Skip to main content

Actie

Page 1

E I T C A 20 t.e.m. 10/3/20 Geldig van 26/2

= n e p o k Meer g n i t r o k meer Spa Reine natuurlijk mineraalwater 1,5 L

-33,34 %*

Pampers Baby-Dry alle Giga Packs

-35 %*

OF

-40 %*

op 2 verpakkingen

vanaf 18 flessen OF

-40 %*

vanaf 3 verpakkingen

vanaf 24 flessen

*

COMBINEER NAAR KEUZE

Met uw

0,806 € (0,54 €/L) Maat 3 (6-10 kg) 136 stuks 36,30 €

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

Maat 5 (11-16 kg) 108 stuks 35,35 €

Finish volledig assortiment (uitgezonderd 110 tabs, Giga Pack 100 tabs of Value Pack 200 tabs)

-30 %* Powerball All in 1 Max Citroen 76 tabs 24,95 € (0,33 €/stuk)

Verfrisser voor vaatwasser Citroen-limoen 2 stuks 5,35 €

vanaf 2 producten

OF

-40 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE V1


Meer kopen = meer korting 0,908 €

Hépar 1 L

Contrex 1 L

0,798 €

0,708 €

(0,61 €/L)

Zero bruisend

Original bruisend

0,668 €

0,661 €

(2,02 €/L)

(2 €/L)

-15 %* vanaf 24 blikken

-25 %*

-33,34 %*

vanaf 12 flessen

OF

OF

-20 %*

vanaf 18 flessen

-33,34 %*

vanaf 48 blikken

OF

-40 %*

vanaf 18 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE Lipton Ice Tea alle blikken 33 cl

vanaf 32 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE Contrex natuurlijk mineraalwater 1 L of 1,5 L of Hépar 1 L

Evian natuurlijk mineraalwater 1,5 L

Zero Agrumes 1,99 € (1,33 €/L)

Indian Tonic 2,24 € (1,49 €/L)

Vlierbes & groene thee 1 L

Framboos & groene thee 1 L 2,09 €

2,09 €

XTRA: meteen al uw kortingen >>Met

de Xtra-app of -kaart krijgt u talrijke kortingen boven op de laagste prijzen. kortingen zijn duidelijk aangeduid op het prijsetiket.

>>Die

>>Toon

-25 %* vanaf 4 flessen OF

-30 %* vanaf 6 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE Schweppes alle flessen 1,5 L

gewoon uw Xtra-app of -kaart bij elk winkelbezoek aan de kassa en alle kortingen worden automatisch verrekend.

-20 %*

>>U

vindt het totaalbedrag van de kortingen waarvan u profiteerde met Xtra, onder aan uw kasticket.

op 2 brikken OF

-30 %* vanaf 3 brikken

COMBINEER NAAR KEUZE Yagua volledig assortiment

DE LAAGSTE PRIJZEN, 2

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand  -app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


nd aar.

Meer kopen = meer korting Altijd prijs. De laagste. >> Dagelijks

vergelijken we onze prijzen met die in andere grote winkels

In onze winkels zijn alle prijzen de laagste. Daarvoor vergelijken we de prijzen van onze producten met de prijzen van identieke producten of producten met een vergelijkbare kwaliteit in de andere grote winkels in uw streek. Elke dag noteren 62 van onze medewerkers meer dan 62.000 prijzen in de andere grote winkels, verspreid over het hele land. Al die prijzen stoppen we in onze centrale computer, die ze vergelijkt met de Colruyt-prijzen. Is een product ergens anders toch goedkoper? Dan verlagen we onze prijs in de omliggende Colruyt-winkels. >>Alle

promoties onder één dak: zelfs die van andere grote winkels

Onze medewerkers van het Service Center Prijzen pluizen systematisch alle promotiefolders van de andere grote winkels uit. Ook met tijdelijke promoprijzen in de krant, 2 + 1 gratis ... houden we rekening. Al die promoties geven we in de computer in, die ze vergelijkt met de Colruyt-prijzen en -kortingen. Indien nodig verlagen we onze prijs of passen we onze korting aan. Bij Colruyt vindt u dus alle promoties van alle andere grote winkels onder één dak. Een prijs die op die manier verlaagd werd, herkent u in de winkel makkelijk aan de melding ‘Reactie concurrent’ op het prijsetiket. >>Verschillende

formaten rekenen we om

In de andere grote winkels zoeken we in de eerste plaats naar alle identieke producten. Zijn de merken hetzelfde, maar niet beschikbaar in hetzelfde formaat, dan zoeken we de formaten die het dichtst bij elkaar aansluiten. Zo vergelijken we geen blikjes cola met flessen van 2 L. Lichte verschillen in formaat rekenen we om, via de prijs per liter, per kilogram of per dosis, zodat we altijd met gelijke maten vergelijken. Als we bv. de prijs vergelijken tussen een fles olijfolie van 75 cl en één van 1 L, dan rekenen we om via de prijs per liter.

2,79 € (1,40 €/L)

Exotique

0,731 € (2,22 €/L)

0,787 € (2,22 €/L)

-25 %* vanaf 24 blikken OF

-30 %* vanaf 45 blikken

Jupiler pils 5,2 % vol in blik 35,5 cl

-25 %* vanaf 12 blikken OF

-35 %* vanaf 24 blikken

COMBINEER NAAR KEUZE Tropico Exotique of Tropical in blik 33 cl

-25 %* vanaf 4 flessen OF

-30 %* vanaf 6 flessen

Oasis Tropical fruitdrank 2L

VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

3


Meer kopen = meer korting

-15 %* vanaf 3 flessen

5,99 €

vanaf 6 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE

Kies uit meer dan 40 wijnen

5,49 €

OF

-25 %*

4,49 €

5,30 €

5,65 € 6,59 €

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

Spier North Bank ‘Reserve White’ 2018 Western Cape Zuid-Afrika

Michel Torino ‘Colección’ Torrontés 2019 Cafayate Valley Argentinië

Cono Sur ‘Bicicleta’ Viognier 2019 D.O. Colchagua Valley Chili

Emiliana Adobe Reserva Chardonnay 2019 D.O. Casablanca Valley Chili

Pinot Blanc ‘Réserve Particulière’ 2018 A.O.P. Alsace Wolfberger

Riesling Classic 2018/2019 Rudolf Müller Pfalz - Duitsland

DE LAAGSTE PRIJZEN, 4

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

Ons vakmanschap drink je met verstand  -app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

Mo A. 20 Ca


ssic

nd

nd aar.

