Skip to main content

Spar Colruyt Group - Folder week 31 - 2026

Page 1


Folder 31 - Geldig van donderdag 30/7 t.e.m. woensdag 12/8/2026

1+1

SPAR verse zalm vanaf ± 200 g naar keuze

vb: 2 x zalmfilet ± 350 g 30,49| 15,24/kg * 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

Veel voordeel, meer plezier

1+1 gratis*

SPAR

hotdogs met kaas, mosterd & ketchup

2 stuks

248,5 g

4,98

2 voor 2,49 hetzij 5,02/kg

1+1 gratis*

BECEL

margarine met roomboter in vlootje 225 g of bakken en braden in vlootje of margarine met roomboter alu 250 g

vb: 2 x roomboter in vlootje 225 g 5,84 | 2,92 voor 2 (6,49/kg)

1+1 gratis*

EARTH & WEATH

mini sandwich flatbreads 4 stuks 200 g, flame baked naans 2 stuks 220 g of flatbread pocket 4 stuks 280 g

vb: 2 x flatbread pocket 4 stuks 280 g 3,98 | 1,99 voor 2 (3,55/kg)

1+1 gratis*

MORT SUBITE

crime of passion of bloody berry

4 x 33 cl

vb: 2 x bloody berry 4 x 33 cl 16,56 | 8,28 voor 2 (3,14/L)

1+1 gratis*

JUPILER apple

6 x 33 cl 18,48

2 voor 9,24 hetzij 2,33/L

DESPERADOS original 12 x 33 cl 39,60 2 voor 19,80 hetzij 2,50/L * 50% korting bij

1+1 gratis*

DREFT wasproducten vanaf 14 wasbeurten naar keuze

vb: 2 x vloeibaar wasmiddel original 32 wasbeurten 24,78 | 12,39 voor 2 (0,19/wasbeurt)

1+1 gratis*

1+1 gratis*

SUN ALL IN 1 tabs vanaf 16 stuks naar keuze

vb: 2 x brilliant shine plus 16 stuks 23,82 | 11,91 voor 2 (0,37/stuk)

-25% op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

nectarines

geel of wit

Spanje

Spanje

3 /stuk

-25% op dagprijs (zie dagprijs in de winkel)

bloemkool België/Nederland

witte druiven zonder pit Italië

499 /kg

tomaten cœur de bœuf België

299 /kg

SPAR fijnproeversla 11,27/kg

169 /150 g

2de aan - 50%*

IJSBOERKE roomijs

1 L naar keuze

vb: 2 x vanille 1 L 8,98 | 6,73 voor 2 (3,37/L)

30% vanaf 6 verpakkingen

2de aan - 50%*

DANIO

vanaf 148 g naar keuze

vb: 6 x kers 165 g 9,66 | 6,76 voor 6 (6,83/kg)

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover

BONI yoghurt natuur vol of mager 750 g

CAMPINA

volle of halfvolle melk 6 x 1 L

vb: 2 x halfvolle melk 6 x 1 L 16,44 | 12,33 voor 2 (1,03/L)

CARLSBOURG

volle room authentique in brick 31% V.G. 200 ml of spuitbus 32% V.G. 250 ml

-150

bij aankoop van 2 verpakkingen

vb: 2 x volle room spuitbus 32% V.G. 250 ml 9,68 | 8,18 voor 2 (16,36/L)

4 losse stuks

kippenbrochettes royale 18,99 14,24/kg

smashburgers 19,99 15,99/kg

côte à l’os rund 26,79

2199 /kg spiering

bbq-worsten 14,49

799 /kg

1199 /kg

SPAR

pastasalade

300 g

naar keuze

vb: 2 x spirelli hawaï 300 g 7,38 | 5,53 voor 2 (9,22/kg)

2de aan - 50%* kip tikka massala

159 /100 g penne bianco

g -20%

vanaf 1 verpakking

SPAR

roze garnalen in knoflookkruidenmarinade

SPAR hele goudbrasem ± 340 g 19,99 15,99 kg

± 250 g 32,95 26,36 kg * 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

-20%

vanaf 1 verpakking

saucisson pur porc

19,40/kg 2,59 1,94/100 g

mortadella sovrana 15,90/kg 1,88

ARGAL

extremadura serrano, tapas fuet extra, serrano fijne sneden of lomo extremadura vanaf 80 g

