Page 1

EF Mezinárodní jazyková centra 2013–2014

Jazykové pobyty v zahraničí Pro studenty od 13 do 16 let

SLEVA Přiveď kamaráda a získej slevu 1000 Kč Více informací na www.ef.com

USA Anglie

Malta Irsko

Francie Španělsko

www.ef.com


VAŠE PRVNÍ JAZYKOVÉ ZKUŠENOSTI Více než jen jazykový kurz. Vyrazte o prázdninách do zahraničí s jinými studenty stejného věku. Naučíte se tak jazyk rychleji, poznáte novou kulturu a užijete si spoustu zábavy.

S EF POCÍTÍTE ROZDÍL ZKUŠENOSTI

KVALITA

LOKALITA

BEZ STAROSTÍ

V EF se už od roku 1965 snažíme bourat jazykové a kulturní bariéry, které nás rozdělují. Díky miliónům spokojených zákazníků jsme se stali největší soukromou vzdělávací společností na světě.

EF školy jsou akreditovány uznávanými organizacemi a dodržují ty nejvyšší standardy. Neustále pracujeme na postupném zlepšování výuky jazyků prostřednictvím inovativního výzkumu a používáním nejnovějších technologií.

Protože provozujeme vlastní školy, pečlivě jsme pro ně zvolili nejlepší umístění. Proto se EF školy nachází v samém centru dění a nabízí široké kulturní a zábavní využití.

Rodiče na celém světě vkládají důvěru do EF a spoléhají se, že jejich děti na první samostatné cestě do zahraničí povedeme a budeme je podporovat. Naši studenti pohodlně cestují s vědomím, že jsou ve skupině dětí svého věku, a všechny lekce a aktivity probíhají plně pod dohledem zkušených pracovníků EF.


CESTUJTE SE SKUPINOVÝM VEDOUCÍM, NEBO SAMI Cestujte s vedoucím, nebo sami. Pro většinu studentů EF je juniorský kurz první příležitostí vycestovat do zahraničí bez podpory rodičů. Zajistíme Vám pohodlí – ať už budete cestovat samostatně, nebo v doprovodu skupinového vedoucího.

EF KURZY SE SKUPINOVÝM VEDOUCÍM

EF KURZY BEZ SKUPINOVÉHO VEDOUCÍHO

Pro studenty od 13 do 16 let

Pro studenty od 13 do 16 let

Cestujte pohodlně se skupinou studentů Vašeho věku z České republiky do cílové destinace. Postará se o Vás zkušený EF vedoucí, který hovoří česky a bude Vám po celou dobu Vašeho pobytu k dispozici. Setká se s Vámi na letišti, ze kterého budete odlétat, dopro-

vodí Vás do cílové destinace, zařídí Vám odvoz z letiště do místa ubytování (nebo do EF školy) a bude Vám opět asistovat na zpáteční cestě. (V ceně kurzu je zahrnuta zpáteční letenka a transfery z/na letiště v cílové destinaci).

Vyzkoušejte si pocit samostatnosti tím, že budete cestovat do Vámi zvolené destinace sami. V cílové destinaci se o Vás postará zkušený personál z EF školy, který Vám bude nepřetržitě k dispozici, bude se starat o Vaše bezpečí a bude pro Vás organizovat

Učte se rychleji a lépe. Naše kurzy jsou navržené přesně pro Vaši věkovou kategorii a ke každému studentovi přistupujeme individuálně. Ponořte se do studia jazyka tím, že poznáte místní kulturu a seznámíte se se studenty z celého světa. EF ZÁKLADNÍ KURZ

Pro studenty od 13 do 16 let

Pro studenty od 13 do 16 let

Kurz je navržen speciálně pro mladší studenty, kteří chtějí dosáhnout maximálního pokroku.

Tento kurz je vhodný především pro studenty, kteří chtějí rozumět mluvenému slovu v základních jazykových disciplínách.

