pakuvad iluja täitesüstid, kuid kõigile nii ekst­ reemne lähenemine ei sobi. Nen­ de jaoks on parim kombinatsioon aparaadi- ja kosmeetilistest hool­ dustest. Tõeline matemaatika on aga teadmine sellest, kuidas kõige


ILUHOOLDUS

Tule tasuta konsultatsioonile, kui: • soovid nõu ja abi, et selgitada välja, mida sinu välimuse probleemide lahendamiseks tegema peaks; • soovid rohkem teada saada just sinule sobivate näo- ja/ või figuurikorrektsiooni protseduuride kohta; • sa pole kindel, milliseid hooldusi kasutada maksimaalse tulemuse saavutamiseks; • soovid tutvuda spetsialistiga ja leppida kokku vajalike protseduuride kuupäevad;

KOGEMUS

• tahad teada, kui palju protseduure vajad ning kuidas oleks parim viis nendeks valmistuda; • soovid personaalset iluprogrammi ja parimat hinnapakkumist.

efektiivsemalt hoolduseid omavahel kokku sobitada.

Iga ilumure nõuab indivi­ duaalset lähenemist Nii nagu on erinev iga inimene, on erinevad ka ilumured. Karina Vins­ teini sõnul sõltub vajadus iluhool­ duste järele ka elustiilist. Peami­ selt pöördutakse kosmeetiku juur­ de esteetiliste muredega: soovitak­ se vabaneda kortsudest, pigmendi­ laikudest, trimmida ealisi iseärasu­ si, parandada näokontuure või liht­ salt värskendada välimust. Üha suu­ renenud on vajadus ka lõõgastava­ te hooldusprogrammide järele, sest pingeline töö ja väsimusemärgid ki­ puvad ennast kõige rohkem ilmu­ tama just näonahal. Suitsetaja soo­ vib muuta seda kirkamaks ning pa­ randada kollakaks muutunud jumet. Suurenenud kapillaaride vastu aitab fotonoorendamine, aga võib-olla on vaja hoopis arsti abi, et uurida, miks vereringlus on takistatud. Sel juhul tuleks väliste hoolduste asemel kõi­

heli-lifting on lahendus kõigile nei­ le, kes soovivad nahka pinguldada. Tuhmunud naha aitab taas säravaks muuta teemantlihvimine, mida te­ hakse vaakumaparaadi abil.

gepealt tegeleda organismi sisemis­ te probleemidega. Sama kehtib ka akneravi ja pigmendilaikude kohta.

Parimaid tulemusi annab hoolduste kombineerimine

Konsultatsioonid Aesthetic Spa spetsialistidelt – vastus igale küsimusele!

Vanusega kaasnev näonaha lõtvumi­ ne on vältimatu: suu- ja silmanurgad on allapoole, silmalaud vajuvad alla, näo-ovaal kaotab kontuure, põsed ri­ puvad. Teadaolevalt püsib nahk näo­ lihastel ja kui need on nõrgad, lõtvub ka nahk. Väsinud lihaskorsetti aitab pinguldada müostimulatsioon. Kui seda kombineerida täitesüstidega, on võimalik vähendada täitesüsti­ deks vaja minevat preparaadikogust, mis teatavasti on päris kallis. Kogu elu jooksul on inimese nahk pidevas muutumises. Noor nägu pole mitte üksnes nägu ilma kortsudeta, vaid ka defektideta: puuduvad pigmendilaigud ja näh­ tavad veresooned. ER Ultra Lighti fotonoorendav protseduur suuren­ dab nahaomase elastiinikompleksi ehk uue kollageeni sünteesi. Ultra­

Lisaks manuaalselt ja aparaadiga teos­ tatavatele protseduuridele on just eri­ ti vananemisvastaste hoolduste hulgas üha enam populaarsust võitmas pee­ ne kosmeetilise nõelaga naha sügavai­ matesse kihtidesse nii vitamiine kui ka niisutavaid toimeaineid süstivad mesoteraapilised protseduurid, aga ka biorevitalisatsioon ja mesoniidid. Kunagi ei ole üht ja ainukest ilu­ hooldust, mis aitaks kõikide hädade vastu. Seepärast on ääretult tähtis lä­ heneda iluprobleemidele süsteemselt ning koostada inimese vajadustest lähtuv programm nii, et iga järgmi­ ne hooldus toetaks eelmisi ja aitaks maksimaalselt kaasa soovitud tule­ muste saavutamisele.