2de aan - 50%*

vb: 2 x tapas fuet extra 80 g 6,00 | 4,50 voor 2 (28,13/kg)

SPAR blokpaté 12,33/kg 2,09 185 /150 g

2de aan - 50%* * 25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

AOSTE

stickado walnoten 70 g of mini chicken time 80 g

vb: 2 x stickado walnoten 70 g 5,04 | 3,78 voor 2 (27,00/kg)

BEEMSTER

belegen kaas

32% V.G. 15,90/kg 1,99 1,59/100 g

RUBENS 26% V.G. 19,90/kg 2,39

CHEVRARDENNES

geitenbuche natuur, met honing of gerijpt 21,90/kg 2,59

KOLIÓS

vanaf 150 g naar keuze

vb: 2 x feta 150 g 6,58 | 4,93 voor 2 (16,43/kg)

/100 g

199 /100 g

filante filone GALBANI 20,90/kg 2,49 209 /100 g

ENTREMONT geraspte emmental vanaf 210 g naar keuze

vb: 2 x Franse emmental geraspt 300 g 10,18 | 7,63 voor 2 (12,72/kg)

Zo smaakt plezier

-25% vanaf 1 verpakking IL FORNO DI PINSAMI

Italiaanse pinsa 12,48/kg

3,83

2,87

230 g * 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa GALBANI kaas vanaf 80 g naar keuze

ontdek het recept

3+1 gratis*

vb: 4 x burrata 150 g 18,00 | 13,50 voor 4 (22,50/kg)

- 30%

suikerbrood rond 5,68/kg

3,25 2,27/400 g

2+1 gratis*

kersenhoef, abrikozen- of appelflap

vb: 3 x abrikozenflap 118 g 3,75 | 2,50 voor 3

2+1 gratis*

85 g 2,85 3 voor 1,90 hetzij 7,45/kg -20% vanaf 1 verpakking

MAGIC WAFFLES gevulde wafels met appel, kers of vanille 8,72/kg 3,49 2,79 320 g

VANDEMOORTELE

mayonaise, yogorette of vinaigrette

vanaf 250 ml naar keuze

vb: 3 x yogorette met fijne kruiden 450 ml 10,68 | 7,12 voor 3 (5,27/L)

HELLMANN’S, CALVÉ, EFFI of AMORA vanaf 185 ml naar keuze

HEINZ

koude saus vanaf 220 ml tot 570 ml naar keuze

vb: 2 x tomato ketchup top up 500 ml 6,84 | 5,13 voor 2 (5,13/L)

2de aan - 50%*

Bij aankoop van 2 verpakkingen

2de aan - 50%*

vb: 2 x Amora mosterd van Dijon 185 g 4,64 | 3,48 voor 2 (9,41/kg)

bij aankoop van 1 promopack

RIO MARE duopack

2 x 160 g of 3 x 80 g naar keuze

vb: insalatissime messicana 2 x 160 g in promopack 7,38 | 5,90 voor 1 promopack (18,44/kg) -20%

ZWAN hotdogs 8 stuks

Zo komt alles binnen. Afhankelijk van de situatie verandert de lay-out. Dezelfde kleur als de cover

MR.BIG MOUTH brioche style hotdog buns 4 stuks 250 g

SPA FRUIT

6 x 40 cl naar keuze

vb: 3 x niet-bruisend strawberry watermelon 6 x 40 cl 23,04 | 15,36 voor 3 (2,13/L)

VOLVIC TOUCH OF FRUIT

6 x 50 cl naar keuze

2+1 gratis**

vb: 3 x volvic touch of fruit strawberry 6 x 50 cl 17,10 | 11,40 voor 3 (1,27/L)

TÖNISSTEINER

limonade pink fit

6 x 33 cl 13,20

2 voor 12,70 hetzij 3,21/L -050 bij aankoop van 2 verpakkingen

-20% vanaf 3 verpakkingen

VOLVIC INFUSION hibiscus of peach 6 x 75 cl

vb: 3 x hibiscus 6 x 75 cl 50,58 | 40,46 voor 3 (3,00/L)

OASIS ICE TEA perzik

6 x 33 cl 12,00

2 voor 9,00 hetzij 2,27/L 2de aan - 50%*

-20% vanaf 2 verpakkingen

SCHWEPPES uitgezonderd tonic 6 x 33 cl naar keuze

vb: 2 x agrumes zero 6 x 33 cl 10,56 | 8,45 voor 2 (2,13/L)

25% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

BRU natuurlijk bruisend mineraalwater

6 x 50 cl of 6 x 1,25 L vb: 2 x natuurlijk bruisend mineraalwater 6 x 1,25 L 12,24 | 9,79 voor 2 (0,65/L)

Diamarine AOC Coteaux Varois en Provence rosé Frankrijk 75 cl 20,97

3 voor 13,98 hetzij 4,66/fles

Argento pinot grigio wit droog Argentinië 75 cl 19,47

3 voor 12,98 hetzij 4,33/fles

Solensis clairette du Languedoc wit Frankrijk 75 cl 15,58

2 voor 11,68 hetzij 5,84/fles

La Tour du Bailly AOC Bergerac rood, wit, rosé of Monbazillac wit zoet Frankrijk 75 cl vb: 2 x rood 75 cl 15,98 | 11,98 voor 2 (5,99/fles) 2de aan -

2de aan - 50%*

JUPILER

bak

24 x 33 cl + lg.

39,36

2 voor 29,52

hetzij 1,86/L

CORONA extra

2,98/L 24,80 14,88 20 x 25 cl

12+8 gratis

bij aankoop van 1 promopack

MAES 0,0%, CRISTAL 0,0%, DESPERADOS 0,0% of AFFLIGEM 0,0%

2de aan - 50%*

4 x 33 cl + lg., 6 x 25 cl + lg., 6 x 33 cl of 4 x 30 cl naar keuze

vb: 2 x Maes 0,0% citroen 6 x 33 cl 15,60 | 11,70 voor 2 (2,95/L)

vanaf 2 bakken

STELLA ARTOIS bak

24 x 25 cl + lg.

33,60

2 voor 26,88

hetzij 2,24/L -20%

bij aankoop van 2 verpakkingen BUSH

fram’ of pêche mel’ 4 x 33 cl + lg.

JUPILER 0,0%, TRIPEL KARMELIET 0,4%, HOEGAARDEN 0,0%, LEFFE 0,0%, STELLA 0,0% of CORONA 0,0% 6 x 25 cl, 4 x 33 cl + lg., 4 x 33 cl, 4 x 50 cl of 6 x 33 cl naar keuze

2de aan - 50%*

vb: 2 x Jupiler 0,0% cold grip 6 x 33 cl 13,80 | 10,35 voor 2 (2,61/L)

DOVE

deo of douche

vanaf 50 ml naar keuze

2+1 gratis*

vb: 3 x deo advanced care original 150 ml 13,95 | 9,30 voor 3 (20,67/L)

COSYNEL toiletpapier décor blauw of wit 18 rollen

16+2 gratis

bij aankoop van 1 promopack

vb: wit 18 rollen in promopack

11,42 | 10,15 voor 1 promopack (0,56/rol)

6+3 gratis

bij aankoop van 1 promopack

LOTUS

moltonel toiletpapier wit 0,52/rol

7,07

4,71 9 rollen

GOURMET natte kattenvoeding

vanaf 4 x 57 g naar keuze

-20% vanaf 2 verpakkingen

vb: 2 x revelations mousse met kip 4 x 57 g 8,14 | 6,51 voor 2 (14,28/kg)

ALWAYS of TAMPAX vanaf 8 stuks naar keuze

3+1 gratis**

vb: 4 x inlegkruisjes daily protect XL 42 stuks 20,60 | 15,45 voor 4 (0,09/stuk)

19+5 gratis

SCOTTEX toiletpapier kussenzacht

0,65/rol 19,76

15,64 24 rollen

PAMPERS vanaf 16 stuks naar keuze

vb: 4 x babydoekjes 60 stuks 16,56 | 9,94 voor 4 (0,04/stuk) -

bij aankoop van 1 promopack

SHEBA klassieke paté traiteur selectie

7,83/kg 11,99 7,99 12 x 85 g

40% vanaf 4 verpakkingen

8+4 gratis

bij aankoop van 1 promopack

* 33,33% korting bij aankoop van 3 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa ** 25% korting bij aankoop van 4 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

KINDER BUENO

classic

4 x 90 ml

13,52

2 voor 6,76 hetzij 9,39/L

OLA SOLERO vanaf 90 ml naar keuze

vb: 2 x exotic 3 x 90 ml 11,62 | 5,81 voor 2 (10,76/L)