Gratis wijndegustatie in uw Colruyt Vrijdag 28 februari van 15 tot 20 u. Zaterdag 29 februari van 11 tot 19 u. Deze degustatie is verboden voor jongeren onder de 18 jaar. (art. 6§6 van de wet van 24 januari 1977 betreffende de bescherming van de gezondheid).

75 cl

5,45 € 6,99 € (9,32 €/L)

9,99 €

7,99 €

8,99 € (11,99 €/L) 25,99 € (34,65 €/L)

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

Montagny 1er Cru A.O.P. ‘La Burgondie’ 2018/2019 Cave de Buxy

Hardy’s ‘Nottage Hill’ Chardonnay 2019 Australië

Cava Mas Pere Selecció brut 75 cl

Prosecco Superiore D.O.C.G. Valdobbiadene ‘La Gioiosa et Amorosa’ Millesimato brut 75 cl

Champagne Marquis De Villon Blanc de Blancs brut Premier Cru 75 cl

Mâcon-Chardonnay A.O.P. ‘L’Originel’ 2018 Cave de Lugny 37,5 cl of 75 cl

VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

5


Meer kopen = meer korting

5,99 €

6,49 €

4,59 € 7,49 €

5,39 €

5,99 €

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

Caprice des Anges ‘Grain de Gris’ 2019 I.G.P. Vallée du Paradis

Madame Dubard ‘Tendresse’ 2018 A.O.P. Côtes de Bergerac

Le Sablou Merlot- Les Peyrières 2017 Cabernet 2018 Cru des Côtes du A.O.P. Bergerac Rhône A.O.P. Rasteau

Vignes Royales 2017 A.O.P. Saint-Chinian

La Petite Muraille 2017 A.O.P. Corbières Le Champ des Murailles

Deze degustatie is verboden voor jongeren onder de 18 jaar. (art. 6§6 van de wet van 24 januari 1977 betreffende de bescherming van de gezondheid).

Dez (art

TOCH ERGENS EEN LAGERE PRIJS GEZIEN? 6

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

C C Z

*

Met uw

Ons vakmanschap drink je met verstand  -app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


7

s

nd aar.

Kies uit meer dan 40 wijnen

-15 %* vanaf 3 flessen

OF

-25 %* vanaf 6 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE

5,95 €

7,45 €

5,45 €

7,75 €

5,99 € 4,99 €

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

Cetus Reserve Chardonnay 2018 Zuid-Afrika

Miguel Torres ‘Las Mulas’ Cabernet Sauvignon Reserva 2018 D.O. Central Valley Chili

Hardy’s ‘Nottage Hill’ Shiraz 2018 Australië

Spier North Bank ‘Reserve Red’ 2017/2018 Western Cape Zuid-Afrika

Rio Belo 2017 D.O.C. Douro Portugal

Michel Torino ‘Reserva’ Malbec 2017 Cafayate Valley Argentinië

Deze degustatie is verboden voor jongeren onder de 18 jaar. (art. 6§6 van de wet van 24 januari 1977 betreffende de bescherming van de gezondheid).

BEL DE RODE TELEFOON OP 02 345 2345 Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

7


Meer kopen = meer korting 5,45 €

4,89 €

5,99 €

5,50 €

6,95 €

6,66 €

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

Toscana Rosso I.G.P. ‘Cavalpoggio’ 2018 San Luciano Toscana - Italië

Sicilia D.O.C. Grillo Bio 2018/2019 Inycon Sicilië - Italië

Montepulciano d’Abruzzo D.O.C. 2018 Fantini Farnese Abruzzo - Italië

Salento I.G.T. Verso Rosso 2018/2019 Puglia - Italië

Torres ‘Sant Jordi’ Garnacha-Syrah 2016/2017 D.O. Catalunya Spanje

Dama de Toro Tempranillo Barrel Aged 2016 D.O. Toro Spanje

Deze degustatie is verboden voor jongeren onder de 18 jaar. (art. 6§6 van de wet van 24 januari 1977 betreffende de bescherming van de gezondheid).

Dez (art

WELK MERK U OOK KIEST, 8

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

R C C 2 A S

*

Met uw

Ons vakmanschap drink je met verstand  -app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


nd aar.

-15 %*

Kies uit meer dan 40 wijnen

OF

vanaf 3 flessen

-25 %* vanaf 6 flessen

COMBINEER NAAR KEUZE

15,90 €/fles

11,65 €/fles

7,95 €/fles

13,95 €/fles 16,75 €/fles

19,95 €/fles

ijn tijdens Proef deze w statie egu de gratis d

6

6

Réserve du Château Croix-Mouton 2018 A.O.P. Bordeaux Supérieur

Château Mazeris 2016 A.O.P. CanonFronsac

6

6

Château Église Saint Romain Haut-Vigneau 2016 2016 A.O.P. Margaux A.O.P. PessacLéognan

6 Château Lilian Ladouys 2017 A.O.P. Saint-Estèphe

6 Château Lestage 2015 Cru Bourgeois A.O.P. Listrac-Médoc

Deze degustatie is verboden voor jongeren onder de 18 jaar. (art. 6§6 van de wet van 24 januari 1977 betreffende de bescherming van de gezondheid).