Počet lekcí týdně: 26 lekcí týdně (1 lekce/40 minut) Úroveň: Začátečníci až pokročilí

Počet lekcí týdně: 20 lekcí týdně (1 lekce/40 minut) Úroveň: Začátečníci až pokročilí

Charakteristika kurzu: Ideální výukové prostředí pro mladší studenty, kteří chtějí dosáhnout maximálního pokroku s 26 jazykovými lekcemi týdně. Zaměřte se na komunikaci v každodenních situacích a v našem přátelském prostředí se propracujte k plynulosti prostřednictvím konverzace, učte se přesnosti procvičováním a vybudujte si sebevědomí.

Charakteristika kurzu: Tento kurz zahrnuje 20 lekcí týdně. Budete se v něm soustředit na základní jazykové dovednosti a stanete se sebevědomější při každodenní komunikaci.

Podrobnosti: >> 26 všeobecných jazykových lekcí týdně >> Organizované výlety a aktivity pro volný čas

Podrobnosti: >> 20 všeobecných jazykových lekcí týdně >> Organizované výlety a aktivity pro volný čas

Zkušení a nadšení EF skupinoví vedoucí jsou tu od toho, aby Vás během Vašeho studijního pobytu ve všem podporovali a byli Vám neustále k dispozici.

výlety s průvodcem, sporty a společenské události.

ROZHODNĚTE SE, JAK BUDETE STUDOVAT EF INTENZIVNÍ KURZ

BEZ STAROSTÍ

PRVOTŘÍDNÍ VÝUKOVÉ METODY S našimi převratnými výukovými metodami, zkušenými lektory, interaktivními lekcemi a výukovými materiály se budete učit nepřetržitě.


ZVOLTE SI PRO SEBE TU NEJLEPŠÍ DESTINACI! Pláž, město nebo kampus. EF kurzy Vám umožní učit se jazyk a zároveň ho prožít. Ponořte se do kultury dané země, seznamte se s místními obyvateli a v mžiku budete hovořit plynule.

KAŽDÝ EF KURZ ZAHRNUJE: >> 20 nebo 26 jazykových lekcí týdně v daném jazyce (na Maltě každý všední den 4 lekce); (1 lekce/40 minut) >> Ubytování v hostitelské rodině nebo rodině rezidenčního typu (u některých destinací v rezidenci) >> Stravování (liší se podle destinace) >> Wi-Fi připojení nebo přístup k internetu v EF škole >> EF Vstupní test >> EF Certifikát & EFELT Certifikát (v anglických destinacích) >> Organizované aktivity a sport pro volný čas >> EF Poznávací balíček (víkendová exkurze) >> Obousměrný transfer v cílové destinaci (mimo Mnichov) >> U skupinových pobytů je v ceně kurzu navíc zahrnuta zpáteční letenka, registrační poplatek a po celou dobu pobytu je studentům k dispozici skupinový vedoucí

JE MOŽNÉ SI PŘIOBJEDNAT: >> Zpáteční letenka >> Kompletní cestovní a zdravotní pojištění Erika od 990 Kč >> EF Kurz se skupinovým vedoucím – U EF kurzu se skupinovým vedoucím Vám bude vedoucí k dispozici po celou dobu pobytu. >> Ubytování v rezidenci nebo v kampusu – Vícelůžkový pokoj v EF Rezidenci je možné přiobjednat za týdenní příplatek. V rezidenci jsou také ubytováni vedoucí, kteří jsou na telefonu k dispozici 24 hodin denně. Více informací o cenách najdete u jednotlivých destinací, nebo náš můžete kontaktovat. >> EF Poznávací balíček Plus – Studenti, kteří se zapsali na tří nebo čtyřtýdenní pobyt, si mohou tento balíček přiobjednat. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací. >> Učební materiály EF

BOURNEMOUTH OD 13 DO 16 LET Místo známé díky svým krásným plážím, zahradám a rušnému životu studentské populace. Bournemouth je jedna z nejoblíbenějších britských přímořských destinací. Zavítejte do místního oceanária a nahlédněte do podmořského světa. Prozkoumejte zdejší exkluzivní obchody a večer se skupinovým vedoucím navštivte barbecue párty plnou her a jiných aktivit. Termíny odletů se skupinovým vedoucím Léto 2014: 29. 6., 27. 7.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 9. 6., 15. 6., 30. 6., 14. 7., 28. 7., 4. 8., 11. 8.

Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 41 740 Kč 52 930 Kč 3 týdny: 55 900 Kč 72 900 Kč

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

Učební materiály:

900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, registrační poplatek, sezónní příplatek, zpáteční letenka, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci, EF poznávací balíček a po celou dobu pobytu skupinový vedoucí. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

EF Host. rodina EF Rezidence 33 980 Kč 45 560 Kč 47 220 Kč 64 590 Kč 60 460 Kč 83 620 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

900 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč


EASTBOURNE OD 13 DO 16 LET

CAMBRIDGE (CLARE COLLEGE) OD 13 DO 16 LET

Ponořte se do krásy tohoto oslňujícího letoviska. Toto město je plné oblázkových pláží, zahrad a prosluněných promenád. Projděte se po pláži a obdivujte zdejší bílé budovy a křídové útesy. Zasportujte si, vyrazte k moři a seznamte se s novými přáteli. EF Eastbourne je skvělým místem, kde snadno skloubíte studium jazyka se zábavou.

Díky studiu v EF Cambridge se dostanete do samého epicentra akademického života. Projděte se dlážděnými uličkami, užijte si plavbu po řece Cam a uspořádejte piknik na travnatém dvoře školy nazývaném ‘Backs’. Historie a tajemství na Vás dýchne při noční výpravě za duchy a záhadami jednoho z nejstarších britských měst.

Termíny odletů se skupinovým vedoucím Léto 2014: 6. 7., 3. 8.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 9. 6., 23. 6., 7. 7., 21. 7., 4. 8.

Termíny odletů se skupinovým vedoucím Léto 2014: 29. 6., 27. 7.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 30. 6., 14. 7., 28. 7., 4. 8., 11. 8.

Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 40 730 Kč 46 610 Kč 3 týdny: 54 390 Kč 63 210 Kč

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 47 830 Kč 58 570 Kč 3 týdny: 65 680 Kč 82 010 Kč

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

Učební materiály:

900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, registrační poplatek, sezónní příplatek, zpáteční letenka, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci, EF poznávací balíček a po celou dobu pobytu skupinový vedoucí. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

EF Host. rodina EF Rezidence 34 560 Kč 46 140 Kč 47 400 Kč 64 770 Kč 60 240 Kč 83 400 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

900 Kč 1 900 Kč

Učební materiály:

900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček.

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, registrační poplatek, sezónní příplatek, zpáteční letenka, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci, EF poznávací balíček a po celou dobu pobytu skupinový vedoucí.

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

EF Host. rodina EF Rezidence 40 540 Kč 51 710 Kč 57 710 Kč 74 460 Kč 74 880 Kč 97 220 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

900 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

BRISTOL OD 13 DO 16 LET

MALTA OD 14 DO 16 LET

Bristol je známý jako město vědy, a to díky místním univerzitám, muzeím a high-tech průmyslu. Toto město Vás doslova obklopí studentskou energií, zábavou a kulturou. Po vyučování navštivte lezecké centrum nacházející se v kostele z 15. století, galerie, muzea, poslechněte si živou hudbu nebo zamiřte na idylický venkov, kam se dostanete vlakem.

EF Malta nabízí studium ve středozemním ráji, kde je angličtina oficiálním jazykem. Seznamte se s novými přáteli z celého světa, se kterými budete moci jen tak odpočívat u bazénu, nebo prozkoumat na výletech celou Maltu. Dozvíte se víc o starověkých památkách, modrých lagunách a koloniální historii.

Termíny odletů se skupinovým vedoucím Léto 2014: 29. 6., 27. 7.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 15. 6., 30. 6., 14. 7., 28. 7., 11. 8.

Termíny odletů se skupinovým vedoucím Léto 2014: 2. 7., 23. 7.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 2. 7., 15. 7.

Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 41 060 Kč 45 700 Kč 3 týdny: 55 400 Kč 62 640 Kč

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 49 900 Kč 52 900 Kč 3 týdny: 62 900 Kč 67 900 Kč

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny:

Učební materiály:

Učební materiály: Registrační poplatek:

Učební materiály:

900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, registrační poplatek, sezónní příplatek, zpáteční letenka, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci, EF poznávací balíček a po celou dobu pobytu skupinový vedoucí. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 900 Kč

EF Host. rodina EF Rezidence 31 180 Kč 42 550 Kč 45 120 Kč 62 180 Kč 59 060 Kč 81 800 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

900 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček. Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 900 Kč

900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka (4 lekce každý všední den), ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, registrační poplatek, sezónní příplatek, zpáteční letenka, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci, EF poznávací balíček a po celou dobu pobytu skupinový vedoucí.

EF Host. rodina EF Rezidence 36 900 Kč 39 900 Kč 51 900 Kč 55 200 Kč 900 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka (4 lekce každý všední den), ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, plná penze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček.


NEW YORK OD 13 DO 16 LET

MNICHOV OD 13 DO 16 LET

Učte se jazyk ve městě, které charakterizuje americkou kulturu. EF škola se nachází v kampusu v historickém městě Tarrytown, což je pouhých 45 minut od Manhattanu. Užívejte si tradiční americký kampus se svými krásnými cihlovými budovami, cestami lemovanými stromy a multimediálně vybavenými třídami. V naší studentské rezidenci se ocitnete ve 25 akrovém pozemku, kde si budete moci zasportovat.

Mnichov je proslulý svým přívětivým duchem a celoroční přátelskou atmosférou, díky které se toto místo stává ideálním pro studium němčiny. Ve volném čase si zajděte poslechnout zvonkohru na Mariánské náměstí, uspořádejte piknik s přáteli v Anglických zahradách nebo se kochejte v dálce bavorskými Alpami. V historických ulicích Mnichova se vždy najde něco nového k prozkoumání.

EF Poznávací balíček Poznejte Manhattan: Prohlédněte si jedinečné památky Manhattanu, sochu Svobody, Empire State Building a jiné kulturní památky na každém kroku!

EF Poznávací balíček Poznejte historický Mnichov: Během prohlídky hlavním městem Bavorska navštívíte Rezidenci Mnichov, uvidíte divadlo Cuvilliés ve stylu rokoka a barokní kostely.

EF Poznávací balíček Plus Studenti, kteří se zapsali na tří nebo čtyřtýdenní pobyt, si mohou tento balíček přiobjednat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 9. 6., 15. 6., 30. 6., 14. 7., 28. 7., 4. 8., 11. 8. Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny: Učební materiály: Registrační poplatek:

EF Kampus 42 870 Kč 60 110 Kč 77 350 Kč 900 Kč 1 900 Kč

EF Poznávací balíček Plus Studenti, kteří se zapsali na tří nebo čtyřtýdenní pobyt, si mohou tento balíček přiobjednat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 30. 6., 14. 7., 28. 7., 4. 8., 11. 8.

Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

EF Host. rodina 30 290 Kč 45 030 Kč 59 770 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

900 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v kampusu, polopenze, sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček.

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, polopenze (o víkendech plná penze), sezónní příplatek a EF Poznávací balíček.

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 200 Kč

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč

MALAGA OD 13 DO 16 LET

NICE OD 13 DO 16 LET Naučte se francouzštinu na Francouzské riviéře, známé díky svému slunečnému počasí a azurově modré vodě. Vychutnejte si zmrzlinu na promenádě a zamiřte na bílé vyhřáté pláže. Zavítejte na pouliční trhy Cours Saleya, které jsou skvělým místem pro lovce pokladů. Využijte široké nabídky programu zahrnující sportovní turnaje na pláži, skupinové aktivity a barbecue večery.

Malaga je známá jako „Klenot Costa del Sol“, a to díky svým písčitým plážím, palmovým bulvárům a venkovním kavárnám. Učte se španělštinu v jednom ze španělských předních letovisek, v němž se naše škola nachází v nádherné vile vzdálené pouhých pět minut chůze od pláže. Je to prosluněná destinace nabízející zábavné aktivity, jako je např. jízda na koni nebo salsa.

EF Poznávací balíček Poznejte Azurové pobřeží: Prohlédněte si to nejlepší z oblasti díky půldenním výletům na místa, jako jsou Eze, Monako a Cannes.

