Page 1

ДОРУЧЕННЯ 9 засідання Правління щодо практичної підготовки ІІ з'їзду Всеукраїнської екологічної Ліги 27 листопада 1999 р.

м.Київ

1. На з'їзд запрошуються делегації тих обласних організацій, які мають юридичний статус. 2. 9 грудня 1999 року до м.Києва приїжджають голови обласних організацій ВЕЛ на позачергове засідання Правління Ліги. 3. Керівникам ОО ВЕЛ, які не були на Правлінні ВЕЛ 27.11.99 р., зателефонувати у Секретаріат Ліги і надати свої паспортні дані для поселення у готель 9.12.99 р. 4. До 6.12.99.р. у Секретаріат ВЕЛ факсом (поїздом) передати: – протокол звітно-виборчої конференції; – список делегації ; – протоколи про створення міських та районних осередків, які не реєструвалися у Секретаріаті ВЕЛ; – заяви членів цих осередків; – реєстраційні картки міських та районних осредків; – тези виступу голови ОО ВЕЛ для друкування у збірці матеріалів з'їзду ВЕЛ. 5. Керівникам ОО ВЕЛ розробити і надіслати в Секретаріат ВЕЛ пропозиції до розділу Програми НДП "Захист навколишнього середовища". 6. Правлінням ВЕЛ були розглянуті пропозиції щодо змін у Статуті, які виносяться на розгляд з'їзду Ліги.

Голова Секретаріату

Т.В.Тимочко


Розділ ІІ п.2.1 викласти в такій редакції Сприяння реалізації програмних засад НДП у сфері захисту довкілля та безпеки життєдіяльності населення України. п.2.10 Для виконання статутних завдань Ліга в установленому законодавством порядку може створювати – інші громадські організації; – підприємства, госпрозрахункові організації, оздоровчі табори. п.2.12 замінити слово "окремих" на "фізичних" осіб. Розділ V п.5.7 – затверджує бюджет Ліги п.5.14 Перший заступник – голова Секретаріату обирається з'їздом.

1999 zasidannya 9 rishennya 27 lystop 1999  

http://lyvsy.pp.ua/images/pdf/zyizdy/1999_zasidannya_9_rishennya_27_lystop_1999.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you