BIJ ONS VINDT U HET VOOR DE LAAGSTE PRIJZEN Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

9


Meer kopen = meer korting Power Gel Zomerse tuin 40 dosissen 2 L 11,39 € (0,28 €/dosis) Discs Universal 28 dosissen

13,99 € (0,50 €/dosis)

Vloeiba Pure Ev gevoel 30 dos

Vloeibaar wasmiddel Lavender fresh 40 dosissen 2 L 8,69 € (0,22 €/dosis)

11,6 Waspoeder Extreme Power 58 dosissen 3,48 kg 19,99 € (0,34 €/dosis)

Persil volledig assortiment (uitgezonderd Promo Pack)

-25 %*

OF

vanaf 2 producten

Dixan volledig assortiment (uitgezonderd promobox)

-35 %*

-25 %*

vanaf 4 producten

OF

-33,34 %*

op 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Vloeibaar wasmiddel Sensitive 34 dosissen 1,7 L 12,99 € (0,38 €/dosis)

Wasverzachter Dermo Comfort 40 dosissen 1 L 3,89 €

Vloeibaar wasmiddel Kleuren 33 dosissen 2 L 7,99 € (0,24 €/dosis) Pods Zwart, donker, denim 18 dosissen 8,15 € (0,45 €/dosis)

Le Chat volledig assortiment

-25 %*

OF

vanaf 2 producten

Woolite volledig assortiment

-30 %*

-20 %*

vanaf 4 producten

vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Oxi Action Colour Safe 1,2 kg 15,99 € (13,33 €/kg)

Oxi Action vlekverwijderaar spray 750 ml 6,17 € (8,23 €/L)

OF

-40 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE De laagste prijzen in uw streek voor bekende merken, Boni Selection en Everyday Kiest u voor bekende merken, voor uw thuismerk Boni Selection of voor onze eersteprijsproducten van Everyday ... Voor elk product garanderen we u de laagste prijs voor een vergelijkbare kwaliteit: prijzen van de bekende merken, zoals Coca-Cola, Dash, Nutella … vergelijken we met de prijzen van die grote merken in de andere grote winkels.

>>De

Vanish volledig assortiment

-20 %* vanaf 2 producten

OF

-40 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

prijzen van ons huismerk Boni Selection, uitstekende producten met een heel goede prijs-kwaliteitverhouding, vergelijken we met die van de huismerken van de andere grote winkels.

>>De

prijzen van onze eersteprijsproducten van Everyday, basisproducten met een goede kwaliteit, vergelijken we met de prijs van de goedkoopste producten in de andere grote winkels.

>>De

DE LAAGSTE PRIJZEN, 10

(0,39 €

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

Was Gou 46 d

4,9

(4,3


Meer kopen = meer korting

ower

Vloeibaar wasmiddel Pure Everyday Care gevoelige huid 30 dossisen 1,65 L 11,69 € (0,39 €/dosis)

Vloeibaar wasmiddel Everyday Care Ochtendfris 32 dosissen 1,76 L 9,65 € (0,30 €/dosis)

Sublim'Blanc 25 doekjes 5,99 € Décolor Stop + vlekverwijderaar 2in1 10 zakjes 4,45 €

sis)

Dreft alle wasverzachters of wasmiddelen

ment

-25 %*

OF

op 2 producten

e s.

aar.

-33,34 %*

-25 %*

vanaf 3 producten

Paradise Collection 52 dosissen 1,2 L 4,89 € (4,08 €/L)

Moments Magiques 34 dosissen 800 ml 4,99 € (6,24 €/L)

OF

vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

-25 %*

OF

op 2 producten

Robijn wasverzachter Morgenfris 80 dosissen 2 L 7,32 € (3,66 €/L)

-33,34 %* vanaf 3 producten

Wasverzachter Zacht & Fris - Lente 72 dosissen 1,8 L 4,05 € (2,25 €/L)

Robijn of Coral volledig assortiment

-35 %*

OF

vanaf 2 producten

op 2 producten

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

-40 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Wasverzachter Passie voor rozen 80 dosissen 2 L 5,99 € (3 €/L)

Geurparels Magic Affair 260 g 6,99 € (26,88 €/kg)

Silan alle geurparels of wasverzachters

Lenor volledig assortiment

-25 %*

vanaf 4 producten

Coral vloeibaar wasmiddel Optimal Color 36 dosissen 1,73 L 9,89 € (0,27 €/dosis)

COMBINEER NAAR KEUZE

Wasverzachter Gouden orchidee 46 dosissen 1,15 L 4,99 € (4,34 €/L)

-30 %*

COMBINEER NAAR KEUZE

Soupline alle wasverzachters

n

, e

Eau Ecarlate volledig assortiment

-25 %* vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-35 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

11


Meer kopen = meer korting Original 1,48 L 5,15 € (3,48 €/L)

Platinum Plus All In One Citroen 47 stuks 24,99 € (0,44 €/stuk)

Afwasmiddel Citroen & aloë vera 950 ml 3,65 € (3,84 €/L)

Vaatwastabletten All-In-One Citroen & mandarijn 44 stuks 12,49 € (0,28 €/stuk)

Ecover alle vloeibare wasmiddelen, afwasmiddelen, vaatwastabletten, wc-reinigers of allesreinigers

Dreft alle afwas- en vaatwasproducten

-25 %*

OF

op 2 producten

-33,34 %*

-25 %*

vanaf 3 producten

Tegelreiniger

Parketreiniger 4,05 €

4,15 €

Terra parketreinger met bijenwas of tegelreinger met lijnoliezeep 1L

Mousse de Lin volledig assortiment

OF

vanaf 2 producten

vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

Vloerreiniger voor tegels met lijnolie 1 L 3,05 €

-25 %*

-33,34 %*

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Vloerreiniger met Marseillezeep alle vloeren 3 L 6,99 € (2,33 €/L)

OF

-30 %*

-20 %*

vanaf 4 producten

vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-30 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Boost 1,25 L

Fête des Fleurs Klaprozenveld 1,25 L 1,89 € (1,51 €/L)

2,99 €

De prijzen kunnen nóg lager zijn in uw winkel

(2,39 €/L)

Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder.