1+1 gratis*

1+1 gratis*

vanaf 1 fles

2de aan - 50%*

Pasqua le collezioni chardonnay wit Italië 8,75 6,56 1,5 L Las Carcavas verdejo-albillo wit of garnacha-syrah rood Spanje 75 cl 15,50 2 voor 11,62 hetzij 5,81/fles

Cellier de la Weiss AOP Alsace pinot gris of gewürztraminer wit Frankrijk 75 cl vb: 3 x pinot gris wit 75 cl 23,25 | 15,50 voor 3 (5,17/fles)

2de aan - 50%*

Reine Tourbelle schuimwijn droog 75 cl 7,98 2 voor 5,98 hetzij 2,99/fles

snoeptomaatjes België 500 g 6,98

2 voor 3,49 hetzij 3,49/kg

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen/flessen, verrekend aan de kassa

Provincie Antwerpen :

Antwerpen 2050 : Gloriantlaan 24 • Tel. 03/772.73.59

Booischot 2221 : Kleine Steenweg 5 • Tel. 015/22.24.36 (*)

Deurne 2100 : Lanteernhofstraat 85 • Tel. 03/321.00.83

Duffel 2570 : Mijlstraat 53 • Tel. 015/31.30.70

Eindhout 2430 : Meir 21 • Tel. 014/86.63.55

Essen 2910 : Heikantstraat 129 • Tel. 03/284.91.90

Essen-Wildert 2910 : St. Jansstraat 51 • Tel. 03/667.78.24

Hombeek 2811 : Kapelseweg 4 • Tel. 015/41.26.23

Kalmthout Achterbroek 2920 : Kalmthoutsesteenweg 381 • Tel. 03/666.84.10

Kessel 2560 : Liersesteenweg 49 • Tel. 03/480.43.48 (*)

Koningshooikt 2500 : Dorpsstraat 31 • Tel. 03/482.13.51

Lichtaart 2460 : Poederleesteenweg 6 • Tel. 014/55.66.19

Schoolstraat 18 • Tel. 013/55.25.10

Heusden Zolder 3550 : Guido Gezellelaan 175 • Tel. 011/42.23.75 (*)

Heusden Zolder (Bolderberg) 3550 : Sint-Jobstraat 190 • Tel. 011/45.45.48

Kaulille 3950 : Kaulilledorp 40 • Tel. 011/44.52.17

Kerkhoven (Lommel) 3920 : Kerkhovensesteenweg 441 • Tel. 011/81.18.46

Lommel 3920 : Lutlommel 169 • Tel. 011/54.41.74

Clomonté IGP Pays d’Oc rosé Frankrijk 75 cl 15,98 2 voor 7,99 hetzij 4,00/fles 1+1

Lier 2500 : Eeuwfeestlaan 74 • Tel. 03/489.10.97 (*)

Loenhout 2990 : Kapelstraat 46 • Tel. 03/669.62.91

Mechelen 2800 : Brusselsesteenweg 126 • Tel. 015/45.91.40

Mechelen (Lamot) 2800 : Haverwerf 1 • Tel. 015/79.04.80

Kwaadmechelen 3945 : Heidestraat 93 • Tel. 013/67.76.32

Neeroeteren 3680 : Ophovenstraat 30 • Tel. 089/86.49.35 (*)

Paal 3583 : Sint-Janstraat 7 • Tel. 011/43.17.08 (*)

Peer 3990 : Oudestraat 28 • Tel. 011/63.17.06

Zondag

Tessenderlo 3980 : Paalseweg 11-13 • Tel. 013/46.13.45

Winterslag 3600 : Zonhoverweg 4 • Tel. 089/36.32.12

Zepperen 3800 : Eynestraat 85 • Tel. 011/68.41.11

Provincie Luxemburg :

La Roche 6980 : Quai du Gravier, 1 • Tél. 084/41.16.45

Meerhout 2450 : Gestelsesteenweg 105 • Tel. 014/30.03.23

Nieuwmoer 2920 : Wuustwezel Steenweg 13 • Tel. 03/667.22.94 (*)

Nijlen 2560 : Herenthoutsesteenweg 88 • Tel. 03/481.86.22

Noorderwijk 2200 : Ring 60 • Tel. 014/26.16.24

Provincie Oost Vlaanderen :