Minu iluhoolduste tavapraktikasse on kuulunud peamiselt kodune koorimine – maskitamine ja aeg-ajalt kosmeetikus ultrahelipuhastuses käimine. Olin küll tahtnud proovida midagi muud, aga tundus mõttetu raha niisama raisata, võttes ilusa ja kõlava nimetusega hooldusi, kui tegelikult pole mul õrna aimugi, millega tegu või kas see või teine mulle üldse sobibki. Seepärast olin väga rõõmus, kui kuulsin, et Aesthetic Spa pakub personaalse nõustamise teenust, ning otsustasin proovida. Minu peamine ilumure on vanusega veidi ära vajunud nägu. Samuti tahtsin säravamat ja klaarimat jumet ning siledamat nahka. Mulle määrati programm müostimulatsioonist, müofastsiaalsest massaažist ja vaakummassažist RF-lifting, mida tehti vaheldumisi kaks korda nädalas kuu aja jooksul. Protseduurid olid väga mõnusad. Eriti meeldis mulle müostimulatsioon, mille järel oli küll tunne, et nägu on mitme numbri võrra väiksemaks muutunud. Protseduure teostavad spetsialistid olid samuti tasemel ja hoolitsesid selle eest, et mul oleks hea olla. Nägin, et nad tegid oma tööd rõõmu ja entusiasmiga. Kavatsen kindlasti kuuri korrata, aga siis tahaksin hooldusprogrammi lülitada veel mesoteraapia, mesoniidid ja biorevitalisatsiooni, mis hõlmab naha alla kasulike aine­ te viimist süstla abil. Seda viimast ma nõelahirmus veel proovida ei ole julgenud. Annika

Külastage meid! Meie töö on teha Teid kauniks! Broneeri aeg personaalsele ilunõustamisele juba täna! Aesthetic Health and Spa Narva mnt 11d, 1. korrus

tel 698 8336, 5626 5910 administraator@aesthetic-salon.com

11

Märgusõnaga „Eesti Ekspress” kõik individuaalprogrammid –30%


Uus & huvitav

tihedamad

tumedamad

pikemad

nooremad

Soovite kauneid ripsmeid?

Püsivalt ilusad ripsmed!

Pikemad, tihedamad ja tumedamad ripsmed juba nelja nädalaga! Maxeylash on ripsmekasvu soodustav seerum, mis toidab ripsmeid ja need muutuvad silmnähtavalt pikemaks ja tihedamaks.

Maxeylash Maintenance on ripsmete hooldusseerum, mis sisaldab Kariibi merest pärit looduslikku koralli ekstrakti (P. Homomalla). Loodusliku koostisega seerum sobib ka tundlikumatele silmadele ja neile, kes on saavutanud Maxeylashiga pikad ripsmed ning soovivad tulemust säilitada.

Müügil Ideaal Kosmeetika kauplustes, Ülikooli Apteekides ja paljudes ilusalongides. Kontakt: Cayman Europe OÜ Teaduspargi 3/1, 12618 Tallinn facebook.com/maxeylash Tel: 670 3737, e-post: info@maxeylash.com

www.maxeylash.com 12


ILUSPIKKER MAKE UP STORE

Luba endale luksust! Kõik luksuslik ei pruugi olla alati kallis. Luksus võib olla ka rahulik uni või meelerahu teadmisest, et kuskile pole kiiret ja sinu elus on kõik asjad nii, kuis peab. Nipita ennast ilusaks! Veatu, sileda ja kaunilt ühtlase naha saladuseks on korralik meigialuskreem või nutikas valgust peegeldav korrektor. The Body Shop Lightening Touch valgust peegeldav peitepulk (17,90 ¤). Sensai Skin Focus nahakorrektor (36 ¤). Sensai Lift Up Base meigialuskreem 30 ml (41 ¤). Pupa Professionals BB-kreem koos jumet parandava aluskreemiga (14,70 ¤). Clarins Instant Light Radiance Boosting meigib­aas (31 ¤).

Alasti maniküür! Nude-toon küüntel võib tunduda tagasi­hoidlik, kuid just nude on selle hooaja lemmik. Zoya kauapüsivad nude-lakid (10 ¤). Maybelline Colorama Nude (2,99 ¤). OPI Brazil küünelakk (10,55 ¤).