Ajax volledig assortiment

-25 %* vanaf 2 producten

OF

De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop.

-35 %*

De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345).

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

WELK MERK U OOK KIEST, 12

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

Power Kalk & 750 m

3,05

(4,07 €


Meer kopen = meer korting Altijd prijs. De laagste. Ik pluis voor u elke dag de folders uit De folders en websites van andere grote winkels hebben voor mij geen geheimen meer. Mijn collega’s en ik kijken elke dag alle prijzen en promoties grondig na. Ik geef ze allemaal in het computersysteem in, ook speciale promoties zoals 2+1 gratis. En waar nodig verlaagt onze prijs.

n,

gers

We spelen bovendien heel kort op de bal: staat er ’s ochtends bv. een promotie van een andere grote winkel in de krant, dan volgen we onmiddellijk. Nog voor de winkel opengaat, vind je die promotie al bij Colruyt. Het geeft echt een enorme voldoening om elke dag de laagste prijzen mee waar te maken. Jessica, medewerker Folderploeg

Ik ga voor u op pad om prijzen te noteren Hoe kan je exact weten wat de prijzen van andere grote winkels zijn? Door ter plaatse te gaan en ze te noteren. En dat doe ik elke dag, zowel in grote supermarkten als bij plaatselijke concurrenten. Onze ploeg noteert verspreid over het hele land zo’n 62.000 prijzen per dag. Mede dankzij mijn werk kan Colruyt zijn slagzin ‘Laagste prijzen’ blijven garanderen. Het is tof om te weten dat ik daaraan bijdraag. Alle prijzen die ik op de baan noteer, geef ik door aan onze collega’s in de hoofdzetel die ze onmiddellijk vergelijken met de onze. Als een product ergens anders toch goedkoper is, dan verlagen zij meteen onze prijs in de omliggende Colruyt-winkels. Heidi, prijsopnemer Service Center Prijzen

De laagste prijzen vanaf openingstijd in uw winkel Een prijs die verlaagd werd als gevolg van een promotie in een andere grote winkel, herkent u bij Colruyt makkelijk aan de melding ‘Reactie concurrent’ op het prijsetiket.

as

aar.

Actieve mousse Douche & grote oppervlakken spray 600 ml 4,19 € (6,98 €/L)

Power Cleaner Kalk & glans 750 ml 3,05 € (4,07 €/L)

Allesreiniger Zomer citroen 2 L 2,99 € (1,50 €/L)

Classic 750 ml 2,93 € (3,91 €/L)

Ultra Power Citroen spray 500 ml 1,99 € (3,98 €/L) Classic spray 750 ml 2,72 € (3,63 €/L)

-20 %* op 2 producten

-25 %* op 2 producten

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Cillit Bang volledig assortiment

-25 %* op 2 producten

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Mr. Proper volledig assortiment

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Antikal volledig assortiment

BIJ ONS VINDT U HET VOOR DE LAAGSTE PRIJZEN Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

13


Meer kopen = meer korting Wetjet vloerwisser startkit 34,95 €

Hygiënische doekjes 80 stuks 2,40 €

Colors sponsen 4 stuks 1,99 € Droge doekjes 60 stuks 13,99 €

-25 %* op 2 verpakkingen OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Swiffer volledig assortiment

Power & Fresh Kersenbloesem spray 750 ml 4,49 € (5,99 €/L)

Grafix plantaardige schuursponsen 2 stuks 3,05 €

-15 %*

-25 %*

op 2 verpakkingen

vanaf 2 producten

OF

OF

-25 %*

-35 %*

vanaf 3 verpakkingen

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Vileda volledig assortiment (uitgezonderd Easy Wring & Clean Turbo)

COMBINEER NAAR KEUZE Dettol alle wasadditieven of onderhoudsproducten (uitgezonderd promoboxen)

Life nav Zal spr

4,

(16

Sla je voorraad in met Collect&Go! Meer kopen = meer korting. Profiteer ook online van deze acties en ontdek hoe Collect&Go jouw leven makkelijker maakt!

TOCH ERGENS EEN LAGERE PRIJS GEZIEN? 14

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

Bier met liefde gebrouwen, drink je met verstand  -app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


Meer kopen = meer korting Het Colruyt-kasticket: volledig en overzichtelijk Uw kasticket is overzichtelijk en gedetailleerd. Voor elk artikel vermeldt het de benaming, de eenheidsprijs, het aantal of het gewicht en de totale prijs. Zo kan u het makkelijk nakijken. Onder aan het kasticket staat het totaal van de kortingen die u gekregen hebt, net als het statiegeld van het leeggoed dat u hebt teruggebracht. En er staat nog meer nuttige info op: de naam van de persoon die u bediend heeft, het telefoonnummer van de winkel en de beenhouwerij, de openingsuren ... Het is geverifieerd op juistheid en volledigheid door het instituut Quality Control.

100 % ontkalker 750 ml 2,46 € (3,28 €/L) Essential Oils elektrische navulling Jasmijn & witte bloemen 30 ml 3,39 €

n

nd aar.

