Page 1

РІШЕННЯ Правління Всеукраїнської екологічної ліги від 17 лютого 2012 р. 1 Звіт про роботу Всеукраїнської екологічної ліги за 2011 рік 1.1 Роботу осередків Всеукраїнської екологічної ліги за попередній період визнати позитивною. 1.2 Відзначити активну роботу керівників Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської обласних організацій і керівників Київської та Севастопольської міських організацій ВЕЛ. 1.3 Звернути увагу на зниження рівня організаційної роботи з розбудови осередків та залучення нових членів у Вінницькій, Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській та Чернівецькій обласних організаціях ВЕЛ. 1.4 Керівникам МО, РО ВЕЛ продовжити роботу з легалізації міських та районних осередків шляхом повідомлення. 1.5 Відзначити значну роль Наукової ради (всеукраїнської та обласних) у посиленні авторитету, впливу ВЕЛ у розв’язанні екологічних проблем на національному та регіональному рівнях:  визнати істотні досягнення в науково-дослідній роботі у Волинській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській обласних та в м. Києві організаціях ВЕЛ;  рекомендувати головам обласних організацій ВЕЛ сприяти активізації роботи Наукових рад у Донецькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Рівненській, Сумській, Херсонській областях та м. Севастополі. Рекомендувати Правлінням Житомирської та Сумської обласних організацій підібрати кандидатури на посаду голови обласної Наукової ради ВЕЛ. 1.6 Відзначити позитивний досвід у таких напрямах діяльності:  проведення практичних природоохоронних заходів у Волинській, Дніпропетровській, Закарпатській, Кіровоградській, Одеській, Сумській, Харківській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській обласних та Київській міській організаціях ВЕЛ;  співпраця з органами державної влади, місцевого самоврядування у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Одеській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Київській міській організаціях ВЕЛ;  еколого-просвітницька робота з дітьми та молоддю у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській обласних та Київській міській організаціях ВЕЛ;  співпраця із засобами масової інформації у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Закарпатській, Кіровоградській, Одеській, Хмельницькій, Черкаській обласних та Київській міській організаціях ВЕЛ;

1


 налагодження діяльності сільських, районних, міських осередків ВЕЛ у Дніпропетровській, Одеській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській обласних організаціях ВЕЛ;  видання просвітницької літератури природоохоронної тематики у Волинській, Дніпропетровській, Черкаській обласних організаціях ВЕЛ. 1.7 Вважати і надалі для Всеукраїнської екологічної ліги пріоритетними напрямами просвітницьку діяльність, роботу з дітьми та молоддю у сфері екологічної освіти та виховання і сприяння діяльності ВДС «Екологічна варта». У зв’язку з цим:  рекомендувати головам Тернопільської обласної організації ВЕЛ посилити співпрацю з обласною організацією ВДС «Екологічна варта», надавати їй організаційну та методичну допомогу;  Правлінням Вінницької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Харківської, Херсонської, Чернігівської обласних та Севастопольської міської організацій ВЕЛ підібрати кандидатури на посаду координатора обласних (для Севастопольської – міської) організацій ВДС «Екологічна варта». 1.8 Зорієнтувати осередки ВЕЛ до входження до громадських рад при органах самоврядування на обласному, районному, міському і сільському рівнях для розв’язання місцевих екологічних проблем. 2 Затвердження плану заходів ВЕЛ на 2012 рік 2.1 Провести у 2012 р.: – акції «Громадський контроль вмісту ГМО в продуктах харчування»; – заходи щодо створення мережі та банку даних громадських екологічних інспекторів. 2.2 Надіслати осередкам ВЕЛ методичні рекомендації щодо проведення акції «Громадський контроль вмісту ГМО в продуктах харчування». 2.3 Доповнити план заходів ВЕЛ регіональними заходами із внесеними пропозиціями. 2.4 Надіслати осередкам ВЕЛ план заходів ВЕЛ на 2012 рік. 2.5 Підготувати та затвердити плани заходів обласних організацій ВЕЛ на 2012 рік. 3 Про підготовку до VІІІ з’їзду ВЕЛ 3.1 Затвердити: – дату та місце проведення VІІІ з’їзду ВЕЛ – жовтень 2012 р., Київ; – квоту від обласної організації ВЕЛ:  голова обласної організації ВЕЛ;  голова Наукової ради обласної організації ВЕЛ;  координатор обласної організації ВДС «Екологічна варта» (для зареєстрованих організацій ВДС «Екологічна варта»);  голова міського осередку ВЕЛ;  голова районного осередку ВЕЛ;  голова сільського осередку ВЕЛ.