EF Poznávací balíček Poznejte Seville: Výlet do Seville, kde si prohlédnete katedrálu Panny Marie, největší gotickou katedrálu na světě, známé náměstí Plaza Espana a věž Torre de Oro.

EF Poznávací balíček Plus Studenti, kteří se zapsali na tří nebo čtyřtýdenní pobyt, si mohou tento balíček přiobjednat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 15. 6., 30. 6., 14. 7., 28. 7., 11. 8. Ceny (Kč) EF Host. rodina EF Rezidence 2 týdny: 35 690 Kč 45 590 Kč 3 týdny: 51 230 Kč 66 080 Kč 4 týdny: 66 770 Kč 86 570 Kč Učební materiály: Registrační poplatek:

1 500 Kč 1 900 Kč

EF Poznávací balíček Plus Studenti, kteří se zapsali na tří nebo čtyřtýdenní pobyt, si mohou tento balíček přiobjednat. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Termíny kurzů bez skupinového vedoucího Léto 2014: 30. 6., 14. 7., 28. 7., 11. 8. Ceny (Kč) 2 týdny: 3 týdny: 4 týdny:

EF Host. rodina EF Rezidence 29 790 Kč 32 390 Kč 43 230 Kč 47 130 Kč 56 670 Kč 61 870 Kč

Učební materiály: Registrační poplatek:

1 500 Kč 1 900 Kč

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, polopenze (o víkendech plná penze), sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček.

V ceně je zahrnuta výuka, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci, polopenze (o víkendech plná penze), sezónní příplatek, obousměrné letištní transfery v cílové destinaci a EF Poznávací balíček.

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 200 Kč

Týdenní příplatek za intenzivní kurz: 1 000 Kč


EF Závazná přihláška 2013–2014 Co je zahrnuto v ceně?

Prosím vyplňte tuto přihlášku tiskacím písmem a zašlete ji na níže uvedenou adresu, naskenovanou pošlete emailem nebo nám ji odfaxujte na 296 333 810.

>> 20 nebo 26 jazykových lekcí týdně v daném jazyce (na Maltě každý všední den 4 lekce); (1 lekce/40 minut) >> Sdílený pokoj v EF Hostitelské rodině nebo EF Rezidenci (ceny se liší) >> Stravování (liší se podle destinace) >> Wi-Fi nebo přístup k internetu v EF škole >> EF Vstupní test >> EF Certifikát a EFCELT Certifikát (v anglických destinacích) >> Jeden EF Poznávací balíček (víkendová exkurze a výlet za památkami) >> Organizované výlety a aktivity pro volný čas >> Transfer z/na letiště v cílové destinaci >> U pobytů se skupinovým vedoucím zpáteční letenka, registrační poplatek a asistence skupinového vedoucího po celou dobu pobytu

Vaše údaje o Muž

o Žena

Jméno Příjmení Adresa PSČ

Město

Země Telefon

Mobil

E-mail

E-mail rodičů

Datum narození (den/měsíc/rok)

Místo narození

Národnost Jméno a adresa Vaší školy v ČR

Jméno učitele jazyka Trpíte nějakou chorobou / alergií? V případě, že ano, uveďte prosím podrobnosti:

EF cestovní služby – podpora po celou dobu Vašeho pobytu

o Ano

o Ne

o Praha

o Brno

Jak jste se o nás dozvěděli? S jakou EF kanceláří jste v kontaktu? Informace o Vašem kurzu Začátek kurzu (den/měsíc/rok)

Počet týdnů

Jaká je Vaše jazyková úroveň?

o Začátečník o Středně pokročilý o Pokročilý

Prosím označte Váš výběr zaškrtnutím políčka

Bournemouth Eastbourne Cambridge Clare College Bristol Malta – St. Paul’s Bay New York – EF Mezinárodní kampus Mnichov Nice Malaga Dublin Atlanta Santa Barbara

o o o o o o o o o o o

o

2/3/4 lůžko

EF Rezidence

2/3/4 lůžko

EF Kampus

o o o o o o o o o o o o

rodina 2 lůžko

o o o o o

Typ ubytování

EF Hostitelská

Kurzy bez skupinového vedoucího

Bournemouth Eastbourne Cambridge Clare College Bristol Malta – St. Paul’s Bay New York – EF Mezinárodní kampus Mnichov Nice Malaga Dublin Atlanta Santa Barbara