Life Scents navulling Zalige zomer spray 250 ml 4,09 € (16,36 €/L)

Anti-kalk hygiënische stenen 2 stuks 2,49 €

Air Wick volledig assortiment (uitgezonderd wieken en gels)

-20 %* vanaf 2 verpakkingen

OF

-40 %* vanaf 4 verpakkingen

Harpic volledig assortiment

-20 %* vanaf 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Air Infinity spray 300 ml 4,05 € (13,50 €/L)

3volution elektrische luchtverfrisser met navulling Morning Dew 5,15 €

OF

op 2 producten

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Power Gel 10 x Effect anti-kalk Oceaan 700 ml 2,95 € (4,21 €/L)

Blue Activ' 2 stuks 5,15 €

Bref WC volledig assortiment (uitgezonderd promopacks)

Ambi Pur volledig assortiment

-25 %*

-40 %*

-20 %* vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-30 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

BEL DE RODE TELEFOON OP 02 345 2345 Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

15


Meer kopen = meer korting Douchegel Bio Aalbes & munt 3,29 € (13,16 €/L)

For Men douchegel Jeneverbes en varen 3,19 € (12,76 €/L)

Douchegel Witte perzik & nectarine 3,99 € (9,98 €/L)

Douchecrème Vanillemelk 2,79 € (6,98 €/L)

Le Petit Marseillais alle doucheproducten 250 ml

-33,34 %*

OF

op 3 producten

Le Petit Marseillais alle doucheproducten 400 ml

-40 %*

-30 %*

vanaf 4 producten

OF

vanaf 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Tahiti volledig assortiment of Palmolive volledig assortiment (uitgezonderd shampoo)

-33,34 %*

OF

op 3 producten

Douchegel Dermo Hypo-Allergenic 500 ml 5,29 € (10,58 €/L)

Deodorant Zero% Sensitive 65 ml 3,99 € (61,38 €/L)

4,2

Sanex alle deodorant of doucheproducten (uitgezonderd 750 ml)

-40 %*

-25 %*

vanaf 4 producten

No Touch-navulling Voedende sheabutter 250 ml 3,99 € (15,96 €/L)

OF

vanaf 2 producten

vanaf 2 producten

OF

-35 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Body Milk Verzorgend droge huid 400 ml 5,19 € (12,98 €/L)

Body Mousse droge huid 200 ml 4,99 € (24,95 €/L)

Dettol alle handzepen of No Touch-navullingen 250 ml

-25 %*

Nivea alle huidverzorgingsproducten

-35 %*

-25 %*

vanaf 4 producten

op 2 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

WELK MERK U OOK KIEST, 16

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Deod spray moji 150 m

(28,6

COMBINEER NAAR KEUZE

Handzeep Mousse Orchidee & vanillegeur 250 ml 3,95 € (15,80 €/L)

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Palmolive douchescrub Feel Glamorous 500 ml 5,12 € (10,24 €/L)

Tahiti Watermeloen water 250 ml 2,85 € (11,40 €/L)

-40 %*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


Meer kopen = meer korting SP

EC

IM

EN

Onze Prijsbarometer toont u in concrete cijfers het prijsverschil tussen elke Colruyt-winkel en andere grote winkels in de streek op een bepaalde dag, voor de vergeleken producten. Benieuwd naar de Prijsbarometer voor uw Colruyt-winkel? Surf naar colruyt.be/prijsbarometer en kies uw Colruyt-winkel. U ziet meteen het resultaat van onze meest recente vergelijkingen, zwart op wit.

Sport Blast 3in1 body/hair/face 400 ml 4,30 € (10,75 €/L)

Deodorant & body spray Wild Green mojito & cedarwood 150 ml 4,29 € (28,60 €/L)

Fruit Spin 150 ml 2,99 € (19,93 €/L)

Men Sport Cool 150 ml 2,99 € (19,93 €/L)

Axe volledig assortiment (uitgezonderd 200 ml)

-30 %*

OF

op 3 producten

Rexona volledig assortiment (uitgezonderd Stick Maximum Protection)

-35 %*

-25 %*

vanaf 4 producten

Color-Vive verzorgende shampoo 250 ml 3,19 € (12,76 €/L)

Color-Vive beschermende verzorgingscrème 200 ml 3,25 € (16,25 €/L)

OF

vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

-15 %* vanaf 2 producten

OF

-25 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

-35 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Head & Shoulders shampoo Citrus Fresh 280 ml 3,99 € (14,25 €/L)

Pantène Pro-V shampoo Volume & veerkracht 270 ml 3,05 € (11,30 €/L)

L’Oréal Paris Elsève alle shampoo, conditioners of maskers

ucten

aar.

De Prijsbarometer: volg zelf het prijsverschil met andere grote winkels in uw streek

Pantène of Head & Shoulders volledig assortiment

-25 %* op 2 producten

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

BIJ ONS VINDT U HET VOOR DE LAAGSTE PRIJZEN Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

17


Meer kopen = meer korting Mondwater Frisse munt 500 ml 6,99 € (13,98 €/L)

Tandenborstel Pro-Flex Medium 4,29 €

Slim Soft tandenborstel 2 stuks 3,69 €

ProGlasur Multi-action 75 ml 4,15 € (55,33 €/L)

Tandpasta Max White 75 ml 5,39 € (71,87 €/L) Gevoeligheid & tandvlees 75 ml

5,79 € (77,20 €/L)

-25 %*

-15 %*

op 3 producten OF

vanaf 2 producten OF

vanaf 4 producten

-40 %*

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Oral-B alle tandpasta, mondwater of manuele tandenborstels

op 3 producten OF

-30 %*

-33,34 %*

-33,34 %*

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Sensodyne alle tandpasta Repair, ProGlasur of Gevoeligheid & tandvlees 50 ml of 75 ml

COMBINEER NAAR KEUZE Colgate volledig assortiment

Ta 2

5

Multi Action Eye Wash 100 ml

7,29 € (72,90 €/L)

CrossAction 3 stuks 16,59 €

Stages Power Mickey Mouse 4 stuks 23,99 €

-25 %* op 2 verpakkingen OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Oral-B alle opzetborstels (uitgezonderd promopacks)

Condooms Classic Natural 20 stuks 15,55 €

Refreshing Oogdruppels 10 ml 7,29 € (729 €/L)

-25 %* vanaf 2 producten

Massagegel 2in1 met aloë vera 200 ml 9,19 € (45,95 €/L)

-25 %* vanaf 2 producten OF

OF

-35 %*

-35 %*

vanaf 4 producten

vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

COMBINEER NAAR KEUZE

Optrex volledig assortiment

Durex volledig assortiment

DE LAAGSTE PRIJZEN, 18

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


aar.