Naudi roosat! Tuleb välja, et suhkrust ja maasikavahust ei ammuta inspiratsiooni mitte ainult väikesed tüdrukud, vaid ka parfüümiloojad, sest selle kevade parimad lõhnaahvatlused on hele­ roosad lille-mannavahulised. Lilleline-idamaine Salvatore Ferragamo Eleganza EdP 30 ml (52 ¤). Nina Ricci La Tentation de Nina EdT 50 ml (63 ¤). Givenchy Very Irresistible Collector EdP 50 ml (81 ¤). Pojengi-jasmiinihõnguline Marina de Bourbon Royal Marina Rubis EdP 50 ml (59 ¤). Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet EdT 50 ml (74 ¤). Värske ja sensuaalne Carolina Herrera 212 VIP Rose EdP 30 ml (49 ¤). Värskelt lilleline See by Chloé Eau Fraiche EdT 50 ml (60 ¤). Lille-puuviljaline Roberto Cavalli Exotica EdT 75 ml (70 ¤). Lilleliselt värske Salvador Dali Dalia EdP 30 ml (34 ¤). Provokatiivne Brit Rhythm Women By Burberry EdT 30 ml (48 ¤). Lille-puuviljaline Rochas Secret de Rochas EdP 50 ml (65 ¤). Puuvilja-lilleline Mexx Summer Limited Edition Woman EdT 40 ml (24,50 ¤). Puuvilja-lilleline Extatic By Balmain EdT 40 ml (42 ¤). Versace Bright Crystal Absolu EdP (80 ¤).

13


KEVADMEIK

Elizabeth Ardeni meigikollektsioon Summer Escape ühendab liivakarva neutraalsed toonid erksate mereliste varjunditega ning loob küllusliku valiku sundimatult elegantseid meigivõimalusi. Proovi: Pure Finish Summer Escape päikesepuuder (38 ¤), Cool Radiance Highlighter (34 ¤), Beautiful Color Gloss Stick huule­pliiatshuulepulk (21 ¤), kreemjas lauvärv (25 ¤).

Kevadised meigitrendid Nägu on kui lõuend, kuhu igaüks saab maalida omaenda muinasjutu – kas oled kui uinuv kaunitar, kättesaamatu printsess, saatuslik naine, vamp või lihtne naabritüdruk. Ole, kes oled, aga ära meigi end hommikust hommikusse ühtemoodi. Murra välja rutiinist ja avasta iseeneses ennenägematu jumestuskunstnik!

K

oos tärkava looduse ning jär­ jest helgemaks ja valgemaks muutuvate päevadega muutuvad ka meigitrendid ning sügavate suitsu­ silmade asemele saabub heledam, säravam ja kergem meik. Sel keva­ del sekundeerivad külmadele lilla­ dele ja virsikukarva toonidele soo­ jad nude- ja nahatoonid, mis rõhu­

Chaneli kevadise meigimuusika kirjutavad roosad, punased ja ploomikarva lilla­ kad noodid. Chanel Illusion D’Ombre Eye Shadows, Chanel Quadrille Palette lauvärvipalett, Chanel Poudre Universelle Compacte.

tavad kandja loomulikkust ja naise­ likkust. Tugeva meigipõhja vaheta­ vad välja läbikumavad BB-kreemid ja nahatooni ühtlustajad. Huuled rõ­ hutavad naiselikkust ning koos põs­ ki õhetama panevate punadega võib julgelt öelda, et tänavune meigi­ kevad on täis romantikat.

• laserepilatsioon (DCD-tuimestusega) Parim meetod vabaneda mittesoovitavatest karvadest, kiire ja ohutu. Tulemus on pikaajaline! Pakume väga kvaliteetset teenust.

UUS! INTIIMPIIRKONNA KONTUURPLASTIKA Suguorganite välisilmet ja tundlikkust parandav protseduur (G-punkti või häbememokkade suurendamine ja kliitorile täiendava mahu andmine, suudme niisutamine ja ebapiisava sulgumise parandamine, tundlikkuse suurendamine) viiakse läbi ambulatoorsetes tingimustes kohaliku tuimestusega. Peaaegu valutu, ohutus kliiniliselt tõestatud. Preparaadil pole kõrvalmõjusid ümbritsevatele kudedele ja organismile tervikuna. Hind al 360 eurost.

14

• • • • •

pigmendilaikude eemaldamine RF-lifting kavitatsioon (ultraheli-rasvaimu) Forlled Japani nanokosmeetilised tooted täite- ja ilusüstid Täidlased ja kaunid huuled vaid hetkega! Hind al 250 eurost.

Täpsemalt uuri: www.silkyway.ee Viru väljak 6 (Viru keskus) tel 5692 4100


KEVADMEIK

Collistar Ti Amo Italia kevad­suvine meigikollektsioon on austusavaldus itaalia kaunitele naistele. Kunstipäraste pakendite loomisel on õla alla pannud moekunstnik Antonio Marras. Collistar Amore Bonne päikesepuuder-põsepuna (33,60 ¤), Twist Ultra Shiny lauvärv (16,80 ¤).

