Skip to main content

BP-boostfolder-0221_NL

Page 1

met

niet te missen

vanaf 1

B󰈈󰈱-ko󰇶󰇺󰇮n󰇫󰈥󰈡

-25

%

Alle kortingen zijn geldig met van 5/5 t.e.m. 18/5/2021 of zolang de voorraad strekt, indien gekocht per normale hoeveelheden en afgezien van eventuele drukfouten. Sommige artikelen zijn niet in alle Bio-Planet-winkels beschikbaar. Onze webshop op collectandgo.be biedt een deel van ons assortiment aan. Mogelijk zijn onze prijzen nóg lager in de winkel dan vermeld in deze folder. De huidige prijzen kan je vóór je winkelbezoek vernemen via onze klantendienst op 02 363 50 10.

nu tijdelijk

-15 %

vanaf 400 g met

Société Roquefort Bio 100 g

% -15  vanaf 1 % -25  vanaf 2

Minikomkommer

Naturfrisk gemberbier 27,5 cl

€ 3,95 (€ 39,50/kg)

VERSE kortingen Kropsla per stuk

Dagprijs

-20 %

-15 % vanaf 1

€ 13,49/kg

Ganda natuurlijk gedroogde ham natuur sneden 80 g € 4,49 (€ 56,13/kg)

Boni Bio geraspte wortelen 175 g

Kippenbout

€ Campagne echte zachte plattelandsboter 250 g

gratis

Hamburger gemengd gehakt

9,99 €

4+1

vanaf 1

€

met

met

VU: nv Bio-Planet, V. Demesmaekerstraat 167, B-1500 Halle.

1,69

€

met

Florentin falafel van zoete aardappelen 240 g • € 4,09 (€ 17,04/kg)

Bio voor elke dag

Dagprijs

met

Mis onze topkortingen niet, ze zijn geldig van 5 mei t.e.m. 18 mei!

Faire prijzen voor een duurzame BBQ

2,99

1,19

€ 0,99 (€ 5,66/kg)

-15 % vanaf 1

met

Boni Bio crackers met emmentaler en pompoen 8 stuks 200 g

€ 2,19 (€ 10,95/kg)

Granoro mezze penne rigate 500 g €

+ 100 % na󰇹󰇻󰇼󰈦li󰈅󰈬 + me󰇹 󰈦󰇪s󰇴󰈥󰈝t 󰇽o󰈢󰈦 d󰈥 󰇳a󰇺󰇻󰇼r + pu󰇶󰇪 󰈤m󰈜󰈫e󰈡 =

Jouw rekening klopt

3,39

Côteaux Nantais appelciderazijn 75 cl Boni Bio volkoren boekweitmeel 1 kg € 4,99

Boni Bio zachte appelcider 75 cl

€ 3,39 (€ 4,52/L) Ons vakmanschap drink je met verstand.


www.glutenfreefelicia.com

NIEUW! HAVERPASTA FELICIA, EEN MIX VAN SMAAK EN WELZIJN

-25 % vanaf 1

met

De pasta met Haver van Felicia brengt een vernieuwd welzijn aan onze tafel, gericht op optimisme en gezonde en natuurlijke voeding. Biologisch, veganistisch en natuurlijk glutenvrij. Met de unieke, delicate smaak van Felicia-pasta kan je oneindig combineren en de al dente bereiding is altijd perfect.

• BIOLOGISCH • BRON VAN IJZER EN VEZELS • NATUURLIJK GLUTENVRIJ

-20 %

-15 %

-15 %

vanaf 4

vanaf 3

vanaf 1

met

met

met

Ajoes gepelde zwarte knoflook 60 g • € 4,79 (€ 79,83/kg)

-20 %

The Holy Berry açai Bio 100 g

Krulpeterselie bussel Dagprijs

vanaf 1

€ 2,19 (€ 21,90/kg)

P diepvries

3ma󰇶󰇮󰈡󰈥re󰇳 x Vis

Vlees

Groenten

Rasp 2 cm gember fijn en meng met 200 ml kokosmelk, 1 koffiel. kurkuma, een snuifje cayennepeper en een snuifje zout. Laat je vis ± 30 min. marineren.

Snipper 2 sjalotten fijn en meng met 2 eetl. olijfolie, het sap van 1 citroen, 1/2 koffiel. grof zeezout, zwarte peper, 1 koffiel. paprikapoeder en een snuifje harissa. Vlees laat je best enkele uren of zelfs een hele nacht marineren.

Snipper 1/2 bosje peterselie en een teentje zwarte knoflook fijn. Meng met 2 eetl. olijfolie, 2 eetl. sojasaus, 1 koffiel. honing en een snuifje Chinees vijfkruidenpoeder. Laat ± je groenten 30 min. marineren.

• ideaal in smoothies of smoothie bowls • afkomstig van wildpluk en dus niet van plantages • zeer voedzaam

Boni Bio sojasaus shoyu 250 ml

-15 %

€ 3,39

(€ 13,56/L)

vanaf 2

-15 %

met

-15 % vanaf 1

-25 % vanaf 2

met

(€ 10,65/L)

In de kijker

Black Betty rood, wit of rosé 75 cl • € 8,95 (€ 11,93/L)

&

Kri󰈅󰈪

Ontdek alle plantaardige combo’s in jouw winkel of op bioplanet.be Geldig met

yoghurt met aardbeirozenbottelsmaak € 2,95 (€ 5,90/kg)

-15 % vanaf 1

met

€ 7,99

Nice Stracciatella on a stick 5 x 45 ml • € 3,79 (€ 16,84/L)

hamburgergrill 35 x 23 cm € 11,50/stuk

met

vanaf 2

Terra Creta extra vierge olijfolie 750 ml

met

Ko󰈢p

K-Lumet aanmaakblokjes 16 stuks • € 6,99 (€ 0,44/stuk)

met

vanaf 2

• voor open haard, kachel en barbecue • gemaakt van gerecycleerd

Ecomil plantaardig alternatief voor room Cuisine Coco 200 ml • € 1,29 (€ 6,45/L)

Boni Bio paprikapoeder 50 g

€ 1,62 (€ 32,40/kg)

materiaal • bestaat uit harshoudend hout (o.a. pallethout), rolletjes van WC-papier en keukenpapier, overschotten van kaarsvet en een lont

-20 % met

Barbecook BBQ borstel, -tang, -grillpan of -hamburgergrill

Pur Natur yoghurt met mangovanille-, woudvruchten-, kersen- of aardbeirozenbottelsmaak 500 g Ons vakmanschap drink je met verstand.

Zolang de voorraad strekt.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
BP-boostfolder-0221_NL by Colruyt Group - Issuu