Aalter 9880 : Lostraat 44 • Tel. 09/374.22.97

Denderwindeke 9400 : Edingsesteenweg 313 • Tel. 054/33.50.04

Destelbergen 9070 : Dendermondesteenweg 468 • Tel. 09/274.14.20

Olen O-L-Vrouw 2250 : Oevelseweg 76 • Tel. 014/22.02.37

Schriek 2223 : Leo Kempenaersstraat 32 • Tel. 015/23.32.32

Sint-Katelijne-Waver 2860 : Mechelsesteenweg 324-328 • Tel. 015/55.28.38

Tongerlo 2260 : Langstraat 61 • Tel. 014/54.48.05

Wiekevorst 2222 : Lindestraat, 5 • Tel. 014/28.20.90

SPAR smeersalades

185 g

Provincie Henegouwen : Moeskroen 7700 : Aelbekesteenweg 262 • Tel. 056/33.55.10

Geldig op zondag 2/8/2026

Provincie Limburg :

Drongen 9031 : Beekstraat 155 • Tel. 09/226.41.99 (*)

Eke 9810 : Steenweg 131 • Tel. 09/385.81.65

Eksaarde 9160 : Eksaardedorp 44 • Tel. 09/346.90.84

Erembodegem 9320 : Brusselbaan 208 • Tel. 053/51.01.20

Hofstade Aalst 9308 : Zijpstraat 13 • Tel. 053/77.41.74

Kalken 9270 : Dendermondsesteenweg 7 • Tel. 09/328.85.49

Merendree 9850 : Veldestraat 86 • Tel. 09/371.63.16

Oudenaarde 9700 : Wijnendaele 125 • Tel. 055/33.01.16

Velzeke 9620 : Opstalstraat 1 • Tel. 09/360.61.60

* 50% korting bij aankoop van 2 verpakkingen naar keuze, verrekend aan de kassa

Alken 3570 : Onze Lievevrouwstraat 133 • Tel. 011/31.21.76

Beringen 3582 : Tennisstraat 104 • Tel. 011/42.23.15

Halen 3545 : Singellaan 20 • Tel. 013/35.14.20

Hamont-Achel 3930 : Dorpsstraat 30 • Tel. 011/64.22.19 (*)

Hasselt 3500 : Zandstraat 125 • Tel. 011/22.15.23

Herk-De-Stad Schakkebroek 3540 :

Geldig op zondag

Wetteren 9230 : Oosterzelesteenweg 9 • Tel. 09/369.45.17

* 50% korting bij aankoop van 2 stuks naar keuze, verrekend aan de kassa verse rauwe spareribs naar keuze kg

Zingem 9750 : Ouwegemsesteenweg 30 A • Tel. 09/384.30.10

Provincie Vlaams Brabant : Asse 1730 : Gentsesteenweg 122/126 • Tel. 02/452.54.02

Berg

De Verantwoordelijke Uitgever voor opmaak en drukwerk: Retail Partners Colruyt Group nv, De Regenboog 8, 2800 Mechelen, KBO413.970.957. De Verantwoordelijke voor een correcte toepassing en verspreiding van de folder per Spar-winkel: Zie https://www.mijnspar.be/verantwoordelijke-uitgevers. De uitbater van jouw Spar-winkel is verantwoordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in het desbetreffende verkooppunt, alsook voor de eventueel van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. Omwille van reactie op een prijs of promotie van een andere winkel in de buurt, kan het zijn dat de prijs in jouw Spar-winkel lager is dan vermeld in deze folder. Behoudens drukfouten of uitputting voorraad. Het aanbod kan verschillen naargelang het gevolgde assortiment in het desbetreffend verkoopspunt. Prijzen BTW inbegrepen. De ondernemingsgegevens per Spar-winkel zijn beschikbaar op www.mijnspar.be. Opmaak folder 13/7/2026.

De individuele uitbater van de in deze folder vermelde verkooppunten is verantwoordelijk voor de toepassing en de correcte weergave van de (referentie)prijzen en promoties in diens verkooppunt, alsook voor de eventuele van toepassing zijnde belastingen en taksen op de verspreiding van communicaties. De gegevens van iedere uitbater zijn beschikbaar op www.mijnspar.be.

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar Colruyt Group - Folder week 31 - 2026 by Colruyt Group - Issuu