Max Factor ütleb, et selle hooaja must have on superläikivad huuled, ning toob turule 12 trendikas värvitoonis hooldavad ja pehmendavad kõrgläikelised huuleläiked Max Factor Colour Elixir Glosses (12,80 ¤).

Make Up Store’i kevadmeik Fusion näpistab parima igast värvitoonist ja toob välja saatusliku naise ka kõige häbelikumast kaunitarist. Make Up Store Marble lauvärvid (15 ¤), huuleläige (16 ¤).

Make Up Factory viib sind õrna ja säravasse romantikamaailma, kus õites kirsipuud räägivad saabuvast kevadest ning katavad kogu maa roosa ja valge kooslusega aroomist ja silma­ilust. Proovi: Rozy Shine Blusher puuder-põsepuna (19,50 ¤), Eye Colors Quattro „Rose Garden” lauvärvipalett (19,50 ¤), Baked Eye Shadow monolauvärvid (15 ¤).

The Body Shopi kevadiselt roosades toonides ja üksteist täiendavaid lauvärvitoone Shimmer Cubes (25,50 ¤) saab kasutada eraldi või kokku sulatatult pehme ja sätendava efekti andmiseks. Lau- ja põsevärvide Shimmer Waves Coral (25,50 ¤) viiest toonist koosnev palett on parim toonitamiseks, rõhutamiseks, varjutamiseks ja kuju andmiseks.

Guerlaini kevadmeigi südameks on puudripärlid Meteorites Pearls (57,94 ¤), mis muudavad UV-kiired nahale langedes valgusküllaseks jumeks: roosad annavad värskust, rohelised varjavad punetust, sinised neutraliseerivad kollaka jume, valged lisavad sära, lillad neutraliseerivad halli jume, eriti kunstvalguses. Silmade ilu aitab rõhutada Guerlain Ecrin 4 Couleurs lauvärvipalett (56,18 ¤).

NB! K I NG I I L U !

Kevadiseks silmameigiks pakub Manhattani meigikollektsioon Vision of Me värskeid siniseid toone, mida saab kasutada nii tagasihoidlikuks päeva­meigiks kui ka õhtuseks peomeigiks. Manhattan Eyemazing neljavärvi­palett Bot The Blues (7,20 ¤), Multi Effext monolauvärv (4,45 ¤).

Clarins Opalescence kevadmeigikollektsiooni Face & Blush Powder (42 ¤) kolmest toonist koosnev puudri­palett annab näole kergelt päevitunud jume ja paneb põsed õhetama. Eye Quartet Mineral Palette lauvärvide (48,20 ¤) märjad ja kuivad tekstuurid võimaldavad teha nii õrna päevameiki kui ka glamuurset õhtumeiki.

Nüüdsest Forlle’di hooldused ka otse linna tuiksoonel, salongis Maribell!

Naistepäeva eri!

Märtsikuus pakuvad ILUSALONG MARIBELL ja Forlle’d Stuudio uut elavdavat ja süvaniisutavat erihooldust tutvumishinnaga

INDIVIDUAALNE MEIGIKURSUS 45 €: • kaunis meik • nõustame toodete ja värvitoonide valikul • kingituseks kursuse hinna väärtuses tooteid • kestus u 50 minutit • vajalik eelregistreerumine • vormistame ka kinkekaardina

46 € 76 €

FORLLE’D STUUDIO Pärnu mnt 160e (fonolukk 21) reg: tel 661 2418, 5551 4905 www.forlled.ee

www.makeupstore.ee info@makeupstore.ee www.facebook.com/makeupstoreestonia

15

MARIBELL ILUSALONG Viru väljak 4/6 reg: tel 646 0018 www.maribell.ee


Telli nüüd Tervis Plussi eriväljaanne

√ Luisa Värk heast vormist ja kaalust √ Milline trenn sobib sinu kehatüübiga? √ Leidsin õige trenni ja kaotasin kilosid √ HIIT – allavõtu imerelv!? √ Kui laps on paks √ 10 toimivat dieedireeglit √ Toit kui narkootikum √ Ilusalongis kilosid lihvimas √ Uus ja sale sina – uus suhe!? √ Ilmub märtsis

Kõikide Kilo & Kalori tellijate vahel läheb loosi 100 The Body Shopi rikkalikult niisutavat mustikakehavõid (200 ml, väärtus 18.20).

Hind tellides 3.50, poes 3.90. Tellida saad tel 666 2233, tellimine@kirjastus.ee. Kilo & Kalorit saab tellida kuni 15.03.2014.

EE NAINE (märts 2014)  
EE NAINE (märts 2014)  

Eesti Ekspressi kuukiri EE NAINE (06.03.2014)

Advertisement