2


3.2 Головам ОО ВЕЛ: – продовжити підготовку до VІІІ з’їзду ВЕЛ; – провести звітно-виборні конференції до 10 травня 2012 р.; – скласти списки на нагородження активістів обласних організацій; – визначити склад делегацій від обласної організації згідно з квотами; – внести пропозиції щодо складу керівних органів ВЕЛ – Правління, КРК, Наукової ради ВЕЛ. 3.3 Виконкому ВЕЛ: – контролювати графік проведення звітно-виборних конференцій ВЕЛ; – узгодити квоти представництва від обласних організацій; – сприяти проведенню установчих конференцій в Івано-Франківській, Луганській областях; – скласти списки делегатів та запрошених на VІІІ з’їзд ВЕЛ; – запросити делегатів та запрошених на VІІІ з’їзд ВЕЛ; – скласти план підготовки та проведення VІІІ з’їзду ВЕЛ. 4 Обговорення пропозицій щодо відзначення 15-річчя ВЕЛ 4.1 Обласним організаціям: – подати до Виконкому ВЕЛ пропозиції щодо відзначення 15-річчя ВЕЛ; – скласти плани заходів до 15-річчя ВЕЛ на регіональних рівнях та надіслати їх до Виконкому ВЕЛ; – організувати широке висвітлення діяльності ВЕЛ (історія створення, основні напрями діяльності, видання організації, досягнення та успіхи) у регіональних засобах масової інформації; – підготувати та подати до Виконкому ВЕЛ інформацію (портрет організації) про діяльність обласної організації протягом 15 років (зокрема, з 2007 року). 4.2 Виконкому ВЕЛ: – скласти загальний план святкування 15-річчя ВЕЛ, включаючи національний та регіональні рівні; – підготувати до видання книгу, присвячену 15-річчю ВЕЛ; – підготувати презентаційні матеріали до 15-річчя ВЕЛ (папка, блокнот, ручка та ін.). 5 Про підготовку до Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України» у 2012 р. 5.1 Взяти участь у роботі Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України». 5.2 Залучити студентську молодь до участі у Всеукраїнському конкурсізахисті екологічних проектів студентів та аспірантів «На шляху до збалансованого розвитку та “зеленої” економіки», який відбудеться в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України». 5.3 Провести обласні конференції, присвячені Міжнародному екологічному форуму «Довкілля для України».

3


6 Про підготовку до «Екологічна варта» у 2012 р.

роботи Навчально-тренінгового

центру

6.1 Надати інформацію до Виконкому щодо участі осередків, а також членів ВЕЛ та ВДС у роботі Навчально-тренінгового центру «Екологічна варта». 6.2 Головам обласних організацій та Наукових рад ВЕЛ посилити роботу з організації літньої практики для студентів-екологів на базі НТЦ «Екологічна варта». 6.3 Координаторам ВДС «Екологічна варта» активно сприяти участі дітейчленів ВДС «Екологічна варта» у роботі навчально-оздоровчих семінарів НТЦ «Екологічна варта». 6.4 Визначити категорію учасників та умови участі у семінарі № 5 (з 26 липня по 1 серпня 2012 р.). 7 Різне 7.1 Виконкому ВЕЛ постійно слідкувати за змінами та оновлювати електронну базу даних осередків ВЕЛ, базу даних звернень громадян щодо порушення екологічних прав громадян. 7.2 Систематично надсилати до редакції журналу «Екологічний вісник» науково-популярні статті на місцеву екологічну тематику.

4

2012 zasidannya 1 rishennya 17 lyutogo 2012  

http://www.lyvsy.pp.ua/images/pdf/zyizdy/2012_zasidannya_1_rishennya_17_lyutogo_2012.pdf

Advertisement