Meer kopen = meer korting Omverpakkingen: voordelig en efficiënt, voor u en voor ons! Colruyt biedt u producten aan die per twee of meer verpakt zijn. Die omverpakkingen hebben tal van voordelen voor u en voor ons: >>Het

is handig als u meerdere stuks nodig hebt van hetzelfde product.

>>Voor

bepaalde producten krijgt u meer korting als u meerdere stuks koopt.

deze omverpakkingen winnen we tijd in de winkel: we vullen sneller onze rekken en zetten de producten sneller over aan de kassa. Zo beperken we onze kosten en kunnen we u de laagste prijzen blijven garanderen.

>>Dankzij

U hebt maar één stuk nodig? Geen probleem! U mag gerust de omverpakking openen en de hoeveelheid nemen die u wilt (tenzij het anders is aangeduid op de verpakking, zoals bij streekbieren).

Always Maxi Night Protection & Comfort 16 stuks 3,59 €

Jumbo Pack

8,45 € Gold

5,59 €

Tampax Compak Regular 2 x 18 stuks 5,55 €

Cosynel toiletpapier Gold 8 rollen of Jumbo Pack 18 rollen

Tampax of Always volledig assortiment

-30 %*

OF

op 3 verpakkingen

-40 %*

-20 %*

vanaf 4 verpakkingen

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Pocket boxers maat 40-42 4 stuks 14,95 €

Pocket boxers zomerbloem maat 40-42 4 stuks 14,95 €

op 2 verpakkingen

OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

Dim Mix & Powerful boxers rood-blauw-grijs maat L 4 stuks 27,95 €

Dim Mix & Powerful boxers maat L 4 stuks 27,95 €

Dim alle promopacks herenondergoed of Champion alle kousen

Dim alle promopacks damesondergoed

-15 %*

OF

-20 %* vanaf 3 verpakkingen

-15 %*

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-20 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

19


Meer kopen = meer korting Sweet chilli pepper 200 g

Pure paprika 200 g 1,83 € (9,15 €/kg)

Bugles Nacho Cheese 160 g 1,78 € (11,13 €/kg)

1,61 € (8,05 €/kg)

Grills Gerookt 125 g 1,39 € (11,12 €/kg)

Lay’s alle chips 100 g, 125 g of 160 g

-20 %*

OF

op 2 verpakkingen

Doritos volledig assortiment

-25 %*

-20 %*

vanaf 3 verpakkingen

OF

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

-25 %* vanaf 3 verpakkingen

L a

COMBINEER NAAR KEUZE

1,95 € (13 €/kg) Sweet red paprika 100 g 1,13 € (11,30 €/kg)

Original 100 g

Col Poc

4,

Croky Superfrites Paprika 150 g

LU Tuc volledig assortiment

0,866 € (8,66 €/kg)

-25 %* vanaf 4 verpakkingen

OF

-40 %*

-25 %*

vanaf 6 verpakkingen

op 2 verpakkingen

OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

L a

COMBINEER NAAR KEUZE

Twix

4,82 € (10,88 €/kg)

Toch ergens een lagere prijs gezien? Milky Way, Mars, Snickers, Twix of Bounty alle Mini’s 443 g of Mixed Mini’s 400 g

Bounty

3,19 € (7,20 €/kg)

-20 %* vanaf 2 verpakkingen

OF

Bel de Rode Telefoon op 02 345 2345 of mail naar info@colruyt.be.

-30 %*

Ba vo as

vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

WELK MERK U OOK KIEST, 20

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


aar.

Meer kopen = meer korting Melkchocolademaak 4 x 2 stuks 225 g 1,69 € (7,51 €/kg) Frangipane 8 x 52 g 2,33 € (5,60 €/kg)

Lotus alle gebakjes

-15 %*

OF

op 3 producten

Chocolade 4 x 3 stuks 171 g 1,49 € (8,71 €/kg)

Lotus Dinosaurus volledig assortiment

-25 %*

-20 %*

vanaf 4 producten

OF

vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

vanaf 6 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

Biscuit appel 171 g 1,99 € (11,64 €/kg)

Collection Petit Beurre Pocket 300 g 4,21 € (14,03 €/kg) Moelleux chocolade 195 g 2,76 € (14,38 €/kg)

LU alle koeken

-25 %*

-20 %* vanaf 3 verpakkingen

OF

-33,34 %*

LU Grany volledig assortiment

-33,34 %*

vanaf 6 verpakkingen

vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Original 125 g

-40 %* vanaf 6 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

Country 125 g 1,55 € (12,40 €/kg)

1,55 € (12,40 €/kg)

OF

Namur 200 g 2,99 € (14,95 €/kg)

Biarritz 175 g

2,99 €

(17,09 €/kg)

Bahlsen Zoo volledig assortiment

-20 %* op 2 verpakkingen

OF

-25 %* vanaf 3 verpakkingen

Delacre volledig assortiment

-20 %* vanaf 4 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-30 %* vanaf 6 producten

COMBINEER NAAR KEUZE

BIJ ONS VINDT U HET VOOR DE LAAGSTE PRIJZEN Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

21


Meer kopen = meer korting 6,83 € (3,42 €/L)

Makkelijk prijzen vergelijken! >>In

onze folder vermelden we bij de afgebeelde producten met een korting ook de normale prijs.

Vandemoortele Excellence fijne frituurolie 2L

-25 %*

OF

-30 %*

kan u makkelijker prijzen vergelijken en uw boodschappen efficiënter voorbereiden.