Kurzy se skupinovým vedoucím

Destinace a typ kurzu

Prosím označte Váš výběr zaškrtnutím políčka

o o o o o o o

Neztrácejte čas hledáním letenek, v EF to rádi uděláme za Vás!

o Ano

o Ne

✓ Ano Máte zájem uzavřít EF komplexní cestovní pojištění se společností ERIKA (cena od 990 Kč)? o

o Ne

EF cestovní služby (Všichni studenti musí prokázat, že mají uzavřené cestovní pojištění. Pokud máte zajištěné své vlastní cestovní pojištění, zašlete nám potvrzení tohoto pojištění v anglickém jazyce.)

Máte zájem uzavřit pojistku pro případ odstoupení od smlouvy (cena 990 Kč)?

✓ Ano o

Máte zájem o zajištění letenky? o Praha

o Ne o Brno

(U pobytů se skupinovým vedoucím je tato služba již zahrnuta v ceně.)

Váš podpis Souhlasím, že v případě ohrožení zdraví nebo jiného nebezpečí mohou zástupci EF konat nezbytné kroky v mém zájmu. Dále rozumím a souhlasím se všeobecnými podmínkami. (Podpis rodiče popř. zákonného zástupce také potvrzuje souhlas s účastí klienta na všech programech EF, včetně aktivit nabízených na školách.)

Svým podpisem souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami, které jsem si přečetl/a na www.ef.com. Podpis účastníka kurzu

Datum

Podpis rodiče nebo zákonného zástupce

Datum

Zašlete tuto přihlášku naskenovanou e-mailem, faxem nebo na adresu: EF Education First | Vodičkova 26 | 110 00 Praha | Tel: 296 333 810 | Fax: 296 333 810 Nebo ji předejte přímo některému se zaměstnanců EF. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás na ef.czech@ef.com.

Obchodní podmínky můžete najít online na www.ef.com.

Cestovní a zdravotní pojištění Protože je pro nás bezpečnost nejdůležitější, nabízíme Vám komplexní, na míru šité cestovní pojištění Erika Travel Insurance, což je exkluzivní mezinárodní poskytovatel pojištění. Balíček zahrnuje krytí veškerých léčebných výloh v případě nemoci či nehody, odcizeného majetku, přerušení programu (vrácení peněz v případě nemoci), pojištění odpovědnosti a právní ochrany a 24 hodinovou asistenční službu. Veškerý personál v EF školách je vyškolen na to, jak řešit pojistnou událost se společností ERIKA včetně řešení naléhavých případů. Letenky

Pokud chcete být ubytován/a se svým kamarádem, uveďte jeho/její jméno:

Máte zájem si přiobjednat Intenzivní kurz?

Pomoc se zařizováním víz a tipy na cestu Staráme se o to, aby vše před odjezdem proběhlo hladce. Naši vyškolení odborníci Vás provedou všemi důležitými cestovními přípravami. Kromě toho pokud budete potřebovat asistenci při zařizováním víz, rádi Vám pomůžeme!

SLEVA Přiveď kamaráda a získej slevu 1 000 Kč! Více informací na www.ef.com


EF Mezinárodní jazyková centra 2013–2014

Jazykové pobyty v zahraničí Pro studenty od 13 do 16 let

The faster way to learn a language

Adresa EF Education First - PRAHA Vodičkova 26 110 00 Praha 1 Tel.: 296 333 810 ef.czech@ef.com

EF Education First - BRNO YMCA Brno, Ve Vaňkovce 1 602 00 Brno Tel.: 734 618 592 ef.czech@ef.com

Otevírací doba: Po - pá: 9:00 - 18:00

Otevírací doba: Po, st, čt: 15:00 - 17:00

www.facebook.com/EFCeskaRepublika

www.youtube.com/EF

www.ef.com

CZ ILSJ 2014  

CZ ILSJ 2014

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you