Page 1

workshop

Digital

fabrication

Глобальна мета: 1. Розвиток інтелектуального потенціалу української молоді. 2. Мистецьке виховання. Зміна світогляду. Руйнування стереотипів. 3. Перейняття іноземного досвіду. Саморозвиток. Підняття з колін.

Фактична мета DIgital Fabrication: Залучення зацікавлених людей (організацій) до співпраці з майбутньою елітою України. На даному етапі ми розвиваємо такі напрямки: - унікальний дизайн (інсталяції, меблі, 3Д-панелі); - адаптивні простори (інноваційна технологія); - кінетик бімоушн (новаторський інструмент для презентацій ідей).


Digital Fabrication wokrshop 2013:

Програма семінару ділиться на 4 етапи та проводиться протягом 4-х тижнів. На 1-му етапі усім бажаючим видається теоретичний матеріал в реальному часі, з поясненнями, допомогою і консультаціями (щоденно з 14-00 до 19-00). По завершенню 1-го тижня (першого етапу) учасники вже мають мінімальний багаж знань для роботи з необхідним програмним забезпеченням (параметричне формотворення). На основі домашніх робіт формуються команди, які протягом 2-го тижня (другого етапу) розробляють власні варіанти майбутньої інсталяції публічного простору. В процесі розробки ми консультуємо їх до сьомого поту, прагнучи віддати якомога більше знань. По завершенню 2-го етапу проводиться внутрішній конкурс робіт, де і визначається кращий проект. Для визначення переможця на реалізацію інсталяції публічного простору, користуємося такими критеріями: - формотворення шляхом параметричного моделювання (теорія 1-го етапу); - технічна сторона (можливість реалізації). - естетична сторона; - функціональність. Разом з командою-переможцем ми приступаємо до третього етапу (3-й тиждень), де спільними силами розробляємо детальну робочу документацію для реалізації публічного простору. Специфікація матеріалів, креслення, дизайн і презентація проекту є кінцевою метою третього етапу. На завершальному 4-му етапі ми видаємо робочу документацію та приступаємо до реалізації проекту. Виготовлення та монтаж конструкції проводиться командами учасників, включаючи вивчення матеріалів, їх властивості та деталі супутніх виробничих процесів на усьому етапі реалізації проекту. По завершенню четвертого етапу (4-й тиждень) ми підсумовуємо результат проведеної роботи, де буде представлено: - усі проекти учасників; - презентацію проекту команди-переможців; - кінцевий результат у вигляді інсталяції публічного простору; - інша творчість учасників. Фіналом Digital Fabrication wokrshop 2013 буде фуршет для учасників, де можна правити теревені, точити ляси, ділитися досвідом та святкувати успішне завершення проекту.

! ! ? !!

workshop

IDEA

!!?!

!? ?!

!! > ?

!!! .. ?

?

!!!

fabrication

About Digital Fabrication 2013  
About Digital Fabrication 2013  

Kyiv | Ukraine

Advertisement