>>Zo

>>Omdat

we dagelijks onze prijzen vergelijken en aanpassen, kan de prijs in de winkel nog lager zijn.

huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of via onze Klantendienst (02 345 2345).

>>De

vanaf 3 flessen

op 2 flessen

DéliSoup' Julienne Tomaat groenten met balletjes 1 L 2,79 €

Vetarme kippenbouillon 72 blokjes 8,99 €

Makreelfilets in eigen nat 125 g

Makreelfilets in chilitomatensaus 125 g 2,49 € (19,92 €/kg)

2,49 € (27,67 €/kg)

Liebig volledig assortiment

-20 %* vanaf 3 verpakkingen

OF

Feuille d’Or volledig assortiment

-30 %*

-20 %*

vanaf 6 verpakkingen

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

Basmatirijst 250 g 1,85 € (7,40 €/kg)

OF

-25 %* vanaf 4 verpakkingen

vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

Kantonese rijst 250 g 1,89 € (7,56 €/kg) Gegrilde makreelfilets in olijfolie 120 g 3,24 € (27 €/kg)

Tonijn in olijfolie 160 g 3,82 € (23,88 €/kg)

Uncle Ben’s Express alle rijst

-33,34 %*

OF

Rio Mare volledig assortiment

-30 %*

-25 %*

vanaf 6 verpakkingen

vanaf 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-35 %* vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

TOCH ERGENS EEN LAGERE PRIJS GEZIEN? 22

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


nt

aar.

Meer kopen = meer korting Hazelnoot 400 g

2,99 €

(7,48 €/kg)

Puur 400 g 2,69 € (6,73 €/kg)

Crunchy 400 g 2,79 € (6,98 €/kg)

Verrukkelijke reep Geroosterde amandelen en chocolade 4 x 32 g 3,21 € (25,08 €/kg)

-20 %*

-25 %*

op 2 verpakkingen OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Boerinneke chocopasta Puur 400 g of 1 kg of Hazelnoot 400 g

Crunchy Dark Chocolate 500 g 4,05 € (8,10 €/kg)

Original 720 g 4,05 € (5,63 €/kg)

vanaf 2 bokalen OF

-35 %* vanaf 4 bokalen

COMBINEER NAAR KEUZE Lotus alle speculoospasta

-30 %* op 3 verpakkingen OF

-35 %* vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Kellogg’s Extra alle ontbijtgranen of repen

Rice Coconut 2,03 €

2,09 €

Dark chocolate 2,05 € (4,10 €/kg)

-25 %*

-25 %* vanaf 2 verpakkingen

vanaf 4 brikken OF

-30 %* vanaf 8 brikken

COMBINEER NAAR KEUZE Alpro alle plantaardige drinks Amandel, Kokos, Haver of Rijst 1L

OF

-30 %* vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Alpro Soya alle desserten 4 x 125 g

Halfvolle AA-melk 1,5 L 1,39 € (0,93 €/L)

-25 %* vanaf 8 brikken OF

-30 %* vanaf 24 brikken

COMBINEER NAAR KEUZE Campina Joyvalle alle melk 1 L of 1,5 L

BEL DE RODE TELEFOON OP 02 345 2345 Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

23


Meer kopen = meer korting Plop 100 g

2,05 € (20,50 €/kg)

Superieur Natuur 10 sneetjes 340 g 5,79 € (17,03 €/kg)

Authentique Natuur 6 sneetjes 200 g 5 € (25 €/kg)

Herta alle hammen

-20 %*

OF

op 2 verpakkingen

D z Maya gevogelteworst 2 x 50 g of in sneetjes 100 g of Plop in sneetjes 100 g

Maya 2 x 50 g 1,74 € (17,40 €/kg)

-25 %*

-25 %*

vanaf 3 verpakkingen

OF

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

-30 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE 1,6 kg

9,69 € (6,06 €/kg)

1 kg

6,09 € Zacht & Smeuïg in sneetjes ± 250 g 23,90 €/kg

Come a casa lasagne bolognese 1 kg of 1,6 kg

Chavroux volledig assortiment

-20 %*

OF

op 2 verpakkingen

-25 %*

-20 %*

vanaf 3 verpakkingen

op 2 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE De laagste prijzen in uw streek voor bekende merken, Boni Selection en Everyday

5,49 € (39,21 €/kg)

Kiest u voor bekende merken, voor uw thuismerk Boni Selection of voor onze eersteprijsproducten van Everyday ... Voor elk product garanderen we u de laagste prijs voor een vergelijkbare kwaliteit: prijzen van de bekende merken, zoals Coca-Cola, Dash, Nutella … vergelijken we met de prijzen van die grote merken in de andere grote winkels.

>>De

Boni Selection gerookte Atlantische zalm 4 à 6 sneetjes 140 g Gekweekte zalm. Herkomst: Noorwegen.

-20 %* op 2 verpakkingen

OF

-25 %* vanaf 3 verpakkingen

prijzen van ons huismerk Boni Selection, uitstekende producten met een heel goede prijs-kwaliteitverhouding, vergelijken we met die van de huismerken van de andere grote winkels.

>>De

prijzen van onze eersteprijsproducten van Everyday, basisproducten met een goede kwaliteit, vergelijken we met de prijs van de goedkoopste producten in de andere grote winkels.

>>De

DE LAAGSTE PRIJZEN, 24

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

O e i C d

D a

D v M o


aar.

Meer kopen = meer korting De prijzen kunnen nóg lager zijn in uw winkel

De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345).

(3,56 €/kg)

1,95 € (7,80 €/kg)

Bakken 1 kg 3,25 €

-20 %*

-15 %*

op 2 verpakkingen OF

-25 %* vanaf 3 verpakkingen

250 g

1,78 €

Solo Bakken & Braden 3,77 €

Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtraapp of -kaart komen daar nog bovenop.

Bakken vlootje 500 g

Planta Smeren & Koken 4,45 €

op 2 verpakkingen OF

-20 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

COMBINEER NAAR KEUZE

Solo Bakken & Braden of Planta Smeren & Koken 1 kg

Fama volledig assortiment

Natuur 480 g 2,99 € (6,23 €/kg)

Aardbei 4 x 115 g 2,05 € (4,46 €/kg)

Vanillesmaak 4 x 125 g 3,25 € (6,50 €/kg)

-25 %* op 2 producten

-25 %* op 2 verpakkingen

OF

-33,34 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Campina volle plattekaas 250 g of 500 g

-25 %* op 2 verpakkingen

OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Danone Light & Free volledig assortiment

OF

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Danone Oikos volledig assortiment

VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

25


Meer kopen = meer korting Fish sticks 30 stuks 900 g 5,99 € (6,66 €/kg)

19,49 €

2,95 € (3,93 €/kg)

Aardappelgratin met gehakt en spinazie 450 g 4,75 € (10,56 €/kg)

-20 %*

-25 %*

op 2 verpakkingen OF

-20 %*

op 2 verpakkingen

-25 %*

op 2 verpakkingen

OF

OF

-25 %*

-33,34 %*

vanaf 3 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Iglo alle bereide gerechten of vis

vanaf 3 verpakkingen

vanaf 3 verpakkingen

Boni Selection Atlantische zalmporties 10 stuks 1 kg

McCain Country Potatoes met kruiden 750 g

Graatloos. Gekweekte zalm. Herkomst: Noorwegen.

Garofalo conchiglioni 500 g 2,45 € (4,90 €/kg)

Nieuw Barilla penne van rode linzen 250 g 3,29 € (13,16 €/kg)

A 8

Boni Selection Pâtes d'Alsace corolles 250 g 1,25 € (5 €/kg)

1

Alle droge pasta’s (uitgezonderd Everyday en Econom) Barilla rigatoni n°89 500 g 1,59 € (3,18 €/kg)

-20 %* vanaf 4 verpakkingen

Soubry spaghetti fijn 375 g 0,59 € (1,57 €/kg)

OF

-33,34 %* vanaf 6 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE

TOCH ERGENS EEN LAGERE PRIJS GEZIEN? 26

Geldig van 26/2 t.e.m. 10/3/2020.

*

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.


om)

aar.

Meer kopen = meer korting Mini Menu met rund 3 kg 9,57 € (3,19 €/kg)

Gold Luxe Mix 12 x 85 g

10-25 kg

7,35 € (7,21 €/kg)

5,79 €

4-10 kg

5,79 €

Stars 320 g 2,39 € (7,47 €/kg)

-33,34 %* vanaf 3 verpakkingen OF

-40 %* vanaf 5 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Pedigree alle Dentastix 28 stuks

-25 %* vanaf 2 verpakkingen OF

-35 %* vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Purina Friskies alle hondenbrokken

Kleine brokjes in saus met kip en kalkoen 195 g 0,91 € (4,67 €/kg)

-25 %* vanaf 2 verpakkingen OF

-35 %* vanaf 4 verpakkingen

COMBINEER NAAR KEUZE Purina Gourmet alle voeding in blik

6,99 € (0,14 €/L)

AAA-batterijen 8 stuks 11,99 €

6,25 € (0,16 €/L)

AA-batterijen 8 stuks 11,99 €

-15 %* op 2 producten OF

-20 %* vanaf 3 producten

COMBINEER NAAR KEUZE Energizer Max alle batterijen

-15 %* op 2 producten OF

-20 %* vanaf 3 producten

KB universele potgrond 40 L

-15 %* op 2 producten OF

-25 %* vanaf 3 producten

Agroflore dennenschors bodembedekker 50 L

BEL DE RODE TELEFOON OP 02 345 2345 Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

27


Vit0520

De prijzen kunnen nóg lager zijn in uw winkel

Kwaliteit

Bereid gehakt rund en varken

van bij ons

Honey pomelo los Herkomst: China.

Kippenescalope ± 400 g

Kwaliteit

van bij ons

1,35 €/kg

Appelen Golden Perlim los Herkomst: Frankrijk.

1,79 €/kg

-app of -kaart en een overzicht van onze winkels vindt u op colruyt.be. Rode Telefoon: 02 345 2345.

7,60 €/kg

De algemene voorwaarden van de

6,49 €/kg

V.U.: N.V. Etn./Éts Fr. Colruyt S.A., Edingensesteenweg 196, B-1500 Halle. Aanbiedingen geldig in België, van 26/2 t.e.m. 10/3/2020, zolang de voorraad strekt, indien gekocht per normale hoeveelheden en onder voorbehoud van drukfouten. Sommige artikelen zijn niet in alle Colruyt-winkels beschikbaar.

Omdat we ook voor groenten, fruit en vlees dagelijks reageren op de prijzen en promoties van de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder.

DE LAAGSTE PRIJZEN, VOOR ELK PRODUCT, OP ELK MOMENT

* 28

Met uw

-app of -kaart. 1 korting per kasticket. Niet cumuleerbaar.

Omdat we altijd reageren op de prijzen en promoties in de andere grote winkels in uw streek, kunnen de prijzen in uw Colruyt-winkel nóg lager zijn dan in deze folder. De kortingen op vertoon van uw Xtra-app of -kaart komen daar nog bovenop. De huidige prijzen in uw winkel kan u vóór uw winkelbezoek raadplegen via de MyColruyt-app, op colruyt.be of bij onze Klantendienst (02 345 2345). Zo mist u geen kansen.

colruyt.be

Colruyt Laagste Prijzen facebook.com/Colruyt Colruyt Lekker Koken facebook.com/ColruytLekkerKoken.EnCuisine


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Actie by Colruyt Group - Issuu